Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Erika!

Köszi a bíztatást. :wink: A lelkem mélyén már most mennék,de tényleg nehéz döntés.Inkább attól tartok,hogy 2 baba jönne.Azért 2 pici és egy kicsi... :? Lehet,hogy most hülyének fogtok nézni,de én amióta az eszemet tudom mindig azt érzem,hogy lesz 2 fiam.Viszont azt sem szeretném ha akkor jönne a tesó amikor Dórika oviba megy,mert akkor biztosan hátrányban érezné magát amiért őt örökbefogadtuk és még itthon sem lehet.
Egyébként én sem vagyok az az aggódós anyuka.A barátnőmet mindig a szívroham kerülgeti ha kimegyünk a játszótérre.(Neki van 2 lánya én meg a keresztlányomat viszem.)Nem érti,hogy bírom halálos nyugalommal nézni a Gigit amikor éppen fejjel lefelé lóg a mászókáról...stb.
Dórikát sem féltem annyira,mint szerinte kellene.Dehát nem vagyunk egyformák.
Rakok fel egy képet,így tud már várni a kiságyban 5 hónaposan: Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Zizo, Hanna :Drukkolok nektek ezerrel!!!!

Fanni: Szorítok neked holnap! Ügyesek legyetek!

Baba: Megható a történeted én is elérzékenyültem volna.

macspacs:
Nem kötelező rögtön az elején tünetnek lenni.Nyugi minden rendben lesz csak vigyázz magadra. Szorítok neked!!

Kiscsillag: Örülök hogy jól vagytok, sokszor vagy eszembe. Én a helyedben megkérdezném az orvosomat hogy mit szolna az utazáshoz. Nagyon vigyázz magadra. Én még nem éreztem földrengést de azt hiszem ki is maradnék belőle!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Jucmuc :P
Miért volt neked hatchning? Nekem csak a 3.-nál volt először! :shock:
De amúgy a fagyisok még nincsenek, majd mielőtt visszateszik :wink:

Mereszt :P
Dórika tündéri!
Kérj 2 embrikét a beültinél... és akkor kisebb az esély az ikrekre!

Fanni
fanni73
 
 

 
 

Macsi :P
Köszi. Már most a dupláját iszom, mint szoktam és egyáltalán még csak nem is feszül a pocim. Pedig kiszámoltam, hogy legalább 20 cm összesen a sok tüszőcske, ami ben van.

* :P
Az utazásra én sem mernék javaslatot tenni. Tényleg kérdezd meg a dokidat inkább. Nem tudom, mekkora az autó, de ha lehet benne feküdni, akkor gondolom nem árthat... Elhiszem, hogy már kimozdulnál, de azért pár napja még nagyon aggódtunk ám érted! :roll:
Köszönöm a drukkot!

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Lányok a méhpempőt az gyógyszertárba lehet kapni vagy drogériába?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszipuncs, Köszi a drukkot! :lol: :lol: A méhpempőt én a gyógyszertárban vettem! :wink: Ott két fajta is van az ampullásból.
Mereszt, nagyon aranyos Dórika!
Kiscsillag, Sztem utazz el nyugodtan, de a dokival mindenképp konzultálj! Sztem jót fog tenni ha az új környezt egy kicsit eltereli a figyelmed a terhességről. Persze ott is vigyázz nagyon magadra!!!!!!!!!!

Kép
macspacs
 
 


Nyuszipuncs :P
Mi méztermelőtől vettük -vagy méhésznek hívják? mindegy-, meg kellett rendelni, mert méreg drága higitatlanul. Bioboltban is lehet kapni, de nekünk a bioboltos mondta, hogy inkább ne nála vegyük...
Fanni
fanni73
 
 


Fanni, :D

Köszi! Nekem a korom indokolta. En kertem, hogy legyen, akkor csinaljak ha indokolva van. 35 felett mar indokolt es en januarban töltöttem.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszi a drukkot. Majd meglátjuk, mi lesz. :shock:

Fanni! Orsira visszatérve, szeretnék én olyan anyuka lenni, mint Ő. :lol:

Zizo! Pihizgetsz???

Kiscsillag! Vigyázz magatokra!!!

Mereszt! Nagyon édes a babád!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Judit!
Te is bak vagy? 8) Január mennyi?
fanni73
 
 


Sziasztok!

Hanna!Igen pihengetek! :lol: Hát azért ebből a tünetegyüttesből bármi lehet!!! Úgyh szorítok! Mész vérvételre?

Fanni! Gondoltam rád, miközben vártam az inszemre és láttam a sok lányt pihenni az örzőben! Holnap drukkolok h minden jó legyen!!

Mereszt! Gyönyörű Dóribaba!!!

Köszönöm h gondoltatok rám! Kicsit sokan voltak ma, úgyh csak dél után végeztem, utána meg elmentünk ebédelni! Most meg pihizek!

Zizo
2120
 
 


Aranyos vagy, Zizo :P
Mi holnap 10-re megyünk. Addig már csak nem is egész 18 óra van hátra :D Várni max. 1 órát kellhet, utána repednek a tüszőim :wink:
Ha nem leszek nagyon "túlaltatva", akkor mi is beülünk utána valahová ebédelni :lol:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,

Igen! :wink: 18.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Én 16 :P
(sajnos nem éves, he-he)
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Holnaptól már igazán kezdődik a visszaszámlás a 9 illetve 10 hónapból :wink: Nagyon drukkolok ennek most sikerülnie kell!!!
Vendég
 


Fanni!

Ez nem semmi! :D Akkor mi nagyon közel vagyunk szülinapi ügyileg...csak en egy evvel öregebb vagyok... :(

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni,
biztos nem kell sokat várni, az végzetes lehet.. :D
Szorítok nagyon, sikerülnie kell, mostmár minden összeállt a bébi fogadásához... :)
Drukkkkkkok!!
_ismeretlen_
 


Judit :P
Ne aggódj, Wish Veled egy idős (mert egy napon születtünk csak ő egy évvel idősebb nálam) és most született meg a babája :wink:


Pandus :P Fendike :P
Köszönöm szépen :)

Fanni
fanni73
 
 


Köszönöm Mindenkinek az utazós választ! Azt hiszem tényleg az a legjobb , ha megkérdezem a dokit. :)

fendike :)
Mi nem Budapesten lakunk, biztos azért nem érezted. ;) Vidéken lakunk, de nem messze Bp-től. :)

fanni :)
szoríííííííííííííííííííítok neked nagyon!!!! :)

Lányok
:)
A méhpempő hatása :D :lol: :wink: :D
Kép Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag,
Akkor azt hiszem veszek én is :lol:
Vendég
 


Kiscsillag :D
haematómával, érzékeny méhlepénnyel én nem utaznék.
Fekve sem - úgymeg be sem vagy kötve! -.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


mereszt! Elájulok, annyira édes. Csajok! Egy ilyen mosoly mindent megér!!!!!!!!!!A világ legdrágább kincse! Mereszt, adj neki a nevemben is egy puszit!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni!!!!!!!!!Ezer drukk a holnapi naphoz!+++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok

Mereszt
én szerettem volna ikreket! De majd neked bizti sikerül!
Nagyon édes Dórika!!!!!!!!

Fanni - Jucmuc
Bakok vagytok ti is?
én 13-ai vagyok (szombat)

Jucmuc
nem is nézel ki annyinak! Fénykép alapján -10 év!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni! :) Jucmuc! :)
Én is bak vagyok! (jan. 8.) :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Huha! :D

Eljenek a bakok! :lol: Meg persze a többiek is! :wink:

Erika!

Nagyon kedves vagy köszönöm! :D Mondjuk az a kep 2005 szeptembereben keszült de nem sokat valtoztam azota. :)

Fanni!

Igen tudom, hogy Wish egyidös velem. :D Söt ugyanabba az altalanosba is jartunk. Ugye Wish :wink:
Remelem jol vagy es szepen fejlödik Balazs! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zizo! Már csak várni kell a poz.tesztedre :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni!!! Nagy drukk Neked!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, csak igen foghíjasan tudtam visszaolvasni... :oops:

Fanni,
Gondolok rád! :P Mindjárt 10 óra! :P

Pandácska,
hétfőn hagyod el a fogit? :wink:
Na én akkor kezdem (v. holnap)! :D

Mereszt,
de jó hogy benéztél!!!
Dóri nagyon édes! :lol:

Harcika,
üdv a táblában! :D

Zizo,
veled most mi van? :)
angel37
 
 


Fanni,
Nagyon nagyon drukkolok++++++++++++

Angel,
Kedden fejezem be ha jól számoltam majd mindjárt megnézem. remélem nem kell többet szednem :roll:
Vendég
 


Fanni

drukkolok nagyon, benézek minden félórában, hátha jösssz minél előbb.

Puszi Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Fanni! Már szerintem kajálni vagytok! :) Remélhetőleg nem volt csúszás! Én is gondoltam rád!

Angel! Köszi az érdeklődést! Én tegnap voltam bent délelőtt! Úgyh most van két hét reménykedésem! :) Bár az esélytelenek teljes nyugalmával állok hozzá! :lol: Ja és szeptemberben megyek lombikra!!!!

Baba! Hihi, bírom az optimista hozzáállásodat! :lol:

Zizo
2120
 
 


Zizo,
azért egy kis drukk az esélytelenek nyugalma ellenére! :wink: :) Ezen aztán igazán nem múljon, hogy esetleg elmaradjon a szeptemberi akció! :lol:

Pandácska,
biztosan nem fog kelleni többet szedni! :)

Fanni,
vááárunk! :P
angel37
 
 


Fannniiiiii????????????

Zizo! Nem kell már neked az a lombik! :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


fanni merre vagy??? én is miattad néztem be!!! :) remélem jó sok petesejted lett!!! :) biztos jót aluszkálsz az ágyikódban. azért gyere minnél hamarabb!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


szia Kiscsillag! Én is kb.5 percenként belesek, de Fanni sehol!
Jöhetne már, hogy elmesélje, mi történt!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nem azt mondta ha végeznek elmennek ebédelni ha jól lesz? Gondolom azért nem jött még.
Vendég
 


Fanni,
Látom itt vagy gyere mesélj!!!
Vendég
 


Pandus, aki figyelt :P és Lányok :!:

Valóban még volt egy kis kaja... meg IKEA, de amúgy is csak 10-re kellett menni.
Olyan édesek vagytok :P hogy így drukkoltatok!

7 petesejtem lett.
Jól beparáztattak az elején, mert az asszisztens nő úgy hívott be, hogy nézzük csak, lehet-e leszívni, vagy megrepedtek a petesejtek? Mondom neki, már miért repedtek volna meg? Erre bejön a dokim és ugyanazt mondja. Majd felgyorsult szívverés és UH, s mondják, hogy megvan mind :P Aztán még több, mint fél órát vártam a leszívásra, tiszta ideg voltam... De a fő, hogy minden rendben volt. (és amikor elsőre -majdnem- sikerült, akkor 7-en voltak a kis gonoszok 8) )
Most egy kicsit ledőlök, de még1x nagyon-nagyon köszi a sok drukkot!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Gratula és akkor most drukkolok hogy szerelmesen egymásra találjanak :lol: pihenjél mert pár hónap múlva megismered milyen éjszaka ötször is felkeni :wink:
Vendég
 


És a 7 köztudottan szerencsés szám :wink:
Vendég
 


fanni :)

ez aztán a jó hír!!! :) a 7 tényleg szerencsés szám, legutobb nekünk is 7 termékenyült meg! :) örülök és drukkolok a találkozáshoz a fiúkkal. :) holnap hánykor kell telefonálni??? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Pandus :P * :P
Köszönöm :D
Holnap 11 óra körül fogok telcsizni. S miután mind a 7 egységesen szép volt, remélem, mind a 7 meg is termékenyül :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni! Nagyon szorítok Nektek!!! :lol:

Szia Kiscsillag! Remélem, minden oké!!!

Szia Angel! Régen láttalak. Remélem, jól vagy.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni,
a 7 szerintem is jól hangzik :)
Hajrá!!!
3at fogsz visszakapni???
_ismeretlen_
 


Szia Fanni!
Én is nagyon szurkoltam Neked ma! :P Örülök, hogy minden rendben ment, az elképzelhető, hogy blasztóként kapd meg a picurkákat?
Egyébként a 7 -es szám az szerintem is szerencsés!!!! :D :D
donika
 
 


Fendike :P
Köszönöm. Meglátjuk, hányan lesznek és hogy fejlődnek a beültiig.

Hanna :P
Köszönöm. Holnap tesztelsz, vagy a 14. napon?

Donika :P
Szerintem nem valószínű, mert ahhoz azért kevés a 7 petesejt. A dokim kapásból azt mondta, hogy keddi transzfer lesz, az a 3. nap. Addigra nem lesznek blasztok. (De nekem az 1. lombiknál sem voltak blasztok és eljutottam a 9. hétig, a blaszto meg még + tesztet sem produkált nálam...)

Judit :P
Ez vicces, hogy ismeritek egymást Wish-sel.
Meg az is, hogy lassan nyithatunk egy "BAK topik"-ot, ha ennyien vagyunk :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Leskelődöm ám a háttérből! Csupa jó hírek!!!

(Én is bak vagyok, hehe)

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni! Izgulok. Nem is tudom. Olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem? :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni :D
nekem 8 petesejtem volt Lilinél és 7 termékenyült meg, így mentünk a blasztoig, végén ugye 6 érte el ezt az állapotot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: