Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Melltartó: nekem ami szülés előtt két-három héttel jó volt, az szoptatás alatt végig jó volt.nekem egyébként 75 helyett 80 lett a méretem.
Érdekes módon mindkét fiam csak a bal mellemből hajlandó szopni, így a jobb mellem leállt a termeléssel, így mókásan nézek ki, a bal mellem 2x akkora mint a jobb. :lol:

Látogatás: tényleg nem mehet be a szobákba senki, az alapítványiba sem. Ez egyrészt jó, mert nem zavarják egymás látogatói a másikat, másrészt szerintem a babának nem túl jó, hogy a társalgóba kell kitolni hogy a rokonság megnézhesse, én januárban szültem, a társalgó tele volt tüsszögő népekkel, és ki tudja ki mit hoz be az utcáról, átlag 10-en mindig voltak ott, és folyton huzat van. :?
Ki tudja mi a jobb ?

Verna te is csömöri vagy ?Merre laksz ?

sziasztok

Timi
kismaszat
 
 


És mennyiért veszitek a szopis melltartót?
Én itt Tarcsán 1500ért láttam egy fehérneműs boltban, de csak fehérben.
Ez jó ár? Vagy esetleg van jobb is? Az Auchanban 2000 fölött voltak az árak, már nem emlékszem pontosan mennyivel.
Hol érdemes venni ilyen melltartót?

Kép
Kép
giga1
 
 


Ezt nem is tudtam, hogy már nem lehet a látógatóknak bemennie a szobákba. Én amikor Domit szültem első éjszaka a 6 ágyasba voltam, volt 2 sötétbörű is, amit azok rendeztek szörnyű volt, aztán köv. éjszaka a 2 ágyas fizetősbe átmentem, de jól ráfáztam, mert a szobatársam pont akkor este császározták, tehát az éjszaka a nővér óránként kivágta az ajtót, lámpa fel, szóval 0 pihenés, tiszta ideg voltam, mert min. közölhették volna, hogy mi lesz. Aztán a rokonság reggeltől estig jött hozzá egyfolytában, amúgy is tök kicsik azok szobák, szóval alig vártam, hogy végre hazajöhessünk.

Kép
Kép
zita_77
 
 

 
 

[quote] írta:n amikor Domit szültem első éjszaka a 6 ágyasba voltam, volt 2 sötétbörű is, amit azok rendeztek szörnyű volt, aztán köv. éjszaka a 2 ágyas fizetősbe átmentem, de jól ráfáztam, mert a szobatársam pont akkor este császározták, tehát az éjszaka a nővér óránként kivágta az ajtót, lámpa fel, szóval 0 pihenés, tiszta ideg voltam, mert min. közölhették volna, hogy mi lesz. Aztán a rokonság reggeltől estig jött hozzá egyfolytában, amúgy is tök kicsik azok szobák, szóval alig vártam, hogy végre hazajöhessünk.

Na én ezek miatt a dolgok miatt is választottam az egy ágyas szobát.
Vendég
 


Sziasztok!
Na végre megvan az eredmény. Úgy néz ki semmi gond nincs. :D Összesen 4 van megcsillagozva (neutrophilszám, monocyta...), de éppenhogycsak eltér a jó tartománytól. Az előző értékelhetetlen vérvételen például a VAS kórosan kevés volt, a mostanin pedig tökéletes. Hétfőn elviszem a gyerekdokihoz, hát így kíváncsi leszek mit mond miért nem eszik....

Hát én jobban örülök annak hogy már nem lehet bemenni a szobákba. Én is pontosan a "sötétbőrűekre" gondoltam. Azokhoz tényleg bemegy egyszerre a "picike" családja... :roll:

Melltartó: Én előző terhességemnél nem vettem szoptatósat, csak simán 1 számmal nagyobbat.

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Sziasztok!

Anita!
Orulok hogy nincs semmi baj Vikivel!!!!!
Szerintem adni fog neki vitamint hogy meghozza az etvagyat!
Az jutott meg eszembe hogy ugyan ugy szeret szopizni mint eddig?Allitolag megvaltozik az ize ha allapotos lesz az ember kozben!Nem probalod meg leszoktatni rola?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Giga, hol láttál 1500-ért és milyet?! A Stella 1600 a Babyfun-ban, de Tarcsán a Gólyafészekben 2500! Szóval vettem gyorsan 2-t. :) Az Auchanban Dorina van, 3000 körül, de azt pl. nem láttam a méretemben. :( Amúgy múltkor néztem a Metróban is van Dorina, ott elvileg lett volna, ami nekem kell, de csak kiírva volt, szegény férjemmel túrattam fel a sort (magasan volt, nem értem volna el), de nem találtunk egy darabot sem... :(

Kismaszat: igen, csömöri vagyok. Régi falurész, Mogyoródi út környéke.
Vendég
 


Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy nagy (nagyon nagy)méretben hol lehet kapni szoptatós melltartót?

Kép
tami2900
 
 


Tami!
Ha jol emlekszem tarcsai vagy! :?
Az Auchanba nezted mar?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Bárhol, csak a Brendonban ne vegyetek szopis melltartót. én ott vettem (ÉN HÜLYE) darabját 6000-ért. Aztán anyósom összemosta a bézs és fehér színűt egy piros nadrággal... azóta "csak" 3 rózsaszín szopis melltartóm van. :lol:
aztán vettem az Auchanban én is, nyugodtan lehet mosni!!!!! :lol:
Anita, szurkolunk Vikiért, bár biztosan makkegészséges, csak örökmozgó!!!!
ja, ma megvolt a forgatás!!!! Focusban leszünk... majd megírom, pontosan mikor, valszeg már a jövő héten! Pilla, bírd ki!!!! :lol:
szóval 4 pasi előtt szoptattam meg Elcsót (meg egy egész világ előtt) :lol: csak egy picit voltam zavarban... :D Elcsó viszont nagyon kameraérzékeny volt, a cicinél is jobban érdekelte a kamera. mondtam is a srácoknak, hogy tutira színésznő lesz. ilyen példás magaviselete sose volt, mint ma, minden tekergés és véleménynyilvánítás nélkül tűrte, hogy tisztába tegyem, csak bámult bele a kamerába!!!! 8)

K.
Kép
klauszka
 
 


Melltartóval kapcsolatban:
Szülés előtt a méretem 75-ös volt,szopis melltartóból 80-as és 85-ösöm van,bár a 85-ös az D kosaras,szóval az is pont jó!
Én amiket vettem azok 2800- 5300 Ft-ig voltak ,de nekem csak fehér van.Szerettem volna feketét is,de azt sehol sem találtam.
Nem tudjátok merre keressek?
mano83
 
 


Mano, a Brendonban van. 6000-ért. Ne vedd meg. :x

K.
Kép
klauszka
 
 


Tami,
mit jelent a "nagyon nagy" számszerűen? Csak mert ha hozzám hasonló méret vagy, akkor az eddigi tippek biztos nem jönnek be, és számíthatsz rá, hogy az ár sem annyi lesz, mint amikről itt eddig olvashattál. tapasztalat. :(

Ancsa,
én is szoptattam még, amikor teherbe estem, és azt gondoltam, kénytelen leszek majd szimultán szoptatni, mert a lányom elválaszthatatlannak tűnt. :) Aztán kb 4, 4 és fél hónapos terhes lehettem, amikor meg ő maga simán leszokott a ciciről - valószínűleg tényleg nem ízlett már neki annyira.
Beszéltem más kismamákkal is, akik hasonlóképp jártak. Nagyjából ennyi idős terhesek voltak ők is, mikor a csemetéjük elválasztotta magát.

Kép

Kép
sikati
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Már majdnem 1 hónapja abbahagytam a szoptatást. :( Vagyis én még 1 éves koráig mindenképp szerettem volna, de Vikinek nem kellett. Ha "erőltettem", akkor jól megharapott, aztán otthagyott. Szóval ez is az étvágytalansága miatt alakult így...
Vitamint (vitacolan) pedig 2-3 hete adom, de semmi változás.
Bár tegnap elég sokat eszegetett. Egyszerre nem eszik sokat, mindig csak pár falatot, de egész nap kínálgatom.

Klauszka! Majd nézni fogjuk a műsort!!! :D

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Melltartó: a Stella asszem 105E-ig van, de mint mondtam, nagyon nyúlik, lefedi az F méretet is. Én 100D-set vettem, most ekkora a cicim, de most még nagy is a D! (Mondom, bele van ebbe kalkulálva a növekedés! :) ) Ennél nagyobb már tényleg csak márkaboltokban kapható, kemény 10 ezrekért... :(
Vendég
 


Sziasztok!
Én is pont a "sötétbőrüek" miatt alartam külön szobába(de legalább 2ágyasba)menni.
A látogatókról csak annyit,hogy a mi szobánkba nem jött be egyikünk családja sem,csak akkor amikor a cuccomat segített behozni,illetve kivinni a párom!
Viszont a mellettünk levő szobába a lányoknál nagy volt a forgalom! :twisted:
mano83
 
 


Klauszka!
Orulok hogy jol sikerult a forgatas!!! :DKivancsian varom!!!! :D

Sikati!
En ehhez a szopi dologhoz csak hallas utan szoltam hozza mert en nem tudtam szoptatni! :( A baratnom volt igy hogy meg szoptatott es terhes lett!Az orvos egybol letiltotta oket rola de nekik nagyon nehezen sikerult csak!

Anita!
Nem tudtam! :( Azt hittem hogy meg cicizik Viki!De akkor lehet hogy o is azert valasztotta le magat! :?
Marci is mostanaban hanyagolta az evest! :( Most 2napja kezdett el visszaallni!Mar ideje volt mert szinte mar latszodtak a bordai! :( Remelem most mar kijovunk ebbol a sok betegsegbol!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Verna,
a kistarcsai hévmegállónál vannak kis üzletek, és ott van egy fehérnemüs, a zöldséges mellett. Ott van 1500 ért. Fehér, de azt mondta a csajszi, hogy hozat feketét is, ha nagyon szeretnék... :P

Kép
Kép
giga1
 
 


mármint szopis melltartóra gondoltam. bocsi! ezt nem írtam... :oops:

Kép
Kép
giga1
 
 


Verna: Hol vetted?
Nekem 95 E vagy 95 F kellene.

Kép
tami2900
 
 


De lehet hogy mire a szoptatásig jutok, lesz az 100-105 E is.

Kép
tami2900
 
 


Giga: megnézem köszi! Milyen típus, azt nem tudod véletlenül?

Tami: itt vettem: http://babyfun.vasarlas.origo.hu/termek ... pid=440376

(És ahogy már írtam, egy csomó mindent vettem még itt nagyon olcsón, textilpelustól a hálós bugyiig... érdemes körülnézni a honlapon... Kicsit messze van, de én egyszer mentem el jól bevásárolni, és így sok ezret spóroltam. :) )
Vendég
 


Tami: amúgy ne vegyél nagyobbat, én most D-set vettem (most akkora a cicim) és még akár 2 számot is nőhet, belefér, nagyon rugalmas!
Vendég
 


Köszönöm!

Elfogok menni megnézni.
Nem baj hogy messze van, úgyis betegácsiba vagyok a jövőhéten.

Kép
tami2900
 
 


Mano!
Segitsek szalagot csinalni?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok! :)

Még 2in1...
Mano nekem is hasonlók a méreteim. 85F. Én a Pólusban a baba-mama boltban vettem szopis melltartókat, ráadásul merevítőset ami nagyon ritka , kívül gyönyörű csipke, belül pamut. Csakhát 10ezer Ft volt darabja. A barátnőmnek 90 G-s kellett ő az Anitában vette meg magának, azt hiszem Budán a Kékgolyó utcában van a boltjuk, hasonló árakkal.

Pilla (39)
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa,
köszönöm,elfogadom a segítséget!
Nem tudom mi lehet a baj,mindent úgy csináltam ahogy mások mondták még pár hete!Ha a kódot beírom az aláírásomhoz,kékkel kirakja és az adott oldalon meg lehet nézni,ha a kódra kattintok,de ide képet nem rak be! :evil:
Pilla,
ti még egyben?Már tényleg nem sok van,kitartás!
Én a fehérneműkre nem sajnálom a pénzt,majd elnézek oda,jövőhéten úgy is megyünk újpalotára egy ismerőshöz.
Remélem találok feketét! :wink:
mano83
 
 


Mano!
Ha jol lattam a BBC kodot nem probaltad,az url kezdetut!Azt kene bemasolnod az alairashoz!!Azzal kell hogy sikeruljon!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
holnap megpróbálom,most mennem kell Levihez!
Köszönöm a segítséget! :lol:
Azt nem tudod,hogy a profilnál melyik kódoknak kell lennie bekapcsolva?
Jó éjszakát mindenkinek!
Kati
mano83
 
 


Mano!
A BBC kodot kapcsold be!A tobbi ha jol emlekszem kivan kapcsolva!
Jo ejszakat nektek is! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóó!

Eliza ma féléves!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
megünnepeltük egy tizenhatod bio almával. :lol:
ízlett neki. de azért a tejcsi az igazi. :lol:
olvastunk két mesét, Elcsót leginkább a mesék íze érdekelte. :lol:
igazán rendes kislány volt ma, 1/2 8-kor keltünk.... :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Mi a 2. babánkat tervezzük, és női nőgyógyászt keresek Kistarcsán. Tud esetleg valaki segíteni nekem? A honlapon Dr Kovács Rékát és Dr Cseh Erikát találtam. Ismeri Őket valaki?


Köszi

Mildi
Vendég
 


Boldog "feledik" szülinapot Elizának!!! :D

Lányok,
tudtok valamit a babamasszázsról?
Azon gondolkoztam, hogy szülinapomra egy erről szóló könyvet kérnék anyósoméktól. Meg lehet szerintetek ezt tanulni egy könyvből? Szokta valamelyikőtök alkalmazni? Milyen?
Ha tudtok ajánlanátok valami jó kis könyvet?

Köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga!

a kórház indít keddtől ingyenes babamasszázs tanfolyamot. 4 alkalom 1-1 óra. Az első foglalkozás kedden 14:00-tól az első emeleti tanácsteremben. (2 hét alatt 4 alkalom lesz)
Ha gondolod és nem megterhelő, gyere el!

Persze a többieknek is ajánlom!

Üdv
Era
tüccs
 
 


Sziasztok!

Giga!
Nekem video kazettan van:
Kép
Nem nagyon latszik a vaku miatt,bocsi! :oops:
Ajandekba kaptam meg 4eve,nem tudom hogy hol vettek!
A kiado:Ölveczky L&B
1086 Bp.Karacsony S.u.4.
De szerintem a nagy bevasarlo kozpontokban erdemes lenne megnezni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Tami,
nekem 95 G kell most, de abba is szűkösen férek bele. Szülés után az első hetekben lehet, hogy nem is lesz elég, de ha körben nem akarok nagyobbat (és nem, mert akkor felcsúszkál, azt meg utálom), akkor nincs mit tenni, az országban ez a legnagyobb méret. Két éve 95-ben még csak F-ig létezett szoptatós melltartó, ki is bugyogtam belőle egy kicsit. Azóta ennyit változott a helyzet, de sajnos az ára 9-10000 pénz. Anita és talán a Felina gyárt ekkorát, én Anitát vettem, Tündénél az vált be jobban.
sikati
 
 


Sziasztok!
Ancsa,
köszönöm a segítséget!
Megpróbáltam úgy,ahogy írtad,de nem sikerült,úgy látszik nagyon béna lehetek! :oops:
Majd próbálkozok,ha időm és türelmem engedi,de ha nem, sikerül,akkor sem leszek elkeseredve.

Mildi,
engem Cseh Erika vizsgált meg,amikor szülni mentem,mert még nem volt ott az orvosom és ő volt az ügyeletes!
Nekem szimpatikus volt!
Kovács Rékával egy vizit során találkoztam,nekem ő elég mogorvának tűnt!

Klauszka,
csatlakozom Gigához:
BOLDOG "feledik" SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ELCSINEK!!!
Mikor látunk titeket a TV-ben?
mano83
 
 


sziasztok!

Én is boldog fél éves szülinapot kívánok Elcsinek, a kis médiasztárnak.
:lol: olvastalak titeket végre a Kismamában. megható és szép töténetetek van.

Én a Tecoban ettem szoptatós melltartót kb 3000Ft, egyszerű pamut.

Mildi, én Kovács Réka doktornőnél szültem szeptemberben. Az utolsó hónapban vett át, mert Jurkó doktornőhöz jártam(kapásból őt ajánlanám, de elment szülési szabadságra, ezért nem szülhettem én sem nála :cry: ) Cseh Erikával nem találkoztam. Kovács Réka is jó orvos, bár szerintem kicsit hangulatember(ami orvosoknál nem mindig pozitív). Hozzá mentem vissza hathetes kontrollra is, kedves volt velem. Ja, és soron kívül fogadott, mert csak három héttel később kaptam volna ozzá időpontot, ami rendes volt tőle.

Képzeljétek, Sára tegnap éjszaka kilenc!!! órát aludt egy huzamban. Először életében. Este kilenctől reggel hatig. Előtte meg szintén kilenctől ötig. Annyira örültem neki :lol:
Csütörtökökön meg egész nap csavarogtunk, bementünk a férjem munkahelyére, a tanár kollégák teljesen el voltak olvadva Sárától, mi meg büszkén zsebeltük be a dícséreteket :D aztán elmentünk a dédihez, pont etetési idő volt, megetettem Sárát, és utána mi is elmentünk ebédelni a férjemmel. Baba és dédi meg nagyon jól érezték magukat együtt. és nekünk is jó volt egy kis "édes kettes" csavargás a városban. :wink:

A babamasszázsról csak olvastam, én nem csináltam eddig.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Mildi: Engem Kovács Réka vizsgált meg mikor szülni mentem, nem nagyon jött be a stílusa. Csatlakozom Ichtushoz, szerintem is hangulatember. Reggel 7 ó volt pont ment volna vizitelni, akkor ébredt, stb.. szóval nem ujjongott, hogy akkor megjelentem.
Cseh Erikával többször is találkoztam vizitek során, szimpi volt, ő adta ki a zárómat is, róla csak ennyi.

Ichtus, de rég írál már megint! Nem volt kedvedre való téma? :wink: Az édes kettest megértem, de valld be nem voltál olyan nyugodt, mint máskor... :) Én legalábbis halálra izgulom magam ilyenkor.
Csütörtökön csak a fodrászig mentem és haza kellett jönöm fél kiló festékkel a hajamon, mert Szonja úgy ordított. :cry:

thenus
 
 


Sziasztok


Boldog feledik szülinapot Elcsinek, Nórika pont ma 2 hónapos :) .
Ichtus ugylátom egy cipőben járunk Nóra kb. 5 napja átalussza az éjszakát csak ő 7 órát alszik nem 9-et grat. De annyira kiszámolja azt a 7 órát és utána ébred. :lol:
Én szoptatós melltartót at Auchanba vettem nagyon kényelmes, én is vettem az olcsobból is(neten rendeltem) de az nem olyan kényelmes mint amit az Auchanba vettem, ja és nekem is 1 számmal nagyobb kellett.
Ti használtok kengurut? Most vettünk egyet csak még nem merem nem tul korai 2 hónaposan? A papiron azt irja hogy lehet.

:roll:

Kép
picurk
 
 


picurk: tudtommal 3 hónapos kor alatt csak a babaerszény és a kendő a megengedett (a kendő is csak egy spéci csecsemős kötésben)... állítólag vannak olyan kengurúk amik újszülötteknek is jók de én nem hiszek bennük....

Nekem kendőm lesz...

Lehet, hogy én vagyok vaksi de én nem láttam az Auchanban a szoptatós melltartókat... viszont jó meleg pamut kismamaharisnyát igen :) Olyat vettünk is azonnal...
Vendég
 


Én meg majd szuirkolok, hogy amikor szülök Kovács Réka a közelben se legyen... (de már úgyis eldöntöttem, hogy ha nem a saját dokimnál szülök akkor viszek magammal egy dúlát... az ügyeletes doki helyett inkább neki adom a pénzt...)
Vendég
 


Mano!
Hat en mar nem tudok mire gondolni hogy miert nem sikerulhet! :? Megprobaltam en is,de nekem beadja!Kimasoltad a teljes kodot?Bekapcsoltad a BBc code-ot a profilban?

Klauszka!
Gratulalok a fel eves Elcsinek! :D :D :D :D :D :D

Cs1!
Ott kene hogy legyen ahol a babakocsik vannak!Annak a sornak a vege fele!Ha jol emlekszem a melltarto betet mellett van!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa: Jaaaaa... én a sima melltartóknál keresgéltem :) :) :) Köszia tippet! Legközelebb megnézem :) :) :) (bár ma melltartó nélküli napot tartottam... és nagyon élvezem :) :) :)végre semmi sem gyötörte őket :) :) :)
Vendég
 


Hát sziasztok!

Vége az ünneplésnek, Elcsi elaludt. Ráadtam az ünnepi ruciját - apa vette a születésekor :D - , hát ez volt az utolsó alkalom - kinőtte. :D
Giga, nekem van egy fénymásolt babamasszázs könyvem, egy tanfolyami anyag. Egyszer próbáltam Elcsin, baromi nagy szemekkel (pedig amúgy se kicsi neki) figyelte, hogy anya mi a jó istent csinál vele. a hát előtt megunta, úgyhogy az már kimaradt. :D inkább a szopija izgatta. :D
Ancsa, látom képet cseréltél, nagyon édi!!!!!
Tüccs, ki mehet oda a babamasszázsra? Bárki? és babával, vagy nélküle?
Picurk, én is úgy tudom, hogy a kengurut nem ajánlják ilyen pici babáknak. Nekem hordozókendőm van, állítólag csak abba lehet beletenni még az újszülöttet is. (Nandu) úgyhogy kényelem ide, kötözgetés oda, én biza olyat vettem. ma is sétáltunk vele egyet, Elcsi olyan komolyan nézeget belőle mindig. :shock:
ja, és a papírjára rá van írva, hogy a kifelé néző pozíciókat semmilyen kenguruban és kendőben nem ajánlják az orvosok. a barátnőm meg pont olyat vett, amin csak kifelé nézhet a baba. ez az, minden szart eladnak, és még rá is írják, hogy hány hónapos kortól ajánlják. Ők, de nem az orvosok. :x
Gratula az átalvós csajoknak!!!! :P

K.
Kép
klauszka
 
 


Katica,
nagyon irigyellek titeket!
Én már régóta nem aludtam egy jót! :cry:
Ancsa,
csak a BBc kódot kapcsoltam be,de lehet hogy nem jót másoltam ki!
Az a baj hogy kapkodok,meg hogy elég béna vagyok az ilyenekhez!
Tényleg,te vagy iwiw-en?
mano83
 
 


Mano!
Igen,fent vagyok!Borsodyne Vidits Aniko!Aki gondolja bejelolhet nyugodtan! :D
Jot masoltal ki,csak nem biztos hogy az egesszet!Ugy segitenek csak mar nem tudom hogy hogyan tudnek!

Cs1!
Na igen!Mostmar jonnek majd a kenyelmesebb viseletek! :lol:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Klauszka! Bárki jöhet a masszázsra és úgy emlékszem lesz 1 babás anyuka is aki a múltkoriról lemaradt, úgyhogy szerintem a baba nem akadály!
Sőt, mi kismamák szerintem örülünk is neki!!

Remélem találkozunk!
tüccs
 
 


Klauszka!
:D Koszi!Ez az ovodaban keszult elso kep!Olllllyan buszke vagyok most! :D (nemreg kaptam meg)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


.... hát én is nézegettem a kendőt de valahogy tartottam tőle mi van ha nem kötöm jól meg stb, igy vettünk egy kengurut amit a papir szerint 2 hónapos kortól lehet használni de szerintem igy még várni fogunk vele :?
igy van klauszka éljenek az átalvós csajok :lol:
csakegy a melltartók a pelenkás sorrban van 8)


Kép

Kép[/img]
picurk
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?