Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

fridus Ennyi nem alvás... és mikor szoktad kipihenni magad? Vagy arra nem jut idő?

Én vettem mindenféle pelust, pamperst, vettem belőle sleep&playt is, huggiest, libero, vettem tescosat, fixiest, valami bambinot meg van hápy vagy mi :) Igaz ezek mind különböző méretben de van újszülött-es is de az nagyon picike. :)

nuncili Anno én is szerettem volna fehér melírt a hajamban hát nekem sem azt csináltak... Lehet ezt őszesedést meg kell várni és akkor a maradékot festetni barnára :)

Kriszta dúrva az a párnás sztori, én is aggódós leszek szerintem de azért elesni is hagyni kell azt a gyereket :)

A doki mondta hogy most már felgyorsulnak az események. Ami azt illeti kezdek félni :? Nekem soha nem kellett semmiért kórházba mennem soha nem műtöttek szóval semmi kórházi élmény, vértől ájulok tűtől is :) Már elhatároztam erős leszek és mindent kibírok csak a kis Barnuskámnak ne legyen semmi baj. Mostanában egyre kevesebbet mozog, és ha sokáig nem mozdul meg akkor teljesen kivagyok néha megpiszkálom a hasam és akkor megmozdul és megnyugszom, de a múlthéten még annyira ficánkolt most meg ritkul. Szerintem a hasam is lejjebb ment egy minit. Lányok van olyan hogy valakinek kisebb lett a hasa? Párom szerint hülye vagyok :) Anya már nagyon aggódik, mert árva vagyok (édesapám 7éves koromban meghalt, azóta csak mi ketten voltunk anyuval) és hogy nehogy valami bajunk legyen mert mi lesz vele, kicsit pánikol de igyekszem megnyugtatni. Mondta őt ne hívjuk ha megyek szülni csak ha már minden oké mert toporogni fog mint egy tojó galamb :D

Rakok fel pocis képet:

Kép Poci


Üdv, mindenkinek és jó hétvégét!

Dia

Kép
dius87
 
 


Hú, de szép pocak, nekem nem volt ekkora. 5 hónaposan is csak sejteni lehetett, hogy van valaki odabent. :-)
Utána kezdett kicsit nőni.
Megfordult már? Mert nekem a Balu azt is csak az utolsó héten csinálta, már azt hittem császáros leszek, úgy is készített fel a doki, de megörültem, mikor az utolsó Uh-on mondta, hogy megfordult.
A házipatika. hu oldalon, persze ékezet nélkül:-) van egy link, a 9 hónap, na ott nevettünk, mert amikor túlhordtam a Balut, azt írta ki, hogy nekem már meg kellett volna szülnöm. :-)
Elég érdekes volt.:-)
Keresek én is fotót a pocakomról, most kedvet kaptam hozzá. :-)
Meg még úgysem láttátok a csúnya fejemet. :-)

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 

 
 

Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Remélem tetszettek a fotók, mert én sírva fakadtam. :-)

Kép
fridus
 
 


Halihó !

Bocs, nem akartam a lelkivilágotokba gázolni ezzel a wellness beszámolóval.

:oops: :oops:

De tényleg jó volt, és már ránk is fért.
A 4 napi pihenés ( 3 éjszaka ) / 2 fő , svédasztalos reggeli és menüs ebéd vagy vacsi ( itt 3 összeállitásból lehetett választani - leves, fő étel és gyümölcs vagy sütike , ja és rengeteget adtak) + wellness 40 ezer forint volt.

Nekünk van törzskártyánk , amiről a pontokat le lehetett aludni , végül így csak 18 ezret kellett fizetnünk.

Minden szupi volt, de nekem a leges legjobban a Schönbrunni Sissy kastély tetszett. Gyerekek ott 1441 szoba van, ebből csupán 40 -et lehetett bejárni. Gyönyörű volt. Az maga a csoda.
Minden csillog, aranyozva van, tökre ízlésesen berendezve.
Mondjuk én amúgy is oda vagyok a kastélyokért.... :wink:


Lányok nagyon jók a pocakos képek. Dius szép nagy formás pocid van . A leirtak alapján már tényleg készülhetsz lassan a nagynapra. Azért Fridus te sem panaszkodhatsz, te is szép gömbölyű voltál.

Én nagyon szerettem ezt a nagy pocakos korszakot, mindig jól ki is hangsúlyoztam , direkt olyan ruhákat vettem fel amiben még nagyobbnak látszott. Ráadásul vékony voltam / vagyok , akkor is inkább csak hasam volt. Össz 8 kilót hiztam mindkét gyerekkel, amit szinte a szülés után 1-2 nappal le is adtam. Annyival jöttem ki a kórházból amennyivel elkezdtem a terhességet. De ez szerintem nem az én érdemem, inkább alkati dolog.

karácsony : ne is emlegessétek. Nem tartozik a kedvenceim közé. Az ajándékozás még sajnos működik nálunk , de remélem már nem sokáig. Mindig megbeszéljük, hogy csak kis apróságot veszünk, aztán a végén mindig nagy költségekbe kell verjük magunkat hogy az a kis csekélység normális és használható legyen.
Lassan el is kell kezdenem az ajándékok beszerzését, de egyenlőre még gondolatom sincs.
A karácsonyfa pedig egyre kissebb. Amikor a gyerekek picik voltak plafonig érőt vettünk, ahogy nőttek a gyerkők a fa egyre kissebb lett. A legutóbbi 1,60 volt. A szekrényre tettük, de idén már nem fér oda sem , mert a nyári renoválás alatt átrendezésre került a lakás. Ja és én már nagyon unom a normális fenyőket , mindig lebontom max 2 hét múlva. Talán csak akkor tartanám meg tovább , ha sikerülni beszereznem egy fejjel lefelé álló fát. :roll:
Tavaly a Bauhaus-ban volt, nagyon tetszett. A csúcsa van a talpban , a nagy alja meg fent. Olyan eredeti volt, érdekes és új.
Ha valaki lát ilyet szóljon ám... OK ?????

Nálunk meg ráadásul az a szokás, hogy megyünk egymás fáját megnézni. Azt hiszem akkor elcsodálkoznának a népek...

:roll: :wink:


Na pusz mindenkinek.
nadimo
 
 


Fridus!

Ez az első babás has. A másodiknál már a kezdetektől másabb lesz és rohamosan fog nőni.
Majd én is gubizok egy pocakos fotót, elég meghökkentő volt a méret.
A fiamnál meg nem engedett be a portás szülni, asszonta ne szórakozzak vele.A doki jött le értem... :D

Nadimo!

Ne szégyenkezz, az iróniát és a vérszívást nem vetted ki az írásunkból???? :D
Én 2 pohár pezsgő után szoktam látni fejjel lefelé álló karácsonyfát!
Szóltam.... :lol:

Dius!

Csini a poci, szerintem még nincs teljesen lenn. :D
Ne paráztassátok egymást Anyukáddal, hidd el, hogy MINDEN RENDBEN lesz!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Dius, el is felejtettem neked írni, hogy a nem alvást már kezdem megszokni.
Kihasználjuk azt az időt, amikor hagy minket.
Ma meg egyébként sem tudtam nagyon aludni, mert ma lesz a nagy nap. A keresztelőé.
Valami szentet kell még a gyereknek keresni, akire büszke...

Kép
fridus
 
 


Én is szerettem terhes lenni, nem jött ki az allergiám, átadták a helyet a buszon, villamoson, metrón.
Igaz a 34. héten elkezdtem vérezni, hajnal 4-kor arra keltem...
És taxival elmentünk a kórházba, pont az a doki ügyelt, akinél végülis szültem.
Adott két gyógyszert, megnézett, stb. És mondta, hogy ne aggódjak, emlékszem, a páromnak mennie kellett volna dolgozni reggel, amikor történt, és inkább engem kísért be.
Aztán 7-re hazaértünk, a nagy izgalom, hogy elveszítem, vagy koraszülött lesz pedig feledésbe merült.
Talán ezért is óvom annyira.
Csajok, a ti babáitok is szereti a zenét, és riszálja a testét, meg hajlong, meg csettinteni is próbál?:-)

Kép
fridus
 
 


Megvolt a nagy nap, nem sok fotó készült, mivel ott voltunk a gyerekkel, apósom meg alig fényképezett.
De van egy csini ruhás fotónk. :-)
Ez is több a semminél, majd felteszem.

Kép
fridus
 
 


Lívi!

Boldog hófordulóóóóót!!!!!

Fridus!

Rázza a pelenkását ezerrel!!! De nem csettinget.
Csak kiabálja, hogy dádádádádádá

Ja és érdekes, de az allergiám nekem sem volt kinn a terhességem alatt.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


kértek pocakfotót???
Elizával 7 hónaposan,kb.: Kép
Kristóffal szülés elött pár nappal: Kép

Na,ehhez mit szóltok?? :P
Vendég
 


bocsi,elfelejtettem elforgatni a második képet :oops:
Rólam szinte az első perctől látszódott,hogy lakozik odabenn valaki.
De nagyon szerettem terhes lenni :D
Na,megyek,Elizám nyafi. Szegényke,beteg,nagyon csúnyán köhög. Múlt héten Kristóf volt itthon csütörtökön és pénteken,most meg Eliza beteg :cry:
Ja: mi is táncolunk,rettenetesen,kacagva,énekelve. Tök aranyosak,mikor Kristóf énekel,és mindkettn rázzák ezerrel a feneküket,kezüket,pörögnek-forognak,aminek általában elesés és visítás a vége. :?
Vendég
 


ja,a második képen nem direkt fordultam el,csak valamit néztem a szekrényen,és párom véletlenül kapott le
Vendég
 


Lívi,Kriszta boldog hófordulót a csöppeiteknek.
Nemsokára szülinap :D
Vendég
 


Kriszta!
Le is cseréltem a pelust,eltettem késöbbre,a popsitörlőt megkapta Apa,azzal törli a müszerfalat a kocsiba :shock: arra jo...
Most vettem a DM-be pelust,Babylove-st,meg törlöt is ,semmi baja,tök jol rendbe jött a popoja 2nap alatt.
Mi most jutunk el oda hogy szolt a fiam hogy egyedül aludna. 5ÉVES. Persze pont 2hete hoztuk fel lentröl a kinyithatos ágyat és a kiságy mellé téve tudtunk 3an aludni,majd beszartunk mire felvittük,erre most szol hogy ez igy nemjo,ő már nagyfiu,külön menne-VÉGRE! :D
Igy végre a lányom is megy a szobájába,de hogy én mennyit fogok szaladgálni a szobák közt az majd kiderül :cry:

JAJ DIUS erre nagyon vigyázz,ne rontsd el mint én hogy még a mai napig együtt alszunk.....jo tudom van aki szerint ez nem nagy baj,de végre lehet hogy normál életet élünk és a férjem abbahagyja a taxizást,éjszakázást,és nappal fog melozni,akkor viszont végre vele is összebujhatnánk este....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok!
Mi nem vagyunk valami fényesen, azért nem tudtam korábban jönni, hogy BOLDOG HÓFORULÓT kívánjak DOMINAK!

Samunak péntek óta eléggé folyik az orra, és tegnap estére mi is lerobbantunk apjával, torokfájás, taknyadzás, mifene. Ki is íratta magát pár napra a háziorvossal, pár napig együtt regenerálódunk majd. Igazán romantikus lesz, vagy mi trombitálunk, vagy a gyerek orrát porszívózzuk, kamillateát szürcsölünk... :lol:

Egyébként minket jobban megvisel ez a dolog, mint Samut, bár azért nyafkább, mint szokott lenni, de ez sem tántorítja el attól, hogy rója a köröket a lakásban, már nagyon ügyesen menetel, és egyre többször egyedül.

Fridus, sose bánd, hogy kicsit később kezdi Balu a járást, így is elég nehéz levadásznod, gondolom, hát még ha futni fog :-) Samu ebben gyorsabb ugyan, de ő meg azokat a 'trükköket' nem tudja, mint Balu, nagyon értelmesen néz ugyan, amikor mutogatjuk, hogy ez itt apa füle, ez itt Samu füle, de ő maga nem mutatja. Értelmes szavakat sem mond, és nem hiszem, hogy majd pont az elkövetkező 1 hónapban fogja megtanulni. Sebaj, addig sem dumál vissza (nagyon) :wink:

Nuncili, nem te rontottad el őket, van gyerek, aki igényli, van, aki nem viseli el a szülőkkel alvást. És ez váltakozhat ám idővel. A legtöbb gyerek, még ha külön is aludt picinek, egyszer csak elkezd hajnalban vándorolni a szülőkhöz. Nem nagyon lehet befolyásolni szerintem, legalábbis nem sok olyat láttam magam körül. Egyszer azért mindegyik leszokik róla.

Majd keresek nektek én is pocakfotót, de nem most, inkább kidőlök...
danann
 
 


Csajok, lehet, hogy már a 13. fogunk hegye is kint van, nem tudom. A fenti 4 melletti. Így kell ezeknek kijönni? Bár inkább most ne aludjunk pár napig, mint végig 2-3 éven át. :-)
Képzeljétek, reggel ordította a Balu: APPAAA
Végre nem mindig a mammma van soron.
Lekopogom, hogy mi még nem vagyunk betegek...
Ma megyek vásárolni magamnak valami ruha félét, mert rámparancsolt az uram.:-)
Jó kis férj, mert magamnak nem vennék semmit.

Kép
fridus
 
 


Lívi!

Jobbulást nektek!!!És köszike a köszöntést.

Nuncili!

Az együtt alvást Dominál már nem eszközöltem nagyon, mert Csabeszfiam annyira rákapott, hogy 5 évesen tudtam csak kirobbantani a szülői ágyból.
Amikor Domi elaludt, mindig betettem a kiságyába. Nagyon ritkán alszik csak velünk, pl múltkor, amikor szarul volt, mert félek, hogy apája ráfekszik. 120 kilós.Nemkéne.
Kb 1 hónapja elkészült a saját szobája, meglepő ugyan, de jobban alszik azóta.
Van bébifon, ha nyekereg, akkor megyek simizni vagy itatni és már alszik is tovább.
Nálunk bevált, de nincs általános szabály. Vándorolni MINDENKÉPP fog!!!! :lol:

Cseriani!

Nektek is köszönjük a köszöntést, Kristófnak is minnyá szülinap!!!!
Jobbulást is a kis taknyosoknak.
Azé nem semmi pocakod volt!!
Én mér keresem a pocis fotókat... :cry:

Nadimo hun vagy már megint????????
Dius????
Minden ok????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok lányok!

Vagyok olvasgatok csak írni nem volt időm. Ma voltam dokinál, hát ez a doki nagyon egy elvarázsolt. Múlthéten is voltam nála mert már minden héten kell mennem. Beleírja a kis könyvembe hogy ez a 36.hét aztán átjavítja a 6-ost 5-sre így megint 35-t írt és a múlthéten is annyi voltam. U-H. szerint 2 héttel idősebb vagyok de a mensimet is rosszul adtam le nem tudtam hogy az első napot kell leadni én az utolsót adtam. A lényeg úgy 37.hétes vagyok amúgy 36 a dokinál két hete 35, uh szerint 38. Én már követni nem tudom. A doki 2 hete írt magnéziumot, amin ma a védőnőm kiakadt hogy azt meg minek szedem nem érti a dokit, valószínűleg a keményedések jóslófájások voltak de így nem lesz fájásom és az nem jó, szerinte nem kéne szednem de nem akarja felülbírálni a dokit. A nővérke kérdezte a dokit hogy ne adjon beutalót a laborba? Dokim: Minek? Még a 36. hetet sem töltötte be... :? Elküldött UH-ra jövőhét kedden, hogy megnézzük most akkor mennyi idős is a baba... meg hogy mi a helyzet. Bemegyek időpontot kérni, kérdi az ottani nővérke hogy hány hetes vagyok :) Hát mondom neki 36. És nem akarok CTG-re menni? Kérdem én: Mi van? Ez akarás kérdése? Azt mondja nem mondta a doki? Mondom nem. Azt mondja szomorú holnap 9.30-ra itt legyen mondom. ok.

Úgyhogy most itt tartok. :)

Lányok szépek a pocik :)) Ma leüllt mellém egy kismama beszélgettünk azt hittem van 39 hetes akkora hasa volt mondja 34. Há az nem semmi :)

Gratu a fogacskákhoz.

Livi gyógyulgassatok, párom is mondta hogy fáj a torka. Én annyira nem szeretnék náthásan szülni!!!

Nem szeretnénk mi sem ha az ágyunkban aludna, egyenlőre egy szobában leszünk kiságy pont mellettem, de úgy is oda veszem majd közénk csak nem úgy éjszáka, de ha nyűgösködik úgy sem tudja megállni az ember :)

fridus várom a képeket! :)

Üdv, Dia

Kép
dius87
 
 


dius,én nem értem,mit variál az orvosod. Az,hogy uh szerint mekkora a baba az végülis lényegtelen,te attól még lehetsz 35,36 vagy akár 38 hetes is. Lehet nagyobb babád lesz,4 kiló körüli,de lehet kisebb,3 kiló körüli. Egyébként a babás oldalakon szinte mindegyiken van kalkulátor,ahol te is ki tudod számolni,mikorra vagy kiírva,csupán az utolsó mensi első napja kell,meg,hogy kb.hány napos ciklusaid voltak.
És mostmár szerintem se szedj semmit,én mindkétszer a 36.hétig szedhettem,utána szigorúan abba kellett hagyni,egyet értek a védőnőddel.
Tisztuljon ki a szervezeted szülésre.
Na,lépek,majd még jövök. fridus drága,hol maradnak a keresztelős képek???
Vendég
 


cseriani kalkulátor alapján:

Hol tart Ön?
A terhesség 37. hetében van, ez a teljes terhességi időszak 90%-át jelenti.

Mennyi van még hátra?
Még 3 hét (hozzávetőlegesen 28 nap) van hátra, ami a terhesség teljes időszakának 10%-a.

Kép
dius87
 
 


na dius,akkor nézd ezt.
Viszont ez alapján akár már holnap is szülhetsz,minden rendben lesz,nem lesz koraszülött a babád :D
Figyu,lesz valaki,aki tájékoztat minket,ha te mész szülni? Egy másik topikban ezt úgy oldottuk meg,hogy sms-t írtunk valamelyik csajnak. Tudod innen valaki számát?Hadd szorítsunk már neked!!!
Vendég
 


Nem tudom senkinek a számát, de nagyon szívesen írok, jól esik ha szorítotok értem :) Várom a telszámot! :)

Különben én már akár holnap is szülnék :) Hát ez a türelmetlenség amit érzek katasztrófa :)

A ctg az mire jó? Az tudom hogy rám raknak valami izét és a babszívét nézik meg nyomkodnom kell ha mozog. De mit mérnek vele?

Kép
dius87
 
 


Dius!

A dokik érdekesen tudnak ám matekolni.

Én hivatalosan december 12-re voltam kiírva.
Aztán közölte a doki, hogy UH szerint 2 héttel idősebb a terhességem, tehát november végén szülünk.
No jó.
Het 1x jártam CTG-re, a második alkalomtól olyan fájásaim voltak, hogy így búcsúzott: este már nem iszik bort, mert úgyis hívni fogom.
No ezt december 12-ig játszottuk, aztán naponta játszottuk.
Minden második nap rámcsodálkozott:"Krisztikém maga nem akar szülni"?
Nem a penészt nem....hatalmas hasam volt.
Aztán 16-án vasárnap mondta, hogy másnap megindítja.De azt is azért, mert mondtam neki, hogy nem b....hat ki a gyerekkel, hogy karácsonykor szülessen és egybe üljék mindig a szülinapjával, szegény meg 1 ajándékot kapna.... :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


:D ez tetszik, elvileg az enyém is 23ra írt ki de az lehetetlen :) 42-43 hét asszem :D

Hát amikor először számolta ki azt mondja nekem: január 23.
Mondom: Doktor úr nem elefántot várok. Azt mondja miért nem jó az időpont? :D Hát mondom nem :)

Kép
dius87
 
 


Krisz, ez jópofa, én is 12re voltam kiírva, és én is 17-ig húztam :-) Nekem nem számolták el, csak lusti volt a fiú :-D

Dius, ha megint jön, hogy szedd a magnéziumot, mondd neki, hogy ő meg szedjen kavintont :lol: Elküldöm priviben a számom, akkor mindkét helyre meg tudom rni, ha történik valami!
danann
 
 


Csajok, végre megint végig aludta a drága kisfiam az éjszakát, hurrááá.
És lehet, hogy 13 fogunk van, majd ha konkrétat tudok, írok.

Kép
fridus
 
 


Hellókanyalóka :)

Most voltam CTG-n, azt mondta a hölgy hogy minden ok, kicsit magasabb a baba szívfrekvenciája de az lehet a vérnyomáscsökkentőtől amit szedek, amúgy minden ok.

Megnézte a gépbe a leleteimet azt mondta a baba csak december 20körül várható. Az hogy most nagyobb az alkati kérdés ezt örökölte de attól még fejlődnie kell a szerveinek de ha már most megszületne sem lenne semmi baja. Magnéziumot mondta hogy elhagyhatom lassan szerinte, de ezt sem a doki mondta hanem a nővérke aki bent volt.

fridus na hogy állnak a fogacskák? :)

Kép
dius87
 
 


Dius, még nem volt időm a szájában turkálni,ma a barátnőmmel temetésre mentünk...
Anyu vigyázott rá, és ilyenkor úgy felpörög, hogy 1 óra helyett még csak fél 4-kor aludt el, sírva...
Ezért nem jó bolygatni, ha már van egy megszokott menetrend.
De ez van.
Erre a számolásra vissza térve. :-) Apósom, mikor már túlhordtam, benyögi, hogy szerintem nekem szeptember 11-én kell szülnöm. A férjemmel ott nevettünk, hogy tán itt volt, mikor csináltuk, vagy mi ?:-)

Kép
fridus
 
 


Persze megint nem aludtunk, vagy túl meleg volt, vagy nem tudom, bár tegnap délután sem aludt valami fényesen, most tüsszentett akkorát, hogy egy száraz fikkancs csak úgy kirepült az orrából. :-)
Ja, és este hányt is, hívtam anyámat, hogy mit ettek, de azt ettek, amit velem is szokott, banánt, meg kajcsit. Szóval semmi olyat, ami miatt ki kellett volna adnia a taccsot.
És olyan büdi volt a hányás, hogy vacsora helyett a fürdőkádban kötöttünk ki, és a mosást el kellett indítanom...
Hát így telt a tegnapi napom.

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Na, itt van a keresztelő fotó, ami még itthon és anyósomnál készült.
A többi fotó apósomnál van, ami albumba való.
Az első kép még itthon készült, a pelenkázón ült a drágám, még pogányként.
A második fotón már keresztényként, és a harmadik fotón már csúszva mászva az unoka nővéreivel.:-)
Ott a keresztanyukáját egy kicsit lenyakaztam. :-)De hát nem is ő a lényeg. :-)

Kép
fridus
 
 


fridus Nagyon aranyos Balu :) kész kislegény :)

Kép
dius87
 
 


Kemény csávó a Mi kis Balu haverunk!!!!
És micsoda szívdöglesztő pali....

Fridus Domi is szokott este csakúgy alapon hányni. a múltkor pont hanyatt feküdt, nyöszörgött kettőt, majd hanyatt fekve hányt és fuldoklott.
Tökre besz..tam, hogy ha nem vagyok ott belefullad a saját hányásába????!!!!
Nem tudom mitől van.
Egyszer hány, máskor nem. Láz és más egyéb nincs. Össze-vissza nem hagyom zabálni.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok, eltüntem, mert az éjjel széthányta magát a gyerek. Folyik az orra, köhög...
Szóval benyelt egy vírusos influenzát is, ja és persze 12 fogunk van, a 4 rágó egyben jön ki a fiamnak, ugyan olyan stádiumban van mind a 4. Mondta a dokinő, ezért is nem tudta először, hogy vírus-e , vagy csak a természet csap be...
Hát de azóta megint hányt, úgyhogy vírus lesz ez.
A 13. fogunk még csak burjánzik ki... Hamarosan az is kint lesz..
Nagy örömünkre.:-)

Kép
fridus
 
 


Újra itt, olyan jól aludt a kisfiam, igaz közöttünk, de legalább aludt.
Tegnap délután 16.40-től 19.20-ig, majd pancsi, kicsi evés, nem sok, aztán alvás 22 órakkor. És reggel 6.30-kor kelt fel.
Kicsit köhög még, olyan, mintha jönne is fel neki a köpet.
Na ennyit mára, megyünk reggelizni.

Kép
fridus
 
 


Képzeljétek, még reggel fél 7 óta nem aludt a gyerek. Már egy párszor lefektettem, de mindig lemászott és játszik, aztán most nemrégen hazajött az apja, azért nem fog aludni. Marad a fürdés utáni szunya.:-)

Kép
fridus
 
 


Hát szép reggelt. Megvolt este a fürdetés és ha jól emlékszem, 7-től hajnal 3-ig egyhuzamban aludt, majd felébredt, átettem az ágyunkba és fél 7-kor keltett.
Szóval egészen jó volt az éjszakánk, tegnap még szívtam párszor az orrát,meg kapja a belladonna homeós bogyót meg a normaflore-t. Teába, az a bélflórát teszi helyre.
Tegnap már nem is hányt, és nagyjából jól evett.

Kép
fridus
 
 


Mit szóltok, hogy leesett az első hó?
El is felejtettem írni... :-)
Ma két szakaszban aludt 4-4 órát a kisfiam, már fentvagyunk egy ideje...
Nekem meg fáj a fejem.

Kép
fridus
 
 


http://www.startlap.hu/gyerek/

ismeritek?
Ftidus,nektek jobbulást. T9bbiek merre?
Pocakos dius???
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, még egyben. :) De már remélem nem sokáig :)

Én nem örülök a hónak :?

Holnap megyek uh-ra majd beszámolok mi volt.

Szép délutánt!

Üdv, Dia

Kép
dius87
 
 


Na jónapot...
Kisfiam tegnap is hányt.
Szóval még nem vagyunk túl jól. Azt hiszem szerdáig van gyógyszere, és ha nem javul, viszem vissza a kicsimet a dokihoz.
Tegnap reggel tette ki a taccsot, de délután és este evett egy kis krumplit leveskével.
Ma húslevest főzök, csak neki, hogy meglegyen a tápértéke.

Kép
fridus
 
 


Hello Lányok!

Fridus!
Balukának jobbulást kívánunk!!!

Dius!

Van még időd, érik addig a kismanó a pociban, ne sietesd a dolgokat annyira.
Tudom, hogy baromi kíváncsi vagy már rá, de kitartááááááás!!!!

Cseriani vagyok ám, csak tegnap úszni voltunk, nappalit darabokra szedtük, mert még felújítjuk, kandallót építettünk meg ilyenek.
Most megyek fát pácolni.

Timiről semmi hír???
Annyira aggódok érte!!!

Nálunk Andriska a kórházban van már.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta semmi :cry:
De várok,mondjuk azt nem mondhatom,hogy türelmesen,mert hihetetlen feszült vagyok miatta. Nagyon aggódom érte.
Andriska hogy van? Jajj istenem,szegényke. És szegény ti :cry: :cry:
Hogy érted azt az utolsó mondatodban,hogy már??? Ugye nem úgy? :shock:
Nekem sincs túl jó kedvem,tegnap volt Apukám évfordulója. Már 5 éve :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok! Most jöttem uh-ról. Óriás bébi van a pocakomban!!!!


Becsült súly: 3500g és a terhesség a 39.hétnek felel meg. Most kiírt egy másik időpontra. December 15-re.
Megvizsgált, és nagyon fájt :( :( És rám szólt hogy ehhez képest a szülés semmi, (pedig csak az arcomon látszott hogy fájt meg se szólaltam) de a magától jövő fájdalmat jobban bírom mit az okozottat. Vett olyan hüvelyi mintát is. Azt mondta még teljesen zárt vagyok. Azt mondta ha még két hetet bent marad akkor lehet több mint 4kg lesz de így sem kizárt. Az uh-s doki is azt mondta hogy nagyon nagy és a feje nagyon lent van már... Kicsit félek, ha ezt ennyire fájt akkor mi lesz a többivel? Azért jól esett volna egy két biztató szó "rámszólás" helyett. :?

fridus Remélem jobban vagytok már.



Kriszta siettetni nem akarom csak hát ez a 3,5kg nekem soknak tűnik, a doki azt mondta teljesen érett már. Pedig nem zabáltam vele, 13kg híztam és vannak nők akikkel beszélgettem és volt olyan hogy 30kg hízott és normális súlyú babája született. A doki azt mondta hogy én sem vagyok alacsony mondtam az apja sem. :)

Kép
dius87
 
 


dius kitartás,hamarosan megszületik az óriásbébid :D
Én Kristóffal 19 kg-t híztam,3430 g-mal,54 cm-rel született,Elizával meg 4 kg-t híztam,és 3670 g volt,55 cm-rel.
Tehát,lényegében mindegy,hogy mennyit hízol. Szerintem.
És nekem Eliza még akkor is nagyon fennt volt,mikor elfolyt a magzatvíz,és már bennt feküdtem. Szerintem nem szabad adni az ilyen dolgokra.
Azt nem mondom,hogy készülj fel,mert nagyon fáj,hisz erre nem lehet felkészülni,szerintem. De a doki tényleg bunkó volt.
Nálam is volt olyan,mikor bekerültem,és az ügyeletes doki vizsgált,hogy azt hittem,lekaparom a falat fájdalmamban. Erre arrogánsan megkérdezte,hogy mikor vizsgáltak engem utoljára?
Mondtam neki,hogy délelött az orvosom,de azt meg sem éreztem. Persze nem tetszett neki a válaszom :twisted:
Vendég
 


Dius, te hol is fogsz szülni, lehet, hogy mondtad, de már kiment a kis buksimból.
Egyébként, most lekopogom, még nem hányt, evett ma répát, almát, banánt,krumplit, joghurtot.
Olyan jó, hogy már jobban van. Sokat nevet megint, nem csak búslakodik...
Nekem is vettek mintát, hogy tiszta-e a magzatvíz, hát azt nem kívánom senkinek. Én nem nagyon bírom a fájdalmat, de tűrök. Gyógyszert sem veszek be egyből, ha fáj a fejem, inkább szenvedek.

Kép
fridus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: