Új privát üzeneted érkezett!

Tüccs,
húúúú! Köszi szépen! :lol:
Tutira elmegyek. Te ott leszel?
Jó éjszakát nektek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Levi fél4 óta ébren van,most aludt el én meg már ilyenkor nem tudok vissza aludni! :evil:
Ancsa,
lehet,hogy igazad van,sosem néztem meg,hogy folytatódik-e a kód!?
mindjárt benézek iwiw-re és megjelöllek! :D
mano83
 
 


Sziasztok!

Mano!
Jo reg ota fent vagy akkor! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Hát igen!
Napközbe nem kellene hagynom hogy aludjon,de nincs szívem fölébreszteni,olyan édesen alszik!
Mondjuk én is olyan édesen aludnék... :P
A héten megy valaki be a kórházba?Mert én nemsokára hívom aToldi dokit,hogy mikor mehetek,fáj mindenem! :cry:
mano83
 
 


Sziasztok.

Mi van pillával, nem láttam hogy ír volna az elmúlt 2 napban, lehet hogy eljött számára a nagy pillanat???

Kép
tami2900
 
 


Tényleg!
Pilla nem írt már napok óta.
De jó lenne, ha már babázna, és azért nem írt! :lol:

Holnap jön még valaki a kismama masszázsos tanfolyamra Tüccsön, meg rajtam kívül?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem szombaton írt utoljára Pilla!
Ancsa,
most sikerült,már rájöttem mi volt a gond,bár igaz,ez kb 4 hónapomba került! :oops:

Kép
mano83
 
 


Giga, szívesen mennék, de sajna nem tudok, ahhoz szabit kéne kivennem. nem tudod lesz még máskor is ilyen tanfolyam?

köszi

murphyke

ui. bocs, h csak ilyen rövidet, de ki se látszom a munkából, már annyira elegem van :(

Kép
murphyke
 
 


Sok sikert holnapra a babamasszázs tanfolyamhoz annak aki megy... majd meséljetek :) :) :)

(Miért gondolja mindenki, hogy aki terhes az táppénzen van? Az összes létező tanfolyamról lecsúsztunk eddig mert olyan hülye időpontokban voltak - a védőnő által ajánlottról is... remélem ajért még márciusig lesz 1-2 mert mi a babafürdetésesről is lecsúsztunk amire viszont azért márciusig még beneveznénk... egyéként én pont ezért januártól már táppénzen leszek... akkor lesz végre időm elmenni az ilyen-olyan tanfolyamokra... )
Vendég
 


Tényleg... jógára jár valaki?
Vendég
 


Murphyke!
Nem tudom, hogy lesz-e még ilyen tanfolyam, mert én is csak Tüccs által szereztem tudomást erről.
Mikor akarsz szülési szabira menni? Most már ha jól látom nemsokára a 30.hétbe kerülsz... Nem?

Csakegy!
Majd elmeséljük!
Igazad van egyébként ebben a tanfolyamos dologban. Bár én ilyen téren meg sem szólalhatok, mert eléggé korán eljöttem a melóhelyemről. Voltak kisebb gondok, és inkább nem kockáztattam. Meg ráadásul az én főnököm nem igazán támogatta a kismamákat a cégnél. Hozzáteszem, hogy ő is nő. Tehát nem értem, de az tény, hogy sosem bírtuk egymást... :twisted:
Szóval egyetértek veled ebben a dologban!
Szerintem ha januártól már táppénzen leszel, akkor nem fogsz lemaradni semmiről, mert a 3 hónap alatt azért jó sok helyre el fogsz tudni menni.
Az a baj nálam, hogy mivel én csak most jöttem át a Flórba, egy csomó tanfolyamról, előadásról lemaradtam. Erről a babafürdetős dologról sem tudtam. :cry:
Pedig úgy mennék ilyenekre. De hát már nincs túl sok időm... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Csakegy!
Én járok jógára.

Kép
Kép
giga1
 
 


giga: hová jérsz? Én most szombaton voltam először jógán - az Örsön... Ott beszélgettem is egy lánnyal akinek Surányi a dokija és ő is Kistarcsán fog szülni...
Vendég
 


Én is az Örsre járok.
Én most kedden fogok menni reggel 9-re.
Hogy tetszett egyébként?

Kép
Kép
giga1
 
 


giga: nekem nagyon bejött :) vettem is egy 4 alkalmas bérletet :)
Vendég
 


Csakegy,
az tök jó! :D
Én most már szeretném elrángatni a férjem egyik szombaton egy szülőpoziciós jógára is. 1-2szer fogunk ilyenre menni. Aztán majd meglátjuk, hogy segít-e a dolgon. Remélem eszünkbe fog jutni a szülőszobán. :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok.

Hol lehet utána érdeklődni, hogy mikor és hol vannak ilyen tanfolyamok.
Én nem tudtam erről a babafürdetősről se, meg a babamasszázsról sem hallottam.
Ha tudtok írjatok le róla többet légyszíves.
Mikor van , hol, mennyibe kerül, stb...

Hétfőnként jár valaki terhestornára a kórházba?

Kép
tami2900
 
 


Pilla tényleg nagyon csöndben van! :)

Én már eléggé gondban vagyok a vezetéssel, félig fekve vezetek, nem nagyon érem el a sebváltót se, így már nem indulok el, ha nem muszáj... ezért aztán kihagyom a masszázst, pedig jó lenne, de valószínűleg max. 2 alkalommal jutnék el... :(
Sajnos kezdenek előjönni a terhesség legkellemetlenebb velejárói, mint állandó gyomorégés, kézzsibbadás, vádligörcs... és hiába szedek bármit, nem igazán segít. :( De mindenért kárpótol, mikor Bébike dugdossa ki a kis lábacskáját (remélem, hogy ez tényleg a lába, mert akkor jó irányban van!). Csütörtökön van jelenésünk. :)
Vendég
 


Verna,
a gyomorégéssel én elég keményen megszenvedtem!
Nekem 5 héten keresztül égett a gyomrom,nagyon rossz volt,mitha apu 51%-os házipálinkájába kótoltam volna!
mano83
 
 


Kótoltam=kóstoltam! :oops:

Kép
mano83
 
 


Verna, nekem az utolsó időben csak a Rennie segített, az viszont tényleg. szerintem próbáld ki, én két hét alatt megettem egy dobozzal.
még gondolkodom a tanfolyamon, én szívesen mennék, meglátjuk, Elcsónak milyen napja lesz! tudjátok, mi világvégéről jövünk... :lol:
babafürdetés???? ilyen is van? bár Terike zseniálisan elmutogatja hazajövetel előtt!

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka: sajna a Rennie már régen se használt, nem babásan, most erősebbet szedek (Tisacid), ideig-óráig jó, de aztán megmozdul a Babó, és nyomja fel a savat... főleg éjszaka szenvedek amúgy, pedig már félig ülve alszom...
Vendég
 


Jajjj... bocsi, félreérthető voltam... a babafürdetéses tanfolyamot (ami igazából egy alkalom) a XVI. kerületi védőnők szervezik... és most lesz 15-én!!! (úgyhogy aki haza tud érni szerdán 16:30-ra az még nem maradt le róla!!!)

Csak fel kell hívni a XVI. kerületi védőnőket!!!!!!!!!

(én minimum 5-ig dolgozok így nagyon nem megy sajna :( )
Vendég
 


Sziasztok! Sajnos csak beköszönésre futja az utóbbi időben, de remélem hamarosan normalizálódik a helyzet idebent és többet be tudok közétek csatlakozni. Olvastam a szoptatós melltartóról szóló hozzászólásaitokat. Én jelenleg elképzelni se igen tudom a dolgot, minekutána olyan pici a mellem, hogy ha borogatnám biztos elmúlna. Szóval nemigazán hordok melltartót, csak blúz alá vagy ilyesmi, de nekem még az A kosaras is nagy... Viszont egész nap émelygek és ez egyre kimerítőbb! Reggel-délben-este, evés előtt-közben-után (néha helyett). Van valami, ami segíthet ennek a normalizálódásában? Adjatok tanácsot! :( Ja, és úgy tűnik, hogy a névnapomon mondjuk el a családnak a nagy hírt, ami még 2 hét. :D A jövő héten még jelenésem lesz a dokimnál, akkor pontosítja, hogy hány hetes is vagyok meg ilyesmi. Akkor már 8-9 leszek - elméletileg. Puszzi mindenkinek: Hópihe
ha-hópihe
 
 


Sziasztok!

Az előbb írtam egy csomó mindent, de elszállt :evil:

Hópihe, együttérzek veled az émelygések terén, nekem csak a negyedik hónap végén múlt el, bármit csináltam, nem használt. Minden tanácsot kipróbáltam, felkelés előtt enni pár falat kekszet, vizet citromos vizet inni, egyik sem volt túl hatásos, állandóan a wc-re szaladgáltam. (nem csak reggel)de aztán megszűnt, teljesen. így csak azt tudom mondani, hogy nem tart örökké, fel a fejjel. És nekem sem volt soha nagy mellem, de kismamaságommal az is más méreteket öltött, és most meg több deci tejcsi elfér benne.

Kati, sajnállak, hogy Levi összetéveszti a nappalt az éjszakával, és utána már nem tudsz aludni. és ha sűrű napi programot csinálsz neki, vendégeskedé máshol, kocsival utazás vhova, az nem fárasztjaná ki, és nem alszik éjszaka többet?
Ma éjszaka Sárika is felkelt fél háromkor, hogy "azért anya még nem felejtettem el az éjszakai evéseket teljesn, ne bízd el magad"és egy jót szopizott. :D

Henus, a témával nem volt bajom, csk nem volt időm írni, meg olvasni.

Én sem hallottam még babafürdetős tanfolyamról, de szerintem az is fogja tudni fürdetni a csemetéjét, aki nem jut el oda, úgy hogy ne aggódjatok. :wink:

Picurk, Ancsa édeek a gyerkőceitek a kis képen.

Lehet, hogy Pilla már tényleg babázik. De jó neki! Még csak most volt Sárika is olyan csöpp,(hiszen úgy rohan az idő)
, de nem jön vissza az az idő soha, majd csak a kistesóval :wink:

szép délutánt midenkinek!
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Csakegy!
Erre a babafürdetős előadásra bárki elmehet? Az is, aki nem 16-kerületi? És hol lenne azt nem tudod?
Ha mehetünk mi is (nem 16-ker.esek), akkor milyen telefonszámot kell felhívni? Meg tudnád adni az ő számukat?
Engem érdekelne a dolog.
Köszi szépen!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Igen régen jártam már felétek :D de mióta megvan a hugi kicsit zsúfoltak a napok. El sem hiszem, hogy mindjárt 1 hós lesz, igazad van Ichtus borzalmasan gyorsan megy az idő.
Szegény bátyus meg beteg lett. Múlthéten volt oviba aztán szombaton este már lázas is lett, ma ki is hívtam a doktornénit hozzá, kapott egy csomó mindent :? remélem hugi nem kapja el :(
Nálatok a fürdések, hogy zajlanak? Mert nálunk mikor fürdetjük a hugit, mint egy kismalac úgy visít, ezért nem is fürdetem csak két naponta. Van valami ötletetek, tanácsotok. Bencével nem volt ilyen úgyhogy teljesen odavagyok na meg a szájpenésztől mert az sem volt igaz a Bencét nem igazán tudtam szoptatni, mert nem volt mint :cry: bezzeg most, a fagyasztóban is gyűlik a szűkösebb napokra :lol:

Puszi mindenkinek

Timi Kép Kép

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


nagyon gyorsan: nézzétek ma a focust!!! (nem én vagyok a rejtett kamerás kismama, hanem a másik- ha egyáltalán beletettek...)

K.
Kép
klauszka
 
 


Timi, nagyon aranyosak így együtt a gyerekeid!!Látszik Bencén, hogy hogy szereti a kishugát :D nem volt féltékeny, igaz?
Sára még csak most kezd barátkozni a vízzel, ő is végigordította az egészet, annyira sajnáltuk mi is. Mostanában(egy-két hete)már nem sír mindig, sőt van, hogy hang nélkül fürdik, csak a szája görbül. A férjem találta ki, hogy hason rakjuk bele a kádba, az ő karján fekszik, én mosdatom, a hason fekvős pózt nagyon szereti a karunkon. így akkor nem sír, és mikor megfordítjuk hajat mosni, akkor sem, bár a hajmosásnál azért néha eltörik a mécses. De remélem, meg fogja szeretni idővel teljesen a fürdést.

Ismeri valamelyikőtök a Babe koszmó elleni sampont? Hatásos? Már több, mint két hete olajozom szegénykém fejét, de nem múlik a koszmó, illetve ahol elmúlik, kis idő múlva újra előjön. Ma vettünk egy ilyen sampont, remélem használni fog.
Nemsokára fürdés, ki is próbáljuk a "csodaszert"

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Sziasztok, holnap felhívom a védőnőmet és megkérdezem, hogy jöhetnek-e nem 16. kerületiek is. meg hogy mikor lesz és pontosan hol.
Megpróbálom holnap feltenni ide.

Kép
tami2900
 
 


Sziasztok!

Klauszka!
Nagy-nagy gratula a kis médiasztárnak!!! Szépek, ügyesek voltatok. Eliza milyen édesen szopizott. :) Jól tűrte a forgatást.

Aki lemaradt a műsorról az rtl klub oldalán bizti fent lesz. :)

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Nem jott be a netunk! :evil: :evil: :evil: :evil: Meg jo hogy neztem a Fokuszt!Igy nem maradtam le! :D

Klauszka!
Nagyon ugyesek voltatok!!!Eliza gyonyoru szep kislany!!!!!!! :D Te meg nagyon csini anyukaja vagy!! :DGratula!!! :D

Anita!
Voltatok Vikivel orvosnal?

Ichtus!
Koszi! :D

Mano!
Mi volt a baj????? :?:
Nagyon edi lett!! :wink:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Na, én meg pont lemaradtam. :( A legvégére kapcsoltam be, mikor már búcsúzkodott a műsorvezető... Majd figyelem az rtl klub holnapját...
Vendég
 


Sziasztok

Klauszka gratula nagyon szépek voltatok :)


Csajok akinek már van egy babája ki meddig szoptatott? Én ugy félek most mert ugy veszem észre hogy kevesebb a tejem, bár volt már ilyen aztán ujra lett elég de valahogy most tartok attól nehogy ne legyen

Nórika alszik
Kép


Kép :)
picurk
 
 


Voltunk, de rengetegen voltak a betegek. A védőnővel sikerült beszélnem, így holnap 11-re megyünk tanácsadásra. Mostmár eszeget Viki, szerintem ez csak átmeneti dolog lehet... Viszont én meg egyre kevesebbet eszek, nagyon kerülget a rókakoma. :?

Amikor láttalak akkor éppen oviba vagy oviból jöttetek?

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Csajok nektek megjelenik Nórának a képe amit most küldtem mert az elején megjelenik aztán most meg nem lehet látni. Miért nem jó? :evil:
picurk
 
 


Klauszka,
GRATULÁLOK NEKTEK,NAGYON SZÉPEK VOLTATOK! :lol:
Katica,
Levit az sem zavarja,ha hangoskodnak körülötte!Ha aludni akra,alszik! :?
Próbálkoztam sokszor azzal,hogy nem hagyom annyit aludni,meg elég sokat úton vagyunk (séta,másik mama...)de nem használ!
Remélem kinövi! :)
Ancsa,
az volt a baj,hogy ha BBc kódot írtam,akkor a HTML volt bekapcsolva,ha HTML-t akkor pedig a BBc! :evil:
Már megin a figyelmetlenségem volt a hiba!
Sajnos mindíg kapkodok! :(

Timi,
jó hallani felőletek!
Nagyon édes a kis Bernadett Bence kezében! :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!
Kati

Kép
mano83
 
 


Picurk,
nálam lehet Nóra képét látni!
Nagyon édes! :lol:

Kép
mano83
 
 


Anita!
Jo hogy visszajott Viki etvagya! :D (kopp,kopp,kopp)
Neked pedig kitartas!Vikivel is igy voltal?Huuu!Mar a 11.hetben vagytok!Olyan furi! :roll: Nott mar a pocid?
Oviba mentunk,de csak befizetni a fenykepet!Mar lassan 3hete itthon van Marci!
Nagyon szep a kocsitok igy eloben! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


köszi szépen Manó :)
Igy meg végképp nem tudom hogy én miért nem látom na mindegy az a lényeg hogy ti lássátok hisz nektek küldtem :)


Ja egyébként nézzétek meg Nórika oldalát készülőben van folyamatosan csinálom mikor van egy kis időm :)



www.csibusz.gportal.hu

Kép
picurk
 
 


Ancsa!
ÁÁÁ, Vikivel egy rosszullétem sem volt, egyedül a terhesség végén a gyomorsavammal küzdöttem. Szóval hihetetlen hogy két terhesség között ekkora különbség legyen. De ha szerencsém van, nemsokára elmúlik. :D
A pocim meg szerintem még nem nőtt, előtte is ilyen nagy volt, mert nyáron híztam pár kilót. :oops: :lol:

3 hete??? Mi baja van Marcinak??? Még mindig beteg?

Klauszka!
Egyébként a téma is nagyon jó volt. Mi is sokat csavarogtunk Vikivel már pici kora óta, mindenhova visszük magunkkal. Én is szégyenlős vagyok, én még a saját anyukám előtt sem szoptattam meg soha. Szóval én mindig úgy csináltam hogy fejtem le tejcsit és ha mentünk valahova akkor azt adtam. Vagy pedig a kocsiban szoptattam takaró alatt.
Egyetlen egyszer mentem el az Árkádban a pelenkázó-szoptató helységbe, de félpercenként rámnyitottak, ráadásul sokszor az apukák... :shock:
Jó, tudom hogy nincs benne semmi olyan, ez egy természetes dolog, de én nekem más előtt nem megy. Meg azért tényleg az se semmi hogy egy koszos WC-be küldik be az anyukát...

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Na szép álmokat és babasírás mentes éjszakát mindenkinek! :D

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Picurk: Mi teljesen az elejétől használtunk kengurut, a doktor nénink sem tiltakozott. Nekünk csak abban maradt meg a hölgyemény. Olyan méretűre állítottuk, hogy teljesen hozzánk simult, és a hátát a kenguru tartotta. Az meg, hogy kifele is lát a baba nem értem miért baj, hisz ha kézbe veszük is ki szoktuk fordítani, vagy nem? Szonja legalábbis szereti, ha anya vállán kívül mást is lát a világból.
Szoptatással kapcsolatban szerintem ne aggódj, igyál nagyon sokat. Én is van, hogy bepánikolok, hogy nem elég a tejem. (Aztán mikor látom,hogy evés után tej is jön vissza lehiggadok) Iszok egyébként a magam megnyugtatására Laktoherb teát, még Becsi ajánlotta. :D
Ja és megnéztem az oldalt, édi nagyon :)

Nem is hallottam még babafürdetős tanfolyamról :shock: De szerintem aki lemarad, ne szomorkodjon, mert ha bátortalan is lesz majd a babócával, a csecsemősök közül BÁRKI szívesen megmutogatja.

mano, tök jó lett a vonalzótok, bár láttam elég döcögősen ment :lol:

Timi, édesek a gyerekeid, idilli a testvéri szeretet :wink:

klauszka sajna lemaradtam rólatok, sosem nézek fókuszt, a figyelmeztetést pedig későn olvastam.

ichtus, látom haladtok a fürdéssel...majdcsak megszokja a hercegnő
:lol: Még mindig olyan nagy haja van?

thenus
 
 


thenus: köszi a jó tanácsot én is iszok Laktoherb teát de mégis félek. Egyébként én is igy vagyok vele hogy tényleg evés után van ugy hogy Nórikának is visszajön akko egy picit megnyugszom :)
A kengurut meg azért kérdeztem mert hogy álitolag nem szabad a gerincüket terhelni és a kenguruba olyan mintha ülne vagy nem? :roll:
Örülök hogy tetszik az oldal :)
picurk
 
 


Szerintem abszolut nem megterhelőbb, mint amikor te felveszed őt, a feneke alatt, meg a hátán megtámasztod. Ez csak az én véleményem, biztos, van aki másképp gondolja. nekünk nagyon bejött. Egyébként a kendő is tök jó, ki kell próbálni
:)

thenus
 
 


Sziasztok!

Köszi-köszi, de marha kövérnek láttam magamat!!! pedig nem vagyok az (ennyire)... :?
rtlklub.hu/riportok/fokusz oldalon is meg lehet találni állítólag! én felvettem, hogy többször is bőghessek, olyan szép Eliza a végén!!!! (meg az elején is...) :D
kenguru: nem tudom, nekem a kendőtanfolyamon is azt mondták, hogy a kendőt se kössem meg úgy, hogy kifelé legyen a baba, ha egy mód van rá, nem ajánlják. de mondom, a barátnőm olyan kengurut vett, és nem parázik ezen. mint ahogy a bébihordozót sem ajánlják az ortopédusok, mégis abban viszik haza legtöbben a babákat. szóval szerintem a mértéken van a hangsúly. ha valaki megy csípőficamra, rákérdezhetne erre az ortopédusnál. én sajna anno elfelejtettem.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Picurk! Bocs, hogy beleszólok, de olvastam, hogy aggódsz, hogy nincs elég tejed. A kisfiamnál én is ittam a teát, de nem igazán vált be. Sajnos sokat inni is képtelen voltam, mert amúgy se vagyok nagy ivós. Viszont olvastam valahol,hogy az alkoholmentes sör serkenti a tejtermelést. Kipróbáltam és tök jól bevált! 2 naponta megittam egy üveggel, és annyi tejem lett, hogy még a szomszédomban lakó babának is jutott, és Bencust is 16 hónapos koráig szinte csak szoptattam! Próbáld ki ha gondolod!

Mildi
Vendég
 


thenus: a kendőt meg nem akarom valahogy nem tartom biztonságosnak bár biztos tévedek de valahogy azt nem akarom ugyhogy marad nálunk is szerintem a kenguru.

Klauszka: nem voltál kövér sőt nagyon csinos vagy Eliza is nagyon aranyos szép csajszi, tényleg ezt a csipő vizsglatot mikor csinálják? nekünk nemsoká esedékes lesz nem? Ortopédiára kell menni?

mildi: köszi a tanácsot hát velem is ez a baj szerintem hogy nem iszok annyi folyadékot mint amennyit kellene, a sört azt utálom de majd kiprobálom hátha tényleg nekem is bevállik :)



Kép
picurk
 
 


Szia Mildi!
Én Kovács doktornőhöz járok. Én is Jurkó doktornőnél kezdtem, de sajnos mivel ő is elment babázni átadott Kovács doktornőnek. Jurkó doktornő nagyon-nagyon kedves volt, őt nem lehet utólérni. Kovács doktornő teljesen más. Eddig 4-5 alkalommal voltam nála, de mindíg más volt. Legutóbb mikor bent voltam akkor például nagy mosollyal fogadott és nagyon kedves volt. Odaadta a telfonszámát is aminek nagyon örültem, mert nem tudtam, hogy hogyan kérjem el tőle, de szerencsére megelőzött.
Amúgy az egyik ismerősöm, aki a Jurkó doktornőnél szült direkt rákérdezett Cseh Erikára és a doktornő csak a fejét ingatta, gondolom az asszisztens előtt nem akart semmi rosszat mondani róla. De az biztos, hogy határozottan Kovács Rékát ajánlotta maga helyett. Nem tudom, hogy mi lehet az oka, de gondolom ez sem lehet véletlen.
Szóval szerintem menj el a Kovács doktornőhöz aztán majd megtapasztalod te is, hogy milyen.

Mi is megyünk ma babamasszázsra egy barátnőmmel! :-) Remélem hasznos lesz!

Sziasztok
Tusi
Vendég
 


Klauszka,
én tök véletlen ültem a tv előtt, és szerencsére nem is maradtam le semmiről. Tök jók voltatok, és a téma is tetszett. Nagyon csinik vagytok!!! :D

Tami2900,
köszi szépen, hogy megkérdezed! Majd várom a fejleményeket!

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?