Új privát üzeneted érkezett!

Ja igen,
Vuka, ti minden nap mentek valahova? Ez tök jó lehet, bár bizti fárasztó is...nem szoktál elfáradni ilyenkor délutánra? Én mindig dögfáradt vagyok amikor elmegyünk valahova Marcival....ezért csak 2x-3x megyünk egy héten....A többi napon itthon szoktam lenni, és nyugi van...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
miért fáradnának el, ha fél1-kor kelnek ki az ágyból!!! :twisted: :D :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubi,
szerintem meg a horvátok és ők is nyerik az egészet. De remélem nem lesz igazam. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Hűűű, én meg rosszul vagyok a Méhes Gábortól. Amíg nincs különösebb izgalom, addig még csak-csak, de mikor üvölt... áááááááá! Nem az a baj, hogy üvölt, hanem hogy milyen hangon. Nekem Faragó Ricsi meg a Hajdú B. a favorit, de ők focisok sajna.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Látod, GAbi, milyen különbözőek is vagyunk....én pl szeretem amikor egy riporter így beleéli magát, mert akkor én is... :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba, igazigaz...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba, ha az első 3-ban benne leszünk, akkor már nagyon-nagyon büszkék lehetünk erre a fiú csapatra...a Skalicki hogy megőszűlt...!!! (biztos nagyon készültek erre a vb-re...)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, egy db levél jött 2 képpel. Azt hiszem, ezek jöttek tőled: 100_3494.jpg 100_3505.jpg

Ilba,
átjött a Képek, képek2, képek3, képek4 és képek7 levél, s töröltem.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Cool, Gabi, köszi a képeket megkaptam. Tök jó kis képek! Van amelyik nagyon jól sikerült...és Cool...nem is csak félig vagyunk rajta vagy ilyesmi... :lol: :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, ja-ja, én is szeressem, ha beleéli magát a riporter, csak a Méhes hangját nem szeretem. Mármint az izgulós hangját. Mikor még csak 2-2, akkor elmegy. :lol: Nekem a Faragó Ricsi üvöltséön, és kész!!! :twisted: :lol:

Sztem a spanyolok nyernek.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


üvöltsön

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kormi,
Van még egy 5MB-os levél, az mehet most este, vagy majd később küldjem

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi,
oké...kiegyezhetünk egy döntetlenben.... :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi, amúgy meg a Faragót és a Hajdú B-t is szeretem ám!!! Náluk is felmegy az adrenalin.... :lol: :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


na mi van, magam vagyok a nagy nihilben? :x

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba
És az új net milyen áron van és egyéb paraméterei milyenek?

Bubek
Én is 75B voltam... most meg léghajók... :(
Nem tudom elképzelni, hogy valaha kisebb lesz... vagy ha igen azt lehet jobb nem is elképzelni, hogy hogy fog kinézni...
A lakás felújítástól pénz hiányában egy kicsit a kedvem is elment... meg most lefoglalt az illusztrációs pályázat... elvileg már lehetne rá szavazni de még nem találom az egyik oldalon sem... :(


Gabuska
Ja... az anyja meg nem tudja kifizetni a gázszámláját!!! :shock: milliárdos fiacskája esetleg besegíthetne némi aprópénzzel... :) :D :lol:
A megszorításokból bejövő pénz meg saját bevallása szerint is csak csepp a tengernyi adóssághoz képest... ellenben családok ezreinek megélhetését komolyan veszélyezteti... nem is merek belegondolni, hogy mi lesz velünk... ha az illetéket is törlesztenünk kellene (kölcsönből kifizettük a felét) akkor havonta csak a törlesztő több lenne mint százezer... :shock: sajnos így sem lesz sokkal kevesebb, még az is lehet, hogy ki kell adnunk a lakást ahelyett, hogy beköltöznénk, de azt az idegeim már lehet nem bírnák... :(
A másik amitől ki tudok akadni, hogy nekem itt ne példálózzanak Svájccal, meg Németországgal, hogy a terhek ott is így meg úgy majd ha itthon is egy takarító fizetése 500000 lesz a többi egyéb meg innen felfelé akkor fel lehet hozni a nyugati példát és akkor mi is ki tudnánk fizetni a havi százezret törlesztőre..


Cool
Jó... jó... persze de azért nekem valahogy most mégis kölyökoroszlán ...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 



Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, átjött az 5 és 6 is, köszönöm.

Bubek,
ürítettem Ilbáé után, most van kb 19 M helyem, jöhet most este.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


ja és Áronról még nemtöltöttünk le Januári képeket... :(
ugye ugye kellett nekem olyan nagy memóriakártyát kapni karácsonyra... még a mézesekről készült fotókkal is lógok! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Képzeljétek ma de Marci 2,5 órát aludt... :shock: 11h-től 13.30-ig (percre pontosan! :shock: ) aztán alig evett ebédet, és egy csomót játszottunk, meg uzsiztunk is, és fél 5-kor megint aludt(unk együtt :wink: ) 1,5 órát...És most is egész jól húzza 2 órája....kopp-kopp-kopp....bár lehet ez az oltás miatt van csak...de jó lenne, ha nem attól lenne...!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Kormi, akkor most küldöm

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


No én léptem. Jóccakát! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mi holnap megyünk szurira, 11-re, akkor, vagy fél 11-kor szoktunk kelni, úgyhogy érekes lesz...
Mostanában 4-5-6 óra tájban át kell menni Livihez aludnom, mert felébred és addig nyekereg, míg le nem fekszem mellé a földre. Semmi baja, nem azért kell ott lenni. Csak úgy. Pedig nem is lát a rácsvédőjétől. :lol:
Valahogy át kéne ütemezni a lefekvés-felkelést, mert este 10-nél előbb nem alszik el. Jobb lenne ha fél 9-9 körül elaludna és max. 9-kor kelne reggel. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamacka
én 65B-ről indítottam, s most 85(90)D, sőt DD ! Én annyira nem báno, csak lehetne ekkora kosárral kapni melltartót.

Amit Gabusnak írtál (megszorítások), egyetértek.
Most azon (is) agyalok, mi lesz, ha lejár a GYES. Most még megéldegélünk, de nekem tízegynehány évnyi egyetemre járás után se lett egy diplomám se, hivatalosan nem dolgoztam egy napot se, de nem is akarok programozó lenni. Most akarom kitalálni, mi legyek, ha nagy leszek. :oops:
Ma este pl ezt nézegettem:
http://www.efeb.hu/course.aspx?id=121
egy alapítvány fizeti kismamáknak a tamfolyam felét.

Kell a gép a páromnak, még jövök.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Ilba
Köszi
Mi az a dinamikus és statikus vebtárhely?
Lehet ez egy teljesen banális kérdés?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


halihó, élünk, mi is jól vagyunk.

Mamac, el ne menj amíg nem olvasol, légyszi küldjél képeket a jumami@gmail.com emailre!!!
jumam
 
 


Kormi
Én is gondolkodtam, hogy továbbképzem magam állambácsi pénzén amíg lehet(gyed mellett ingyenes volt), de erről lecsúsztam... :( most tudtam meg, hogy dec 31 től megszűnt... persze várható volt... :(
Én most 85 C vagyok de volt ennél nagyobb is... kerületre egy kicsit nagy de mivel nem szoptatós nem árt ha kevésbé látványosan tudom kibújtatni... :lol:
Én amúgy az Anita melltartókat nagyon ajánlom.. igaz drága de kényelmes, vigyáz a cicikre és ami szintén nem elhanyagolható szempont: szép!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jumam
Küldtem... :shock: még kérdeztem is, hogy elég e a méret? vagy küldjek nagyobbat...


Bár igaz válaszként küldtem.... te nem erről a címről írtál?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bubek szeretek menni Petrával mindenfelé, mert itthon nem nagyon tudom lekötni és nekem sem árt a társaság. Néha kicsit nehéz, akkor ritkítok a programokon. Mostanság viszont ránk fér, hiszen a betegségem miatt sokáig nem mozdultunk ki. Ilbának pedig igaza van, egész de. pihengetünk, hogy du. bírjuk a tempót. :wink:
Na megyek nézem tovább a filmet.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ha már a nevekről volt szó

Zelma és Rajmund nap van :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én is megyek aludni, jó éjszakát nektek!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Jumam
Nagyméretben kell, vagy elég az a méret amit ide is feltöltök...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamac, most gyorsan megnéztem még, nem jött tőled semmi :(

légyszi próbáld meg mégegyszer!!
válaszként elvileg át kellett volna jöjjön, nem értem.
Azt hiszem már csak a tiéd hiányzik, és indulhat a munka :shock:
ja meg még magunkról kell összeszednem képeket :oops:
jumam
 
 


lehet nagy méret, hogy szép legyen.

A gmailre ráfér...
jumam
 
 


Nem értem miért nem ment át!!!??? :?

Nembaj ha holnap küldöm?

megláttam mennyi az idő és rámtört a pánikszerű alhatnék... :(
...egy kicsit kivagyok mostanság... azon agyalok, hogy lehet ki kellene próbálni ezt a ordítani hagyomötpercenkéntmegnézem módszert de valahogy nem vusz rá a lélek... pedig neki sem jó hogy nem alszik...

Tényleg akkor a portfolióm sem kaptad meg?
Pár hete azt is elküldtem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka
a fodrászomat Zelmának hívják, nekem tetszik a név.

Párom bejött, hogy írnia kell egy levelet. Felcspata a kisvillanyt, merthogy ő nem tud gépelni, csak lámpa mellett. EWrre persze Levente teljesen felébredt. Most kell vagy 1-2 úra, hogy visszaaludjon. BRÜHÜHŰŰŰŰ

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


De a portfólió átjött, de az a kiadó email címére. köszönöm
Elraktároztam és küldöm tovább még, ha te is úgy gondolod, hogy tartsanak észben téged, ha akad valami illusztrálnivaló.

lehet, hogy ez is ott van véletlenül?? mert azt nem nézem sűrűn, de mindjárt odakukkantok.
jumam
 
 


nem, ott sincs, akkor légyszi mégegyszer!! köszönöm

és persze jó lesz holnap 8)

jó éjt, puszi mindenkinek!!
jumam
 
 


Sztem a lemezes kiságy csak annyiban más, hogy nem vékony, henger alakú rácsok vannak, hanem kb. 5-6 centi széles fa lemezkék. Natasa, ha nagy hülyeséget mondok, javíts ki!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Valami ilyesmi:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vacsi egyik este a konyhakövön:
Kép

Benedek legújabb mániája:keressünk órát anyának a weben, követeli az óraaukciós oldalakat, s imádja rajtuk a Hello Kittys órákat:
Kép

Levente így ébredt fél órája kb:
Kép

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Gabuska szerintem is ilyen kiságyuk van Natasáéknak.

Nem tudom mi van ma este, de Petra már harmadjára kelt, kicsit sirdogált 5 percig, aztán visszaaludt.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Levente még ébren...

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Na utolértem magam a naplómban.
A film még mindig tart, tök jó, csak nem tudom mikor jutok az ágyba, és holnap kivételesen korán kellene kelnem, hiszen legkésőbb 10-re mennünk kell a klubos talira.
Szép álmokat mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Hogy az a .............................................................................., aki reggel 8-kor felveri a családot telefonon! :evil: Csessze meg! :evil: :evil: :evil: Szerencséje, hogy nem beszélgettem el vele, csak akkor Beni totál felébred. Biztos megint fantasztikus utazási lehetőség volt ... :x

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus: “a Gina, Georgina név nekem az Abigél c. regény miatt kedves, de nem adnám a gyerekemnek. Max. a Ginát.”
Nnnna. Látod, nálunk is pont ez a helyzet, cask mi ezt úgy fejezzük ki, hogy “tetszik nekünk a Gina név”. Mi ilyen végtelenül egyszerű népek vagyunk. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Nálunk Zsozsó akart kb 1 évvel ezelőtt az Abigél miatt Gina lenni. Mondta, hogy szólítsuk úgy amíg meg nem tudja változtatni. :)
Ez nem ment, de legalább Georgina utcában van az iskolája 8)
Mostanában Szonja akar lenni :wink: . Még új névnapot sem kellene megjegyeznie.

Azt akartam még, Hogy Bubek, te fantasztikusan ügyes vagy ezzel a szállásintézéssel!!!!
jumam
 
 


Ilba,
miért nem halkítod le vagy kapcsolod ki a telódat éjjelre? :wink:

Cool,
mivan???? :shock: :D

Mingyá ménünk szurira, lesz megint visítás a dokibácsi fülébe. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én most az asztalosra vagyok nagyon mérges a szomszédból!! A hálószobában Julcsi nem tud aludni, mert csinálják felette a tetőteret és a gerendamennyezeten minden áthallatszik. Elmentünk aludni a nappaliba, ahol tompábbak ezek a zajok, de ajtó az nincs, egyben az előszobával, J szopival majdnem elaludt, már a büfinél tartottunk, erre csöngetett :twisted:
aludt Julesz kb 10 percet :twisted: :evil:
jumam
 
 


Sziasztok!

Ma megint milyen pocsék idő van!

Az éjszaka elég jól telt,Szilvi kapott este egy kis panadolt,mert volt láza.

Ilba:

A karjába kapta,de jól fel a vállcsúcsba,igy borogatni elég nehéz volt a karját,de sebtapasszal rögzitettem a gézlapot és igy egész éjszakára ott maradt.

Natasa:

Igen,eddig úgy néz ki megyünk mi is!

Bubek:

Autósülésen én is gondolkodtam,de valószinű kölcsönkérni nem tudunk senkitől,igy használtan szeretnék venni.
Ha valaki lát olcsó autósülést szóljon feltétlen!

A nevekről annyit,hogy fiúnévben tetszik a Bence,Barnabás,Kristóf.Lánynévben pedig az Eszter,Lili,Viktória.
Az a baj,hogy nekem a nevekhez mindig valamelyik óvisom arca ugrik be és hiába a jól hangzó név,ha a gyerekkel sok volt a gondom akkor a név se tetszik :wink:

De azt hiszem nekem már nem lesz 3. vonalzóm!

Gabi,Ilba:

A képeket megkaptam!Köszönöm!

Gabi,a telefonos képek nagyon aranyosak!Hogy el vannak alélva a csajok!

Kép

Kép
novum
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?