Új privát üzeneted érkezett!

Ja és még villámban:

Angel!
Holnapi szadizás-szedálás :?

Till!
Ezen az ördögűzős dolgon (bocsi, én már tovább is gondoltam fejben :roll: ), annyira jót röhögtem.... :mrgreen: :mrgreen:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, Skrisz: korababáknak kell a szemészet, mert a retinájuk még nem biztos, hogy teljesen kifejlődött.-vagy valami ilyesmi. Nálunk nem találtak problémát, de még nézik őket.

Angel: a pupillatágítás miatt kell annyit várni, na meg azért, mert hatezren vannak. Baromira nem örülök, hogy ennyit kell lennünk betegek között. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Angel,kitartás a mai naphoz...remélem csupa jó híreket kapsz!

Timi,nem hangzik túl jól ez a szemészet...órákat váratni pici babákat :evil: Miért nem lehet jobban megszervezni? :x

Till,én úgy tudom nem fáj,csak a lefogás miatt sírnak :roll: Én ezt hallottam.Reméljük hamar rendbejön,és nem tudjátok meg,hogy fáj-e.

Nekünk nem mondta senki,hogy szemészet kellene.Meg semmi mást se,csak a csípőszűrés volt egyszer.

Mi is 3-as pelust használunk,babylove-s volt eddig,de a hátánál kifojt kétszer a Balázsnak a kaki,gy most vettem huggiest,mivel az jó gumis a derékrésznél.Remélem nem lesz gond.Noémire viszont ez hatalmas,így ő a 3-as babylovest használja még.

Ma 3.30-kor indult a nap,nem tudom,olyan sírva ébredt Balázs,majdnem éhenhalt.Persze Noémit is felverte,megetettem őket,4.30 óta alszanak megint,persze apa 5-kor kelt,így mire én elaludtam volna,már csipogott a telefonja,és nem is bírtam visszaaludni.

Noémi megtanult csukott szájjal sírni mikor éhes,mert betolom a szájába a cumisüveget,ha mégis kinyitja.Persze akkor mohón elkezd enni,de 10 mili után kitolja a nyelvével,és sír tovább :evil: És nem a táppal van a baj,mert tegnap direkt lefejt anyatejjel próbálkoztam,és ugyanaz a műsor.Sose lesz ez már jobb?Miért kell másfél óráig tartania egy etetésnek?Szőrnyű :evil:
Vendég
 

 
 

Tilli!
(többiektől bocsánat, most ennyire futja)
Én már két mosást végigcsináltam, egyet Baluval, egyet Rékával.
A hadművelet előtt kap érzéstelenítős szemcseppet a lurkó.
Rékánál bent voltam, és már akkor elkezdett üvölteni, amikor bepólyálytuk és lefektettük, meg megfogták a buksiját. Az üvöltés intenzitása nem nőtt mosás közben, szóval valszeg kellemetlen, meg persze, lefogják, nyúlkálnak a szeme körül (ezt ki szereti...) de kibírhatatlan fájdalommal egész biztosan nem jár.
Amit javasolni tudok: ne engedd, hogy kiküldjenek. Engem Balunál kiküldtek (azt itt csinálták Debrecenben) és a gyereket hetekig pelenkázáshoz is alig lehetett a hátára fektetni. Rékát részben én fogtam, végig beszéltem hozzá (Nyíregyházán csinálták), és sokkal kevésbé viselte meg.
Szar nézni, de ha bírod és aránylag nyugodt tudsz maradni, akkor legyél mellette.
vovanda
 
 


Twist!
1 babám van :lol: (és dobog a szíve!!!)

Timi!
Szemészethez kitartást!

Till, Baba!
Kössz a kérdést, nem vagyok valami csúcsformában, nem akarok panaszkodni hiszen elég rég várunk kisbabára, de valamiért azt gondoltam, hogy jobb a terhesség.Igazából csak a sav zavar, az, hogy 9-kor elalszom mellékes :lol: Soha életemben nem voltam ilyen fáradt, pedig nem is dolgozom.Jajj Csajok bocs a nyavalygásért.

Kisbabáknak puszi a lábikójukra!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


halló, megjöttünk, túlvagyunk, fos élmény volt :( , rosszabb, mint a kardiológia, azzal együtt, hogy nénik mind kedvesek voltak.

adminsztrációs baromságokat most nem is mondom, abszurd ez az eü :x csak tényleg rüviden:
megkapta a szirupot, nem kis küzdelem volt :roll: mikor magához tért kijött rajta a paradox hatás: tekergett, vonaglott, sikoltozva üvöltött, nem kellett cici se, teljesen kétségbeejett :cry: (de állítólag belefér a normálba)
viszont sajna volt értelme, bal fülike nem annyira jó :( hall, de magasabb decibelltől, van vmi lerakódás is. szal - hurrá - ide is vissza kell hozni kontrollra, és ha nem javul, vmi csövet műtenek a fülecskéjébe (ha jól értettem nem örökre)

slusszpoénnak beütöttem a mobilba a kód helyett a személyi számom utsó 4 számjegyét, persze 3x, mert mi az, hogy nem fogdja el, hisz jóóó!! puk v milyen kód mittudoménhol.

hát mára eddig ennyi :roll: most alszik kis drágaságom.


Timi,
ja igen, tényleg, pupillatágítás. de az negyedóránkénti cseppentés 3x v. 4x - szal ha a többi mind a tömeg...:roll: drukk az átvészeléshez!

angel37
 
 


(((((((((((((((((ANGEL))))))))))))drága, nagyon sajnálom ezt sz.r napot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel,én is nagyon sajnálom,nem lehetett egyszerű...remélem a kontrollon minden okés lesz!Mikor kell menni?
Telefon :evil: nem csodálom,hogy dekoncentrált vagy :evil: Esetleg a szolgáltató tud segíteni.

Keny,éljen dobogó szívű babácska :D Boldog 7.hetet!És tessék nyugodtan nyafizni,mind ezt tettük. :lol: Ez nem jelenti azt,hogy nem örülsz neki,a gyomorégés meg társai ugyanolyan carok,mint annak,akinek ha apa hozzávágja az alsógatyát és terhes is marad.
Asszem lányok már írták,renniett nyugodtan egyed.

Baba,látod már csak 4 nap :wink:
Vendég
 


Angel :D
a tubustól ne félj, baromi sok ygereknek van. Nem örökre szól, hanem 5-6 éves korig, akkor magától ki fog esni. Arra szolgál, hogy javítsa a dobhártya-fülkörtőben a szellőzést.
viszont :? kicsit nem értem őket.
- a lerakódás nagyon ok esetben melegítéssel és orrszívással/arcüregátmosással oldható. Ezt nem javasolták???
- tubusról nem szoktak ilyen pici korban beszélni, azt ált. később műtik

bódítás/altatás után teljesen normális az, amit leírsz!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fuhh Angel nem semmi hercehurca....de hál Istennek túl vagytok rajta!Feküdj oda a picike mellé pihend ki te is a sokkot!

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel: na, akkor nekünk egy könnyed galopp volt a mai nap. Szegény Dióka!

Szemészeten minden rendben, nálunk fél óránként cseppentenek, összesen 4x, aztán jön a vizsgálat. Heti 2x kell adnom E-vitamint nekik és jövő héten is menni kell kontrollra. Csak azt nem értem miért, ha minden rendben van velük!? De legalább szokjuk a tömeget. A lányokkal semmi gond e téren, a legnagyobb zsivajban alszanak a legjobban, csak apuka és anyuka tömegiszonyos csöppet. :lol:

Hangám lassan belenő az 56-os ruhákba. 50-eset már alig tudok ráadni. Hihetetlen, hogy pár nap alatt mekkorát tudnak nőni. Minimanómra ma még ráment a 44-es, de jövő héten már tuti, hogy az 50-es lesz a nyerő.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel, :( nagyon tisztellek ám! Én nem is tudom, mit csinálnék, ha ezek mind velem és a gyerekemmel történnek. Nagyszerű anya vagy, ugye tudod?

Timi, szerencséd van a gyerkőcökkel. Mi mindig küzdünk orvosnál, hogy ne ordítson, míg várakozunk.

Babim, hol vagy? HELYZETJELENTÉST KÉREK!

skrisz72
 
 


Skrisz: ők akkor sem sírnak, ha a gyerekorvos vizsgálja őket, pedig aztán szokta őket húzni-vonni. Nagyon jó babák-egyenlőre.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel!
Szegény Dióka!
Kitartás, szuperül csináljátok!!!

Keny!
Nyugodtan panaszkodj. Szégyen, nem szégyen: magát a terhességet finoman szólva nem szerettem. Egyiket sem. A végén már magamnak is terhes voltam... :oops: 8)
Szóval nem mindenki lebeg pocakosan 5 méterrel a föld fölött (az ilyet mindig irigyeltem).
vovanda
 
 


Angyalom!
Jujj, de szar lehetett, sajnálom, hogy nem lett jó az eredmény :cry:

Keny!

Dobogó szívecske :D :D :D Boldogságos érzés, emlékszem még rá :D Gratulálok!! :D Panaszkodni meg igenis szabad!!

Timi!

Nagyon ügyes, jól nevelt lánykáid vannak :D

Till!
És a forralt vizes móka után rögvest az átmosás jön?? :shock:
Kamillát tudtommal már nem ajánlanak, mert az is allergizálhat. Mi már az első gyerekorvosos mókánál szemcseppes recepttel távoztunk, azóta is vagy kétszer belobbant Zének a szeme, a Brulamycin (most lusta vagyok megnézni mi a pontos neve :oops: ), egy nap alatt levitte :)

Nyulasz!
nekem eddig tetszik a Huggies, egyelőre csak éjszakára adom, nappal még próbálok használni a 3-as Pampers-ből, mert van még egy csomó :roll: Ha elfogynak, kipróbáljuk a 4-es babylove-osat, mert az nekem eddig minden méretből nagyon tetszett :)
Nem értem miért csinálja ezt Noémi...fura :?

És egy képet is dobok Zéről, és bár alig látszik, de a Rudolfos tutyit kéretik észrevenni :D

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba, Nyulasz, Keny, Vanda, Lois,
köszi! aranyosak vagytok!

Krisz,
köszi, arany vagy :oops: így látod? én tökbénának érzem magam néha kifejezetten alkalmatlannak :(
amúgy meg nincs sok választásom, ezek vannak... biztosan te is bírnád, mert nincs mást tenni, de szerencsére nem kell :wink:

Orsi,
rákérdeztem tudok-e vmi csinálni vele, nem mondtak semmit. a műtétet lehet, hogy későbbre mondták megoldásként, ezt most nem tudom.
ja, egy kis csőtől már nem félünk :wink:
csak tököm ki a sok kis xartól :roll:

ja, szegény kis drágámat csak olyan rossz volt látni olyan állapotban, pedig mikor kinyitotta a szemét még vigyorgott meg dumált :D aztán lett rossz... mondták, hogy normális az ilyen, csak rohadtul tehetetlennek éreztem magam... kis nyugtalanság címén nem erre számítottam.

Timi,
nem mondták miért kell kontroll?
mivel kcsiit korák voltak, nem lehet, hogy a tipikus korababa szemgondot akarják kizárni (ROP), 44. gesztációs hétig szokták figyelni.


Lois,
tutyi :D
na de miért mancsos egy rénszarvas? :wink:

angel37
 
 


Angel!
Ööööö, na már megint rávilágítottal valamire, amt Őszőkesége (azaz én), sosem vett volna észre :oops: De gondolom azért, mert a párosujjú-patás lábnyom nem volt a sablonok között :wink:

És nyugi, szerintem mindenki übergáz anyának érzi magát időnként ... tök normális érzés ez is. (Ne tudd meg ma én mit műveltem... a gyerek egy felnőtt szemcseppből kapott egyet, ami a ő szemcseppje mellett figyelt a hűtőben. Clark is okos volt, ő hozta oda, és cseppentett, okos LoisAnya, meg anélkül hogy megnézte volna mit hozott, hagyta .... :oops: :oops: :oops: )
Az lenne furi inkább, ha csudálatos -tévedhetetlennek éreznéd magad, akkor javallanék némi önkritikát receptre, de attól vagy jó, hogy mindig jobban akarod csinálni :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois,utolsó mondatoddal nagyon egyetértek!!!Hallod Angel? :wink: én is sokszor érzem magam carnak,főleg mikor olyan gondolataim vannak,hogy mennyivel könnyebb lenne egy gyerekkel :oops: De mindkettőt nagyon szeretem,és ilyenkor arra gondolok,ha inkább egymás után jöttek volna,persze az sem könnyű,ha kicsi mellé érkezik a pici,de néha úgy érzem nem tudok teljes értékű anyjuk lenni,mert nem bírok szétszakadni.

Zé nagyon cuki :D ...és roppant csinos :wink:

Elromlott a fiam :( Ma éjjel 1.30-kor kelt,megetettem,bár nem tudom mennyit evett ciciből,mert nem mértem,túl sokat nem hiszem,aztán kaki,aztán próbáltam tápit,de mindig kitolta az üveget.3.30-ig fenn volt,másodjára sikerült úgy lerakni,hogy aludt is,én meg 4 körül elaludtam,de Noémi 5.20-kor kelt.Most ő alszik,és megint Balázs van ébren :x

Úgy veszem észre,betett a második tejcsatorna elzáródás a tejemnek,elsőnél még aznap jött a néni kimaszírozni,de most ugye nem tudott,így két és fél napig csak 20-30-akat tudott enni Balázs belőle,lefejni meg talán 60-at sikerült összesen...és azóta a max 60-80 mili van benne,szegény Balázs küzd vele.Próbáltam fejni,de talán ha 10-et még tudok :( Jön 3-4 nyomásig,aztán semmi.Kis maszírozás,megint jön 1-2 nyomásra,aztán megint semmi.Nyilván hosszú volt a kiesés...pedig jó lenne,ha még visszaállna,mert Balázzsal is küzdelem megint ez az üvegezés.

Baba,már csak 3 nap :D
Vendég
 


Nyulaszkám, jó reggelt! Nem akarok hülyeséget mondani, de esetleg az a sör, amit Loisék ittak, az nem segít ilyenkor?(bocs, ha hülyeséget kérdeztem.)

Lois:Kiszé egyszerűen zabálnivaló!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois: kesz modell a kisfickod: ez a beallas, nezes stb! Gyonyoru! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


KisZé már nem is Kis! És gyönyörű! :D

Angel: de, a korabab szemgondokat nézik. Nekünk fél évet mondtak, hogy addíg nézik őket. Nem bánnám, ha legalább nem hetente kellene menni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Baba,igen,próbáltam...sajnos annyira öklendezve ittam meg,hogy feladtam egy után.
Vendég
 


Nyulaszkám, bizti én hoztam be nektek ezt a nyavalyás fél 2-t. Tegnap pont erről beszéltem neked, és tessék... :( bocsi. Mi is fél 2-kor ébredtünk, 3-kor feküdtem vissza. Utána a kutya kezdett el nyekeregni, őt kirúgtam a kennelbe. Aztán fél 7-kor ébredtünk legközelebb, 7.45-kor sikerült visszatenni aludni. Én utána 10-ig aludtam.

Szia Babim! Hajrá rókakoma! :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz :lol: talán nem kelltt volna dicsekednem :lol:
Vendég
 


Skrisz:na nem járt itt rókaúr.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Lois, nagyon szépséges KisZ:)))))

Baba, neked már csak 3 nap az UH-ig, szuper élmény lesz:)

Csajok, ma vettem Málnalevél teát, de nem is tudom, hogy miért kell inni. Azt tudom, hogy a 36. héttől kell inni, de pontosan nem, hogy miért.....Segítsetek légyszi.
Vendég
 


Twist, a tágulásban segít majd. Lazítja, előkészíti a kötőszövetet.

skrisz72
 
 


üdv!
mobilom működik (bár csinál furákat) viszont ma beszart a laptopom :roll: mostanra szerváltunk egy másikat kölcsönbe.

Lois, Nyulasz,
:wink: :wink:

Nyulasz,
hú több gyerekkel én nem bírnék :oops:
bár a kisasszony legalább másfél a kis extráival :wink:

Lois,
igazad lehet, párosujjú patás cuccot még nem láttam :lol: , a mancs aranyosabb is.
áhh, naponta 20-30 baromságot művelek, ami csak tovább idegesít :roll: néha BennyHill és Mr Bean együtt nem érne utol, pedig sose voltam ilyen :(

Timi,
követhetik tovább, de 44. hét után már nem szokott kialakulni, ha addig nem. (34-44. hét, ami necc) addig azért jó ha figyelik hetente.
nekünk akkor nézték utoljára, akkor már kimondták, hogy okés, a lézeres műtét megállította a vakulási folyamatot, utána fél év múlva (majd jan) látásélesség és kancsalság vizsg.

Baba,
mindjárt uh! :wink: bár tudom, neked nem mindjárt :roll: :wink:

angel37
 
 


Nyuszi, Amina, Baba, Timi, Twist!
Köszönjük szépen a kedves bókokat :roll:

Nyuszi!
Egy másik topikban, ahol olvasó vagyok, a Maci kávé a nagy sláger, azt próbáltad már? Az is gabona alapú, jótékony hatású a tejtermelődésre, mint a Karamalz, csak kakaószerű, állítólag finom.
A Sparban lehet kapni, tán egy próbát megér.
Bevallom, gőzöm sincs mihez kezdenék, ha Zéből lenne itt még1 :oops: Biztos megoldanám valahogy, de kevesebb móka (sokkal) és összebújás jutna. Én sosem vágytam ikerbabákra (tudom sok kaális lány az anyatopikban kifejezetten ikres vágyainak ad hangot), én sosem láttam az előnyeit. Inkább sorban egymás után jöjjenek a prücskök :) De persze egybabásként meg nem jutnak nekem olyan pillanatok, amiről a nagyobb ikerbabások számolnak be (pl. Pálgi), hogy milyen tündérin ragaszkodnak már most egymáshoz a tesók, pedig milyen kicsikék még.

Baba!

Már csak 2 nap :wink: A'szem ezt én írom le először ma... :wink:

Angel!
20-30?? Mármint kétbalkéz? nekem lábból van kettő...ma is majdnem elhasaltam Zével a kezemben :oops:

Megjött az etetőszék..... olyan szép!! És még akciósabb lett, mint mikor megrendeltem!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, Angel :lol: , igen, még 2-t kell aludni. Komolyan mondom, ez a 2 hét valami eszméletlenül hosszú.Mindig nehezen bírtam ki a beültetéstől a vérvételig tartó időt is, de az fittyfene ehhez képest. Megőszülök keddig. :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt Anyukák, Kismamik!
Itt szállingózik a hó.

skrisz72
 
 


itt is :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Itt is! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


meg itt is :D

KépKép

Kép
keny
 
 


itt is :roll:
(csak én utálom a havat? :roll: :wink: )

Lois,
:D vigyázz! mondom én :lol: :wink:
mindenben bénázok, legyen az kéz, láb, elektronika :( néha csak nézek, hogy ki a franc ez a nő itt?? :roll:
viszont úgy látom a bénázó kismamákat vmi védi, kiccsaj még nem sínylette meg a dolgokat :wink:
mikor meg elöntene a pipa vmi miatt, akkorát rámvigyorog, hogy áááá :lol:

hátha a székben jobban ízlik az alma :wink:

Babám,
tudod milyen hosszú lesz a genetikai uh-ig? meg majd a 18. hetiig! :lol: :lol: meg a több :roll:

angel37
 
 


Angel, köszi, hogy vígasztalsz! :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois KisZé olyan aranyos olyan mint egy kis manó!!! :D

Angel nem lehetett könnyű napod remélem azóta jobban vagy már!!!

Keny dobogó szívű babához hatalmas gratula, nekem gyomorégésre bejött egy pohár tej!

Mi jól vagyunk semmi extra holnap megyek nagy laborra kedden meg dokibácsihoz, és remélem mindent meg tudunk beszélni a szülésről! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nézzetek át a másikba nagy hír van!!! :wink:

Ranikó!
Köszíííííííííí

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel, én is utálom a havat. Csak az ablakból szeretem. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz:drukk holnapra nektek!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, délután 4-re megyünk, utána tudok majd mondani valamit.

Kérek mindenkitől "normális" vápa drukkokat. Le akarom már venni Esztiről a terpeszcuccot. :oops:

skrisz72
 
 


Krisz,
drukkdrukk!!
le az extrákkal :roll:
mennyit van rajta egy ilyen cucc? egész nap v. éjjel?

ja, fűtött szobából még oks a hó :wink:

apropos, fűtés: kiscsajka szobájában ma becart a radiátor :roll: , kedden tudnak jönni szerelni.

Rani,
dokis heted lesz :)

Babám,
igyekszem :lol: :wink:

angel37
 
 


Na Lányok, lemaradtam, mint a borravaló :oops:
(napközben 5 perces alvások tartják magukat -ezalatt szokok wc-re kiszökni :mrgreen: , vagy rajtam alszik a kiscsajom, de ha letenném, azonnal fölkel :roll: ...Szóval jobbra-balra riszálom egész nap, közben fél kézzel főzök, Vackort abajgatom tanulásra, lábbal (már tök ügyes vagyok :mrgreen: ) felszedem a lepergett dolgokat, szoptatok-büfiztetek és 11, mire mindkét kölöknek sikerül fellőnöm a pizsamát- szóval most exkuzáltam magam, mér' nem jövök :roll: )

Szemecske-mosásos tanácsokat köszönöm! Meglátjuk, mi lesz :roll:

Lois,
gyönyörűűűű a kispasi!!! :D :D :D

Babi,
már csak 2!!!!! :D

Csajok,
avvan, hogy Lyányom nem eszi meg a tápit :shock: Nestlé Beba-t írt fel dokinéni, de Lencse kisasszony kifújta (este próbáltam egy kicsit kóstoltatni vele), és így nézett rám: :shock: -majd így: :evil: -ezek után szívkálta az üres csöcsöket felváltva -addig, míg csak megindított egy kis nasit belőle :?
Szal kérek tanácsokat, ki milyennel pótol, mert megkóstoltam, mit adok vacsira és KESERŰŰŰ!!! :shock: -VAN Ízlése a kiscsajnak :roll:

tillidian
 
 


Skrisz,
megy a drukkkk!!!!!!!! (Nem is tudtam, hogy ilyet hordtok :roll: :oops: )

Nyulaszka,
hajrá tejelés!!!!!

Esetleg van valaki, aki konzultált a LLL-ból tanácsadóval? :roll: Nincs bátorságom vadidegent felhívni, de jól jönne egy két tipp, vagy megerősítés...mer' ha csajom csak tejkét hajlandó enni, muszáj leszek tejelni :roll:

tillidian
 
 


Tilli,
nem konzultáltam lll-lel, de tudok olyat, aki igen, állítólag tényleg csak hívod, és válaszol. ezért vannak :)

nem jó a Beba? Maki imádja (sztem is jó :wink: , ha kicsit hagy, lehúzom :oops: :wink: ) drnénink szerint ezt szeretni szokták.
(most ilyen hülyeségeket nem kérdek, hogy nem volt a forró, el volt-e jó keverve ilyesmi, gondolom igen)
másik táp?

angel37
 
 


Till,mis is bebát eszünk,de a HA-s tápok álltólag mind keserűk...őőő,és az baj,ha felébred mikor lerakod?Mármint napközben,nem este :roll:

Ja,nyugodtan hívd fel őket,bár ugyanazt mondják,tedd többet mellre a gyereket :lol: na de ennél többször?Lefejt tejet megeszik az üvegből?Lehet nálatok sem a táppal van a baj :roll: Bár nem kvánom,hogy ne fogadja el a cumisüveget,mert ez egy kínszenvedés ebben a formában.

Skrisz,nagy drukk mára!!!

Baba,már csak...mennyi is? :D

Lois,macikávé :D köszi :wink:

...enyémek most kelnek.persze Noémi fél5-kor felvert...aztán visszaaludt míg pisiltem.Rászokott az ujjára :lol:

Ma beszélek egy gasztroenterológussal...mert lassan a pszichiátrián kötök ki :evil: Minden etetésnél öregszem pár évet...
Vendég
 


Skrisz+Esztike+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Till:keserű :shock: :shock: :shock: ?! Más tápit nem lehet kipróbálni? Esetleg nem lehetfelhívni a dokit, aki kiírta, hogy mi van, ha nem eszi meg, mit lehet neki adni? (Tudom, ne okoskodjak, mert én aztán nem értek hozzá, csak úgy sajnállak Titeket!)

Angel:puszi

Lois:KisZé mit szólt a hóeséshez?(Gondolom ott is volt egy pár szem hó.)

Nyulasz: hehe: 24 ó 16 perc :)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Till, minden HA-s termék keserű, ez van.Sajnálom a dolgokat, de ha nincs tej, Lencsi előbb utóbb megbarátkozik a gondolattal, sajnos.
Vendég
 


Tilli!
A HA-s keserű, de ha nincs masszív tejallergia a családban, adhatsz neki sima Bebát, az egyik legédesebb tápszer, rögtön utána jön a Babylove (DM). Mi Bebával kezdünk, most DMest iszunk és a HA-st nekem sem itta meg Réka attól a pillanattól, hogy elkezdtünk gyümölcsöt enni. Rájött, hogy rossz. Eszük van, hiába. :lol:

Nyuszikám!
Veled érzek, kiscsajomat ha éppen rossz napja van, nem lehet normálisan megetetni. Birkózunk, harcolunk, ő szorítja a száját én meg már felcsaptam zenebohócnak, mert ha röhög, kinyílik a szája, és takarékos a gyerek: ami benne van, azt már nem köpi ki...
vovanda
 
 


Baba,azt már féllábon is kibírod :D :D :D

Vanda,ezek a csajok :cry: Ha tudnám,hogy nem éhes,akkor az más.De közben sír,és megeszi a kezét...tudom,azt amúgy is eszik,de most megint 50-60 milinél többet nem bírok megetetni vele.Azt is 3-4 óránként,de van hogy ritkábban.5x esznek kb egy nap.Ez elég kevéske,még 500 mili sincs :? Lehet tényleg reflux,és a gyomorsav visszajön evés közben,és ezért a nyüglődés...na hátha ma mond valami okosat a doki.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: