Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
na még két hét, és első konzultáció :P

egy kis érdekesség, azoknak ahol kiskatona probléma van
http://www.carnipure.hu/karnitin/karnitin/mi_az_l-karnitin_/alkalmazasok/megtermekenyites.html
azt tudtam, hogy fogyáshoz jó, így két légy egy csapásra, apa leadja apocit, és mozgékonyak lesznek a ficánkák :lol:

kolleganőm volt már első konzultáción Krizsa dokinál, kapott tájékoztató füzetet, és abban láttam, hogy szuri megkezdése után a 8. naptól minden nap UH :shock: no, ez szép mutatvány lesz

Pandácska
nagyon drukk a lombikhoz ++++++++++++++++++++++

Csajok?
mitől függ, hogy hányat ültetnek vissza? Zölcoca azt mondta, alapban kettőt, és 35 felett 3. Változhat ez egyén indok miatt gondolom :roll: Főleg hogy Fanni 4-et kapott :wink:

Fanni
DRUKK ++++++++++++++++++++++++++

Baba
inszem lesz, és rögtön baba :wink: ++++++++++++ de ha inszem előtt spontán, az sem baj :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby,
8. nap után az nem sok alkalom szokott lenni :wink: , és nem is biztos, hogy naponta! Nem olyan nagy mutatvány! :)

Nekem pl. 8. napi után már másnap lehetett repeszteni! :D
angel37
 
 


Sziasztok Lányok,
légyszi segítsetek, ha tudtok!
Lombik előtt vagyok, 23. nap óta reggelenete nyomom a Decapeptylt. Azt szeretném kérdezni, hogy ettől meg fog jönni és időben? Mert mintha régebben azt olvastam volna, hogy ettől nem jön meg,mert leállítják a petefészkeket.
És akik kapott ilyet, milyen mellékhatásai voltak? Nekem amióta elkezdtem fáj a fejem. :roll:
Köszi, minden választ előre is!
katata
 
 

 
 

Szia Katata!

Decapeptyl ügyben sajnos nem tudok segíteni...

De ha fogigátlószedéssel állítják le a petefészkeket, akkoris van vérzés a bogyó elhagyása után, így sztem a szurijaid után is még lesz egy... (vagy nem?)
angel37
 
 


Fanni

szuper döntés :D
gondolom mára 4-en maradtak, ezért kérted őket mindet vissza :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


angel37
elvileg holnap meg kéne jönnie, de a Decapeptylt, nem kell abbahagynom addig... Nme értem
:roll:
katata
 
 


Fanni! :lol:

Neeeeeegyet? :lol: 8) :lol: HAJRA!
Kivancsi vagyok nagyon a reszletekre! :D

Kata!

Udv. itt is! :D Sajnos en sem tudom a valaszt mert nem ilyen protokollom volt de ilyen lesz! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Katata,
valóban leállítja a petefészkeket, gondolom olyan mint a suprefact(nekem az volt)
picit késhet tőle, de meg fog jönni, ne aggódj
a stimu alatt is kell majd szúrnod folyamatosan, valszeg kisebb dózisban és ez teszi lehetővé, hogy minden mesterséges legyen és ne repedjenek majd idő előtt a tüszőcskéid... :)
_ismeretlen_
 


Jucmuc :lol:
nagyon el vagy tűnve a másik topicból! Nagyon hiányoltunk már!! Mi van veled? Lesz most lombikod a napokban? Vagy hogy lesz most?????

Fendike,
köszi, nagyon remélem,hogy meg fog jönni, de most úgy érzem, holnapra nem jön meg, mert nincs jele még. Igen, folytatnom kell egész a repesztésig majd, ugyan eztb a dózist, meg mellette a Fostimont is, azt esténként... :roll:
katata
 
 


Kata,
én a suprefactnál kérdeztem a dokimat, hogy mi lesz, hasonlóan hozzád nem értettem a folyamatot, azt mondta jellemző pár nap késés, de megjön
nekem pont 28 napra jött :)
_ismeretlen_
 


Mereszt! Nagyon kedves és megértő vagy! Köszönöm.

Fanni!!!!Atyavilág!!!Nagyon drukkolok és 10 mázsa babaragacsot küldök neked és sok puszit!! :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rólam: Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy szorított nekem...van 3 db szép tüszőm, a legnagyobb 17 mm. Kaptam repiszurit, amit csüt.este kell beadni és szombat délelőtt inszem!!!Sajnos a dokim nem lesz bent, de elvileg Krizsa doktor fogja csinálni. Őt nem ismerem, de Ti isteníteni szoktátok! Remélem, hogy nekem is varázsol egy kisbabát!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fendike,
köszi, ari vagy. Nekem 27 napos szokott lenni,de akkor nem fogok idegeskedni,ha késik kicsit.
katata
 
 


Jucmuc!
Kérlek írj az inszemes topicba mi van veled!!
Puszi!
katata
 
 


Sziasztok!

Fanni millió drukk!!!!!!! Rengeteg ++++++++++++++++, de jó lenne már azt olvasni tőled, hogy "át kell adni a táblafelelősséget, mert elmész másik topickba"!!!!!!!!!

Angel, mikor kell menned a dokihoz?
Jucmuc, hogy állsz?
Vendég
 


Baba :P
Nagyon jó hír. Ezért szúrt az oldalad, kicsit több tüsződ van, mint szokott :wink:

Hanna :?: :?: :?:

Katata :P
Nekem van egy barátnőm, akinek nem jött meg a Decapaptyl után... ugyanis közben terhes lett :wink:

Zsuzsi :P
Küldtem Neked sms-t, nem kaptad meg?

Macsi :P
Veled mi a helyzet?

Angel :P
Köszönöm a közvetítést!

Lányok, köszönöm szépen a drukkokat! A részletek:
Harcika már várt és megmutatta az eredményeimet, miszerint az egyik embrike valószínűleg nem lenne életképes. Akkor ugyebár marad 4. Lehetett volna úgy, hogy 3-at kérek vissza és akkor az 1-et (+ a kis esélytelent) lefagyasztják, a dokim erre próbált rábeszélni, mert nagyon fél a többes terhességtől. Végülis azt is lehetett volna, hogy 2-t kérek vissza és 3-at fagyasztanak, de miután volt már egy fagyisom és akkor 3 tökéletesből egyik sem lett 100%-os a felengedés után, inkább a 4 embrikét választottam. Tudom, hogy lelkileg nagyon fájdalmas dolog a redukció, de sokkal fájdalmasabb a 4. lombikot is sikertelenül zárni.
Egyébként Harcika is 4-et javasolt és a biológus is!

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Nem én leszek az, aki inszemmel kerül a babás táblába ma. :oops:

Jön a 3. inszem.

FAnni! +++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :cry:
Pedig úgy drukkoltam!
3. inszem május?

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni nagyon nagy gratula és millió drukk!
Egy hős vagy a szememben és nagyon szorítok, hogy
teljesüljön a vágyatok!

Babaimádó, szurkolok a szombati inszemhez, én meg
követlek szorgalmasan, nekem kb. 2 hét múlva lesz
az első (és remélem az utolsó) :wink:

Bea
beacs
 
 


Fanni!
Nagyon szépen köszönöm. Igen, 3.inszem, majd augusztusban lombik.
Most rajtatok a világ szeme!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok

Gaby
én egyik lombiknál sem jártam soha nap mint nap UH-ra

Babaimadó
Krizsa dr = Mágus, legalábbis a mi esetünkben TUTI

Hanna
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177429500.65.gif[/img]

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni,
és hány sejtesek voltak a picikék???

Hanna,
:cry: :oops: :cry:
_ismeretlen_
 


Egész délelött nem volt babanet!!! :( :evil:

Dondika
:)
Köszönöm szépen az érdeklődést!!!! Az ikrek is Én is (kopp-kopp-kopp) jól vagyunk!!! Tudod most van az az időszak ami nagyon kellemes!! Remélem Te is jól vagy!!! Ja, az utazásról még nem döntöttem, de nagyon a maradás felé húzok, mert ha a kicsiknek valami bajuk lenne, azt nem bocsátanám meg soha magamnak!!! Tudod Ők a legeslegfontosabbak!!!!! :)

Macspacs :)
Tényleg nyugi, nekem se volt semmi terhes tünetem, sőt még most sincs. A cicim is csak néha-néha nagyon ritkán érzékeny. Ez van. Eleinte igaz Én is aggódtam, de tényleg felesleges!!!

Baba :)
De jó!! Nagyon drukkoltam neked!!! Örülök a sok szép tüszikédnek!!! Gratulálok!! Majd meglátod K. dokinak varázs keze van!!! Elöbb –utobb babás leszel ezt garantálom!!!! :)

Hanna

Kép
Tudod úgyis, hogy mit gondolok!!! Meg erős, stramm csaj vagy és úgyis sikerülni fog!!!! :wink: :lol:

fanni
:)
4 :?: :shock: Huuuha!! Nagyon bátor vagy!! Én azért azt kívánom, hogy kettőnél több ne legyen a Te és Babáid egészsége érdekében, viszont kettőt tiszta szívemből kívánok Neked!!!!!!! És drukkolok nagyon, nagyon!!!! :) Kamionnyi babaragacsot küldök!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mindenkit sokszor pusszilunk!!!! :D

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Fanni!
Nagyon-nagyon drukkolok neked! Ha Harcika azt javasolta, akkorbiztos igaza is lesz! Én nagyon megbízom benne!!A másik dologban is igazad van, de így legalább a maximális esélyt megadtad magatoknak! Nagyon stramm nő vagy, büszke vagyok rá, hogy megismertelek!
Csak hogy tudd, ha kislányunk lesz, akkor TE IHLETTED a nevét!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Erika! remélem, ő lesz az, aki velem is csodát tesz 10 év baba utáni vágy után..már ideje lenne egy csodának.....

Beacs! Köszi, neked is megy a drukk.Mikor lesz UH?

Kiscsillag! A Próféta szóljon belőled! Köszönöm a drukkolást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :!:
Nagyon aranyos vagy :oops:
Komolyan 10 év? :shock: A mi 4 évünk is egy örökkévalóságnak tűnik! :roll:

Sannah :P
Köszönöm.

* :P
Köszönöm. Azon gondolkoztam, hogy az általam ismert 1. táblafelelősnek (Lara) 1 babája lett, majd jött Zsebi a 2 babával, majd Te voltál, de közben átadtad Kismókusnak, neki 1 babája lesz, Neked pedig 2, akkor most 1 baba jön, remélem, meg is kapom tényleg :wink:
Mikor tudod meg, hogy milyen neműek a kicsik?

Fendike :P
8x3, 8x3, 8x3, 6x3
(Az első érték a sejtszám, a második valami alaki osztályzat. Az 1-es használhatalan, a 2-esnek kicsi az esélye, de már több baba született így, a 3-as és 4-es a dokim szerint lényegében egyformán jó.

Beacs :P
Köszönöm.

Fanni
fanni73
 
 


Hanna! :cry: Nagyon sajnálom, pedig úgy bíztam benned!!!

Baba! Gratulálok nagyon szép eredmények! És ezt az optimista Babát már jobb olvasni!!! :lol:

Fanni! Nagyon jól döntöttél, csatlakoznék Kiscsillaghoz és kívánok Neked két kapaszkodó babót!!! :) :lol:

Kiscsillag! Esetleg nem tudnak a rokonok meglátogatni Téged? És akkor mindenki jól járna! :)

Zizo
2120
 
 


Fanni,
8x3 az igen jó, (főleg 3db :) ) nekem is az volt és morula kezd.
nagyon esélyesnek ítélem a dolgot... :lol:

Baba,
10év?? Úristen, minden elismerésem.
NAGYON DRUKKOLOK!!!!
_ismeretlen_
 


Sziasztok

Babaimádó
10 ééééééééééééééééééééééééééééév? Hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon kitartóak vagytok, és hihetetlenül szerethetitek egymást!!!!!!
Minden elismerésem a tietek!!!!!!!!
Minekünk a tervezéstől mindössze bő 2 év után lett baba. Mert mi kb. 1,5 év után mentünk dokihoz, és 9 hónap volt a kivizsgálások - műtétek, és már az első lombik sikerült is.
Hát nagyon remélem hogy nektek is olyan Mágus lesz a Mágus mint nekünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

és persze Mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


baba :)
Mi 7 éve vagyunk házasok, de már elötte se védekeztünk sose, így kb. nekünk is simán kijön a 10 év. :( Úgyhogy most már eljött a Ti időtök is!!!! Főleg, hogy jó kezekben vagy, Kaáli "apánk" kezében. :lol: :wink: :P :D

fanni
:)
Nem tudom mikor, de már nagyon, de nagyon kíváncsiak vagyunk!! Kifúrta az oldalam a kíváncsiság!! :) Apa épp ma mondta, hogy jelentkezzek be 4D-re, csak mondják már meg végre a nemüket!!!! Következő UH. elvileg a 18. heti lenne, de lehet, hogy tényleg bejelentkezek elöbb, bár ha akkor megmondanák tuttira az is jó lenne. De a kórházi UH. az nem mozi, ott épp csak az orvos látja amit lát azt kész!! :) Viszont jövőhéten AFP!! :shock: :?

zizo
:)
Ezzel az a baj, hogy Ők betegek is, meg nem kimozdulósak. Egész életükben talán egyszer voltak a városukon kívül. :( Meg nehezen, lassan mozognak, autójuk sincs. :( De a legnagyobb baj, hogy tényleg betegesek. :( Jaaa, és ott van a 100 éves nagymama, akit nem hagyhatnak ott. :) Idén februárban volt 100 éves bizony!! :) :lol:

fendike
:)
vettél olyat?? figyu, ha bevállik Nálad is, szabadalmaztatjuk. oké??? :lol: :D :wink:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Baba,

most várom (nem várom) hétvégére, és ha megjött akkor kell
hívni, UH a 10-11 napon.

Azt szeretném megkérdezni, ha mondjuk szombaton, vagy
vasárnap jön meg akkor kell telefonálni UH-s időpontért, vagy
jó lesz szerdán a következő munkanapon is?

Bea
beacs
 
 


Kiscsillag,
holnapra van betervezve a bevásárlás
de az ötletet támogatom abszolút... :D

Hú, azt elhiszem, hogy nagyon fúrja a kiváncsiság az oldalatokat.
4D-re menjetek mindenképp, ott azért a pénzért tuti kivárják amíg megmutatják magukat a kis édesek.. :D
_ismeretlen_
 


Sziasztok Lányok! Sajnos mostanába elég keveset jutok géphez!

Hanna:
Örülök hogy megismertelek! Nagyon sajnálom , pedig biztam benne hogy hátha.

Mereszt: Dórika nagyon édi!

Fanni:
Ez nem semmi!!Drukkolok nekede nagyon++++++++++++++ Hajrá++++

Macspacs: Kitartás drukkolok neked++++++++++++++++

Pandácska: Gratula hogy minden rendben. S sok sikert a szurikhoz. Szorítok neked.

Baba: Ez nagyon jó hír. Gratula!

Harcika: Írtam neked privit

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Harcika, írtam privit !

Szia, nyuszi, de rég "láttalak". Hogy vagy?
Vendég
 


Jó reggelt! Látom, hogy elájultatok a 10 évtől, ezért el kell magyaráznom valamit.
Nekem ez lesz a 2. házasságom (szept.1-jén lesz az esküvőnk). Az 1 férjemmel 17-27 éves koromig voltam, amiből 6 év házasság volt. Rengeteget próbálkoztunk, rengeteg vizsgálat, kísérletezés..nem járt sikerrel. De utólag már jobb is....szörnyű volt az egész házass.,
Utána szünet következett. A mostani párommal 2. éve próbálkozunk a babával. Ismét sok kísérletezés, míg el nem jutottunk a Kaáliba, amit bánok, hogy nem előbb.
Tehát összegezve:10 éve él bennem a vágy, hogy anyuka legyek s atudat, hogy én nem lehetek (legalábbis eddig). A sok kudarc belül mély fájdalommá sokasodott és már alig merek hinni bármiben is, de most nagyon reménykedem és ezért is aggódok minden kis apróság miatt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lenne egy kérdésem. Tegnap a 9.cn-on voltam az UH-on és az orvosom mondta, hogy sajnos a méhnyhártya eléggé vékonyka, mert csak 5 milis. Tudnátok nekem segíteni, hogy ezt hogy tudnám vastagítani?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Sok sok folyadék. De amúgy igazán a nyálkahártya tüszőrepedés után lesz vastag szóval emiatt ne aggódj neked is szép lesz addigra. Pont tegnap erről beszélgettünk Harcival hogy ez nem annyira lényeges. Azért igyál sokat.
Vendég
 


Pandus! Köszi és köszi mindent és nagyon kedves a hangod (ezt tegnap el is felejtettem, mert annyira fel voltam dobódva mikor kijöttem és rögtön hívtalak is).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Beacs :P
Ha onnan 10-11. napon kell csak menni, hogy megjött, akkor ráér szerdán is.

* :P
Az AFP is rendben lesz, mint eddig minden Veled :D
Én egy kisfiút és egy kislányt tippelek :P A táblafelelősöknek az jár :wink: Azt hiszem, csak 16. hét után lehet látni a nemeket... ha lehet. De most látom, Te már mindjárt 16 hetes vagy! :shock:

Fendike :P
Lemaradtam. Mit vesztek?

Nyuszipuncs :P Gaby 25 :P
Köszönöm!

Baba :P
Jól mondja Pandus, sok-sok folyadék!

Fanni
fanni73
 
 


Kép Kép Kép [img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177478180.01.jpg[/img] Kép Kép Kép
fanni73
 
 


Fanni! A teszt időpontja jó, de az inszem 28-án lesz. Jelzem 12-én lakodalomba vagyunk hivatalosak:-)hát, ha pozitív, akkor nagyon fogok vigyázni a táncikálással is, de ha neg., akkor nagyon nem elsz kedvem jópofizni, de menni kell, emrt a párom gyerekkori haverja nősül, akire mindig számíthatott...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


zizo! A névnapomon fogsz tesztelni egy pozitívat:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Megadrukkjaimat küldöm neked! :D :D
Ebből tuti baba lesz! :lol:
Ma már kapod a progiszurit? :wink:

Tegnap nem sokat haladtam a hsz-ekkel! :wink:

Hanna,
sajnálom, hogy nem sikerült :( :(
A köv. ciklusban jön is a 3. inszem?

Babaimádó,
gratula a 3 tüszőhőz! :)
És nagy-nagy drukk az inszemedhez! :D
Remélem a sok kudarc után most ott vár rád egy kis imádnivaló! :D
Bár megértem, hogy nehéz elhinni...

Sannah,
szia! :D Olyan ritkán jössz...
Május 21-én, megyek konzultálni!
Te mikor mész a Kaáli felé? :)

Pandácska,
El is felejtettem kérdezni: elszórtad a kukoricát? :lol: :lol:

Jucmuc,
neked most mi van a fagyijaiddal? :oops: :D

Zizo,
lassan közeleg az a tesznap! :wink: Hátha hátha nem lesz szükség arra a lombikra! :)
angel37
 
 


Jó reggelt!!! :) Kép

baba :)
A táblázat szerint ma van az inszemed. Hmm... tényleg??? :oops: vastagításra méhpempő, tudod!!! :)

fanni :)
május 7. a világ legszebb napja!!! Hidd el , Én már csak tudom!!! :) :wink: kisfiú, kislány nem lenne rossz arány, de már úgy vagyunk, hogy mindegy, csak egészségesek legyenek!!! :wink: :D Viszont a szobácskájukat ki kéne festeni. :wink: :lol: köszi a táblicskut, gyönyörű!!! :)

beacs :)
Nyugodtan telefonálj vasárnap. A Kaáliban nincs hétvége , se ünnepnap. Mindennap dolgoznak Értünk!!! :)

fendike :)
4D-re mindenképp megyünk csak azt mondják még nem olyan látványos.

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


baba :)
28 az is mindjárt itt van!! :) Gondolom izgulsz nagyon!!! ;) és akkor a szombat már tutti???

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag!
Igen, tuti, de valószínűleg nem az én orvosom csinálja, de az a lényeg, hogy sikerüljön!Igen, nagyon izgulok és parázok attól, hogy holnap be kell adnom a szurit magamnak, mert azt sme tudom, hogyan kell. Pandus küldött egy videot, majd este megnézem, hogyan is kell, de a frász kerülget tőle..de csak azért, mert nem vagyunk szakemberek.. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,
méhpempőt veszek, amit Te már szedsz :)
Annyira kiváncsi vagyok, hogy alakul nálad, hosszú ez a 12 nap.. :o

Kiscsillag,
tudom, hogy még korai a 4D, viszont a nemek meghatározására remek.. :)
Nyaki redővizsgálatra mikor kell menni???

Baba,
itt mindenki nagyon izgult az első szuri előtt, köztük én is, de hidd el beadod ügyesen, főleg ha Pandus küldött vmi mintát...
_ismeretlen_
 


A 4Dnek semmiféle diagnosztikai értéke pluszban nincs a hagyományos jó minőségű UHhoz képest. Tehát ha 4Dn látható a neme, akkor hagyományos jó gépen is. A 4D sokkal inkább a kismamának jelent többet, mert jobban látja azt, amit az orvos amúgy is lát.

Az hogy látszik-e a baba neme meg csak és kizárólag a babától függ :) vannak akik sosem mutatják meg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ferdike, köszi, de pl. az egyik gondom a fecskendőben lévő levegő. Nem tudom, ki kell-e nyomni belőle beadás előtt, vagy nem. Én magamtól kinyomnám a levegőt és nem adnám be magamnak. Megnéztem a neten, ott is kinyomják. A sógornőm vidéken műtősnő, ő azt mondja, a levegőt nem szabad kinyomni, azzal együtt kell beadni.
Harcit nem tudom elérni telefonon, a mobilját meg nem tudom, így teljesen tanácstalan vagyok. (már megint :oops: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó :D
mindig ki szokták nyomni. Vénásan és izomba máshogy nem is szabad beadni, mert pl. a vénásan beadott levegő az szívleállást tud simán okozni.
Bőr alá beadásnál ennek nincs igazán jelentősége.

amúgy meg ezen a szakember kérdésen ténlyeg ne aggódj, mert sajnos nagyon sokan szúrják magukat nap mint nap. bőr alá semmi kockázata nincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: