Új privát üzeneted érkezett!

Mereszt :D
4es ikrek???? :shock: :shock: :shock:
az azért már nagyon-nagyon meredek szerintem....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mereszt :P
4-es ikrek? Akkor ők benne lesznek a tv-ben :D
És rólam jutott eszedbe? :lol:

Lányok :!:
Akinek valaha is progiszurit írnak fel, próbálja Kismókushoz hasonlóan estére időzíteni a beadását. Ez csak egy jó tanács.
Én most is kornyadozom, meg ugyebár tegnap is, viszont miután napközben többször is lecsukódott a szemem, estére már egyáltalán nem voltam álmos...

Fanni
fanni73
 
 


Szép napot minenkinek!

Ha nem gond, akkor újra bekapcsolódnék a "keringésbe". Eddig is itt voltam minden nap, és csendben szorítottam mindenkiért.
Küldöm a pozitív energiát mindenkinek+++++++++++++++++++++++++++++++++++! :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, egy pillanatra még a tegnapi témához: kaptam plusz infúziót a punkció után (13 petesejt), és ET után Choragont is. :)

Fanni,
Hozom a mai tapierősítést! :P

Tuti legközelebb este fogom beadatni a progit, bár engem nem álmosított, az pici beszédülés még kellemes is volt! :lol:

Mereszt,
jujj, 4-es ikrek! :shock: Az nem semmi lehet! :wink:
Ó, szegény férjed orra! :?

Sannah,
igen, augusztus lesz a mi hónapunk! :D

Nők,
gyere! :D
angel37
 
 


Baba,
Sok sikert a mai repesztéshez :wink:
Vendég
 


Ja, Pandácska,
ez előbb lemaradt: köszi a szórást! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

sannah:
Nem sokára május!! Hanyadikán kell menned? Mitöl félsz? Csodaországba remélem mind a ketten eljutunk és babásak leszünk!!!!

hanna:
Én is örülök hogy megismertelek. Jó érzés volt összefutni. Hála Harcikának. Most már a nevedhez tudom kapcsolni az arcod is.

pandácska:
Visszakacsingatnak? Ügyes leszel tudom.

mereszt:
Akkor most ápolgathatod apucit !!! Én azért nem szeretnék négyes ikreket, még hármasat se. Max kettőt vállalnék be. De nem vagyok nagy igényü én egyyel is be érem csak legyen.

fanni:
Most összekevered a nappalt az éjszakával!!! :lol: Ragacsokat elküldtem+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nők:
Rég hallottunk rólad. Mi ujság veled?

zöldcoca, csiperke?????

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


A fogigátló és a Suprefact között tuti megjön?
Vendég
 


Pandácska,
a fogi abbahagyás után pár napra megjön, de az sem baj, ha csak a szuri kezdésre! :wink: Ha semmi jele nem lenne addig, akkor azért kérdezz rá a dokinál v. Harcika is biztosan megmondja! :)

Nyuszipuncs,
te már nemsoká kezded a fogit, igaz? :)
angel37
 
 


Lányok :!:
Jó reggelt :roll:

Pandus :P
Igen.

Nyuszi :P
Jól látod. Ha a vérvétel babát igazol majd, mindenképp valahogy átállunk a délutánra...

Angel :P
Köszönöm, kell is :wink:

Nők :P
Üdv. Írj magadról, kihez jársz, mikor, mivel kezdesz, vagy hol tartasz most?
Szerintem mindenkinek "rémlik" a neved... de segíts kicsit...

Fanni
fanni73
 
 


Angel,
Köszi egyenlőre azt hiszem nem érzem vagy mégis? Határozott vagyok vagy mégsem? :lol: :lol:
Vendég
 


Ok már barnázok...
Vendég
 


Pandácska,
látod, csak beszélni kell róla! :lol:

Fanni :P
Ezen ne múljék! +++++++++++++++++++++++ :wink:
angel37
 
 


nők :)
Örülök, hogy jelentkeztél!! Kép
És köszönöm a drukkokat!! Harcika átadta ám!! :) Aranyos vagy nagyon!!!

fendike, angel :)
Én nem kaptam plussz infúziót, viszont a beülti után kaptam choragont sajna. :( nekem ez tette be a kaput. :( nem tudom, hogy mi múlik ezen, Én az elsőnél nem kaptam. Gondolom csak sokadikra adják, ha nagyon muszáj. De azért kérdezz rá, abból baj nem lehet, a dokid majd edönti!! :)

hanna

azért ne hajtsd túl magad!!! várlak msn-en is!!! akarok valamit kérdezni, csak az nem idevágó. :)

fanni
babaragacstapacs kamion indítva!!! :) Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


pandácska:
Tuti megjön. De az se baj ha csak a szuri napján. Légy önmagad! Azaz határozott :lol: :lol:

angel37: Ha nem jön közbe semmi akkor igen :lol:

fanni:
Leszel még te fel sok éjszaka. Fogod te még mondani hogy csak egy kicsit had aludjak már éjszaka (majd a Baba mellett)

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Kiscsillag,
ez nálam az elsőnél volt :)

Szépen haladtok, már 16. hét! :wink: Biztosan minden rendben lesz, és 170 nap múlva láthatod a kicsikéidet! 8)

Nyuszi,
mi a fene jönne közbe? :wink: :lol: Olyan nincs!
angel37
 
 


Angel,
Most beszéljünk a lottó ötösről hátha az is megjön :lol: :lol:
Vendég
 


Pandamacika,
OK :lol:
És beszéljünk babákról!!! :D :D :D
angel37
 
 


Angel :P Pandus :P
Igen, beszéljünk csak a babákról! :lol:

Angel :P * :P
Köszönöm!

Nyuszi :P
Tudom... vagyis nagyon remélem :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Zizo!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pandus! Köszi! Mensi meg már ott topog:-)

Én is akajok kisbabát..én is bezsélgetek veletek, ha ezen múlik:-) (na jó, amúgy is hihi) :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


pandácska* írta:A fogigátló és a Suprefact között tuti megjön?

tuti, mert ha nem jönne meg az előre megbeszélt időre, akkor Kr. doki szereti megvárni a mensit, tehát akkor megvárod :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Neked is köszönöm :D
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!
Mennyi ragacsot kérsz?Neked adom az összeset,nekem még most nem kell.Nagyon vigyázz magatokra.Apa boldog otthon mi?Ügyes a szurikkal?Hányan férnek be a gyerekszobába?


Nyuszipuncs!
Látom kezdesz lassan akciózni.Én is.Májusban kezdem a fogit val.szeg.


Pandácska!
Hogy is vannak azok a lottó számok?

Szorítok akinek kell!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
csiperke
 
 


Csiperke :wink:
De jó, hogy előkerültél!
Apa egy kivétellel eddig ügyes volt a szurikkal. A kivétel az volt, amikor valami nagyon vicceset mesélt közben és én annyira rázkódtam a nevetéstől, hogy este sajna már nem tudtam arra az oldalamra feküdni :)
A babaragacsokból nem lehet elég, köszönöm!
Végülis kicsit szűkösen akár 3 gyerek is elfér, de egyelőre elég lesz 1 vagy max. 2 is :)
De jó, hogy nemsokára Te is kezdesz!

Baba :P
Neked is köszönöm.
Aztán ügyeskedni este :twisted:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni! :lol:
Akkor beírod a táblázatba,hogy lassan lassan kezdek?
És ha mind a négy veletek akar maradni?
Akkor nagyobb szoba kell.Ugye milyen jó erzés kismaminak lenni?

Tegnap voltam dokinál,volt pár kérdésem,de annyira hülye volt hogy az hihetetlen.Azt kérdezte hogy mérnök vagyok e mert ezek olyan kérdések.

Akkor keresek még babaragacsokat,hogy elég legyen egy darabig.
csiperke
 
 


Fanni! Köszönöm, hogy gondolsz rám. Apa megígérte, hogy megpróbálja beadni, Harcika elmagyarázta telefonon, hogy hogyan kell. Félek, Apa is fél, de valahogy majd megoldjuk....

Babaragacs repül.puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah :D , Angel :D ,

Vasarnap indulunk haza, 30-ara van idöpontom a Kaaliba. A többi majd utana derül ki.

Hanna :D

Sajnalom, hogy nem sikerült! :(

Kata :D

Aranyos vagy, hogy erdeklödsz, köszönöm nagyon jol esik! Nem lombikom lesz, csak fagyasztott embriok spontan ciklusban törtenö beültetese. Ezt megirtam annak idejen a masik topicba is.
Amint tudok megyek oda is de most sajnos nagyon sok minden összejött, a mai napig ketseges volt az is, hogy egyaltalan tudunk-e indulni vasarnap.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Angel37, Nyuszipuncs, Fanni73, Kiscsillag! :)

Köszönöm az érdeklődést, nagyon jól esik!

Megpróbálom röviden leírni a történteket, ha nem sikerülne, akkor előre is bocsi...

Azt már írtam, hogy tavaly márciusban 6. hetesen volt egy vetélésem. Kováts Tímea doktornőnél voltunk konzultáción márciusban, a vérvétel és a HSG vizsgálat hiányzik.
Ezekre azért nem került sor, mert két pozitív teszt után végre én is elhittem, hogy sikerült újra spontán teherbe esnem. Babonából azonban csendben örültem a férjemmel. A 6. héten pecsételgetni kezdtem, ezért az orvosom ágynyugalomra ítélt. A munkahelyemen bejelentettem, hogy kb. a 12. hét végéig biztosan nem megyek dolgozni. Sikerült egy nagyon csúnya megfázást is összeszednem, ami elég rosszkor jött. A 7. héten sajnos elveszítettem ezt a babát is. Tegnap volt az utolsó UH, és szervileg minden rendben van. Már csak a lelkemet kell újra helyre ráznom. Május 10-én megyek a doktornőhöz, szeretnék vele erről, és pesze a továbbiakról is beszélni. .

Ezúton is köszönöm Harcikának, hogy válaszolt a kétségbeesett e-mailjeimre, és hogy átadta az üzenetemet Kiscsilagnak!!!

Kiscsilag :)
Nagyon örülök, hogy jól vagytok, és nagyon sok szép örömteli napot kívánok a hátralévő várandós időre!!!

Fanni!
Neked pedig nagyon szúrkolok, már csak azért is, mert ilyen bevállalós voltál :) :wink: én biztosan nem mertem volna bevállalni.

És persze mindenkinek szorítok, hiszen mindenkire ráfér egy kis szerencse :!:

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Csiperke :P
Igen. Ha májusban kezded a fogit, akkor júniusra írom a 2. lombikot, jó?
Azért 4-et nem szeretnék :oops:
Most tényleg nagyon jó érzés, aztán meg majd meglátjuk :wink:
Köszönöm a babaragacsokat!

Baba :P
Minden kezdet nehéz :wink:

Judit :P
S most mit néznek, hogy van-e peteérés?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :D

Igen. Nekem szinte mindig van, de soha nem lehet tudni...föleg igy lombik utan.
Az en szervezetemet nagyon megviselte a lombik. Több gond elöjött azota. Amik mostanra szep lassan rendbejönnek.

Erö tüszö nelkül nem lesz beültim sem.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit :P
Nekem is sokminden teljesen megváltozott a lombik miatt. De ha a végeredmény 1 babóca lesz, akkor nem is bánom :wink:

Baba :P
Bátorító energiákat küldök a szurihoz. Jó lenne tudni, hánykor kell szúrni... de majd gyere, mesélj, hogy sikerült!

Nők :P
Sok rossz történt Veled, remélhetőleg mostmár jó kezekben leszel. Nem tudom, hogy a lombik-e a jó megoldás Neked, hiszen spontán teherbe tudsz esni, de majd a drnő segít Nektek! Remélem, hamarosan megint babás leszel, ezúttal 9 hónapig :wink:
Köszönöm a drukkot.

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Baba most szurikzik kb. :lol:
Vendég
 


Jucmuc,
Neked milyen problémák jöttek elő lombik után??
Előtte nekem is mindig volt peteérésem és most én is izgulok lesz-e, visszaáll-e minden a régi kerékvágásba... :?
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Ne hargudjatok, de hóvége van, nagy a hajtás. Most estem haza.
Remélem, Mindenki jól van!!!

Kiscsillag!
Délelőtt irodában leszek, elérsz msn-en.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon sokat dolgoztam, ismét kertészkedtem, virágokat ültettem és egyre jobban tetszik a kertünk. Nyuszi, nem tudom mitől félek, csak úgy izgulok, hogy vajon sikerül-e majd valamikor stb. :roll:
Fanni millió drukk, tuti sikerül, most jó a csillagok állása,( legalábbis ezt mondta a sztar adon az asztrológus) ! Juj, nagyon kiváncsi vagyok már!!!! :oops:
Jucmuc, millió drukk neked is!
Vendég
 


Jó reggelt!
Fanni! Túléltem, de nagyon-nagyon rosszul lettem! Apa adta be és ahogy beszúrta és elkezdte nyomni be lassan az anyagot én éreztem, hogy elkezd velem forogni a szoba, nagyon erős hányingerem lett, elsötétült a világ, zúgott a fülem...majdnem leájultam a székről. Nem is értem.......Apa annyira megijedt, hogy azt el sem lehet mondani, amikor meglátta milyen szürkés-fehér az arcom. Kértem nagy nehezen vizet, erre elémtol egy 2 L-es üveget:.), aztán mondtam, hogy "pohár" és észbe kapott..aztán lassan jobban lettem. Én nem is értem....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
Fanni! Túléltem, de nagyon-nagyon rosszul lettem! Apa adta be és ahogy beszúrta és elkezdte nyomni be lassan az anyagot én éreztem, hogy elkezd velem forogni a szoba, nagyon erős hányingerem lett, elsötétült a világ, zúgott a fülem...majdnem leájultam a székről. Nem is értem.......Apa annyira megijedt, hogy azt el sem lehet mondani, amikor meglátta milyen szürkés-fehér az arcom. Kértem nagy nehezen vizet, erre elémtol egy 2 L-es üveget:.), aztán mondtam, hogy "pohár" és észbe kapott..aztán lassan jobban lettem. Én nem is értem....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


bocsánat vacakol a net

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Attól tartok, mire a szurihoz jutottatok, annyira bestresszeltétek egymást, hogy ezért lettél rosszul.
De kívánom, hogy ez legyen az utolsó szuri, amit adni kellett :wink:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Köszi, reméljük.. :D
Neked meg az első sikeres lombik, az első babával, a többi meg majd spontán jön:)++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zizo! SOkat gondolok rád is!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :D
szerintem is a túlságos behergelés volt a gond. mert aztán a bőr alá adandó szuri nem is fáj igazán.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép

oh baba !!! :( Nem is értem, nekem sose volt ilyen az otrivelltől. Nem lehet, hogy annyira stresszelted magad és amiatt lettél rosszul?? Gondolom szegény párod, hogy megijedt!! Az enyém is nagyon ijedős! Ezután már csak jó jöhet!!! :) Drukkolok ám folyamatosan!!!! :)

angel :)
köszönöm szépen!! remélem tényleg úgy lesz!!! és remélem mihamarabb Te is érezheted ezt!!! :)

nők
:)
Hát nem semmi amin keresztül mentél, Te is szegény!! :( De az tényleg jó, hogy spontán tudsz babásodni!!! :) lehet, hogy csak egy kis progipótlás kell és minden rendben lesz!!! Nagyon, nagyon drukkolok ám Neked!!!

fanni, zizo, jucmuc
:)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ nagyon , nagyon drukkolok Nektek!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Mindenkinek köszönöm: Tuti, hogy az volt a baj, emrt sosem szokott ilyen lenni, de soha nem is féltem a szúrástól, de hát ugye most apa adta be és ő sosem adott ilyet be senkinek..bár ezek után azt mondta, hogy ő soha többet, emrt annyira megijedt és annyira sajnált, hogy ő ezt mégegyszer nem csinálja:-) szegénykém..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
lehet nálunk is hasonló sztori lesz, majd :lol: apának már mondtam, hogy neki kell szurizni, és el volt képedve, persze mondta, hogy megpróbálja majd :P na mi is be leszünk tojva szerintem :lol:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, h így eltűntem de sajnos rengeteg a meló nálunk is. :( Ráadásul a hétvégén elutazunk, úgyh nem tudom mikor tudok megint jelentkezni!

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a drukkokat!

Fanni, Jucmuc, Baba és ha valakit kihagytam bocsika... nagyon nagyon drukkolok!!! :) Babaragacsok mennek!

Baba! Szegény, velem nem fordul még ilyen elő, pedig már 5x szúrta az Ovitrelle-t a párom, mondjuk annyira nem is izgultam mint Te! De remélhetőleg nem lesz több ilyenre szükséged!!!!

Jó hétvégét Mindenkinek!

Zizo
2120
 
 


Baba,
tuti bestresszeltél és féltél vajon sikerül-e a férjednek...

Remélhetőleg nem lesz legközelebb, de ha mégis, szerintem magadnak próbáld beadni...
Én is féltem tőle, anyukám akarta naponta adni nekem (lombiknál), de vhogy jobb érzés volt magamnak, tudtam mikor mi következik...

Én nehezen bíznám a férjemre, bár ha majd progiszurira kerül a sor, lehet, hogy nem lesz más választásom... :oops:

Fanni,
hogy vagy, szokásos álomkór?? :D
_ismeretlen_
 


Baba :P * :P Zizo :P
Köszi!

Zizo :P
Jó pihenést a hétvégére!

Fendike :P
Képzeld, nem vagyok álmos ma. De lehet, hogy csak azért, mert kivételesen a férjem csak 10 perce ment el... igaz, csak vasárnap jön haza... :?

Fanni
fanni73
 
 


Szulák Andrea megszült :P
tegnap reggel adott életet kislányának. Rozina alig egy óra alatt, császármetszéssel, 3 kiló 61 dekával és 56 centivel látta meg a napvilágot, a kiírt időpontnál csaknem egy héttel korábban.

Kép
gaby25
 
 


Baba. Gaby :D
Miért kell apának?
Én nem erőltettem, hogy a férjem csinálja, szúrkáltam magam. Csak első alkalommal furcsa, aztán rájössz, hogy ez egyszerűbb, mint képzelted.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :P
Ehhez idő kell. Eleinte én sem mertem, elképzelhetetlennek tartottam, hogy magamba fogok szúrni egy tűt!?
Ma meg már rutinfeladat :wink:
Fanni
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: