Új privát üzeneted érkezett!

végülis szombaton a kaáliban kötöttem ki.ahol újra vérvétel,és uh volt.
valamit emelkedett a hcg,de keveset,és a progi is nagyon alacsony sajna.
pénteken újra kell mennem,ha nem jön meg,és nincs petezsák,akkor műtét újra.
és az az érdekes,hogy nem tudom hogy lettem terhes,mert vigyáztunk!hiszen mondták,várjunk 1-2 hónapot!!!
szorítsatok nekem nagyon!már nagyon el vagyok keserdve,megint ez az egész hercehurca,.kész vagyok teljesen.belül még reménykedem,de ezek a hormoneredmények nem igazik.nem mertek adni progit,mert ha ez egy bennmardat szövet,akkor az se jó.
igazából egyszer voltunk csak úgy együtt hogy tényleg nem vigyáztunk,de ez a tesztelés előtt 6 nappalvolt csak,az lehetetlen,hogy az már 7. napra 559 hcg-hozzon.vagy nem?mit gondoltok?
lola29
 
 


Lola :!:
Ezek tényleg nem jó hírek :(
S akkor most orvost és kórházat váltottál? Mert mindegyik variációnál van egy következő lépés... Nagyon drukkolok, hogy a D verzió legyen!!!
2-3 hét után nem kellett visszamenned kontrollra? (Amint pont azt ellenőrzik, hogy a b, verizó kizárható-e...?)
Ha c, verzió van, akkor lécci-lécci nézess magadnál Leiden mutációt!
Írhatsz ide is, vagy akár priviben is, ha gondolod!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Lola,
Én is szorítok neked++++ Hát szerintem a 7. napon nincs ekkora hcg :roll: de majd Orsi megmondja ő jobban tudja!
Vendég
 

 
 

Lola :!:
Én nem merek tippelgetni... de 7. napi hcg-nek sajnos tényleg túl sok...
Amint többet tudsz jelentkezz és addig is nagyon-nagyon szorítok Neked :!:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Lola,
Kép
Vendég
 


SZIASZTOK!
FANNI! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nAGYON SZUPER HOGY 5 SEJTECSKE IS SIKERESEN RANDIZOTT, EZ NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! Nagyon nagyon szorítok holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olvastam hogy az egyik beültinél 9 hétig jutottál. Éreztél vmit amikor kezdett aterhesség leállni? A dokik tudtak vmi értelmeset mondani?
Én is ettől parázok hogy ez fog történni. Ma reggel is teszteltem meg tegnap reggel is, és szinte mindkét alkalommal erősebb volt a teszcsík, mint a control csík. Viszont a melem már egyáltalán nem feszül, csak a bimbóm nőtt meg. Eddig meg azért hol feszült, és hol nem feszült. Émelyegni se émelygek....., és a hasam sem fáj már egyáltalán. A reggeli hőmet megmértem kíváncsiságból, és csak 36,9. :cry: :cry: :cry:

Lola, Sajnos lilla gőzöm sincs róla hogy mi lehet Veled. De ha új terhesség és sajnos abba marad, akkor az is tök jó, spontán is képes vagy teherbe esni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz!!! Nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pandácska, Tök jó ez a tábla!!!!!!!

Kép
macspacs
 
 


helló csajok!
kösz az aggódást!azért az elmúlt egy hónapban nem volt az az igazi nagy védekezés,vigyázástól is született már gyerek(testvérem is így lett)ez csak tegnap jutott eszembe,hogy akkor tényleg nem vigyáztunk,de lehet hogy akkor méár rég trehes voltam.
pandácska!kösz a táblát.állandóen ezen lógok,szerintem van akinek 5 gyereke is van,és még azt se tudja mi a hcg.
fanni!
2 hét múlva voltam kontrollon,(magánrendelőben nincs uh)nem volt probléma.megkaptam a szövettent,az is rendben volt(legalábbis ez van a papíron)
sajna mindenképp váltanom kell.bgyarmat,starján kizárva,megyek pestre,keresek orvost mindenképp.tutyimutyi vidéki kórházba mostmár nem megyek!elég volt.
lola29
 
 


Lola!

:cry: Ez azért nagyon érdekes... Remélem minél hamarabb lezárjátok. Nem csodálom hogy ki vagy akadva. Nyelj még egy nagyot... Egyszer ennek is vége lesz. És ne feledd: a természet megmutatta hogy spontán is lehet. Ez nagyon nagy ajándék. Próbálj meg eben bízni...

Macspacs!

Ne keress tüneteket. Semmi értelme. Tudom könnyű mondani! :lol: Én is állandóan figyeltem... Elmondanám hogy az én ébredési hőm volt hogy 36,4 volt. Tehát ne méregess! Tök hülyeség... Nyugi!

Fanni!
Énisénis kukucskukucs ide be hozzátok... :lol: Izgulok értetek nagyon. Odaát jóljönne egy kis frissítés! :lol:

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Fanni,
gratula az 5 pároshoz, hátha mára még többen is lesznek! :D Látom volt némi izgalom szombaton! :?
Nagyon szorítok a továbbiakhoz, és holnap rajtad a topic szeme! :P

Hanna,
drukk a vérvételhez! :wink:

Pandácska,
eljött a konzultáció! :)

Lola,
Remélem a lehető legjobban alakul!!! ++++++++++++++


Rólam:
elkezdtem a fogit! :lol:
Épp négy hét múlva mehetek konzultálni! 8)
angel37
 
 


Köszi B Zsuska!
Lola, Mindenképpen keress egy jó dokit. Bp én a Barabás dokit tudom ajánlani, nem drága, és ultharang és hüvely-kamera is van a magánrendelőjében, és nagyon korrekt doki. Ha kell, megadom pü-ben a mobil elérhetőségeit.
Csajok, azt tudja vki, hogy ha baj van, a tesz mikor kezd el halványodni, milyen ütemben csökken a HCG szint? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
macspacs
 
 


lola29 írta:igazából egyszer voltunk csak úgy együtt hogy tényleg nem vigyáztunk,de ez a tesztelés előtt 6 nappalvolt csak,az lehetetlen,hogy az már 7. napra 559 hcg-hozzon.vagy nem?mit gondoltok?

ez lehetetlen. Ha volt petesejt, akkor azért mire beágyazódik min. 1-2-3 nap, de inkább 4-5 min.-t szoktak mondani, onnan meg nem nő ide a HCG.

Macspacs :D
ne legyél már ilyen butuska, OK?
a hőt mérni bármiféle asszisztált reprodukciónál olyan szinten értelmetlen, hogy ihaj.... a beszedett hormon miatt totál nem mutat semmit, csak max. jól felidegeled magad rajta. Én egyszer kiváncsiságból megmértem, mert kiv. voltam, hogy ennyi progival vajon emelkedette-, és 36.7 volt, ikrekkel a 6. héten...
Ha elhal a terhesség, nem érzel belőle semmit...
A melled a hasad és minden csinálhat úgy végig a terhesség alatt, hogy bedurran aztán leereszt, tök normális.
Én ikrekkel sem émelyegtem soha, 1 pillanatig sem, a szagokra sem voltam érzékeny, fáradékony sem volt... semmi terhességi tünet.
szóval!!! ez kicsi fejmosás volt, ne tessék parázni, mert irgum-gurgu (ahogy azt Máté mondja).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


macspacs írta:Csajok, azt tudja vki, hogy ha baj van, a tesz mikor kezd el halványodni, milyen ütemben csökken a HCG szint? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

lassan :evil: :evil: akár hetekben mérhető.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Icsilya!
Tudod nagyon szeretnénk ezt a babát, és olyan nhéz nem parázni!
De péntekig már csak 4 nap! :oops: :oops: :oops:
Ti a szexet meddig szüneteltettétek? Mi a beülti óta nem mertünk együtt lenni, de már nagyon hiányzik................... :oops:

Kép
macspacs
 
 


Macspacs :D
mi nem szüneteltettük most Lilivel, a fiúkkal meg az ikresség miatt le voltunk tiltva. (de azért 1-1 velük is becsúszott :D :D :D)
szerintem nyugodtan elkaphatod Apát :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lola,
hát nem irigyellek, zaklatott napjaid lehetnek nagyon
de a kaáliban jó kezekben leszel , kiderítik mitől ez a skizo tünetegyüttes...

Fanni,
telcsizel ma osztódás ügyben??

Macspacs,
ne izgulj ennyire és sztem ne csinálj mindennap tesztet, nincs értelme (tudom, könnyű mondani..)
már csak pár nap, mész UHra és kiderül remélhetőleg, hogy minden rendben.. :)

Angel,
de jó, lassan te is kezded
felgyorsulnak itt az események

Én is örülnék nagyon pl. ha megjönne, -már 1hete késik- és haladhatnék tovább... :(

Lányok, tudja vki mi van Bodzával????
Nagyon el van tűnve...
_ismeretlen_
 


Macsi :P
Tényleg nyugi. Én már úgy a 7. héttől éreztem, hogy valami nem stimmel. Viszont az normális, hogy nem mindig és ugyanolyan intenzitással érzed a tüneteket. A múltkor volt a topikon egy lány, csak párszor jött és megkérdezte, hogy egészen biztosan terhes-e valami óriási hcg-vel, mert egyáltalán semmit sem érez... Van ilyen szerencsés típus :wink:

Zsu :P
Édes vagy, köszönöm :D

Angel :P
Igen-igen, meg Hannán, aki meg holnap megy vérvételre és nagggyon csendben van!!!

Fanni
fanni73
 
 


Lola! Nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyűségek esnek veled

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok a ki gondolja jelentkezzen erre a felhívásra, és aki 3 hét szabit ki tud venn!
http://www.danubius.hu/radio/122174
Ági28
 
 


Ági,
ez tényleg jól hangzik :D
(én esélytelen lennék, még csak 2éve próbálkozunk)
de hajrá lányok!!!
_ismeretlen_
 


http://www.danubius.hu/radio/122174


A gyermekre vágyó fiatal párok két harmada az első évben hiába próbálkozik. Nagy részüknek a második és harmadik évben sem sikerül, pedig szervezetük alkalmas lenne.

jó-jó hogy súlyos a meddőség foka már, de ennyire nem vészes a helyzet. :shock: :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


mindenkinek köszönöm az együttérzéseket!
tud valaki mensimeghozó trükköket?így esetleg elkerülhetném a műtétet.
én eddig 2* voltam terhes,és soha nem éreztem semmit.
ez a hcg szint nekem két hónap után 600 a jóisten tudja mitől...
lola29
 
 


Holnap izgi nap lesz! :wink: :)

Fanni,
lassan telefonálsz, nem? :P
angel37
 
 


Orsi,
Te könnyen beszélsz.. :D :D
_ismeretlen_
 


Lola!!!!!

TALPMASSZÁZS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bELŐLEM 3SZOR MASSZÍROZTAK KI CISZTÁT! ILLETVE HA JÁRTAM BEÁLLT A CIKLUSOM.

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Lola :P
Mindenképp várd ki a pénteket, hátha csak tényleg "nem jól vigyáztatok" :wink:
De amúgy az AVIVA torna jó mensi meghozásra. Nem feltétlenül kell elvégezni a tanfolyamot, meg lehet venni a könyvet... csak tudnám hol? De biztosan megtalálod a net-en!

Lányok :!:
Továbbra is 5-en vannak :P :P :P :P :P
Holnap 11-re megyünk a beültetésre!
Hja és még mindig nem tudom, hányat kérek vissza :wink:

Köszönet a sok drukkért, látjátok, mennyit segítettetek! :)

Fanni
fanni73
 
 


Orsi,
Szerintem se vészes ennyire a környezetemben mindenki úgy babásodik mint a nyulak :lol:
Vendég
 


Fanni,
Nagy nap lesz a holnapi :lol: lassan csinálhatsz egy 40 hetes vonalzót :wink: drukkolok+++++
Vendég
 


Lola,
ilyen trükköt nem tudok.

Fendike,
látom neked se ártana a trükk, de most már csak megjön...
Bocs, ha tévedek, de az a stimu utáni első ciklus? Ott nekem is késett pár napot, amit amúgy soha! :wink:
angel37
 
 


Fanni,
hurrá és hajrá! :P :P

A teherbeesési helyzethet:
sztem sem ennyire vészes, pl. a környezetem nekem is igen termékeny. De nem baj, ha felhívják erre a témára a figyelmet, hátha úgy kevésbé szorítanak meg!
angel37
 
 


Fanni :D
ügyesek nagyon! Holnapra majd megjön az ihlet, hogy hány baba is legyen. 2-t is fagyasztanak.

Fendike :)
a cikk akkor sem korrekt. csak ezért írtam, amit.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


pandácska* írta:Orsi,
Szerintem se vészes ennyire a környezetemben mindenki úgy babásodik mint a nyulak :lol:

:lol: :lol: :lol:

hivatalosan a legrosszabb statisztika is 20%ot hoz a teljes lakosságra , a 2/3ad meg 66% lenne.

de én is úgy gondolom, hogy fel kell erre hívni a figyelmet, csak valahogy esetlennék érzem ennek ellenére a dolgot, mert attól, hogy valaki 3 hétre elmegy nyaralni ált. 2-3 év hiába való próbálkozás után már nem lesz babás.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát igen, ez teljesen igaz.
Mi is voltunk nemegyszer 2-3 hetet is nyaralni és semmi... :(

De az tényleg jó, hogy legalább beszélnek róla, sokan jelentkeznek majd, hátha eljut az illetékes fülekbe is könnyebben...

Angel,
igen lombik utáni 1.ciklus, elég uncsi ez a várakozás, dehát lassan már csak megjön
nekem sem szokott késni

Fanni,
nagyon ügyesek a picik
dokit hányat ajánl visszakapni??? :)
_ismeretlen_
 


Fanni! :)
Én sem tudtam sokáig, hogy hányat kérjek vissza.... aztán az ET napján reggel felhívtak a Kaáliból, és megkérdezték................. akkor rávágtam, hogy hármat!!! :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Orsi,
Szerintem ez amúgy nem tartozik ország világra és nem akarnám hogy mindenki tudja hogy mikor vagyok együtt a párommal aztán meg azt lessék hogy sikerült-e és sajnálkozzanak. Kicsit olyan ez mint a valóvilág csak kamerák nélkül bár tuti a tv-ben is benne lesz. Jó hogy foglalkoznak ezzel a témával csak a módszer nem tetszik.
Vendég
 


Baba,
Úgy látszik jó az a horoszkóp mert kislányt láttak az uh-on a nővéremnek :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Rengeteget írtatok ma, pedig még csak 12 óra van! :D

Fanni!
Szerintem akonek ennyien szurkolnak, annak csakis sikerülnie kell! :D Egyet értesz? Holnapra is nagyon fogok neked szorítani!!!!!!

Lola!
Akárcsak a többiek, én is sajnállak, remélem megoldódik a problémád rövidesen! Én annak idején azt hallottam, hogy valami gyógytea is meg tudja hozni a mensit, de nevét sajna nem tudom!

Macspacs!
NYUGALOM, irgum-burgum, rendben van minden, csak nem hiszed el, na majd pénteken remélem már megnyugszol!!!!!:D
donika
 
 


Fanni!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Akkor valószínűleg nem találkozunk:-(, de nagyon drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kiscsillag! :P
Hogy vannak az ikrek? Hogy döntöttél az utazással kapcsolatban?
donika
 
 


Pandus!
Elfelejtettem kérdezni, hogy ma konzultációra mész? Mikor kezdődik a szurka-piszka?
donika
 
 


Donika,
Igen konzura remélem zöld utat kapok és vasárnap kezdhetek is de majd meglátjuk.
Vendég
 


Lányok :!:
Ha már felmerült ez a danubiusos felhívás, akkor én is hozzászólok.
Ezt a linket nem olvastam, de reggelente hallgatom ezt a rádiót. Többen már be is telefonáltak és jelentkeztek -állítólag rengeteg a jelentkező!-, s az egyik azt mondta, hogy ő szeretne jelentkezni, csak nem engedheti meg magának, hogy 3 hétre szabira menjen. Erre Mayka azt mondta - ő vezeti a műsort reggel-, hogy ez nem gond, mert a hely működhet bejárósként is. Tehát minden nap munka után odamegy és ott vannak együtt. Na akkor mondtam azt magamban, hogy ennek a világon semmi értelme nincs! :?
De különben az tényleg jó gondolat, hogy foglalkozni kell a magyar! népesség utánpótlással... csak sajnos nem így...

Fendike :P
Ő biztosan 3-at javasol, így 4. lombiknál :wink:

Kismókuska :P
Engem még sosem hívtak fel, mindig a dokimmal szoktuk megbeszélni a beülti előtt! (Ez nagy segítség, mert így látom a méreteket :P )

Pandus :P Baba :P
Milyen horoszkóp?

Baba :P
Igen, sajnos valószínű, hogy Veled még, Hannával meg már nem találkozom :(

Donika :P
Ééééén abszolut egyetértek :wink:
Köszi!

Pandus :P
Nem tudom, mennyire laksz messze a Kaálitól, de már nagyon-nagyon lassan nemsokára indulhatsz :lol:

Angel :P
Mi ez a visszafogottság? Le vagy maradva :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
itt vagyok, csak nyakamban egy csomó sz@rság :roll:
Majd behozlak holnap, mikor úgyse leszel itt! :lol: :lol:
Egyébként van majd háromezer előnyöm! :D

Pandácska,
mi az hogy, "de majd meglátjuk"!
Vasárnap kezdesz, nem? :wink:
angel37
 
 


Fanni,
14.15-kor indulok :D El se hiszem hogy már ma van :lol: Kínai fogamzás naptár dumcsiztunk Babával erről és megnéztük kinek mit dobott ki nővéremnek lányt és ma azt is látták az uh-on :D

Angel,
Igazad van szóval vasárnap kezdek! :roll: :wink:
Vendég
 


Pandácska,
na akkor mindjárt mehetsz is! :)
De jó!

Remélem még odatalálok majd egy hónap múlva! :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Sejtettem, hogy visszaütött az oktatás...
De holnap azért mindenképp benézek Hanna miatt is, meg természetesen megosztom Veletek a történteket :)
Annyi már nincs is :wink:

Hanna :P
Remélem jó okod van rá, hogy ma így hallgatsz :wink:

Pandus :P
Mindjárt indulsz! Várunk a hírekkel!!!

Fanni
fanni73
 
 


Angel,
Majd elszórok kukoricát és akkor tuti megtalálod az utat :lol: :wink:
Vendég
 


Fanni,
nézd meg Te is a kínai fogamzásnaptárt, nekem szinte minden ismerősömnél bejött, pedig nem nagyon hiszek az ilyenekben...

Te félsz 3at visszakérni???

Ez a danubiusos téma pedig tényleg nem ér semmit bejárósan meg főleg, azt hittem elutazhat a nyertes pár vmi egzotikus helyre...
_ismeretlen_
 


Fendike :P
Csak akkor érdekel a kínai fogamzás naptár, ha nem mondja meg a fogamzóképes napokat mondjuk erre a hónapra. Mert ha igen, akkor egyáltalán nem érdekel! (Önvédő politika)

Még nem tudom, Fendike. Eddig 1x2-t kértem vissza és 2x3-at. Plusz a fagyisnál is 3-at. És csak az 1. indult sikeresen. Nagyon sanszos, hogy 3-at fogok... de mikor fáj a derekam -sajna tanulmányt lehete írni a gerincemről, mert annyira "beteg"-, akkor azért erősen úgy érzem, hogy a 2 is sok...

Nem nyernek semmit? Na mostmár elolvasom!

Angel :P
Ne aggódj, szerintem már magától odavisz a lábad :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Nem mondja meg!
Vendég
 


Pandamacika,
kiváló ötlet, csak ott is maradjon! :lol: Hacsak nem jár arra pár kismalac! :mrgreen:

Fanni :P
holnap várunk benneteket! Addig tuti eldől, hogy 3-an v. 4-en jöttök! :lol:

Tényleg Hanna miért nem jön ma?
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: