Új privát üzeneted érkezett!

Elin, pedig már éppen elhűlt bennem a vér Lilcsi szája láttán... :lol: Énnemtom, vagy a képek teszik, vagy nem, de mostanában nagyon sokat változott a lányka :shock: Lilcsiből lassan kész NŐ lesz :D

Bogarak nálunk is vannak, Mezei Futrinka a böcsületes nevük, asszem. Ilyenkor rajzanak. Nálunk a fürdőablakon landolnak befele (azon még nincs háló), pont a kádba :? Lehet engednem kéne bele vizet iccakára :roll: Amúgy ezek valami balfék pilóta bogarak, képtelenek normálisan leszállni...odacsapódnak valaminek, oszt jóvan...

Jelentem, émmég szűziesen fehér vagyok :oops:

Be kell fejeznem, majd még jövök...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szia Mindenki!
A hétvégén nagyon el voltam foglalva, a szoba tapétázással, de még mindig nincs kész.
Elin!Lilcsi kész nő, és nagyon ügyes.
ezzel a hőhullámmal a lányon elevensége is megérkezett mert egyre rosszabb.
Ma a mezőtúri kórházban voltam gyakorlaton, azt hittem a hazautat nem bírom ki a meleg miatt.
Kati nagyon csinos kismama vagy.
Bogarak nálunk is vannak főleg villanyoltás után a fapadlóban matatnak.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


judit én is megnéztem a honlapot!
Szerintem tuti,habár Nóri mellett vagyok igazándiból nekem sem ez a műfajom de attól függetlenül nagyon jó(az a diszkós tetszett nagyon)

Nóri!
Az Interspar-nál a legjobb a grillpipi!Mi már vettünk de nagyon jó
Habár most csak fektess ki valakit a napra és már meg is van a ropogós husi! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Ja Nóri!
Elküldenéd kukacról a képeket?

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Elküldtem!!!! Az volt az első... :cry: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
juditok egy szemmel látnak. Nekem is első pillantásra az jutott eszembe, hogy sokat nyúlt. Nőtt mostanában Lilcsi? Mert már nem olyan kerek a kis pofija. Sokat változott az előző képek óta, már "nagyobb" lett. Na és a produktum! Ez igen! Hát gondoltam, hogy nem harapott bele egy jóízűt, bár tudok egy ismerős kislányról, aki igen.

Márti!
nem irigyellek! Ebben a melegben utazgatni! Éviéknek viszont jó idejük van!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Neked meg elfelejtettem írni, hogy kaptam iwiw meghívót...amit még június elején igényeltem tőlük a weboldalukon. Úgyhogy tárgytalan, de 1000 köszönet!!

Igen, karcsúsodik a drágám :lol: . Nem is eszik annyit (sokszor tiszta ideg vagyok, miért rántja el a fejét 3 katona után, meg a leves elég neki délben?), meg többet mozog.
És nézzétek meg a képeket! Le is van vágva a haja elöl!!! :lol:
Ma leállt üzletelni egy 22 hónapos Dorcsival. Aki 10 kiló volt, és pár centivel alacsonyabb is :shock: . 1,5 évesnek néztem... :oops:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hát Kati örülök hogy találkozhatunk!

Nagyon szép kismama vagy!!!

Én nem tudom de szerintem akivel én eddig találkoztam olyan szépek vagytok!!! Ugy tünik én vagyok a rút kiskacsa közetetek :oops:

Nah de majd ha lesz sok pénzem és időm( ami viszont egy jó darabig nem akkor majd lesz nekem is időm magamra) akkor én is szép leszek :roll:

Nah de félre a viccel, tényleg nagyon csinos kismama vagy Kati Réka az meg egy szupi csaj szerintem!!!!

Nah és a legfontosabb már csak három nap!

puszika mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Elin!

Köszi a marcipános ötletet!
Gratula Lilcsinek a bilis akcióért! :D
Ez a strand merre van?

Petri!
Nehéz dolgozni a marcipánnal? Van valmai fortély amit tudnom kellene?

BBJ!
Elismerésem a suli miatt! Család mellett bizti nagyon nehéz.
Hát a fürdőruhákkal én is bajban vagyok! Miután alkatilag nem vagyok egy Horváth Éva (bár félig-meddig Ő is a plasztikától dögös) bikinit nem szívesen veszek fel.

Ja!! Bogarak! Hát ezek neki repülnek a fejemnek! Matatnak éjszaka! Ez nagyon undi!

Jó éjt!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

A legfontosabb: mi is bogarasak vagyunk! :cry: Reggel 6-ot nyomtam el a gyerkőc szobájában, pedig van szunnyogháló mindenhol! Éjszaka meg egyszer riadóztattam apát, mert egy a fejemen landolt... :evil: Én meg már azt hittem, hogy valami fészkük van a gyerekszobában, emberemmel délután át is forgattatam az egészet, de semmit nem talált már.

Petri! A te tortádat hol lehet megnézni? Ide tetted fel? Jó elbambultam mellette.
Én is kedvet kaptam, de a marcipán árak lelohasztottak. Főleg mikor a lány írja, hogy a Barbie szoknyájához 1 kg kell. :shock: De azóta nagyon ezen jár az agyam.

Nóri! Kösz, hogy emlékeztettél (engem és mindenkit) a tejes pite remekelésemmel. :roll: :oops: Mondjuk akkor most megkérdem: a végén a habot mikor megpróbáltam óvatósan beleforgatni, olyan szép galuskákat kaptam, mint a madártejnél kellene. Ugyhogy egy kicsit durvábban dolgoztam bele a tésztába. Nem így kellett volna? Meg akkor elég a 40 perc? Mert én sületlennek találtam (fogvájóval néztem), de ha pudingszerűnek kell lennie a belsejének akkor az lehet jó volt.

Akkor jövőhéten tali? Valaki süsse meg a tejes pitét és hozzon belőle kóstolót! :wink:


Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Most nézem Balázs is hófordulós! Sok puszi neki! De ahogy a oldalt nézem Annalucusnak is jár a pussz. Ha valakit kihagytam bocsi!
Megyek fürödni.
Ja, még ma szellőztessetek, állítólag holnap éjszaka már 25 fok lesz, aztán meg 28, ami sztem nappal is sok, nemhogy éjszaka!
Jó éjt Mindenkinek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ó, Olga! Ilyen érzékenyen érint a téma? Nem tudtam..."Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből." Ethel Barrymore. Ezt nem én mondtam.

Kati! Kocsival Tószeg, Várkony, T.jenő, Bög, Kécske. Ott a vásos végefelé kell lekanyarodni balra, azt hiszem Nagykőrös felé, és ott lesz Kerekdomb. Ott van a kemping rögtön, ahogy beérünk a faluba. Utána van Tőserdő, állítólag annak a strandja is nagyon klassz. Ott van Tiszának holtága is. Ott réges-régen voltam, de az nagyon szép, természetes hely volt...azóta nem tudom, milyen, hogy építették ki?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


NEm örülök de megnyugodtam, hogy nem csak mi vagyunk bogarasok. :cry:

KAti74
Küldtem pü-t

Elin
Ügyesek vagytok!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Olga
A másik szolnokiba tettem fel de most megmutatom itt is
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Ki hogy aludt éjjszaka?
Mert mi nagyon hiányosan!
2óránként evett óránként fenn volt,szóval zombi vagyok!
Már alig várom a vasárnapot hogy enyhüllyön az ídő!

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja és Betti!
Nem vagy csúnya!én azon filóztam valamelyik nap,hogy mióta megszültem elég a melegítő meg egy poló,de ezt is csak magamra dobom,más anyukának hogy van ideje a belőtt séróhoz,divatos rucihoz??????????(Biztos bejárónője van!)szóval levagyok topisodva de hidd el ez érdekel a legkevésbé!

Kép

Kép
katlina
 
 


Betti, csak hogy hízzon a májad, nagyon szép anyuci vagy. Szerintem sokan nem is nézik ki belőled, hogy már van gyerkőcöd.

Katlina, mi nagyon jól alszunk éjszak. Csak egyszer kel fel éjfél körül, aztán meg csak hajnalban, de utánna már amúgy is kelnék, így elég jól viselem.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Katlina, nem lehet, hogy melege van Robikának? Mi csak egy bady-ban alszunk, mármint Petike.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Katlina!
mi jól aludtunk. Hasonló ébredésekkel, mint Ildiék. Mi is csak egy bodyban feszítünk! Már most 28 fok van a lakásban, pedig egész éjszaka nyitva volt teljesen az ablak. Megengedem reggeli után a medencét, majd délutánra hűsölünk egy kicsit. Egyébként ne foglalkozz a többi kismamával, mert amíg szépítkeznek, addig Te csak Robikával foglalkozol. És sztem az a fontosabb! Egyik ok, amiért nem főzök, hogy addig is a gyerekekkel legyek.

Ildi!
Jövő hét tali? Mit vigyünk?

Olga!
Én is tapostam el egyet éjszaka, de tényleg nem tudom hol jön be! vagy ez falon keresztül is közlekedik? Mindenhol szúnyogháló, ha meg bejövünk az ajtón csak feltűnne, hogy egy bazi nagy bogár bejött velem! Kétely! De utálom őket!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Elin!
Majd biztos meglepődsz, ha talizunk, mert Gréti is 10,6-kgot nyom, meg 86 cm mindössze. Igen picurka, na de a szülei se nagyok. :lol: Hát ez van! Ja, és még 21-es cipőt hord a drágám. :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Mi is kisbady-ban aludtunk,vagyis apa aludt mi nem :cry: Ja és nem kapcsolhattam le a kislámpát mert akkor elkezdett nyügizni,szóval passz hogy mi volt kukacommal az éjjel!

Nóri!
Nem kaptam meg!!!

Tényleg Ildi!
Mit vigyünk a talira???????????

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Bocsi Lányok csak 1 pár sor erejéig zavarlak Titeket...

Elin!!
Nem mondod ,hogy Lilcsi ilyen ügyes??????Már használjátok a bilit?Minden elismerésem a tiétek!!!GRATULÁLOK!!!! :) :)
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Katlina! Megint elküdtem őket! 4 mail ment a citromailes címedre. Ha most sem kapod meg, akkor inkább elviszem cd-n, de míg ezeket a 3-4 megás leveleket elküldi a gép, addig nem hajlandó semmi másra. Ami kb. 30 perc... :?

A mi éjjelünk most aránylag klassz volt. Én is kipihentebben ébredtem, csajom is jobb kedéjű. Nem aludtam el most sem éjfél előtt, viszont utána reggel 6-ig egyszer sem ébredt fel Lilcsi. Én már csak egy pólóban altatom Lilcsit. De tavaj ilyenkor én is csak bodyt adtam rá.

Katlina! 1 hónapja szültél, ráérsz még igényeskedni! Majd ha már lesz napirendetek, biztosan másképpen tudsz te is törődni magaddal! Nyugodj meg, te is fogsz hamarosan pipeckedni...már ha előtte is olyan voltál. :lol:
Szerintem meg nincs is csúnya anyuka! Egy nőt mindig megszépít a gyerek, mint ahogy a kismamákat a pocakjuk. Abból sem láttam még csúnyát. :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Előtte sem voltam egy tükörelőtt mázolom magam,mert amíg az embernek így jó vagyok addig nincs gond!
Még nem jött semmi! :roll:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Nem is fog...most jött a hibaüzi :cry: :evil: Nincs másik mailfiókod? Aminek nagyobb a tárhelye?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina! Nem is fog...most jött a hibaüzi :cry: :evil: Nincs másik mailfiókod? Aminek nagyobb a tárhelye?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Na, elküdtem másik címről. Ha minden igaz, linkeket kapsz, ahonnan letöltheted majd...Ha mégsem, passz.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri!
szabokata0118@freemail.hu
Ha nem akkor meg majd cd-én

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasz! :lol:

Nóri!
Hát egyem is meg az igazaidat... :D Nekem is az a véleményem hg egy nőt megszépít a szülés..és nem utolsó sorban a női szervezetnek is nagyon jót tesz mind hormonálisan mind esztétikailag!

........a sminket meg úgy szoktam megoldani,hg Nimit már csak akkor keltem fel hg indulás amikor már kész vagyok vele....kb. 3-5 perc..........

Na Ildi hogy határoztál?Jövő hét?

Nóri!
Lilcsinek meg jó lett a frufruja :D

Nem volt ma a doktornénink....Viczián K. helyettesítette de még fél 3-kor nem érkezett meg... :evil: Minim meg 2-kor evett volna.....

fanna3
 
 


Sziasztok!

Anna! Niminek új képecskéje van a vonalzója előtt? Olyan édi!

Bbj Judit! Köszke a hónapfordulós köszöntést! Istenem, de hamar tellik!

Katlina! Hát aki órákat áll a tükör előtt, arra én is tudnék mondani valamit... Egyébként úgy vagyok vele, mint Anna! 9 körül elalszik a gyerkőcöm, na akkor egy 5-10 perc magamra.

Viszont Anna, a mondat első felével nem értek egyet. Az esztétikai részével. Most annyi a súlyom, mint a terhesség előtt, mégis nagyobb a hasam, és van úszógumi is. Persze lehet csak én vagyok ilyen nyomi. Ami viszont még érdekes, hogy nagyon sokat kijárok még éjszaka is a wc-re, mint mikor még terhes voltam. Előtte meg sosem.

Petri! Nagyon ügyi vagy ám! Szép a torta! Nekem is folyton ezen jár az eszem. De mire megveszem a marcipánt rohadt sokba kerül az egész. Na, majd megálmodom még!

Nóri! Igen, örök harag!

Ildi! Akkor nálatok lesz a tali? Időpont? Hát, ha Nóri elfuvaroz minket lehet megbocsájtok neki... :lol: Ja, és írd mit vigyünk?
Egyébként meg egész héten ott nyomjuk anyósomnál Szandán, a Juhász Gyula utcában.

Ma voltunk strandon! Jászszentandráson volt nagy családi összeröffenés. Azt hiszem megégtem. :oops: Amúgy szuper volt! Kis strand, de annyira rendbe van téve! Szeretünk oda járni.

Katlina! A mi fiúnk tegnap éjszaka nagyon ügyes volt! 2x kelt fel csak! Aztán reggel 7kor. Csak most az volt a baj, hogy én nagyon éber voltam, bogárhallgatóztam.

Na üdv mindenkinek!

Ja még valami! Mennyi idős koráig kell a babáknak forralni a vizet? Válaszokat előre is köszi!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ja Nóri, most jut eszembe neked "ingyen" bérleted van! Akkor majd megoldom! Addig is örök harag! :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ó Szia Olga!

Köszi Kép ..de akkor ha minden jól megy megvizslathatom Balázst nemsokára :D :D .....még most volt a pocakodban...és most VÁRTUK :lol: közösen!!!

Áhh,úszógumi ide vagy oda....a képeken nem nagyon látszott!!! akkor is szépek a Kismamák!!!

A vízről 2 vélemyént tudok: az egyik 8 hónapos korig... a másik 12 hóig...

fanna3
 
 


Én meg még mindig forralom :shock: ! Há' hülye vagyok én? (Tudom Olga, igen :lol: )

Lányok! Ma a Néplapban is, meg a rádióban is volt szó a bogarakról! Egész Szolnokot ellepték!! Meg vagyunk szállva! Azért vannak ennyien, mert tetszik neki, hogy kevés eső után ilyen meleg az idő. És okosak szerint ez a rajzás szeptember közepéig tart Kép . Úgyhogy kitartás, lehet velük barátkozni. Ja, és valami selymesfényű akármi a rendes neve.

Olga! Kép
Amúgy remélem medence is van anyósnál! Párod is otthon van, vagy csak hálni jár haza?


Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok :)

Fanna, abban valóban hajaz a frájdéjájminlav-ra szerkezetileg, hogy egymást követik a napok :) De nem onnan az 5let.

Lányok, itt senki sem keménykedik muzsikálisan? :lol: Kilógok a sorból...

Sztem se jó lenne, ha ebben a kánikulában kellene kimoccanni :? Jövőhéten talán már nem lesz ilyen marhás (Fanna, ez teccett nekünk :) ) idő.
Ildi, mit vigyünk? :)

Annalucus eccál pelusban nyomja éjjel :oops: Panelban megdeglünk :? Amúgy alvással nincs gondunk (kopp-kopp-kopp), általában 11-től 5-6ig alszunk. És még utána is kb. 9-10-ig.
Judit, lehet rosszul fogalmaztam, de nem 11-kor fürdetjük :) Eddig 7 körül fürcsiztünk, most pár napja áttértünk a Bközt utánra :D Úgy tűnik ez jobb időpont.

Nőiesség: pffff... én mán terhességem végére elhagytam :? Ilyen időben meg ősasszony frizum van: a hajszárítót nem vagyok hajlandó bekapcsolni, szabad levegőn megszáradva meg...szal olyan. A smink meg úgyis leolvadna...

Bogarak: éjjel mászott rajtam egy! :x Normál esetben üvöltve ugrottam volna ki az ágyból, de mellettem volt Pöttöm, úgyhogy szolidan ugrottam talpra...

Törpike már nem alszik egy helyben, elkezdett helyezkedni :? :D Meg jól megnyúlt, én a lábán veszem észre, apja meg a kezein :)

Kisherczeg, párom aszonta, jó volt látni Védán, hogy milyen fürge lányka, mennyi mindent csinál már, így nekünk is van remény, hogy nem marad Annaluca mindig ilyen "fogyatékos" :lol: Ütődött ez, kérem :)

Pedig már annyira figyel, már beszélgetünk is! Kb. másfél hete kezdett el gügyörészni :D Néha meg kifejezetten Mosolymanó - anyja meg olvadozik tőle :mrgreen:

Tegnap elfogadta a teát, ma meg a vizet (eddig nem)...ki van tikkadva a drágám ebben az időben :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Olga, nekem az éjszakai wc-zés szerencsére visszaállt... borzalmas volt hónapokig éjjelente kétszer-háromszor kimászkálni :? (Pedig sokan mondták, hogy akár nyolcszor is kijárnak :shock: ) Most újra teljes kapacitású a hólyagom :)
Kilók: a felszedett 16 kilóm már nincs rajtam, az első 3 hétben lement, de azóta se fogytam :? (pocak is még kiül...) Pedig nem ártana, mer eleve dagadtan kezdtem a babaprojectbe :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Háj!

Hát én nem tom TI hol laktok??.......
De nálunk eddig 2! Db.amolyan csótányszerű bogár fordult meg az elmúlt napokban....de az is amolyan "csótány kissebb kiadásban" szerkezetű........Én nem véltem felfedezni hg kopogtatna.....de azt biztos ha kimegyek a WC-re és feloltom a villanyt....eloldalog.....
Ez a jó bogár ami most rajzik????????

fanna3
 
 


Wc-zés 1x.

Kilók: +10

Nimi 3 dl teát iszik.........más?

fanna3
 
 


Balwin!
Nálunk van keménykedés zeneileg, de főleg Ádám részéről. Mióta Leventével várandós lettem, nekem nem esik annyira jól zenehallgatás, de ő még mai napig pgózik, meg hörög a fiának, Levente meg jókat röhög rajta. Ja és a hörgés már neki is megy. :shock: :lol:

Judit!
Még mindig nincs nevünk! :? :(
szilbee
 
 


Éjjel csak kétszer keltünk!!!!!(ez nár nálunk csoda)

Nóri megvan,köszi!!!!! :D :D


Olga!
Nekem is van uszógumim,de szerintemez mármarad is,így marad a bőpóló szerkó! Kép


Kati!!!
Veled mizujs,vagy már kórházban vagy?
Kérünk életjelet,vagy füstjelet :D ,mindeggy csak valamit!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja Fanna!
Jók a képek!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Háló csajok!

Akkor jövő héten tali? De jó, jó!OK? Itt nálunk a tanyán, ez már Románia helyrajzilag, de tűrhető. Itt nincsenek bogarak, hál' Istennek.
Mindenki kocsival jön? Szerintem pic-nic party legyen, az a legjobb. mindenki hoz valamit. Gondolom délelőtt kéne gyülekezni, ebédre lehetne pizzát rendelni....asszem :P

Amikor a szecskán laktunk, a Karczag Lászlón nálam is voltak azok az izék!Vagy izzadtam éjszaka mint az állat, vagy nyakig takaróztam, de hát akkor is izzadtam, mint az állat. :lol: 8)

Petike már csak egy szál pelusban alszik.

Olga azt hiszem én egy éves korukig adtam nekik a forralt vizet, de többnyire teáztak, így persze fel kellett forralni a vizet..... :?

Balwin: én is visszaálltam a terhesség előtti súlyra, de hát hogy jól is érezzem magam, még vagy 10-15 kg-t le kéne dobnom magamról. De majd ma, ha dokibá azt mondja minden rendben, akkor torna ezerrel..... :wink:

Na lépek, mert cicikirálytól leszakad a kezem, már olyan súlyos egyéniség. :roll: :lol: :D

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szió!

Szilbee!
Hát valahogy én is így lettem ezzel a zenehallgatással....amikor várandós lettem valahogy abamaradt..(depis zenéket nem volt kedvem hallgatni...diszkósat meg addig sem szerettem)..de érdekes akkor ez biztos ezzel jár :shock: ha nálad is van. Azóta sokszor inkább csendben vagyunk itthon..főleg délelőtt...olyan 5-6ig szinte semmit nem nagyon kapcsolok be...a sz.gépen kívül! :lol:

Ildikó!
Írj majd mit mondott a doki! Ja ás már futni is lehetne? Én 8 hetesen elfelejtettem megkérdezni mit szabad tornázni.......
DÉLELŐTT??????? Hűűű,akkor az nekünk húzós lesz...mi 10-ig alszunk...aztán kaja...aztán vissza alvás ha megy neki..és úgy 14.00-től folyik az élet...nem tudom a többiek hogy vannak ezzel??????

fanna3
 
 


abbamaradt...

és...

kijavítva!!!

fanna3
 
 


Sziasztok!

Gyerkőc kezemben, úgyhogy tőmondatok.


Nóri! Van 2 medence anyóspajtásnál. Apa dógózik, csak tegnap szabi.

Ildi! Akkor túlélőcsomagot pakolunk!

Balázs is pelusban alszik.

Na nemsoká indulunk anyóshoz. Gyerek megőrült.

Sziasztok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Bogár itt is van dögivel, állítólag már hiánycikk a fekete színű valamilyen márkájú írtó. Elfelejetettem :oops:

Ildi!
Egész naposra gondoltad? Nekünk sem jó a délelőtt. Hasonlóan mint Fannáéknak. Nekük inkább 15h. És melyik nap?

Víz! Én ásványvizet használtam, csak meg kell nézni az összetételét. Nálunk a forralt víz forralás után igen érdekes lepedéket képez a víz tetején, pedig ártézi víz van nálunk, de néha szörnyű!

Petri!
Túrkevén voltunk strandon, hát so-so.

Balwin!
Mi is keménykedünk! Gréti anno Lordon, és Metallicán aludt. :lol: Most meg Kárpátia ezerrel! Egyébként mindenevők vagyunk! Van, hogy tüc-tüc, aztán gitárvinnyogás, de ha hangulatom van meghallgatok komoly zenét is, na meg diszkó, stb, stb.

Kilók? :oops: +30? A múlt héten próbáltam egy kicsit másképpen enni, de rohamosan csökkent a tej mennyisége, így visszaálltam a normál kerékvágásba. Na, majd egy év múlva. Pedig már lecseréltem gondolatban az egész ruhatáramat! :cry:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


KÖszi mindenkitől a biztató szavakat de sajna én nem igy látom nah mindegy....


Ildi!

Én busszal fogok menni vagyis fogunk és le kellene írni hogy merre laksz és hanyas busszal jutok ki arra!

Pontosan melyik nap lesz az?

köszi a válasz puszika

még csak kilencóra de dög meleg van :(

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Petri!

Köszi a üzit! Nagyon klassz lett a tortád!

Elin!

NA lehet, hogy szétnézünk arrafele. Jövő héten kécskére megyünk nyaralni.

Viszont így kimaradunk a taliból! Annyira sajnálom! :(

Fanna!

NAgyon jól nézel ki az új képen.

Kilók! Hát jó lenne ha ,csak azzal kellene küzdenem" Én nagyon elcsesztem a bőrömmel az első terhességem alatt. Ez sajna nemlehet ledolgotni. Rajtam már csak a szike segít. :(

További szép Napot! 8)

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Most Katlinához hasonlítom magam, aki a szülése előtt gyakra írogatta, hogy még mindig semmi!!!!!............

Nos, mi is így vagyunk! Voltam tegnap a dokimnál.Kedvesen , türelmesen elbeszélgettünk...
Szóval mivel a baba azt jelzi minden rendben, így eltörölte a progaramozott császár időpontját.Ha addig nem jelez a kis FŐNÖK(a babánk!), akkor hétfőn befektet, csütörtökön bemutazó és vagy pénteken császár vagy hétfőn. Vagyis 28ra vagyok kiírva. 27-én vagy 30-án szülünk!!!!
Ő azt hitte én a sima szülésért harcolok, én meg inkább a programozott császár és császár között alkudoztam. Ő azt mondta nagyon elitéli az ügyeletben szülesztő orvosokat....
A baba jelezni fog az állapotáról...és akkor kell cselekedni!
Mondtam, hogy a családom is nagyon nyugtalan már...azt mondta, ha megnyugodnak úgy, akkor befektet előbb!....mondtam NEEEEEEEEEE!

Szóval rendes volt, megkérdeztem mindent, ami nem volt világos... és pénzt se fogadott el a konzultációnkért!!!....

Ebben az időben ha nem muszáj én ki se mozdulok a lefüggönyözött hűvös szobából....ti meg olvasom szervezkedtek egy nagy találkán...
MAJD MESÉLJETEK!!!
Heti 2 NST, amire muszáj mennem. A lábamba gyakran belenyilall úgy, mintha izomgörcs lenne, ilyenkor meg kell állnom...abbahagytam a Mg szedését már...
Nektek is volt ilyen?

Kellemes nyaralást, strandolást, partizást kívánok mindenkinek!!!
Kép betöltött 38. hét pocakja(bocs a rossz minőségű képért...így sikerült)

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Ildi
kicsi a világ..........................hát még szolnok?
:lol:
puszi szép napot

Kép
kbernadett
 
 


Hi :D

Éjjeli wc-zés - ahányszor ébreszt Timi. Mostanában előfordul hogy csak reggel megyek :D

kilók - szerencsére 0 szerintem a szopinak köszönhetem

folyadék - passz hogy mennyit ihat. Mivel még mindíg elég sokszor szopik így nem tudom. Pohárból, üvegből szerintem több mint fél liter iszik.

Én sose forraltam a vizet :oops: 6 hóig csak anyatej volt azután meg babavíz. Pár hónapja meg már csak sima mentes vizet kap, azt amit mi is iszunk.

tali: nekem mind1 de ha délelőtt megyünk akkor dél-1 óra körül szerintem nyafogni fog Timi az álmosságtól. Aludni meg csak itthon szokott vagy a kocsiban. Ebből a szempontból a délután jobb lenne.

KK_Kati
NAgyon csini és szép kismami vagy :D
Nem irigyellek ebben a hőségben. Én szerencsére télen voltam nagypocakú de mindíg olyan melegem volt. Nem tudom hogy bírtam volna nyáron.. pedig melegpárti vagyok (nem félreérteni! :wink: )

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: