Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,
Akkor óriás drukkok mennek szombatra+++ Közel a cél :wink:
Vendég
 


Anid :P
Köszi!

Pandus :P
Köszönöm. Nagyon remélem.
Épp olyan szép pocit szeretnék, mint amilyen a Tiéd a képeden :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok! Tegnap voltam doktorbácsinál, minden rendben júli 6.-án megyek konzultációra, és ha minden jól megy tényleg augusztusban jöhet a 3. lombik!
Ági28
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük szépen jól vagyunk.Dórika igazi kis ördög,nagyon aktív,kedves baba.A kiságyban már fel tud ülni és hisztizni is remekül tud. :P :wink:

Köszönöm a válaszokat is.Igen szeretnénk a közeljövőben kistesóért menni,hátha most sikerül.Bár még hezitálunk egy kicsit,hogy mikor lenne jó a testvérke.Dórika temperamentumát tekintve(nem lesz egy órákig egy helyben eljátszogató gyerek) lehet,hogy jobb lenne egy év múlva.Viszont ha nem sikerül akkor meg jobb lenne előbb,mert évekbe fog telni mire kaphatunk tesót.Szóval fel van adva a lecke... :?

Fanni!
Drukkolok!!!!
mereszt
 
 


Hajrá mereszt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! :D

Vegre beenged a babanet!

Harcika,

Köszönöm szepen! En is igy gondoltam de most nyugodtabb vagyok, hogy tudom biztosan. :D

Fanni,

Nagyon szivesen! Remelem jobban vagy mar! :D

Kiscsillag :D :D :D :D

Lanyok,

kepzeljetek vettem mehpempöt, 75 gr van egy kis fiolaban. Szerintetek elkezdjem most inni vagy majd a beülti elött kezdjem?

Miben van nagyobb szerepe a mehpempönek a mnyh vastagodasaban vagy a beagyazodasban?

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Ági!
Ez jó hír :P Beírlak augusztusra!

Mereszt :P
Tényleg nehéz döntés...
Köszönöm a drukkot!

Jucmuc :P
Én úgy tudom, hogy a mnyh vastagításban. Ha a beágyazódásban lenne, akkor annyian szednék, hogy nem lehetne kapni :wink:
Azt írod "inni". A méhpempőből csak nagyon picike kell, egy fogpiszkáló végére szoktam rácsavarni picit. És már nyugodtan kezdheted! (írok privit is)

Fanni
fanni73
 
 


Ezt az "inni"-t nem sikerült megmagyarázni... hogy nem inni, hanem enni kell a méhpempőt és belőle csak nagyon picit... utóbbit már sikeresen leírtam viszont.
Fanni
fanni73
 
 


Hat igazabol ezek kis 15ml-es flakonok, 10 db van egy dobozban. Egy kis flakon 15 mg mehpempöt tartalmaz.

Ezt talaltam a boltban...

Telefonaltam, 30-an hetfön a 13. cn-on kell mennem reggel.

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Most latom, hogy mit irtam...750 mg van minden adagban.

Köszi Fanni! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc :P
Jaaa, nekem nem olyan van. Akkor lehet, hogy az folyós, nekem még a méznél is sűrűbb és nagyon picike tégelyben van.

30-án nézik meg, hogy van-e peteérésed?

Fanni
fanni73
 
 


Volt valaki akinek csak 21 napig kellett a fogigátlót szednie? Hogyan döntik el hogy meddig kell szedni?
Vendég
 


Pandus :P
Volt. Nem én :P Azt hiszem, pl. Orsi. A legkevesebb 18 nap, addig muszáj, hogy elérjék vele a célt, vagyis hogy leálljon a petefészek működése.
Már kitaláltad, hogy 21 napig szeretnéd szedni? :P
Fanni
fanni73
 
 


pandácska* írta:Volt valaki akinek csak 21 napig kellett a fogigátlót szednie? Hogyan döntik el hogy meddig kell szedni?

igen, Fanni jól írta.
én 17 napig szedtem most Lilivel, úgy esett az uts. vasárnapra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zizo :P
Drukk a holnapi inszemhez 8)
Fanni
fanni73
 
 


De majd megnéznek uh-on és ha üres a fészkem akkor elég? vagy butaságot írtam?
Vendég
 


Pandácska :D
ha leállnak tőle a petefészkek, akkor elég.
Én a fiúkkal is csak valahogy 21 nap körül szedtem, mert emlékeim szerint 1 levél elég volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, :lol:
Köszi!
Vendég
 


Pandácska!:D
Már lassan befejezed a fogit? Mikor kezdődik a hajrá?

Fanni!
Én is jobbulást kívánok, sok C vitamin, illetve nekem a fokhagyma kapszula be szokott válni! :D
Drukkolok szombatra, jujj, de izgi, pörögnek az események! :P

Jucmuc!
Én is eszem a méhpempős mézet, 1 kis fiola 31 gramm, és kb. 1 hétre elegendő, napi 1 mokkáskanállal kell! Én bioboltban vettem! :)
Szerintem nyugodtan elkezdheted!
donika
 
 


Donika, :D
Hétfőn veszem be az utolsót és remélem hogy nem kell több nagyon nagyon remélem.
Vendég
 


Sziasztok

Fanni
szombat +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mereszt
kistesó: szerintem amint tudtok mennyetek, Ákos nálunk sem bír megmaradni 1 percre sem, főleg hogy pár napja ágaskodva eléri a kilincseket - akadály már nincs előtte. Ma meg is járta: beborult a garázs ajtón a beton lépcsőre, úgyhogy az orrán most van egy jó széles piros sáv, és a lábairól ne is beszüljünk, épp ma fürcsi előtt beszéltük hogy ha ezt valaki látná mit gondolhat rólunk! Pedig csak ő maga tehet róla, rohan mindig ezerrel - és persze borul is, feláll és rohan tovább.
úgyhogy később sem lesz egyszerűbb a kistesó!
Mindent bele - hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!

És persze mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika :P Donika :P
Köszönöm!

Erika :P
Látom, nem vagy egy aggódós Anyuci. Helyes. Párszor meg kell járja Ákos, hogy rájöjjön, hallgatni kell a szülőkre :wink:

Sosem feledem, hogy amikor 1,5 éve volt egy topiktali, Orsi hozta az ikreket. Még csak másztak, de ő egyáltalán nem futkosott utánuk, én viszont folyton kapkodtam a szivemhez. Remélem, ha Anyuci leszek, én is elérem magamnál ezt a "lazaságot" :)

Fanni
fanni73
 
 


[quote="fanni73"Sosem feledem, hogy amikor 1,5 éve volt egy topiktali, Orsi hozta az ikreket. Még csak másztak, de ő egyáltalán nem futkosott utánuk, én viszont folyton kapkodtam a szivemhez. Remélem, ha Anyuci leszek, én is elérem magamnál ezt a "lazaságot" :) [/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Fanni
aggódós vagyok, csak Ákos nem olyan gyerek aki ha elesik és kicsit sír akkor babusgatásra vágyik, meg végülis úgy neveltük eddig, hogy ilyenkor inkább tapsoltunk és nevettünk, nehogy a végén még olyan anyám-asszony katonája lejen, és végülis bejött, mert elesik feláll és megy tovább, ha sír akkor már a bukóját is beveri, de nem szereti a babugatást, mászik ki az ölünkből, és megy tovább, és borul és borul és borul, csak este van gond mikor már nagyon nyügi és sokat borul, de ilyenkor sem szereti a babusgatást, ő odajon, oda hajtja kis fejét max fél perc és megy is az útjára, majd kis idő után ez ismétlődik. De ennyi, nagyon nem szereti ha elesik és sír és én babusgatnám. De szerintem ez így jó, nem kell mindenért sírni. A sírást és társait meghagyja éjjszakára :cry:!

Ja és nem hallgat ránk, mindig tudja hogy mikor csinál rosszat, de hiába szólunk rá előszőr szépen, majd hangosabban, majd még hangosabban akkor is csinálja tovább, és kinevet minket - a szemünkbe. De azért mi imádjuk, tud ő jó is lenni ha akar! Főleg ha alszik!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni :D

Igen. Remelem lesz! Nem szokott vele gond lenni de nehogy most vicceljen meg...

Donika :D

Köszönöm! Amugy fincsi is.. :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Fanni! :D :D :D
Szombatra nagyon, nagyon drukkolok neked!!

Igen, végül is csináltam még egy tesztet de sajna az is negatív lett.

Pandácska!

Tudod már, hogy mikor kezded a szurikat?

Jó éjt!
beu9
 
 


Beu,
Én azt remélem hogy jövőhéten mondjuk vasárnap de persze ezt csak én remélem majd kiderül de nagyon jó lenne. Holnap ott lesz a dvd.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak pár napja nem jutottam gépközelbe s bőven van mit visszaolvasni.

pandácska: Hajrá május!!!+++++++

zizo: Köszi. Drukkolok az utolsó inszemhez+++++ Hajrá péntek!!!

macspacs: Nagy gratula és vigyázz magadra.

fendike:
Én a lombik 9. napjátol pecsételtem 14.nap voltam vérvételen miután nem sikerült aznap abbakellet hagyni az utrogestánt és másnap megjött rendesen. A következő ciklusban meg 4 nappal hamarabb jött.

kiscsillag:
Nagyon örülök hogy jól vagytok és hogy minden rendben. Vigyázz magatokra

fanni:
Nagyon szupi a tábla és jó ott látni Harcikát is. Örülünk neked Hajrá szombat és addig gyógyulj meg!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Beu,

Nagyon sajnalom, hogy nem sikerült! Nekem meg csak egyszer nem sikerült de az is szörnyü volt.

En mindig azt mondogatom magamnak, hogy elöbb-utobb mindenkepp sikerülni fog! Mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Én is szeretnék olyan laza lenni, mint Orsi, de én még a széltől is óvni fogom, magamat ismerve, pedig tudom, hogy ez nem annyira jó...

Erika:-)édes a picúr. Én nagyon vizuális vagyok és elképzeltem, amint odahajtja a kis buksiját.

Zizo! SOkat gondolok rád és nagyon drukkolok!++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tegnap hazafelé a metrón történt velm egy nagyon édes dolog..
Ülünk a párommal a metrón, felszáll egy állapotos kismama és kézenfogva a kb.3 éves kisfia.
Én -szokás szerint felpattanok, ami persze senki másnak a páromon és rajtam kívül eszébe sem jut-, majd a fiatal anyuka megszólal:ülj le, elférünk. Összehúzták ők is magukat, mi is és elfértünk. A kisfiúval összemosolyogtunk, majd megmutatt nekem a hatalmas cápáját. Elkezdtünk játszani. Nagyon édes és értelmes, barátságos kisfiú volt. Játszottunk és beszélgettünk. Volt egy kiscápája is és azzal etettük a nagyot. Eljátszottam, hogy megharapta a kezem a cápa, erre ő benyúlt a zsebébe és eljátszotta, hogy elővesz egy ragtapaszt, letépi a csomagolást és bekötözi a sebem. És mondta, hogy :na ugye, már nem is fáj..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


MIkor az anyukája szólt, hogy:"Kisfiam, leszállunk!", akkor azt mondja nekem: "Na, mi itt leszállunk, de TE jöhetsz ám..." és mosolyog..
Legszívesebben a karjaimba kaptam volna. Mondtam neki, hogy mi még tovább megyünk és elköszöntünk. Már majdnem kinyílt az ajtó, amikor visszaszaladt és az arcom két oldalára lenyomott egy puszit. Mindenki mosolygott a metrokocsiban, aki csak látta és meg annyira meghatódtam, hogy majd kibújtam örömömben a bőrömből és majdnem sírtam a meghatottságtól... :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Zizo! Nagyon drukkolok ma!!!
Fanni! Holnap nagyon szorítok!!!!
Kiscsillag! Remélem, jól vagytok.
Orsi! Szeretnék én is ilyen laza anyuka lenni majd. :lol:



Remélem, mindenki jól van!

Csajok! Az utró mellett megjön?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Köszönöm.
Igen, az utro mellett megjöhet.

Erika :P
Én is vizuális típus vagyok. Én meg azt képzeltem el, ahogy megy a gyerek és össze-vissza verdesi magát, elesik és közben tapsikol, hogy milyen ügyes, hogy felállt :lol:
Hja és van egy huskym, aki pont úgy reagál arra, ha szólnak neki, mint Ákos. Bocsbánat, hogy a kutyusommal hasonlítom össze, de nagyon-nagyon szeretem ám a kutyum :)

Baba :P
Megkönnyeztem a történeted. Nagyon szép élmény lehetett.

Beu :cry: :cry: :cry:
Írok majd privit.

Beu :P , Nyuszipuncs :P
Köszönöm a drukkokat.

Orsi :P
Látod, milyen minta-Mami lettél? :lol:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Nagyon szépen köszönöm!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :!:
Ezek mensi űző boszik? :shock:

Angel :P
Jó, hogy holnap már leszel :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Igen! :lol: :lol: :lol:

Remélem, hatásos lesz. Ha igen, tovább adom. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


:lol: :wink:
fanni73
 
 


Fanni! Nagyon-nagyon drukkolok holnapra!Majd jelentkezz a hírekkel!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm Lányok a drukkolást! Már csak egy kis szerencse kellene! :) :oops:

Kiscsillag! Nagyon örülök, h minden rendben van Veletek! Pihenj sokat és akkor továbbra is rendben lesz minden!

Fanni! Igen, jó volt h nem kellett sokat várni, meg h volt hely! :) Kíváncsi leszek h ma délelőtt mennyien leszünk!

Jucmuc! Ezek nagyon jó hírek! Akkor hamarosan Neked is kezdődik!!!! :lol:

Hanna! Mit érzel? Azért még drukkolok Neked! Ja és a doki szeptemberi listája is eléggé hosszú volt már. :(

Babaimadó! Én is elérzékenyültem a történeten! :)

További szép napot mindenkinek!

Zizo
2120
 
 


Zizo!
Görcsöl a pocim, puffadt, hihetetlen folyásom van. :oops: Szóval, ezek lehetnek az utrótól. Semmi extrát nem érzek.
Hála én becsúsztam még augusztusra, addig meg nyomom az inszemet. Még 2 van akkor és júliusban (szülinapomkor) kezdünk.

Nagyon szorítok Neked ma!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
mikor kéne megjönnie??
Nekem az utrotól simán megjött..., reméljük Neked nem fog :D

Zizo,
én szerencsemalacokat küldök.. :)
_ismeretlen_
 


Fendike! Vasárnapra nem várom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ne várd!!!! :D
De jó lenne végre egy inszemes siker, hajrááá!!
_ismeretlen_
 


Hanna :P Zizo :P
Drukkok folyamatosak :!:

Baba :P
Köszi.

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!
Fanni, nagyon nagyon drukkolok Szombatra++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Utánna mindenképpen igyál legalább 3,5 Liter folyadékot minden nap!!! Én csak 2,5 liter körül ittam, és a beülti napjára folyadék került a hasüregembe, ami veszélyes is lehet!!!!
Ági, Szuper, hajrá augusztusi lombik!!!!
Mereszt, Én biztos nem várnék még egy évet a kistesóval, állítólag a kortól is függ alombik sikeressége.......Egyébként Örülök hoyg jól vagytok, Dórik anagyon cuki lehet!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Babaimi? Neked egyfolytában szurkolok az inszemhez!!+++++++++++++++Most sikerülnie kell HAJRÁÁÁÁÁÁÁ!!!+++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: a METRÓS SZTORID NAGYON NAGYON ÉDES!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én is ilyen barátkozós kisgyereket szeretnék :wink:

Jucmuc, én már a fogigátlós hónaptól méhpepőzte, kb 3 naponta egy ampulla, a +++ tesztemig.
Zizó,
Nagyon drukkolok az uccsó inszemedhez ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nyuszipuncs, nagyon szépen köszi a gratut, de a jövő hét pénteki uh előtt még nem merek örülni. Továbbra sincs nagyon tünetem, hol nagyon érzékeny a mellbimbóm, hol nem. hasam egyáltalán nem fáj, csak nagyon ritkán begörcsöl pár percre, azután semmi....

Hanna, Neked is nagyon szorítok ++++++++++++++++++++++++++++ A folyás simán lehet terhességi tünet is!!! Nekem egyáltalán nincs folyásom az utrótól ! :wink: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!!

Kép
macspacs
 
 


sziasztok!

képzeljétek reggel földrengés volt. mozgott minden rázkódott a szekrény, mozgott alattam az ágy. nagyon megijedtem!!!
azóta fáj a fejem is. :(

zizo
:)
Már biztos ott vagy, de tudd, hogy nagyon gondolok rád és folyamatosan drukkolok!!!!! :)

Fanni
:)
Akkor holnap lesz a nagy nap???? :lol: huuuuha!! nagyon, de nagyon drukkolok neked is!!!! :)

hanna
:)
mensiüző manókat küldök!!! mész vérvételre vagy megvárod a vasárnapot??? drukkolok nagyon!!!!!!!! köszi, mi jól vagyunk!! :) (kopp-kopp-kopp). :) pocak is szépen gömbölyödik. :)

baba :)
én is rendesen elérzékenyültem a történeteden. ;) nemsokára neked is lesz ilyen gyöngyszemed meglátod!!! :)

pandácska
:)
nekem is az elsőnél 18 napig kellett szedni. ez tényleg attól függ, hogy hogy jön ki a lépés. drukkolok, hogy hétfőn jó hírekkel térj haza!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++ :)

nyuszipuncs
:)
köszönöm!! sokszor pusszillak és ölellek!!! :)

jucmuc
:)
jól mondogatod!! elöbb -utobb tényleg mindenkinek sikerülni fog!!! :) úgyhogy nem feladni, kitartás!!!!! :) ez a jelszó!!! :)

szerintetek a jövőhéten elutazhatok vidékre a rokonokhoz?? sajna elég messze laknak 3-3,5 óra kocsival. :( nagyon szeretnék menni, kimozdulni, de azért félek, nehogy baj legyen!!! szerintetek????

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag,
földrengés???húúú
mi nem éreztünk semmit...
sztem kérd ki doki véleményét az utazásról...

Macspacs,
nagyon drukkolok Neked a jövő heti UH-hoz, remélem minden rendben lesz!!!
Neked csak utro volt, szuri nem??
_ismeretlen_
 


Macspacs,

Akkor ez lehet a titok? :wink: :D

Kiscsillag, :D

Sajnos nem tudok mit mondani az utazasra...tenyleg dokit kellene megkerdezni.
Szerintem nem lehet belöle baj ha jol erzed magad de ez csak az en velemenyem...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lanyok!

Amikor a beültetes elött hatchingelik az embriokat csak a beültetesre kerülö embriket vagjak vagy pedig azokat is amiket lefagyasztanak?

Nekem 5 embriom volt, abbol kettöt kaptam vissza hatchingelve harmat fagyasztottak. Arra lennek kivancsi, hogy a fagyisak mar vagva vannak-e?

Köszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: