Új privát üzeneted érkezett!

Judit, még nem írtam :oops: , hogy Luca valszeg jobban lát a szemüveggel. Kifaggatni ugye még nem nagyon lehet a tapasztalatairól, de azért vannak reakciók, jelek, amikből erre lehet következtetni. Pl. hogy viszonylag gyorsan megszokta. Ha zavarná a látását, gondolom jobban hadakozott volna ellene :roll: Illetve mondta is már, hogy jobban lát minket, de ezt a kifejezést lophatta tőlünk is :)

Erről jut eszembe, gyerekszáj - Anyukám adott rá Hunorra egy felsőt, ami anno párszor volt Lucán is. Luca meglátja, majd gügyögve, csücsörítve (ahogy a kicsikhez beszél az ember) aszonnya: tessék Kicsike, látod kinőttem neked!

Egy otthoni esése után meg (panaszosan, nyafogósan): jajjj, fáj a lábam. Tönkretettem magam.

Betti, privi érdekel :)

Vera, nagyon szép a hajasbaba nagylányod :) Torta is guszti!

Kati, jobbulást Virágnak :( Az jó, ha iszik, most az a legfontosabb.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Vera, SOS, honnan töltöttétek le a BAmbis képet? Zsófi ezerrel rákattant, hogy neki is ilyen kell(ene).
Képletöltési ötletek jöhetnek :)

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Katlina, sima csokitorta volt, és igen, mi kértünk direkt téglalap alakút, rózsaszín marcipánnal bevonva, tetején Bambival és fehér virágokkal ;)

LJudit, én csak annyit mondtam a Zagyvában hogy Bambis legyen, ők keresték a képet :) szerintem bármit le tudnak gyártani ostyából ;)

BalwinJudit, köszi a bókot Jázminra :)
Lucaszáj nagyon édes :lol:
Nálunk Jázmin még a birtokos névmásokkal van bajban néha... még mindig azt mondja hogy tiém :roll: De ma volt a csúcs, mikor ráfeküdt a karomra az ágyban hogy ne tudjak felkelni mellőle és azt mondta, "úgysem tudsz felkelni mert lefeküdtem tégedre" :lol:

Hú, jó ez a kánikula. Ma délelőtt itthon pancsiztak a gyerekeim két másik vendéggyerekkel, délután meg tesómék medencéjében fürödtünk mert ők már felállították. Naggggyon élvezték a kis vízicsibéim :)

Ki mit csinált ma?? Voltatok strandon? Dorka??
Kati
, ti gondolom így nem mentetek :? Hogy van Virág?

KépKép Kép
76vera
 
 

 
 

Sziasztok,

Vera, szuper képeket hoztál, de jó kis szülinapozás lehetett! Az iwiw-en is jók a képek :) Jázminnak nagyon ötletes a pólója, hol szerezted be? A torta is guszta, nekünk is onnan lesz, csak WALL_E-s :) Én inkább átküldtem nekik a képet e-mailben :)
A tiem nálunk is megy :)

LJudit, egy ötlet: GOOGLE keresőben balra fent van egy olyan lehetőség, hgy képek, és ekkor írd be Bambit a keresőbe. Ekkor nem netes oldalakat, hanem neten fent lévő bambis képeket dob ki ezerszámra, ráklikkelsz és letöltöd a gépedre.

Judit, mennyivel komolyabb lett Luca, nagyon édi a szemügében :)
ÉS nem semmi a dumája sem :) Írnom kéne nekem is, de lusta vagyopk gyűjteni az aranyköpéseket....
Majd hétvégén csaptok bulit?

Kati, jobbulást Virágnak, hogyan alakult mára?

MI is pancsiztunk mindkét nap Anyáéknál, sztem kicsi gyerekkel túl meleg lett volna még a strandon is, így meg azért ott volt a jó hűvös ház is.
Péntek este meg elaltattuk a gyerekeket, aztán elmentünk vacsizni, 1-ig odavoltunk, jó volt nagyon :) A gyerekek (aztán 1 után mi is) anyáéknál aludtunk.

Azt elfejeltettem írni, hogy a szemem beállt, nincs dioptriám :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Ma mi is pancsiztunk mamánál, jó volt. Azt hallottam a tiszaligeti strandot az árvíz miatt be is akarják zárni. meg a többmiliárd szúnyog sem vonz. Meg különben is a fülemet nem érheti víz. :lol:

Jázminnak nagyon boldog 3. születésnapot kívánok!



Szépek a gyerkőcök, és a torta is guszta!

balwin Judit! Fondanttal próbálkozol? Nagyon szép lett! Bár ilyen segítség mellett... :wink: Melyik fondanttal csináltad? És hogy fog kinézni a végleges torta? Vannak virág és levél szilikonformáim fondanthoz, ha gondolod!
Képek jók Lucusról!

Dorka! De jó, hogy a te szemed is végre tökéletes lett! Száraznak érzed még?

Rita! Én úgy gondolom, hogyha munkaidőn kivül berángatok valakit, hogy lássa el a munkáját, akkor azt valahogy honorálni is kell. Szóval fogadott orvos/szülésznő mellett ez rendben van. Az már kevésbé, ha valaki munkaidőben, ügyeletesként várja el mindezt.
Gyerekágy nekem okés volt, bár én előtte már néhány hónappal már szoktam a kórházi környezetet. Nálunk szopinál mindig segítettek, rendesek voltak, viszont tényleg úgy volt, hogy jó volt, hogy többen voltunk egy szobában, és sokmindent mutattak a kétgyermekes anyukák.

Kati! Virágnak jobbulást! ++++++
Munkatársnőm sem jött múlthéten, mert minden látható ok nélkül belázasodott a kislánya. Majd egy-két napra kijött a kötőhártya gyulladása szegénynek.

Kriszta! Mi újság? Ja, és várom a válaszod, hogy Zoboki mondta-e a 60-at?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok,már viszonylag jól van Virág ma még 2xment a hasa próbáljuk diétáztatni de nem igazán tetszik neki pokoli éhes szegénykém.Itthon voltunk többnyire sajna,csak levegőzni voltunk 1-1órát odakint.Azért minden rosszban van valami jó,hogy szülinapjára meggyógyul és nem akkor dekkolunk itthon betegen!
Bár lehet más miatt nem lesz felhőtlen a szülinapozás,a 86éves mamám nagyon beteg,két hete még járkált most már teljesen ágyhoz kötött lett :( .Hát még azért bizakodunk...!!!

Más:én is rendeltem egy sima csoki tortát ma a zagyvába,majd azt viszi csütörtökön az oviba a lány,a mekis kipipálva péntekre és lehet hogy hétvégére meg sütök egy gyümitortát a szűk családnak Virág kérésére eperrel kivivel banánnal :wink: !

Kati Kép
virag9
 
 


Na Kati milyen jó hírek!
Ovival kapcsolatban milyen infókra gondolsz? Balázzsal kapcsolatban, vagy az én helyemmel kapcsolatban? Bocsi, néha fonalat vesztek! :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Dorka gratula a szemedhez!
Köszi az ötletet, valamiért ezt a funkciót a google-n még soha nem használtam :oops: pedig mennyirre pofon egyszerű :roll:

A csajok csütörök-szombat-vasárnap strandoltak apával. A tegnap volt a csúcs, megint volt egy lopós banda,Zsófinak a papucsát nyűlták le. Míg kint vártam rájuk a parkolóban, hallottam, mások is beszélték, hogy az övékét is elvitték, és milyen jó, hogy csak a strandolós papucsát, és nem az utcait. Arról nem is beszélve, hogy milyen jó, hogy "csak" a papucsot, és nem más értékeket.

Kati, megvan Virág meglepije? Végül mandala, vagy más?
Én Zsófiéval totál gondban vagyok, nem könnyű neki bármit is választani. Apa leszavazta a medencét, pedig akkor mindhármójuk név-szülinapi ajándéka meglett volna, és még a csajoknak is tetszett volna.

megyek ébresztem a kismacskákat, aztán indulunk dolgozni.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Jó nagy ma a pangás. Voltam terhesgondozáson, minden rendben, a vércukrom is teljesen oké Akiket eddig onnan ismertem (kismamákat), már mind szültek, nincs már kivel beszélgetnem. :(

Kriszti! Ha esetleh nyári kismama naci érdekel, a Plázában a Cosmosban van halász- és normál vászon naci, fehér 3500-ért. Ma vettem én is. Van pár kismama felsőjük is, de nagyon műszálasak voltak....

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Lucának nagyon boldog 3. születésnapot kívánunk!!!!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk,még a melóhelyen vagyok otthon nem tom mikor kerülök gép közelbe!

Olga:Balázs oviját kérdeztem igazság szerint hogy a Liget úti oviba be se adtad a jelentkezési lapját,ha gondolod privibe is jöhet,de ha már így feljött veled mi lesz?

L.Judit:a müllerbe a barbis lakókocsit vettem meg neki,már alig várom hogy oda adjuk neki!Zsófinak nem a babakocsit vettétek?

Balwin:Lucának boldog születésnapot kívánok!!!

Rólunk:voltunk orvosnál,szerdán még mindig vissza kell mennünk mert nem szűnik ez a hasmenés sajna pedig már tegnap olyan jól volt a lány.

Dorka:de jó hogy neked is jó lett a szemed,tele leszünk sas szeműekkel :D !

Rita:ne aggódj jönnek új kismamák aztán te leszel az aki eltűnik mert megszülsz :D ,ez azt jelenti hogy egyre közelebb kerülsz a várva várt naphoz!!!

Kati Kép
virag9
 
 


AnnaLuca!
Sok Boldog Születésnapot!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi! Hívtam a kórházat! Megszült Balwin!!
De nem tudok semmit, mert szerintem ugyanazzal a bunkó nővel beszéltem, mint amikor te szültél. Kije vagyok, mert ott van a férje, és ő majd ad felvilágosítást...aztán odabökte, hogy megszült. Ritka hülye állat az ilyen... Twisted Evil Twisted Evil
-ezt elin írta :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!


Annalucusnak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Kati!
mi lehet ez a nyavalya?

nem kicsit vagyok fáradt, megint úgy jártam a köziggel, mint a télen... szóval jövő hétre kénytelen vagyok egy másik tantárgyat megtanulni, amit egyébként nem is kellene... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: hihetetlen ez a pasas!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Lucának Boldog Szülinapot!

Kati, Zsófi az ikerkocsit kapja majd a szülinapi zsúron a csoprttársaitól :) Márti kapja a lovas fürdőkádasat tőlünk szülinapjára. Zsófi a szokásos kakukktojás :)

Bbj Judit, Ennyire bejössz a pasinak, hogy újra szeretne látni? Inkább normál randit kérne :roll: Közig.joggal szívat? Miért kell másik tárgyat megtanulnod?

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit!
Ja egy kávé nem múlna rajtam! Azért kell közigazgatási szervezés vezetés, alapintézményeket megtanulnom, mert nem tesz föl csak ebből kérdéseket, amit nekem a fősuli miatt tudnom kellene, de az én vizsgám ketről, ötv-ről, pp xx. fejezete, ktv-ről... szólna. Egyedül voltam megint ebből vizsgázni,a másik 30 ember a többi tantárgyból Ma pl tilburgi modell, angliai szomszédos decentralizációt, koordinációt, dekoncentrációt és integrációt,a személyi állomány létszámának tendenciái... meg a fene tudja mit kérdezett. Ennek nem sok köze van az eljárási/anyagi jogi részhez, és mivel most már többedjére történt ez velem, így a sajátomat most már oda vissza tudom, kénytelen vagyok a másikat is megtanulni. Csak azt akarja, hogy még egyszer megtanuljam Lőrincz féle borzadmányt. A lelkem tiltakozik, de az eszem ötöst akar, már annyi igazságtalan egyes után csakazértis! úgy hogy hosszú még hosszú az éjszaka! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Annaluca, nagyon boldog 3. születésnapot kívánunk!!!

Kép

Képeket pedig várjuk ;)


Judit, sajnálom :( De hogy te milyen kitartó vagy! 5ös??! :shock: Én ilyen helyzetben már a nemistudomhova kívánnám a tanárt és örülnék egy rohadt 2esnek is :roll: :oops:

Dorka
, a te hírednek viszont örülök nagyon! A szemednek, hogy végre beállt. Látod, mondtam én hogy türelem ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Tegnap ismét meglett egy vizsgám, el sem hiszem, hogy már csak egy van :) De az meg már jövő hét, így most kicsit fellélegezhetek és koncentrálhatok az esküvőre :)

Bbj: le a kalappal, nekem az ilyenek közig jogok meg ilyenek biztos nem mennének bele a fejembe.

Rita: köszi a tippet a gatyóval, ma el is megyek megnézni, mert az agyamra megy, hogy nincs rövidebb cuccom. A múlt héten már a burdát is megvettem, majd abból is alkotok valamit szerintem, bár ilyen irodista kismama rucik vannak benne, de egy kis átalakítással jók lesznek :)
Nekem csak holnap kell mennem gondozásra, d legutóbb volt egy kismama, aki akkor volt először. Fura volt, hogy ő kérdezett én meg válaszoltam, és a legfurább az volt, hogy még tudtam is válaszolni, mert mi azokon már túl vagyunk :)

Előd egyre többet mozog, ficánkol (ez lesz beleírva a kiságyába is :) ) mostmár éjszaka is egyre többet fent vagyok vele, mert olyan erővel jelez, hogy képtelenség nem fekelni rá :)
De még mindig nagyon szeretek terhes lenni :)

Kép
buthu
 
 


Bbj Judit, ket, ötv-ről, pp xx. fejezete, ktv sztem önmagában nem gázos, döntő a vizsgáztató. Közigazgatási szervezés vezetés, na ezt útáltam a modelljeivel együtt, alapintézmények megint nem problémás a tantárgy.
Ma pl tilburgi modell, angliai szomszédos decentralizációt, koordinációt, dekoncentrációt és integrációt,a személyi állomány létszámának tendenciái.., na ez csak ki..szás. Mondom én, hogy bejössz neki :)
Hát, ha az eszed ötöst akar, akkor hajrá.
Én a második diplomám félidejében jöttem rá arra, hogy ha nem kitűnő egy félévem, és nem ötösre sikerül egy vizsgám, akkor sincs semmi, egyáltalán nem dől össze a világ, és senki nem fog megszólni miatta. Perzse, hogy én se szóljam le magam, az volt a legnehezebb. A harmadiknál meg már nagyívben nem érdekeltek az osztályzatok, főleg, hogy sokszor abszolút köszönőviszonyban sem voltak a tudással.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Bbj Judit, ket, ötv-ről, pp xx. fejezete, ktv sztem önmagában nem gázos, döntő a vizsgáztató. Közigazgatási szervezés vezetés, na ezt útáltam a modelljeivel együtt, alapintézmények megint nem problémás a tantárgy.
Ma pl tilburgi modell, angliai szomszédos decentralizációt, koordinációt, dekoncentrációt és integrációt,a személyi állomány létszámának tendenciái.., na ez csak ki..szás. Mondom én, hogy bejössz neki :)
Hát, ha az eszed ötöst akar, akkor hajrá.
Én a második diplomám félidejében jöttem rá arra, hogy ha nem kitűnő egy félévem, és nem ötösre sikerül egy vizsgám, akkor sincs semmi, egyáltalán nem dől össze a világ, és senki nem fog megszólni miatta. Perzse, hogy én se szóljam le magam, az volt a legnehezebb. A harmadiknál meg már nagyívben nem érdekeltek az osztályzatok, főleg, hogy sokszor abszolút köszönőviszonyban sem voltak a tudással.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Judit, hát itt sincs köszönőviszonyban a tudás a jeggyel, nehogy azt hidd! nem is értem a summa cum laudét! azok mit visznek? hízott kacsát? 130-an kezdtük, 9-en vagyunk. Ugyan miért? Volt olyan beugróm, amire a választ az írató tanársegéd sem tudta, volt olyan azért vágtak ki mert aznap! mentem, kérdezés nélkül. mikor máskor lett volna jó?

Sajnos az ötös nem rajtam múlik...így a kettesnek is örülni fogok! és ha ezért megszólna valaki, igencsak megcsapnám!

Ja és ráadásvicc, államvizsgán is fogunk a pasival talizni!

Dorka!
halkan jegyzem meg, egyre több az ősz hajszálam...

Grat for your eagleeyes!

Végre hűvös!! ez a meleg teljesen kikészített! Ma odavannak a csajok apával kirándulni a jászberényi állatkertbe, majd hozok estére fotót!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Annalucának boldog szülinapot!

Ma voltam a hematológusnál, mutattam neki a lábamon az egy-két újabb elpattant eret. Azt mondta, hogy ez most lehet a terheségtől, és nagyon vékonyak, valószínűleg se lézerrel, se szurival nem lehet majd eltüntetni. De beszéljek egy érsebésszel, úgyhogy majd lehet megmutatom még valakinek. Mert ezeket krém tuti nem tünteti el, nem okoz semmi panaszt, csak zavar, mert csúnya......

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!


AnnaLucusnak boldog születésnapot!

És előre is: Holnapra Szabinak nagyon boldog 3. születésnapot kívánok!



Én olyan fáradt és lusta vagyok mióta szabin vagyok! :mrgreen:

Úgyhogy kezdeném is Kati kérdésével: Hogy velem mi lesz még nem tudom, a napokban lesznek a személyi elbeszélgetések a szerződésesekkel. Babó felvételi lapját végül a Manóvárba adtam be, másodiknak jelöltem a Ligetet.

bbj Judit! sajnálom a vizsgát, olyan elkeserítő lehet! Fel a fejjel! Képeket az állatkertről majd várjuk!

Kriszta! Jó, ha aktív a kislegény! :D Vizsgához gratula, az utolsóhoz kitartást! Az esküvő mikor is lesz? :oops: Biztos írtad már...

Rita! De jó, hogy a te eredményeid jók letted. Ja, ja a lábadat nézesd meg ha zavar!

Igazából írnom nincs mit... Úgyhogy írjatok ti!

Pá!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga: most szombaton 6kor :)
Nálatok is vannak emberek szerződéssel? Annyira utálom ezt a rendszert, vagy hosszabbítanak vagy nem, sőt van olyan akit nyárra leküldenek, majd szeptemberbe visszaveszik. Gusztustalan.

Kép
buthu
 
 


Kriszti!
Most szombaton? jaj de izgalmas!!! Már minden leszervezve?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bbj: igen, most szombaton. Nagyjából minden megvan, most voltam kint megrendelni a virágot, nemsokára utolsó ruhapróba. Még péntekre lesz sok, asztalok székek elhozatala, húsok megvétele, utánfutóért el kell menni. De ezek már ilyen apróságok. Lassan meg már ráérek izgulni :)

Kép
buthu
 
 


Azta Kriszta, de csendes menyasszony voltál! :shock: Te jó ég! Nagyon izgi! Igérd meg, hogy nem sokat váratsz minket a képekkel!
Írj még részleteket! Kerti party-s megoldás, még mindig?

Igen, nálunk is ez a rendszer van, a szerződéseseket nyárra elküldik. Hogy szeptembertől mi lesz, lehet meg sem tudom, majd csak augusztusban...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
jó az új avatarod!

Na akkor az ígért képek:
Kép lepkeházban

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jó reggelt!

Olga: Ez a wc-s képből van csinálva???? Nagyon aranyos feje van a legénynek!
maradtunk a kerti partys dolognál, lassan ott is összeáll a kép. Pénteken: sátorállítás, székek, asztalok, üstház. Kaja: pörkölt krumplival vagy nokedlivel, meg kovászos uborkával (nekem ez a lényeg :) ), rántott hús, grilles hús, később meg van zsíros kenyér :). Italokat megvettük már, de ha marad pénz, akkor lehet veszünk még. Gyerekeknek a játékokat összeszedtem már bent, onnan viszek, mert nekem otthon miért is lenne. :)
tegnap voltam ruhát próbálni, hát most annyira nem tetszett már, mint a nagy fehér bálna kb úgy nézek ki benne, de ez van mostmár. Meg hát másik se lenne jobb :) Virágokat megrendeltem, kb 6000 ft lesz a szülőcsokrokkal együtt :)
Ja és a létszám változott 60főre :)
Képekkel majd megpróbálok sietni, de ez a családtagokon múlik :)
Azért most már nálam lehet érezni a feszültséget, pattanok nagyon hamar.
Ma meg gondozó, na ehhez most semmi kedvem, mert csak az idő megy vele, bent meg mióta ez az új rendszer van (szöveges értékelés), sok a meló. egy gyerek kb 1-1.5 óra mire felviszem a gépre, azzal nyugtatom magam, hogy most csinálom először, és azért tökölök ennyit.

Judit: csajok jó bátrak, a kígyót én biztos kihagytam volna az életemből :)

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Nyugi, minden simán fog menni az esküvőn! Nálunk is mindent mi szerveztünk a párommal, az esküvő előtti 2 hétben én sík ideg voltam, mert minden nap kellett még intézni valamit. A napján még a hajamat csinálta a fodrász, közben én a páromat navigáltam telefonon keresztül, hogy menjen a virágokért, intézze a sütiket stb.... De megérte! :) Idén már 3 éves házasok leszünk! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Szabinak nagyon boldog 3.szülinapot kívánunk!!!

Kép


Judit
, "ikreid" tündériek és nagyon szépek!!! :) Hú, az a kígyó :roll: Jól érezték magukat? Klassz az állatkert, mit mesélt Misi?

Kriszti, ez már csak ilyen ;) szerintem mindenki síkideg előtte. De biztos minden rendben lesz és szép lesz!! :) Drukkolok a jó időhöz!

KépKép Kép
76vera
 
 


Szabi!
Boldog Születésnapot!!!

Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Köszönjük a köszöntéseket, kedvesek vagytok :) Kép alig készült, inkább kameráztunk, de majd összehozok ide egy fotót az ünnepeltről.

Szabinak Nagyon Boldog 3. Szülinapot kívánunk! :)

Kép

Robikának pedig holnapra:

Kép

Judit, helyesek, csinosak, szépek a lányok az egyenruciban :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!


Krsizti! És kinél tartjátok? Valamelyik szülői háznál? Bálna effektust meg felejtsd el, a te napod, és igenis te leszel a legszebb!
Na a wc-s képpel lebuktam... :oops: Olyan régen fényképészkedtünk már...

bbj Judit! Jók a képek, és látom az idő is kedvezett még tegnap! Nem úgy mint ma! Még ennyi esőt! Nekem Gréti arca annyit változott! Nőcisedett! Hogyhogy egyforma ruhában tündökölnek a csajok? :shock:

Judit vagy Niki! Bolondos dallamokat át tudnátok másolni nekem? Megint rákattant a gyerkőc.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ünnepelteknek sok-sok boldogságot kívánok!

Csajok! Van valakinek bevált diabetikus sütireceptje? Valami habos-túrós-gyümölcsös, nem tudom pontosan megfogalmazni. Ha van írjátok le nekem itt, vagy emailben is megköszönném: valikrita@gmail.com

Köszi előre is!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse Szabolcsot!
Kép

Lányok el sem hiszem mi történt, naivan ránéztem az etr-re hoyg beírták -e már a jegyemet, és megdöbbenéssel fogadtam A hármasomat!!!!!! Gondolom, mert három tagú a nevem azt értékelték, mást nem igen tudtak... na ennyit bizonyítékként arról, amit írtam...

Olga!
jövő héten, mozival egybekötve? Gréti arca sztem nem változott, némelyik képen, még én sem ismerem meg, nem is úgy néz élőben!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Hétfőn jön Szolnokra az autó, ami elviszi az adományokat Miskolcra, péntek (délig) el lehet juttatni hozzánk, hogy még le lehessen szervezni a fuvart munkaidőben. Elegendő zsákolni, és jól lezárni a zsákot.
Akit érdekel még, keressen meg:
feher kukac tux pont hu :-) pl.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Andi
kisherczeg
 
 


Jázminnak, Szabinak és Robinak nagyon boldog születésnapot!!

Kép
jaimee1
 
 


Szabolcsnak Boldog 3. Születésnapot!

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Szabinak boldog születésnapot kívánok!!!

Judit:hát látszik hogy tényleg jól érezték magukat a csajok az állatkertbe,az én csajom tuti nem merte volna megsimizni a kígyót.

Kriszti:a körmöd már készen van?Frizura-smink hol készül?

Rita:kinek szeretnél diabetikus sütit sütni?Sajna recibe nem tudok segíteni!

Más:Virág meggyógyult,holnap már megy oviba

:wink: !

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok,


köszönjük a köszöntéseket, a kis szélvész 3 évesem nevében is :)
Ma csak egy kis sk. tortás köszöntés volt, a mamik is felszaladtak, a nagy banzáj a nagy ajándékkal majd szombaton lesz.

Pár kép a mai napról:
Kép epres vakondtúrás
Kép munkamegosztás
Kép TP
Kép úgy 1 hete

EZ PEDIG AZ ILYEN VOLT-ILYEN LETT SOROZAT :)

Kép 4 naposan
Kép 1 évesen
Kép 2 évesen
Kép 3 évesen

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jó reggelt!

Rita:minek neked diabetikus süti recept? Nem tán neked kell???

Olga: az én szüleimnél lesz szandán, merem remélni a kicsit jobb időt.

Virág: köröm holnap, smink unokatesóm csinálja, a hajam meg a vőlegény rokona.

Ma megyünk a sütiért, az is lesz elegendő szerencsére, holnap meg már bolondokháza lesz szerintem :)

Kép
buthu
 
 


Jó reggelt!

Robikának sok boldog szülinapot!
Kép

Katlina!
Volt süly a tévében baj van?

Dorka!
Húú az a kavicsban csücsölős! Niki mesélhetne :lol: én és a koszmániám!

Nagyon helyesek a skacok, ínycsiklandó torta, ügyi vagy! Ahogy Bálint rámozdult! Haláli!

Mikor mentek Sopronba?

Rita!
Mindmegettén biztos találsz!

Kati!
De jó hoyg meggyógyult. végülis elmentetek dokihoz? meddig van ovi nálatok. Nálunk a csajok ma mennek utoljára.

Vera!
ja direkt öltöztettem őket egybe, apának könnyebb legyen a dolga :lol:

Nagyon jól érezték magukat, egynek jó progi, de szúnyogriasztót vinni kell.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati, Kriszti! Van egy cukorbeteg ismerősöm, akinek hamarosan névnapja lesz, és őt szeretném meglepni. Bár szokott enni simán "zagyvás" sütit, de gondoltam meglepem egy diabetikussal.

BbJudit! A neten sok recept van, mindmegettét szoktam is használni, csak gondoltam, hátha van valakinek valami tuti bevált, finom receptje. :) A mindmegettén pont tegnap találtam egy Mojito tortát, nekem a mojito a kedvenc koktélom, úgyhogy ezt tuti kipróbálom! ;)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Robika, ISten éltessen születésnapod alkalmából!!!!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Judit, grat. a vizsgához!!!!
A csajokról nagyon jó képek készültek, némelyiknél agyalni kellett, hogy most Gréti vagy Leti :) Úgy összenőttek, nagyon sok a hasonlóság is köztük.
Sopron aug. 14-től 10 nap + 1-2 nap Balcsi előtte-utána.
Ti?


Kriszta, de irigyellek, a sok utánajárás-szervezés ellenére is! :) Ha ilyen időtök lenne, az nagyon ideális lenne!!!!

Rita, én is csak a mindmegettét tudnám ajánlani.

Kati, jó, hogy Virág rendben van!!!!
Szemöldök tetkóval kapcsolatban majd kereslek..... NAgyon szeretnék, de semmit nem tudok róla....

Ovi: egy ismerős eléggé ki van akadva, hogy finoman közölték vele, hogy legközelebb szept. 1-jén lesz teljes csoport, ha megtenné, hogy addig nem viszi a gyermeket.....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Tegnap lemaradt:

Virágot Isten éltesse 5. Szülinapja alkalmából! :)

Rita, ez tuti oldal, mazsolázgathatsz a desszertek között :)

http://cukroskata.blogspot.com

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hijnye, de összejöttek a szülinaposok!


Virágnak nagyon boldog születésnapot kívánok!


levay Judit! Hogyhogy Zsófi ma ünnepel az oviban szülinapot? Nem egy hét múlva lesz a nagy nap?

Dorka! Nem olyan anyukának említették meg ezt véletlenül, aki otthon van másik gyerekkel?
Nekem Szabi arca igazából csak az első évben változott... Utána meg csak nőtt, nőtt...

Rita! Cukormentes recept hirtelen nekem sem ugrik be... De ha a cukor nem magába a sült tésztába kerül, hanem méz helyette a krémbe?

Kriszta! Akkor kívánok nektek 27-28 fokos szép, szélcsendes, esőmentes időt szombatra!

bbj Judit! Akkor most az a vizsga lett 3-as, amire ott szóban azt mondták, hogy gyere legközelebb is? :oops:
Jövőhét nekem jó, kivéve a szerda, este fél 7-re megyek fogdokihoz. Bár, ha jobban belegondolok, csak állapotfelmérés... Úgyhogy jó a szerda is!Remélem addig Szolnokon is elkezdik vetíteni az Ilyen a formám-at, mert most néztem rá, itt nég mindig nem adják!

Kati! De jó, hogy rendbe jött Virág!

Balázskám köhög, szerintem a klíma a ludas (és mi). :cry: Úgyhogy ma elballag a babám bölcsiből, aztán apa viszi orvoshoz, én meg megyek az ovis szülőire. Aztán szeptemberig már itthon lesz velem, már nem viszem bölcsibe.

Most lépek teregetni, meg sütni diós-meggyes kosárkákat a ballagásra.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Virágnak nagyon boldog szülinapot!

Olga, balwin Judit köszi a tippeket. Valamit majd összehozok, van még 2 hetem kb, majd beszámolok róla!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Virágnak is nagyon boldog 5. születésnapot kívánunk!!!!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: