Új privát üzeneted érkezett!

Gondolom az lehet, mert 3 tüszőm volt kedden

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ha :cry: rcika! Küldtem e-mailt. Ha tudsz, légyszi, válaszolj nekem.Nagyon félek, hogy valami nincs rendben, mint dec-jan.ban..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

Csiperke:
Akkor hajrá május neked is! Húzzunk bele!!!! Már hiányoltalak!!!!

Fanni: Babaragacsos kamion elinditva!!!

Baba:
Most már tul vagy rajta s ettöl csak jobb jöhet. Drukkolok neked!!!!

Nők:
Nagyon sajnálom hogy elvesztetted a babyt. Együttérzek veled. De azért örülök hogy ujra köztünk vagy . Kitartás. Küldök neked energiát+++++++++++++++++++++++++++++++++. Ezután már csak jobb lehet!!!

Sannah: Kitartás! Bízni kell!!!

Pandácska: Hajrá szurik!! Drukkolok neked.

Kiscsillag:
Pihikézzél sokat és ne idegeskedj az nem tesz jót a babáknak.Jobban vagy már,

Fanni: Nem volna egyszerübb ha beadnád magadnak? Ezt a tortúrát megusztad volna. Simán be tudnád adni csak akarni kell.Tudod a cél érdekébe mindent így kell hozzáállni. őr alol is felszívódik.

Zizo: Merrre mentek? Kikapcsolódni? ++++++++++++++++++

Lányok csak az első szuri rosz a többi már megy simán. Én is magamat szúrtam.

Jucmuc: Drukkolok neked!!!

Macspacs:
Nagy gratula és vigyázz magadra. Most már nem vagy egyedül és ne hajtsd magad.

Donika: Akkor neked is lehet nemsokára szurkolni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

 
 

Volt ma valaki KAáliban rajtam kívül?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Egyébként -nem Krizsa dr.csinálta, bár a Kovács dr. azt mondta, erre bejött valaki, akiről már miután kitoltak, akkor derült ki, hogy ő a Szmatola dr.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
a tüszőrepesztő szuri hatását érzed valószínüleg, ilyenkor nagyon érzékeny lehet a has...
nekem is volt, sztem nem kell izgulni...
bár nekem nem görcs volt, inkább érzékenység, feszítés főleg mozgásra, erőlködésre...
Remélem neked is csak ez és hamarosan megszűnik :)

Mi történt még??
Sokan voltak és csúszás???
_ismeretlen_
 


Nyuszipuncs! :P
Ahogy mondod, május 2. felében jöhet a HAJRÁ! :D
Nálad mi a helyzet, Te mikor is kezded?
donika
 
 


Sziasztok!
Én már anyuka vagyok. Egy Kaáli-baba/nagylány anyukája. Most ismét szeretnénk babát, és ezzel egyidőben elindítjuk az örökbefogadást is.
Szeretnék kérdezni tőletek: jelenleg kik a Kaális orvosok? A mi időnkben, pár évvel ezelőtt Krizsa, Kulin, Kovács, és Bernard dolgozott ott.

Véda
Vendég
 


Baba :!:
Kovács dr. külföldön van, azt tudom. Azt mondta, hogy Krizsa fogja csinálni és végül Szmatona csinálta? Ha így is van, ne aggódj, mert az inszem nagyon rutin feladat és megértem, hogy jobb lett volna a saját dokid, de Szmatona dr is biztosan remekül betolta a kiskatonákat :wink:
Tessék megnyugodni :!:

Angel :P Fendike :P Donika :P
Igen, most csak a mosolyt küldtem :P

Nyuszi :P
Miért? Van itt valaki, aki izomba magának adja az injekciókat???

Fanni
fanni73
 
 


Kedves Véda :P
Most + dr. Kováts Tímea és Szmatona dr. S az általad említettek is ott dolgoznak még. Így akihez akkor jártál, vélhetően még mindig szívesen lát :P
Fanni
fanni73
 
 


jaj lányok, én annyira, de annyira félek!!! tegnap felhívtam a dokit, azt mondta ha nincs vérzés pihenjek, nappal jó is volt, de most megint éjszaka nagyon előjött a görcs. :( épp csak elalszom és már huzza is össze a hasam. :( de már aludni se tudok.... nagyon félek, hogy megint kórház lesz belőle. (rosszra nem is akarok gondolni!!!) csak félek......... :( :cry:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag! Kérlek, nyugodj meg és pihenj. Én is pihizek, csak néha kukkantok ide, de kérlek, hogy nyugodj meg, mert az a legfontosabb. A háttérből sokat gondolok rád és szorítok neked nagyon!+++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

Kiscsillag,
Nagyon szorítok hogy minden rendben legyen. Lehet csak gyakorlatozik a méhed. Pihenjél sokat és próbálj megnyugodni!!
Vendég
 


* :P
Nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi baj!
Magnézium?
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Donika: Én május 25.-én megyek UH-ra

Fanni:
Én minden injekciót magamnak adom. A Gynevactol kezdve a Gonal-ig

Kiscsillag:
Szorítok neked nagyon. Pihennyél. A doki nem mondta,hogy megnéz UH-val?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag,
próbálj megnyugodni, és biztos nincs gond, csak pihenni kell, ahogy a doki is mondta!
A görcsökre szerintem is próbálj Mg-t! :)

Fanni,
félúton jársz a tesztnap felé! :wink: Odabent kb mostanra már eldől, hogy mi újság! :wink: Jaj, nagyon szorítok!!! :P

Nyuszi,
nem kezded még a fogit? :)
Hú, ügyes vagy, a farizmos szurit nem merném magamnak! :wink:

Baba,
nekem is volt már érzékenyebb beülti után, de kiskatonák tuti jó helyen vannak! :D +++++
angel37
 
 


Kiscsillag! Van valami változás? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni, majd tegyél egy táblát! Kicsit elvesztettem a fonalat, de mintha nemsokára tezstelni kellene itt néhány embernek???

Rólam: Most már cska picit görcsölök, ezzel nincs is gondom. Megnyugodtam.Mindenkinek köszönöm a bíztatást és a kedves szavakat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel :P
Ez még csak az 5. nap :wink:
Remélem, ma éjjel történik valami csoda :) mert eddig szinte semmi tünet 8)

Baba :P
Örülök, hogy megnyugodtál.
Zizo fog tesztelni május 4-én, aztán én megyek vérvételre 7-én. Aztán meg Te jössz :P

Fanni
fanni73
 
 


Babaimádó, Nyuszipuncs :)
Köszönöm a biztatást és az energiát!

Kiscsillag :)
Remélem minden rendben van, nagyon szorítok neked!

Fanni :)
Meg tudom érteni, mit éreztél tegnap.
Nekem a műtétig minden nap kétszer át kell mosatnom a fogamat belülről. Ez úgy néz ki, hogy azon a pici lukon, amit a fogamba fúrt a doki, egy injekciós tű segítségével befecskendezem a gyógyszert. Tegnap amikor a férjem kezében megláttam a tűt, akkor olyan pánikba estem, hogy inkább magamnak oldom meg a kezelést. Nem tudom mi lesz, ha majd nekem is szúrnom kell, de az biztos, hogy nem a férjemet fogom megkérni. Remélem mostanra már teljesen megnyugodtál, küldök neked egy nagy adag +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-t. :P
Vendég
 


Sziasztok!

Angel 37:
Még várom a menszimet. Ma már a 27.napnál járok de valahogy nem érzem hogy jönni akarna. Csak utána kezdhetem.Csak az első szuri nehéz a többi már megy .

Nők :
Nagyon szivesen. Én a fogorvostol nagyon félek. Drukkolok neked hogy minnél hamarab rendbe gyere.

Kiscsillag: Jobban vagy már? Nagyon szorítok neked!!!

Zizó, Baba, Fanni: A babaragacsok uton vannak felétek.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni,
na jó egy kicsit egyszerűsítettem :lol: , de holnaphoz egy hétre már biztosan megtudod az eredményt! :wink:
Éjszaka pedig jöjjön a csoda! :P Tudod, hogy nem kell feltétlen valamit érezned, de remélem kapsz egy valami biztató jelet! :P

Nők,
szerencsére nem látom párom kezében a tűt a progiszurinál, mert mire szúrásra készen van, én már megfordulok! :lol:

Lassan most már nálad is beindulnak ez események! :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Tudom... de azért várok valami kis éjjeli jel-csodára :wink:
Hogy-hogy ma tudsz netezni?

Nyuszi :P Nők :P
Köszönöm.

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
Akkor gyerünk, csoda! :wink:
Nem otthon vagyok! :D

Nyuszi,
pedig biztosan jönni fog! :wink: Igaz, olyankor szeret szórakozni, mikor vki nagyon várja! :roll:
angel37
 
 


Nyuszi! Köszi!

Fanni! Ne aggódj!Attól, hogy nincs jel, az nem jelent semmit. Sok emberkét láttam már aggódni (lásd:Macspacs), aztán kiderült, hogy ott a baba. Látod, egy-egy kezelésre is mennyire különböző módon reagálunk, hisz minden ember más és más. Ugyanígy a babásságot is márkép éli meg mindenki. Pl. van, aki 9 hónapig rosszul van, van, aki addig, míg meg nem mozdul a baba, van, aki pedig egyáltalán nem szenved hányingertől. Gondolj csak arra, hogy van, aki gyorsan és könnyen szül, van, aki sokat vajúdik. Látod? Mindenki más! Ezért ne keress jeleket! Ha ott van a babócád a pocidban (márpedig OTT VAN), akkor ígyis, úgyis babás vagy!!
Én nagyon drukkolok neked, mert már igazán megérdemled, hogy átélhesd ezt a csodát! Puszillak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nyuszi! Köszi!

Fanni! Ne aggódj!Attól, hogy nincs jel, az nem jelent semmit. Sok emberkét láttam már aggódni (lásd:Macspacs), aztán kiderült, hogy ott a baba. Látod, egy-egy kezelésre is mennyire különböző módon reagálunk, hisz minden ember más és más. Ugyanígy a babásságot is márkép éli meg mindenki. Pl. van, aki 9 hónapig rosszul van, van, aki addig, míg meg nem mozdul a baba, van, aki pedig egyáltalán nem szenved hányingertől. Gondolj csak arra, hogy van, aki gyorsan és könnyen szül, van, aki sokat vajúdik. Látod? Mindenki más! Ezért ne keress jeleket! Ha ott van a babócád a pocidban (márpedig OTT VAN), akkor ígyis, úgyis babás vagy!!
Én nagyon drukkolok neked, mert már igazán megérdemled, hogy átélhesd ezt a csodát! Puszillak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó ez a babanet. Vacakol, nem küldi át, majd 2xátmegy :(

márkép=másképp:-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Köszönöm és tudom, hogy igaz :roll:
Én is nagyon drukkolok Neked!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Gondolj arra hogy neked biztos nagyok okos babád lesz és lehet nem fog mindenféle jelekkel gyötörni mert tudja hogy mennyit szenvedtél érte :wink: attól ő(k) még erősen kapaszkodik csak csendben van a Drága :lol:
Vendég
 


Sima short protokollban a ciklus hanyadik napján kezdődnek a szurik?
Vendég
 


Pandácska :)
első naptól 4 napig suprefact, másodiktól meg a stimus (gonal ált.)
de elbizonytalanítottál a kérdéssel :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
És nem lehet késöbb kezdeni? Mondjuk a ciklus 3. napján? Nem magamnak kérdezem... nagyon szépen köszönöm :D
Vendég
 


Pandácska :D
én erről sokat nem tudok.
mert az is nagyon eltérő, hogy megvárják-e a vérzést, vagy ahogy a fogigátló után kijönne kezdenek azonnal, orvosa válogatja.
Én úgy gondolom, hgy ez az 1-2 nap eltérés még beleférhet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm :D
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni, Zizo, Baba! Nagyon szorítok nektek!

Kiscsillag mi van veletek???
Remélem, mindenki jól van!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Köszi :)

Kiscsillag, írj már valamit!!Mi a helyzet?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna :P
Köszi!

* :?: :?:

Lola :!:
Mi lett végül :?: :?:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni,
történt valami az éjjel? :wink: :P
++++++++++++

Zizo, Baba, :) :)
++++++++++++++++

Kiscsillag,
ugye minden rendben veletek?

Pandácska,
hajrá a szurikkal! :wink:
angel37
 
 


Fanni!
még mindig semmi,stagnál a hcg-m.orvost váltottam,szerdán kell újra menni.ő nem nagyon támogatja a műtétet.azt mondta meg fog jönni.de mikor?létező minden módszert csinálok,hátha megjön és nem kell műtét.
senki nem tudja mi ez.mitől van...
kezdem unni a banánt
lola29
 
 


Lola :!:
Az borzasztó, ha már az orvosok sem értik... Drukkolok, hogy hamar kiderüljön, mi a gond :evil:

Angel :P
Ja de, volt egy hasgörcsöm, s már kezdtem örülni, mikor rájöttem, hogy sajnos csak egy gyomorgörcs volt :? Úgyhogy várom a csodát :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Lola :D
valami akkor mégiscsak ösztönzi a szervezed a hcg termelésére. UHval semmi, de semmit nem találnak? sem méhen kívül sem belül?
drukkolok, hogy magától rendeződjön a dolog.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Agel37:
Én most spontán hónapban vagyok és azt sem bánnám ha nem jön feltéve ha pocaklakórol van szó. Minden esetre a hőm fent van még mindig 37.3-on. Na de nem élem bele magam.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi :D
nekem ilyen magas sosem volt :D mindig néztem a görbéket, hogy egy csomó lánynak mennyire tankönyvi, az enyém meg max. 36.8ig mszott fel aztán annyi. kb. 2 hónapig hőmérőztem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Nyuszi! :lol: :lol: :lol:

Orsi! Milyen a fiúk nélkül?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :D
pihenős :lol: persze már nagyon hiányoznak, de éjjel azért jó aludni kicsit :)
kertet rendezgetem, szobanövényeim ültettem át, meg mostam le... de semmi megerőltetőt nem csinálok persze :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :lol:
Tessék akkor pihizni. :lol: :lol: :lol:


Én már kiköltöztem a teraszra a laptoppal. Annyira szépen süt most a nap.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ha kiköltözöm belesüt a nap és nem látom a monitort :) :) :)

egyébként meg pihentem egy csomót :) de azért jól esik, ha nem csak a lábam lógatom. Azt sokáig nem bírom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Elhiszem! Nem az a láblógatós fajta vagy Te sem. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


ha tényleg semmit nem csinálok egy nap, csak bámulom a TV-t (volt már erre is azért példa), akkor komolyan jobban elfáradok estére, mintha normál tempóban teszem a dolgaim :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na, ezzel én is így vagyok. Megőrülök, ha nem csinálhatok valamit. Igaz, most rend van, a terasz is szép. Ilyenkor jólesik egy kis lusti, de nem tudok egyhelyben ülni sokáig. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Helló!
Mi is kerteztünk, meg grilleztünk :P
Hanna! Nincs valami infod *-ról?
Fanni
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: