Új privát üzeneted érkezett!

Te sem panaszkodhatsz az iwiwes jelöléssel :)

Kép
buthu
 
 


Rita: ezt most küldték egy másik fórumon, ez is tök jó, ha gondolod :)

http://babafalva.hu/letoltheto-babakelengye-lista/

Kép
buthu
 
 


Kriszti! fogalmam sincs miről beszélsz... :wink: :lol: 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 

 
 

Sziasztok!


Vera! Nálam is olyan makacs volt ez a megfázás. A Neo-Citrán, ami máskor segített, most nem. Pedig mind a 14 tasakkal becsületesen megittam. Most tíz évig biztos nem fogok inni olyat! Iszogatom a köptetőt, Ambroxolt. Doki látott. Írt fel antibiotikumot. Hát reméljük megteszi a hatását. Igazából engem sem a nátha tesz padlóra, hanem az, hogy a jobb fülem megint be van "dugulva", állandó nyomást érzek benne, ami nem kellemes, meg igazából a lehetséges szövődményektől félek mostmár én is.

Anikó! Szép a labrador kutyusotok! Majd a Dorcival való barátkozás után is tegyél képet a két "gyerekről"!
Szobatisztasághoz pedig hatalmas gratula! Nagyon ügyes lánykátok van! És tényleg jól eltűntél mostanában! :(

Most így hirtelen nem jut más eszembe. Ja, megsütöttem életem első méteres kalácsát! Hát lányok! Nem is olyan macerás, mint elsőre gondolná az ember! És ez nagyképűen fog hangzani, de sokkal szebb és finomabb, mint amit hétvégén ettünk Debrecenben! :oops: 8)

Na dugultam! Mikor is jön a jó idő? Ma felvettem a téli kabátomat. :oops: Nem bírtam tovább a fagyoskodást. :oops:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Hatalmas gratula a szobatisztasághoz, nagyon üygesek vagytok!

Szép ez a kutya!

Olga!
méteres? nyami nyami....Én még nem csináltam, de Nikiét kóstolgatom becsülettel!

Hát ja, hideg van, bár én a mai időt melegebbnek éreztem, mint a tegnapit.

Jobbulást!

Szolkata!
ennyi voltál? ez nem sok, hanem sokkkk!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hola.

Dorka, írtam méltet :) Meg azt akartam kérdezni, hogy a Bethesda hogy került a képbe? Ti kértétek, vagy dokinéni mondta? Jó, hogy végre alaposan megnézték Bálintot!

Olga, Vera, Rita, jobbulást nektek! :(

Anikó, gratulálok a petyómentességhez! :) Hehheh, nagyon cuki kutyusotok lesz :D

Olga, kép nem készült a műről? :D Szívesen csorgatnám a nyálam... Télikabáton én is nagyon gondolkodtam... nálunk idebent is rohadt hideg van, a ruhák 3 nap alatt sem száradnak meg :? Távfűtés ugye má sux, így néha hősugárzózok... No nem a ruhák miatt :mrgreen: :?

Vera, Bencének hol csináltattátok a szemüveget? Mert Lucának is kell, és mérem fel a terepet... :oops: :)

Tegnap megint pesten jártunk, a pupillatágításos vizsgálaton. 4-es és 4,5-esek Luca szemei. 1 hónapos szemüveghordás után megyünk kontrollra, akkor valszeg elkezdjük a takargatást.
Meg persze jövőhéten P.K-hoz is megyünk, addig a szemüveget sem akarom intézni.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Judit, első körben a Multi Optikában csináltattuk a szemüveget (piac mellett nemrég nyílt), mert épp ott volt nagyon jó akció ;) De mivel később rájöttünk hogy jön a nyár, a napsütés, így csináltattunk most egy másikat is, ami fényre sötétedős, ezt viszont már a Tengerszemben. Én ez utóbbiba jártam tizenévig amíg lencsém volt, nagyon meg vagyok velük elégedve, így ezentúl csak ide megyünk majd ;) Igyekeznek a legelőnyösebb árat kikalkulálni, nagy a választék, időpont van, szóval tutijó ;)
De a Multioptikások is nagyon kedvesek tényleg! :) És árban szinte ugyanaz volt a kettő...

De én nem értem hogy hogy nem derült ez ki nálatok korábban? A 4es azért elég sok, nem? :( Pluszos ugye?
A Bencéé +1,5es és elvileg ezt kinőhetik. Kivéve ha nem áll meg nullánál hanem átmegy mínuszba :?

Anikó, édes a kiskuyta :D Honnan sikerült végül szereznetek?
Dorcinak pedig gratula a pelusmentességhez, nagyon ügyes!!! Mi totál visszaestünk, újabban megint pelus van Jázminon. De majd ha jön a jóidő, csak megoldódik már ;)

Köszönöm mindenkinek a gyógyszer tippeket, elfelejtettem Aszpirint venni,de a Neocitránt én is iszogattam pár napig, nem nagyon segített. De talán már kifelé megyek én is, mert már inkább "csak" köhögök, és nincs hangom :roll:
De a téli kabát nálam is befigyelt még tegnap :?

KépKép Kép
76vera
 
 


ZALÁN:

Kép
Vendég
 


Jajj de édes Zalán! :) Köszönjük a képet!!!!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


De nagyon jó ez a két kép! Micsoda egy kispasi! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Köszönjük a képet! Szépséges fiúcska! És milyen szépen visszaadja a vonásokat a 4D-s Uh is!

Vera! Az aszpirint nekem is mondta a doki, hogy szedhetném... Azt hittem van itthon, de az kalmopiryn... na, én a nagy gyógyszerszedő...

balwin Judit! Idáig nem készült kép, de mivel hogy van még egy fél rúd a sütiből, ezért ma neked és csakis neked mindjárt fényképezek! :mrgreen:
Lucusnál ez a 4 és 4,5 szem ez rossz? Helyrehozható? Én ehhez is teljesen lüke vagyok.

Szorítsatok ma, hogy SZÉP, NAPSÜTÉSES :lol: idő legyen, mert sportnapozunk kint délután a gyerkőcökkel.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ódecukibébi! :D Tényleg hasonlít Rékára, mégis egyértelműen kispasis :D Hmhm, kedvet kaptam szülni... 8)
Köszi a képet Betsy, fajin "képeslap" :)

Olga, óóó, derendes vagy :lol:

Igen, a 4 az sok, de a doktornő szerint a gyerekeknek még alapból magas (ilyen korban simán lehet +2Dsph-t mérni), ugyanis csak kb. kisiskolás korra érik el a 0-át. Esetünkben úgy tűnik, hogy helyrehozható, de konkrétabbat majd az első szemüveges kontrollon tud mondani (1 hónap szemüveghordás után). Mindenesetre évekbe telik, az már tuti. De ha szerencsések és ügyesek vagyunk (mindig hordani kell a szemüveget, takargatási protokoll betartása), akkor még az ált.isk. éveiben elhagyhatja majd a szemügét, és felnőttkorában is jó lesz a szeme.
Ha a szemüveg nem segít, akkor műtéti úton szüntetik meg a kancsalságot. De remélem odáig nem jutunk el...

Vera, azt mondták, hogy pont ebben a korban érkeznek tömegével a kancsal gyerkőcök... Eddig az agy keményen dolgozott azon, hogy a jó és a gyengébb szem által látott képet összerakja, aztán rájött, hogy ez túl sok meló, és megy a látás egy szemmel is, így a gyengébbet "elengedi".
Teljesen meg voltunk győződve arról, hogy Luca nagyon jól lát, szinte sasszemként vett (vesz!) észre mindent...közel is, távol is. De szemészeti szempontból ez nem mérvadó.
Ennek fényében Hunort is megnézetjük majd...most már nincs biztonságban :) :| Ha a nővérénél gáz van, nála is előfordulhat...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó a 4d- kép Zalánról! kismamik, ezért (is ) érdemes, hihetetlen a technika, még a pocakban van, de már látod hogy néz ki!! nekem tiszta apja!

Judit!
Jó erős szemcsi kell valóban! én azt hittem, ha mindent észrevesz jól lát! asszem akkor mi is elmegyünk majd, miattam nincsenek a csajok biztonságban. Nálatok ki a gyengébben látó?

Olga!
szorítok, de Nagykőrösről jövet három zuháréba mentünk bele!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk,Zalánról vártam már a fotót nagyon és lám van fent kép :D ,milyen klassz így egymás mellett a két fotó!!!Szép nagy baba,legalábbis az enyémhez képest(2600).

Holnap lagzizunk,majd meglátjuk milyen lesz :wink: ,Bódi Gusztiék jönnek fellépni :lol: !!!

Jó hétvégét mindenkinek,többiek progi???

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Kati!
bódi guszti????? Hááát lehet kimennék a teremből, sőt biztos...de azért jó szórakozást, és táncizást! Képet hozhatsz magatokról, és Virágról a csini rucijában! Az aranyat erre az alkalomra vetted?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Tegnapi ovis bulit végül nem mosta el az eső.
Olga, ha hozzájárulsz teszek fel rólad is képeket, amikor dógozol :oops:

Márti és Zsófi családi sportdélután bemutató

Kép

Kép

Kép

Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Verőfényest :)

Végre jaó idő...bár itt délelőtt volt egy gyors zuhé. De meggent süta Nap :)

Judit, nohát ezaz, hogy senkinek a családban, egyik oldalról sincs gond a szemével :shock: A nagyszülőknek is csak az öregkori látásromlásuk van... szal passz, hogy honnan örökölte... Egyfolytában azon agyalok, hogy mitől lehet... a TV-zést megkérdeztem a doktornőtől, azt mondta, az max. előbb kihozhatta (jobban dolgozik a szem), de nem attól van. Még az is eszembe jutott, hogy az olykor szemébe lógó hajától nem é lehet...?! Mert a kancsalító bal szemébe szokott belelógni. Ááhh... Asszem az addig felgyülemlett kérdéseimmel lesokkolom majd Paxy Klárát csütörtökön...

Kati, jó szórakozást mára :) B.G.?! Uhh... Namindegy, nekik is meg kell élni valamiből :mrgreen:

LJudit, ügyesek és szépek a lányok :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulákat, ma hazajöhettünk!!! Csodajó itthon, Zalán nagyon ügyesen szopik, tejcsi szépen beindult. :-) Tiszta apja a kispasi, nagyon nagyon édes, máris fülig beleszerettem, ahogy annak idején Kata jósolta. :-)

A szülés ugyanúgy indult, mint Réka idején. :shock: :shock: :shock: :shock: este felolvastuk a gyerekeknek a Rátóti Csikótojás magyar népmesét....hát keddre baba lett. Szabadalmaztatjuk, mint szülésindítót! :lol: :lol: :lol:

A szülés nekem gyötrelmesebb és hosszabb volt, mint Rékával, amire nem voltam igazán felkészülve....viszont természetes, még oxit. sem kaptam csak a kitolás legvégén, mert nagy baba volt várható. Találkozásunk Zalánnal meghitt volt és fantasztikus, rögtön a hasamra tették és ott is maradt egy órát. Ez vlami új dolog, de jóóóó volt. Ahogy leltelt a két óra megfigyelés, lesétáltam az gyermekágyra, elfoglaltam a szobát (2 ágyast választottam).

Nagyon poz. véleményem van a gyermekágyról, negatívumot nem tudok mondani, sok minden más,mint 2 éve volt. Most egy bizonyos gyermekorvossal gyűlt meg a bajom, de azzal NAGYON, szerencsére M. doki, szülésznő, védőnők hamar segítettek. No ennyit egyelőre.

És egy kép, Zalán 2 napos korából.

Kép

Még egyszer köszönünk szépen minden smst és érdeklődést!
jaimee1
 
 


Remélem időben szólok :)

Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Rita:boldog névnapot kívánok neked!!!

Juditok:köszi,jó volt a lagzi én szeretem a zenéjüket nagyon feldobták a hangulatot!!!A rucit nem erre vettem ez már azóta jött mint meghívás de abba volt a lány nagyon csini volt,sőt beállt az eladó sorba lévő lányokhoz csokrot elkapni és sikerült is neki :lol: jövőre férjhez adjuk :lol: :lol: :lol: !!!

Judit:nálunk is pont ilyesmi kis udvaros műsor volt pénteken.

Majd este még jövök,most még játszózunk egyet.

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!


levay Judit! De jó képeket csináltál! Ami rólam készült nem küldenéd el előbb mailbe? Bár van elképzelésem róla, hogy hogy nézek ki rajta. :mrgreen:

Kati! De jó, hogy ennyit lagziztok! Épp anyóssal beszéltem tegnap, hogy mi 5 éve voltunk utoljára. :cry: Bódi Gusztira én is roptam volna! :oops: :lol: Nekem a Margó nagyon bejön, mint ember.
Képeket!!!

Jaimee! Elhiszem azt, hogy jó itthon! És külön öröm nekem is, hogy elég pozitív élményekkel jöttél haza a gyerekágyról. Szüléstörténet egyszer, ha időd engedi? Mi volt a bibi a gyerekorvossal? Hogy telnek a napjaitok? Gratula a nagyfiatoknak a szopizáshoz!

balwin Judit! Nem fogod elhinni! Fel kellett tenni az akukat töltőre. Mire feltöltödött az elem, addigra elfogyott a süti! :lol: De mindmegettés a recept, belinkelem. Minden szerénységemet előhozva is azt mondhatom, hogy ugyanolyan gyönyörűséges lett a méteresem, mint a mindmegettés képen. :oops:

http://mindmegette.hu/meteres-sutemeny-iv.recept

Szemjavuláshoz szurkolok Lucusnak!

Na, szerencsére pénteken minket nem mosott el az eső. Igaz, kétszer csepergett, de gyorsan el is állt.
Tegnap Szandán voltunk anyósnál kertészkedtünk. Hát szépen megégtünk! :cry: Szerencsére csak Peti meg én...

Ja, és készül a bodzaszörpöm! :D

Dorka! Szombat délután láttunk benneteket bicajjal a piacnál. Persze Petinek beindult a fantáziája, utána egész délután bicajt keresett nekem. :shock:

Szex és New York 2?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, képek mentek. 8 fotót küldtem, szerintem akár mindet fel is teheted.

Bodza szörphöz hol szedtél bodzát? Tudsz tuti helyet? És receptet is?

Szerdán az egész ovi megy kirándulni?



Nagynehezen 4 hét próbálkozás után megszületett a pécsi szállásunk. Most már látom, hogy milyen jó, hogy nem előbb, mert így 5 ezerrel kevesebbe kerül, és most kivételesen üdülési csekl is lehet fizetni :) így "csak" 23.000,- ötünknek a három nap félpanzióval.

Bikalt néztétek? Ha esetleg regisztrálna valaki, és játszana a belépőjegyért, amihez szívesen megmondom a jó válaszokat, és még nyerni is, de nem tudna elmenni, akkor én egye fene, szívesen átveszem tőle ezt a terhet :roll:
http://elmenybirtok.hu/

A Dínó Parkot Ausztriában próbáltátok már? Valami info róla?
http://dinopark.kristall.hu/

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Kicsit off, de hátha érdekel valakit.

Kisbarátnőnk lecserélte íróasztalát, így a régi eladó. (nagycsoportos, elsős, és másodikos korában használta)

Leirás : Nagyon jó állapotban lévő gyerek íróasztalként is használható szekreter fenyőből eladó. 4 fiókos, a felső része levehető, vagy tetszés szerint lehajtható.
Méretek : Magassága : 110/75 cm
mélysége 50 cm,
hossza : 104 cm.
Elérhetőség : 20 / 391-7440

Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Köszi Judit, megkaptam a képeket (gyorsan ránéztem a freemailre). Hármat közzéteszek, félek több más sok(K) lenne a jóból. :mrgreen: És én még azt hittem, hogy csak véletlenül kerültem a képekre! :shock:

Bodzát Szandáról szedek, anyós kertjéből. Szeretnél? Recept az összeollózott... De közkincsé teszem bármikor, ha érdekel valakit. 8)

Igen, szerdán mindenki megy. Igaz, a két kiscsoport "csak" a Nefag vadasparkba és játszira, de a többi hét csoport szerdán és csütörtökön (elosztva) megyünk Tiszaföldvárra. Járt már valaki a tiszazugi múzeumba? Rákerestem, érdekesnek tűnik.

Végezetül a képek:

Kép bevonulás

Kép esernyős mozgás - gyermek volt minden óriás c. zenére

Kép népi gyermekjáték - békatábla

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Olga:milyen kis "óvónénis" vagy,de jól áll neked ez is!!!

Mi ma állatkerteztünk,jászberényibe voltunk jó volt egynek!

hozok egy kis nézegetni valót... Kép Kép Kép

Kati Kép
virag9
 
 


Kép Tánci

Kati Kép
virag9
 
 


Kép Limóval Kép Apával tánci Kép Kislány kis csokorral

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

De jó képek!! :)

Kati, Virág nagyon csinos volt ebben a gyönyörű ruhában! :) Édes a táncos kép :) Szépek vagytok!

Jászberényi állatkert 4-5 évvel ezelőttihez képest sokat szépült, újult? Kb. akkor voltunk utoljára, de tervezem a nyárra.

Jaimee, nagyon édes Zalán, nekem tiszta Réka ;) Ő hogy fogadta, hogy telnek a napjaitok?

Olga
, tényleg jól áll az óvónősködés neked :) Mit csináltok Tiszaföldváron az ovisokkal?? Ott lakik a nagymamim ;)

Bence állandóan biciklivel akar hozzá menni :lol: De ma délután átbicikliztünk Rákócziba, és most már azt hiszem megértette hogy az milyen messze lenne... eddig nem hitte el :roll: Tekert a saját bicaján, de a hazafelé út már nagyon lassan telt :roll: De egy hős volt ;)

Rita, nagyon boldog névnapot!

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Jaimee!
Üdv otthon! Hogy telnek a napjaitok? Réka mit szól az új családtaghoz? Gyere mesélj, és persze hozd a szüléstörténetet! Csak nem a kedves Nagy doktornőhőz volt szerencséd?

Judit!
Egyenpóló van az oviban? király! Ügyesek a csajszik! Éjszakai nyitvatartás? érdekes! majd megjegyzem a dátumokat! Szívesen kipróbálnám! Mondjuk néha biztos összetojnám magam, ha valami nyikkantana!

Az ausztriai dinóparkról még nem hallottam!


Olga!
Jaj de helyes felvezető vagy!

Kati!
Tényleg milyen sokszor mentek lagziba, de gondolom a munkádból adódóan! Te sminkelted a menyasszonyt? Virág rucija felvéve is nagyon szép!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Hétvégén nem nagyon voltam netközelben, az érdi barátnőmnél voltam, 1 éves lesz nemsokára a kisfia és ő meg most 12 hetes kismami, úgyhogy volt miről beszélgetnünk. :) Végig kint voltunk a kertükben, sokat a játszottunk, bográcsoztunk, grilleztünk, tuti kis hétvége volt. :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Kati, ez a lagzi a Zsoleszék lagzija volt? Virág nagyon csini volt.
Éjszakai állatkert nagyon jó szokott lenni, elemlámpát vinni kell :)

És egy kis infó a következő hétvégére

Szia!

Ha tartalmas, izgalmas, változatos hétvégi programra vágysz, köztünk a helyed!

Hol is van az a hely?

A Tiszaligeti Turisztikai Központban, ahol május 29-én (szombaton) és 30-án (vasárnap) a Csillagpor Alapítvány Családi hétvégét és a városi rendezvényhez kapcsolódva izgalmas gyermeknapi programokat szervez.

A legkisebbeket Ringató foglalkozásra várjuk, a nagyobbak kézműveskedhetnek, és kedvükre rophatják a Szeres népzenei együttes táncházában. A teaház a finom kortyolnivalók mellett különleges programokat kínál, lesz itt családi jóga, transzendens mese, és asztrológiai elemzést is kaphat a családjáról, aki szeretne. A programokon való részvétel mindenki számára ingyenes!

A családi hátvége és a gyermeknap részletes menetrendjét megtalálod a mellékletben. Amennyiben módod nyílik rá, hogy a lakókörnyezetedben vagy a gyermeked iskolájában/óvodájában kitedd a programot, akkor szívesen elküldjük a plakát nyomtatásra szánt verzióját! Kérünk, hogy ez esetben mindenképpen jelezd ezt az igényt felénk!

Arra is szeretnénk megkérni, hogy ezt a levelet továbbítsd minél több ismerősödnek!

A Csillagpor Alapítvány nevében várunk Mindenkit szeretettel!

Tóth Andrea
önkéntes
Csilllagpor Alapítvány

Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Hali,

KAti, de szépek voltatok, és nem kicsit irigy vagyok, hogy ilyen jót mulattatok! Amúgy láttunk a KOssuth téren benneteket, bár mi csak melegítőben, motorral nyomtuk a du-i sétát :)

Rita, boldog névnapot! :)

Jaimee, köszi a képet! NAgyon drága a kisfiatok! És igen, mesélj, kíváncsi egy csapat vagyunk, tudod :) Minden érdekel :)

Vera, láttunk titeket Falva és Szolnok között, nagyon tekertetek, még kifelé :)

Olga, csak ajánlom a biciklizést gyerkőccel, nagyon jó móka!
A képeken egy vérbeli óvónéni tűnt fel :) Jól áll neked ez a hivatás!

Rólunk:Szabi füle változatlan, okt. 6-ra kaptunk időpontot orrmandula műtétre. Aztán elválik, hogy várunk-e addig, vagy Pest lesz belőle.
Viszont Bálint is nagyon taknyos lett, piszkálta fülét, hőemelkedése volt, kértem, nézze meg őt is... mindkét fülét felszúrták ...:( :( Azt mondta B. E., hogy brutális a gyerek füle. MOst az antib. elnyomta neki, és amint abbahagytuk pénteken, belobbant neki....
egyedül vltlam megen a kettővel, Szabit beültettem a babakocsiba, és elfordítottam, míg B-nak felszúrták.... Igencsak csendben volt hazáig, asszem egy kcisit megrázta a dolog Szabit is....
CSüt. kontroll....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dóri! Köszönöm szépen! Ezeke megint nem jó hírek :( jobbulást nektek!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Dorka!
Óh szegény kismanó! Remélhetőleg most már kifolyik, aminek ki kell!

Rita!
boldog névnapot!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Dorka, jobbulást nektek. A Bethesdában megnézték ezt is ugye?

Bakker, mekkora eső volt már megint....

Bbj Judit, megvan már a hétvégi gyereknapi program?

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Dorka:jobbulást a gyerekeknek,sajnálom hogy így megszenvedtek vele.Szabi Bálint születése előtt is füles volt,vagy csak azóta van gond hogy ketten vannak mármint arra gondolok hogy oda-vissza adják egymásnak a bacikat?Innen eredhet a füles betegség vagy már előtte is volt gond?Jó megmondtam,remélem érthető voltam.Én nem láttalak benneteket a Kossuth téren :cry: csak ovis társakkal taliztunk.

Judit:igen én sminkeltem a menyasszonyt,igazából ő az első vendégem akinek el is mentünk az esküvőjére.Tetszett-nem tetszett,már amennyi látszott a képből,ő nem egy szokványos menyasszony volt szolid sminkkel!

Judit:igen,Zsolti+Sziszi volt sz ifjú pár!
Ja jó kis eső volt ma is,mi akkor értünk haza a lánnyal Szandáról mikor a legjobban szakadt felvettem az ölembe és úgy rohantam vele fel a parkolóból a lakásba hát hagy ne mondjam sz@rrá áztunk :( de inkább mint a dörgés villámlás közepette a kocsiba maradjunk.

Vera:szerintem elég igényes a jászberényi állatkert,zsiráfon és elefánton kívül elég sok állat megtalálható inkább a kifutókat kicsinylem pl.,3oroszlánnak vagy a 3macinak de hát ez van.Bár Virág a farkasra lett volna kíváncsi de az sajna állítólag nem jön elő nappal,mondtam is neki hogy lesz olyan nap hogy mehetnénk éjszaka elemlámpával de erre csak annyit mondott hogy ő nem jön inkább már akkor itthon marad az ágy alá bújva :lol: .Így se díjazta a kisállat simogatót úgy félt a kis kecskétől,igazi panel gyerekem van :lol: !

Jóccakát!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: Nektek hogy volt a bevonulásotok a tanácsházára? Merthogy most ezen agyalok már pár napja, mert én szeretném, ha apu kísérne be, de itt még sosem láttam ilyet.

Kép
buthu
 
 


Jó reggelt,
Kriszti, én apukámmal mentem be :) Először Peti ment az anyukájával, aztán pedig én az apukámmal. Szép volt.

Kati, Szabinak most márciustól küzdünk a fülével, eddig nem volt gond vele. De biztos belejátszik a betegeskedésbe ez a ping-pongozás is.

Judit, a Bethesdában még csak fülkürthurut volt, csak mostanra ráhúzódott a fülére.

Csajok, a D-vitamint hogy is kell adni? A nyári hónapokban nem, ugye? VAgy még egy évesen nyáron is kell?

ÉS még egy kérdés: a cuccos "beragad" Bálint fülébe, nem folyik ki teljesen a füléből. Azt ki kell valahogy szedni?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorkáék: Köszi szépen, én is így szeretném. :)

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Lehet Apával bevonulni, tőlünk, ott közvetlen előtte kérdezték, hogy hogy szeretnénk.

Ma voltam UH-n, minden rendben a leányzóval, szépen fejlődik. 1 hónap múlva kell majd csak visszamennem. Iszonyat, hogy mennyit mocorog, nagyon-nagyon aktív. :)

bbJudit: Köszönöm a köszöntést. :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita: válaszoltam :) Én meg azt hittem, hogy ott már nem kérdeznek semmit, ennek is olyan futószalag jellege van.
Örülök, hogy minden rendben a kisasszonykával, jövő héten én is hívom a 4D-t, Kecskemétre próbálunk majd mi is menni, mert ott elfogadják az egészségpénztárt :)

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Meg az üdülésicsekket is! ;) Nekünk nagyon jófej volt az anyakönyvvezetőnk (talán Bartókné Róka Tünde vagy valami ilyesmi volt a neve), a párom végig bohóckodta az egészet, volt hogy az anyakönyvvezető is majdnem elnevette magát. :lol: Szerintem szép esküvőt csinálnak, láttam már sokkal rosszabbat is pl Tmiklóson.....

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Na valami ilyesmi nevünk van nekünk is :) Gondolom ő az, akinek a cd-t adtuk le. Azért lassan már ezzel is sürget az idő, erre szoktam mondani: "Szorul a hurok".

Különben meg majd olyan július környékén szerintem akár találkozhatnánk is, és akkor majd cserélünk tel számot is, hogy a szeptemberi nagy napokon tudjuk egymást tudósítani :) Szerinted?

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Ne viccelj, akár hamarabb is! ;) Meg csak lesz addig egy-két Freibe beülés is.... :) Amúgyis lehet, hogy simán tök egyszerre szülünk majd egymás mellett, az apukák meg mehetnek kézenfogva berúgni! :lol:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Dorka!
ha nincs mélyen akkor biztosan ki, legalább nem állja útját a többinek! De én alapból fültisztítómániákus vagyok! Én mindig piszkálom a saját fülemet, és a lányokét is.

D vitamint én ynáron nem adtam... aztán már télen sem. elfelejtettem...

Kati!
sajnos nem látszik jól a a smink de biztos ügyes voltál! Az látszik hogy az extravagancia fő szempont volt! Még nem voltál vendéged lagzijában? azt hittem minden hónapra kijut legalább egy! de akkor nincs po(r)tyázás...

Rita!
meg kell hogy védjem lokálpatriótaként a mundér becsületét! én még nem voltam rossz esküvőn miklóson! a mienkkel sem volt semmi probléma! sztem uolyan, mint bárhol másutt. ha van pénzed toronyóra lánccal, ha nincs, szerényebben kell boldogulni, na ennyit a védőbeszédemből.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Rita: Azért mondtam a júliust, mert addigra talán kicsit kevesebb lesz a program :) De ha lesz Freies beülés, és ha ráérek, akkor persze, hogy megyek oda is. Ezek szerint a berúgás már nálatok is be van tervezve? Nálunk már anyu is be fog rúgni :), soha életébe nem ivott még :)

Kép
buthu
 
 


bbJudit! Nem is amiatt írtam, hogy milyen volt a műsor vagy mi fért bele anyagilag, nekünk is csak gyertyagyújtás volt, meg pezsgő, a szülőket se ott köszöntöttük. Egy esküvőn voltam kb 2 éve Miklóson, de az anyakönyvvezető borzalmas volt, a hangja, stílusa.... Nagyon nem tetszett. De senkit nem akartam megbántani, ez az én vélerményem csak!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Áve.

Jaimee, az a bizonyos doki engem is érdekelne...meg hogy min problémázott?! Dejóóó, hogy nincs kellemetlen emléked a kórházi napokról! :D Ebben az életben én mán ebből is kimaradok :twisted:
Képeket onthatod ám :wink:

Kati, jó buli lehetett, és csinosak voltatok :) Kislányod tiszta apja!

Dorka, gyógycupákok a gyerkőcöknek :( +++ Okt. 6.?? Ennyit kell várni?...
D-vitamint nyáron nem kell (főleg, hogy tápszeresek...abban van valamennyi)...meg 3 éves kortól asszem már télen sem.
Én is úgy gondolom, ahogy druszám: ha nincs bent nagyon a cucc, akkor kitörölném. Elvégre az bacitanya, nem a fülbe való...

Olga, csatlakozom Dorkához: jól állnak neked a gyerekek :lol:
Megqkkoltam a recit, képet...nyamikaaa! Látom, hozzá is szóltál :)

Voltunk ma Paxy dottornéninél...hát nem mondott merőben mást, mint amit pesten hallottunk... viszont atropinos tágításos vizsgálatot akart (pesten lájtos verziót csináltak), de 2 héten belül nincs szabad időpontja...szal abban maradtunk, hogy legyen meg minél előbb a már felírt szemüge, és ősszel menjünk vissza vizsgálatra - kivéve, ha 2-3 hét múlva Luca a szemüveggel is kancsalít, mert akkor hívjuk fel mindenképpen.

Még annyit kérdeznék okulláré ügyben, hogy kb. mennyi idő alatt készül el? Napok, hetek?... Holnap fogjuk megrendelni.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!


Rita! Azt hiszem én lemaradtam! Nagyon boldog névnapot kívánok! Jó is az, ha virgonc a kis hölgy! :D Csak kint is olyan legyen majd! :lol:

Dorka! Ez borzasztó! Sok gyógypuszi a srácoknak!
Bicajjal kapcsolatban, ahogy Kati megfogalmazta most az egyik hozzászólásában: én is paneles lány vagyok. Tekerni tudok, de kanyarodni, lassítani, megállni... :roll:

Kicsit én is parázok... Holnap kérek időpontot a fülészetre, mert már ki vagyok tőle, hogy 1 hónapja süket vagyok... :cry:

D vitaminra én is úgy emlékszem, hogy nyáron nem kell már. Illetve húginak még annyit mondtak, hogy 4 hetente váltson újat, mert felnyitás után néhány héttel már nem olyan hatékony. Nem 'tom.

Na, köszönöm az óvónénis hozzászólásokat! :oops: :D

Rita! Én 5 éve Balmazújvároson voltam egy ilyen lagziban... A neveket folyamatosan mellémondta ( a menyasszony becsületes neve MariannA lenne), a dátumot sem sikerült tökéletesen kimondania, előre vagy hátra csúszott egy napot... És egyéb nyalánkságok.

Kriszti! Ha gondoljátok egy pezsgősüvegbe önthettek szőlőlevet koccintáshoz, ha nem szeretnél alkoholt inni. Csak egy kósza ötlet...

Kati! Gyönyörű Virág abban a ruhában! Na jó, egyébként is! De abban olyan kis hercegnős a csodálatos hajával! Biztos szuper volt, látszik rajtatok, hogy jól éreztétek magatokat!

bbj Judit! Igen, van Pitypangos egyenpóló az ovisoknak!

Vera! Tiszaföldváron a Tisza-zugi múzeumba mentünk el. Hát lányok valami szuper volt! Legalábbis ennyi gyerekkel! Mi a játszóházban tevékenykedtünk először (állatokat nyomdázhattak, hozzá a láb/patanyomot, puzzle, memóriajáték, nyomatfestés 4 féle ősemlősről, aranypapírra lehetett préselni települések címerét...).. Ami a legnépszerűbb volt, hogy lehetett dínócsontot is ásni! Fehér kesztyű, ecsettel, mindennel! Maga a kiállítás is érdekes volt, igaz "csak" két terem volt, de ott aztán mamutlelettől, őslócsontokig minden volt, élő halas akvárium, preparált állatok, madarak, emberi csontváz... :D Mi a kiscsaláddal tuti elmegyünk arra valamikor! És ami még plusz, hogy az udvaron épül a kemence, ételkorzót is nyitnak majd! Hamuban sült pogácsa és társai. :lol: Hazafelé meg ott van Martfű, be lehet menni pancsizni.

levay Judit! Zsófi mit mesélt? Egy busszal mentünk! :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Köszönöm! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: