Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Békefiné..nekünk is a Zsivaj u-ban van a gyerekorvsunk és én már megkaptam előre a recepteket...ha megszülök,majd a kórházi patikában kiváltjuk őket,addig is Sudocremet vettem a popsijára.

Én is azt hittem tegnap megszülök,de még semmi...megbeszéltem a lánykámmal,hogy jövőhéten kedden vagy szerdán legyenszíves kibujni,addigra végzek minden dolgommal :wink: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Remélem engem is pozitív tapasztalatok érnek a kórházzal kapcsolatban.

elrendeztem már én is mindent,csak a kis babát várom nagyon.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


sziasztok!
Timchy!
Remélem jól vagytok? Egyben vagy még?

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 

 
 

Hahóóóóó!
Hová tűnt mindenki? :(
Remélem mindenki jól van, csak nem értek rá??!!! :roll:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Szia Marcsi!
Köszönöm, hogy érdeklődsz felénk! Sajnos nem volt minden rendben, 1 hétig voltunk kórházba a cukorbetegségem miatt, végre itthon vagyunk, még egyben!
Az orvosunk elmondta, hogy a 39. hét előtt mindenféleképpen világra kell hoznom a picit, nehogy valami baja legyen.
Már nagyon szenvedünk és jó lenne ha inkább a karomba szuszókálna...Nem voltam sohasem nyűgös, de már annyira nehéz, hogy éjjelente arra kelek fel, hogy a vacsi kijön belőlem...és sajnos az influenzát is elkaptuk a kórházba!!!
Kicsit félek, inkább nagy volt az ijedtség...de remélem hamarosan vége és boldog családként folytatunk mindent!!!

Puszi

Remélem Nektek nem ilyen komplikált a babavárás, ettől eltekintve próbálok a jóra gondolni és élvezni a pocaklakó fejlődését és a készülődést....

Kép
timchy
 
 


Szia Timchy!
Sajnálom, hogy 1 hetet kórházban kellett töltened! :(
Nagyon rossz volt? A Bajcsyban voltál?
Lényeg, hogy túl vagytok rajta! Vigyázz magatokra és jelentkezz néha!
üdv:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Timchy jobbulást Nektek...remélem hamar túl lesztek rajta...

Én már visszaszámolok..remélem a holnapi telihold segit rajtam :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Szia Marcsi és Törpiri!

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!!! Bajcsyba voltam csak a III-as Belosztályon...
Igen, végre túl vagyunk rajta... képzeljétek, büszkélkedem egy kicsit, ma voltunk uh-n és 2074gr, 39-40cm, csodálatos a szívhangja és befordult szépen a helyére az Én kis drágám....
Csodálatos, de még mindig nem fogtam fel, hogy kisbabánk lesz, már a Védő nénink is kint volt és elájult milyen szép minden és hogy már csak a babuci hiányzik a lakásba...
Már most nagyon büszke anyukának érzem magam és életemben nem voltam még ilyen boldog!!!

Hasonló érzéseket, élményeket kívánok Nektek is, mert hihetetlen és fantasztikus...lehet, hogy a hormonok beszélnek most belőlem, de ami igaz az igaz...ANYA LESZEK!!!!Áhhh....felfoghatatlan...:D:D:D:D


Sok puszi Nektek!!
timchy
 
 


Hát én ma már megjártam a CTG-t is ,de semmi...pedig hajnal 4-től jötek a 10 perces fájások,aztán szépen elmúltak :cry:
Hát igy marad a várakozás... :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Szia Törpiri!

Jaj, szegénykém, nem értem, hogy ilyenkor miért nem csinálnak valamit???
Vagy csak inkább készülődik a születéséhez a baba?
Nekem is voltak már jósló fájások, de szerencsére csak enyhe és nem is izgultam!!! Remélem minden rendben van Veletek!!
Nemsokára meg lesz a csöppség!!!
Kép
timchy
 
 


Én sem nagyon értettem,pláne,hogy valószínű császár lesz..és már eléggé a végén járok,igy simán megcsinálhatták volna...

Csak abban reménykedem,hogy mégse császár lesz,kibújik rendesen és azt akarja megvárni a dokibácsi :wink:

Majd kedden kell megint mennem,ha addig nincs semmi :?

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy a szülészeten a fizetős kórtermekben(egy v.kétágyas) van külön fürdő és wc?

a nem fizetősőknél meg azt hallottam,hogy az üvegajtó mellett egy wc + zuhanyzó van,de mindig keresni kell a kulcsot,az nem kevés egy kicsit?

hogy van pontosan tud valaki felvilágosítást adni?

köszi

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Kedves Lányok,

nagyon köszi a pozitív leírásokat. Sokkal jobban érzem magam a pozitív tapasztalatoktól. Úgy érzem, hogy szuper lesz az egész szülés/születés.
Békefiné, tegnap voltam a kórházban a szülésznőmnél, de komolyan az volt a benyomásom, hogy tényleg igaz az, hogy mindegyik szülésznő nagyon kedves, segítőkész. Úgyhogy szerintem semmi hátrányod nem lesz abból, hogy nincs választott szülésznőd. A fizetős szobát elfelejtettem megkérdezni, majd 1,5 hét múlva rákérdezek.

Törpiri, ki az orvosod?

Timchy, gratulálok a csöppséghez. Hasonló cipőben járok mint te, még én sem tudom felfogni, hogy mindjárt anya leszek :) :)

KépKép
trinky
 
 


Szia, a fizetőst nem tudom pontosan, a nem fizetősnél az 1-2 kórteremnek van egy közös (5 ágy) kulcsa a 2-es kórterem tükre alatt, és a 3-4-5-ös kórteremnek, (az talán 6 ágy összesen), annak a kulcsa az ő közös beugrójukban van a hűtőgépen.
kamilka
 
 


Békefiné..emlékszem,hogy valamelyik oldalon erről irt már valaki,de nem tudom mikor...

Trinky:a Ferenczi dr az orvosom...
Csak vasárnap du-tól lesz megint,ugyhogy addig nem jöhet a lánykám... :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi az infókat!

Ma kezdtem el inni a málnalevélteát és szedni a homeósbogyókat.
ártani nem árt,remélem segít valamit a tágulásban.

Holnap előadás,de szerintem nem megyek,már elég fárasztó annyit ott ülni.

ma nagyon aktív a kislányom a pocakban,remélem hamarosan kibújik-

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Békefiné!
a fizetős kórtermekhez "saját" W.C. és fürdő tartozik!
Milyen homeos bogyókat szedsz és mennyit?
Szülés utánra is van homeos "ötleted"?

Tovább szép napot mindenkinek! (bár itt nálunk nagyon fujj idő van
:( )

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Marcsi!!

Nézd meg ezt az oldalt..nagyon jó dolgok vannak rajta :wink:


http://homeopatia.info.hu/index.php

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Törpiri!
Köszönöm! Megnéztem. Ma megyek előkészítőre, meg is kérdezem a szülésznőt, hogy mi a véleménye a homeopátiás szerekről!?
Te szeded/szedni fogod valamelyiket?
További szép napot mindenkinek!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Marcsi...én nem vagyok híve semmiféle bogyóknak,de most kipróbáltam az egyiket mert nagyon vizesedik a lábam...
Hát mit mondjak..lehet hetek kellenek,hogy elérjék a hatásukat és én vagyok türelmetlen,de nekem az sem segitett.

De ha valaki azt mondaná,hogy szedjem be valamelyiket és mehetek szülni,azonnal bevenném :lol: :lol: :wink:

Rajtam már csak az segit ha kibújik a kisasszony :wink:

Azért majd meséld el mit mondott a szülésznő,kiváncsi vagyok....

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Marcsi: Málnalevélteát iszom napi 2*2dl(nincs rossz íze,kis citromlével) 36,héttől javasolt.

Homeóból nagyon felkészült vagyok,sokat olvastam és tapasztal anyukáktól kaptam az adagolást.
36-37 héttől
1.nap reggel:Caulophyllum 9CH 1*5golyó
este:Caulophyllum 9Ch 1*5 golyó
2.nap reggel: Caulophyllum 9 CH 1*5 golyó
este: Arnica Montana 9Ch 1*5 golyó
3.nap reggel: Caulophyllum 9Ch 1*5 golyó
este: Cimicifuga 9Ch 1*5 golyó
4.nap reggel: Caulophyllum 9 CH 1*5 golyó
este: Pulsatilla 9 CH 1*5 golyó
utána ismételni.

Vajúdás kezdetén:Arnica Montana 30CH 1*5 golyó(vérzékenység csökkentésére)

VAjúdás alatt: Caulophyllum 30Ch,Cimicifuga 30CH,( 15-30 percenként felváltava 1*5 golyó.méhnyak megérését ,felpuhítását segíti,fájások rendszerezését)
Pulsatilla 30 CH 30 percenként egy golyó (fájdalom csillapító)

Kitolási szak elején: Arnica MOntana 30 Ch
(csökkenti a vérzést,gyógyítja a sebet)

Szülés után 2 órával:
Arnica Montana 30 CH - sebgyógyító(utána naponta 2*5 golyó)
Staphysagria 1*5 golyó fájdalom csillapító

Már a kórházban lehet elkezdeni az Urtica Urens 5 Ch napi 1*5 golyó (1 hétig) tejserkentő ,utána csak akkor ha kevés a tej ismét egy hetes kúra

ha érdekel valakit van gátsebre ülőfürdő receptem is.

hát röviden ennyi,én ezt végig csinálom,ártani nem árt,és remélhetőleg valamit segít majd a tágulásban.

Ja gátmasszást is elkezdtem:)

nem bizok semmit a véletlenre


A homeós bogyók lényege a szülésznő szerint:képzelj el egy vajat és egy margarint betesszük a hűtőbe a vajat nem lehet kenni mert kemény, töredezik viszont a margarint igen.
Ezek a golyócskák is ha szedi az ember és persze hisz is benne akkor úgy hatnak, hogy mire elérkezik a szülés addigra segítenek felpuhítani és tágítani a méhszájjat ezáltal megkönnnyítve a szülés nagy fájdalmát. Tehát nem vaj, hanem margarin lesz:-)

remélem segítettem

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!
Kedves Andy!
Köszönöm amit a homeos bogyókról írtál! Azt hiszem én is kipróbálom!
Eddig is szívesebben használtam gyógynövényeket/teákat, minthogy tele tömjem magam gyógyszerekkel!
A homeopátiával csak most ismerkedem, de már sok helyről hallottam, hogy jó!
A mai előkészítőn rákérdeztem, és a szülésznő sem tiltakozott, sőt javasolta is! Gátmasszázshoz pedig az orbáncfű olajat javasolta!
Azt mondta, hogy a homeos bogyókat és az orbáncfű olajat bátran vigyük magunkkal a szülőszobára!
Lehet, hogy hülye kérdés: ezek bekerülnek a tejcsibe is? A babát nem zavarják? :oops:
Még egyszer köszönöm! Ja! Az ülőfürdő receptjét is leírnád?
Jó éjszakát!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Andy!
Én napi 1Gravidát, 3*2 Magneb6-ot, és 2*1vasat szedek. A homeopátiás szerek és a vitaminok, ásványi anyagok, nem "zavarnak be" egymásnak?
Bocs, ha butaságot kérdeztem! :oops:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Marcsi:
én is gravidát szedek,meg a pajzsmirigy gyógyszeremet.
magne B6 is szedtem ,de hétvégén leálltam vele,az amúgy sem szabad szedni a 37 héttől,én azért szeretném 1-2 héttel előbb a babót ezért kezdtem pár nappal korábban mindent.
de a gravidából is pár szem van,azt beszedem és majd csak a szoptatásnál térek rá vissza. nem zavarnak be ,hisz a homeók természetes késszítmények.

babát sem zavarják,sőt vannak olyan bogyók,amiket nekik is lehet már az elején adni(pld hasfájásra,alvatlanságra,majd fogzásra stb)

orbáncfűolajat nem kaptam én búzacsíra olajat használok,de olvastam,hogy az is puhítja a gátat,hisz e-vitamin van benne.

3 napja szedem a bogyókat és azóta magnéziumot nem,és már éjjel olyan keményedéseim voltak mensis görcsökkel,hogy azt hittem indulni kell,de megbeszéltem a kiscsajjal,hogy a hétvégi bababörzét még várja meg,mert oda nagyon el akarok menni.
tegnap voltam Uh,már 2974 g,szóval tőlem jöhet,nem akarok óriásbabyt.

ülőfürdő: 1púposkanál medveszőlőlevél,1-2 ek feketenadálytő,1-2 ek pásztortáska,1-2 gerezd fokhagyma összeforralni,2-3 órát pihentetni,majd ismét forralni,ebbe ücsörögni,állítólag szépen gyógyítja a sebet.
szintén pár száz forintos dologról van szó és hátha segít,egy próbát megér.

hát ennyit egyelőre.
első baba neked is? merre felé laksz?

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!
Andy!
Kitolási szak elején: Arnica Montana 30ch, de mennyi?
Szülés után 2 órával Arnica M. 30ch, de mennyi? ezek lemaradtak!
Köszönöm!
Mesélj mi volt nst-n!?!
Én második gyermekemet várom, de akkora kihagyás után, hogy olyan mintha az első lenne! :)
Nagyfiam 23 éves!
A XVII. kerületben, Rákoscsabán lakunk. És te merre?
Van fogadott orvosod/szülésznőd? Nekem Szécsényi dr. az orvosom. Gondoltam arra, hogy szülésznőt is fogadok/felkérek (pl.aki tegnap tartotta az előadást nagyon szimpatikus volt!), de annyira dicsérik mindegyiket, hogy valószínűleg mindenképpen jó kezekbe kerülök!
Szép napot!
pusz

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Timchy! Trinky! Törpiri!

Veletek mi van? Remélem jól vagytok? Picurok még odabent?

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Szülés után Arnicából 2*5 golyó,kitolási szak elején 1*5 golyó

én a kórház utcájában lakom,szóval most így könnyű a végén nst-re járnom,nagyon nyugodt volt a kis drága,nem pródukált semmit ma.

én végig polgárhoz jártam,de végül úgy döntöttem nem fogadok dokit,nem állunk úgy anyagilag.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Marcsi..én még egyben :cry:

Ma voltam nst-n,semmi,a doki mevizsgált,méhnyak már vékonyodik,de még nem vagyok nyitva...

Hétfőre vagyok kiirva,azt mondta ha addig nem jön,akkor kedden megbeszljük mikor lesz a császár,de hétvégére tuti külön leszünk :lol:

Hát azért reménykedem ,hogy nem kell addig várni...ma éjjel hidegfront jön :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Andy..én még várnék a helyedben azzal a babóval...legalább addig,hogy ne legyen koraszülött.... :roll:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!
Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen! Aztán várunk vissza a beszámolóval!!! :)

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Békefiné!

Feltétlenül írd meg milyen volt a szülésed, mert hasonló cipőben járok, lehet én sem fogok tudni fogadott dokinál szülni az anygiak miatt!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Marcsi68!

Én 2007-ben szültem 18 év elteltével. :D Izgulsz?

Kép
Kép
tengdi
 
 


Mindenkinek drukk, aki mostanában szül! És várom a beszámolókat, gondolom ezzel nem vagyok egyedül :)

Ja Marcsi68 még azt akartam írni, hogy a kisfiamnál sikerült minden homeos szert beszerezni - mondjuk nem sok kellett - kivéve egyet, ami a méhnyak tágulását segítette, nekem az ugyanis elég kemény volt. ( akkor még nem Pesten laktunk ) És még a szülés alatt is emiatt kjellett kicsit várni, vissszatartani a tolófájásokat, mert még akkor sem puhult fel 100%-san.
Ebből azt akartam kihozni, hogy én nagyon hiszek a homeos szerekben, hiszem azt is, hogy ha azt a bogyót be tudom időben szerezni, akkor ez a gond sincs. ( mondjuk ez legyen a legnagyobb )

Dia

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok!
Dia!
Egyenlőre még nem izgulok, csak próbálok mindenre felkészülni! (amire lehet). Fiam születésénél még szinte gyerek voltam magam is, és persze a szülőszobai körülmények is teljesen mások voltak akkor! Persze megpróbáltam utána kérdezni/olvasni abban az időben is,de az egy teljesen más világ volt! A kórházak, szülőszobák nem voltak ilyen nyitottak, az apás szülés sem volt még lehetséges. Szerencsére könnyű szülésem volt(éjjel2-re értünk a kórházba és hajnali 5-re meg is született a fiam), tehát semmi "borzalmas" nem történt! De emlékszem mennyire meg voltam ijedve, minden ismeretlen volt és ettől a kelleténél jobban fájt! Nem igazán tudtam az orvossal együttműködni!
Na, de majd most!
:)
Ismered és használod is a homeos szereket? Én most úgy gondolom, hogy a 37-38. héten elkezdem szedni a bogyókat és a szülőszobára is magammal viszem! (bár nem tudom ott mennyire tudok majd figyelni, hogy mikor mit kell beszedni!?)
Szép napot nektek! Később még benézek!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Dia!
Neked milyen volt 18 év után, pocakosodni, szülni, babázni? Én nagyon élvezem! :)

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


igen használom a homeopátiát, sőt mondhatni csak azt.

Igen, tudom milyen volt a régi szülészet, ráaádsul 1989-ben én épp a Bajcsyban szültem. :D

Most sokkal aggodalmaskodóbb lettem, 2006 februárban 10 hetesen volt egy vetélésem, épp fél év múlva lettem ismét állapotos. ( nyilván a vetlés is rátett az aggódásra ) Ekkor már semmi de semmi gond nem volt, nagyon jól bírtam magam, a szülésem pedig olyan gyors volt, hogy sem beöntés sem semmire nem volt idő. Épp hogy beért a doki a lényegre.

Minden piilanatát élvezem, bár 4 és 7 hónapos volt a pici, mikor két költözésünk is volt, s azért ez nagyon sok időt elvett. A nagylányomnál anno még csak az volt a dolgom, hogy rá figyeljek, ott szó szerint babáztam, ( aztán 1 éves kora után már ott is nehezebb volt, miután eljárt ) itt már sokkal több volt a feladat egy önálló háztartásban megspékelve a költözésekkel.

Most nagyon jó lesz, mert még minden tapasztalatom friss, de két pici mellett nem lesz időm anniyt "görcsölni", úgyhogy bízom benne, hogy sikerül úgy szerveznem, hogy minden percét élvezzem.

Olyan hamar eltelik és olyan hamar felnőnek, szeretnék minél több pillanatot és emlélket megőrizni belőle, nem pedig elveszteni ezeket a hétköznapi rohanásban...

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok,

még mi is egyen vagyunk, még legalább egy hétig mehetne is így. a frontokat elég rendesen érzem, főleg a tegnapi nap volt elég jóslós :lol:
Marcsi, nekem is Szécsényi doki a dokim. Majd beszámolok milyen volt, de úgy érzem jó lesz. :lol: :lol:

KépKép
trinky
 
 


Szia Trinky!
Végre valaki aki szintén Szécsényihez jár! Kérlek majd feltétlenül meséld el milyen volt?! Eddig meg vagyok vele elégedve, de kíváncsi vagyok milyen "éles" helyzetben!?! Szülésznőt is felkértél? Én még nem, és az orvos is azt mondta, hogy nem szükséges! Szerinte mindegyik szülésznő nagyon profi és ő bármelyikkel szívesen dolgozik együtt!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Szia Marcsi, nekem is Szécsényi a dokim. Én teljesen meg voltam vele elégedve.
Szülésznő: én sajnos hallottam róla, hogy hiába van dokid, ha nincs szülésznőd, nem nagyon törődtek veled. Illetve amikor már NST-re jártam, akkor is nagyon jó volt.
kamilka
 
 


Sziasztok..még én is egyeben :cry:

3-kor 10 perces fájásaim voltak4-ig,aztán megint abbamaradt....

Úgy látszik mindeki megvárta mig lesz egy nagy gyerkőce??? :wink:
Nekem is van már egy 14 éves fiam...és tényleg minden teljesen más volt...én a napokban kezdtem agyalni,hogy úristen,honnan fogom tudni mit kell majd csinálni??Mint akinek sose volt gyereke :lol:

Szép napot Nektek...
Ma 1/2 2-re megint kell mennem CTG-re... :roll:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Marcsi, én választottam szülésznőt is. Egyszer vérvételen láttam, annyira aranyosan kacagott a folyosón, hogy úgy éreztem ő az én emberem. :lol: :lol: :lol: Jó hangulatú, pozitív szülést szeretnék, úgyhogy ezért szeretném ha pozitív kisugárzású emberek lennének a közelemben.
Amúgy szerintem igaza van a dokinak, mert amikor NST-n voltam a kórházban, mindegyik szülésznő nagyon rendesnek tűnt.
Szóval szerintem sem feltétlenül kell választott szülésznő, nekem azért volt fontos, mert még nem szültem, nem ismerek senkit, nem ismerem a kórházat, és jó, hogy legalább egy ember ott segít az elejétől kezdve akit ismerek. (persze a férjemen kívül)

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Trinky!
Megkérdezhetem, hogy kit választottál? Lehet, hogy buta kérdés de, hogy kérted fel? :oops:
Ha valamelyik szülésznő szimpatikus, csak menjek oda és kérdezzem meg, hogy vállalná e, hogy segít nekem a szülésnél? Na, ezt jól leírtam! :D :oops:
Törpiri
Mi volt CTG-n?
Fiad mit szól a kistestvér érkezéséhez?
Tengdi
Le tudnád nekem írni, hogy Te milyen homeos szereket használtál/fogsz használni szülés előtt/alatt? Andy már leírt egy fajta protokollt, de kiváncsi lennék rá te mit mondasz? Vagy megnéznéd az övét? (ezen az oldalon van, kicsit feljebb) Szerinted? Homeopátiában még teljesen kezdő vagyok! :oops:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Szia Marcsi!

Az az igazság, hogy a homeos szerek igazán alkatra szabottak, nem biztos, hogy mindre mindenkinek szüksége van, kell hozzá némi megérzés és önmegfigyelés...ettől függetlenül baj nem történik, ha valaki - úgymond - feleslegesen szed kisebb hígításban, csak éppen felsleges...
Pl. a szülés előtti utolsó hetekben a Pulsatilla azoknak jó, akik nagyon ingadoznak hangulatilag, olyanok, mint az áprilisi időjárás, általában mindezt hormoinális alapon, tehát nem amaitt, mert mondjuk megkapták a levelet a banktól, hogy mekkorára emelkedett a hitelük...s emiatt hirtelen anyagi gondok elé néznek....( ezt nem viccnek szántam, csak más példa nem jutott eszembe ).

Látom még a 31. hétben vagy, leírom, ha gondolod, persze, de előtte átmennék a regsiztráltaknak topikba, úgy láttam aki itt ír, az ott is szokott, s mintha az pörgősebb lenne. De nem túlpörgött, mert nekem az is sok, annyira sokat nem akarok/tudok gép előtt ülni.

Tehát megyek a másikba :)

Dia

Kép
Kép
tengdi
 
 


Jó reggelt lányok/asszonyok! :)
Szép napot!
Dia
Gyere át! Szeretettel várunk!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Marcsi..jó reggelt!

CTG:gép szerint már vannak fájások,egyenlőre tegnap csak a derekam fájt majd délután 5 percesek jöttek,de sajna mindig abba hagyja :cry:

MA szintén igy volt..5 percesek most semmi...hát várunk. :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Nálunk is voltak már fájások, görcsök és folyamatosan keményedik a pocak!
Csütörtökön voltunk Uh-n és minden rendben van az első doki aki mindent alaposan megnézte a babámat és megnyugtatott ( Dr. Dulka Tibor)...
Most már biztosan mondhatom, hogy kisfiam lesz hamarosan!
Köszönöm Marcsi, hogy érdeklődsz felőlünk!!!
Nálatok mi újság??
És a többi kismama??? Hogy vagytok???

Jövőhéten megtudjuk mikor szülünk/születünk pontosan...már nagyon izgulok!!!

Puszi Mindenkinek és kitartás már nem sok van hátra csajok!!!
Kép
timchy
 
 


Timchy örülök,hogy minden ok..a Dulka az jó doki ..még a Schöpf-Méreiből "ismerem" :wink:

Nálam még mindig semmi,csak néha a fájások.. :?

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Kitartás! Nem sokára babázhattok!
Aztán kérünk majd beszámolókat, fotókat! :wink:
Drukkolok nektek!

Remélem az én Boglárkám 7-8 hétig még a pocakban marad!

További szép hétvégét mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra!
puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok mamik/leendő mamik???
Trinky!
Eltűntél! Csak nem??? :roll:
Írj majd, ha tudsz!!!!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok!!!
Meséljetek mi újság? Hogy bírjátok???
Puszi mindenkinek!!!
Kép
timchy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: