Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Robikának sok-sok boldog születésnapot kívánok!!!

Köszönöm a köszöntéseket,átadom délután a születésnaposomnak!!!

Dorka:igazából szerintem Szabolcs 1éves kora óta arcra nem sokat változott csak nőtt,nem?De szép legényke már!Tetkóról kérdezz nyugodtan,ha tudok segítek!

Kriszti:micsoda ügyes kezű család,ügyi vagy hogy így megoldod.Bizakodjunk a jó időbe hétvégére!

Judit:visszamentünk a doktornénihez,igazából muszáj volt igazolásért és ha már ott vagyunk megcsinálta az ötéves státusz vizsgálatot én annyira nem örültem neki mert ugye a súlya megcsappant és úgy bánt hogy az lett beírva(15,6kg)pedig januárban voltunk ennyik csak ugye a hasmenés miatt visszaestünk :( !Júli. 2.-ig terveztük hogy megy oviba de lehet hogy hamarabb itthon marad majd meglátjuk.Júliusba ügyeletes az ovink ami annyit jelent hogy,idegen gyerekek,óvónénik és daduskák is lehetnek más oviból,augusztusba meg zárva lesz,kezdés aug.23.Úgyhogy jó sok időt meg kell oldani valahogy,ez van.Velünk 2hetet lesz,tesóm egy hetet vállal marad anyukám 4-5hétre de napi 2-5órát jelent valójában.Vizsgádhoz gratulálok!

Igyekszem jönni én is ilyen volt és ilyen lett fotóval na meg az ígért esküvői kép(ami nem nagy szám egyébként még fehér ruhám se volt)!

Olga:orvosnál írd meg mi volt Balázzsal!

Kati Kép
virag9
 
 


Jut eszembe,Dorka-Balwin-Katlina ti találkoztatok anno a kórházban nagyon egymás után szültetek ?

Kati Kép
virag9
 
 


Köszöntést köszönjük!

Virág Boldog Születésnapot!!!!!!

Ja igen találkoztunk Balwin akkoriban már írt ide is,ahogy én is,Dorkát viszont akkor ismertem meg,ő estére megszült én ejjel mentem 1:50-re meglett Robi és utána egy napig egy szobában is voltunk

Dorka!
Nekem nagyon sokat változott Szabi!
Tortás kép aranyos!

És mi ilyenek voltunk:
Képa kezdet
Kép
első szülinap
Képmásodik szülinap
Kép jelen

Bbj
csúnya dolog de em tudjuk hogy áll a tisza,senki nem mond semmit,csak szóbeszéd van :?

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Na, Balázskám is elballagott...
Most orvosnál vannak, én megyek 5-re a szülőire.

Addig is hoztam két képet:

Kép

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Katlina! Nagyon szép kisfiú Robika! Nekem ő is úgy tünik, hogy azon kivül, hogy sokat nőtt, az arca (nekem) nem változott!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Virágnak Boldog 5. Szülinapot!

Robikának Boldog 3. Szülinapot!

Bbj Judt, ez a Köziges tárgyad?

Olga, igaz, Zsófinak jövőhéten lesz asz igazi szülinapja, de az oviban ma tartotta ő is, és Mártika is, mert holnap mennek utoljára. Nem akartam az utolsó napra hagyni.
Zsófinak a bulija egyébként is holnap lesz az ugrálóvárban, szombaton Márticié a mekiben, vasárnap mi megyünk egy másikra, hétfőn meg leléptünk egy hétre :)

Majd hozok ovis szülinapos képeket, de most el kell menjünk, még üdítő hiányunk van holnapra.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


lavy Judit! Így már értem! :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, Balázs mosmán télleg tiszta apja :lol: (anno aszontam, nagyon rád hasonlít) Cukorbetegeknek a méz kerülendő. De még gyümölcscukrot se (nagyon) ehetnek. Csak édesítő. Illetve új cucc (trópusi növény) van a piacon, a sztívia.

Katlina, Robika szépen emberesedik :lol:

Megvolt az ovis szülői, kicsit maratoni lett :) De asszem fasza helye lesz Lucának.

Menek, össznépi fürdés.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Virágnak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Igen, aki nem értett, ez az a közig vizsgám volt amire a nevemen kívül a kérdéseket, a dátumot, és 1-2 sort írtam kútfejből.

Katlina!
a tévében azt mondták hosszában repedt meg a gát, amire eddig Maon nem volt példa.

Robira abszolút rá lehet ismerni semmit nem változtak a vonásai!

LJudit!
Jó bulizást, és jó utat! Hova mentek hétfőn?

Rita!
sztíviás sütit már mi is ettünk, nem vettem észre rajta, hogy ne lenne édes!

Olga!
jaj de édesek a gyerekek, és ríttál? :lol: Balázs most már tiszta apja, télleg!

Holnap mi is útra kelünk, legyetek jót, írjatok sokat!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hali,

most nézem, hogy a Virágnak küldütt képen sikerült boldog szobatot kívánnom szülinap helyett :oops: :oops: Bocsánat...


Ovis szülőin én is voltam, nem egy csoportba kerül Luca és Szabi. Lesz ismerős a csoportban, aztán a többi meg elválik ősztől.

Katlina, nekem is úgy tűnik, Robika az első évben változott rengeteget, aztán már nagyfiúsodott. Gátról én is ezt hallottam, mint Judit.

Judit, jó kis szülinapos hétvégétek lesz! :)

Kati, Balwinjudittal a szülésfelkészítőn taliztunk, Katlinával meg a szülés után, a vajúdóban (ott szállásoltak el minket :roll: :? ). Igaz, akkor csak olvastam még, de nem írtam a babanetre, de simán leszólítottam Katlinát :) :lol:
Tetkó: ha barnával csináltatnám, az is kicsit "mű" hatású lenne?


Olga, de drágák a gyerkőcök, és nagyon jó ötlet a kis útravaló tarisznya :)
Az ismimnek tényleg van egy pici babája is otthon, de azért örült volna, ha néha gyerekközösségbe lehetne a nagyobb, de valahogy így nem "meri" vinni....

Judit, jó utat! Hová is?
:oops:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Robikának nagyon boldog szülinapot kívánunk!!

Kép

Virágnak is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!

Kép

Judit, Niki
, nektek hétvégére nagyon jó időt, utat és pihenést!!!
Majd ha mi is visszajöttünk, csinálunk egy beszámolócserét ;) :lol:


Mi ma hogy jártunk... A nagymamimnál voltunk T.földváron, akinek az a nagy szőlője van. A gyerekek mint mindig most is mezítláb rohangáltak. Én papucsban voltam, ők egy szóval nem mondták hogy forró lett volna a homok... ott volt a 12éves unokatesó is, szintén mezítláb. Meg nem is úgy tűnt hogy zavarná bármelyiküket is. Erre mielőtt indultunk haza, beleállítottam őket egy vödör vízbe hogy lemossuk a sok port és Jázmin elkezdtett visítani hogy szög van a lábában :roll: Hát nem szög volt, de mindkét nagylábujja megégett. Hólyagosra :cry: Legalábbis erre tudok csak gondolni, mert ilyen szimmetrikusan nem nyomhatta meg neki semmi kő vagy fadarab, semmi. De nem is hólyagos volt már, hanem már fel is vált a bőr, úgy hogy most ott lifeg a lábujján, alatta a húsa. Szörnyű. És nagyon kivan, fáj neki, rá sem áll a lábára :(
Kenem, fújom mindennel, ami nem csípi neki, most éjszaka is fogom, mert eddig nem nagyon engedte, tiszta kín az egész. Nagyon sajnálom :(
És hétfőn indulunk nyaralni. Tök jó lesz, egész héten papucsban fogom csak engedni, még szerintem a vízbe is...

A másik klassz hír volt ma mára, hogy mégsem engedélyezték hogy az 5kicsit felvegyék a nagycsoportba, így Jázmin nem Bence csoportjába megy, hanem a mostani kicsibe, ami szept-től középső lesz. Ketten lesznek kicsik. De tán még mindig jobb mintha a 30as létszámú kiscsoportba menne...
De ez így együtt elég is volt mára :?

KépKép Kép
76vera
 
 


Dorka, most olvastam vissza az előző oldalt. Én is gondolkodom a szemöldöktetkón, én már kértem tanácsot/infót Katitól ;)
De totál bizonytalan vagyok. Ha Te megcsináltatod, megnézem és utána én is :lol:
Bár nekem egy barátnőmnek van, de neki fekete. Én meg (világos)barnát szeretnék, jó lenne látni egy olyat "személyesen" is...

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen az újabb köszöntéseket!

Katlina:én is így vagyok vele mint Olga,Robika arca semmit se változott az első szülinapja óta csak nőtt a nagyfiú sokat!

Tényleg Judit,Vera hova is utaztok???

Vera:Bence lábának semmi baja se lett?Én is a homokra tippeltem volna,pláne ha aznap nagyon cipi se volt a lábán.De sajnálom Jázmint,dokinak nem akartad megmutatni vagy nem tudna vele mit kezdeni???Az ovin ne görcsölj biztos jó veszi majd az akadályt,tesóval meg taliznak az udvaron :wink: !

Olga:érdekes Balázs nekem meg nem az apja,ha nem te is meg ő is vegyesen de biztos mindenki mást mond!Milyen kis megilletődött a szereplős képen!

Rólunk:oda adtuk az ajándékot Virágnak,nagyon tetszett neki a barbie lakókocsi(a könyv háttérbe szorult,azért este átlapozta)be is parkolt vele az ágya mellé éjszakára :D !

Aztán az ígért képek:esküvő Kép A régi Kossuth téren...
Megérkeztem Kép pár naposan még a kórházban
Egyévesen Kép
Kétévesen Kép
Háromévesen Kép
Négyévesen Kép
És ma ötévesen levágatta a haját vállig érőre
:( pedig már a háta közepéig ért.Ötéves fotót hétvégén hozok!

Az utazókra irigy vagyok egy kicsit,jó utat kívánok és vigyázzatok egymásra :wink: !

Kati Kép
virag9
 
 


Kati, Virág viszont nagyon sokat változott. A kórházas képen olyan mintha Jázmint látnám :shock: ;)

Kép

Nem is gondoltam hogy Virágnak is ilyen sötét haja volt születésekor!
Azért a 3éves képén már felismerhető :) Nagyon szép!
És miért a :( jel? Te nem akartad a hajvágást? Majd megnő neki újra ;)

Köszi, az ovin próbálok nem görcsölni... :?
Törökországba megyünk :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Balatonfüred az uticél.

képek az oviból

Kép Márti ovis szülinap

Kép Zsófi ovis szülinap

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Vera, szegény Jázmin! :( Mára hogy alakult neki? Bencének és uncsitesónak nem lett baja a lábábnak? Sajnálom az ovis csoportot is, tudom, hogy Jázminnak már mondnogaatad az óvónénik nevét, meg hogy Bencével lehet...
Olyan édes a születésekor is!!! :)
Mi lenne, ha előbb Te csináltatnád a szemöldököd? :) Mondjuk nekem kicsit sötétebb barna lenne, mint neked, szerintem....

Kati, nekem is 3 éves korától olyan Virág, mint mostanság! ÉS milyen szép baba is volt!!

Judit, szépek a csajok, klasszak a torták!!!

Képzeljétek, Szabi éjjel belázasodott... :( Nem fáj semmije, abszolút nem taknyos, egy darabot nem köhögött, ahogy nézem, a torka sem piros... Szóval kizárásos alapon.. viszem Baranyához... kerek 2 hetet kibírtunk doki nélkül... megőrülök....
És persze holnap szülinapoznánk Szilviékkel, nagyszülőkkel, Wall-E-s tortával...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Vera, Dóri! Csináltassátok egyszerre a szemöldökötöket.... :) Egyébként az nagyon szép mikor a barna valamelyik árnyalatával van tetoválva, a feketék nagyon nem tetszenek...

Kati! Én még nemis láttam Virágról ilyen picikori képeket, gyönyörű volt bébinek is! 8)

Holnap megyünk a párommal Bp-re, benézünk a Soroksári úti Baba-Mama Outletbe, már régóta tervezzük, most végre el is jutunk oda. :) Tervben van még az AsiaCenter és a Sárkány Center, mindkét helyen vannak kismama cuccok, és pl hálóingem még nincs, 8000-ért meg nem vagyok hajlandó venni......

Ja, a canderel.hu-n találtam tök jó sütirecepteket, onnan próbálom ki az egyik gyümiset, de köszönöm mindenkinek a tippeket!

Szép napot Mindenkinek!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!


balwin Judit! Miket meg nem tud az ember! Nem tudtam, hogy cukrosok nem ehetnek mézet... Na ennyit rólam. :oops:

Kati! Virág viszont évről évre változik! :shock: Hajacskáról ne felejts el képet hozni! Elhiszem, hogy sajnálod a szép hosszú haját. Esküvőn szépek voltatok hármasban!

Vera! Jázminnak jobbulást! Szegény lábacska! :cry: Ennyire fel tud melegedni a homok? (Én is rég mezítlábaztam.) Reméljük gyorsan gyógyul, elfelejtítek, és a nyaralás is jól telik majd!
Ovit sajnálom, de szerintem neked nagyobb csalódás, mint a gyerkőcöknek. Azért szívből kívánom, hogy az új, ismeretlen óvónéniket hamar megszeressétek.

Dorka! Ezek szerint megint a fülére gondolsz Szabinál? Munkatársnőm lánya múlthéten minden "ok" nélkül belázasodott, majd nála kötőhártya-gyulladás jött elő. Mennek a gyógydrukkok! +++++

levay Judit! Gyönyörűek a torták! Lányok nem tudom mennyit nőttek tavaly óta, így, hogy én majd minden nap láttam őket.
:D Majd ha időd engedi dobj képeket!
Balatonra mikor indultok? Sajna nem mond hétvégétől jó időt... :cry:

bbj Judit! Hová mentek máris?

Kati! Júli 19 sincs már messze! 8) :lol:

Rita! Mi is voltuk anno ebbe az outletben. Nekem csalódás volt, néhány rugit vettünk csak, meg pelenkásvödröt. De azért ti érezzétek jól magatokat, és jó vásárolgatást! Szerzeményekről képet!!!

Dorka! Nem próbáltátok meg egy csoportba tetetni a két gyerkőcöt? Képzeld én is úgy jártam tegnap, hogy Balázs külön került a bölcsis társaitól egy másik csoportba "tök egyedül". De aztán első kérésre átették babót a többiekhez. Igaz, 30-an lesznek, de a másik csoportban is ennyien lettek volna. Óvó néni nagyon szimpatikus, a másik óvónénit még nem tudják ki lesz, valószínűleg pályakezdő.

Balázs: igazából akkor hatódtam meg egy kicsit, mikor az egyik gondozó néni felolvasta a szülőknek szánt bevezető szöveget. Igen, sajna Balázs nagyon szégyenlős, nem mondta a verseket. :cry: Mondjuk felkészültem rá lelkiekben, végül is ismerem a gyerekem. Remélem ez majd oviban változik. Mármint a szégyenlőssége. A kis tarisznya tele volt édességekkel, neki is esett este az elpusztításának. Félig végzett vele. :D
Szerintem Balázs tiszta apja, pici kora óta, én semmit nem látok magamból benne. Talán a haja színe, és hogy az övé is göndör lenne, ha hosszú lenne...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Megint én...

Ovis jelek...

Úgy emlékszem, hogy a Magyar utca környéki 3M(?)-ben mintha lennének felvarrható ovis jelek. Valaki tud esetleg más forrást?
Teszveszen most néztem, az 5x5-ös 230(?).- ba kerül.

Tényleg, melyik gyerkőcnek mi lett az ovis jele?
Balázsnak a bölcsiben zászló volt, de itt már foglalt (vegyes csoport), így kishajó lett. És amit a teszveszen láttam hajó jelet, háááát... nem voltam elragadtatva tőle.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 



Olga

Kép
juhaszolga
 
 


http://www.teszvesz.hu/item1076402198_o ... ellel.html

Bocsi, nyomom fel, hátha valakit érdekel.. meg a végén én is vissza tudom nézni. :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Olga:orvosnál volt valami?Én az ovis jeleket a Mária úton vettem egy kaolin szerű boltba,5 van egybe nekik varrodájuk van és mindent legyártanak sőt lehet lányos-fiús variációba kérni.Árára nem emlékszem de nem vészes!De bírom milyen optimista vagy nyaralás dátumát illetően nekem még k@rva messze van úgy érzem,bocsi de ez így jött ki belőlem sajna még egy hónap :( !

Vera:tényleg Jázmin és Virág újszülött kori képe mennyire hasonló,de cuki volt ő is!Igazából azért sajnáljuk a haját mert ugyanúgy a nyakába van csak rövidebb változatba,az apja volt teljesen rosszul mikor kitalálta!

Judit:szépek a lányok meg a bambis torta is összejött :wink: !Köszi a gyerek pezsi ötletet,megkérdeztem azért és viszünk is mi is!Sőt már tortát is lehet vinni azt mondták csak nyilatkozni kell hogy saját felelősségre mi visszük be a mekibe,én már mondjuk ezen nem variáltam de ilyen is van!

Dorka:elhiszem hogy kivagy a betegeskedés miatt de hátha nem talál semmit az orvos és nem lesz gond,azért írd meg!

Megvettem az Éva magazint és hát tényleg nagyon dögös benne Fanna!Főzöm az idei első lecsómat már rá vagyok izgulva nagyon!Ez az eső már kész vagyok,még jó hogy reggel sütött a nap és kis ruhába mentünk oviba :twisted: !

Kati Kép
virag9
 
 


Írta bbj Judit, hogy Fanna benne lesz az Évában... Hogyhogy dögös? Mármint az tudjuk... Én azt hittem nyilatkozott valamit... Vagy akkor most mi van?

Kati! A Mária úton van egy varroda, a ped.könyvtár előtti sarkon. Ott vetted a jelet? Vagy a Varázsceruza kreatív boltra gondolsz?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Köszi mindenkinek! Jázmin lába ma már jobb, de nem lép rá továbbra sem :( A bőrt levágtam végül róla, mert éjszaka összependeredett és nem lehetett már visszahajtani a lábujjára. Talán így gyorsabban is gyógyul.
Tegnap kétszer is beszéltem a doktornőnkkel, segített amiben tudott, hiába vittem volna el, ő is csak ugyanezeket tudta volna csinálni vele mint én, tőlem meg azért jobban tűri ;)
Oxycort spray-vel és Alsol+Bepanthen kenőccsel fújom/kenem neki.

Dorka, sajnálom hogy Szabi lázas lett :( És ráadásul még pont most, a szülinapjakor :( Majd írj hogy mit mondott a doki!

Olga, köszi hogy feltetted ezeket az oldalakat! Nekünk is jól jön majd. Most úgy néz ki hogy Jázminnak piros alma lesz a jele... Eredetileg cseresznyét szeretett volna, Bencééknél már le is foglaltuk, de ebben a csoportban ahova kerül, már foglalt volt. Tegnap mondták hogy de van alma... Épp tegnap kapott egy kis könyvet amiben az ovis süninek is alma a jele, meg is beszéltük hogy akkor alma lesz... Erre ma reggel megyünk az oviba, hát előttünk már pont lefoglalta a másik kisfiú :( (Olga, tudod a Patrik kistesója). De aztán azt mondták hogy majd ő megörökli a tesója jelét és lehet a Jázminé az alma :)
Tudom hogy ezek nem a legfontosabb dolgok, de nekünk már annyi kavarás volt az ovival kapcsolatban, szegény Jázmin már kever mindent mindenkivel, mert ez a harmadik csoport ami szóbajött neki és a harmadik óvónőpáros is...:? Úgyhogy bízom benne hogy legalább az áhított jel meglesz :)

Amúgy olyan jól érezte magát az oviban, hogy ordítva jöttünk el... De nyilván más lesz szept-től mikor én nem leszek ott vele.

LJudit, szépek a csajok! Nekem Zsófi tiszta Kinga ;) Egyre jobban hasonlítanak :)
És jó a torta is :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera! De örülök, hogy a tiétek lett az alma! :D Patrikéknak meg jobb is, hogy tesó örököl mindent, így nem kell újravarrni/átvarrni semmit!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 



Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Csajok, S.O.S!

Szabinak mandulagyuszit mondott a doki, vírusos. Viszont nem tudom semmivel sem lenyomni a lázát, nurofen, hűtőfürdő, most kúp, és csak fentebb ment... :( Azt mondta a doki, itassam ezerrel, ki ne száradjon, de nem akar inni, mert fáj neki!!!!!!!
Ötlet a lázlehúzásra, itatásra??? ÉS... mikor kellene kórházba vinni? HA fehér a nyelve? Vagy mi még a kiszáradás jele? Meddig maradhat lázas?

Már most eléggé félek...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Lázlenyomásra nekem sem jut más eszembe azon kívül, amit felsoroltál! Lehet indulni kellene a kórházba? Ja, de sajnállak benneteket!

Kiszáradást nem tudom...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dóri! Én lehet megkérdezném a kórházat. Jobbulást nektek! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Szaisztok,
hát tényleg megjártuk a gyerekambulanciát, 39.7 volt Szabi láza fél 3-kor. Újat nem mondtak, nem is kaptunk semmi gyógyszert, mandulagyuszi, és ettől ilyen magas, felváltva kell 2 fajta kúpot meg Nurofent, meg hűtőfürdőt csinálni, amíg láz van.
MOst szétszedjük megint a gyerekeket, hátha B. nem kapná el....

Köszi, Katlina, Neked is, megkaptam az sms-t!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Hátha! Próbáljátok meg! Szegény Szabi! :cry: Durva ez a 39 feletti láz. :shock:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Most olvasom Kati, hogy a Balázsos kérdésedre nem válaszoltam. :oops: Sinupret-et írt fel a doki, meg orrsprayt. "Kicsit piros a torka, valami irritálja"- mondta a doki. Elég csúnyán köhög, naponta többször köhög, akkor folyamatosan. De inkább csak akkor, ha felpörög. Mármint a gyerek. :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dorka :( +++ Szegény Szabi :( És még több, mint egy hó a műtétig...
Nekünk megvolt a szülinapi buli a hétvégén :)

Judit, gratu a potyajegyhez :lol:

Akkor a lassú gépesek kedvéért (mint pl. az enyim), rakok én is fázis fotókat :mrgreen:

Kis vöröském
Kép
Kép

1 évesen
Kép

2 évesen
Kép

3 évesen...
Kép

...a szülinapi partin
Kép

Kép

Kép

A torta
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


balwin Judit! A torta mindent visz! Azta! És még engem dícsértetek! Kérlek mond, hogy a macsekot nem te csináltad!
Kérdeztem a múltkor is, hogy melyik fondantot készítetted el? A zselatinfőzőset?
Lánykádnak gyönyörű a haja! És látom Hello Kitty mánia van felétek! :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dorka!
Robinak is ilyen magas volt a láza amikor mandula gyulladása volt!
Kitartás++++++++++++

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Dorka, Szabinak jobbulást!

Balwin Judit, torta rendel addig, légyszi Barbiesra is tökéletesítsd :) AnnaLuca minden szülinapjára el volt bőven látva ajándékokkal :)

Vera, az nem lehet, hogy csak simán a homok törte fel a lábujjukat, mert azzal nyomták el magukat, amikor léptek, merthogy belesüllyedtek, és az okozta a hámréteg sérülést?
Végül is a kellemetlenség a lényeg :(

Olga, ki volt a gondozónénitek?

Ovisjelek: http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/_ ... K__/227266

Én innen rendeltem Mártinak a mókust, A/5-ös méretben, ha jól emlékszem. Kicsit kopott már, de szerintem jól bírja. A képet én választottam ki anno.
Ha esetleg többen rendeltek, az pk spórolás, de ezzel nem mondtam semmi újat.

Megvolt ma az ugrálóváras buli Zsófinak. Jól sikerült, a gyerekek nagyon jól érezték magukat. Zsófi feketeerdő tortát választott, az is nagyon finom volt. Egy gond volt vele, hogy az ugrálóban nincs hűtőszekrény, így a szeletelésnél meg-megdőlt egy-egy szelet. Meglett a hőn áhított ikerkocsi is :)

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Megnézegettem az ovijeleszsákos linkeket :) Mosmán csak azt lenne jó tunni, hogy melyik a jobb (monnyuk pl. tartósabb): a rávarrós vagy a rávasalós? :roll:
Luca jele amúgy a szőlő :)

Dorka, hírek?

Kati, télleg, Virágot még nem is láttuk kicsiben :) A haját ne bánd, azéé ahogy látom, a vállig érő fazonnal is csini :) Monnyuk könnyen beszélek, de ha Luca haját vágnák le... Így is kínlódtam egy sort, hogy legyen frufru vagy ne - a szemüveg miatt. Végül félmegoldással lett...a babahajat vágtuk meg.

Olga, Balázsnak is jobbulást! Irritálja valami?! Csak úgy?...
Igen, a zselatinfőzőset csináltam :) Hehe, deee, dagi HK-t is én faragtam :mrgreen: A tortát amúgy elbactam, nem ilyenre szerettem volna, csak elszámoltam magam időileg. Ráadásul Luca is belemarkolt a díszítés előtt :P Szal azt is takargattam ezzel-azzal.

Judit, a lányok tortái is guszták :) Én is feketeerdővel béleltem a Kitty-set :)
B.füredet nagyon szeretem! Szállás hol lesz?

Utazókra én is irigy-irigy! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Nah akkor csokorba fogva!

Nagyon boldog születésnapot kívánok Lucának Robikának Virágnak!
Isten éltessen titeket!!!!

Képet én nem tudok feltenni mert ahhoz igencsak béna vagyok :oops:

Balwin nagyon klassz a torta!
Dorka jobbulást Szabinak

Olga nagyon aranyosak a gyerekek s hogy én is leírjam a véleményemet szerintem Az apukájára hasonlít Balázs


kellemes hétvégét

ui.: Balwin megkaptam a pü-t írok vissza majd

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok,

Szabi még éjjel is lázas volt, most már csak hőem. van, de folyamatosan kapja a lázcsillapítókat. Már a kedve is jobb, csak alig eszik, a folyadékot meg diktálni kell belé. Szerencsére anyósomék bevállalták Bálintot éjjelre is, így nagyobb az esély, hogy nem kapja el.

Judit, nem semmi tortát kreáltál! :shock: Nekünk is szőlő lesz a jelünk :) Nagyon édes Luca, nekem nagyon tetszik a szemüvegben is!!!

Judit, ma meg mekis buli, ugye? Tartalmas hétvége :)
MI halasztottuk jöv. hétre a bulizást, a Zagyvába is időben telefonáltam tegnap, így jövő hétre lesz a torta is.

Olga, én már inkább Ambroxol-ra álltam át, mintha jobb lenne a gyerekeknek... Neked mi a tapasztalatod, Sinupret használ?

Tegnap este hűtőfürdő után ilyen volt Szabi:
Kép
Ma már hál'istennek sokkal jobb bőrben van...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


ovis jelek:

én innen már rendeltem is:) Hímzettek.
http://www.teszvesz.hu/item1081161937_o ... x3_cm.html

3*3 cm-es: 90 Ft
5*5 cm-es: 230 Ft
10*10 cm-es, névvel: 500 Ft
türcsi névvel, jellel (30*50 cm-es kéztörlő): 1150 Ft

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Ha valaki rendelne még innen, mehet együtt a rendelés, hogy ócsóbb legyen a ptkg!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse nagyon sokáig az ifjú házasokat!


Ha valakinek kell a Dorka által beillesztett ovisjelből még, akkor megoldható, hogy húgi elmenjen érte, és ha megyünk Debrecenbe, akkor ingyen és bérmentve elhozom! Majd én is jobban megnézem őket. Láttam a hajó az alsó sorban van, a szőlő pedig nagyon szép, 3 színből áll, ha jól látom.


Dorka! Az Ambroxol szerintem jobb, bár a sinupretet mi először használjuk.És még csak csütörtök este óta, ráadásul ma elfelejtettük vinni anyóshoz. A sinupretnél is este 6-kor lehet az utolsó adagot odaadni?
Jó hír, hogy Szabi láza végre elmúlt. Mielőbbi gyógyulást kívánok neki!

balwin Judit! Én inkább rávarrós párti vagyok. Mert úgy gondolom, de lehet rosszul, hogy pl. mikor az ágyneműjére vasalnám a mintát, akkor beleveszne az ágynemű mintájába, mert nem fehér az alapja. Vagy nem tudom. Arról nem beszélve, hogyha Hunor oda kerül (oviba) és más lesz a jele, a rávarrósat csak lefejted... És utána még el is adhatod! :lol:
Balázst szerintem mi fázítottuk meg a klímával...

levay Judit! Első évben a gondozó nénik a Juhász Andrea és a Budai Mónika volt, második évben maradt a Mónika és kaptuk Czakó Zsoltné Julcsit.
Ugrálóváras szülinapról készültek képek? Rakhatnál!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


http://www.deniswebshop.hu/index.php?pa ... cate_id=33

Én még ezzel szemezek, ez a hajó tetszik a legjobban. Csak 900 ft a postaköltség... Ezek 4x4 cm-esek, 500 ft/ 5 db.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, láttad, hogy kétféle hajója van, akitől én rendeltem? :)
Az egyik az utcsó előtti sor utolsója, nekem az tetszett!!

És ha más is rendel, akkor nagyon jó lenne, ha tesód el tudná hozni, aztán meg ti Szolnokig :)

Jájj, tényleg Krisztáék lagziznak!!! ÉLJEN AZ IFJÚ PÁR!!!!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka, hát télleg jól le volt Szabi :(

Én is rendelek a teszvesz-ről, csak a színekkel variálnék (úllátom lehet ilyet), hogy lányosabb szőlő legyen (mályvás, rózsaszínes) :)

Lehet hülyeséget kérdezek, de 1-et rendeltél, vagy lesz több is priviben? :) Nemtom hogy éri meg jobban az eladónak...

Nekem a szétdobós postaktg is jó, meg Olga futárszolgálata is (Olga, köszi a felajánlást!) :D

Még ovis zsákot meg ágyneműket lesegetek...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Sok Boldogságot az Ifjú Párnak!


Nekünk 3 illetve négy év ovi után, már nem továbbadós az ágyneműnk. Mindkét nagylányét megtartom tartaléknak, de szerintem nem fogom eladni. A Kingáé eredetileg boltból való ovis méret, nem is olcsó kategóriás volt, de eléggé megkopott, a Zsófiét én varrtam, mivel nyuszi volt a jele, egyszer találtam egy nagy Péter nyuszis paplan huzatot, amin sok pici nyuszi volt, és a 2/3 részén egy széles nyuszis bordűr ment rajta körbe. Ebből lett a takaró huzata bordürrrel, a párnáján csak kicsi nyuszik voltak, a zsákra is futotta, kicsi nyuszis volt, a szebrész pedig a bordűr. Márticié lovas, egyforma méretű lovakkal. Az övén van a rávasalós, mindkét oldalon a gombolásnál a sarokban. A zsákján a zsebek lófejek :)

Kati, milyen volt a mekis buli?

Nálunk lezajlott, a kislányok egy kicsit illetődöttek voltak, lassan oldóttak. A Hostesünknek ez volt az első partyja, szegény nagyon izgult, én is, hogy ne rontsa el.

Mártici élvezi az új játékait.

Szabi gyógyul már?

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit, volt asszem lila szőlője is, de lehet variálni sztem is.
Én 1 db 10*10-eset rendeltem az ovizsákra, 1 db türcsit a névvel-jellel, meg 5 db 3*3-asat. De fogalmam sincs, mennyi kellene, meg mikre kell még rávarrni.... (ágynemű, tiszt.csomag, tornazsák?)

Ágyneműben és ovizsákban anyósomban bízom :) Nagyon kreatív és ügyeskezű :)

Judit, a hostessnek mi a konkrét feladata?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziaszok!

Sok boldogságot az ifjú párnak!!!! És nagyon várjuk a képeket!!!

Tegnap szétnéztünk az AsiaCenterben meg a Sárkányban, ami kismamaruhát, felsőt találtam volna, az mind műszálas volt.... :( Úgyhogy nem vettem semmit.
A Soroksáris Outlet se igazán tetszett, tényleg olcsóbbak a cuccok, de én valahogy nagyobb választékra számítottam a honlap alapján. De legalább ezt is megnéztük. :)

Dóri! Zolimnak is gennyes mandulagyulladása van, nem tudom honnan szedte össze, de neki se láza se hőemelkedése nem volt. A doki is csodálkozott rajta. Kapott antibiotikumot, már egész jól van, csak fáj még a torka picit.

További kellemes hétvégét Mindenkinek!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Ifjú párnak Sok Boldogságot Kívánunk!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!


Rita! Sajnálom, hogy semmi érdemlegeset nem találtál. Ahogy célozgattam rá, nekem is csalódás volt az outlet. Azért ott sikerült babónak beszerezni valamit?
Férjednek jobbulást! Valamint látom sikerült az avatar! :)

Dorka! Ágyneművel én úgy vagyok, hogy amit baba korában használt, az nagyjából jó lesz az ovis plédre. Meg az az igazság, hogy a zsák és tornazsák varrását én is anyósra bízom, mert nem igazán tetszenek azok a minták, amiket látok varrott és varratható zsákoknál. Na ez nem volt magyaros...
Hajót megnézem, én egyet láttam csak... Vagyis egyet megláttam, utána nem kerestem nála többet...
Dorka nekem ezek jutnak eszembe, amire kell(het) jel: ovizsák, tornazsák, lepedő(k), csak takaróhuzat(ok), mesepárna(nem mindenhol kérnek), törölköző(k). nagyon más textiles dolog nemigen van bent. Valamint nem mostanság, de a Tesco-ban vettem textilfilcet, van hozzá 10 vagy 20 db ruhára vasalható kis címke is (amire a gyerek nevét, jelét írhatod). Bár az az igazság, hogy kabátot (pl.) még nem nagyon kevertek össze...

balwin Judit! Valamelyik honlapon láttam gyönyörű oviszsákot, farmer az alap, és arra nagyon szép anyagból voltak zsebek varrva. Csak elég horror volt az ára tornazsákkal és postával.

http://www.mi2en.hu/

Ha valamit találnál, azért szólj, akkor lehet anyóst megkímélem a varrástól. Köszi!

A debreceni "futárszolgálat" részünkről rendben!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára juhaszolga 2010.06.20 17:07-kor.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: