Új privát üzeneted érkezett!

Hatalmas gratula Biankához!!!!!!! :lol: :lol:
Irigyelek,hogy már tulvagytok rajta :D
gégéé: ne is mosd várom is de be is vagyok szarva :?
Dórkánál is azt hittem elöbb meglesz. Most is ugy gondoltam nem várja meg a kiirt idöpontott de már nem vagyok benne biztos. Hétvégéig még ne de utána már nem bánám meg .

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


ne legyél beszarva! király lesz megpuszilni :D

trundike is már biztos össze-vissza puszilgatta Biankát :)

és még azt mondta tegnap, hogy nem fog sunyiban megszülni :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Dejó hogy tündi megszült,mondta ő már tegnap hogy fájogat...Nagyon gratulálok nekik és nagyon jó egészséget kivánok.Hú de irigylem hogy túl van rajta.Zsófi készülj...te jössz! :lol:

Lara nekem első gyerekem,spontán született.Másodig is úgy indult...4 órát vajúdtam,semmit nem tágultam pedig irtó erős fájásaim voltak,majd hirtelen a lázam felment 40 re.Azonnal toltak a műtőbe...Utólag mondták valami fertőzés lehetett a dolog mögött,amit valszeg a kórházban kaptam el mert előtte már két napja bennt feküdtem,mert túlhordtam a kisasszonyt.

Nem tudom most miképp lesz.Izgulok is nagyon,szeretném nagyon spontán megszülni,csak a hegemet féltem a hasamon,szét ne nyíljon.Mert bár gyors a császár,de az utána való felépülés sokkal hosszadalmasabb fájdalmasabb(nem beszélve a már emlegetett katéterről).

Gégéé mennél már te is mi? :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

 
 

jaja:)

mennék ám, de leginkább jönnék haza onnan...

te? :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaja:)

mennék ám, de leginkább jönnék haza onnan...

te? :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


géggéé jaja igy...már hazafelé a kocsiban az ülésben ott csicsikál a babó...jajj de jó lenne... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


:) én is úgy...de én még nem merem beleélni magam semmibe...majd ha már ott lesz, egészséges lesz...

mizu csajok?
Winchi nem jösz mesélni? vagy nem érsz rá nagyon, gondolom...

hettuli nem volt tegnap...remélem nincs baj!

na megyek bambulom a tv-t. pusz

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Tründike nagyon gratulálok, ez gyorsan ment :D :D :D

Tegnap hazajöttünk és egy másik fórumos ismerősömnek ajánlgattam a kórházi helyem átadom erre ő is tegnap délután megszült :lol: Tündinek nem is ajánlgattam de lehet, hogy Biussal ők vannak az én volt szobámban :lol:
Na majd holnap körülnézek ki hol van holnap megyünk varratszedésre.

Császár: Nekem nem volt rossz élmény, 10 körül értünk be a kórházba, magzatvízvizsgálatnál repedt meg a burok, minden eredményünk jó volt, nekem kicsit magas lett a vérnyomásom. fél 3kor emelték ki Matyit és 6kor már a kezemben volt az őrzőben.
Remegés nekem is volt, én nem voltam fáradt nekem azt mondták az érzéstelenítőtől van. A Katéter volt nekem a legrosszabb nem nem fáj vészesen inkább csak nagyon kellemetlen és én nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam tőle.
Este 11kor keltem fel előszőr na az piszok sz*r érzés az első pár lépést megtenni. Fejfájás nálam egy nappal később jött ki még tegnap is sokat fájt ma már sokkal enyhébb. Teljesen laposan kell feküdni rengeteget inni és kvt inni a koffein miatt. Nekem a dokim javasolta mert ők is koffein infúziót adnak az ilyen fejfájára.

Matyikánk egy tündér, lehet az ember szerelmes a párjába és a fiába is? :lol: :lol: :lol:
Eszik, alszik, trottyog a gatyába és les nagyokat. Este 9kor ettünk aztán 2kor és 5kor. Tejecském van szépen, örülök neki nagyon, Matyi meg még jobban :lol:

Most megyek mert hiányolják már a kiszolgáló személyzetet, következőleg hozok képeket :lol:

KépKép
winchi
 
 


Hello Csajok!

Túl vagyok a vizsgán!!!!JUHEJJJ! Nemtom hányas lett, mert végeztem, és leléptem, majd az osztálytársak felhívnak. A szakdoli dícséretes 5-ös. A többi majd kiderül. Nem vagyok maximalista, de örülök, hogy jó lett.
Kösz, hogy gondoltatok rám! Jól jött! :D

Trundi: Nagyon nagyon nagy gratuláció Biankához. Nagyon sok-sok-sok boldogságot nektek, sok tejcit, és sok puszit küldünk persze Barnikának is! Várunk a képekkel, beszámolóval. (Sejtettem,hogy ezek a 10 percesek nem jóslófájások)

Sarmon, Gégéé: kitartás nemsokára ti jöttök, de előbb Zsófi!
Ja, lehet még a végén egyszerre szültök.

Zsula: Krisztián nagyon ügyes. 1 hónaposan ilyet csinál???? Jó erős kis pasi! Az én lányomat meg nem lehet hasra tenni, mert utálja. Beleveri a fejét az ágyba, meg ordít, kifeszíti magát. Pedig mikor kisebb volt imádott hason aludni.

Lara: sajnálom a cisztát, reméljük hamar elmúlik. Nekem is volt, csak nekem felnőtt koromban. Nekem fájt, remélem nekik nem! Sokat szenvedtem vele. De tényleg a hormonok rendbeteszik. Engem műtött is a dokibácsi vele, de szülés óta eltűntek. ( a hormonok tudják a dolgukat)

Winchi: Gratula a kiskukishoz! Várjuk a képeket, aztán majd választunk mi is vőlegényt! :)

Anyany: remélem minden ok lesz Zsófival.
Mi is holnap megyünk Szekszárdra egy átfogó UH-ra. 5000 Ft-ot kérnek, mert nem körzetben vagyunk, de letojom, legalább megnyugszom, hogy minden ok. ( A barátnőm kislánya Luca most 7 hetes, és itt derült ki, hogy az egyik veséje kisebb,mint a másik.)
Fehérváron miért csak a csípőficamot nézik?? Itt megnézik a szívét, a hasát a fejét, mindenét a 6. hetes kontrollon. ÁÁÁ, egészségügy...

Néha én is úgy érzem, hogy lennék még pocakos, és szívesen átélném mégegyszer a szülést, mármint nem a fájdalmat, csak az érzést, hogy kibújik, és ott van. Jajj lányok ez a legnagyobb csoda az életben. És ezt tényleg már csak akkor tudja az ember,ha anyává válik. Sarmon te már 3-szorosan. Csudajó anyának lenni! Persze néha fárasztó is.....

Na, majd még jelentkezem, de a leányzó épp most trottyantott itt nekem olyanokat, hogy muszáj lesz kicserélni!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Hú új vonalzót is kell alkotnunk :D

KépKép
winchi
 
 


ancsi_pancsi nagyon gratu!!!

winchi, szupetr, hogy ilyen jól érzitek magatokat!
Azt szerettem volna kérdezni, hogy te meg a párod is picurkák vagytok, vagy hogy-hoyg 2500-al született Matyika? Csak mert a doki szerint Emma most 2130 körül van...mivel mi is nagyok vagyunk a párommal, gondolom emiatt...amúgy mi történt tíz és fél három között???
ja és szerintem simán lehetsz szerelmes két fiúba, ilyen esetben :D:D

Tényleg új vonalzó kell :D:Dtök jó, hogy itt vagy, és már kibújt a manócskád :)

ancsi_pancsi bocsánat...még mindig nem tudtam képet rakni...a legutolsó pocis kép, ami a gépen van, augusztusi, és nem rakja be, mert nagy...

sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jajj, Gégéé: hát nem haragszom!!! Ne kérj bocsánatot, csak kíváncsi vagyok rád, ennyi!
Úgy tudsz képet kicsinyíteni, hogy jobb egérrel rákattintaszt, és utána arra, hogy szerkesztés. Akkor beteszi a képet a paint programba, ott rámész a kép menü-re,és kiválasztod, hogy nyújtás döntés, és a függőlegest és vízszintest is kb 15-20-ra állítód.
De valaki már írt itt egy internetes oldalt is a www.meretezdat.hu vagy valami hasonló a címe..
Próbálkozz, mert ha megszületik Emmácska, akkor sok képet kell ám feltenned!! :D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


mármint 15-20 %-ra

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Szólj ha sikerült!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Kép

ha sikerült, akkor ez egy tavalyi, esküvői kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sikeeeerüüüüült :P :P :P :P :P

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


király az új vonalzó winchiiiiii

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép

ez augusztusi pocakkép:) azóta kétszer ekkora :D:D:D

winchi, ha van időd dobj egy képet Matyi Manóról:)

puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé ügyes vagy jó lett a kép, pakolhatod a pocis képet :D

Nem vagyunk kicsik, én 178 centi vagyok és eléggé husis a párom is ilyen magas csak ő vékonyabb kicsit. Mindketten 3,10 3,20 körüli súllyal születtünk így Matyit is ilyesmire tippeltük, tudtuk hogy nagy baba nem lesz. Dokim is azt mondta amikor meglett hogy ő is olyan 2800-3000re tippelte meglepődött hogy kisebb lett. Mint kiderült anyósom meg a tesója születtek kis súllyal lehet hogy az köszönt vissza, nem tudjuk. DE a fiatalúr így is gyönyörű majd itt kint rápakolom a hurkácskákat :D :D :D

10 és fél 3 között: először papírok kitöltése, sokmindenféle kell nekik, aztán szívhangot néztek, magzatvizet, akkor ugye elfolyt. Újabb szívhang, vérnyomásmérés, ja és kúpot kaptam a beöntés helyett, elvonultam hogy hasson aztán alkotnom kellett és zuhanyozni is lehetett. Akkor még a főorvosra vártunk 1 órát én közbe telefonálgattam anyuval meg a családdal, meg ismerős volt a csecsemős nővérke és a műtősfiú velük is beszéltem. Gyorsan eltelt ez az idő közbe erősödtek a fájásaim de aztán mentünk a műtőbe.
Ja még a katéter felhelyezése volt.

KépKép
winchi
 
 


Gégéé szép a pocid, jó kis formás :D Mostani képet is szeretnénk :D

KépKép
winchi
 
 


hű mennyi mindent csináltak!!!

Akkor csak pakold Matyira a hurkákat!!! én pakolom magamra :D
majd párommmal csináltatok friss képet!!! ígérem!!!

jaj nagyon örülök, hogy jól vagy, és meg is nyugtat kicsit, hogy ilyen pozitívan nyilatkozol a császárról!!!basszus és a katétert előbb helyezik fel, mint a fájdalomcsillapítás...és tényleg milyen fájdalomcsillapítás volt? fájt?:)
most mennyire fáj a sebed?
a férjed hogy viselte, amíg te kórházban voltál?

sok pusz

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép Első közös kép
Kép Matyi
Kép Apa keze
Kép Ezen a képen újra beleszerettem a férjembe
Kép saját ágyikóban

KépKép
winchi
 
 


hű jóképű fiúk!!! :D :D :D :D :D

nagyon gratu! (és nagyon irigy:))

pihenj amennyit csak tudsz! puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


A katéterhez valami spray-vel fújtak le, helyi érzéstelenítő volt de ez a része nem kellemes.
A gerincérzéstelenítő kellemetlen, de ha esetleg tényleg úgy leszel mint én, hogy előre tudod hogy csaszi akkor lelkileg előre felkészíted magad hogy nem kellemes dolgok ezek, de ezrek túlélték már én is túl fogom és nem parázok előre. Én is sokat olvastam utána hogy tisztában legyek a dolgokkal és ez a hozzáállás sokat segített nekem lelkileg.
A gerincszúrkálás fájdalmas, nekem többedszerre találták csak el mert van egy kis gerincferdülésem de utána amikor elkezdesz zsibbadni az elég jó drogos élmény :D :D :D
Párom nagyon nehezen viselte az egyedüllétet, és beteg is lett kicsit köhög meg fáj a torka, Matyit csak szájmaszkban veszi kézbe. De amikor hazajöttünk csillogott a lakás kitakarított a tiszteletünkre :lol:

A sebem fájdolgál meg húzódik, remélem holnap a dokinak tetszeni fog tegnap a főorvos meg volt elégedve vele, hogy szépen gyógyul. A belső varratok is fájnak, meg szopi közben húzódik nagyon a méhem, nekem többet ért ha Matyi cicizett mint az oxitocin injekciók.

KépKép
winchi
 
 


Köszönöm a sok információt...nagyon hasznosak; segítenek felkészülni :)

Szegény férjed!!! Ápolgasd!!! most megyek shoppingolni! sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Winchi te tudtad előre h csaszi lesz?És miért is lett az?Bocs ha lemaradtam erről az infóról.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!!!

Megvagyok! Nincs baj, csak kicsit beállt a derekam, meg dolgoztam, meg idegeskedtem és nem volt kedvem a gép előtt üldögélni. Ilyenek...

Eddig azt hittem, hogy az én agyam szita mostanában, de rá kell jönnöm, hogy nem vagyok elveszett. Winchinek a szeme miatt lett tervezett császár 8) Nemdebár???

Ja meg gratula az új anyukának. Már napok óta olyan befordult volt a csaj, tudtam, hogy csak duma az a két hét meg a tízperces jóslók :D

Örülök, hogy kielégítően alakul mindenki dolga. Remélem az enyém is, holnap meglátjuk :wink:
hettuli
 
 


Ha így van ahogy írod,akkor kösz Hettuli! :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


szorítok holnap hettuli!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!Trundike:Hatalmas nagy gratula!!!!Irtam neked smst de már nem az a számod :cry: Remélem minden rendben zajlott már nagyon várunk vissza a beszámolóval és a képekkel!
Sarmon:Akkor szorítok neked hogy gyors spontán szülésed legyen :wink:
Winchi:Nagyon szépek vagytok a képeken látszik Apán hogy meg van hatódva :D Nekem kb 2 hétig huzódott a seb utánna már nem éreztem!
Gégéé:Nagyon szép menyasszony voltál és szép kismami vagy várjuk a friss pocakfotót!
Ancsi:Nagyon ügyes vagy :D :D :D :D Gratulálok!Le a kalappal hogy Jázmin mellett ennyit birsz tanulni is!Én is remélem hogy elmúlnak a ciszták nekem is volt mert pcos vagyok és nekem is picik voltak nekem nem fájt remélem neki sem fáj,bár akkor biztos nem lenne ilyen nyugodt babó!
Bende??????
Vendég
 


kicsilányom ma, azaz már tegnap volt 4 hónapos!

Kép Zsófi és a tehene
Vendég
 


vonalzópróba
Vendég
 


tründikének hatalmas gratula!!!
Vendég
 


anyany, gyönyörű a bébi :) te meg millen pofit vágsz ? :D

szépek vagytok nagyon!!! jó a vonalzó is :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


na csajok én ma éjjel semmit, de semmit nem aludtam...ennél már az sem lehet rosszabb, amikor a baba miatt többször is felkelek éjszaka....emma akkora dudorokat csinált rajtam...szaladgált vagy mittudomén, de totál fájt...alig bírok egyik oldalról a másikra fordulni...melegem volt...nagyon fáj a szeméremcsontom...tíz perc után a combjaim, 20 perc egy helyben fekvés után a vádlim, a térdem, a bokám, és még mindig van ez a vizes jellegű folyásom, amin tök jól, egész éjszaka elparázgattam, hogy vajon ez nem-e a magzatvíz, és ha az....és a férjem duuuuuurvááááán horkolt....

gondolkodtam egész éjszaka, hogy dejó winchinek, meg hogy trundike vajon alszik-e, meg hogy vajon akinek babája van (ancsi, lara, anyany, zsula meg mindenki, vajon alszik-e, vajon sarmon alszik-e...), meghogy még 3 hét, de ááá inkább négy, de lehet 5, vagy 7...aztán eszembe jutott, hogy mennem kell vérvételre, ami miatt a férjem beállította a telóját , hogy hatkor kelünk...kimentem wcre, kettő óra múlt tíz perccel...egy csomó idő múlva megint kimentem, és még mindig ugyanannyi volt az idő, ebből rájöttem, hogy megállt a konyhai óra, így bementem a nappaliba, és láttam, hogy fél öt...na visszafeküdtem, és gondolkodtam, meg szenvedtem tovább, már a vállam is és a bordám is fájt...hallottam, hogy 5 óra, mert harangoztak, aztán persze jól elaludtunk a férjem hülye telefonja is bemondta az unalmast...így hétkor ébredtem...elmentünk a vérvételre Enyingre, ahol valami csoda folytán engem hívtak elsőre, és tök gyorsan végeztünk...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
köszi... hát olyan mosolygás határán levőt. lehet, hogy a fehér fal teszi. :)
Vendég
 


Haha Gégéé annyira nem volt jó Winchinek sem az éjszaka :lol:
Biztos a hidegfrontot érezték a babák, Emma is azért ficánkolhatott, Matyi itt kint csinálta ezt csak neki már hangja is van hozzá :lol: Mászkáltam egész éjszaka meg éjféltől 3ig együtt aludtunk, illetve arra emlékszem hogy átölelgettem és elaludtam a kis szaros meg közben engem lesett :lol:
6kor ettünk most meg megint Kómakirályt játszik és alszik jóizűen.

Ja igen a szemem miatt volt csaszi.

Anyany nagyon szépek vagytok :lol: De én megint nem látom a képen a tehenet :lol:
Emlékszel pár hete kérdeztem tőled a cicitartóban alvást. Na most már tudom is miről beszélsz :lol: Sosem volt kicsi cickóm de a párom szerint ez már a húúúú b*zd meg kategória :D :oops: :D

Ma megyünk varratszedésre meg próbálom Tündiéket meglesni :lol:

KépKép
winchi
 
 


hehe...matyika is király, akkor!!!

jól van lesd meg trundikét, sok puszi neki!!!!

anyany, nem vagy tehén, ha meg dundinyuszinak érzed magad, és tudsz várni olyan februárig, akkor én szívesen megyek veled valamerre sportolni!!!! mert én 79 kilóval kezdtem a terhességet (már az is sok volt...) és most 91 vagyok...szóval kicsit olyan teletábi vagyok...barbamamaszerű :) de majd jól leadom!

puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!Anyany:Nagyon szépek vagytok milyen nagy már Zsófi baba :D Egyátalán nem vagy tehén!!!!!!!Én most rendeltem egy dvd-t Ági pilates a cime és állítólag tök jó,na majd kiváncsi vagyok rá mert valamit muszály kezdenem magammal Hannus meg délelött mindig alszik(legalábbis eddig)úgyhogy lesz rá időm.

Gégéé:Jaj szegényem én 23:30-tól 01:00-ig voltam fennt Hannussal ez most nem is volt olyan sok hétfőn délután 4-töl fennt volt 02:30-ig szóval változó de valahogy ez az éjszakai alvás a mumus neki utánna ha felébred reggel 10 perc kaja aztán be az ágyba és szépen magátol elalszik még 5 órát délelött bár a pocakomba is délelött mindig aludt éjszaka meg dimbitott :D Én is a 32-ik héttöl mindig mondtam a páromnak hogy lehet hogy egy hónap múlva már hárman leszünk az utolsó hetekbe meg már a napokat is számoltam olyan hihtetlen hirtelen család lettünk,olyan jó :D :D :D

Winchi:De jó neked pusziljuk Tündit és Biankát is :D :D :D
Vendég
 


gégéé! kitartás! nem tudok tanácsot adni, mert bár Zsófi a pocakomban is aktívkodott, többnyire aludtam tőle. olyanok voltak inkább, hogy addig rugdosott, amíg fel nem keltem. mindezt fél4kor meg fél 5kor. aztán ücsörögtem egy darabig, vagy valamivel elfoglaltam magam és amikor már tudtam, hogy alszik, visszafeküdtem még.

azóta meg... eleinte kb két hétig nagy üvöltözések voltak hajnali2-5 között, aztán egyszercsak elaludt fél 2kor és reggelig durmolt. aztán az elalvás ideje egyre korábbra tolódott. mostmár van napirendünk, néha felrúgjuk, de azért van, és fél 11kor már alszik a lány.

winchi! nekem éppen hogy kicsi melleim voltak. a b70ből lett c85. és ez nekem nagyon dúúúúúrva...
de kell a melltartó, a nagyobb mellek nehezek is.
Vendég
 


voltunk ma 4hónapos szuriért meg pneumococcus elleniért...
szegénykém majdnem én is vele együtt bőgtem.
aztán pedig a kocsiban még egy ideig görbült lefelé a szája, de elaludt. itthon pedig még folytatta, úgyhogy majd fel kell ébresztenem enni meg borogatni.
a dokinéni azt mondta, a hasijára, hogy egyrészt kezdjem el a hozzátáplálást, kapott normafloret és majd kakimintát kell vinni az antsz-hez kielemzésre...
ja és nem ihatok tejet sem...
Vendég
 


jah és 5,99 kg és 64cm
Vendég
 


sehol senki?
ennyire megijesztettelek benneteket?
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Varrat nélküli lettem :D

És jól el is fáradtam de jó volt kirándulni a nagyvárosban. Matyit a mamánál hagytuk szopi után, kórházban voltunk, Lidlben és még gyógyszertárba és kínaiba is eljutottam :D

Tündiék jól vannak, tejecskéje nincs sajnos, de mondtam hogy ne stresszeljen rajta azzal nem segít!
Tündi mint egy bombanő jól néz ki nagyon cseppet sem látszik hogy most szült :D
Biust is láttam egy pillanatra jól vannak, csinos a kicsilány nagyon :D
Csütörtökön mehetnek haza.

KépKép
winchi
 
 


Gégéé hogy megnyugtassalak én sem aludtam az éjjel semmit sem,A pocaklakóm egész éjjel rúgkapált...Mire hajnalban elaludt és én is elaludtam volna,akkor meg jöttek ki a gyerekek sorba bújtak mellém... :wink:
Uhon eredményeim:
Bpd 84mm
Ad 84 mm
Fl 61mm
magzatviz valamivel kevesebb
hólyagtelődés látható
aorta foly.,kzs. foly.

Orvosi javallat:rengeteg vízszintes pihenés,gyógyszerezést tovább,+ 3x2 Magne B6
Jah és becsült súly 1940 g

Tehát oké minden leszámitva ugye a kevés magzatvizet,a heti kontroll megy tovább.

Hettulival mizu?

Anyany szerintem szuper aranyos vagy akárhány kilón is.

Én 78-kilóval kezdtem a terhességet most vagyok 82 kiló.Az 4 kiló plusz...de nem tehetek róla,nem tudatosan nem hízok.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!!!
Na akkor örömmel kikürtölöm, mivel már az uram a haverja fiának a "tejfakasztó" buliján (21-én született) már megtette: 8 hetes kismami vagyok. :lol: Jelentem dokibácsim akit ma láttam először egész pozitív benyomást tett rám. Mivel táncon voltam úgy estem be hozzá. Átmentem két sárgán és egy piroson odafelé és amikor odaértem IDŐBEN csak bámultam a kaputelefonra, hogy most akkor mit is kell megnyomni, mert a rendelő feliratot nem talátam :shock: Szerencsére éppen jött ki egy párocska és beengedtek. Mert telefonom félig lemerülőben, ráadásul feltöltős és nincs rajta lóvé, úgyhogy állatira felkészült voltam. Aztán amikor bejutottam akkor a WC-n hasított belém, hogy kp-t nem vettem magamhoz otthon. De aztán megnyugodtam, hogy mégis van nálam 8200 pénz, úgyhogy rendben leszek, mert valaki azt mondta 7000 lesz. Most azt hiszitek, hogy ezzel vége is, de nem. Vizsgálat után kedvesen és illedelmesen elbúcsúztam a dokitól és vágtattam ki, mert utánam még volt egy nő. Amikor már majdnem elmentem döbbentem rá, hogy nem fizettem. :oops: :oops: :oops: Szóval magamon majdnem hangosan röhögve visszamentem és vártam. Kijött a doki és kérdezte, hogy mi a gáz, mert nem várt már senkit és hallotta, hogy valaki bejött. Mondtam, hogy úgy érzem elfelejtettem valamit, mire ő enyhén döbbenten nézett rám. Mondom nem kérdeztem meg mennyivel tartozom. Erre ő mondta, hogy jaj, nem csinál ilyenekből gondot, meg hasonlók. De én igen, úgyhogy leperkáltam neki a lét és tovább röhögtem magamon kifelé a sötétben.

Pedig minden klappol, mert pont a doki nagy szabadsága előtt szülök, úgyhogy már most azt mondta OK, benne vagyok a kalapban. Még UH képet is kaptam az 17,5 mm-es gyönyörűségemről. (Nem látszik rajta szinte semmi!!!)

Szerintetek jó benyomást tehettem a dokira???? :shock: :shock: :shock:
hettuli
 
 


Sarmon!
Lehet mégis szita az agyam, de a kevesebb magzatvízen kívül nem mondtál semmi különös problémát. Ezért javasolják a vízszintes pihenést??? Meg nyomják beléd a görcsoldókat, stb...

Gégéé!
Nem értem a többiek miért nem nyugtatnak meg, hogy DEHOGYNEM, LESZ ENNÉL MÉG ROSSZABB IS!!! Egyrészt pocakosan, mert még szűk két hónapod van hátra és az utolsó hónapban jelentette ki nálunk a férjem, hogy több gyerek nem lesz, mert ezt a nyögdécselést és kínlódást ő többet nem nézi/hallgatja végig. Másrészt majd a babával lesz olyan, amikor sírni tudnál, mert már megint fel kell kelni hozzá és felesleges apát küldeni, mert úgyis neked kell tisztába tenni, etetni, maximum beviszi neked az ágyba. Volt olyan, amikor az éjszakai szopi után felkeltem, mert valaki a cicimet cibálta. Nézem az órát, eljött a következő etetés ideje, a kettő között aludtunk. Áttettem a másik oldalra és mire végzett már megint aludtam. Na ezért jó a szoptatás!!!
hettuli
 
 


Jó reggelt,de,hettuli még a magzatvizem melett a II-es méhlepényem,és a 3110-es méhszájam is gond.De egyébként most valahogy úgy érzem 3-4 napja hogy tök jól vagyok,nem is fáj semmim,csak egy kicsit nehéz a pocakom.Remélem még igy is lesz min 6 hétig. :roll:

Egyébként akkor hogy ha már igy hivatalossá van téve kismamaságod ténye,akkor:nagyon gratulálok nektek!És jó egészséget mindkettőtöknek!!! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon, örülök, hogy jól vagy. Azért pihenj sokat, vagyis amennyit csak tudsz! Én holnap megyek dokihoz...megnézi a méhszájamat nekem is ... én ma éjjel sem aludtam semmit :) na majd meglesem UH-n Emma adatait, aztán összehasonlítom Íriszével. Az már biztos, hogy Emma picit dagibb (ahogy én) :D Amúgy nem mondják, hogy mitől van ez a kevsebb magzatvíz?

Hettuli: nagyon gratu, vigyázz magatokra! köszi a jótanácsokat:) amúgy nem valószínű, hogy pocakosan még két hónapom van :) jó, hogy neked már vannak ilyen szoptatós élményeid :)

winchi, tök király, hogy máris varrat nélküli vagy, és hogy máris csalinkáztál picit a városba, ja és hogy te láttad Tündit meg Biust....ma van csütörtök ma jönnek haza :)

TRUNDIKE HA OLVASOL ÉS TUDSZ EGY PICIT? KÉRÜNK SZÉPEN KÉPEKET BIUSRÓL, BARNIKÁRÓL, ÚJ VONALZÓT ÉS BESZÁMOLÓT!!!

anyany. Gyönyörű a kislányod, nem hiszem, hogy bármi baja van, a méretei is teljesen okésak :) ha meg elkezded a hozzátáplálást legalább neked is marad egy kis plussz energiád! Csüggedésre semmi ok, van egy gyönyörű gyereked :)

TÖBBIEK HOL VAGYTOK?

ancsi_pancsi tettem ám fel képet, meg a winchi is a matyimanójáról :D

puszi nektek, jó pihit...ja vasárnap bababörze :!: :?:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Hát hétfőn 21-kor bementünk a kórházba. Választott szülésznőnk Bódás Szilvia már várt ránk. Mint kiderül Blaskó doktorúr is benn volt, mert egy másik kismamája is szült, szóval együtt volt a csapat.

22-kor Bianka felsírt. Kitolás lehetett volna elegánsabb is (végig kiabáltam :oops: :) ), de ott ette meg a buksi, végülis hamar kijött a kiscsillag.

Azúton szeretném megköszönni Bódás Szilviának és Blaskó Ervin doktorúrnak a segítséget és a türelmet.
Doktorúrnak még a varrás is kihívás volt mert nem adtam magam könnyen, ez van :)

Íme néhány kép aztán holnap vissza is olvasok hogy mi van Veletek :)

Kép Kép Kép Kép Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?