Új privát üzeneted érkezett!

Hola!

Köszönjük az érdeklődést mindenkinek, Dorka, a tippet is :)
Végül reggel egy pösti klinikát hívtam fel, mert bíztam a nagy székesfővárosunkban; miszerint lesz mára időpont (legalább erre jó Bp.). És lőn, mehettünk is 3 órára, Dr. Nagy Máriához.

Csinált pár felmérő vizsgálatot (lámpásat, szemletakarósat), valszeg szemüge lesz a dologból (jó esetben nem takarással...). Úgy tűnik, gyengébben lát az egyik szemére, és ezt megunva az agy, kiiktatja a rosszabbul látó szemet. Nyilván egy ideje már rosszabbul lát arra a szemére, csak most jött ki a probléma (ebben a korban kezdik intenzíven tornáztatni a szemüket), kancsalság formájában. De konkrétabbat majd a jövőheti pupillatágításos vizsgálat után... Jaigen, azt még azért leszögezte, hogy hosszú folyamat lesz (évek...), de az a cél, hogy ne legyen se kancsal, se szemüveges felnőtt.

Kicsit megkönnyebbültem...hogy van már valami magyarázat... azért Paxy Klárához is elmegyünk 2 hét múlva...

Igyekszem hamar visszaolvasni :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Olga! Most nekem fájt egész éjjel a torkom, de nagyon durván, hajnalban már kínomban mézet ettem.... :roll: Vagy a páromtól kaptam el, mert ő most betegen van otthon, vagy tegnap megfáztam az intimtornán, mert nagyon hideg volt.... De egyébként tetszett!

Lévay Judit! Sokan voltak hétvégén az állatkertben, a parkolás volt nehézkes, meg a Zöld Piramisnál sorbanállás volt, de egyébként az egész területen eloszlottak az emberek.

Vera! Azért kell emelni a szuri dózisát, mert nekem nő a tömegem (nyilván a baba miatt is) de ennél nagyobb szuri nem fog kelleni. 5 kg-ot híztam eddig, most 65 kg vagyok.

bbjudit:Nem tudom most melyik neked az utolsóelőtti kép, a majomszerű a Katta vagy Gyűrűsfarkú maki, az a gyíkszerű a Varánusz vagy Komodói sárkánygyík. A varánuszok ketten vannak, nekem olyanok mint a dinók :) nagyon tetszettek.

Kriszti! Gratula a kukishoz! :) Neveken már gondolkoztatok? Egyébként mondta nekem Erzsike, hogy jövő héttől jó lesz az a monitor ami szemben van ahogy fekszel és akkor végre mi is láthatjuk, hogy mit néznek. :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Rita!
az lesz az a sárkány! Jó nagy, életben még nem láttam, tvben nem tűnt ekkorának, vagy nem jól emlékszem!

A méz az nagyon jó torokfájásra, főleg az akác! én már csak tudom! :lol: :wink:

Kriszti!
Gratula a kisfiúhoz! Név?

Judit!
További megnyugtatás végett, a kancsalság műthető két napos lézeres, támogatott műtéttel, ha ez lenne a gond, de tényleg ne legyen!

Andi!
Nagyon sok boldog szülinapot!

Kép

Szami!
Hát megint program hegyek! szerencséd volt, ha ezt mind egy nap el tudtad intézni!

Ljudit!
nem is írtam, hogy én is valami kacagós anyák napjára vágyom, nem bőgősre, de ezek szerint kivitelezhető!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

bbJudit! A varánusz 2,5 méteresre is megnő, hatalmas! nagyon durván néz ki élőben! :) Én is akácmézet ettem, ráadásul "igazit" nem boltit! :) De szerintem megyek még most délelőtt a dokimhoz, mert nem vagyok jobban, sőt már a fejem is kezd fájni, meg nagyon nem jó a közérzetem. :cry: Lehet jobb lenne pihizni otthon pár napot.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Na, hétfőig itthon vagyok táppénzen (ill. betegszabin). Nem kaptam semmi gyógyszert, ha lázam lenne akkor kaptam volna antibiotikumot. A fejem fájt még nagyon, alacsony volt a vérnyomásom, orvosi utasításra ittam egy kávét, azóta helyrejöttem. Amióta kismama vagyok nem kávézom, most pár napig innom kell. Nem is esett jól egyébként. Úgyhogy pihizek, gyógyulgatok.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Andi!
Boldog Születésnapot!!!

Rita!
Jobbulást!


Bbj!
visszatapsoltak-nem esett le elősször hogy mért is :oops:

Agyi kapacitásom véges mostanában szóval ennyi :oops: :oops: :oops:

Szami ím a kép:
Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

A héten én is tthon vagyok, sőt még a jövő héten is. Emlékeztek mondtam, hogy van himlősünk. Na én azt hittem már lecsengett az egész. Tegnap kolléganőm ( a közvetlen párom) elment a dokihoz, mert ujjnyi hosszú és vastag vörös csíkok jelentek meg az oldalán. Gondoltuk, övsömör, hát nem az. Mivel ő volt himlős már, de most bekapta mégegyszer, így ilyen gennyes herpeszes izé jött ki rajta, amivel szintén fertőz ő is másfél hete. Remek.

Köszönjük a kiskukihoz a gratulációkat:) A név: Bozsó Előd János, így érvényesült mindenkinek az akarata, a név megy tovább, de lesz új is :)

Ma a háziorovos megkérdezte, mennyi idős kismama vagyok? Mondom:20. "Te jó isten és csak egy gyerek van bent???" Utálom ezeket a kérdéseket, eddig sem voltam kicsi, de azért olyan nagy sem lettem :)

Rita: jobbulást nektek :) Mi elméletileg 25-én megyünk a gyerekekkel a nyíregyi állatkertbe. Már voltunk egy párszor, de nekem ez meg a veszprémi állatkert a legtutibb.

Kép
buthu
 
 


Katlina! Nagyon édes Vencel, igazi formás baba! :)

Íme rólam egy mostani kép, direkt ugyanabban a felsőben mint a múltkor, hátha így jobban látjátok a változást. Tényleg pici a hasam a 20 héthez képest??? Mert mindenhol ezt hallom....
Kép

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Ja még most sem volt jó a fenti monitor, de az övét odafordította nekem.

Katlina: már egy hónapos Vencel? Tényleg ilyen gyorsan megy az idő?? de nagyon cuki, szép baba :)

Kép
buthu
 
 


Rita: szerintem egyáltalán nem pici a hasad!!!!!!! Bár nem vagyok egy nagy szakértő, de másnak ekkora sincs. Nekem meg mindenhol azt mondják, hogy mekkora.

Kép
buthu
 
 


Kriszti: Mindenki olyan okos.... :D Egyébként én nem bánom, hogy nincs nagy hasam, mert így hátha a végére sem kell nagy súlyt cipelnem. ;) Te mennyit híztál eddig? Én 5 kg-ot, elméletig még a végéig is ennyit fogok, valahol olvastam. Aztán majd kiderül, hogy így van-e. :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita: én ha minden igaz akkor most járok +1.5-nél, eddig még csak ment le. De a zsírból van mit táplálkoznia apróságnak:) Meg most is zöldborsót eszek kétpofára, nálam ezek mennek, más nem nagyon kell.

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Rita!
jobbulást, és pihenjél!

átpakoltam a csajok cuccait, kicseréltem a télit a nyárival, és megállapítottam, nem veszek mostanában semmit. Bármennyire is imádom a börzéket, Grétinek "csak" 42 pólót számoltam...

És egy pár kép, reggelről...

Kép

Kép

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hellóóóó!

Köszönöm a köszöntést!!

Majd még megpróbálok jönni, ma megyek Maja ovijával a pesti állatkertbe! Juhééééj!

Szörnyű vagyok, de megint nem tudom hogy rendel Mosonyi pénteken. Ha valaki tudja írja meg! Köszi

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!

Andi!
Jó utat, szép időt!

Dorka!
mi volt pesten?

Szolkata??????????

És a többiek? tessék csekkolni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Én csekkolok ;)

Judit, jól áll a csajoknak ez az "új" haj, a copf :) Nekem annyira egyformák lettek :shock:
42 póló :lol:

Andi, jó kirándulást! Legalább nektek összejön a jó idő ;)
Mi pont ugyanitt voltunk tegnap, full szakadó esőben, én mellényben, és mivel vizes lett a pulcsim ujja + a gatyám szára féllábszárig, hazafelé már remegtem a buszon és éjszakára frankón be is lázasodtam, úgyhogy most extra szarul vagyok :(

Rita
, csini vagy! Szerintem pont jó a hasad, nem mindenkinek szokott görögdinnye lenni félidőre ;) Magas is vagy, vékony is, sztem ezért látják kicsinek a hasad páran.

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera! Köszi a bókot! ;) Akkor neked is jobbulást, én is fújom az orrom rendületlenül, de legalább, már a torkom nem fáj.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Vera!
Olyannyira hasonlítanak, hogy anya kérdezte: miért nem tettem egész alakosat Letiről az iwiwre!
mondom: raktam, gyorsan megnéztem, lehet elütöttem, és ott volt! hol? kérdi ő, az Gréti... na tessék....

És jobbulást!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nagyon jó volt, és nagyon elfáradtunk. Csak a végére kezdett el esni, úgyhogy szerencsések voltunk.

Most megyek és összeesek... :D

Holnap hozok képeket!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!

Jaimee-ről valami hír?

Rita! Jobbulást! Most megkönnyebbültem, hogy pénteken elaludtam a Frei-ezést, mert most bántana a bűntudat, hogy tőlem kaptad el!

Nálam még olyan makacs ez a köhögés! Holnap veszek egy újabb üveg ambroxolt, hátha. Javulni javulok, de mostmár teljesen meggyógyulhatnék így 3 hét után. De legalább hallani hallok, és éjszaka is kevesebbszer ébredek köhögve.

És szerintem egyáltalán nem kicsi a pocid! Teljesen normális a magasságodhoz és testsúlyodhoz képest! Anno én is ilyesmi alkatú voltam, majd keresek egy nagyjából ilyen idős pocakos fotót! Úgyhogy nyugi! :wink:

Vera! Neked is jobbulást! Bence nem lett beteg? Vagy ő nem ázott meg?

Kriszta! De jó, hogy a névben ilyen hamar megegyeztetek! Kolléganő esete elég riasztó! Reméljük te nem kaptál el semmit!
Pocakos képet tehetnél, aztán kielemezzük a többiekkel! :wink: Biztos csini pocakod van már neked is! Amúgy meg az Uh szerint minden rendben, ezeken a nagyokos megjegyzéseken meg tedd túl magad!

bbj Judit! Nahát! Előkerültek a hajgumik és hajcsatok? Azta! :D Szépek a lányok! Nekem Leti egyre jobban hasonlít rád, de egyébként is a csajok is olyan egyformák! Evés dolog mostanság hogy megy náluk?

balwin Judit! Nem a legjobb hírek, de már legalább hírek! És ami a lényeg, hogy javítható ez az állapot Lucánál!
Hunornál minden okés? Úgy egyébként? Nem vágysz még vissza a dolgozóba?

Andi! Boldog születésnapot!

Szami! Mennyi program már megint! :D Remélhetőleg csak-csak javulgatsz már te is! Anyós is befeküdt most 3 hétre a Máv kórházba, hogy felturbózzák. Na azóta fáj mindene, ott is ahol eddig nem. :mrgreen: De azt mondják, csak pár napig tart ez a fájdalom a kezelés után, aztán egy fél évig jobb lesz (tudod, neki tavaly volt combnyaktörése).

Katlina! Látom a vonat megy Robikánál is! Vencel pedig szép formás! Teljesen végigér az 56-os rugiban? Pocakfájása?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kép

18 hetesen

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, jól vagyunk, elvagyunk, a várakozásaimmal ellentétben még nem szültem meg. :mrgreen:

ANdi: Nagyon boldog születésnapot!
Rendelés emlékeim szerint 3-5-ig holnap. Én fél 3 kor ott leszek. Ha éjszaka be nem indulok.

Mindenkinek cupp, bocsánat, hogy semmi reagálás.... :oops: Izenek, ha Zalán kibújt. :)
jaimee1
 
 


Hali,

mi csak ma jöhettünk haza Pestről. Úgy érzem, megérte.
Antibiotikumos kezelés kell, streptococcus vagy stafilococcus fertőzés miatt. A veséje megint balra fent van (?), az ekcémájára erősebb kenőcsöket kaptunk. Lépe, mája rendben. Fülkürthurutot is megállapítottak. Ételallergia valszeg fennáll, de nem lehet megmondani vizsgálatokkal ilyen idős korban, hogy mire. Majd kitapasztalom. A vérkép lezaljó fertőzésre utal....
Nagyjából ennyi. Izotópos vesevizsg. kell majd ősszel.
Nem hittem, hogy ennyire gördülékenyen és alaposan is működhet az eü., nagyon alaposak voltak, minden tájékoztatást megkaptunk.

Andi, boldog szülinapot kívánunk!!!!!

Jaimee, gondotlam ám Rátok is, vajon milyen hírekre jöhetünk haza!!!!! Még van esély a 15-i közös szülinapra :wink:

Rita, formás pocakod van, nyugi!!!! :)

Kriszta, grat. a kusfiúhoz, különleges nevet választottatok!! Becézni hogyan fogjátok?

Judit, de nagyot nőtt Leti!!!! Nagyon csajos csajok! :)
(42 pólóval... :) Lehet a divatot diktálni!)) Visszataps.. hm, ilyen is kell....Enélkül nincs egyetem :)

Judit, örülök, hogy eljutottatok dokihoz, és remélem rendben alakulnak majd a dolgok... Ha évek, akkor évek, de rendeződhet minden, ez a lényeg!!

Katlina, már egy hónapos Vencel baba is!! :) NAgyon édesek a képen a fiúk!!!!

Szami, megint nem unatkozol :)
KÖszi az érdeklődést, szemem javult, de nem okés teljesen még minidg. Új cseppeket, és egy szemgélt kaptam, a nagyfokú szárazság miatt. Ja meg hozzájuk kell mennem minidg kontrollra.... Remélem lesz még sasszemem egyszer....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szép napot Mindenkinek!
Remélem ma már jobb idő lesz, bár nem kecsegtet az időjós semmi jóval.
Dorka! Borzasztó, hogy az embernek Pestre, vagy még messzebbre kell mennie, hogy normálisan megvizsgálják.Saját magának kell az ösvényt, az utat kitaposnia, megtalálnia.Remélem mostmár minden rendben lesz nálatok!
Bbj!Nagyon jól néznek ki a lányok , és csinosak.Rengeteg pólótok van.Nálunk meg mindent kinőtt Angéla, haspólók és boka viilantós nadrágokkal van tele a szekrény.Teljes ruhatár cserére szorul.
A múlt héten csütörtökön frufru-t akartam vágatni Anginak, de mivel már régóta beszédtéma, hogy rövidre vágatjuk a haját, sajnos ez is megtörtént.Én ekkor már nem akartam-sajnáltam, de ő igenis ragaszkodott hozzá hogy le kell vágatni.Most kb. a nyakáig ér, de rengeteg a haja.Apukája nagyon sajnálta, hogy levágattuk.De eltettük emlékbe.
Május 13-án pedig a munkatársaimmal fogunk focizni a Pünkösd-kupán-fiúk ellen.A múlt héten alakítottunk csapatot, renesen járunk edzésre, egyen pólót csináltattunk.Remélem jó buli lesz.
Jövő hét pénteken pedig Kristófnak lesz osztálykirándulás Debrecenbe, megyek vele.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Jó reggelt!

Olga: rakok majd képet én is, de az enyém a másik kategória :) a görögdinnye szindróma. De tényleg az a lényeg, hogy minden rendben, ráadásul nem semmi módon aktivoskodik odabenn. :)

Kép
buthu
 
 


Olga! Tényleg nem volt neked se nagy pocakod, csini voltál (vagy ;) ) nagyon! :) Járok intimtornára, ott is van egy kismama 36 hetes és ahhoz képest kis pici formás pocija van. Szóval ez is tényleg mindenkinél más. Nem tudom ki mennyit tud az intimtornáról, de én baromi jó dolognak tartom, nagyon sok érdekes dolgot megtudtam már 2 alkalom után, szóval csak ajánlom mindenkinek! Ja és az egészségpénztárral ki lehet fizettetni! :)

Én már gyógyulgatok, jó ez a pár nap pihi itthon, ma reggel már a orrom se fújtam annyira. Egyre többször érzem mocorogni a babát, most hiszem már el igazán, hogy lakik ott bennem valaki.. :D bár ez így lehet, hogy hülyén hangzik :D.

Kriszti! Tényleg dobj fel egy képet magadról, én is kíváncsi vagyok rád! Én sem szoktam így "kitárulkozni", de itt olyan családias a hangulat, örülök, hogy rátok találtam! :oops: 8) Az egyik keresztlányom is bárányhimlős, sógornőm kérdezte a dokit, hogy merjek-e a közelükbe menni, de ő is azt mondta, hogy a bárányhimlőt ha nemis kapom el, de övsömöröm lehet, úgyhogy most egy darabig nem látom őket. Ráadásul ikrek a csajok és még csak az egykük esett bele. Szegény Maja kétségbe van esve (4 évesek lesznek) hogy ilyen csúnya pöttyös marad.... :)

Na, befejezem, szép napot Mindenkinek!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Dorka!
Örülök, hogy a kivizsgálás eredményre jutott, és remélhetőleg akkor a kapott antibigyó, és erősebb kence, kivisz most már benneteket a labirintusból! Ellenőrzésre menni kell? A kórházban is aludtatok, vagy bejártatok minden nap?

Márti!
a fociról feltétlen hozzál képet! Engem tutira nem vennének rá, nem si szeressem, hála Istennek Misi se annyira, hogy nézze.

Jó vásárlást! Érdemes lett volna akkor börzézni, ha ennyire kifogytatok, a pestit kiszámolva 415.- ra jött ki darabja, amiket összeválogattam...
baba-expon nézz szét, mostanában lesz kettő is a közelben!

Levágattátok azt a gyönyörű haját???? Képet arról is!

Jaimee!
Házipraktikák apa segedelmével? :lol:

Olga!
evésre nem panaszkodom. Egyre több dolgot megesznek, megkóstolnak. Majd lemérem őket, hátha elbillent már a súlyuk is!

Andi!
Várom a képeket!

képzeljétek el, tegnap az ovi előtt kettő autót feltörtek, míg az anyukák arra az 5 percre beszaladtak a gyerekekért...Mivel jó környék, dugig autóval állandó jövés-menéssel, nekem az volt az egy szerencsém, (merthogy én si benne hagyok mindig mindent) hogy hittanos évzáró volt, és így bevittem a táskámat. Azt hiszem egy ideig hurcolászom a táskámat...csak amikor két tornazsák, két hálós batyu, esetleg kabáthegyek, ovistatyók, meg a két gyerek, örültem hogy legalább a sajátomat nem kell cipelnem... hogy száradna le a keze amelyik ilyet tesz! és persze senki nem látott senkit, illetve két alak körvonalazódik, mintha az egyik figyelt volna... de lehet csak egy apuka várta anyukát...sose lesznek meg.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


rakom a képeket, csináltam hármat is, nem tudom melyiken látszódik jobban, vagy kevésbé :) De mint mondottam eddig sem voltam vékony, és most járok +1.5 kilónál.
Kép
Kép
Kép

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Tényleg szépen gömbölyödsz! :) De szerintem az alkatodhoz képest teljesen oké, én hülyén néznék ki ekkora pocakkal. :D Csini kismami vagy! ;)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Érdekel valakit a Gyógyító mesék, ebből kell tanulnunk, és ha kell, eltudom küldeni e-mailben.

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Voltunk cirkuszban egyszerűen fantasztikus, aki nem volt még, és teheti hajrá, már csak vasárnapig lesznek!

Kriszti!
Nekem jöhet! majd priviben a mélcímemet!

Kééépeket rakjatok nézegetni!!!!!!!!!! És jó hétvégét mindenkinek!

ebédtippek jöhetnének, ötletem sincs... gyümölcsrizs a tutifix.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Kriszti:gratula a kiskrapekhez,gyorsan eldöntöttétek a nevét.Pocak ügyben mintha magamat látnám benned én sem vagyok az a vékony alkat nekem is ilyesmi pocim volt vagy minimálisan kisebb :D de lényegében ilyesmi.reméljük nem kaptál el semmit a párodtól :wink: .

Rita:jók az állatkertes képek,mi is voltunk már de szerintem idén szintén útba ejtjük rokonok laknak arra vagyis inkább még túl rajta 60km-rel.Hogy vagy???

A többi nagybeteg,Vera,Olga???Csatlakozok én is fáj a torkom!!!

Balwin:megnyugodtál egy kicsit azért,kíváncsi vagyok hogy az itteni doki mit fog mondani?!

Dorka:a streptoccocust miből tenyészették ki(fül,orr,garat?)vagy mire kapja Bálint???

Katlina:cukik a fiúk,hihetetlen hogy már egy hónapos Vencel :roll: .

Judit:nekem is rendesen gondolkodnom kellett a lányokon hogy melyik melyik is vagy hogy van,de csak sikerült! :wink: .

Szami:belevágtam a 3D műszempillába,eddig még csak gyakoroltam jövőhéten lesz rá az első vendégem,sőt vettem egy új gépet is egy gyémántfejes csiszolót :) .Az évre teljesítettem mindent amit szerettem volna megvalósítani,jövőre majd folyt.köv.csak akkor már ügyesebb leszek és pályázok :D ,kár hogy mindenben nem vagyok ilyen elszánt és határozott pl.,fogyó!

Rólunk:voltunk a héten ugráló várba,cirkuszba nagyon élvezte a lány,sőt szerda óta nem aludt az oviba mert felhívtak hogy összevont csoportok vannak ha megtudom oldani ugyan menjek már érte(szerda,csüt.)pénteken meg mamás délután van mindig megy a kényeztetés :lol: .
Bocsi csajok hogy nem jövök gyakrabban,olvasni van időm de reagálni csak ritkábban tudok.
Ma meg szerintem Csongianyut láttam a Corában,egyedül volt a pénztárba.

Jó hétvégét mindenkinek én holnap még dolgozom,aztán pihi!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Kati! Az orromat még mindig fújom, de a közérzetem már elég jó. Remélem lassan kimászok belőle.... Zoli is beteg, úgyhogy ketten trombitálunk! :lol:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Boldog szülinapot Bálintnak!!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Andi:ezer bocsi tegnap lemaradt pedig voltál eszembe,isten éltessen sokáig így utólag is :oops: :wink: !!!

Dorka:Bálintnak is boldog első születésnapot kívánok!!!

Mi jót csináltok ebben a "szép"időben???
Nálunk rokon kislány van próbálom lekötni őket progival a lakásban!

Jaimee:nem érzel még semmi extrát???De izgi :wink: !!!

Kati Kép
virag9
 
 


[size=18]Boldog szülinapot Bálintnak![/size]

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Bálint!
Boldog Első Születésnapot!!!!!!!!!!!!
Kép


Pocakosok!
Szerintem teljesen normális méretekkel rendelkeztek!


Betegeknek jobbulást!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Mi is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Bálintnak!

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Bálintnak Boldog Szülinapot!

Kriszti, szerintem nagyon helyes a pocid :)

Rita, szerintem nagyon helyes a pocid :)

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Pénteken mi is voltunk cirkuszban, Juditékkal is találkoztunk. Jó kis műsoruk van, de nekem a 2 évvel ezelőttit nem tudják túlszárnyalni.
Furi volt, hogy az állatokat most nem lehetett megnézni, de lehet, hogy csak az eső miatt alakult így.


Ma délelőtt sikerült Sandrát simiznünk, míg Kinga énekversenyen volt.

Olga, csütörtökön megint te voltál délután Zsóciékkal?

Szaminak is szándékoztam valamit írni, de mit is....

Sikerült lekicsinyíteni
Kép

Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Hali,

köszönjük a köszöntéseket! Jól telt a kis buli, néhány kép:
Kép 2 tortával Kép 1,5 szelet csúszott le :) Kép a fiúk Kép egyik ajándék Kép a másik Kép négyen Kép Szabi Kép Nemo-s torta

Kép
Kép
dorkáék
 
 


ÉS egy ilyen volt-iylen lett páros:

Kép fél órásan

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Börzézők, beszámolót írjatok légyszi :!:
Akik árult és aki vásárolt az is :lol:
Elinnel és Katival futottam össze.
Számomra egy kicsit kaotikus... de ugye minden Szentnek maga felé hajlik a keze (és minden börze szervezőnek a saját börzéje felé), ettől függetlenül egy-két dolgot sikerült vennem a lányoknak, igaz Mártikának csak nagyon nehezen találtam bármit is, ami végül egy póló lett (negyvenharmadik, Bbj Judit után szabadon). Mert ugye olyan nem lehet, hogy valamelyikőjük kimaradjon.

Dorka, ez a labdaállomány még kezelhető? Páros kép tuti :)

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Dorka!
nagyon jók a képek, a torta hegyek nyami! és az a labdás is tutkeráj, de mi? csúszda? ugrálóvár? Letinek is olyan mocija volt, kék rszínben, nyitható az ülése, ugye? Kinőttük, én meg elfelejtettem kivinni most a börzére, na de majd jövőre!

közeledik a gyereknap, kérek ötleteket! bármi, lehet fővárosi is valami gyerek progi, játékot nem igazán, de ha valakinek van ilyen, az is jöhet!
Gréti mivel mondtam neki kis játék lesz azt mondta gyűrű...

Judit!
Ki árult babanetes Nórin kívül?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Boldog 1. születésnapot kívánok Bálintnak!


Ki készítette a házi tortát? Képek szuperek, Bálint szép, mosolygós kisfiú!


Mi is szülinapozni voltunk a hétvégén Debrecenben, első-keresztfiamnak volt a 13. születésnapja. :D

levay Judit! Láttam a mostani börze szórólapját, de nem keltette fel különösebben a figyelmem. Most voltam kettőn is, meg így, hogy Debrecenbe mentünk... Igen, én voltam Zsófiékkal csütörtökön! :D

Kriszti! Csini a pocakod! És tényleg így van! Miért kellene centire pontosan mindenkiének egyformának lennie? Hagy nőjön csak odabent a picur!

Rita! Köszi a pocakos kép dicséretet. :oops: Egyébként a végére akkora pocakom lett, hogy többen rákérdeztek, hogy nem-e ikreket várok. Még a kórházban a nővérek is. :mrgreen:


bbj Judit! Biztos égő, de mi nem gyereknapozunk (még). Igazából év közben, hó közben, hét közben is van, hogy kap egy-egy dolgot, nem érzem, hogy ezért még vennem kellene valamit (Valentin-nap effektus). Viszont jászebrényi állatkertet mostmár tényleg becélozzuk, ha lesz egy esőmentes hétvége ebben az évben. :?
Jövőre majd benevezünk a cirkuszra is, idén még Peti nem nagyon állt rá.

Visszakapcsoltátok a fűtést? Mi igen. 19,5 fok volt a lakásban ma délután, ahogy hazaértünk.

Köszönöm, elég jól vagyok. Köhögés még megvan, de már éjszaka nem köhögök, és azért mostmár kevesebbet is, mint néhány napja. Betegeskedőknek jobbulást!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Andi!

utólag is boldog születésnapot!

Dorka!

Bálintnak nagyon boldog első születásnapot! Láttam az iwiwes képeket nagyon szépek vagytok együtt :-)

betegeknek jobbulást

Kép
kbernadett
 
 


Nanny McPhee a varázsdada 2 - A nagy bumm május 27-től a mozikban! :D

http://www.nannymcphee.hu/

Aki nem látta az első részt gyorsan nézze meg! Én pocakosan láttam a kecskeméti cinemába néztük tesómékkal és Petivel... Hát hagy ne mondjam, hogy végigbőgtem a filmet! :oops:

Kriszta! Gyógyító mesék nekem is jöhetnek!

Szolkata hol van eltűnve?

Betty! Rólatok valami hír?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szió,

Judit, esetleg vasúttörténeti park? Azt nagyon élvezték Leventéék is, mi is tervezzük júniusban.
A labdás ajándék 200 db műanyag labda egy kerti medencében :) Játszóbölcsiben is élvezték, innen az ötlet. Nincs hozzá csúszda, de adtál egy jó tippet :) :)

Olga, lassan kikecmeregsz ebből a betegségből, de ez a mostani idő biztos nem segít rá...
MOzit én kihagynám... valahogy nem vonzanak mostanság a filmek, pedig biztos kikapcsolna.
A tortát én kreáltam, tej- és tojásmentes, gesztenyés-meggy variácó. Ha érdekel, belinkelem a receptet, nagyon fincsi, különleges a piskótája, almalével készül :)
A NEMO-s (nekem kicsit giccses, bár én választottam a képet :oops: ) pedig nálunk "hagyomány", Szabi is nemosat kapott első szülinapjára, nem maradhatott ki, bár Bálint nem ehetett belőle :(

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Olga!
kihagyom, nekem nem tetszett az első rész sem, de viszont ma néztük a bombák földjént, sztem nagyon jó!

Nálunk is ég a kandalló!

Dorka!
egynek nem rossz, tényleg. voltunk már a minimaxos 9. szülinapon, akkor elbohóckodtak ott, és volt vagy 20 fok, most bezzeg!

és a SAC? na azt nem lehet kihagyni, ha van mozis kedved ha nincs! KÖTELEZŐ! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


SAC2 mindenkép kötelező! :D Nanny McPhee akkor marad majd torrentesen. Én meg babóval kettesben leszek itthon szerdáig, apa németben. Nemsokára nekiállok takarítani. Nem igaz, hogy egy hétvégi nagytakarítás kimarad és mi van a lakásban! :?

Olyan rossz, egész nyárra ezt az esős időt jósolják. Ha elrontja júliusban a nyaralásunkat, akkor nagyon mérges leszek!

Bombák földje? Te jó ég... Címe alapján... Na, mindjárt rákeresek. Én tegnap az exférj újratöltve-nt töltöttem le, de még nem néztem meg.

Dorka! Szuperek az új vonalzók! Szerintem a Némós torta nem giccses! Recept jöhet! Én is gesztenyéset sütöttem keresztfiamnak hétvégén.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hola...

Bálintnak Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk! :D
Bakker, hogy elszállt ez az egy év :shock: A fiúk nagyon helyesek, a torták meg guszták :D

Andi, Isten éltessen! :)

Kriszti, én is méretes vagyok, nekem is nagy volt már a pocak a 20. héten :) Engem nem zavart...annyira :mrgreen: Bent nem volt semmi gond, az volt a lényeg :) De ugyanez a helyzet a "kicsi" pocakosokkal is. Alkati kérdés (nem súly, alkat), kinek mekkorára nő.
Kistököshöz gratulálok :)

Én is láncdohányos voltam, az uccsó 3 évben napi 2 dobozt pampogtam el. 6. éve nem gyújtottam rá.

Fasza volt a múlthét, kedd éjjelre elért egy fosós-hányós nyavalya :? Átszaladt az egész családon, de a gyerekeket szerencsére nem viselte meg.
Örülök, ha tudom tartani a lépést itten...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: