Új privát üzeneted érkezett!

Beu :?:
Bárcsak-bárcsak... olyan rég adtam zebrát!

Baba :P
Köszi!

Hanna :P
Beunak, meg Neked kell drukkolni :P
Ja és nemsokára nekem is :wink:

Lányok :!:
Olyan mókásan indult a reggel. Férjem locsolta a füvet -jelentem van már pár szál :P -, közben hallom, hogy valakivel veszekszik. Egy dagszli keverék, naggyon csúnya úgy döntött, hogy beköltözik hozzánk. Negyed órát üldöztük, mire ki tudtuk tenni a szűrét. Ahelyett, hogy a gólya költözött volna be :mrgreen:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok, Íme a tesztjeim, a tegnapi, és a mai.
Sajnos nem lesz vérvétel, ma du kell mennem a dokihoz utro receptér, és uh idopont megbeszélére.
Szóbal a tesztjeim: Tegnap: Kép
És a ma reggeli (ez 25-ös érzékenységű, a tegnapi 20-as volt)
Kép
Most gyors visszaolvasok

Kép
macspacs
 
 


Fanni,
Ti a denevérekre pályáztok? Jó kis reggel lehetett :lol: :wink:
Vendég
 

 
 

Fanni!

Nagyon szépen köszönöm! Akkor most beállnék zebráért a sorba. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pandácska, Én is csomót paráztam a lombik előtt, a vizsgálatoktól, eredméynektől, le lehet-e majd szívni a psejteket stb...., a végén minden rendben volt! :wink: :lol: :lol: :lol:
Hanna, nagyon drukkolok hogy elmúljon a görcsölés és hasfájás!+++++++++++++++++++++++++++++++
Beu! Nagyon izgulok a tesztedért!+++++++++++++++++++++++
Kiscsillag! Nagyon örülök hogy végre otthon vagy, és a babócákkal minden rendben!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sok sok vérrög pusztító energiát küldök++++++++++,szerdára már nyoma sem lesz :wink: :wink: :wink: !!
Fanni! nagyon szépenm alakulnak a tüszőid. Nekem is lassan fejlődtek, ne aggódj, mindem a legnagyob rendben lesz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És milyen jó hogy ilyen olcsó lett az összes stimus injekció!!!!!

Kép
macspacs
 
 


macspacs :D
Akkor mégegyszer Neked HATALMAS GRATULÁCIÓ!!!!!! :D de jó, de jó!!!! Annyira örülök az ilyen szép híreknek!!!! :lol: :D

Lányok csak így tovább most már el van kezdve a sor tessék macsikát követni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :D :D :wink:

baba :)
köszi szépen! felvettelek én is. remélem azért majd tudunk is beszélni. :D

Fanni :)
Mikor tudod meg a leszívás konkrét időpontját??? Tüszőnövesztőket küldöm!! ++++++++++++ És grati az 1000 hozzászóláshoz!! :) kutyák helyett pedig: :)

Kép

bodzaszörpi mindenkit sokszor puszil!! Ma ment népszámlálásra csak nem dolgozik és nehen tud így írni. félek, hogy hiperstimus lett, mert erősen olyan tünetei vannak. :( Jobbulást szörpike!!!!!!!!!!!!

köszönöm a vérrögűző sugikat!!! :) nagyon izgulok a holnap miatt!!!!!!!!!!! :?

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Fanni,
üdv mint régi felhasználó! :P

Lett egy tacsitok? :lol: Legalább csíkos? :mrgreen:

Macspacs,
miért írod, hogy sajnos nem lesz vérvétel? :?
Persze a csíkokat én is látom! :)
angel37
 
 


Fanni,
Keverékek helyett denevéreket olvastam :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Angel, Azért mert olyan jó lenne pontosan tudni, milyen magas lehet a hcg szint a véremben. Ha jó magas, akkor minden rendben van, szépen fejlődik a baba. + a progi szintem is érdekelne. ...
Fanni, El is felejtettem irni hogy jót mosolyogtam a reggeli storydon! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
macspacs
 
 


Macspacs,
bocs kicsit félreértettem... persze így abszolút érhető!
De miért nem néznek egy hcg+progi szintet?
angel37
 
 


Azt mondták hogy csak akkor néznek ha nem egyértelmű a teszt eredménye............

Kép
macspacs
 
 


Angel :P Pandus :P
Mindkét hozzászóláson potyogtak a könnyiem. Elég ciki is... mert nálunk olyan nagy a csönd a szobában 8)

Angel :P
Nem, pöttyös. De jövő héttől csak csíkos állatkákat engedünk be :P

Pandus :P
Először nem értettem a denevéreket... de így már igen. keverék=denevér :lol:

Macspacs :P
Nagy gratula. A táblába nem akarsz bekerülni? Mert akkor kérem az adataidat priviben. De csak ha jössz rendesen :P
A fő, hogy eléggé jól láthatóan és folyamatosan + a teszted. Így már kit érdekel a hcg? :D

Erről jut eszembe, hogy Csiperkét és Ági28-at fel kell szólítsam, hogy jelentkezzen... mert nem tudom, mi a következő lépés... s akarnak-e a táblában maradni?

* :P
Nagyon-nagy drukkok holnapra.
Köszönöm a gólyát. Amúgy egy madár család is lakik nálunk, ők az ereszcsatornába költöztek be. Amíg nincs eső, addig nincs baj, de azért kicsit aggódom miattuk...
A leszívás időpontját vagy holnap, vagy pénteken tudom meg.

Hanna :P
Én szívesen adom a zebrákat :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Macspacs! Gratulálok Neked!! :)

Hanna! Nagyon szorítok, jó lenne egy sikeres inszem!!!! :)

Kiscsillag! Én is küldöm a pozitív energiákat, h felszívodjon a rög!!! És most már minden rendben legyen! Amúgy a puffadás az már lement?

Fanni! :lol: Vicces lehetett, kis ragaszkodó kutyus. Holnap jössz Te is a Kaáliba? Én holnap 1-re megyek uh-ra, akkor kiderül h mikor lesz inszem.

Zizo
2120
 
 


Zizo! Én kedden megyek UH-ra és akkor derül ki, nekem mikor lesz az inszem:-) ..látod, szépen együtt haladunk.

Fanni! A gólya épp most nézegeti a térképet és készíti az útvonaltervet hozzátok csak még nem döntötte el, hogy 1 vagy 2 bőröndöt vigyen :D :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zizo,
Drukk az utolsó inszemedhez++++

Fanni,
Lehet szerzek egy szemüveget :lol: :oops:
Vendég
 


Zizo :P
Megyek holnap, de reggel... viszont lehet, hogy akaratlanul is megvárlak, mert szólt a drnő, hogy sokan lesznek...

Baba :P
Úgy legyen :D ha esetleg valaki látja, mondja meg neki, hogy elég 1 bőrönd, csak jöjjön

Pandus :P
Semmiképp! Különben nem írsz ilyen vecceseket :twisted:

Fanni
fanni73
 
 


Lányok, nekem nem akar megjönni.
Mi a tapasztalat ilyenkor lombik után, normális ha késik???
Mégis mennyit, lehet hogy heteket??
Abszolút nem érzem, hogy közeledne...


Macspacs,
egyelőre halk GRATULÁCIÓ, kívánom, hogy minden rendben legyen, vigyázz magadra nagyon!!

Fanni,
nekem is kb.7 nagyobbacska volt az első UH-n, aztán 15 lett, annál nem kell több.. :)

Kiscsillag,
biztos szívódik már az a csúnya rög, mikor mész kontrollra???
Bodza hiperstimus lett??
Szegény, pedig nem is szívtak le sokat neki, ha jól emlékszem, bár tudom ez egyéni, nem azon múlik... :(
_ismeretlen_
 


Fanny,
Köszi szépen, szeretnék a táblába bekerülni, és hamarosan küldöm pü-ben az adataimat.
Fendike, Mikor volt lombikod? Mióta késik? Milyen progipótlást kaptál? Mikor hagytad abba? Biztos nem vagy terhes?

Kép
macspacs
 
 


Fendike :P
Nekem 41 nap volt a csúcsom sikertelen lombik után...
Nekem 13 volt eddig a legtöbb... de akkor sem voltam hyperstimus, meg sem kottyant...

Macspacs :P
Rendben

Fanni
fanni73
 
 


Macspacs,
lombik után megjött 27napra ahogy szokott, már a köv. hónapban vagyok, most ürül elvileg a sok hormon és gondolom bezavar.
Még csak pár napja késik, de nem szokott.
Terhes nem vagyok, csináltam ma egy tesztet :) , ami persze neg. mint mindig.
Olyan jó Neked, hogy megláthattad a 2 csíkot, asszem semmire nem vágyom én sem jobban... :D
_ismeretlen_
 


Fendike, 2 hónap, és újra próbálkozhatsz :wink: :lol: :lol: :lol: !
Én is nagyon vágytam már egy két csíkos tesztre, eddig meg voltam győződve hogy csak egy csíkosat lehet kapni :wink: .
Nagyon nagyon szorítok Neked a köv lombikhoz!!!++++++++++++++++++++++++++++
Egyébként én Q-enzimet is szedtem-szedek az aspirin mellé, ami szintén fokozza a sejtek vérellátását. Lehet hogy ez is segíti a megtapadást???????????
Köszi Fanni, Nagyon ari vagy! :wink:
Na indulok csajok a dokihoz! Puszi mindenkinek

Kép
macspacs
 
 


Macspacs,
Köszi, aranyos vagy!
Miket szedtél pontosan?? Leírod majd nekem???
Nekem csak utro volt...
_ismeretlen_
 


Fanni,
a csíkos gólya érdekes látvány lesz! :lol: Pláne 2! :wink:

Zizo,
drukk a tüszőnézéshez! :)
Ez az utolsó inszemed lesz v. ezért v. azért! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Bocsi, hogy regen jelentkeztem! :oops: Olyan jo idö van es annyi teendö a kertben.. :D

Fanni,

Meg semmit nem tudok sajna mert meg nem jött meg. Ugy mint Fendikenek. Ez a lombik utani ciklus. E.T. utani 13-14. napon jött meg de mar a 12. napon voltak elöjelek. Ha az E.T. utani 14. napot veszem 1. napnak, az marcius 16. Azota meg nem jött meg.
De mar nagyon erzem en is. Ahogy megjön telefonalhatok kaaliba.

Nagyon drukkolok Neked, nemsokara leszivas! :D

Es persze mindenkinek nagyon szoritok akinek eppen aktualis!

Macspacs,

Gratulalok! Olyan jo, hogy mindig sikerül valakinek, igy elöbb -utobb en is sorra kerülök... :lol:

Kiscsillag,

Nagyon örülök, hogy otthon vagytok mar es, hogy jol vagytok! Holnapra drukkolok az orvoshoz! :D

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Olvasok ám mindenkit, csak nemnagyon van miről írni.
Macspacs, megadnád a patika címét, ahol kétcsíkos tesztet lehet kapni??? :D Gratulálok én is, soksikert, kitartást és persze szerencsét!!!
Csütörtökön reggel megyeka Kaáliba 9-re, az 1. lombikot megbeszélni és elkezdeni.
Lesz még ott valaki?
gabi_
 
 


Angel :P
Miután már majdnem 4 éve várjuk, gondolom azóta felvásárolhatott pár csíkos táskát. Lehet, hogy pont ezért késlekedik? :lol:

Jucmuc :P
A kertezés nem mentesít a bejelentkezés alól 8)
Viccen kívül remélem hamarosan mehetsz vissza a kis eszkimókért!

gabi_ :P
Én szerdán reggel leszek ott...
Csütörtökön már lesz mit írnod :P

Beu :?: :?: :?:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,

Köszönöm! Nagyon rendi vagy! :D Akkor most megmutatom Nektek, hogy kivel töltöm az idöm nagy reszet! 8)

Kép

megmutatom a kertet es magamat is. Ez meg tavaly nyaron keszült a lombik elött..azota + 5-6kg. :(
Kép

Kép

puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni,
Igen a gólyád azt hiszem most próbálgatja milyen csíkos cuccban legyen! :lol: Na de ennyit tollászkodni! :shock:

Jucmuc,
sok nem látszik belőled, de a fürdőruhád szép kék! :lol: És jó nagy a kert! :)
A kutya nagyon édi!!! :D
angel37
 
 


Sziasztok lányok!!!


Sajna a teszt a nem a várt eredményt hozta csak egycsíkos!!!
Nem tudom mikor fogok látni kétcsíkos tesztet???

Macspacs! :D :D

Szívből gratulálok!

Jucmuc!

Szép a kertetek és ari kutyusod!

Fanni!

Holnapra mennek a drukkok!!!
beu9
 
 


Angel,

Köszi! :D Meg jo, hogy nem latszok közelröl! :lol:
Mutatok egy masikat! :D

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Beu :cry: :cry: :cry:
Hogyan tovább?

Angel :P
Az a vicces, hogy mikor elkezdtem itt levelezni, akkor még csak inszemeztem. Nemrég visszaolvasgattam, miket írtam és naívan megkérdeztem a már "tapasztaltaktól", hogy lehet túlélni ennyi sikertelenséget? Most ezt tőlem lehetne megkérdezni :evil:
Nade ennek vége! :roll:

Jucmuc :P
Nem ilyen kutyu jött be hozzánk reggel... különben erős lett volna a kísértés, hogy megtartsuk :wink: Nagyon szép!
A kertetek hatalmas és még így fotón is óriási!
Te pedig mindkét képen nagyon aranyos vagy :)
Majd ha rendesen kinő a fű (kb. 1 hónap), én is teszek fel kertképet :P

Fanni
fanni73
 
 


Beu,
:( :(
Hogyan, mikor tovább? Vagy ne is kérdezzem!

Fanni,
ühüm, ismerős! :?
De a csíkos madarad már itt köröz! 8) Vagy repülő zebra? 8)

Jucmuc,
kösz :D Aranyos kép! :wink: És neked is jó színed van, nemcsak a fürdőruhának! :)
angel37
 
 


Angel :P
Végülis mindegy, csak hozzon "valakit" a táskájában :wink:
Bár ez most elgondolkodtatott, lehet, hogy túl magas a kerítés és ezért nem jön be a zebra? Nade 4 év alatt talán már repülni is megtanult :lol: (Azelőtt is magasan laktunk!)
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok! Kiscsillag szólt, hogy ketrestetek! :-)

Fanni még nem tudok nyilatkozni, hogy mi lesz, de elvileg augusztusban várható a következő lombikom!
Ági28
 
 


lányok!! köszönöm a drukkokat, ahogy hazaértünk holnap jelentkezem!!! 9-re megyünk reggel.

beu
:(
nagyon sajnálom, de tudod nem feladni!!!! kis pihi , aztán hajrá!!! sikerülni fog tutti!!!! fogsz látni nyugi!!! :)

juci :)
tényleg csodaszép, hatalmas kertetek van!!! és te is nagyon helyes csajszi vagy! ;) ilyen szép helyre hamar megy a gólya néni. :)

Fannika
:)
csináltam neked aláírást. :) teccik?? :) ez tutti meghozza a sikert!! :) :lol:
Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Fanni,
ez az! :P
Tegyél ki valami ennivalót, a zebra iszonyú falánk :lol: , legalábbis a veszprémi állatkertben ezt tapasztaltam! :wink:

Kiscsillag,
+++++++++++++++++++++++++++++++++ :)
angel37
 
 


* :P
De édes vagy! Nagyon csíkos :wink:
Hmmm, Hanna már korábban csinált nekem egyet és azt sem sikerült feltenni... Ha nem baj, akkor én inkább most a gyerekszoba kulcsába helyezném a bizalmam... és maradnék a teljesen egyszerű aláírásnál...
Miután én meg 8-ra megyek, 9-től minden drukkom a Tiéd :P

Angel :P
Hááát fű az még nincs, he-he, viszont a beültire már szerintem várható, hogy helyenként "ehető" lesz. De ha nyitva hagyom a kaput, félő, hogy a reggeli kis korcsocska jön vissza :twisted:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
És a tuja? :mrgreen:
Ne bántsd a kutyit, lehet, hogy zebra álcázva (v. gólya)! :lol:
angel37
 
 


Angel :P
Hűűű, a férjecském tujái!? Nade a cél érdekében mindent :wink:
Bántani én? Dehogy! Csak azt remélem, nem a gyerekem álcázva :mrgreen:

Ági :P
Vettem, beírom... mármint ha maradsz a Kaális táblában is!?

Fanni
fanni73
 
 


fanni maradok, ha lehet. Csak azért nem nagyon jelentkeztem, mert ugye össze kellett kapni magam. kicsit.
Ági28
 
 


Fanni,
A cél érdekében néhány tuja! :roll: :lol:
Ha álcázva, akkor még OKés! :mrgreen:
angel37
 
 


Sziasztok Lányok!
Régen nem jelentkeztem, de én is folyamatosan olvaslak benneteket!

Fanni és Angel!
Tök jó páros vagytok, nagyon jó titeket olvasni! :D

Fanni!
Nagyon szurkolok neked, hogy sikerüljön ez a lombik, ezen a héten szombaton fogsz menni?

Macspacs!
Én is gratulálok! :D

Kiscsillag!
Sokat gondoltam Rád, örülök hogy minden rendben van!:D

Velem továbbra sem történik semmi, majd jövő hét pénteken kell mennem a doktornőhöz UH-ra, és akkor megbeszéljük a májusi lombikot! :) Februárban írt be májusi lombikra, szerintetek ugye nem fog elcsusztatni júniusra?!

Üdv, Donika
donika
 
 


Donika,
Ó, köszönjük! :D

Ez milyen UH? Úgy értem az első kötelező?
Mert akkor meg kell várni, míg megjön, fogiszedés és utána stimu, szóval átcsúszhat júniusra, de beleférhet még májusba is! :wink:
angel37
 
 


Donika,
stimutól függ, ha ebben a ciklusban (21.nap) elkezded szúrni magad és köv. mensinél 3.napon kezd a stimu akkor még lehet május...
De akkor sietni.. :D
_ismeretlen_
 


Donika :P
Köszönjük. Reméltem, hogy mást is szórakoztatunk, mert én részemről bevallom, nemcsak Angelen -és ma Panduson is-, de magamon is röhögök :mrgreen:

Köszi a drukkot. Gyűjtöm :) Holnap már fogom tudni, hogy melyik nap... legalábbis remélem.

Nem hiszem, hogy csúszik a lombikod. Tartani szokták az időpontokat!

Angel :P
Igaz is, súlyra kb. megfelelő :wink:

Ági :P
Persze-persze. Megértem. Beírlak augusztusra, s ha közben valami változik, szólj.

Fanni
fanni73
 
 


Lányok!
Frissítek!
2 megjegyzés. Beu! Még nem vettelek ki... amíg "csak" a teszt negatív és nincs vérzés, addig még reménykedem...
Harcika megkérdezte, hogy bekerülhet-e a táblába. Remélem, így jó lesz!? :wink:
Fanni
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
fanni73
 
 


Fanni

nagyon-nagyon szurkolok Neked! és küldöm az energiákat! de tényleg!
végül a Jónás-napra fog kijönni az ET?
Hát, itt tényleg Te vagy a legrégebbi tag, legfőbb ideje, hogy a szomszéd topikon is aktív legyél!
Ja, és nagyon szupi a táblázat, most látom, hogy Olivérem is benne van :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Fanni,
Jó lett a Harcis rész :lol: :lol:
Vendég
 


Babaimado! Tényleg együtt haladunk! :) Akkor kedden szurkolok!

Pandácska! Köszi! Mindjárt mentek lombik megbeszélésre, gondolom izgulsz?!? :)

Fanni! Gondolom h sokan lesznek, mert már egy héttel ezelőtt nem mertek beírni délelőtti uh-ra, mert annyian voltak felírva! Azért remélem nem kell 1-ig ott ülnöd, bár tök jó lenne megismerkedni! :wink:
Nagyon jó h Harcika is bekerült a táblába!! :lol:

Angel! Hát ha ez nem sikerül akkor azért még a 6. azaz utolsó inszemnek is nekifutunk! :)

Gabi_ Én szerdán délután megyek.

Beu! Kitartás!!!! :cry:

Zizo
2120
 
 


Angel, Fanni, Fendike!
Köszönöm a válszokat, aranyosak vagytok! :D
A dokinő azt mondta, hogy 8-16. nap között menjek a mensitől számítva, jövő pénteken leszek a 11. napon. Szerintem nem fogis lesz! :?

Fanni!
Tényleg szupi a tábla, szerintem nagyon jó, hogy Harcika is szerepel!
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?