Új privát üzeneted érkezett!

Én nem tudom elképzelni Dórit cigivel a szájában... Az sem rémlik, hogy gimiben szívott volna. Én cigiztem egy darabig, gimi végén, meg fősulin, de a párom nagyon nem tolerálta, úgyhogy főleg miatta abbahagytam. És nemis bánom! Azt nem mondom, hogy utána soha nem gyújtottam rá, egy-egy buli alkalmával volt hogy 1 szálat elszívtam, de nem szoktam rá vissza.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Olga:igaz nem tőlem kérdezted de a Háda pesten a nagy turi szerintem,egyszer én is szívesen beszabadulnék!!!
Nálunk is volt már anyák napja,egyéni is volt de együtt is adtak egy kis műsort.

Fotókat hoznék már a gépen is van,most "csak" annyi a bajom hogy kicsinyítő progim nincs.A férjecském frissítette a laptopot és szárnyra kelt a progim,remélem mihamarabb visszateszi nekem :lol: !
Tegnap smink továbbképző tanfolyamon voltam pesten,nagyon szuper volt Rikk Ágnes világbajnok sminkmestertől tanulhattam egy élmény volt megyek máskor is!

Szami:nagyon szépek vagytok,a fiad kész felnőtt olyan komoly!!!

Hát lányok én nem ígérem a pénteket,pedig szeretnék talizni veletek.Szombaton színház meg utána kirucc ....,két nap már kicsit sok volna a jóból!!!Jut eszembe holnap házassági évfordulónk5éves
úgy hogy így végképp nem valószínű hogy lelépek itthonról :lol: !!!

Dorka:nyugi nem lesz semmi baj!!!

Kata,Niki,Andi???Régen írók,???

Kati Kép
virag9
 
 


Kati! Azt az 5 évet ünnepeljétek meg! Romantikázzatok egyet a pároddal! ;)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 

 
 

Ja ...cigi:sose dohányoztam úgy rendesen max. buliban időnként de akkor sem mindig és én se bánom egyáltalán se egészségileg se anyagilag nem hiányzik!!! :wink:

Kati Kép
virag9
 
 


Kati! Teljesen érthető, ha nem jössz holnap! :wink:

Cigivel én is így voltam, mint ti. Normálisan, letüdőzve sosem, és persze rendszeresen sem, néha buliba egy-egy szál. Kocadohányos, ugye? :wink: :lol: De már évek óta egy sem fordult meg a számban. Petinek pedig még sosem volt a szájában.

És mielőtt valaki félreérti, én nem ítélek el senkit! Dorka, nehogy azt hidd!

Na próbálok két képet én is kicsinyíteni.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kép Balázs trónol :)

Kép húgi kisfia, Norbika

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Megjöttem, az anyák napjáról, édesek voltak a csajok a versekre nem koncentráltam, csak a kamera betűire... biztosabbnak láttam, én is szerepeltem, aranyos kis műsor volt. és nem volt semmi ríkatós nóta, komoly zene szólt, ahol eltáncolták a virág fejlődését.

Sopronba menők! Lutzmannsburgot ki ne hagyjátok! Zsiránál nyitva a határátkelő kocsik számára is, már nem kell körbe menni, de gyalogosan is 5-10 perc!

Dorka!
akkor most már hátha minden rendben lesz! bor, cigi? tudsz élni csaje! :wink: nálam is gyakran befigyel ez az, főleg főzés közben, de hát az hozzá tartozik az élethez, na! A bor különben si egészséges! na nehogy már pironkodj! A cigit nem bírom, persze volt kemény három hetem., amikor nagyoskodtam és dohányoztam asszem 3.-ban, de folyton kitértem a füst elöl, mert bejött az orromba, ami kicsit nevetséges mozdulatsor volt, így utólag...

Judit!
Hajrá vizsgaidőszak! és jó turizást péntekre!

Nekem hétfőn lesz európajog, így a pénteki wirtschaft sajnos most már biztos, hogy kimarad. több száz oldal van még hátra... minden percre szükségem van! majd legközelebb!


Kati!
Sok boldogságot még vagy 50 évig! Pocakosan álltál oltár előtt? Képet!

Olga!
Jó ez a kép, megkönnyebbülés után? nagyon felszabadult Balázs!
:lol: Egyébként nem tudtad, hogy 18 év alatt nem ajánlott a szoli? jaj de vickes kedvemben vagyok...

Márti!
balesetmentes használatot kívánok az új autóhoz!

A gyógyszer biztosan rendbe teszi a ciklusod, úgyhogy hajrá!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga: Szegedre suliba kell mennem, még van 3 előadás ebben a félévben, 2-re elmegyek.

Útlevél: én itt csináltattam Szolnokon, de nem az okmányirodában, hanem a polgármesteri hivatalba. Csak nem a főbejáraton kell bemenni, hanem a gyógyszertár felöl van egy kis ajtó, és ott. Érdemes megnézni, hogy működik-e még.

Cigi: én 16 évig cigiztem rendszeresen, napi 1 - 1,5 dobozzal. Mióta két csíkos lett a teszt, azóta nem gyújtottam rá, a párom cigizik bár előttem nem, meg otthon is ritkán, én majd megveszek néha egy cigiért, nem mondom biztosra, hogy amikor lehet már majd nem fogok rá visszaszokni.

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Akkor meg már minek szoknál vissza!???!!! Legalább 1 évig nem fogod szívni, utána már minek??? Kolléganőm ugyanezt csinálta, a terhesség és szoptatás alatt nem szívta aztán pikk-pakk visszaszokott rá. Azóta is piszkálom miatta! :D Ha van egy kis akaraterőd akkor ne szokj vissza!!!! Rengeteg pénz, büdös is káros is. De ez csak az én véleményem és én sem bántani akarlak vele! ;)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Olga, dehogy, nem vettem magamra én semmit itt cigi ügyebn :) CSak én sem vagyok büszke magamra, de hát akkor jól esett, aztán ennyi. Amúgy régebben én is ez a "bulidohányos" voltam, a hangulat hozta magával, de nem szívtam sosem rendszeresen.
Balázs is de nagy már, atyaég! :) Aranyos a tekerccsel :)

Sütikészítős anyukák: talomban nincs valakinek tej- és tojásmentes sütireceptje? De a legfontosabb, hogy tej ne legyen benne (se túró, tejföl, joghurt stb.). Esetleg külön egy tojásmentes piskótarecept, meg valami jó krémreci... Bálitn szülinapjára kellene... 1 hetem van :)

Osztrák- és útlevéltippeket köszi!!!!!!!!

Kati, mi meg tegnap voltunk 14 éve együtt :) Ebből 5 év házasság, nekünk is :) Csak épp egyedül ünnepeltem, de legalább a bor megvolt :wink: :oops: :lol: peti későn ért haza.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Rita: nem vettem bántásnak, nem vagyok az a sértődős típus. Puszta ésszel tudom én is, hogy hülyeség lenne, csak az a baj, hogy én szerettem cigizni. De szerintem majd ilyen néha rágyújtós típus leszek, majd csak ha elmegyünk valahova, meg a gyerek közelében nem.

Gratula az évfordulósoknak :)

Kép
buthu
 
 


Dorka!
Én sajnos ilyet nem tudok, egyedül tojásmentes tiramisum van, ha valakit érdekel, én írtózok a nyers tojástól, és húst sem eszem meg nyersen!

Ami most eszembe jutott, és jó hely: St Margareten mini vidámpark, persze Bécs Prater, Burg, na és persze Schönbrunn kertje, állatkert, esetleg pálmaház. Parkolás a Gloriett mögött, és melletti részen, mert itt INGYENES!!! vagy a Kisalföld Volánnak a honlapján megtaláljátok melyik nap hova megy, érdemes szétnézni az ajánlatok között, az idegenvezetők kitűnőek, és az árak barátiak. Sopronban nyári bobpálya kihagyhatatlan. környéken Nagycenk Széchenyi katély, itt van kisvasút is, a fertődi Eszterházy kastély. Sopronban kilátók tömkelege...Most hirtelen ennyi, majd még gondolkodok, hova érdemes elmenni... (akik nem tudják, 10 évig minden évben ott nyaraltunk, volt hogy kétszer, ezért ismerem annyira környéket)

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka: Ezen a linken biztosan van valami süti, próbáld meg!

http://www.nosalty.hu/

Láttam mondjuk almáspitét tej és tojásmentesen, piskótát, stb....

Hihi, 1 hét? Lehet együtt ünnepljük a kispasikat? :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Nagyon el vagyok havazva, kicsit besok(k)altam házimunka-ügyben, szinte sose vagyunk itthon :?

Leültem picit olvasni, és megkapta a szemem az útlevél: én két hete szerdán voltam csináltatni itt Szolnokon az okmányirodában és köv. hét keddre itt volt. 6 nap alatt elkészült. És nem sürgősségivel ;)
Viszont felnőtteknek jó drága, 5évre 7500 Ft volt :(

Szami
, nagyon szépek vagytok a képeken, az a fotelban Jázminnal ülős tényleg nagyon jól sikerült! :) Anna továbbra is gyönyörű és néztem hogy még a cipőjük is egyforma?! :)
Máté jó nagyfiú már, most engedi a fényképezkedést?
Ja, és köszi a görkoris képeket, de nem hiszem hogy veszünk Bencének (még) ;)

Tegnap elvitte az egyik ovistárs anyukája biciklizni magukkal, nagyon élvezte, de ő még a pótkerékkel lassabb volt mint a többiek. Ma pedig az oviban volt közlekedésbiztonsági nap és ott is biciklivel tanultak közlekedni. Most annyira doppingolja hogy a többi gyerek már 2keréken megy hogy elkezdte lecsavarozni a pótkerekét :D

Dorka, én már annyira sajnállak mikor olvasom az újabb rossz híreket Bálintról vagy Szabiról :(
És csak azt tudom írni hogy rossz periódus után mindig jó jön, és ha nem találtak Bálintnál semmit tegnap a vérvételen, akkor biztos nincs nagy baj és talán ki is növi ezeket a dolgokat, vagy panaszmentes lesz élete végéig!!! ;)
Szabi apák napi verse ééééédes :D

Én is kaptam a családi napköziben Jázmin készítette só-liszt gyurmás kézlenyomatot, itthon pedig az Orgona ágát :)
Bencééknek pedig még múlt héten volt az anyák napja, ő is nagyon ügyes volt. Meghatódni nem volt időm, mert Jázmin is ott volt :roll: :wink:
Viszont ami most nagyon jóleső érzéssel tölt el, hogy Bence több mint egy hete nagyon kiegyensúlyozott, nincs benne semmi feszültség, simulékony, nem dacol, gyönyörűen beszél, sehol egy dadogás... egy álom :)
Kopp-kopp, de annyira örülök! :)

Olga, Balázs annyira cuki!! :D

Jaimee, te hogy vagy? :):):)
Milyenek az utolsó hetek/napok?? Réka várj a kistesót? Mondtad neki hogy pár napig nem leszel? Bemegy majd meglátogatni?

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Olga, megértek mindent, év végi műsor nálunk még nincs gyakorlás alatt, az anyáknapi verset szerdától tanulták (hétfőn volt az egyéni köszöntés). Mártikáéknál műsor lesz.
Kingáéknál ma volt anyáknapja, én nagyon ötletesnek találtam. Semmi össznépi bőgés a második versikétől, hanem kacagás és vidámság. Több verset, történetet szedtek össze, és mondták el, mindenkinek volt bőven szerepe. Volt Janikovszky Éva Kire ütött ez a gyerek?, Örülj, hogy fiú! Örülj, hogy lány! Hogyan neveljük a szülőket? ennyire emlékszem így hirtelen, a végén az Orgona ágát énekelték. A lányok pirosban és sárgában voltak, a fiúk kékben. Akik nem szerepeltek leültek nekünk háttal a földre.

Háda:http://www.hadakft.hu/dindex.php?id=60

Annyira tutik ezek a wc-n ülős képek :lol:

Bmárti, még akkor is lett volna lehetőség, illetve érdeklődő, de már régen nem érdekes. A lényeg, hogy meglett a szép autótok :)

Bbj Judit, ötleteket köszi, össze kellene gyűjtögetni. Én úgy tudom, hogy a gyerek személyi igazolványért nem kell fizetni, ingyenes.
Ennek a nem fogadják el mindenhol dolognak nem örülök. Én úgy olvastam, hogy elkészíttetéséhez mindkét szülő kell hozzá az Okmányirodában jelen legyen, aláírjon, hozzájáruljon.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!


Útlevél: én úgy emlékszem fizettünk érte. De már lehet 2007 óta változtak a dolgok.

Ez a wc-n ülős kép szerintem is nagyon jóóóó! :mrgreen:

bbj Judit! Vártam több beszólást is Balázs barnaságáról kapcsolatosan. :D Én nem tudom mitől ilyen barna ez a gyerek? Szoktam is mondani Petinek, hogy az ő vérvonalában kell keresni a hegedűst! :mrgreen: Ősszel nem engedik majd be az oviba! Átirányítanak minket a Csallóba! :lol:
Hétfőn majd szurkolunk!

Kriszta! Örülök az akaraterődnek! Borzasztóan fel tudom hergelni magam, mikor pocakosokat, vagy babakocsitológatósokat látok füstölni.
Szegeden vizsgáid is lesznek?

levay Judit! Okés, tudom, három lányra vásárolsz, de megéri felmenni ezért pestre túrizni? Gondolom igen, ha mész, de nekem ez olyan távoli dolog.
Vizsgákra készülsz?

Dorka! Ha nem találnál megfelelő receptet a Jaimee által ajánlott oldalon, akkor túrok neked. Bár mostanság a lisztmentes édességeket helyezik előtérbe.
Gratula nektek is az évfordulóhoz!
Egyébként cigi ide-cigi oda, de én is boros vagyok. :oops: Lehetőleg vörös. Ha jól tévedek talán Jaimee még boros?


Körkérdés: gyereken anyajegy. Teljesen kész vagyok, hogy Balázson egyéves kora óta vannak. És mostmár kezd (nekem) elég soknak tűnni. És ráadásul főleg az arcán jöttek elő. Szerintetek? Aggódjak? Ne aggódjak? Saját gyerkőcöknél van? Ha igen, mennyi?

Más: akkor ki várható ma a Freibe? Niki! Ha te jössz, elhoznád a csőrikés dvd-t? Köszönöm!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Olga: ma csak előadás lesz, holnap meg délelőtt lesz egy másik előadás, aminek a végén elméletileg vizsgázunk is. a mai meg megszámol minket a végén is, úgyhogy ezeket nem lehet kihagyni. DE nagyon nincs kedvem menni.

Ez a hétvége nem a pihenésről fog szólni, az tuti .

Szép hétvégét mindenkinek!!!!

Kép
buthu
 
 


Szép jó napot mindenkinek!!!

Írnám,hogy reggelt de ahoz már kicsit késő van,tök jó hogy újra ilyen szépen süt a nap!!!

Olga:cuki Balázs trónolós képen,nálunk ilyen nincs.Ajtó becsuk magányában elintézi,ő ilyen sőt újságot kér mintha tudna olvasni :lol: !

Judit:esküvői fotót majd intézek csak skenelni kell mert még nem digis fényképezővel lett fotózva.Nem volt nagy durranás csak amolyan két tanús,kórházból eltáv alatti tudod nekem ez már a második :roll:

Kati Kép
virag9
 
 


Azért egy kis nézegetni való.... Kép smink tanfolyamon Kép anyák napján

Kati Kép
virag9
 
 


Kép csillám tetkó-csingiling Kép éljen május elseje...

Kati Kép
virag9
 
 


Olga:Virágon is vannak anyajegyek,sőt a tetkós képén látszik egy nagy szőrös anyajegy a karján pedig egyikünkön sincs ilyen.Ezek szerintem természetesek csak azt kell figyelni hogy ne nőjenek rohamosan meg és ne sötétedjen a színük egyébként ártalmatlanok.Az arcán lehet hogy a nap hozza elő az anyajegyeket,mivel Balázsnak eleve erősek a pigmentjei azért ilyen barna bőrű kenjed fényvédővel az arcát.De ez csak az én meglátásom,nem biztos hogy így is van.

Na vacsi lesz estére a Mészárosba,hármasban hiszen 5 éve is ott volt velünk már a kisasszony :lol: !!!

Szép napot!

Kati Kép
virag9
 
 


Kati! Nagyon szépen ki vagy sminkelve! :)

Olga! Én tuti ott leszek 8-ra!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Kati!
nagyon csinos a sminked! jó ez a tetkó, majd nyaralásra benevezünk mi is! Csingiling nálunk is menő! Majd mond, meddig bírta!

Jó "bulizást" mára!

Olga!
a lányokon is akad talán 4-5 db, én is mindig csodálkozok, hogyha feltűnik, szinte egyik napról a másikra. Nekem viszont az utóbbi időben megsokasodtak, pedig se napra se szoliba nem járok...de lassan tele vagyok velük. Biztos ez is egyénfüggő.

a tanulok tovább...

ha addig nem jönnék, jó dumcsizást estére!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Hát a tegnap este nem egészen úgy alakult ahogy gondoltam... :s 1 órát ültem egyedül a Freiben, szerencsére Dóri befutott és tök jót dumáltunk, de azért aki ígérte, írhatott volna, hogy mégsem tud jönni. Na mindegy, majd legközelebb. Közben befutott a párom és egy kollégája is, aztén hazamentünk, Dóri is elég fáradt volt, de jól kipletyiztük magunkat! :)

Ma Nyíregyházára megyünk a párommal és egy ismerős párral, megnézzük az állatkertet, majd beszámolok róla!

Kellemes hétvégét mindenkinek! 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sehol senki.....

Én is Nyíregyházát néztem mármint az állatkertet,valaki szált már meg a vadaspark területén lévő hotelben??

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg sehol senki, nekünk nem volt netünk, lehet ezért? másnak sem? egy kis vihar, és se kép, se hang.

Katlina!
Igen éppen tegnapelőtt, Nikiék, majd noszogatom, hogy írjon róla!


Nem hiszem, hogy jönnék még, holnap 16-tól szorítsatok!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BbJ!
Akkor noszgasd Nikit,és ők ott is szálltak meg?

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! A hotelt nem tudom milyen, viszont az állatkert szenzációs! 4 óra alatt sikerült mindent megnéznünk. A Zöld Piramistól én nem voltam hanyatt esve (a varánuszok klasszak voltak, viszont a cápás résznél még a Tropicárium is jobb) de maga az állatkert nagyon szépen ki van alakítva. Érdemes elmenni megnézni.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


katlina!
igen, ott szálltak meg! már szóltam, hogy tegyen képeket, meg leírást!

Rita!
képek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit,Rita köszönöm!
Egy hétvégére gondoltam hogy elmegyünk,már csak Robika miatt is legfőképp,mert annyira odavan az állatokért

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit! Hozok majd képeket,csak a párom fényképezőjén vannak, ahhoz meg én nem értek... :oops: De majd nyaggatom miatta! :wink:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!


Rita! Úgy-ahogy jogos a szemrehányásod. Mentségemre írnám, hogy csütörtök óta megint elég szarul vagyok. Pénteken fél 7-kor értünk haza a játsziról, egy kicsit ledőltem. Aztán másnap reggel negyed 9-kor ébredtem fel. Mostmár tényleg elmegyek orvoshoz, percenként köhögök, és iszonyúan fáj a mellkasom is. Úgyhogy nem tervezett felszarvazás volt, esetleg te is rámcsöröghettél volna, hogy miért nem vagyok még ott.

Anyajegyes hozzászólásokat köszi. Én is a terhesség óta tiszta anyajegyes vagyok. Napról napra tűnnek fel újabbak.

Kati! Nagyon szép a csillámos tetkó. Köszi az infót iwiw-en is.

bbj Judit! Drukk megy holnap!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Nem haragszom, ne aggódj, Dórival egyeztettem, így nem volt gond.

Állatkerti képek a teljesség igénye nélkül:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Hozzájuk be lehet menni és simogatni is lehet őket:
[IMG]
http://i212.photobucket.com/albums/cc31 ... C08554.jpg[/IMG]
Kép

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Kép

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Ahoy...

Még nem olvastam vissza, csak egy gyors kérdés/tanácskérés...

Luca a hétvégén elkezdett a bal szemével kancs(al)ítani :shock: Van valakinek ilyesmiben tapasztalata? Holnap persze elmegyünk dokibácsihoz, de addig is nagyon idegesít...illetve eléggé kétségbeejt :(

Én ma vettem észre (viszont Fanna tegnap du. is látta), ahogy indultunk haza szüleimtől. A kocsiban aludt, ébredés után nem volt gond, de aztán egy jobbra nézésnél újra befordult a bal szeme...
Először fáradtságra gondoltam (tegnap kimaradt a délutáni alvás), de nem tudom... Ijesztő...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Még mindig a nyomorom... Paxy Klárán kívül tudtok jó gyermekszemészt? Ő csak két hét múlva tud fogadni... Az sztk-ba meg nem szívesen mennék... pesti vagy Szolnok környéki is jó...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit, dr. Tóth Sarolta igaz, hogy SZTK-ban rendel, de a Cvikker Optikában van "magánban". Szapáry úton, a fincsi pékség mellett van. Én is hozzá viszem mindkét fiút 1/3 éves vizsgálatra is.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


balwin Judit! Hát segíteni nem tudok. Tippem sincs a dologra. :shock: Elhiszem, hogy meg vagy rémülve. Gyere majd a hírekkel! És szorítunk!

bbj Judit! Na hogy sikerült a vizsgád?

Neked levay Judit a pénteki nagy bevásárlás Pesten?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Rita!
Nagyon jók a képek,én már így kedvet kaptam hozzá!!!

Balwin!
Hát elég rémísztő lehet,majd gyere a hírekkel

levay Judit!
Néztem a hisspy oldalát te ügye egy picit olcsóbban tudsz rendelni leggings kellene

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Nézd meg a honlapukat is, mert ez a töredéke az állatoknak. Nézzétek meg szerintem mindenképpen, jó kis program!

Olga! Mi újság veled? Hogy vagy?

Én ma voltam Úri Szabónál, UH volt, minden rendben, szépen cseperedik a leányzó (megint nunit láttak :) ). Utána mentem a hematológushoz, növelni kell majd a szurim adagját, 0,4 ml helyett 0,6 ml kell majd. De ezen kívül minden oké. És nem biztos, hogy a csajszim örökölni fogja a Leident, úgyhogy talán nem szúrok ki vele. :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Hali,
csajok, holnap 9-re megyünk a Bethesdába, nagyon izgulok, de legalább a végére járunk most már Bálinttal remélhetőleg a dolgoknak.

Egy kérdés: 9-re éhgyomorra kell menni. Szerintetek éjjel hánykor adjak neki egy nagy adag tápszert, hogy 9-re kiürüljön, de ne is essen össze a gyerek a folyadékhiánytól? Olyan 2 körül?
Van tipp, tanács, tapasztalat?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
Szerintem éjjfél,de nem tudom.
Gondolok rátok holnap!!!!

Rita!
Már ott is voltunk kép nézegetőbe-apánknak is tetszik az ötletem :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


Szasitzok!
Dóri, szerintem is éjfél, a kórházban is így mondták anno műtét előtt, hogy folyadékot éjfélig lehet inni.
Judit, Tóth Sacinál noncs előbb hely rednelésen?
Rita, szuper a nyíregyházi zoo, rengetegen voltak?
Bbj Judit, na mi volt?
Olga, péntek jó volt, 7 után indultunk haza (9-kor nyitott), persze egy részét nem láttuk most sem.
Katlina, igen, de a pk. csak bizonyos mennyiség felett nincs. Addig csak VIP-es ár.
Kati, tuti ez a csillámos tetkó :))

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Dorka, nagyon szorítok holnapra!!!!!!!
Nekünk 4-5órát mondtak most mikor Bencével mentünk a gasztrora. Du. fél 4re volt időpontunk és azt mondták hogy 11után már ne egyen-igyon.

Corázni voltatok? ;) Mi a cirkuszba mentünk (volna) de a mai előadás elmaradt :roll: Vizes nagyon a fű és nem merték megtartani a mait...

Rita, örülök hogy minden rendben a babátokkal! :) A szuridat azért kell emelni mert a baba nő? Vagy valami más miatt? Nem emlékszem, ezt magadnak adod be minden nap?

Jaimee???? ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a kórházba egy potya ingyenes uh-n, annál az Erzsikénél, aki a 4d-t is csinálja. Így azzal még várunk, ő is ezt tanácsolta, majd 25 hetesen, de a lényeg, hogy minden rendben van, és hát nagyon úgy néz ki, hogy kukaca van. :)

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Hát annyira ügyes voltam, hogy visszatapsoltak, ma meg beletoltam a verdát egy trafiba, egyszóval KÁR volt elmennem...

Dorka!
Nagyon szorítok holnap!

Rita!
Nagyon jó képeket csináltatok! de én nem tudom milyen állat az utolsó előtti, tippem van, de nagyon hülyeséget nem akarok írni...:oops: nem vagyok se nagy állatismerő, sem állatbarát...

Olga!
ejnye nem szorítottál eléggé! :lol:

Vera!
A francba nekünk a pénteki előadás van belőve, remélem nem marad el! Bár amilyen időket jósolnak!

Judit!
nem hallottam még ilyet, nem tudok segíteni. SZTK miért nem? egynek? Írd meg azért akárhová mentek, mit mondtak!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nocsak-nocsak! Milyen hírek! Itt egy puncis, ott egy kukacos! :D Szép arány!

Tényleg, jaimee merre van? Szolkata is eltünt. Andi is. Szami is.

Dorka! Holnap várunk a hírekkel! Csak jó híreket kívánok nektek!

Rita! Én végül ma mégsem mentem el dokihoz. Vasárnap óta iszom a köptetőt, talán jobb. Legalábbis a fülem már kidugult. Mostmár az éjszakai köhögés is elmaradhatna. :?

balwin Judit? Sikerül hamar magándokihoz menni?

bbj Judit, Niki! Ti erre a cirkuszra vártatok, ugye?

Közérdekű:
Városi gyermeknap
Május 30. 10.00-19.00.
Turisztikai és Szabadidő központ - Tiszaliget

13.30. Alma együttes koncertje
15.15. Cozombolis
15.45. Dred és Doris koncert
18.00. Hooligans együttes élő koncertje
A belépés díjtalan!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Judit! Sajnálom! :cry: Na, majd legközelebb! A jó pap is holtig tanul! :wink:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Judit, ezek nem a legjobb hírek. De ezután valami jóóó jön majd, meglásd!

Dorka, én 6-8 órára emlékszem, hogy utána számít éhgyomornak. Gondolok rátok, majd mesélj, mi volt.

Kismamik, gratula Nektek! Egy fiú-egy lány, izgalmas!

Balwin, kaptatok előbbi időpontot? Változott valami Lucánál?

Olga, teljes gyógyulást neked!

Kati, nagyon szép a tetkó, Jázmin is imádja Csingilinget, de a Hüvelyk Pannát még jobban... Belevágsz a 3d-s szempillázásba? Volt már vendéged?

Jaimeevel tegnap találkoztunk M. dokinál. Gyönyörűséges kismama, szépséges pocakkal. Egyáltalán nem látszik még az arcán semmi, csini az új frizurája is. A férjem mondta is neki, hogy olyan, mintha lenyelt volna egy nagy labdát, szóval a pocakján kívül nem látni, hogy hízott volna. ÉÉÉÉs.... képzeljétek, olyan fantasztikus élményt köszönhetek neki! Behívott az nst-re, annyira jó, ne nevessetek ki, de szinte mámoros érzés volt. Arról nem beszélve, hogy mi micsoda emlékek törtek elő belőlem a hangokat hallva.... A doki szerint a héten nem fog szülni, de tegnap este írta, hogy 5 perces fájásai voltak, amik elmúltak a zuhannyal, s most várakozik. Úgyhogy... nagyon izgi már!

Velem kb ez az egy jó dolog történt mostanában. Na, ez így túlzás, mert Mátéék ügyesek voltak anyák napi ünnepségükön (gitározott is, meg sütöttek sütiket, készítettek teát és limonádét a verseken kívül). Szombaton 13,5 km-es Dolina túrán voltak, mi meg a főzésben segédkezve bográcsban készült paprikás krumplival vártuk őket. Csak kár, hogy az osztály szűűűk fele vett részt a programon. Úgyhogy egy, azaz egy szülővel sikerült is megismerkednünk, akivel eddig nem találkoztunk. Reméljük, nem lesz szükség egyhamar a protekciójára, mert a sebészeten főnővér...

Ma voltam először fizikoterápián, megejtettem a csontsűrűségvizsgálatot is, voltam nőgyogyinál, háziorvosnál, holnap kapok időpontot röntgenre. De a baj az, hogy nem múlik a fájdalom. Tudom, leginkább feküdnöm kellene, de minden hétvégén jön valaki (apósom 80. szülinapja, ovis ballagás, ovis gyereknap), Mátééknál is nagyon ráhajtottak az utolsó hónapban. Jázmin meg eltanulta Annától a hisztit: ha valami nem tetszik neki, mint a vadszamár nekiáll bömbölni. Próbálom megértetni vele, hogy ezzel nem ér el semmit, de most nagyon hiányzik ez az amúgy is megtépázott idegeimnek.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Az állatkerti képek nagyon klasszak, Máté szerint az utolsó előtti egy gyűrűs farkú maki. Én elhiszem neki... :roll:

Szolkata merre lehet? Tudtok róla valamit? Vajon hogy van a szeme?

Dorka, tényleg, a tiéd?

Vera, ti merre mentek nyaralni? Lehet, hogy írtad már, akkor bocs.

Katlina, nincsenek friss képek Venci babáról?

Niki?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: