Új privát üzeneted érkezett!

Pffffffffff... :shock:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


20. hetes pocakfotóm a 11. oldalon...ha érdekel valakit :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit! Megnéztem a pocakfotódat, tényleg jóval nagyobb mint az enyém! :) De én is azt mondom, hogy amíg a pici úgy fejlődik bent ahogy kell, addig semmi más nem fontos! Meg persze a mami is legyen egészséges. :)

Ma voltam a háziorvosomnál, holnaptól melózom. Még fújom az orrom, de már azért jól vagyok. Viszont alacsony a vérnyomásom, eddig mindig normális volt. Ez lehet a terhesség miatt? Reggelente iszom egy lájtos kávét, az helyrebillenti. Múlt hét szerdán is a vérnyomásom miatt volt iszonyatos fejfájásom, de a kávé után elmúlt.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 

 
 

Rita!
Reggeli kávém után mért a védőnő 90 és 110 között!!Mindíg megkérdezte hogy nem vagyok fáradt nem szédülök?nem volt semmi bajom,de akkor mennyi lehetett kávé nélkül?

Kép

Kép
katlina
 
 


Balwin: gratula a dohányos eredményedhez, nem semmi teljesítmény, azt hiszem :) Én sem szeretnék majd rágyújtani, de majd kiderül. Megnéztem a képet, tényleg neked is megnőtt normálisan :) Nem idegeskedek rajta, hogy mekkora, az a lényeg, hogy bent minden oké, csak a kérdések fárasztanak. Hogy hány van bent? De most ketten is megállapították. hogy nem i látszik rajtam, na akkor most kinek higgyek???:roll:

Rita: nekem eddig egyszer mértek alacsony vérnyomást, akkor kitalálta a védőnő, hogy mindennap írjam 3x, na ez egy napig ment, aztán nem foglalkoztam vele. Nem iszok egyáltalán kávét (arra sosem szoktam rá :) ), és análkül 110 állandóan. Nekem ez normális :) DE lehet a terhességtől alacsony, de lehet az időtől is, mert az meg nm normális, amit itt van.

Hétvége: szombaton elmentünk a berényi állatkertbe, persze hogy tele volt Liget útis gyerekekkel :? De nem is tudtunk sokáig maradni, mert eleredt az eső, de a hiénák etetése nem volt semmi. Őket valahogy nem így képzeltem el, kisebbnek tűntek mindig, meg az a kacaj :) Azóta meg nagyjából tanulok, ha nem találok ki magamnak valami elfoglaltságot, holnap már menni kell, majd kiderül. :roll: :roll:

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Ma Esztergomban voltunk térkő vásárlásban! hogy mi van arra, el sem hiszitek! jéghideg, és szakadó eső!

Judit!
Jó, hogy a gyerekeket nem viselte meg!

Olga!
együttérezhettek Nikivel! hasonló cipőben bandukol!

És tényleg töltsd le a bombákat, de majd Petivel nézd meg,. ja bár most jut eszembe Te katona voltál! akkor pont Neked való! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Micsoda??????? Olga katona volt? Komolyan??? Érdekes váltás :)

Mi most töltöttük le, de még nem néztük meg, tegnap a Sherlock Holmes volt műsoron, ajánlom mindenkinek :)

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam egy nagycsomót, és most látom, hogy nem látom :cry:

Szóval szerintem Viráganyu Katit is láttam a börzén, persze lehet, hogy nem árult.
Pontosítok, nem őt láttam, mint ahogy itt lentebb olvastam :oops: Csak tudnám, hogy akkor kit is ?

Bbj Judit, gyereknapra keresgélsz? És a Pünkösdi hétvége már programokkal telített? Mi ilyenkor Pesti hétvégét szoktunk beiktatni, Szentendre Skanzen, Fővárosi Nagycirkusz, Állatkert, Csodák palotája, na meg ha már Millenáris, akkor a kihagyhatatlan Alma klub. Az most 29-én is biztosan jó lesz, Bartos Erika lesz a vendég. Csillebérc kalandpark szintén jó dolog.
Ópusztaszeren is biztosan lesz program.
Bikal? Reneszánsz Élménypark? www.elmenybirtok.hu/
Vagy közelebb Tiszapüspöki kalandpark? Állítólag Demjénnél is nyílt egy szupi fürdő Egerszalóknál baratságosabb árakon. Nyíregyháza ZOO új része is felfedezésre vár.

Röviden ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jlevay 2010.05.17 20:07-kor.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!

Judit:én nem voltam a mostani börzén,valaki mással keverhetsz :D !

Szerdán kirándulnánk az abonyi varasparkba az ovival,de ilyen időben :shock: ?!!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Andinak és Bálintnak boldog szülinapot kívánunk!

Hírek Jaimeeről: "4 óra óta 5 perceseket fájok. Ha nem múlik, irány a kórház. A szülésznő már vár, Doktorúr ügyel ma 24 órában."

Fél 8: "Nagyon erősek........... indulunk. "


Nagyon-nagyon szorítunk értetek!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jujj Jaimee, nagyon szorítok nektek! :) Szólj Szami, ha vannak új híreid! De izgi!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Jaimee, ügyesek lesztek, mi meg itten tűkön ülünk addig :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Erika!
Szorítunk értetek!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Erika, Veletek vagyunk, izgulunk értetek!!!!!!!!!!!! ++++++++++++

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hajrá Jaimee!

Húú de izgis!!!!!!!!!!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jaimee!! Drukkok mennek!!!+++++++++++ (((((((( ))))))))

donkoaniko
 
 


Jaimee: "Doki burkot repesztett, 5 perces fájások vannak, egyelőre tűrhetőek." :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Viszem Hunort 10 hós státuszra, nemsokára jövünk... tovább izgulni :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jamiee: nagyon szorítok!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


valaki tud már valamit Erikáékról????

Kép

Kép
katlina
 
 


Még semmi... :| Nemrég írtam neki egy sömösöt, hátha válaszol...vagy Ő, vagy PopiApu...vagy bárki... :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Felhívtam a Jaimee-ék vonalas telószámát, gondoltam valamelyik mamival ott lehet Réka... meglehetősen boldog, de kissé zavaros ( :lol: ) nénivel beszéltem, ma délután szült (azt nem tudta megmondani, hogy mikor... :lol: ) Erika, mind a ketten jól vannak, 3,78 kiló lett Zalán. De mondom, szerintem eléggé a történtek hatása alatt lehetett a néni... :lol: Tibi még nem ért haza, úgy hogy gondolom, nem lehet régi a világrajövetel...

Kép

Kép
szolkata
 
 


Én meg azt vártam, hogy Luca felébredjen, a szülészetet akartam hívni :)

Áááááá, most kaptam!!!!

"Ma délután fél 4 tájban megszületett kisfiunk, Zalán Tibor, 3760g és 54 centi. Anya és kisfia jól vannak, term. szülés volt. :) Puszi!"

Gratulálunk az immár négytagúra bővült családnak, sok tejcsit és még több boldogságot kívánunk! Cupp :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Erika,

mi is szívből gratulálunk Zalán kisfiatok születéséhez, kívánunk sok-sok szépet, jót, boldogságot, egészséget mind a négyőtöknek!!!!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Erika! Nagyon sok szeretettel gratulálunk kisfiatok megszületéséhez!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szívből gratulálunk Zalán érkezéséhez, sok tejcsit, minden szépet s jót kívánunk!!!![color=blue][/color]

Kép

donkoaniko
 
 


Szívből gratulálok Erika a kisfiatokhoz! Gyönyörű méretekkel jött a világra Zalán! Sok boldogságot, gyönyörűséget kívánok nektek! Zalánnak pedig sok finom tejcsit!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Mi is gratulálunk a legfiatalabb topikosnak!

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Gratulálok a kisfiatokhoz! Sok boldogságot!!!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK A POPI CSALÁDNAK!
csni
 
 


Jaimee, én is gratulálok Zalánhoz, nagyon sok boldogságot kívánok nektek 4esben!!! :)

Kép

Képeket mielőbb várjuk! ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Isten hozott kicsi Zalán,kis családnak gratula!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Jaimee! Én is sok szeretettel gratulálok, egészséget, boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok!!!!!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Benéztem hátha érkezett Zalánról egy fotó. Na, de majd később! :D

Rövid hír rólam :oops: , bocsánat: magint rosszabbul vagyok, 9-re megyek dokihoz. Újra ráment a cucc a jobb fülemre. :cry:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt, én si fotóért jöttem, hát igen a technika....

Olga!
Jobbulást!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga! Jobbulást neked! Én már egész jól vagyok, bár még fújom kicsit az orrom. A vérnyomásom alacsony nagyon, de lehet ez a hülye idő is bekavar, úgyhogy reggelente ismét kávézom. Most is szédelgek picit, szerintem megint padlón van. :( Remélem nem lesz belőle gond.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon szarul vagyok :( De én orvoshoz nem megyek, mert tulajdonképp semmim nem fáj már, csak iszonyatos náthás vagyok :( Életemben ennyire még sosem voltam sztem :?
Mit tudna adni erre az orvos? Ki mit szed ilyenkor??

Kata, veletek mi újság? Jó régen írtál.

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera!
Neo-citrán, ca, vagy aspirin c, nekem ezek beválnak...

én sem vagyok orvoshoz menős, pláne, ha rólam van szó. hetek óta fáj a bokám, nem tudom mit csináltam, de már nem dagad esténként, szóval múlik... majd meggyógyul magától. :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Vera! A Neocitran meg az Aspirin C tényleg jó, de vagy az egyik vagy a másik, együtt a kettőt ne. Igyál sok folyadékot, a hársfatea nagyon jó ilyenkor! Tisztítja a felső légutakat! Jobbulást neked. Ha nagyon nem javulsz, akkor antibiotikumot tud felírni a doki.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Én is kíváncsian nézem, hátha lesz kép a legkisebb babáról :)
Vajon hogy telt az első éjjelük?

Betegeknek jobbulást kívánok! +++++
Aspirin C nekem is egész bevált...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Jaimeeéknek mi is nagyon sok egészséget és boldogságot kívánunk!

Ma voltam tanácsadáson, hamar végeztem is mert megint nem volt doki, így csak gyorsan pecsételtek, meg ilyenek. Még mindig nem jött fel egy kiló sem, az ottani mérleg szerint. Megkaptam a babakelengyés papírt is, na ez kicsit meg is lepett, olyan nagyon gyorsan eltelt az idő, és mindjárt szeptember :shock:

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Én nem kaptam babakelengyés papírt, mi van rajta????

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Írtam Erikának, még nem válaszolt, ha küldene mms-ben képet, megosztom. :)

Betegeskedőknek jobbulást! ++++++

Mi is most lábaltunk ki 2 hét után a takonykórból.

Olvasok hellyel-közzel, de keveset vagyunk benn, bár most napok óta beszorultunk ebben a "csodás" időben. :evil:

Jól vagyunk egyébként, Dorci 1 hónapja szobatiszta, illetve éjjel kell már csak pelus!!! Tök ügyes volt, 1 hét alatt ment a dolog.

És pénteken megyünk Szofiért, az új családtagért, aki egy 7 hetes labrador, és akiről nem enged képet tenni a babanet.

:shock:

donkoaniko
 
 



Balwin judit, ment egy PÜ!

Anikó, gratula a szobatisztasághoz!!!
ÉS ez aztán a cuki kutyus!!!!!!
És várunk továbbra is képeket a kis Jaimee-babáról :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Rita: ha megadod az e-mail címed, akkor el tudom küldeni, mert már be van scannelve. Rajta van, hogy mi kell a babának, meg mit kell vinni a kórházba, nem olyan rossz. :)

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Jaimee, gratulálunk nektek, egészséget, boldogságot és sok-sok finom tejcsit kívánunkk!!!!!

Anikó, gratula a szobtatisztasághoz, az esti pelus már csak egy tyúklépés a teljes szobatisztasághoz :)

Betegekenk jobbulást!

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Kriszti! Megírtam a mailcímem, előre is köszi!

Anikó! Nagyon édes a labradorkölyök, jófej kutya, gyerkőc mellé jó választás! 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita: küldtem.

Anikó: a lehető legjobb a labrador, mi vele csináltuk bent a kutyaterápiát, egy szavunk nem lehetett soha a kutyára, jó fej, és imádja a gyerekeket. De gondolom ezért választottátok :)

Kép
buthu
 
 


Hűűűűű Kriszti, mint a villám! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: