Új privát üzeneted érkezett!

[quote="katica_75"]
írta:
katica_75Orsi
ha már umax, menet közben,sőt mióta be van szerelve" nem tudom a dőlésszögét állítani, fektetni.Vajon miért? Kint még simán ment.

nem is lehet háttal állítani a dőlésszögét.
ott megy át az öv, és az megakadályozza.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="babaimado"]F írta:babaimadoani, édesek a fiúk! Gondolom, nem melletted, hanem mögötted vannak a kocsiban.Ez nem okoz gondot út közben? Most arra gondolok hogy látom, mindenki maga mellé teszi az anyósülésre, hogy kéznél legyen a baba, ha sír (pl.), de ez ikrekkel ugyebár megoldhatatlan. 8Csak kíváncsiskodok, hogy hogy is zajlanak a hétköznapi dolgok ikrekkel.) :oops:

rutinos vezetőként én azt mondom, hogy baromi veszélyes előre tenni a gyereket:
1. ott sokkal nagyobb a sérülésveszély- ez tény, minden törésteszten kijön
2. nagyon könnyen elvonja a vezető figyelmét, főleg ha anyuka nem vezet sokat.

én 95%ban egyedül autózom a gyerekekkel, kezdettől fogva hátul vannak - voltak az ikrek is -, nem okoz ez semmiféle gondot.
Amíg háttal vannak a játékok nem tudnak leesni, simán elszórakoztatják magukat, amikor megfordulnak, akkor néha a játékokat kell visszaadogatni, de ez is simán megoldható.

A háttal bekötött gyerek pedig egy plusz visszapillantótükörrel telejen jól látható, hogy mi történik vele.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Dobj már egy képet lécci Hunciról a láncában, szeretném megnézni :D Köszönöm!

Gömböcske :P
Brendon. Anyák lapjában van kupon, s így 10 ezerrel kevesebbe kerül!
Itt van: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32
Apának a kék nem tetszett, így mi 2 narancsosat vettünk! De a kék is "akciós".

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Kép
Kép

Az elsőn kicsit szorosabb,a másodikon látszik, milyen ha lazább.
Vendég
 


Hunci
Milyen édesen úszik! És akkor ezek szerint már minden értelemben "menőpasi" . Köszi a linkeket, igazából nem kicsi csak oda csúszott a nyaki redőkbe, de már rá is adtam újra. :wink:

Orsi, Fanni
Köszi :oops: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Hunci szerintem a nyakban lánc is lányos.. de azé használjuk.. nekem a nyakláncos, fülbevalós fiúk sosem tüntek férfiasnak :oops: :lol:
Vendég
 


Boniko, én rockerpasikat imádtam világ életemben, így én ezt olyan csávósnak tartom...meg a tetkókat és a hosszú hajat :oops:

Katica, majd ha kicsit megnyúl, akkor jobb lesz, Hunor kis dagi volt, sok-sok nyaki redővel ami inkább toka de most megnyúlt és nincs toka :lol:
Vendég
 


Helyes benne Hunci :D Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hunci :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


lányok van olyan köztetek akinek a babója 6 hósan hátról hasra?a felsőtestét kifordítja teljesen de a lábát nem fordítja utána

hasról hátra sokszor, felülni felhúzza magát félülésből is, kúszik, megülni még sokáig egyedül nem tud, eldől...

:roll:
Vendég
 


Boni,
Dóri 3 hónaposan forgott minden irányba, de szerintem majd Zsigi is megtanulja, hogy a lábát is fordítani kell :wink: Az tök jó, hogy már kúszik!!
Vendég
 


Ezt a képet sok szeretettel küldjük a Kaális babáknak és anyukáiknak :D

7 hónapos Csaba királyfi
Kép

Puszi!
Vendég
 


Véda,
Még a szeme is mosolyog a kis királyfinak :D Nagyon helyes :wink:
Vendég
 


Boni :P
Milánka kb. 3 hete fordul hátról hasra, addig csak oldalra fordult. Márkó pedig ma csinálta először :wink: És még nem is kúsznak. De majd fognak :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csabika is egyre helyesebb, pasisodnak mind :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni, PAndus köszi :lol: akkor megnyugodtam

CSaba királyfi nagyon jóvágású :wink:
Vendég
 


FAnni, PAndus köszi :lol: akkor megnyugodtam

CSaba királyfi nagyon jóvágású :wink:
Vendég
 


Nagy csibész Csabi királyfi! :P

Kép
katica_75
 
 


Képzeljétek, 2. napja 7-kor kidőlnek a srácok :shock: Tény, hogy már egész nap megy a gurulgatás, nyilván kifáradnak. Azért kíváncsi leszek, meddig alszanak :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


most L is elájult :) igaz tegnap meg éjfélig húzta.

Vassal kapcs. tud valaki segíteni? 8 hete szedi és azóta csak 1300gr-ot hízott. :cry: Most konkrétan 5 nap alatt már fogyott is 30gr-ot, nagyon vizes, nyálkás lett a széklete és szinte minden pelusban van még mindíg (bocs) pedig előtte tankönyvi volt. Abba akarom hagyni. :?

Kép
katica_75
 
 


Katica :D
mivel Léna koraszülött, mindenképp egyeztesd előtte orvossal.
lehet, hogy csak más típusú készítmény kellene.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katica :P
Hány kg Léna? Enyémek is a havi 1 kg helyett már csak max! felet híznak úgy 2 hónapja. Pedig nem esznek kevesebbet, csak többet mozognak :wink:

Az éjszaka nem sikerült jól. Mi ébredt 10, 12, 3 és onnan 5-10 percenként. 4.20-kor az ágyamban landolt :evil:
Má meg anyósom mellett 7-től reggel fél7-ig :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi
szóltam neki,azt mondta hagyjuk akkor abba de, vért akar venni tőle, pedig úgy tudom van egy csomó külső jel is amiből rájöhetne h. már nem vérszegény!?( A "szeme alja" már piros, a fülecskéje is rózsaszín és az arca is pirospozsgás :) )

Fanni
5700 gr, körül van már jó ideje, szóval még ő hízhatna sztem bőven.
Sajnálom az iccakát,jó fáradt lehetsz a miénk jó volt, bár ma még 1 fikarcnyit sem aludt, sztem a hülye szél miatt..

Kép
katica_75
 
 


Katica :D
a vérvétel a biztos, én külső jelre nem hagyatkoznék.
Levi: karokás szem, rémsápadt bőr
Máté: barna bőr, piropozsgás arc

és kinek béka segge alatti a vérképe? :) nyert: Máté :wink:
én is megnézetném a vérképet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi
biztos igazatok van-neked meg a dokinak :D - én meg pic-es anyákat megszégyenítő módon nyomi vagyok, de utálom ha szúrkálják. Na de majd akkor gondolkodom rajta. :?

Kép
katica_75
 
 


mindenki utálja, de ettől még az a biztos.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
milyen a karokás szem?

KépKép
lili73
 
 


karikás :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
most jót röhögtem saját magamon! :lol: Esküszöm, nem jöttem rá, hogy csak egy elírás (nem néztem rá a billentyűzetre), azt hittem, valami szakszó :lol: :lol: :lol:

KépKép
lili73
 
 


Fanni,
Gratulálok Márkónak a forgáshoz :wink: Érdekes, mert pár napja az én lányom is sokkal hamarabb kidől, mint eddig :roll:

Mindenki nagyon eltűnt... Romantikáztok lányok? :lol: :lol:

Mi is beneveztünk egy Berchet biciklire. Érdekes, mert ahol vettük 15 hónapos kortól volt ajánlva, de megnéztem a neten, és 12 hónapostól írják. Dóri alszik, ha felébred kipróbáljuk, kíváncsi vagyok, hogy mit szól hozzá...
Vendég
 


Pandácska
milyen ez a bicó?-majd raksz képet?

Jut eszembe romantika, Léna pont 1 éve fogant. :D -ma is pont olyan virgonc mint akkor lehetett, fél órákat alszik aztán folytatja az ökölevést. :shock: (és kezd rendbejönni a fent említett dolog a vas híjján :) már csak 2* és szép mustáros... és ennek hogy lehet örülni 8) )

Kép
katica_75
 
 


Katica,
Akkor Léna egy igazi romantikus szerelem baba :lol: Örülök, hogy rendeződik a kaki kérdés :wink:

Ez a bicaj, amit Orsi ajánlott:
Kép

Nyugodtan kijelenthetem, hogy Dóri imádja :wink:
Vendég
 


Pandácska,
na igen, romantika :D , én hullllla vagyok!
Máté du. nem is aludt és egész nap rohangál, én szédülök, izzadok és semmivel nem tudom lekötni, konkrétan nincs olyan, hogy ül és bármit csinálna... Dóri is ilyen hiperaktív??
canga nagyon szupi, nem is gondoltam volna, hogy már tudnak ilyet használni.. :roll: ügyesen tekeri meg minden?

Kép
fendike
 
 


[quote="fendike"] írta:fendikegyesen tekeri meg minden?

tekerni majd 2 évesen tanulja meg ált. a gyerek :D
anya tolja, gyerek ül rajta :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


szuper kis járgány! :shock:

Kép
katica_75
 
 


Fendike,
Még nem tekeri, ahogy Orsi írta ül benne, de nagyon élvezi. Fogja a kormányt, büszkén feszít benne :lol: Teljesen más szögből látja így a világot, mint a babakocsiba, később pedig majd tud vele biciklizni, kb. 4 éves korig jó.

Katica,
Köszi :wink:
Vendég
 


Mindenki romantikazik... :lol: :lol: :lol: ezen jot nevettem..
Szuper a bico, gondolom mennyire elvezi Dorika, Davide is imadja nagyon. Most, hogy kicsit jobb idö van kivittem vele az udvarra visitozott örömeben egyfolytaban a kutya utan akart menni.. :lol:

Fanni,

Gratula az atfordulashoz! :P

Veda,

Nagyon szep Csaba kiralyfid van! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak élet jelet jöttem adni!
Gréti nagyon beteg, taknya nyála egyben, csúnyán köhög!
Elkapta tőlünk ezt a finom kis vírust! :twisted: :twisted: :twisted:
Nagyon rossz napjaink vannak,életében nem volt még ennyire nyűgös. Tegnap este úgy üvöltött,m9int még életében soha! :shock: Komolyan,újszülöttként sem ordított ennyire! Végül elvittük az ügyeletre,mert már nem tudtunk vele mit csinálni! Orr-garat gyulladása van! :cry:

Este próbálok bővebben jönni!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Foka,

Jaj-jaj nagyon sajnalom Gretiket, jobbulast kivanok neki! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Gömböcske,
most olvastam csak vissza, ez szuper hír, dejó nektek, szívből gratulálok!!!

Mi sem védekezünk és már vagy 10hónapja mensizek... :?

Laurának és Grétinek jobbulást!!!!!!! Ez a legrosszabb, látni őket szenvedni, nyűglődni.. :(

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Fendike,
köszi, bár én elhinni sem akarom még, jövő pénteken megyek orvoshoz, már alig várom, vánszorog az idő!

Légyszi nagyon drukkoljatok jövő pénteken!!!

Fendike, Nálatok még nagyobb az esély, mert úgy emlékszem, nincs is semmi probléma Nálatok.

Kisfóka
mielőbbi gyógyulást Grétinek, majd írok privát is!

Nagyon helyes a Csaba Királyfi, olyan pasis.

Pandus, én is gondolkozom ilyen bicajon. A bicajt vagy a kismotort szereti jobban Dóri?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok Lányok!

Megpróbálok jönni,amíg Gréti alszik!

Van egy pár restanciám,előbb rendezem őket!

Pandácska,
Dórinak utólag is Nagyon Boldog Szülinapot és Névnapot kívánunk!

Kép

Kép

Véda,
Neked is utólag nagyon Boldog Névnapot kívánunk!
Kép

Jucmuc,
Davidnek is nagyon Boldog Szülinapot kívánunk utólag is!
Kép

Valamiért nem tudom átméretezni a képeket, nézzétek el Nekem! :wink:

Fanni,
jaj,nagyon helyesek a fiúk az ülésekben! Na,mostmár számomra se hasonlítanak egymásra! :P Hozzátápival hogy álltok? Viriről tudsz valamit?

Boni,
Zsigi is nagyon cukker! Fürdető karikát használjátok?
A forgást meg fogja tanulni vagy lehet azóta tökéletesítette a tudományt?
Látom a vonalzód! :D Fogsz tesztelni??? Hajrá hajrá!!!!! :D

Fendike,
Máté nagyon ügyi! Gondolom jó fáradt lehetsz,mindig figyelni kell. Napközben azért alszik?

Katica,
Léna baba hogy van? Gréti is cicin aludt el kb. 4 hónapos koráig este, de van mikor most is,ha nagyon nagyon fáradt,de igyekszem úgy letenni,hogy ébren legyen! Én úgy szoktattam le,hogy amikor már láttam,hogy aludna el,akkor cumit raktam a szájába és megvártam,míg elalszik. És így szép fokozatosan elértünk oda,hogy ébren tudtam letenni.

Donika,
nálatok is mindjárt szülinap! :D Zsombi mit kap végül? Te csináltál Neki tortát? Milyet?

Petit,
Laura hogy van? Remélem meggyógyult már. Nemsokára bölcsi ugye?
annyira gyönyörű kislány!

Gömböcske,
ok várom,ha lesz időd! :wink:

Icsilya,
írtatok itt egyszer az atópiás ekcémáról, Fendike Mátéjának volt. Az milyen? Gréti könyökén és bal lábszárán piros,száraz foltok vannak! Szerinted az az ? Mivel kenjem Neki? Köszi,előre is!

Remélem írtam mindenkinek!

Gréti tegnap délután nagyon carul volt. Ebéd és uzsi is kijött belőle a slájmmal ( nem tudom,hogy kell írni) együtt. Hiába szívom az orrát lefolyik Neki és egy idő után kihányja,ami nem lenne baj,ha nem kajával együtt jönne ki. Nagyon el vagyok kenődve!
Holnap azt hiszem visszaviszem a dokihoz,de mit tud vele csinálni?
Éjszaka párszor felsírt,de nem kellett orrot szívni. Én viszont,amióta beteg,nem alszom rendesen.Állandóan felébredek és megnézem ,hogy nincs e bedugulva az orra,mert attól félek,hogy nem ébred fel,hogy nem kap levegőt! :cry:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :(
Nincs légzés figyelőtök? Szegény Grétike, gyors javulást!!!

2 tápit váltottunk már ki, egyik gyümölcs vagy kekszet teszek bele, vagy teljes kiőrlésű gabonával esszük, a másik pedig főzi. Már egész sokfélét esznek és a husit imádják 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viriről nem tudok most, csak amit a közös ismerősünk mesélt. Tudtommal egyik kislány már áll :D

Judit :P
Köszönjük :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
de van légzésfigyelőnk, de ettől még aggódom. :roll: Néha túlságosan is.

Felhívtam délután a dokinkat,mivel Gréti nem igazán akart enni, szopizni se,csak inni. Azt mondta,hogy ez előfordul sajnos. A lényeg,hogy igyon valami kalóriadús dolgot! Éhen halni nem fog!
De próbáljam meg kicselezni,hogy valami fehérje legyen a szervezetébe,erre én délután már fecskendővel adtam neki a pépet!
Szerdán azért elviszem és megnézi,ha nagyon rossza a helyzet,akkor holnap.
Már a kedve is nagyon jó már Grétinek ,remélem most már meggyógyul!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka,
Gyógypuszikat küldünk Grétinek, gyorsan gyógyuljon meg!! Dóri se akart enni, szopizni, inni, amikor először nagyon beteg volt. Fogyott is egy kicsit. Hányt is, de rendbe jött, Gréti is meggyógyul, kitartást!

Gömböcske,
Bicaj :wink: Drukkolunk!!

Fanni,
Persze kispasik, természetes, hogy imádják a húst :lol:
Vendég
 


Képzeljétek Lányok, Milán egész nap azt hajtogatta, hogy baba. Olyan szépen és tisztán mondja. És szuper jó a hangszíne 8) mert eddig ugyebár csak sírni és kacagni hallottuk... vagyis azt hogy gö meg hágú már régen is mondta, de nem ennyiszer :D
Azért remélem, nem kistesót akar :lol: :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
édes lehet Milán! :D Hugit neki! :lol:

Kisfóka
((((GRÉTI)))) ölelés.Ha már jó a kedve akkor az a biztos javulás jele lehet. :) Hányszor szopizik még amúgy?

Mi kínlódunk, 1 hét alatt 1gromt sem hízott, félek ezt már nem lehet csak a vasra fogni... :cry: :cry: :cry: nagyon szerettem volna fél évig csak szoptatni, lehet h. már nem elég neki a tejcsi.

Kép
katica_75
 
 


Katica :D
ne beszélj butaságokat!
az, hogy elég-e a tej, nem elsősorban a hízáson múlik. ennyi idősen felesleges hetente mérni őket. Havi 1 bőven elég, ugyanis van, hogy nem híznak, ha épp megugrik a mozgás vagy éppen folyik kicsit az orruk, simán lehet, hogy nem hízik semmit.

és ha nem elég a tej, mire gondolnál?
mert 3 kanál alma nem oldja meg a hízás kérdését :wink:

nyugodj meg, ha van elég pisis pelus, ha kiegyensúlyozott Léna, ha nem igényli gyakrabban a szopit, akkor 90%, hogy elég neki a tej.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
ugye milyen cuki ahogy mondja?? és tényleg teljesen más a hangszínük ilyenkor, meg kell zabááááálni őket
nálunk is a baba mama papa mix megy már jó ideje és a tetetete.. :D én totál lefagyok amikor rákezd és csak nézem nézem.. :D

Kisfóka,
Orsi a profi ebben, de annyi biztos, hogy ha ki van száradva akkor hidratálni kell, patikában vegyél nagyon nagyon száraz bőrre való krémet (nekem a la roche lipikar baume vált be) és azzal naponta legalább kétszer próbáld sztem
ha nem múlik, doki felír vmi durvábbat, mindenképp mutasd meg ezt is neki ha mentek
JOBBULÁST Grétikének!!! :oops:
Máté déltől másfél, 5től háromnegyed órát alszik, hát nem sok, de éjjel még mindig 12őt, úgyhogy nem panaszkodhatok.

Gömböcske,
DRUKKOLOK!!
hát igen esély van nálunk is, dehááááát....

Nálunk az a legújabb, hogy nem akarja meginni a tápszert, eddig csak este tiltakozott, mostmár reggel is fintorog... :?
Sztem elege van ebből a borzasztó ízű hypoallergén tápból, (most, hogy már ismer jó ízeket is) de a doki szerint még ezt kéne erőltetni.... háát nem tudom, nyilván jobb ez, azért adtam eddig én is, de ha nem issza meg????
Sztem leváltom nem hypoallergénre, mindjárt 1éves, csak nem lesz már ebből gond... :roll:

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?