Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Kép Ja és születésem napján mikor haragudtam az egész világra
s. zsófia
 
 


Zsófi:Dóri egy tündér! :lol:
"mivel Jázmin császáral született most is az lessz?"-50-50!Mert az első meg spontán született!Azt mondták ha rendesen időben megindul szülés akkor megpróbáljuk rendesen,aztán egy icipici komplikáció akkor azonnal császár.
Ha kérdeznéd melyiket szeretném azt mondom egy nagyon gyors spontán szülést!! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

 
 

végre itthon!
fehérváron itthon!
Vendég
 


Sziasztok jó reggelt!

Gégéé: Nem szülök sunyiba :) Itt vagyok

Zsófia: Tüneményes a kislányod!!! Igazi hölgy, én is így szeretném majd öltöztetni a lányom :)

Anyany: SZia itthon :)

Lányok! Igen szakaszos estém volt. Jóslófájások beköszöntek, de miért mindig este? Vagy fekve nehezebb viselni vagy jobban észreveszi az ember? Reggel kis barnás pepecs is volt szóval a nyákdugó meg lett tornáztatva. A héten azért még nem óhajtok szülni, meglátjuk... Szerintem kibírom, de a nov 1-et nem fogja megvárni a pici most úgy látom de tévedhetek is :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


hahó!

zsófia...hát ez a csaj imádnivalóan gyönyörű:) jót mosolyogtam az újszülött képén:) nagyon édi:) nem tűnik picurkának. mekkora volt, amikor született???

Anyany jó, hogy itthon vagy :)

trundike :D :D szerintem most hétvégén megszülsz ;) pihenj sokat addig is! gondoltam rád a hétvégén, hogy hogy vagy.

winchi mikor jöhet haza szerintetek?

többike hogy vagytok?

hettuli mikor mész dokihoz???

jujj annyira várom a hosszú hétvégét :D

ja és mindenem fáj, de durván :D a csontjaim...deréktól lefele minden csontom sajog :D:D a popdarálóban meg a nyolc hónapos terhes csaj ott énekelt, én meg csak itthon fájok :D:D

puszi nektek

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Inkább a jövő hétre szurkoljatoj. A héten még nem szeretnék szülni, bár még mindig vannak jóslófájásaim. Nincs szünet?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


még mindig? honnan tudod, hogy jóslófájások??? :oops:

Sarmon hogy vagy??? tudtál pihenni picit?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ja, okés, akkor a jövő hétre szurkolunk nektek Emmával :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lányok! Köszönöm a jókívánságokat!
Apától kaptam egy szép csokor virágot.Nagyon örültem, mert nem sűrűn hoz virágcsokrot. Persze 1-1 szál virágot azért szokott, de az mégsem ugyanaz.
Holnap tessék rám gondolni 10 óra körül. Akkor lesz a szóbeli vizsga...

Gégéé: örülök, hogy nem nőtt a ciszta!!! JUHEJJJJJ!!!!!!!!!!! :)
Hát igen dokibácsinknak mániája az ultrahangozás. Engem is minden alkalommal megultrahangozott, mikor mentem. Szóval a kötelező 3 vagy mit tudom én hány helyett nekünk minden alkalommal volt. Fel is vette vidókazira. Meg a 4D-t cd-re. Ti is csináltattok 4D-t? Nagy élmény ám. Főleg első babánál. Amikor meglátod az arcát...Jajj, de szép volt! :)
Hol a pocakos kép?? Várok ám rá!

Lara: köszi, megkaptam, édes vagy!

Tündi: lehet hogy már nagyon közel az idő, pecsételés, meg jósló fájások! Hajrá! Bár még azért jobb ha bent marad egy picit a pocaklakó.

Zsófi: nagyon édes Dorottya. Kis hölgyemény! És mennyi hajjal született ő is. Várja már a hugicát?

Sarmon: jobban vagy már? (Ja, vén banya vagyok, főleg hozzád képest :D )


Reggel így ébredünk, hogy a fejünkre húzkodjuk a pelenkát. ( Azzal alszik)
Kép Beduin Kép Virág

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Gégéé: Azért gondolom mert rendszertelen és nem üvöltök :) Majd nemsokára beülök egy kád meleg vízbe lazulni, akkor kiderül. Ha enyhül jósló ha erősödik akkor komolyan kell venni.

Ancsi_Pancsi: Megy olnapra a drukk ezerrel :) Miből vizsgázol?
Igyekszem még benn tartani a Kincsemet :)
Ez a kislány nagyon aranyos! Nagyon jó a kép!!! Tetszik :)
A csokrod is gyönyörű :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundi nekem Mózes 38 hétre született totál tök egészséges,ne izgulj,ha előbb jön,mostmár rendben lenne.
Tegnap este majdnem én is azt hittem menni kell,jó kis fájásaim jöttek,de ledőltem és bekaptam egy marék magnéziumot,ma meg már tök jól vagyok.
Este a tus alól kimászva észrevettem az egyik mellbimbómon pár csepp tejcit,annnnnyira örültem neki!Mindkét lurkómat sokáig szoptattam,úúúúúgy szeretném őt is!Olyan jó!

Mi is voltunk ezzel a babával már 2 szer 4d-én,tényleg fantasztikus élmény.De igy hogy már minden héten uhoznak,és elég jó a kórházi gép,így többet már nem megyünk el.És a nemét is tudjuk 100 százalékosra.Első kettőnél nem voltunk,annyira akkor még nem volt "divat"!Meg a két terhességemmel összesen nem volt ennyi nyavajám mint most ezzel az eggyel.

De már nem sokára babázhatok.

Az érzelmeim nagyon vegyesek.Várom a picit nagyon,de állatira aggaszt hogy a két nagyobbra kicsit kevesebb időm marad.Főleg eleinte mikor állandóan csak szopik,kakál,szopik,kakál... :lol: :lol: :lol:

Mózesnek lehet reggel egy kicsit a lelkébe gázoltam,ez az eset azóta is itt motoszkál a fejemben.Felöltöztettem és mondtam neki indulás előtt hogy amig én felveszem a cipőmet addig legyen szives csukja be a kutyát,mert ahogy állok ki a kocsival,kiszalad.Kiment szegény segiteni akart de belelépett a kutyakakiba...na én meg jól lecsesztem érte,hogy most mostam ki a hétvégén a cipöt stb.De pedig a kutya a barom mert össze vissza elpotyogtatva teszi le a csomagjait nem lehet nem-bele lépni!Szegényt én meg leszidtam,csak nézett rám a boci szemeivel.na mindegy majd délután megbeszélem vele.Tudom hogy ő már rég elfelejtette,de én olyan hülye lelkis vagyok ha róluk van szó.csak úgy kikeltem magamból olyan hülye vok!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


ancsi_Pancsi: jóvanna, majd este hazajön a férjem, s teszek fel :D amúgy az a baj, hogy túl nagyok a képek, s nem teszi be...

nagyon szép a kislányod:) kinek a szemeit örökölte??? nagyon tetszik :)

trundike: na kipróbáltad a fürdést? izgulok...

sarmon: jaj milyen fájásaid voltak? nehogy előbb menj a kórházba; már elterveztem, hogy majd együtt megyünk :) szegény Mózes; biztos már nem is emlékszik ám rá!!!

pihizz sarmon!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ancsi_pancsi: Nagyon édik vagytok. Mi is 3 hó korunk óta pelusal alszunk. Mi is szorítunk holnap.

trundike: már biztos nem lenne semi baja a kiscsajszinak. Mikor van ilyen pecsételés akkor nem kell dokihoz menni egyböl???

Nekem este ha lefekszem szokott a hasam keményedni picit görcsölgetni na meg akkor a legelevenebb.

géggé: Dórka 4.30kg és 60 cm született.

Kép

Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Végre jó híreim vannak! Krisztiánnak elmúlt a pocakfájása és szopizik mint egy kis őrült, gyarapodni is nekiállt végre. És tegnap volt egy hónapos! :shock:
Iszonyat hogy rohan az idő! Ja és képzeljétek! hason fekve megtámaszkodik és megtartja a fejét! gyorsan le is fényképeztem. Kép

szsófi
Lánykád gyönyörű és hatalmas szemei vannak! Kész kis hölgy!

ancsi-pancsi
Tünemény Dóra, és milyen jó kedvében van! Fiam átalában morcosan ébred..

Trundi
Kitartás! Gondolom várod is a szülést meg el is odáznád kicsit! :wink: Szurkolok, hogy jövő hétig kibírd!
zsula
 
 


Zsula: Nagyon édi a Manó és milyen picike :) Örülök hogy szépen eszik és gyaraszik :)

Sarmon: Biztos sikerül kiengesztelned Mózest! Nekem is sikerült a Barnust a levél story után, csak olyan rossz érzése van az embernek utána tudom :(

Lányok: Nem aggódom hogy baja lenne, szerintem sem lenne gond ha korábban születne meg, csak még én vagyok úgy hogy ne... Persze azt hiszem mostmár elengeden magam, igyekszem aludni amikor tudok és várok.
Érdekes hogy a babucim nagyon aktív. Most is nagyon mozgolódik

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundi igen épp azért meséltem el a kutyakakis dolgot mert te is épp a levélsztorid után irtad hogy milyen szarul érezted magad tőle.

zsula örülök a jó hireidnek és istenem milyen ügyes babád van,és olyan nagyon gyönyörűűű!!!

Gégéé lehet már kérdeztem vagy csak akartam te hol is laksz??Igen,én se szeretnék még megszülni,majd csak a 38hét után!Bár a védőnőm azért imádkozik,hogy csak legalább a 36dik-ig húzzam ki. :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Trundi a kukackád mindjárt lekúszik a vonalzódról!!! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon: És milyen ijedt képet vág! :) 10-20 percenként jönnek ezek a nyavalyások. Nincsenek 1 percesen szóval jóslók de szép sűrűn jönnek

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


kicsi pihi amíg centrifugáz a mosógép.
holnap után megyünk a dokinénihez és meg fogom tőle kérdezni a hozzátáplálást. de nem úgy hogy mikortól, haenm, hogy mivel kezdjem...

ma Zsófi bekapta a lábujját! addig ügyeskedett, amíg meglett! és azt is szopizta, mint a hüvelykujját!
tegnap meg le akarta tépni a zenélő forgót...
és megint hasmenése van... a délelőtti séta végén bőgött nagyon, valami van a pocakjával...


ancsi! nagyon boldog szülinapot kívánok!!!
a 9 év nagyon szép idő! én is tervezem, hogy majd Zsófi lesz az egyik koszorúslány!
így utólag szorítottam, remélem, sikeres volt aszóbelid!
jázminbaba de édes! a csokor is szép.


sarmon!
remélem meggyógyultál már!
mózes biztosan már el is felejtette. legnagyobbnak lenni néha elég nehéz...

gégéé!
orülök, hogy Emma nem novesztette tobább a cisztát.

zsófia!
nagyon édes a kislányod! gyönyörű szemei vannak!
hú de várom már, hogy Zsófinak is legyen már rendesen haja... de még csak most növeszti.

zsula!
krisztián nem semmi! Zsófi ugyanezt két és fél hónaposan csinálta és még arra is azt mondták, hogy hamar van. lehet, hogy félévesen szaladhatsz utána?

tründike!
hát mit is mondjak! hajrá!!!
a kukac lehet, hogy attól vág ilyen képet, mert még nem tudja, mi van a vonalzón kívül...

winchi!
nem tudom gratuláltam e, úgyhogy nagyon nagyon gratulálok és sok örömet, jó egészséget meg mindent kívánok, amit ilyenkor szoktak!
Vendég
 


trundike. hajrá:) nem tudom, mit mondjak még...ha mégsem jóslóak, akkor ügyes legyél, és sok-sok puszi!

anyany, remélem nincs semmi komoly a babapocival, és köszi, én is örülök, hogy nem nőtt tovább a ciszta. Jó lenne, ha egyszercsak eltűnne, de persze nem fog :(

winchi, ha hazaértél írj nekünk :D

sarmon: lepsényben lakom, de most nagyon szeretnék fehérváron lakni, mert szeretbném a kirakatokat nézegetni, vagy csak ücsörögni egy padon, és nézni az mebereket. néha elég magányosnak érzem magam :(
nekem is a 36. hét a cél; ha tovább is lehet, akkor örülni fogok persze...a 38. már totál ideális lenne :)

trundike mégegyszer puszik

zsula imádom ezt a képet :) kismorcipofi :) nagyon ügyes :)

hettuli, lara miújság veletek?

ancsi_pancsi mizu a vizsgával?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hát nem tudom mi lehet. rendesen kitakarítom a cuccait, amiben a tejet tárolom, meg a miből eszik.
kérni fogok sztem a gyerekorvostól ey beutalót hasi ultrahangra ZSófinak. ha nem találnak semmi problémát, legalább én is megnyugszom.
tegnap megmértem, hát nem halad. 300grammot hízott 1 hónap alatt. nagyon nagyon nagyon kevés...
Vendég
 


sajnálom; biztos nem találnak semmit komolyat, ne izgulj! De azért szerintem is járj utánna, hátha van valami!

ne aggódj!!! sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


anyany: ne agodj biztos semmi komoly de azért nem árt ha megnézik. Dórka nekem 2-3 kakilt még ilyenkor. Megnéztem Dórka hol 300g hol 500g hizott váltakozva.Milyen a háziorvosotok? Meg vagy vele elégedve?

trundike: hajrá ha netán menni kell. :lol:

gégéé: Már nincs olyan messze az a 36-ik hét hamar repül az idö.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Zsula: örülök,hogy minden ok a pocival. Nagyon ügyei Krisztián :D És milyen tündéri :lol:

Kép


Kép
s. zsófia
 
 


zsófia!
hát nem igazán vagyok megelégedve a háziorvossal. amikor lánykám még hasfájós volt és valami miatt kijött belőle amit megevett, közölte, hogy refluxos és emeljem meg az ágy fejrészét 30cmvel.
magyarul hülyének nézett. azért egy hányás vagy pár csepp bukás még nem reflux!!! csak felhúzom magam rajta.
a védőnőm is sík hülye, ráadásul mindig azt csinálja, hogy 11 és dél között felcsönget hogy megnézheti e a lányomat. ma sem engedtem be, mert éppen öltöztünk, hogy majd megyünk sétálni, no meg még mindig nem fejeztem be a cuccaink kipakolását teljesen, noha Zoffi átaludta a délutánt...
na megyek is, lehet, hogy majd fel kell ébresztenem...
Vendég
 


jah...

a keresztanyám azt mondta:

"ha ránézel a gyerekedre és mosolyog a lelked, akkor biztosan rendben van. de ha egy aggódsz, inkább feleslegesen vidd el orvoshoz, minthogy valami baj legyen."
Vendég
 


géggééé akkor nem is lakunk messze egymástól! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok Lányok!:s.zsófia:Tündéri a kislányod micsoda szemek :D :D :D Már nincs sok hátra a tesó születéséig a párod lesz addig vele?Anyany:Üdv itthon :lol: Biztos nincs semmi baj a pocakkal de inkább nézesd meg igaza van a Keresztanyukádnak.Gégéé:Itt vagyunk!Örülök hogy nem nött tovább a ciszta voltunk hasi uh-on és nekünk is van :cry: igy van írva a papírjára:A két ovárium tömegesebb,max.átméröjük 18mm körüli.állományukat 10 mm-es és kisebb folyadéktartó képletek alkotják(anyai hormon hatás) azt mondták hogy nagyon sok kisbabánál van és egy éves korára elmúlik akkor megyünk megnézetni.Trundike:Nagyon szorítunk neked már nagyon kiváncsi vagyok a kis hölgyre :D én már ilyenkor babázatm Hannus pont a 38-ik héten született igaz ő még maradt volna.Ancsi:Nagyon szép virágot kaptál :D :D :D Nagyon tündéri Jázmin ezen a képen csudaszép szeme van :D Gondolok rád holnap ügyes vagy te nem lesz semmi gond! :wink: [/b]
Vendég
 


Sarmon:Megbeszélted Mózessel a dolgot?Bizti nagyon rossz lehet de ő már lehet el is felejtette.Várják már a tesót?Bende:Megrendeltem a zenélő körforgót arrol az oldalról,köszi a tippet :D
Vendég
 


hű lara, sajnálom a cisztát, de hidd el, hogy el fog múlni Hannusnak!

Doktorúr nekem is azt mondta, hogy sok lánybabának van, de nem mindig derül ki, mert elmúlik.

Picit reménykedek, hogy Emmának is elmúlik.

Ja azt szerettem volna kérdezni, hogy császár után miért remeg az ember??? te is remegtél? fázós érzés?

puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


sarmon ahha:) közel lakunk :D

trundike, hallod te már a kórházban vagy? szorítok ám!!!!

winchi vajon otthon van már a kisbabával?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Itthon vagyunk sziasztok! :D

Minden ok csak türelmetlenkedik a fiatalúr, holnap igyekszem jönni mesélni meg képeket hozni és visszaolvasni.

Tündi még ne szülj most eléggé tele az osztály :D Amikor mi mentünk heten voltunk összesen az tök jó volt :D

Puszi
winchi
 
 


[quote]c írta:sászár után miért remeg az ember


A kimerültségtől,a fáradságtól,a vérveszteségtől. :cry:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


szia winchi!

gratula Mátyáshoz!!!

várunk holnap!!! sok puszi


zsófia tényleg szép nagy Dorka!!

trundike szerintem már bennt van a kórhiban!!!sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


köszi sarmon :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé:Hát remélem hogy elmúlik ezeknek a kiscsajoknak a cisztájuk ,de nekünk majd csak egy év múlva derül ki,de a védö néni is azt mondta hogy el fog múlni ne parázzak rajt egy évig hát nagyon remélem!Winchi:Üdv itthon!GRATULÁLOK és sok-sok tejcsit nektek!Puszi Várjuk a képeket és a beszámolót ha lesz időd!
Vendég
 


Gégéé:Én nem remegtem én csak a fejfájásra emlékszem meg arra hogy azon az éjszakán nem birtam aludni és azt hittem soha de soha nem lesz reggel szörnyü volt :cry: reggel már jó volt mert akkor hozták Hannust igaz hogy mozdulni is alig birtam.Sarmon neked miért volt császár a második?Te hogy viselted?
Vendég
 


nem remegtél...akkor lehet, hogy csak olyankor remegnek nagyon, ha már előtte sokat vajúdtak...

szerintem ne izgulj egy évig a ciszta miatt...ha esetleg mégis nagyon-nagyon izgulnál, akkor kérsz pár hónap múlva a háziorvostól beutalót uh-ra...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


a katéter felhelyezését érezni?

amúgy a cisztára visszatérve nekem azt mondta a háziorvosom rá, hogy ha kiürül az én hormonom akkor nagyon valószínű, hogy elmúlik a dolog...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Igen nekem is ezt mondta a doktornő ha kiürül a hormon akkor elmúlik.Én nem éreztem a katéter felhelyezést viszont a szobatársamnak rosszul helyezték fel és nagyon fájt neki.Utánna volt rossz pár napig alig tudtam visszatartani a vizeletet de mondták a dokik hogy ez ilyenkor elöfordul.Utánna helyreállt.De neked még nem biztos a császár ugye?
Vendég
 


Winchi: Gratula nektek!!!!!!
Engem szülés után rázott a hideg egy darabig.
Dórka apával lessz anyuméknál igy leszek a legnyugotab
Én nagyon meg vagyok elégedve a mi gyerekorvosunkal.
Nekünk 3 hó derült ki,hogy van egy ínhur a szivüregben ami nem tapad a szivfalához és ahogy áramlik a vér az okoza a zörgést. Ez álitólag ártalmatlan és ahogy nö még ráfeszülhet de azért én évente viszem megnézetni.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


nem, nem biztos, hogy császár; majd lassacskán rákérdezek a doktorúrnál...addig is készítem fel magam lelkileg. :)

s. zsófia, huh ez sem hangzik jól! de reméljük minden rendben lesz, és tényleg kinövi ez a gyönyörűség!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


megyek aludni...jók legyetek!

trundike :) remélem jól vagytok!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!
Tegnap este 22.00-kor megszületett Tündiék kislánya:Bianka 3150 gr,és 55 cm-rel!
Mindketten jól vannak!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


NAGYON_NAGYON GRATULÁLOK!!!!

látod Tündi, én meg a hétvégére jósoltam, erre ti már otthon is lesztek!

Szép nagy baba lett Bianka! sok puszi! Várjuk a képeket, beszámolót!!!

:D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


andesz, köszönjük a hírt :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé!
Szívessen :D ,gondoltam nem haragszotok meg,hogy megírom :wink: :wink: :wink: :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


:D :D én éreztem, meg már tegnap is mondtam neki, hogy nem lesz bennt Bianka nov 1-ig ;)

Remélem minden simán ment, és jól van Tündi is!!!

persze irigykedek is :D:D:D

S. Zsófia te vagy a következő, aztán mi jövünk Sarmonnal :D :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tündi! Hatalmas gratula! Szép hosszú a kishölgy!!!
any-any
Védőnénim is aztmondta, hogy korán kezdi Krisztián a mocorgást.. Szerencsére nem viselte meg a három hét hasfájósság!

Winchi
Mégegyszer gratu! Várjuk a beszámolót!!!
Sarmon
Köszönöm a bókot fiam nevében is! :)

Ma délután sétálunk doki nénihez, mert jövő héten már 6 hetes lesz Krisztián!! :shock: Megkapjuk az ortpédiai beutalót.
Figyusz.. Nekem is lesz vizsgálat, azt tudom. Hogy vizsgálnak? Kissé tartok tőle.... :oops:
zsula
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?