Új privát üzeneted érkezett!

Kiküldtem a talis képeket, aki nem kapta meg sikítson!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, kaptam 3mailt, köszönöm!
A tali sztem jövő hét csüt, mert BubekNÉNI anno aszonta, hogy minden hónap első hét kedd, második hét csüt.
Megyek, vár a wasabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Kép Kép
coolasa
 
 


Elkezdem küldözgetni a tegnapi képeket. Úgyhogy tessék szorgalmasan ürítgetni a postafiókokat!!!!
És nyugi, ha vki ma nem kapja, meg akkor holnap mennek :wink:

Kép
mancs
 
 

 
 

Ahaaaaaaaaaaaaa!

Én úgy emlékeztem, hogy 2 hetente lesz tali. Az első keddi napon, utána 2 hét múlva meg csütörtöki napon.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A talik időpontjára én is úgy emlékeztem, ahogy Gabuska, szóval engem is meglepett, hogy jövő héten tali.

Gabus Petra iszik elég folyadékot, napi 3-szor szopizik, 1 dl vizet iszik, 200 ml gyümit + tejpépet (ami szintén vízből készül) is eszik. Egyébként amikor bevezettük a hozzátápit, mi barackkal kezdtünk, ami ugye hajtós. Ennek ellenére a sok szopi + pici baracknak az lett a hatása, hogy a napi 4-5 kaki helyett 4-5 naponta kakilt egyet. Egyszerűen a gyomra, ill. emésztőrendszere így működik.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Akinek freemail-je meg citromail-je van, az TÜRÜJJÖN!!!! :lol: :lol: :lol: Ilba... Kormi... Cool... és még nem tom kik...

Kép
mancs
 
 


Vuka, lehet, hogy hülyét kérdezek, de akkor ami mást megfog, az Petrát meghajtja? Akkor adjál neki étcsokit. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
szilva? Szilvás Frutapura? Meg van szilva üvegesben is, asszem Kecskeméti.

Kép
mancs
 
 


Ilba,
utólag is bocs a fényképezésért, de mivel láttam, hogy nincs rajtad TUDODMI, így merészeltelek Téged is fotózni :wink:

Kép
mancs
 
 


Mancsi, micsoda ríííííííím! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs,
a freemail állítása szerint nálam van 17 mega szabad hely (pont tegnap töröltem, hogy jöhessenek a képek.) Szóval jöhetnek, hozzám még senkitől semmi nem ért ide.

Gabuska,
sikítok!

Másnak nem az alvásidejében van a kacajklub? Én itt folyton siránkozom, hogy milyen égetnivaló Levente, azt ott meg csak elücsörgött, meg rágcsálta a labda szárát, mert már odafele elszunnyadtak a kocsiba, s végig totál kóma volt. Most ébredt negyedórája, de már kezd kihozni a sodromból.

Vuka,
anno Benedek is szenvedett a szilárd kaják bevezetésénél, nagyon szörnyű volt néha, amikor csak kúppal, s nagyon szenvedve sikerült kakilnia. Később azért ez rendeződött.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mancs a mélyhűtő tele van barackkal és szilvával, szerencsére gondoskodtunk erről még időben. Egyébként a Kecskemétinek van üveges szilvája, ismerjük.
Egyébként már egész jól rendeződött a helyzet, már napi 1 kakinál tartunk és egész "könnyen" jön, csak vannak rosszabb napok, de ez mindenkinél így van.

Gabus én megkaptam az e-mailedet, köszi.

Kezd fájni a fejem. :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok benne biztos, h a megfelelő topicban érdeklődöm, de bízom benne, h szerencsével járok :)
nagyon megköszönném, ha dr. kois róberttel van vkinek tapasztalata és azt megosztaná velem!!!!

Üdv,
Stellina
Vendég
 


Kispestiek!!!!
Dia néni most 18 óra 00-kor :) látható lesz a Kispest Tv-ben. :lol: Nézzétek!!!!! :wink: Cupp

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok! Vuka ez a golyós sztori nagyon édes :), én azt hittem csak mi szoktunk így bénázni, de megnyugtattál:):):):).Már bocsánat, de néha mi is olyankoat alkotunk, hogy még jó hogy nem lát minket kívülről senki, mert tuti gurulna a kacagástól.:)

Sasha azt a műsort néha mi is szoktuk nézni:).Tényleg kár, hogy nálunk nincs ilyen csapat. Én is a múltkor láttam iwiwen egy gaztettet..mélységesen felháborított és sajna nem találták meg azt aki csinálta.

Gabus: Én úgy emlékszem két hét volt, de persze lehet memória zavarom van, vagy csak a második hét akkor pénteken járt volna le...de tudom, hogy sokat húztam rá....Lehet, hogy a második hét közepén szültem meg végül... Már nagyon rezgett a léc, mert a doktornő azt mondta pénteken be kell feküdni, de aztán végül szerdán megszültem...Bár lehet én tévelygek itt az időpontokkal, mert hát a vége gondolom mindenkinek olyan hoszú, de én úgy emlékszem, hogy az már jócskán túl volt az időn..Az mondjuk tuti, hogy a lánykám nagyon jól érezte magát bent és esze ágában sem volt előjönni. Mondjuk én már az elején kikötöttem, hogy nem fekszem be csak, ha nagyon nagyon muszáj. Rendkívül rosszul viseltem azt az időt amit bent kellett tölteni így is, pedig nem bántott senki, de rossz volt a férjikém nélkül..Tudom, hogy jó sokat kellett mennem a végén ctg-re. De a baba az utolsó pillanatig nagyon jó érezte magát és szerintem emiatt nem piszkált az Edit. Arra nagyon emlékszem ahogy hétfőn viccesen megkérdezte, hogy mit keresek én ott, meg hogy nem arról volt szó, hogy legkésőbb hétvégén találkozunk? Én meg mondtam neki, hogy nem akartuk zavarni:).Aztán arra is ahogy a vizsgálat után lefagyott a mosoly az arcáról és akkor mondta azt, hogy ha péntekig semmi nem lesz akkor be kell este feküdni.Ezt a mosolylefagyást szülés után:) meg is beszétük, mert én tudtam, hogy nem produkáltuk azt amit kellene..annyira látszott rajta.Hát igen. Na de mindegy. Lényeg a végeredmény, meg az , hogy szuper az a doki:).

A Fannit használjuk. Azért ezt mert nagyon tetszett, hogy virágkoszorút jelent.

Coolsa: gratula:)!!
makviraga
 
 


Gabuska ja és van babás vonalzóm:) csak arra még nem jöttem rá hogyan lehet állandóra idevarázsolni magamhoz , és néha elfelejtem beszúrni:).

KépKép
makviraga
 
 


Hmm...Valaki elárulja hogyan tudtok felrakni ennyi képet?Mert nekem ezeket valahogy nems ikerül úgy lekicsinyíteni, hogy ide be tudjam rakni.Ha lenyírkálom akkor meg nem ugyan az a kép.
makviraga
 
 


Mancs!
Háááát elgondolkodtató az e mail-ed. :roll: :lol: :? 8)

Kép
Kép
lldicsi
 
 


nekem is új a vonalzóm 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsanat, amiert csak berobogok, kerdezek, majd eltunok, de igy allapotosan, egy 19honapos lurkoval nagyon nehez :) Csak ha van egy kis idom, akkor ulok le a gep ele, de ugye meg ott a tobbi hazimunka. Hat ezt nem kell gondolom senkinek ecsetelni, hisz egy cipoben jarunk :)
Hihetetlen, hogy milyen forgalmas a topicotok. En nem is birom kovetni :) Latszik, hogy regi, osszeszokott csapatrol van szo.
Remelem nem baj, hogy neha benezek hozzatok, es kerdezek. Nekem tobbre sajnos nem futja :) Persze megertem, ha ezt nem szeretitek!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Esztipeszti nagyon menő a vonalzód.:)

KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok,

még vissza kell olvasnom 2 oldalt, de majd később.
A képek szuperek :lol:
eszpessöli Cool :lol: :lol:
avatar kép Bubi anyukájának, jót röhögtem rajta :lol: :lol:

Mamac,
borzasztó :cry:
De olyan édes a pici Áron :lol:

Most megyek pancsiztatni
aztán COOL megnézzük a prison break-et :lol:

Ha lesz még energiám este jövök. Elvileg aludtam délután, úgyhogy van esély, hogy visszanézek :lol:

addig is csáó

Kép

Kép
sajtine
 
 


Csináltam mini képet:):):)
Nem tudom mennyire fog látszani, de ez az a kép a lányomról amit imádok. Amikor még olyan icurka picurka volt:).

Kép

Az esküvőnk ha valakit érdekel, vagyis csak a ruha:). Ritkán vagyok ilyen jó formában:).Ezért a mostani képem fel sem nyomom ide, mert az gáz lenne:).

Kép

Áááá..előnéztem és itt nem mini:).
makviraga
 
 


Sziasztok!
Ma veresi talin voltunk. Nyugi Cool, hűséges vagyok. Csak a köv. Istvános tali még olyan messze van. Egyébként nekem a jövő csütörtök rémlik /holnaphoz egy héttel/ :roll:
Mákvirág, látom Fanni egyik keze lilább :) Ezen csak azért mosolygok, mert az én lányom keze, lábai anno könnyen lilultak. Tyűha, te meg esernyős menyasszony voltál! És hol volt a helyszin, mert az ott egy kastély mögötted, nem?

Gabus, kösszecs, nálam rendben landoltak a képek!
Mamac, sajnálom a kórházi horrort, de a lényeg, hogy Áron jól van. /A kórházi dolgokban én nem osztom teljesen a véleményed, de remélem soha nem ismerem meg egyiket sem ott éjszakázva. Apropó, miért pont a Lászlóba küldtek benneteket?/
Ami meg az esküvős bizniszt illeti,....lehet tényleg meg kellene fontolni. Mi anno sokat kerestünk, de mindegyik hasonló giccshalmazt tudott elővarázsolni. Sztem az izlésesekből annyira nincs túlkínálat. Én is sajnálom, hogy anno még nem ismertelek :(

Vuka, megbeszélem Szonjával, hogy dobjon át Petrának pár kakit. Ő ugyanis manapság 3-4x büdösödik, noha a napi egyet elég sokáig produkálta :? Pedig akkor többet evett!

Csajok, most dobok fel pár mai képet, mert olyanom van :) Ha valakit untat, lapozzon :P

Gabuska, ilyen az autós pizsim!
Kép
Kék a szeme, arca csupa maszat,... Kép
Erről a képről meg a nagyim rózsafüzére jut eszembe:
Kép
Mit eszik Szonjec? ///répa, zöldbab, hal, kukoricamálé/// Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mancsusz, én tegnap fél szemmel és két füllel figyeltam a filmet. Egyébként a magyar címéből még nem sejtettem, de én is láttam anno moziban. Szupi film, de ez az a kategória amitől nem merek egyedül bemenni a sötét szobába :oops: Gere feje viszont deresen is sármos nekem így, örülök ha látom :wink:

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa1975 az esernyőt a fényképész hozta ( legyen valami szép is a képen:):):):)). Martonvásár Beethoven kastély. Ez közel van Sóskúthoz, csak azért:)
makviraga
 
 


Natasa már ilyen ügyesen eszik egyedül a lányod? Enyém mindent egyszerre betöm mint egy kismalac...aztán meg vadásszuk ki a szájjából, mert nem részletezem inkább mit csinál...
makviraga
 
 


Mákvirág, szerencséd, hogy új vagy, mert most olyat írnék! :evil:
Bened is ennyire túlteng az önbizalom? :shock:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mákvirág, mi a másik véglet vagyunk. Szonja manapság csak egyedül hajlandó enni. Féltem is, hogy a talin majd nem tudom megetetni,...de szerencsére a sok gyerek látványa lefoglalta. Volt már nála is öklendezés, de nem vette el a kedvét a próbálkozástól. Sajnos a szőnyeg szöszmöszeit is előszeretettel rágcsálja, de nem nyeli le csak benyálazza majd nekem adja :lol: :twisted:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ja nem csak vicceltem. A kollegáim azt mondták rám sem ismertek...Magamhoz képest tényleg jó voltam:):):):)..Bár ezek a hüle beállított képek nem annyira sikerültek, mert ha azt mondták mosolygojak utólag inkább csak vicsorgásnak sikerült:):):)
De egyébként írhatsz nyugodtan olyat is mert nem sértődök meg:):):):)..Mert újnak tűnő nagy öreg vagyok:):):):).
makviraga
 
 


Mit jelent, hogy újnak tűnő nagy öreg vagy?
Nekem egész tetszettek anno a beálított képek. Ma már lehet máshogy csinálnám, de azért azokat is szívesen nézegetem,...még mindig :oops: Sajnos a barátaink között volt pár jó fényképezőgéppel megáldott és fotózni is tudó, de valahogy vagy berúgtak vagy nem tudom mi volt, de pont a BULIT nem örökítették meg :cry:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
Prüntyivel találkoztatok? Remélem, átadtad neki üdvözletemet. Igen? Szerencséd! :wink: :twisted:

Kép
mancs
 
 


Aham..Nálunk is volt egy két jó húzás.Múltkor nézem a gyereket, valamit szöszöl a szőnyegen. Megint odanézek valamit rág.Ó mondom már csak megnézem mit eszik.Fenyőtüskét kapart valahonnan elő az édes pofa..De milyen nehezen tudtam megszerezni tőle.Úgy összeszorította a száját, hogy meg kellett küzdenem rendesen..Pedig 3szor porszinyóztam a kis fenyőnk kisétálása után , ráadásul élő fenyő, úgyhogy nem is volt nagy mennyiségű tüskéje, de hát a szőnyeg valahogy begyűjtötte ezt az egyet és hát ő kivadászta.

Mondjuk dokink nekünk is javasolta, hogy tegyem elé a kaját és hagyjam malackodni, no de elég durva produkciók után úgy döntöttem ez korai. Nekünk nem tud úgy normálisan enni.Pedig foga lenne hozzá, mert most növeszt +2-t és már 8 van neki.Rágicsál is, egy- egy falatot betesz a szájába, ha elé rakom, de egy ilyen tálat nem merek elé rakni, mert annak fuldoklás a vége.
makviraga
 
 


Eszti,
tök jó az új vonalzó :) A Benyókép méginkább. Tiszta apukája :) Mármint szemtájékon, a mosolya inkább a Tied. Jó így egymás mellett a kettőtök nevetős képe :)
Köszi a mailt :wink:

Kép
mancs
 
 


Hát csak azt jelenti, hogy nem sértődök meg. Szoktam neten dumálni, c6elni is és az ember hozzászokik a poénokhoz. Mondjuk ide csak nemrég regisztráltam fel, mert nem is tudom, ja igen mert varrok keresztszemes képeket és találtam egy topikot ahol ilyen anyukák dumcsiznak. Aztán nézelődtem, mert felháborított egy két dolog az egészségügyben és beszélgettem lombikos anyukákkal és úgy jutottam ide, mert hogy én is az Istvánban szültem. Jó fej anyukákból áll a kis csapat, és sok hasonló korú csemete van mint az én lánykám. Gondoltam ha nem bánjátok csatlakozok. Itt Sóskúton nem vagyok őslakos, és ugyan ismerek egy két mamát, de hát nem nagyon van miről fecsegni.Fura mert ugye adott lenne a téma, de valahogy más időbeosztásunk van, meg nem jött össze.
makviraga
 
 


Mákvirág, ne ijedj meg, natasa az eskövői képedre tett esernyős megjegyzésed (legyen vmi szép is a képen) miatt akart "olyat" írni!

Miértz is gratulál mindenki coolnak, nem értem, valamiről lemaradtam??

Lányok, másfél órája annyira rosszul voltam brrrr!!
Épp etettem Julcsit, mikor elkezdtem szédülni de nagyon. Jupap odajött megtámasztani, aztán átsegített a kanapéra. kb egy percig folyamatosan forgott a világ, ilyen hosszan még sosem szédültem! Ilyen mielőtt elájul az ember??? (olyanom sem volt még) Kértem egy lavórt rögtön, mert úgy gondoltam mindjárt hányok is. De nem, hanem a wc-re kellett rohannom. kb fél órája elmúlt minden bajom, de addig, feszültemn figyeltem arra, hogy a lavór mindig a közelemben legyen :oops: . Julcsi emiatt ma csak popsimosást kapott, aztán szopi, de ő meg úgy feléledt, hogy végül most itt virgonckodik a földön és várjuk, hogy a többiek is elkészüljenek a fürdéssel. És végül mégiscsak lesz esti mese és éneklés :)
jumam
 
 


Jumam, ne csináld! Vérnyomiddal minden OK?
Mákvirág, igen csak azt akartam írni /írom is/ hogy dila vagy amiért csak az esernyőt tartod szépnek :wink:
Mancs, Prüntyiék nem tudtak jönni :( De ha sikerül megszervezni akkor mi megyünk majd hozzájuk! Szóval akkor majd átadom.

Mákvirág,...szoktunk mi így is kinézni kaja után. És a vadi új falunkon is esett már csorbaKép :) :oops: :evil:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa ez a kép olyan mintha csak a lányom evését látnám:) néha.Azzal megfűszerezve, hogy amikor így kidől oldalra az az jelenti nálunk, hogy maga alá húzza a kis lábacskáit, feltérdel és a köv. pillanatban már áll is...a bizt. öv meg sehol:).
makviraga
 
 


Hááát, lehet, hogy nagyon gonosz anya vagyok, de én nem hagyom maszatolni Livit. Addig, amíg csak az arcát keni össze, addig igen, de nálunk nincs hajrakenés meg asztalon szétkenés stb., de nem ám azért, mert ezzel is ki akarok tűnni, hanem mert utálom, ha az étellel játszik. DE!!! Egyáltalán nics ellenemre ilyen fotókat nézegetni pl. most Szonjecról, mert nem én takarítok utána. :lol: :lol: :lol: Szóval amúgy tök édik maszatosan a gyerekek, de én nem szeretem, ha az enyém csinálja. :oops: Hála a magasságosnak nem is szokása. Ő inkább csörömpöl a kanállal a tányéron. Azt sem szeretem jobban, de valami rosszalkodás neki is kell. 8)

Kriszta,
négyeske?????? :shock: :D

Jajúristen, elrabolták Berényi Timikééééééééééééééét! Rohannom kell, segítek keresni! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mákvirág,
köszi a kimerítő választ! :wink:
Nincsenek képek véletlenül a keresztszemezős dolgokról? Mármint amiket Te csináltál. :)

Ezvicc,
gyere bátran, és NE PARÁZZ!!! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
nagyon királyság az autós pizsi!!! Szonját meg amúgy sem lehet fiúnak nézni még akkor sem, ha bajuszt ragasztanál neki. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ezt tudod miért :wink:
Valszeg így fog ismét kilépni a Nórát alakítő csaj a BK-ből, hogy kiborul, mert elrabolták a lányát. Vagy mi.

Kép
mancs
 
 


Gabus:).Én sem szeretem ha malackodik, de hát ez a kis égetnivaló..Próbálom én elkapni még mielőtt, dehát ha kacagva rosszalkodik nincs szivem piszkálni, meg aztán azért ez nem minden napos...Én is törölgetek hevesen, de hát amikor a kanálba csap nincs mit tenni. Olyan kis sedre.

Natasa akartam írni, hogy ez a dila olyan kis kedves...nem tudom miért de a dinkaszaurusz jut róla eszembe:):):):).Most mellégondoltam a méreteimet:):):):) meg a lükeségemet és lehet át kellene regisztrálnom magam:)...vagy csak dinkamák leszek:).

Ma különben olyan jó napom van..Nincs kocsink és nagyon nehezen tudom elintézni a nagybevásárlásokat, ha a férjikém éppen nem ér rá, márpedig most dolgozik ezerrel. Szombatra vendégek jelentkeztek be és hát Sóskúton vásárolni az vicc. Képzeljétek ma sofőröm volt...elszállítottak a Camponába meg vissza, babusostól:).Az egyik ismerős éppen ment és felajánlotta és olyan hawaii volt:).Fannikám átment kis angyalba. Nem csinált semmi olyat amiért a hajam téptem volna miközben kocsikáztunk a tescoban..Nem parázok, hogy jönnek a vendégek és mit fogok főzni..Ja és hazajöttünk és itt várt a zenélő csiga biga. A szomszéd néni átvette. Gyűjtöttem Pampers pelenka pontokat és az jött meg. Ja és nem kellett főznöm sem és kivételesen a lakás sem szalad..Ritka napok egyike mikor végre utolértem magam örökmozgó nőcikém mellett...

Hogy csináljátok, hogy mindig ott van a vonalzótok? Tudom hüle kérdéseim vannak, de még nem jöttem rá. :oops:

KépKép
makviraga
 
 


Nem azért, hogy azért,...csak azért, de tényleg így tanulnak meg a gyerekek maguk enni. Szonja az elején lásd utolsó kép két hete még nagyon malackodott. Ma már max a tányérja mellé teszi ami nem kell. Kaja nem volt a földön. És a kanalat is bele tudja már tenni a szájába eddig meg csak "rajzolt" vele a etető tálcájára.
De, mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Én pl mosdatni utálom utána, mert a kezét szereti mosni, de a száját nem és abból mindig nyöszörgés van :?

Gabus, persze hogy kell rosszalkodni! Elvégre angol szurkoló vagy mifene :lol:

Mákvirág, mi pl nem használunk bizt. övet mert csak akkor ül ott ha mellette vagyok és akkor tuti nem esik ki. Remélem! De, szerencsére csak egyszer húzta fel az egyik lábát, de azt is azért, mert a kaját akarta róla lekaparni :D

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa ez édes, de én mondjuk ott ülök mellette és ő akkor is fel akar állni, mert át akar telepedni az én ölembe...

Gabuska bocsi ha kicsit bőre eresztettem a választ:) :oops:
Képek? Vannak...Most itt untassalak vele benneteket?De nem átkoztok ki ugye?
makviraga
 
 


Már egy hete nem nézem a BK-t :shock:
Mákvirág, be lehet illeszteni a profilba és akkor örökre látható lesz a vonalzó.
Írígykedem. Nálunk takarítani kellene /szerencsére csak a fél házat/, mosni, vasalni,...holnap szalma leszek és a hétvégn vendégek jönnek!
Gabus, lehet tényleg lányos csajom van,...ma a játszóházban (egyébkét nagyon profi játékok vannak) ő választott és babákat szedett elő folyton. más nem is érdekelte az az de, egy gumiszamár, aminek lehetett ugrálni a hátán :)

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
nem azért, hogy csak azért, de Livi megtanult egyedül enni maszatolás nélkül is bibibíííííííííííííííííííííííí!
Tudom, rothadjak meg szatyorban! :twisted:
Amúgy próbálkozik ő is, de ha rászólok, akkor abbahagyja.

Mákvirág,
untassá má léccives. :wink: 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, de csak kényszerből, mert szigorú az anyukája :twisted: :twisted: :twisted: Egyébként sem vasalok naponta, ruhák rohadnak szatyorba. Gyerek pöszt eszik a szőnyegen, kaja maradék a száján rétegben.

No, még Gabus unatkozik megyek akácozni ha még nem ért véget.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ok akkor untatlak benneteket:

De nem a teljes repertoárral, mert akkor még holnap is itt ülünk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Még egy béna kérdés...a profilban hol...de ezt csak majdnem súgva kérdezem.de nagyon antitellátum vagyok:).

KépKép
makviraga
 
 


Natasa vasalatlan ruhákra tanács..nyiss egy polcot az egyik szekrényben..Én ezt tettem miután anyósom állandóan nyomul..Persze vasalom is, de ha nincs időm ruháskosárral együtt be a szekrénybe. És nem érdekel..levegőt azértnéha venni kell.:)Bár most az a ritka pillanat van amikor ezen is végig értem.

KépKép
makviraga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?