Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti: én az első babával 8 kilót fogytam. Nagyon hányós voltam. Nálam nem volt gond ezzel, sőt a végéig annyit ehettem amennyit csak akartam, mert ez a fogyás megszépítette az összes hízást. :wink:

Dorka: jaj de jó, hogy nem kell műtét!!!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!

Megvan az AFP eredményem: 1,06 lett, ha jól gondolom az egész jó. :) Ugye??? Holnap hívom Úri Szabót, aztán megint UH.

Na, elteszem magam holnapra, hulla vagyok.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Vera: Igen, Szandai vagyok és annak is tartom még magam, egyszer talán sikerül visszamennünk oda kertes házba. Nagyon jó lenne. Mi a középső részén laktunk, hiányzik. :)
Akkor lehet én is ismerlek téged :)

Andi: Pedig az nem semmi, ami kajálást folytatok mostanában, de akkor megnyugodtam, hogy nemcsak nálam van ilyen.

Rita: Gratula a jó eredményhez!!! Azért itt is megkönnyebül egy kicsit az ember :)

Kép
buthu
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi csajok az eltünésért,elég durva hetem volt és még nincs vége...!

Andi.így utólag boldog névnapot kívánok még a nyolc napban benne vagyok :D )pedig taliztunk is vasárnap a börzén,de megmondom őszintén nem vagyok toppon a névnapokkal és a szülinapokkal sem!!!Ügyik vagytok bicajozásban,én kis naív azt hittem hogy idén majd megtanul Virág is kétkerekűzni vagy ez is gyerek függő???

Rita,Kriszti:gratula a jó eredményhez!!!

Rita:nagyon kafa a 4D-s kép!!!Voltam valamelyik nap apósodnál csipeszt éleztetni,nagyon boldog hogy újra kisunokája fog születni :lol: !!!

Dorka:hála hogy meggyógyult Szabi!

Olga:megy majd kép a koszorúslányról de még nem készült róla fotó...!

Biliseknek gratulálok,olyan cukik mikor elkezdenek trónolni!!!

Katlina:írj magatokról mizu veletek???Gondolom el vagy havazva,de szusszanás képpen nézz be hozzánk!!! :wink:

Judit:de jó lesz neked a börzén,kivel mész végül???

Rólunk:Virág tegnap cirkuszban volt az apjával meg mamával.Nagyon élvezte csak sokáig tartott és elfáradt a végére meg elég hideg is volt a sátorban.Én meg szigetszentmiklóson voltam 3D-műszempilla tanfolyamon meg is vettem a kezdő készletet,aztán hogy lesz e hozzá türelmem azt majd meglátjuk :roll: .Holnap színház,vasárnap pest.Nem is hiszem hogy a hétvégén becsekkolok ide majd hétfőn jövök!Megyek tornázni!!!
Jó hétvégét mindenkinek!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Nyuszmusz, gratula a jó eredményhez :)

Bbj Judit, vasárnap mikorra értek fel? Majd hívj a jegy miatt, hogy oda tudjam adni. Az őszi megoldással szerintem megfelelő lesz.
Én fent leszek 7 előtt, feltételezem nem eőztök meg :roll:

Tettem fel a börzéről, és az Almáról néhány fotót az iwiw-re a börze oldalára. Nincs most rá időm, hogy formázgassam.

Megyek színházba, az Abigélt nézzük, 185 perc 1 szünettel...

Kati, 3D-s szempilla??? mert egyébként nem 3D-s a műszempilla? Van egy rakat kiterjedése...

Velem nem találkoztatok a börzén???? :cry: :cry: :cry:

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Kati: a bicajozás is gyerekfüggő. Nekem van olyan kislány ismerősöm, aki 3 éves és két kerekűn nyomja. Én annak idején 5 vagy 6 évesen tanultam meg. Akkor kaptam olyan bicajt.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Hali!

Majd jövök később bővebben is, csak le vagyok maradva, mert kedd reggel óta szervízben volt a gépem.

csak az utolsóra...: Bence tavaly húsvét óta nyomja kétkerekű bicin. :lol:

Amíg nem tudtam jönni... megtakarítottam az összes külső nyílászárót..... hűűűű mennnnyyyire utálom :twisted:

Kép

Kép
szolkata
 
 


Bicajozás,
Kinga 5.5 évesen tanult meg kétkerekűn, Zsófi tavaly nyár elején, Mártika két héttel később...

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Bencét meg nem érdekli a téma hogy 2kerekűvel nyomja :lol:
De viccet félretéve, én tavaly nyáron (majdnem 6évesen) már tettem egy próbát, leszereltük a pótkereket, futkostam is utána a berakott seprűnyéllel és abszolút látszott hogy nem képes még rá. Idén még nem jutottunk el odáig hogy leszedjük a kerekeket hátulról... :oops: De ha mondom hogy MAJD leszedjük, közli hogy MOST nem akar megtanulni ;)
Szóval gyerekfüggő is erősen, nekem a nevtanban és a gekkoban is azt mondták hogy idegrendszeri érettségtől függ ez is, mint pl. a fogváltás és hasonlók is :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Judit!
6-kor tervezem az indulás 8-1/2 9-kor ott vagyunk, majd csörgök.

Jó szórakozást a színházhoz!


Kati!
Anya, Niki, meg én a biztos. már nagyon várom! forgatókönyvem is van, most hátulról haladok visszafelé. az első sorokat eddig is kihagytam, mert ott vannak a viszonteladók, akik arany árában dolgoznak, hátul meg az anyukák akik fizetnek, hogy vidd..

Bici: én továbbra is a ratz-fratzot preferálom, akinek nincs érdemes rá beruházni! és annyira a cipőt sem gyepálja, sőt! pillanatok alatt megtanulja a gyerek, Leti már tavaly felrakott lábbal kerelt vele!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Hogy ez a biztonsági övterelő mekkora találmány! Nagyon-nagyon szuper, én sem gondoltam volna, csak ajánlani tudom minden kismamának! És mégegyszer hálás köszönet Olgának! ;)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Hali,


hétvégi jóidős pangás a neten :)

Judit, Niki, kérnénk a beszámolót a ruhabörzéről :) Képekkel, kincsekkel :)

Hallottátok, hogy kisteve született csütörtökön a cirkuszban? MA elkerekezünk arra, hátha meg is lehetne nézni. (Praktiker mellett)

Rólunk: Szabi holnap ismét bölcsis lesz, és ovit is választottunk: a Gézengúzba szeretnénk beadni a jel. lapot. Ez a Rossmann mögött van. Igaz, a nyílt napon akkorát esett, beverte a kis arcát egy könyvszekrény élébe, de az ovi tetszett neki, meg nekem is.

Bálint pedig ekcémás, igaz, enyhe formában. Atópiás dermatitis a pontos neve, nagyon érzékeny a bőre, oda kell rá figyelni, és reméljük, kinövi. Ezért pirosodott ki gyakran az arca. MOst az oltásánál egy nagyon erős immunreakció lépett fel, totál begyulladt, Bálint Zs. azt mondta, hogy ha borul vmi az immunrendszerében (vírus, betegség, fogzás stb.,) akkor valszeg elő fognak jönni a foltok is az arcán, testén :(

Az én szemem még benti világításnál nem az igazi, enyhén homályos, remélem, nem marad így... Kata, Szami, VEra, Niki, nektek hány nap alatt tisztult ki teljesen a látásotok?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Megvagyunk mi is csak ki vagyok zombisodva.
Legkissebbünk úgy gondolta ideje bekeményíteni és éjjel 2óránként enni,persze nappal csak 3óránként eszik.így teljesen kivagyok.
tegnap nyársalás volt nálunk Robika jól kifáradt a rokon kisfiúkkal.


Bocs hogy nem reagálok majd összeszedem magam és akkor
Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

itthon. nekem most egy kis csalódás volt, elöl a viszonteladók arany árában, hátul meg inkább ócskapiac... de azért csak sikerült valahogy 2 szatyornyit összeszedni, tehát nincs okom panaszra. árak hasonlóak voltak mint szolnokon.

Judit!
akkora birka vagyok! nem rezgőre raktam a telefonomat, hanem teljes csendre. hiába figyelt a farzsebembe, 23 nem fogadott hívásom volt! bocsi!!!!!!

Hogy sikerült neked költeni a pénzt?

A ruhák már a mosógépben, majd ha rajtuk lesz dobok képeket...

Katlina!
jaj de jó kép Vencelről, olyan okos ki arcot vág, mint egy bölcs "öreg"

Dorka!
Gréti is atópiás dermatitises! a vírusfertőzéseket rögtön tudni fogod, jól jelzi! csak fürdetőkrém, semmi illatos babafürdető. Ha gond van, gyógyszertári kavart testápoló, ha súlyosabb szteroidmentes cuccos. nem vészes, de tény hogyha már több napig beköszön a hab a fürdőkádban, megjelennek a száraz foltok...

Többiek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Judit, hát akkor így jártatok... Én megtettem minden tőlem telhetőt. Mekkora sor volt reggel a bejutásnál?
Iszonyatosak volktak a szekusok. Mit megveszekedtek szerencsétlen árusokkal. Sajnáltam őket. Én 6,45-re voltam ott, és a 1/2 3-as vonattal jöttünk el. Közben semmi pihi, úgyhogy térdig lejártam a lábam. Annyira útálom, hogy azt a viszonylag kevés asztalt ennyire szétrakják. Bezzeg, amikor még közel 5000 asztalról árultak...
Próbálok képeket feltenni a szerzeméynekől csemegének.
NA ez nem sikerült... ezen a gépen nem tudom kisebbre méretezni.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Hali,

Katlina, kitartást, gyorsan eltelik, amikor még ilyen sűrűn eszik! Emlékszem, Robika is hasonlóan 2 óránként kérte a kajcsit, nem? Nagyon aranyosak a fiúk!!!!! És milyen nagyot nőtt Robika! Megúsztátok a vírusfertőzést?

Judit, köszi a tippeket! Mi is csak fürdetővel nyomjuk, plusz most B..ZS. ajánlott egy termékcsaládot (Linola), majd köv. hónapban kipróbáljuk (kicsit húzós az ára, egyelőre meg most úgyis kevert kenőccsel kell kenni 1 hétig). Ti ezt nem próbáltátok?
És vírusfertőzés előtt, első jelként jelennek meg nálatok a foltocskák?
És valamilyen kaja (sok tej, tojás) nem erősíti fel a tüneteket?

Ma lent voltunk a Tiszán, persze nem fürdeni, csak homokozni, játszani, tök jól sikerült, lassan jön a nyár!!!! :) Feldobott a fíling!
Bálint első szavát mondta ki: hinta :)
És az első 2-3 lépést is megtette önállóan :)

Kép Tiszán Kép Pettra unokatesóval Kép ííígy szeretik egymást :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Judit!
akkora szerencsénk volt! mivel láttuk mennyi szekuriti van, nem is akartam a jegyekkel mahinálni, végül is nem vág földhöz az az összeg. a jegyvásárlás kb 3-4 perc volt, a bejutás 0, így nem voltunk nagy pácban, míg a jegyet vettük, beengedték előttünk a tömeget, 8-ra voltunk ott.

na azért ha sikerül kicsinyíteni, én kivi vagyok!

Dorka!
nekünk si kavart kenőcsünk van, ha egyről beszélünk, persze amikor legközelebb kell, addigra lejár a szavideje. semmi kajára nem jön elő, nyáron a beizzadásra, vagy télen a hideg bejöttével, de pár napos kenceficével helyreáll. Vírusfertőzés első napjaiban jelentkezik. A fürdőhabok nagy ellenségek, de a sampon nem. testápoló is, és a naptejre si figyelni kell. A drágább vichy, la roche posey-s okés volt. először nekünk a photoderm max volt (bőrgyógyász ajánlására), az is jó volt, de nehezebben beszerezhető.


először kukkoltam is ki figyel ott rózsaszínben!
nagyon helyesek a fiúk! főleg a csüccsös!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Tökéletes az AFP-m, zárt a méhszájam, minden rendben. D vitamint és vasat írt fel Úri Szabó, de ennyi, 2 hét múlva kell visszamennem. Jövő hét hétfőn meg terhesgondozás lesz.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Rita: gratula a jó eredményhez!!!! :) Te a kórházas UH-ra mikor mész? D vitamint nekem is szednem kell majd.

Mellékesen megjegyzem engem még nem vizsgált meg a doki egyszer sem, ez nagy baj? Amúgy nincsen semmi panaszom, de szerintem akkor is kéne már, nem? De most is közölte, hogy legközelebb csak akkor menjek, ha 22 hét körül leszek, mert addig "felesleges", amúgy jó fej, csak hát siet sokszor.
Még egy jó hír: Ma himlős lett az egyik gyerek az osztályomba, a hugik két hete azok, mondtuk a szülőknek, hogy kuva jó, mert tele vagyunk kismamákkal , erre jót röhögtek. Úgyhogy kicsit forr az agyam.

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Én ma is a kórházban voltam UH-n. Engem kb havonta egyszer vizsgál meg, feleslegesen nem macerál. De szerintem már meg kellett volna, hogy nézzen téged is, mert pl egy ismerősömnek már 16 hetesen kezdett nyílni a méhszája. 2 hét múlva csak UH lesz, akkor nem fog vizsgálni.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Hola!

Judit, két szatyor :lol: Mi lett vóna, ha nem csalódsz? :roll:
Az OBI-s "kerítéshez" oda van írva, hogy térelválasztó, belátásgátló... Én is filóztam rajta, a szüleimhez, de nekik tényleg csak belátásgátlásra kéne...a cé szomszédok miatt :? Illetve hogy mi ne lássunk át :mrgreen:

Veráék kerítését én is megcsodáltam :)

Dorka, mi is a Gézengúzba fogjuk leadni a jelentkezési lapot :) De beírom a 7színvirágot is.
Szabi arca nagyon kiszinesedett?...
Fiúk nagyon cukik a Tisza parton, meg ölelkezve is :D Gratulálok az első önálló lépésekhez! :)
Azért írtam apró betűvel a wc-be kakit, mert túl friss volt még, nem akartam elkiabálni :) A kaka azóta is megy a wc-be, pisivel volt 1-2 baleset a múlt héten (ami inkább figyelemfelhívás volt).

Kriszti, vannak dokik, akik nem vizsgálnak minden hónapban, de azért 2x már csak kellett volna - beleértve az első alkalmat is, amikor a terhességet megállapította...sztem. De kérdezd meg, ő hogyan gondolja :)

Katlina :( Ráadásul a második picurral sokkal rosszabbul bírja az ember az íccakázást...én alig vártam, hogy Hunor végre átaludja az éjszakákat... :oops: kb. 8 hónapos kora óta ez meg is van...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!
nekünk is a szomszédok ellen kell, ugyanis egyik sem mutat hajlandóságot arra, hogy megcsinálja, így meg oylan csúnya! van oylan rész, ahol nincs is...Találtam egy gyártót, 6700-ra hirdeti az erősebb falú 180 x 180-asat, még nem jött válasz a mailemre, de remélem válaszol, nem lenne mindegy az ár, sok kell. Bízom benne hogy a szomszédokon is be tudunk majd valamit hajtani...

Még volt nálam plusz két szatyrinty! Néztem már megint lesz békéscsabán június elején... majd meglátom. lehet vizsgaidőszak kellős közepén jól fog esni egy kis feltöltődés.... :lol:

Többiek?????

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na én is vagyok!

levay Judit! Én nem láttalak a pesti börzén! :cry:

Nekem is két szatyornyi cuccom lett... :oops: Igaz, az egyiket a köntös majd félig kitömte. :lol: Nagyon fényképezni nincs mit nálam... ami szép és hordható Judit szavaival élve aranyárban volt... Igazán szép holmikat egy kismaminál sikerült vennem, kb 12 db ruhát vettem nála, ugyhogy barátian meg is adta a kedvezményt: 4500 ft-ot kért. Volt benne 2 szett rövid pizsoma, 1 szett utcai (póló+r.naci), nagyon szép utcai nacikból még vagy 5-6, és pólókból is nagyjából ennyi+1 hosszú nadrág. Egyébként az kell mondjam így elsőre, hogy jó volt, szép volt, de nagyon sok volt a turis, a régi turis, akinél össze voltak hányva a ruhák, illetve az angol turisok, ahol eszméletlen árakon mentek a ruhák. Még vettem néhány hosszúujjú pizsoma felsőt (3-at) és 4-5 mamánál használható rövidnadrágot.

Ami viszont tetszett, hogy nagyon sok volt a játék, puzzle, műanyag állatok, stb. Igaz, én csak 1 könyvet vettem (dínók), 2 műanyag dinót és egy fém fehér autót, ami nyitható ajtókkal rendelkezik. Ja egy Mause szandált 500 ft.-ért, pedig nagyon jó állapotban van, illetve egy nike fekete bőr cipőt, szintén hibátlan, alig használt állapotban van.

Összességében megérte, de nem biztos, hogy mégegyszer felmennék. Amúgy köszi az utat Judit! Valamint hátul maradt a kalaptartón a napszeművegem... csütörtökön jösztök angolra? Petit érte küldeném. Köszi!

Mi Balázzsal kényszerpihenőn vagyunk itthon: kötőhártya gyulladása lett. :cry: :?


Rita! Én is imádtam az övterelőt! Örülök, hogy használod!

Kriszta! Te meg vigyázz magadra ott a sok gyerek között! Egyébként engem 17 hetesen vizsgáltak meg először nagy nehezen, mikor mondtam, hogy többször is görcsölt a hasam. Akkor még nem volt fogadott dokim. Illetve előtte Gyenes Orsolya vizsgált meg 8 hetesen, mikor kellett a papír a terhesgondozáshoz. Én veszélyeztetett terhes voltam, de így is csak 4 hetente kellett Zoboki dokihoz járnom. Akkor mindig vizsgált, mert nekem is méhnyak problémám volt.

Katlina, Dorka! Klasszak a képek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hola!

Katlina, kimaradt :oops: Hogy Robikán már a múltkori találkozásunkkor is elcsodálkoztam, hogy milyen nagylegény :) És ahogy nő, egyre inkább apja fia! Pedig picurkának rád hasonlított jobban :) Vencel pedig milyen édes :D

Judit, akkor hajrá B.csaba :D Én ugyan még sosem voltam börzén, de elmondásaitokból az jön le, hogy a vidékiek sokkal kulturáltabbak :roll:

Olga, jobbulást Balázsnak! +++ Tobrex csepp?

Gy.O-ról én még csak rosszat hallottam...

Hopp, felébredt Hunor...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Vizsgálat:Georgi ne viszi túlzásba,asszem összesen 3-4-szer vizsgált.Úgy tartja ha nincs panasz nem zaklat.

Ja Robika egyre jobban apa fia,büszke is rá 8)

Éjjszakázást rosszul viselem,pedig Robikánál bőven volt benne részem,remélem Venci hamar rájön hogy éjjel alukálni kell nem pedig enni
Ja és ma elvittem méretni kíváncsiságból 3030grammal jöttünk haza most meg 3500 gr :shock: ,na szereti a hasát
54cm-szóval lassan kerülnek a tesz-veszre a kisruhák-vagy ha esetleg valakit érdekel síkítson fényképezek és elküldöm szivesen(ez volt a reklám helye :lol: :lol: )

Ja éjjel nehezen ment a szél tőle,az espumisan cseppet lehet adni nekik???

Olga!
Jobbulást Balázsnak!!!

Ja bici témához még akartam írni-biztos nagyon gyerekfüggő,az enyém már tavaly óta nyomja pótkerékkel persze,rokon kisfiú 6hónappal ídősebb és még abszolut nem tud.

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!


Katlina! Balázsnál is kelletek cseppek, mi nem az espumisant használtuk hanem... na nem jut eszembe a neve. De azt pici kortól lehet adni. Éjszakázást átérzem, nálam ez is az egyik ok, amiért nagyon nem kalimpálok ketteske mellett... :oops:

balwin Judit! brulamicyn szemcseppet írtak Balázsnak, illetve ambroxolt a köhögésre.

Ejnye, de pangás van! :shock: Na de nem baj, este Mentalista! :D

Csajok remélem a Szex és New York 2-re benevezünk? Mármint mozira?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dóri! Jól feladtam a leckét, 2 gyerekkel meg a babakocsival integess vissza.... :lol:

Én a Szex és NY2-t a párommal nézem majd meg, már megbeszéltük, mert neki is nagyon tetszett az első. :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!
Olga!
oksa a csütörtök! Mi az hoyg nem jössz többet????? azta!!!!

jobbulást Balázsnak!

Judit!
na kedvet csináltam? van hely mindig a kocsiban!

Katlina!
mi nem az espumisant használtuk, hanem az infacolt, azt én már adtam Letinek talán 2 hetes korától, és asszem egy doboz ment el, többet nem kellett, hátha nektek si rendeződik hamar!

továbbra is kérdezem! Többiek???? és a nagyon régen írók!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kata!
Te úgyis minden ilyet tudsz! térkő lerakó kőmívest hajtsál már föl nekem! a netre is raktam tendert a kíváncsiság végett, de neked a tarsolyodban mindig van pár név!

de aki tud ajánlani jöhetnek a telszámok! egy a fontos, illetve kettő, jó minőség olcsó áron!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Katlina: Espumisan mehet, mi azt használtuk...hát hol hatott, hol nem. Helyesek a fiúk!

Olga: Balázsnak jobbulást! Jót beszélgettünk az oviban.

Kata: Nyílászárók ragyognak?

Dorka: Megint olyan jó képeket tettél fel!! És milyen jele van az atópiás dermatitisnek nálatok? Száraz bőr? Piros foltok? Elvileg Rékát is azzal diagnosztizálta B.ZS (az ajtóból), írt fel szteroidot, de én nem használtam. :oops: :oops: Most gyógyszertári fürdetővel és Babéval oké minden egyelőre...Műtét: Huh, de jó, hogy elmaradt! :-)

Vera: Örülök, hogy jó lett Bence eredménye!

Szami: ???

GY.O. rol még én is csak rosszat..... :? :?

Rólunk röviden:
Réka szobatiszta lett, pelenka a múlté (legalábbis a 4+-os) én meg jövő héttől bármikor szülhetek. De május közepéig nem szeretnék. :)
jaimee1
 
 


Sziasztok,
Vasárnapi beszerzés
Játékokból ennyi volt néhány Sleicht /vagy hogy is kell írni horror árú/ lovcska és Kisvakond
Kép Kisvakond + lovak

Kinga pólók
Kép Kinga pólók

Zsóci halász naci és egy ruci
Kép Zsófi halász és hosszú ruha

Kinga fürdőruci, és póló, +egy sapi
Kép Kinga fürdőruci, póló, + sapi

pólókból a koponyás Kingáé, a tobbi Márticié
Kép pólók Kinga és Márti

cipőkből nike szndi Kingáé és Mártié, Asso cipők Mártié, S.Oliver Zsófié
Kép cipők, szandik

Ennyit fotóztam, még némi apróság lemaradt


Betegeknek jobbulást


A mai néplapban Zsófikám az első oldalon figyelt

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit!

remélem másnak is feltűnik amiért érdemes börzére járni, hoyg állapotuk az újéval vetekszik!

az uccsó képen a lovacskás nagyon cuki! halálfej nagy divat mostanság, és már a börzén is jelen van! gyorsan túladtak rajta

Jaimee!
május közepe? hol van az még! :lol: és pakolással hogy állsz? Na itt halkan megjegyzem Letivel két fájás közben pakoltam...

grat a szobatisztasághoz!

hova céloztátok az ovit hogy Olgával beszéltetek? nem a Dobó út volt a favorit?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hali,

Jobbulást a kis betegeknek!!

Katlina, esp. nem csak 1 hós kortól mehet? Nekem ez rémlik, de lehet hüleség... MI is INFACOL-t használtunk a legelején. És kitartást, sokat gondolok Rátok!!

Rita, azért cask sikerült, cask kicst későn, lehet, már a piac túloldalán jártál :)

Jaimee, Bálintnál a jele a piros, szárazabb bőr, ami - főleg ágymeleg után - vörösebb lesz. MEg nagyon száraz fejbőr (3 mm-esre ledúrtam neki, muszáj volt, vagy 3-4 cm hajtól búcsűztunk).
ÉS ma estére megint előjöttek kiütések, még tippelek, hogy melegtől, kajától, vagy mégis mitől. Én is Babét vettem, remélem beválik majd.

Lehet, 1 év lesz a gyerkőceink között :wink: Már ha máj. közepén szülsz :) Izgalom, aggódás, megnyugvás - mit érzel??
Gartula a szobatisztasághoz, nálunk még kell éjjelre és nagydologhoz.

Szemműtétes csajok, valaki segítsen: mikor várható, hoy élesen látok majd???? Mai kontrollon 0.6, 0.7-es vizust hoztak ki :( Még minidg nem tiszta...Biztassatok lécci! :roll: :oops:

holnap jön a régi osztályom szerenádozni :) Remélem a fiúk nem ijednek meg nagyon a 36 érettségiző nagy gyerektől, mindenesetre Peti rajtra készen várja, hogy elvigye a fiúkat, ha sokk lenne...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok már :)

Dorka, ez milyen jóóóóó!!!! :) És ezek szerint fel is mennek a lakásba? ;)

A fiúk Tisza-partos képe naggggyon aranyos :) Bálint egy kis mini Szabi-klón :)

A szemedre csak azt tudom mondani hogy lesz jobb, hidd el, nyugi!!!!!!!! :):):)
Én már nem emlékszem az enyémre, a papírjaimat sem tudom hirtelen hol van, de ilyesmi rémlik nekem is... Sztem még nagyon friss, talán 1-2hónapra lett 125%.
Csepegtessél, hordjad napszemcsit és tuti jó lesz nemsokára! :) Zavar is a mindennapokban, vagy csak maga az eredmény zavar??

Szami
, tényleg hol vagy?????

Jaimee, nagyon ügyi Réka hogy letettétek a pelust! :)

Nálunk beállt az hogy pisinél mindig szól, a kaka viszont még nem megy a bilibe. Ha messzebbre megyünk, akkor bugyipelus van, rajta bugyi :D de már lassan Szolnok összes parkolóját felavattuk mert a kocsiban is szól és akkor ugrás! :)
Annyira más mint Bence volt. Bencét mindig kérdeztem hogy kell-e és ő akkor pisilt amikor én mondtam hogy menjünk. Jázmint hiába hívom pl. indulás előtt, nem képes egy cseppet sem pisilni ha nem ő maga akarja. Aztán lehet 5percre rá már kell neki :)

Judit, nekünk elég szépen lerakták a térkövet, viszont ugyanez a banda (amúgy családi barát, mármint anyósoméké) csinálta a teraszunkat is, mármint a fateraszt, és nagyon pipák vagyunk mert azóta is beázik a két ablak felül. Úgyhogy ajánlanám is őket, meg nem is :?
A kerítést is ők csinálták ;) Térkövezni is tudnak. Csak nemtom mikor érnének rá...

Katlina, és Robika hamar rájött a bicikli tekerésére? Mert Jázminnak még nincs bicaja, talán szülinapi ajándék lesz, de félek hogy ha nem tudja majd hajtani, az mekkora csalódás... Még a Ratz-fratzon is gondolkodom.
Szerintem tök hamar "összekaptad" magad a szülés után, hazamenetel után rögtön nyársaltatok is :D Azért a második gyerek már mennyivel más, nem??? ;)
Nagyon cuki Vencel, és persze Robika is a képeken! :) Tesós képetek még nincsen?

Kriszti, te voltál már himlős???

KépKép Kép
76vera
 
 


Dorka: nekem a 7., 8. napra lett jó, de azóta is javult.

Bbj: teljesen hihetetlen módon nem jut eszembe senki... nekünk nincs térburkolatunk... csak beton... :roll: bocsesz, de azért majd még agyalok

Kép

Kép
szolkata
 
 


Verőfényest :)

Judit, kedvem az sokszor lenne, csak a lehetőségeim száma kevés :) :| A két gyerkőcöt, együtt, csak anyukámra tudnám hagyni ennyi időre, ő meg nem a szomszédba' lakik - sajnos...

Jaimee, gratu a teljes pelusmentességhez :D Lucának is kell még éjszakára, épp ma éjjel volt az első alkalom, hogy bugyit kért fürdés után (és az is maradt rajta), aztán hajnali 2-kor öltöztettem át, cseréltem az ágyneműt :) Napközbeni alvásnál kibírja szárazon.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Infacolt vettem,azt tudom hogy lehet adni neki.

Ja,összekaptam magam rögtön,igaz se vágás se varrat nem volt ami fájjon,meg a beteg gyerek,így ídőm sem volt magamra.
De Robikánál sem viselt meg a dolog
Ja amúgy másodiknál már minden más,majd lassan hozom a szüléstörténetemet is igaz szeritem elég hosszú lesz :oops:


Bici:
Haver kisfiú bicaján tanult meg,mert bosszantotta hogy ők már tudnak ő meg nem :lol:
Így mi csak utána vettünk bicajt

Kép

Kép
katlina
 
 


sehol senki???

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Én is többször benéztem már ma. Én nagyon várom a szüléstörténetedet!!! :wink:

Ma délután elég sokszor és sokáig éreztem mocorogni a babát, nagyon furi, de jó érzés! :) Ma megyek végre kismama jógára, majd beszámolok róla milyen volt. Meg ha lefényképez az Uram akkor hozok pocakos képet, bár mindenki azt mondja, hogy pici hasam. A baba akkora amekkorának lennie kell, úgyhogy nem aggódom. Eddig 4 kg-ot híztam és nőtt a cicim is... 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Szüléstörténet:
Hétfő reggel esett az eső,bosszankodtam is,h.van egy rakat dolom és még az ídő sem kedvez.Na meg se erőm se kedvem nem volt semmihez.De azért csak elmentünk a bankba,postára,hazafelé a barátnőmhöz a fodrásüzletbe ahol meg is tárgyaltuk hogy már nincs sok hátra mert a szám felpuffadva az arcom meg eltorzulva.Otthon olyan fura érzésem volt,"muszálynak" éreztem összepakolni a könyvelőnek a cuccot,ágynemüt húztam kivasaltam.Délután még Robikával kimentünk pocsolyázni,persze hazafelé cipelnem kellett a fenekét 8) .Este beültem a fotelba egy kicsit pihizni és akkor Venci olyan furán fordult eggyet,még meg is jegyeztem magamban hogy biztos most fordult be teljesen.De nem gondoltam hogy ez egy jel!
Este Robit megfürdettem persze akkor is én cipeltem be a fürdőből a szobába,lefektettem és is gyorsba fürdés tente.Pont éjjfél volt amikor jött az első fájás de nagyon gyenge volt így azt hittem elősször hogy jósló,az volt a fura h. 5-10percenként jött,erősődőtt de nem volt az igazi,így nem is tudtam eldönteni hogy készüljek-e vagy vaklárma(fölöslegesen senkit nem keltek éjjszaka)aztán csak úgy döntöttem m egfürdök és majd lesz valami.Na ekkor azért már erősődtek.Még bepakoltam a hiányzó dolgokat a táskába,és kettőkor fölhívtam Manyit "Azt hiszem megyek szülni!"Utána felköltöttem apát,ő anyósékat.Robikának adtam még egy puszit és indultunk.Manyi útközben már ránktelefonált hogy hol vagyunk-hát még akkor mosolygósan mondtam h.Szolnok határában-mondta hogy siessünk.
BeértünkHajnal 3-kor értünk be) nagyjából megcsinálta a paírmunkát (osztályra már csak szülés után vett fel,mert nem volt rá ídő hogy minden papírt megírjon)hívta Gy.Orsit ő megvizsgált(nem volt kíméletes)és megvolt életem első magzatvízvizsgálata.4újjni és 3perces fájások.Manyi hívta a dokit aki közölte hogy akkor beöntést már nem kapok(ennek annyira enm örültem,jó otthon még voltam mielőtt elindultunk de hát NA) rögtön ott van.Nem is telt el 10perc már ott volt,burok repedt doki közölte lesz 3fájás és 4.-re nyomunk.Közben elmondta hogy Dobáról jött fogorvoshoz jár,ja meg Venci biztos megérezte h."merényletre" :lol: készült szerdán és megelőzte.Lement a 3fájás és tényleg nyomni kellett.Nagyon gyorsan jött két fájás-nyomás utána szólt Manyi hogy most ne nyomjak mert akkor vágni kell,és a 3-4.nyomásra már kinn is volt.A nyakán volt egyszer a köldökzsinór de rögtön fölsírt.Miután tisztába tették annyira fázott hogy melegíteni kellett.Addig nálam meglett a lepény,vágás varrat nem volt,doki dicsért agyba-főbe,engem meg már akkor semmi más nem érdekelt csak hogy hol a gyerekem-na meg apa mért nem hozza már.
Gyerekágy nem volt olyan vészes mint ahogy tartottam tőle,4ágyasba voltam egyedül.De olyanban ahol volt fürdőszoba is ami nekem pozitívum volt..Szinte ki sem dugtuk a fejünket a szobából-meg is jegyezték a nővérek-hogy mi milyen jól elvagyunk
Hát ennyi
Manyinak örök hálám hogy jó emlékkel emlékezhetem vissza erre a szülésemre is,a doki meg nagyon korrekt volt.

Utána mondta Manyi hogy azért hívott már bennünket mert ha elfolyt volna útközben a víz már nem érünk be :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Hali,

Katlina, ennél gyorsabb és komplikációmentesebb szülést tényleg nem kívánhattál volna :) Jó volt újraélni egy picit általad a fílinget, én szívesen szülnék ilyenkor :)

Vera, Nki, Kata, köszi az infókat! Nem a "papíron mért" adat zavar, hanem tényleg nem az igazi még. Viszont nagyon száraz is a szemem, ettől is lehet.
Amúgy Karcagra kellett mennünk, az egyetlen szolnoki doki beteget jelentett, ennyit a helyi kontrollról.

Vera, igen, feljött 35 kölyök, jó volt, és csodálkoztam, de az enyémek nagyon élvezték, semmi ijedelem, vagy hasonló :) Ahogy az ablak alatt énekeltek, külön nagy élmény volt Szabinak.
Kép

Ma ismét Bálint ZS-mál voltunk, nagyon csúnya kiütések lettek megint Bálinton. Ételallergia, de még nem tudjuk, mire allergiás, most szigorú diéta (gluténmentes kaja, nincs banán, paradicsom, tejtermék stb.) Ha nem javul egy hét alatt, vérvétellel meg lehet majd állapítani, mi a baj.
Dec. óta alig volt 5-6 nap, hogy ne lett volna valami baja Bálintnak :( Ez volt az utcsó dobás, ha nem jön helyre, visszük Pestre a Bethesdába egy kivizsgálásra.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Katlina! Akkor tényleg gyorsan megvolt Vencel baba, remélem majd nekem is ilyen könnyen megy! 8)

Dóri! Bálintnak jobbulást, szegény kismanóval mindig van valami. :(

Hát ez a kismama jóga érdekes volt, nem tudom megyek-e a jövő héten.... Nem egészen erre számítottam. Szolnokon van valahol terhes torna? Leskó Anna nem tart valahol?

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert nagyon nem vagyok jól. Elment a vesekövem, de mert továbbra is nagyon fájt a derekam, hasam, ismét doki, aki azt mondta, ez lumbágó. Most egy nagyon erős gyógyszert szedek, de egy hét után se múlik, úgyhogy kedden megyek maszek reumatológushoz (sztk-ban 2 hónapra van időpont...).

Dorka, köszi, megkaptam a pénzt, legközelebb megbeszéljük, hogyan osztozzunk rajta. Én tegnap voltam egy hós kontrollon (nekem viszont mindig Budára kell mennem), az egyik 125, a másik 115 %, s már csak a műkönnyet kell használnom (ha kell, de én nem érzem száraznak a szemem), egy hónap múlva ismét vizsgálat. Néha még közel nem látok teljesen jól, de amúgy megszünt a szellemképezés is. Jobbulást Nektek.

BBJudit, olyan jól esett, amit írtál. :oops:

Jaimee, május 11. Az olyan szép nap... :lol: És Csaba végre megrendelte a gépet. És közben sokat emlegette a párod, hogy ezt is ő ajánlotta, meg ezt is nála látta... :roll: Nem csuklott?

Ma volt anyák napi ünnepség, Anna gyönyörű és édes volt, annyi képpel lógok már... :oops: :roll:

Vera, van görkoris kép is Annáról, csak le kell szedni a gépről. ÉÉÉs! Jázmin 1 hete wc-be pisil! Igaz, nem nagyon akarja adni a pelenkáját, de mindig szól, nem pisil bele, csak éjszaka. :lol:

Bocsánat, akinek nem reagáltam, kismamiknak további szép babavárást, olyan izgalmas időszakot éltek meg most, picit irigykedek is... :oops:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Katlina!
nagyon jó szüléstörténet. olyan "második"-os, gyorsan, fitten, frissen....

Dorka!
én nem a kismamákat irigylem, hanem a szerenádokat! biztos jó volt! nem pityogtál? csak lányok voltak?

Bálintnak jobbulást, de ha úgy érzitek szükséges a kivizsgálás akkor vigyétek, de remélhetőleg ez a tipikus második szindróma, mindent összeszed a nagyobbtól, mint nálunk Leti, bár lekopogom, sztem mi már túl vagyunk rajta.

Szami!
Na akkor: kééépppeeek!!!!! :lol: és jobbulást! milyen gyógyszert kapsz?

Judit!
megkaptam az árajánlatot a kerítésre, 12 mm vastagok a lamellák a kerítés meg 50mm
180 x 180-as 7500.-
150 x 180-as 6500.-
90 x 180-as 5000.- sztem ennél jobb ár jelenleg nincs a piacon, nagyon körbenéztem, ha kell telszám szóljál, mindenhova kiviszi, de pest megyei asszem.

na dolgozok tovább...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


bbj Judit! Köszi, megkaptam a napszemüvegem!

Rita! Leskó Anna épp a napokban írt e-mailt, mindjárt megnézem, nem olvastam végig, de van ami kismamiknak szól.
Na megnéztem, szülés hete fesztivál Szolnokon (programajánló). Vasárnaptól kezdődik. Ha érdekel, akkor küld már el az e-mail címed ide: juhasz.olga@chello.hu
Illetve egy másik mailben írta, hogy máj. 12-én indul a következő intim tornája (E.pénztár visszafizeti - legalábbis az MKB).


A torna az alhas egészség védelmét szolgáló módszer.
A tanfolyamon elsajátítható gyakorlatok a medencealapi izmok állóképes, erőteljes, gyors, hatékony izom munkára válnak képessé, s ezzel együtt kialakul fokozatosan a gát tudatos irányíthatósága. Az egészség órákon megismerkedhetnek olyan életmódbeli, szokásbeli ajánlásokkal is, melyek a mozgásanyaggal együtt biztosítják a gáti terület
izomzatának, kötőszöveteinek, ereinek
védelmét, funkciónak megfelelő működését, egészségét.
Az INTIM TORNA alkalmas megelőzésre és rehabilitációra is,
ezért minden korosztálynak fontos és ajánlott!
A Magyar Nőorvos Társaság Nőgyógyászati-urológiai Szekciója által szakmailag támogatott, ellenőrzött program és hatékonysága objektív mérőeszközökkel bizonyított.
10 heti hatékony, rendszeres gyakorlás átlag 132%-os gáti erőnövekedést biztosít.

A következő 13 órás tanfolyam időpontjai:
2010. 05.12. szerda 18.00-21.00 Mi Házunk (Kolozsvári út 13.)
05.13. csütörtök 18.00-21.00 Belvárosi Ált. Iskola 2.em.11.
05.27. csütörtök 18.00-21.00 Belvárosi Ált. Iskola 2.em 11.
05.30. vasárnap 16.00-19.00 Mi Házunk (Kolozsvári út 13.)
06.03. csütörtök 18.00-20.00 Belvárosi Ált. Iskola 2.em.11.


Az INTIM TORNA segít, ha
• a várandósságra, ill. a szülésre szeretne felkészülni,
• a szülés utáni altesti változásokat kívánja rendbe hozni,
• aranyér esetleg szeméremtáji visszér nehezíti mindennapjait,
• vizeletmegtartási problémáitól szeretne megszabadulni,
• szél, -széklettartási gondjai vannak,
• altesti gyulladásokra hajlamos (felfázás, hüvelyi gyulladás… ),
• altesti (méh, hólyag, végbél, hüvely…) sérves, süllyedés tünetei vannak,
• alhasi műtétre szeretné szöveteit felkészíteni, hogy a műtét hatékonyságát jobban megtartsa,
• a műtétet követően altestét erősíteni, regenerálni kellene,
• a hüvely izomzatát szeretné erősíteni,
• szexuális életét karban kívánja tartani, esetleg jó lenne javítani,
• tudatosan készül a változó korra, ill.
• az alhas egészségét szeretné hosszú távon megőrizni!
Jelentkezés, érdeklődés telefonon vagy e.mailben:
LESKÓ ANNA okleveles intim tornatréner
testnevelő, gyógytestnevelő, karate edző
30/ 265-1282 vagy 30/4468-014 vagy 56/420-888
e.mail.: lesko.anna@chello.hu


Dorka! Nem semmi már megint ez a kiütés. Reméljük mégsem ételallergia lesz Bálintnál.

Katlina! Nem semmi gyors szülésed volt! :shock: Mi is az Infacolt használtuk, csak nem ugrott be a múltkor a neve...

Jaimee! Tényleg jó volt összefutni veletek! Jó nagy az a pocak már!

bbj Judit! A Bajtárs úti oviban (Manóvár) futottunk össze, nézelődtünk mindketten.

Szami! Nem okvetlenkedni akarok, csak szerencsére én még ilyesmiben nem voltam benne: ez a lumbágó és a vesekö összefügg? ha egyik van, van a másik is? Vagy csak teljesen véletlenül egyszerre "jött" ki mindkettő? Gondolom megkönnyebbültél, hogy magától távozott a kő. Távozhatna a fájás is. :?

Helyzet velünk: Balázs meggyógyult, végül is nem kötőhártya gyulladása volt, hanem ez a köhögés-orrfolyás szövődménye volt, hogy begyulladt a szeme. Sajnos ma már vittem is, mert a váltótársamnak mindenkép kellett mára egy nap szabi. Sajna én is köhögök (néha) és folyik az orrom (néha). De túlélem, azt hiszem.

Dorka! De jó, hogy mentek hozzád szerenádozni! Aranyos tőlük! Édes Szabi, ahogy osztogatja a poharakat! :D

Levay Judit! Látom te is vásároltál! Ezt a vakondot mintha én is láttam volna. Vagy egy hasonlót. Rengetek játék volt, az tetszett a börzén.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Katalinok most ünnepelnek? Vagy ez nem a hivatalos? Gondolom nem, mert vannak nálam rafkósabbak, akik már ezt nagyon tudják, de azért: Nagyon boldog névnapot kívánok a Katalinoknak!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Köszi az infokat! napközben már én is írtam neki e-mailt, hátha konkrét terhes torna nincs, akkor megyek erre, jobb mint a semmi. Hugom írt nekem terhes torna dvd-ket majd még azokat megnézem, csak ismerem magam, itthon egyedül úgysem fogom csinálni. :) De valami mozgás meg felkészülés csak kellene.

Szerintem az igazi Katalin novemberben van, de azért mindenkinek boldogat! 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Olga! Most nézem, 3 órahossza az intimtorna....te jó ég.... :) Volt már valaki ilyenen?

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

kicsi Katának tegnapra sok boldog névnapot!

Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kata!
Sok Boldog Névnapot!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: