Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Hoztam nektek 22 hetes pocakos képet:

Kép

és egy Kati féle menyasszonyi sminket (mert engem is ő sminkelt 3 éve ;) ):

Kép

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Aha, csak a sminkből nem látszódik így semmi... :oops: nem tudom volt-e közelebbi kép, majd megpróbálok keresni. :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Rita: szép menyasszony voltál nagyon, ami persze nem a sminken múlott :) Nő neked is szépen a pocód :) Helyes :)

Olga: köszi az ötletet, én azt hittem ezt majd megkérdezik előtte, hogy alkoholost vagy alkoholmentest, de akkor viszünk magunkkal a biztonság kedvéért.

Éjjel fél kettőkor arra ébredtem, hogy tikkel a hasam belülről, gondolom ez a csuklás. Előd is nagyon aktív, tegnap meg már ilyen hullámzó mozgás is volt délután :) Ez nagyon jó érzés volt, most még :)

Kép
buthu
 
 

 
 

Niki! Boldog szülinapot! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Verőfényest :)

Niki, Nagyon Boldog Szülinapot kívánok! :D

Rita, utólag is Boldog Névnapot :)


Off...

Bocsi, de megint portékát árulok :oops: , tegnap szétszedtem a kiságyunkat, úgyhogy immár eladó...

Brendon-Dublin elnevezésű, 120x60-as, leengedhető oldalrácsú, 3 magasságba állítható fekvőfelületű, jó állapotú kiságy (csak Hunorral használtuk, ő is csak nappal aludt benne), kókuszmatraccal, 2 db gumis pamutlepedővel (1 sárga és 1 krémszínű), baldachintartó vassal, 30.000HUF. Újonnan így együtt több, mint 60e volt...

Kép

Ilyen a matrac:
http://brendon.hu/Products/ViewDetails/22411

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hali,

Niki, bolodg szüüüülinapooot!!!!! :)

Judit, most akkor már hol alszik HUnor? Melletted?
Szemüveg anno nekem 2 hét volt, nem tom, mennyire gyorsak mostanság....

Rita, gömbölyödik szépen :)

Rólunk: Bálint füle javul, de megint kell hörgőtágító is, érdes a légzése, meg nagyon taknyos. Szabi füle meg persze változatlan. El kell különíteni őket, sajna csak a hétvégét tudjuk úgy-ahogy megoldani, pedig tovább kéne, hogy rendbe jöjjenek...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Niki! Nagyon boldog születésnapot!

Rita! Szépen gömbölyödsz! :shock: A szó legjobb és legszebb formájában értem ezt, és csakis a pocakra! :wink: Gyönyörű menyasszony voltál! Egész alakos képet tennél fel? Márcsak a ruha miatt is.

Kriszti! Olyan jót nevettem: tikkel! Nekem eszembe nem jutott volna ez a szó rá, de nagyon találó!

balwin Judit! A mi kiságyunk is csak néhány hónapig volt használva, ugyhogy majdnem újnak mondható az is. De mivel mi a nagyobb méretet vettük, még kivárok, hátha őkelme még visszaszokna az ágyikóvá alakított kiságyába - vagy fordítva.
Eladáshoz sok sikert! Nagyon jó minőségűek szerintem ezek a Brendonos holmik.

Dorka! Igen, ez az elkülönítés... megoldhatatlan. És hogy viseli Bálint a fülfelszúrást? Nyugodtan tudott aludni, nem piszkálja?

Én ma kértem időpontot az SZTK-ba, a fülészeti szakrendelésre, másodikán már mehetek is! :D

Infó SAC2: május 30-tól este 8-tól vetítik. 27-29-ig meg lehetetlen időpontokban.
Jövőhéten valamikor hét elején?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dorka :( Szegény fiúk, jól kifogták ezt a ping-pongozósdit...

Igen, Hunor mellettem alszik, születésétől :) Ahogy anno Luca is. A kiságyat csak a nappali altatáshoz tartottuk fent (Hunor a nagyszobában, Luca a kicsiben), de a délutáni alvás is megy már egyszerre, egy szobában :)

Szemüveget megrendeltük, végül nem volt idő szétnézni :oops: , így a Cvikkerbe mentünk. 1 hét múlva mehetünk érte. Most, hogy csak próbálni kellett, Luca lelkes volt, tetszett is neki a keret :) Nomajmeglássuk, meddig tart ez ki :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Drága Barátosném!

Sok boldog szülinapot kívánunk mi is, itt is!

Kép

Olga!
nekem a jövő hét szerda a jó, addig nem. A kritikusok lehúzták DE nekem azért is tetszeni fog!

Judit!
Majd képet hozz, ha kész lesz!

Dorka!
a különítést mégis hogy gondolták? marha nehéz lehet megoldani, nálunk lenne nagy sírás rívás! További javulást!

Rita!
a sminkből tényleg nem sok látszik, de a ruhád nagyon tetszetős!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Niki!

Nagyon boldog születésnapot!

Rita!

tényleg szép mennyasszony voltál :-) s a pocak is aranyos:-D

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Niki:boldog születésnapot kívánok itt is!!!

Katlina:most nézem a vonalzód hogy Robika meg Virág egy napon született???Hogy mik vannak,ezt sem tudtam eddig...!!!Mi van veletek hogy vagytok?

Rita:jaj de jó vissza nézni a menyasszonyi képed,szépen kerekedsz is ám!

Csajok kis segítség kérés:Virágnak szülinapi ajándékötleteket gyűjtök ha van valakinek ötlete dobja már fel légyszi!Köszi :D !

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Akkor még néhány menyasszonyi képem:

Kép

Kép

Kép

A ruha rajtam volt legelőször, aminek nagyon örültem. :) És ahhoz képest elég jó képek lettek, hogy utálom ha fotóznak és muszáj mosolyognom.... :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita!
Boldog Névnapot!
Majd küldöm a pü-t is!
A férjem Robi azt mondja ismeri az zurad,nem gáz vagy víz szerelő??
Szecskán laktok?Mert úgy emlékszik hogy Romanek Robival szereltek nektek villanyt anno
Pocakfotó nagyon helyes,szépen gömbölyödsz!!


Virág!
Akkor 1év külömbséggel!
Nem figyeltem még én sem!


Dorka!
Jobbulást nektek!!!!!++

Nki!
Boldog Születésnapot!!!


BalwinJudit!
Majd fotót kérünk a szemüveges leányról,na meg Hunort is régen láttuk!!

Anikó!
Elhoztátok már a kutyust???
Képzeld találkoztam P.Orsival alig ismertem meg!Nagyon sokat változott!!!


Olga!
Neked is jobbulást!!!
Multkor a képre nem reagáltam igen akkor már az 56-os rugikat rakosgattam el,most már a 62-es méretet nyomjuk az 5kilónkal 8)



Mi megvagyunk rohannak a napok,Robika elég hisztis,gondolom kistesó efekt,Venci is elég nyűgös volt ezen a héten szóval nem unatkozom.....


Szolkata????????????

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!


bbj Judit! A szerda nekem is jó, csütörtök már nem, ovis ballagás-búcsúztató.
Uram megkérdezte, hogy azt a tortát ki csinálta? (Amelyiket Niki szülinapos üdvözléséhez tettél fel :lol: ).

Rita! Jó picire kicsinyítetted a képeket! De a lényeg látszik! Szépek vagytok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziaszok!

Úgy útálom, mikor írok és eltűnik :twisted: :twisted: :twisted:

Akkor nagyvonalakban

Zsófinak megvolt az ovis ballagása, képet majd hozok. Ügyesek, szépek voltak.

Most viszont boszi, mert szétszórt 3 doboz glitteres vackot, mindenhonnan az ragad mindenre, és amit letakartam ülőgarnitúrát, arról most felszedi a takarót, én meg a hajam tépem :twisted: :x :x

Zsóci csoporttársának megszületett szombaton az kistesója, Hunor. Már fent vannak róla a párperces és párnapos képek az iwiwen, nagyon édi bébi.

Olga, nem volt egyszerű bármit kiszedni a csajokból a kirándulásról, de jól érezték magukat, és szerencsére a buszon sem hánytak.

Voltunk ma másik lakhely nézőben. Tetszik, habár egy kicsit furi nekem. De van egy halom előnye, mint a szomszédban van, elférnénk, és mindenki saját szobát birtokolhatna.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit, kit érdekel a kritika, amikor a sac-ról van szó :mrgreen: Nekem spec. már az első mozifilm sem jött be (a sorozat után), mégis imádtam...

MásikJudit, költöznétek? Társasba vagy kertes házba?

Katlina, kakagondok teljesen helyrejöttek? Lesz kép szemügés Lucáról :)

Meg hoztam most is párat...

Nimivel Szentkúton
Kép

Jampi...
Kép

A gyulai várban
Kép Kép

Szabadtéri nyársalós buli
Kép Kép Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


És igen, Kata??...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Hétvégi punnyadás?

Rita!
Tényleg szép volt a ruhád! Hát igen, kell egy kis exhibicionizmus a felnőttkori fényképeszkedéshez! Többen vagyunk azok, akik nem szeretnek pózolni, aki meg igen, annak oylan a személyisége is, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Olga!
szerda lehet lőve, majd kedden megmondom. de akkor meg lehet jó a kedd este... Misiék mennének pergetni, de annyira nem jó sem az idő, a méz meg annyira híg, hogy cefre lenne belőle, ha kiszednék hamar, így bizonytalanságban vagyunk.

Ljudit!
költöztök? de jó! Írj még többet én imádom a lakberendezést, házvásárlást, építést!

Judit!
de helyesek a skacok! A jampis külön kafa! honnan a bánatból szedtetek Ti ilyenkor főtt kukoricát???? Nimi is milyen sokat nőtt!

Mentem, mosokfőzöktakarítok...meg tanulok

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Olvasok szinte minden nap, de írni már kevés időm lenne, nem is tudok mindig mindent észben tartani, inkább, hogy senkit se bántsak meg, nem írok.

Most azt gondolom, nem is fogok. Bocsánat ezért Mindenkitől!

Egyébként jól vagyunk, ezernyi program, tevékenység.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Balwin Judit, tündériek a fotók! De tényleg, honnan a főtt kukuruc? (kukuruc : retro Balaton itt a finom friss főtt kukurica)

Bbj, Juidt, ezek szerint nincs családi hétvége?

Társas-sorházi-kertes alapvetően kert nélkül. De a másik megmaradna kerttel. Aztán, hogy tényleg költözünk-e, azt majd a bank mondja meg mit is lép hitel ügyben. Esetleg ötlet?

Kép

Kicsit angol, vagy holland típusú. Állítólag a telek anno anyósom dédszüleié volt.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Kata!
Rossz kifogás, nem is hiszem el!

Ljudit!
Majd két hét múlva lesz családi hosszú hétvége Hévízen. addig tanulok ezerrel... vagy ötszázzal, még ma nem jutottam a könyv közelébe :?

Húú ez nagyon jónak tűnik! Hány nm? Nekem az építés az álmom,a telket már kinéztem, Misit beszélem rá folyamatosan, aztán hátha nem kel el addig, nem olcsó igaz, és mostanában amúgy sem kapós az ingatlan.

Hitel ötletem innen: www.penzcentrum.hu itt keresgélhetsz! Vagy milyen ötletre gondoltál?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bbj Judit, 129.
Az építés is jó lett volna, de ide ahol mi lakunk eléggé korlátozott amit engednek, és már egyébként is körbeépítenek minket társasházakkal. Mindenki a mi udvarunkba lát be....

Megnézem ezt az oldalt, hátha...

Hévízre hová mentek? Van néhány tuti szállás :)
Szerintem nekünk az idén kimarad Hévíz, pedig a csajok nagyon szerették volna.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!
Megnéztem ezt a mai börzét. Nyitásra mentem, rövid ideig maradtam. Kezdetnek elég tragikusnak tűnt. Ha jól számoltam 11 eladó volt, főként 2-3 éves korig dolgokkal. Üres asztalok is voltak, tehát lehet, hoyg még később is érkeztek árusok.
Én semmit nem találtam megvásárolni valónak. Kingának néztem nyárra nadrágot, már 1200-1500 körül lett is volna, de eléggé kopott volt. A pólók szintén, bármelyik lánynak is néztem. Az áruk pedig 5-600 alatt nem volt, sőt inább magasabb. A kisebb méretekről nem tudok nyilatkozni.
A volt Borostyán Művházban volt mindez.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit!
Na te aztán fanatikus vagy! (börze ügyben mindenesetre!)

Palace hotel, a csak1utazásról ütöttük le. Az si jó honlap, hasonlóan működik mint a gulliver, csak kevesebb kínálattal, egy nap egy utazás, több csomaggal.

129? na az már nem rossz!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Judit, igen, én is néztem, ezt a szupi ajánlatot, de sajnos csak szombaton láttam meg... az egy nap meg péntek volt. Szidtam is apát miatta, mert elfelejtette a kocsiból behozni az újságot, így lemaradtunk. Azóta felíratkoztam a hírlevélre, legközelebb nem maradunk le.
Tavaly mi is voltunk ott 1 hetet. Szupi hely, nekem a folyosókon a korlátok magasságával volt egy kis problémám. Mondjuk mi a hatodikon laktunk, apartmanban, a szálloda bejárata fölött volt az erkélyünk. A másik ami furi volt számomra, hogy a garázsból csak lifttel lehet feljönni az épületbe.
A kaja nagyon pazar, esti sorbanállás mindig borítékolva volt a palacsintáért. Italt külön kellett kérni, fizetni, de ha csak sima vizet kértél ingyen, azt is szívesen kihozták. A szálloda alatti garázsban foglaljátok le előre a parkolóhelyet, nehogy véletlenül ne legyen. Mondjuk 2000/nap, de az utcán állva is ennyi.
A tófürdőbe lehet kiíratni itthon kezeléseket, és akkor ott a rendelőben (fürdő mellet) kapsz 300,- Ft-ért belépési lehetőséget 3 órára.
Kehidára is érdemes átjárni, vagy Zalakarosra fürdeni.
Hirtelen ennyi, dehát ismeritek a környéket :)

Ma voltunk kint a Turisztikai központban ne mondjam Almán,... is.
Mártika megdumálta Gáborral, hogy ő legyen a szülinapos :) Hát, összejött neki ő mutatta be a zenekar tagjait is a végén :lol: igaz, hirtelen csak Alex neve jutott eszébe.
Nekem nagyon tetszik az új lemezük, több dalt is játszottak róla.

Azután elmentünk a Zagyvába enni egy fagyit, és ott egy kisfiú felismerte Mártikát, hogy ő volt a színpadon a szülinapos kislány.

Tanulnom meg nem sikerült....

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Hola.

Juditok hétvégéje? :mrgreen:

A kuki mirelit volt (bolti, nem saját), de olyan finom és jó állagú, hogy nem féltettem tőle a gyerkőcöket :) Luca eddig is szerette a kukoricát, most már Hunor is... Igaz, ő mindent megenne :roll:

Judit, hévízi hosszú hétvége jól hangzik :) Lesz még addig vizsgád?...
És álmaid telke miklóson van? :)

LJudit, 129 nm szép nagy :) Még úgy is, hogy fel van szeletelve. Nekem alapvetően szimpatikus a keskeny, felfelé terjeszkedő építési forma, csak a lépcsők ne lennének... :lol:
Judithoz hasonlóan engem is felvillanyoz a lakberendezés, költözködés :) Alig várom, hogy majd egyszer végre mi is...
Talpraesett legkisebbed van, hogy összehaverkodott a zenészekkel :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Juditok hétvégéjeként akkor folyt.köv. most.

Először nekem is furi volt, de egyik kedvenc háztípusom az angol, és holland keskeny házak, úgyhogy muszáj nekem is egy ilyet... Lépcső feltételezem egy hét után már nem lesz gond.
Én is alig várom, hogy konkretizálódjon a dolog, és költözhessünk, két nyaralás között, 150m-re arébb.

Almáékkal már régen összebarátkoztunk, és egyéb kapcsolataink is vannak, de azért bátorság kellett hozzá :)

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Ljudit!
Köszi az infókat Keszthelyen már voltunk, de Hévíz egyáltalán nem ismerős, csak a fürdőben voltunk anno...

A leütés nekünk is úgy sikerült, hogy Nikiék először, és két perc után raktak fel újabb négyet, abból én egyet gyorsan a magunkévá tettem.

Nincs is már olyan távol az a szülinap! egy kis engedménnyel, akár...

Na én sem sokat haladtam a tanulással, pedig egész nap a könyv felett görnyedtem!

Judit!
ja még addig van egy pár vizsgám! Sztem mindegy az, hogy bolti vagy sem, ha jó, és szeretik is!

igen, itt a telek, pár száz méterre tőlünk, meg pár millió forintra :x

Na hogy ellentmondjak nektek, 20 éves koromig padlásszobás házban laktunk, hát nem a kedvencem, így én a lapos hosszúban gondolkodok! A terv a fejemben van évek óta, sőt már a színek, és a berendezés is... álom, álom, édes álom...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

bbj Judit! A mozi nekem bármikor jó, a csütörtök este kivételével. Többiek?

levay Judit! Költöznétek? Én voltam már egyszer nálatok, nem tudom emlékszel-e? :oops: Csibékkel... Házvásárláshoz sok sikert!
Ma én is EGÉSZ nap fejdíszeket gyártottam a búcsúzó-ballagáshoz. A miénk csütörtökön lesz.

balwin Judit! He-he, tényleg Juditok hétvégéje! :lol: Szuperek a képek, Hunor egyre sármosabb! Nimi meg jó nagy! Bár már kicsinek is magas kisfiú volt.

Csöves fagyasztott kukoricát néhanapján én az Interspárban szoktam venni, talán a Mirza? terméke. Tényleg nem rossz. Ha jól tévedek 4 cső 800 ft körül van.

Rólunk: Balázst felvették a Manóvár (Bajtárs úti) oviba. :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Mi a párommal nézzük a SZNY2-t, neki is nagyon tetszett az első rész is, úgyhogy romantikázunk egyet. ;) Remélem Olga azért valaki csatlakozik hozzád!

Velem minden rendben, sokat voltam levegőn a hétvégén, nyársaltunk a Holt-Tisza parton egy ismerősünknél, kicsit összecsíptek a szúnyogok, a párom alatt beszakadt a stég (csak az egyik lába alatt :D ), de összességében jó volt. 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Csaó,

Olga, igen emlékszem :) de az leginkább udvar volt. Azóta már van füvünk is. Vagyis csak most tavaszra sikerült kiviteleznem nagy veszekedések árán.

Balázs utána visszamegy a Jósikára, vagy maradtak a Manóvárban? Tényleg, és kit választanál? melyik csoportba írattad volna? Katica, vagy napsugár? Elárulod mit kapnak a ballagók nálatok?

Bbj Judit, és a Tófürdőben van szabadtéri gyerekmedence is csúszdával, ha jó idő lesz. A szálloda medencéje 140-150-es körüli.
Nayon mérges voltam, hogy nem lemaradtunk. Mennyi is volt? 34.900?

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Nohamár házkedvenc... nekem újabban a régi kockaházak a gyengéim, minél lepukkadtabb, annál jobb :lol: Szeretek azon agyalni, mit lehetne belőle kihozni.

Olga, gratu a felvételhez! :D Én meg elfelejtettem írni, hogy Lucát is felvették a Gézengúzba :) Pedig pénteken, amikor megkaptuk az értesítőt, virult a fejem; egyben el is érzékenyültem, elvégre először megy közösségbe...hüpp-hüpp...

Én ollan szívesen mennék veletek moziba, csak a lefektetés miatt gázos...de ha meglesz az időpont, és eselleg meg tudom oldani a gyerekeket, akkor odacsapódok :)

Juditok, akkor mindketten jó messzire költöznétek :P

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Én ma megnéztem a Szex és New York 2-t, nagggyon tetszett, rég röhögtem ennyit :D
Nekem a hétköznap egyik este sem lett volna jó, de egyébként is a nővérem ezt kérte szülinapjára hogy menjek-e vele, mert ez csajos film, a férje nem akarta megnézni. Ha tudnék menni veletek, megnézném mégegyszer és bizti meg is fogom még, főleg ha már megjelenik dvd-n ;)

Gratulálok minden kis jövendőbeli ovisnak a felvételhez!! :)
De jó nektek hogy már kaptatok papírt az oviból... mi még nem! :roll:

Sajna Jázmin péntek óta elég náthás és ma reggelre Bencén is kitört :? Igaz, ő tegnap az apeh majálison strandolt is a Tiszaligetben. Lehet azt nem kellett volna... Remélem hamar meggyógyulnak!
LévayJudit, ti voltatok tegnap a strandon??

BalwinJudit, gyönyörűek a gyerekek. Luca nekem többnek néz ki mint 3éves ;)
Ja, és láttalak titeket az Aranytollnál szerda délelőtt, családilag sétáltatok :)

Én meg most eszméltem hogy nemsokára Jázmin szülinap, Bence is addig jár már csak oviba, illteve lehet csak 10éig viszem. És jön a nyár! :D

KépKép Kép
76vera
 
 


Jó reggelt,

Vera, mi sem kaptunk levelet az oviból :( :roll: Tűkön ülök, hová mehet Szabi ősztől....
JObbulást a gyerkőcöknek, remélem gyorsan túlesnek rajta!!! +++

Lakásfelújítás: anno én azt mondtam, lőjenek le, ha még egyszer felújításra szavazunk... :roll: :P Pláne, ha ott is lakik közben az ember. Akkor már vadi újba költöznék :lol: :lol: Ja, ha én dönthetnék, és nem a számlánk....

Olga, mesélj majd a ballagásról! Az minidg oylan sírósra sikerálódik? Én már előre félek, mint az anyák napi műsoroktól :)

Judit, nekem meg Hunor tűnik kb. másfél évesnek!!! Olyan nagyok már a gyerekeke! Luca is nagyon sokat változott, szép csajszi!!!

Judit, mikor lesz a vizsgád? Hány lesz a nyárig?

Nálunk megvolt az elkülönítés, péntek reggeltől nem láttam Szabit, nagyon hiányzott, de minidg jókedvű volt, mikor beszéltünk, csak vele foglalkoztak :)
Bálint is aranyos volt, Maminál aludtunk, elvoltunk, kocsit mostunk, ilyesmi.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Dorka!
Holnpa pl, aztán még 6-on kellene túlleni, 18-ig 5 db meg utána még egy... sűrítettem, persze ilyenkor szidom magam, öreg vagyok én már ehhez! :cry:

Grat a kis ovisoknak, a többieknek még megy a drukk!

Vera!
Gréti is már várja, hogy kalózkodjak, nagyon szereti ő is! a ruhák miatt feltételezem, a többit úgy sem érti!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

bbj Judit! Gréti nagy SAC rajongó? Azta! :lol: Hát nőből van és kész! :lol:

Na mozi a héten?

Levay Judit! Ha nem gond, akkor csak pénteken árulnám el... Nem mintha olvasna minket valaki... De ha nagyon fúrja az oldalad, akkor megírom priviben.

Na most is húzok, a próba miatt, bocsi akinek nem reagáltam.

Értesítést ovifelvételről szerintem legeslegkésőbb szerdáig megkapjátok (05. 28.-a volt a határidő).

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Igen, a ballagás vége nagyon sírós lesz. :cry:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hali,

nekünk a mai posta sem hozta a felvételi papírt, úgyhogy betelefonáltam a kp-ba. Szerencsére felvették Szabit a Gézengúzba, ahová szerettük volna :) Állítólag már szerdán feladták a papírt...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
tök jó! akkor együtt járnak Lucával?

Ljudit!
43500-at fizettem, asszem, ebben az idegenforgalmi adó is benne van.

Olga!
ja szereti, persze csak a lightot nézi szombatonként, meg ha vasalok akkor beteszem az évadokat, de ha olyan rész jön terelem a figyelmét..

biztos nem emlékszel, írtam anno, megmosolyogtató, de Leti első szavai közt volt a szex a sacból...

Jaj, én is mindig törölgetem a szememet a terembeli óvónéni búcsúztatókor! tavaly az egyik anyuka kis műsort tanított be a ballagó gyerekeknek, oda se mertem nézni! olyan hülye érzékeny vagyok, előre félek a mostanitól!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Vera, nem voltunk, apával voltak a csajok délután a Tiszaligetben, aztán moziban, és nem a SAC-ot nézték ám, hanem az Így neveld a sárkányodat ment gyereknepi akcióban a Tiszában.

Olga, nagyon fúr, ugyhogy jöhet a privi :roll: :lol:

Bbj Judit, az is jó :)
A mai ajánlat se kutya, de szerintem nekünk már nem fér bele, pedig tuti ajánlat.
4 napos családi pihenés luxuslakosztályban
Echo Residence All Suite Hotel**** superior
2 fő / 4 nap / 3 éj
12 éves korig 2 gyerek GRÁTISZ
Üdülési csekk beváltható!
Eredeti ár: 234.000 Ft
Akciós ár: 69.900 Ft
Felhasználhatóság:
2010. június 25 – augusztus 29.

PAzar egy hely, már régebben is nézegettem.

Na apa behisztizett mert szerintem megnézhetnénk másik hitelt is nem csak azt az egyet ami ő kinézett, ami 54 hónap múlva 2,5 szeresére emelkedik... 260.000-re. Szerinte akkor hagyjuk is az egészet, én meg a hajam tépem.

Kinga meg volt furulya vizsgán ma délután, ügyes volt.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit, Gréti nézi a SAC-ot?? :lol: Épp mondta a nővérem tegnap hogy még jó hogy nem hozta a 12éves lányát :roll:

Dorka
, de jó hogy felvették Szabit is! :)
És hogy vannak a fiúk?

Nekünk is megjött ma a papír hogy felvételt nyertünk :) Éééééés ráadásul úgy tűnik hogy mégis mehet a Bence csoportjába :D

A másik nagy dolog (számunkra legalábbis ;)) hogy mától Jázmin sem kiságyban alszik már!! Tegnap megvették a teszveszen (BalwinJudit ajánlom neked is, én ott mindent eladok ;) ) az ágyát, ma délelőtt el is vitték, így vége a kiságyas korszaknak és ezzel együtt a légzésfigyelőnek is :D :oops: Délután gyorsan el is mentünk megvenni az új ágyát és már abban alszik :)
Illetve még várom épp hogy vajon kijön-e belőle... ;)

Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


sziasztok!

Gratula az új ovisoknak!

Jázminnak nayon csinos ágyikója lett.

Ezt kaptam, szerintem érdekes, habár tudom, hogy nem annyira illik ide ilyet rakosgatni
http://videa.hu/videok/hirek-politika/c ... KuaWWSPHGF

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Vera!
Nagyon gyorsak voltatok! :shock: Este rendben volt minden?

Igen, Gréti is a csilivili rucikat nézi, meg a magas sarkúakat.. a történetet nem érti. de az ördög is pradat visel-t is látta már párszor... bejönnek neki a csajos filmek

LJudit!
nem rossz hely, lecsekkoltam,

hogy én is ajánljak, ha még valaki előtte áll:
van Egerszalókon egy nyíló szálloda 5*-gal, de most nyitási kedvezménynek 4*-ért adják! azt is érdemes megnézni saliris resort

és még egy: velence resort and spa. ígéretesnek tűnik...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na, moziról meg semmi hír?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Gratula az ovisoknak a felvételhez!

Képzeljétek, balázs jún. 17-én 15 h-kor ballag a bölcsiből, ugyanaznap 17 h-tól pedig szülői az új oviban! :mrgreen:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, és oda fogsz érni? :lol:
De tényleg vicces. Ez az igazi váltás! :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Stét.

Vera, nagyon utána kellett gondolnom, hogy hogy láthattál minket szerdán az Aranytoll környékén, családilag, ráadásul délelőtt :lol: De beugrott, hogy aznap délelőtt voltunk Paxy doktornőnél, és arrafelé jöttünk haza.
Hogy telt Jázmin első íccakája az új ágyikóban? Szereti? :) Gratu a felvételhez!
Én eddig vateráztam, teszveszen még csak vásároltam. De kipróbálom eladásilag is :)

Olga, osztódsz, vagy osztozkodtok Apával? :lol:

Judit, együtt nézik a lányok, vagy Leti még nem fertőződött meg? :) Hehe, jaó szaó a szex...főleg (szinte) elsőre :)

Dorka, eltom képzelni, milyen nehéz lehetett Szabi nélkül...de ha ez kell nekik a gyógyuláshoz...remélhetőleg nem volt hiábavaló áldozat! :)
Akkor lehet gyerkőceink még egy csoportba is kerülnek? :)

Azt is elfelejtettem írni, hogy vasárnap megvolt Luca első kullancsa :| Valszeg csak 1-2 órát tanyázott rajta/benne, mert szinte üres volt a dög (és csak vasárnap délelőtt szedhette össze)...és nagggyon kicsi. Kikaptam csipesszel. Aztán meg figyelgettük, nehogy megjelenjen a jellegzetes kokárda-szerű bőrpír... de semmi hálistennek (kopp-kopp-kopp). Remélem az oltás meg télleg védi az agyvelőgyuszi ellen.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, műköröm ügyben. Mivel életemben egyszer volt (nem célszerű itt a melóban), így nem tudom hova menjek itt Szolnokon. Árak érdekelnének meg hogy hova érdemes megpróbálni bejutni, az esküvőre kéne. Köszi a választ.

Velünk amúgy minden okés, sokat mozog, most már ugrál is a hasam, jön az Alien tünet :) Pénteken megyek majd terhelésesre, aztán Zoboki, ha minden igaz, akkor most fogok rákérdezni a szülésre is :)

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Gratula a felvett ovisoknak! És Jázminnak a nagyágyhoz! :)

Lehetne már tényleg jobb idő, mert ebben az esős hidegben a vérnyomásom padlón van, ittam az előbb egy kávét, mert már a fejem is kezdett fájni. Ezen kívül szerencsére minden rendben, megint híztam 1 kg-ot, úgyhogy plusz 7 kg-nál járok, de hátulról még mindig nem látszódik, hogy kismama vagyok. :) Viszont a párom folyamatosan "Gömbnek" hív otthon :D, kíváncsi vagyok, a 9. hónapban mi lesz az új nevem.... 8)

Hétvégére bográcsozást tervezünk egy ismerősömnél, jó kis lábszárpöri lesz, majd hozok képeket. Remélem tényleg jó időnk lesz! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Kriszti!

Pü-ben elküldtem neked az én "volt" körmösöm elérhetőségét, én már leszedettem, de nagyon szerettem mikor zseléskörmöm volt. A többit leírtam.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: