Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Noémi!
Maga a virágkarnevál tényleg nagy tömeg, mert egy 6 km-es útvonalon vonulnak, és az utcán lehet őket nézni.Vagy pedig bemész a stadionba, ahova a menet végén mennek, és ott ülve, kényelmesen végignézheted az egészet.Amin mi voltunk, az a kiállítás, délután 6-ig a stadionban ki van állítva az összes virágkocsi, és egy csomó tánccsoport táncol, őket is lehet nézni.Aztán este megint felvonulás van, de akkor már csak a főtérig, ahol utána kezdődik a tűzijáték.Szóval kisgyerekkel inkább ez a délutáni kiállítás jön be, hosszú még a felvonulás.

Sajnálom, hogy még nincs rendes melód, viszont jó, hogy Zsebinek jó a bölcsi.Sajna a hiszti az elkerülhetetlen.Nálunk is van néha kicsi, de azt mondta a dadus, hogy az belefér.És még felkészített, hogy agresszív lehet velünk, leginkább velem, mert elhagyom, de szerencsére egyenlőre csak egy kis afférunk volt.Álltam a konyhában a pultnál, főztem, a gyerek odajött a lábamhoz,és belémharapott.Nem tudom ez mi volt, de egyébként inkább bújik hozzám, nem pedig bánt.

Most mennem kell főzni, még jövök ma.

Szép napot mindenkinek!

Zsuzsi

Kép
zsutita
 
 


Hát szomorú vagyok, hogy senki nem írt ma!

Holnap kezdem a melót!Sajnáljatok!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi én sajnállak de tényleg :cry: Na jó ennyire azért nem :D Ti meg azért sajnáljatok mert nincs munkahelyemde most voltam a munkanélküliben és indul egy számitógépes tanf. amire a tanfolyam ideje alatt a minimálbért kifizetik..Majd jövő héten pénteken tudom meg hogy mehetek-e.Napi négy óra 1-5 ig.Utánna meg majd meglátjuk...Haaaa eggyáltalán bejutok mrt gondolhatjátok hányan jelentkeztek :?
Vendég
 

 
 

Sziasztok mamák!
Értesítek mindenkit,hogy péntekenként újra lehet jönni zenebölcsizni a II. ker.be(Máriaremetei út ), 9.30 és 10.30-kor lesznek a foglalkozások. Illetve szerda délután zeneovi indul lelkes csemetékkel Várlak Titeket szeretettel. Ha kérdésetek van, írjatok bátran az info@sunizene.hu cimre.
Jó pocakosodást, szoptatást, beszéditanitast Mindenkinek! Es éljenek a gyermekdalok, mondókák!
üdv.
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!
Mami, hazajöttetek már??Többiek?? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Végre van 5 percem netezni, éppen főzök, a család meg vásárol.
Iszonyatos, hogy semmire nincs időm, mert ugye napközben nem vagyok itthon, a munkából rohanok a gyerekért, és nem tehetem meg vele, hogy hazaérve nem foglalkozom vele. Így szalad a lakás, kosz van, és időm semmi. Hétköznap hordatjuk a kaját, szerencsére nem kell főznöm se.
Ja!És olyan vagyok, mint a hulla!Király érzés!
Mindegy, a lényeg, hogy Bazsi szereti a bölcsit, teljesen sikerült megszoknia a dolgokat, az alvással és az evésel sincs gond.Pedig ezektől nagyon féltem.

Most muszáj mennem!stére jelentkezzen más is!égyszi-légyszi!
Puszi mindenkinek:

Zsuzsi

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Jelentem, itthon vagyunk! :D
Már pénteken hazajöttünk, mert elég ramaty volt az idő sajnos. Első két nap még kánikula, fürödtünk is meg minden, aztán éjjel jött egy vihar... :( Sajnos borongós volt az idő és sokszor esett is az eső, bár nem ömlött, és nem volt hideg, lehetett azért kirándulni. Voltunk is nagyon sokfelé, jókat sétáltunk, kajáltunk, fagyiztunk, hülyéskedtünk. Csak a szobában nem lehetett Gesztivel bírni, folyamatosan mehetnékje volt. Itthon a hideg lakás fogadott minket, még nem fűtöttünk be, de már a kis elektromos kandalló megy a nappaliban a járóka mellett, Gesztinél és a fürdőszobában is megy a külön fűtés.
Nyaralásról teszek majd pár képet, csak még kicsinyíteni kell. Nem sok időm volt, mióta hazaértünk, folyamatosan pakolok, mosok, Gesztit pesztrálom, nagyon hozzászokott hogy folyton kézben volt, meg mentünk, most itthon kicsit unatkozik.

A hét legnagyobb eseménye egyébként, hogy Geszti tegnap megtette az első lépéseket!!! Hihetetlen volt, majdnem kicsorult a könnyem, olyan bájos volt és esetlen, félős. De sikerült! Kicsit bátortalan a lelkem, folyton kapaszkodnia kell valamibe, olyankor nagyon megy a lépkedés. De tegnap játék közben elfeledkezett magáról, elengedte a kisszéket, nézett rám, mondtam neki hogy "gyere Anyához" és nyújtottam a kezem, erre vigyorogni kezdett és tett felém 3 lépést. Aztán belém kapaszkodott és nevetett. Ezt utána mégegyszer megismételte szintén 3 lépéssel. Hatalmas dolog és olyan jó érzés.
Már 7 foga van, 4 alul és 3 felül. A jobb felső még most készül áttörni.... Amikor megharap, már nem 2-2 fognyom látszik a kezemen, hanem 4-3. :lol: Utána nézi a nyomokat, rámutat és csodálkozó arcot vág. :lol:

Most sajna mennem kell mert ezer dolgom van (szokás szerint), Geszti éppen alszik. Ebédet ma Apa főzi. :wink:
Este próbálok visszaolvasni és írni is!

Puszi mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás már megint? :shock:

Teszek fel pár képet a nyaralásról, aztán még este próbálok jönni, bár tudom mindig ezt mondom, de szinte semmi időm nincs!!! Fél kézzel takarítok, másikkal főzök, harmadikkal Gesztit nevelek. :roll:
Most éppen nemsokára megyünk sétálni mert muszály Gesztivel kimozdulni, egyszerűen nem bírja elviselni a bezártságot itthon, főleg a múlt hét után, amikor minden nap mentünk, mint a távirat.
Mi lesz télen???

Estefelé a parton:
Kép

Krk szigeten kirándultunk:
Kép

Nézelődés a padon:
Kép

Kép
mamy
 
 


SZiasztok!
Mami,nagyon jók a képek,még jöhet :D :D
Én minden nap benézek csak látom,hogy nem nagyon ír senki :cry:
Vendég
 


Halihó!

Ismét eltűntem kicsit, bocsi, Harry Potter 7-et olvastam, és egyszerűen nem tudtam letenni. :oops: A múlt hetünk egyébként is mozgalmas volt. Végre eljutottam fogorvoshoz, fodrászhoz, meg kozmetikushoz, voltunk Manóval tanácsadáson (9,1 kg és 73 cm), pénteken pedig voltam a nőgyógyász dokinőmnél is, minden OK. „Kaptunk engedélyt”, hogy megpróbálhatjuk Manónak a gluténes dolgokat. Ennek örömére szombaton anyósom sütött fánkot, és Manó bevágott egy egészet. :D

Bárány! Szorítok, hogy sikerüljön a tanfolyam.

Zsutita! Nálunk is szalad a lakás, pedig én itthon vagyok. Most is ahelyett, hogy elpakolnám a beszáradt ruhát, itt ülök a gép előtt. :oops:

Mamy! Gratula Gesztinek a járáshoz. Alig várom már én is, hogy Manó járjon egyedül, sokszor úgy érzem, leszakad a derekam, merthogy mikor nem alszik, egész nap „úton van”. :D

Ennyi voltam, megyek, elpakolom a ruhákat, míg Manó alszik.

Anita

goodfairy
 
 


SzIasztok!
Anita,reméljük most hogy vége a könyvnek többet jössz :D :D
Szégyen de én utálok olvasni,vagyis csak a neten olvasok,könyveket nem szeretem.
Többiek is jöhetnének.. :(
puszi mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Anita!
De jó, hogy Manó már ehet tésztafélét is! Érdekes, Geszti már régebb óta eszi, de pl. fánkot most evett először Horvátországban (nagyon fincsi volt!) persze nem ette meg mind, csak a szélét csipkézte ki, de szemmel láthatóan baromira élvezte a helyzetet!
Szép súlya van már Manónak. Geszti még mindig nyurga, 73 cm és 8.5 kg körül van.
Egyébként Geszti szombat óta nem nagyon akarja megismételni a "járási tudományát", hiába provokálom... :cry: Lehet, egy kicsit meglepődött. Remélem, gyűjti az energiát a nagy elinduláshoz.

Bárány!
Hát nem tudom, mi lehet a többiekkel. Remélem, azért jönnek még. Veletek mi újság?
Ja, és képek vannak az iwiw-en (újak).

Pussz mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Én is császárral szültem a kisfiamat augusztus 14-én. Vencel 58 cm-mel és 3850 grammal született. Azt szeretném Tőletek megkérdezni, hogy mi a tapasztalat a pocak visszahúzódását illetően? Mennyi időt vesz igénybe? Mikortól lehet tornázni? A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv.: Juditdora

Kép
juditdora
 
 


Szia Juditdora!

Gratulálok a kisfiadhoz, szép nagy baba lett! Miért kellett császározni? Pocak visszahúzódása nálam kb. egy hónap volt, addig a sebem is érzékeny volt nagyon, de aztán rohamosan gyógyult, és 2 hónap után már nem is éreztem. De ez szerintem nagyon egyéni, mindenkinél más. Hogy mikortól lehet tornázni, ezt szerintem a nőgyógyász mondja meg a 6 hetes kontrollon, szerintem azt várd ki mindenképpen, addig ne kockáztass.
Gyere máskor is, szívesen látunk.

Kép
mamy
 
 


Juditdora!
Most olvastam el a szüléstörténetedet a Szent Imrés topikban. Hát nem semmi. Nagyon erős voltál. Sajnos vannak ilyen helyzetek, amikor nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy az ember elképzeli.... csak sajnos szülésnél ezt nagyon nehéz elfogadni.

Kép
mamy
 
 


Lányok, hol vagytok??? Már napok óta nem jött senki, mindig figyelem de én írtam utoljára... ez olyan gáz. Nehogy már ellaposodjon a topikunk. :cry: Senkivel nem történt semmi?

Velünk annyi a hír, hogy bevezettem Gesztinél a tejet, egyelőre úgy tervezem hogy egy héten egyszer kap, tejbegríz formájában, és most hoztunk kintről egy Cokolino nevű cuccot ami tejpép, de nem vízben hanem tejben kell oldani és vannak benne puffasztott rizs meg egyéb gabonák, isteni finom, és Geszti nagyon szereti. Vettünk 3.5 %-os jó minőségű magyar tejet, abból csinálom (dobozos tartós, de azért felforralom a biztonság kedvéért).
Voltunk ma játszótéren, hintázott és homokozott, de a homoktól még kicsit tart, nem nagyon mert benne kúszni-mászni, persze mindig a nyomában voltam hogy nehogy megegye. Aztán sajnos a nagyobb gyerekek "eluralták" a terepet és kicsit veszélyes is lett, pl. egy olyan rugós izé előtt álltunk (amire ráülnek és ide-oda himbálózik), abba kapaszkodott Geszti és baromira tetszett neki, hogy tudja rángatni. Erre odaszaladt egy 4 éves forma kislány, de az a rosszcsont fajta, és felpattant rá, és úgy elkezdte hajtani, hogy majdnem állon vágta Gesztit, alig bírtam hirtelen odébb rángatni szegényt. Kicsit pipa lettem, nem a kislányra hanem inkább a szülőre aki ott állt nem messze és abszolúte nem érdekelte, mit csinál a gyereke. Azért lehetne ennyi figyelmesség az emberekben. Pl. mikor Geszti hintázott, és odaszaladt egy kisfiú, akkor én azonnal megállítottam a hintát, nehogy fejbe verjük vele. Na mindegy...
Szóval nagyon élvezte a játszóteret, amíg az idő engedi, minden nap fogunk menni.

A másik nagy hír, hogy ma beirattuk Gesztit a bölcsibe. Jövő szeptembertől fog járni. A vezető azt mondta, 100 % hogy lesz helye, mert szeptemberben ugyebár egy egész csoport hagyja ott a bölcsit és megy oviba (egyben van az kettő). Így egy csoportnyi üres hely lesz. Geszti előtt már 2-3 gyerek jelentkezett jövő szept-re. 2 hét lesz a beszoktatás, még jó hogy már most van több mint 50 nap szabim, azt majd rögtön ki is veszem, amikor munkába állok. A munkahelyemen is voltunk, ott is tudnak mindenről, várnak vissza. Hát szóval, már csak 1 évem van itthon kettesben Gesztivel, aztán jön a taposómalom ismét... De azt hiszem, Geszti nagyon fogja szeretni a bölcsit. Valahogy úgy érzem. Nagyon szociális és érdeklődő, barátkozós kislány. Maga a bölcsi is nagyon szimpi volt, szép tiszta, saját konyhával, (jó kajaillat volt), szóval nekem tetszett, és a páromnak is.

Írjatok csajok!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok

Mamy
én szoktam olvasni, de írni már ritkán, mert az újjaim már egyfolytában zsibbadtak, és így kicsit nehézkes :cry:!
Ákos épp most taknyos, a múlt héten volt 2 rossz éjjszakánk, mikor lázas volt, és nem is ment le 38alá, így a gyógyszertárban hagytunk több mint 3000Ft-ot.
Dokinál is voltam a múlt héten, eddig OK minden, be kéne tartanom a diétát, de most Ákos mellett nem igazán megy :cry: ! éh: 5,7 cukorlötyi 2 óh: 8,0 lett.
A jövő héten ismét megyek UH-ra, + vérvételre (cukor profilt is néznek), + a doki az UH-os papírt megnézi (áramlást + baby fejlődést kell nézessek) - remélem még minden OK lesz!
Ja és a dokim a zsibbadásra azt mondta, hogy lehet ez még rosszabb is, de el fog múlni - persze majd csak akkor, ha picurka megszületett, de ügye akkor minden jelenlegi bajom meg is fog szünni, csak addig még ki kell tartani!


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Egy hete nem tudtam netezni, de hulla vagyok. Nehéz visszarázódnom a suliba, egész nap hallgatom a zsivalyt.jajj!Fáraszt.
Bazsi jól van, a bölcsit imjádja, rengeteget fejlődött 3 hét alatt is.

Mamy!
Jó korán beírattátok, nem?Nekünk júniusban volt a beíratkozás.Kicsit elcsodálkoztam, hogy korai.
A játszótérre meg azt mondom, vidd minél többet, mert jót tesz neki, szokja a társaságot.A homoktól ne félj, úgyis meg fogja kóstolni, aztán rájön, hogy nem jó.Nem fogod tudni kikerülni, mert megvárja, hogy ne figyelj rá.
Bazsi is kipróbálta kétszer, azóta tudja, hogy nem jó.És baja meg nem lett tőle.Bár nem lapáttal nyelte, csak a kezéről nyalogatta.Ennyi meg kell, tudod, a 2 kiló kosz évente hamarabb összejön. Mi már ott tartunk, hogy be se megyünk vele a homokba, mert én utálom, hogy mindenenm tiszta homok, csak ha csúszdázni akar, akkor megyünk be hozzá.

Na megyek aludni, pusza mindenkinek:

Zsuzsi

Jó éjszakát!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Én is nézegetem a topikot, és tényleg kihalóban van.

Bárárny, Noémi, merre vagytok?

Zsuzsi! Elhiszem, hogy útálod az egészet. Az egyik barátnőm is most ment vissza dolgozni két év otthonlét után, és azt mondja, hogy ő biza most akarja a következő gyereket, mert megőrül a munkahelyen. :x

Mamy! Megértelek a játszótérrel kapcsolatban, nekem még annyi könnyebbség van a dologban, hogy Manó nem jár egyedül. Szerencsére ő nem szed a szájába semmit, és imádja a homokozót, illetve a csúzdát. Az ilyen nagyobb gyerekekkel előforduló atrocitás sem kikerülhető sajnos. :( Nekünk a legújabb sztorink a következő: Gyógyszertárban vagyunk, Manó eszi a kukót a babakocsiban, erre odarohan egy kb. 5-6 éves kisfiú és kikapja a kezéből. Manó ijedten rámnéz, persze elkezd sírni. Én mondom a kisfiúnak, hogy nagyon szívesen adok, de a zacsiból vegyél, ne a gyerek kezéből szedd ki. Ekkor figyeltek fel a kisfiú szülei, és jöttek oda. Persze semmi bocsánat, vagy valami, csak annyit mondtak a kisgyereknek, hogy ezt nem szabad. :evil: Szegény Manó pedig olyan kis érzékeny még mindig, ha valami veszélyt érez rögtön sírva fakad, alig lehet megvígasztalni. :(

Erika!
Nekem is zsibbadtak az ujjaim Manóval, és néha már most is érzem. :( A cukor tényleg nagyon magas. Csak a terhesség alatt ilyen, vagy egyébként is? Minden OK lesz, nem is szabad arra gondolni, hogy nem lesz az! :wink:

No megyek, elmosogatok, míg Manó alszik.

Szép napot mindenkinek.

Anita

goodfairy
 
 


Sziasztok!
Bocsi de csak alig alig olvastam vissza.Már járok a tanfolyamra(számitógép),időm semmi de azért be-be nézek majd.
Vendég
 


Sziasztok

Goodfairy
bocs ha hülyeséget kérdezek, de már a látásom sem a régi, Te most hány hetes vagy? Hogy már zsibbadnak az újjaid?
Cukor: a dokim (nőgyogyi) azt mondta hogy nem vészes, csak tartsam be a 180g Ch diétát, na persze, mert ez olyan egyszerű Ákos mellett, + sokszor éhezem, de ugyanakkor sokszor nem is kívánom a kaját.
Egyébként én úgy tudom, hogy akinek kijön a terhességi diabetes-e, az kb. 15 év múlva cukros lesz, ha csak nem nagyon vigyázz addig is, és utána is magára - kaja és súly ügyileg, nekem végülis már Ákos lombikja előtt is kijött, de akkor simán voltam 72 kg, de akkor lefogytam és rendeződött, Ákosnál max 66kg voltam, és kijött, most :cry: jelenleg 77kg-nál tartok és annyira nem jött ki mint Ákosnál - szerencsére. De nagyon remélem hogy jövő nyárra már max 60kg leszek és még utána is fogyhatnék minimum 55-re, és akkor szerintem a cukortól sem kéne féljek. Hát ezek a terveim fogyás ügyileg, aztán majd kiderül, hogy mennyire sikerül.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Anita, Erika!
Részvétem az ujjzsibbadás miatt. Nekem is volt, és nagyon utáltam. Néha annyira zsibbadt, hogy alig bírtam vele bármit is megfogni, és semmilyen "tornáztatás" nem segített. De most már lassacskán a "célegyenesben" vagytok, kitartás! Most nézem csak, 4 hét van köztetek, ha jól látom?

Bárány!
Milyen tanfolyamra jársz, mit tanulsz konkrétan a számítógéppel kapcsolatban? Azért írjál ám néha! Gyerkőcök hogy vannak, hogy bírják a sulit?

Anita!
Várd csak ki a végét, szerintem Manó is meg fogja kóstolni a homokot, mint ahogy tegnap Geszti is... azelőtti alkalommal még félt a homoktól, nem merte beletenni a kezét sem, tegnap meg elég volt egy szempillantás, és már a szájába gyűrt egy marékkal. Legközelebb vinni fogok egy flakon vizet, hogy azzal ki tudjam öblíteni a száját, mert most nem sokat tudtam tenni. Csak mondtam neki, hogy "fujj, köpd ki, nem jó" és mutattam, mit csináljon, és úgy köpködte végül ki a sarat. De hát legalább rájön, hogy nem jó.
A gyógyszertári sztori se semmi. Nem értem az ilyen szülőket!

Kép
mamy
 
 


Zsutita!
Igen, korán beirattuk, mert itt a kerületben sajnos csak egyetlen egy bölcsi van, nem akartam hogy a várólista végén legyen. Úgy voltunk vele, hogy inkább most, és biztos legyen helye jövő szeptemberre. Már így is azt hiszem 3 gyerek van Geszti előtt. De a vezető azt mondta, tuti hogy lesz helye, mert szeptembertől ugye egy egész csoport megy át oviba.
Ismervén a mai bölcsis helyzetet, szerintem nem szabad az utolsó percig várni a beiratással...
Igazad volt a homokkal kapcsolatban :wink: Tegnap a csúszdát is kipróbáltuk, a legelsőnél kicsit meg volt ijedve, (a párom végig fogta ahogy lecsúszott, nem is nagy csúszda hanem igazi babának való, kb. 1 méter a hossza). Aztán úgy belejött, hogy fülig ért a szája. :lol:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi:számitógép kezelő tanfolyam .minden nap 1-5ig tart.Egyenlőre tök hülye vok hozzá,be vannak rozsdásodva a "kerekek".Majd csak belejövök :D
Remélem a 3. vonalzót már magamnak fogom felrakni :wink:
Bocs,hogy ilyen rövid voltam,mindenkinek puszi :P
Vendég
 


Kicsit visszaolvasgattam,egy 5-6 évestől már tényleg elég durva hogy egy babakocsiban ülő kicsi kezéből kikapja a kaját.Szerencsére az enyimek soha nem voltak ilyen bunkócskák :D
Mostmár csak azt mond meg mi az a "kukó" :D :D
Na tényleg sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány!
Ne aggódj, be fognak indulni a kerekek, belerázódsz hamar.Milyen harmadik vonalzót akarsz felrakni?Csak nem?Vagy valamit nagyon félreértettem?

Mamy!
A csúszda a világ legjobb játéka egy ekkor gyereknek.Mi is imádjuk, Bazsi képes 30-40 alkalommal csúszni egymás után, főleg, ha más is csúszdázik.És a végén jöhet a műesés!Nem esne, de direkt belevágja magát a homokba.
A bölcsi durva, hogy egy van, de akkor jól csináltátok, hogy már most beírattátok.


Erika!
Most semmiképp ne foglalkozz a kilókkal, csak a babóca legyen rendben. Majd szoptatás után ráérsz fogyózni, ha akarsz.

Anita!
Sajnálom az ujjzsibbadást.Mitől is van ez?Nekem ilyen nem volt, vagy nem emlékszem rá.

Rólunk:
Itthon voltunk csütörtökön meg pénteken, mert Bazsi beteg lett egy picit.Taknyos, köhécsel, de lassan rendeződik a dolog, már holnap megyünk bölcsibe, meg melóba.
Most ha felkelt, pedig megyünk a Syma csarnokba, mert a teveclub-osok csináltak egy Guiness-rekordot, 400 kilós grillázs tevét.Ma 3-kor bontják meg, még előtte látni akarjuk egyben.Meg egy kicsit nasizunk is.

Ha lesz rá energiám, este teszek fel képet.

Pusza mindenkinek:


Zsuzsi

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi,remélem én is nagyon hogy hamarosan blerázódok a tanulásba,de az igazat megvallva itthon is kéne egy kicsit eröltetni a dolgot..Még a könyvet elő se vettem és itt van vasárnap délután.

A harmadik vonalzót nem értetted félre,de csak jövő időben mondom,egyenlőre nincs semmi,de ha lesz elsők lesztk akik tudni fogjátok......és akkor kell majd egy vonalzó :D De ez még odébb van
többiek puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, bocsánat hogy ilyen ritkán jövök, és az a helyzet, hogy ezentúl még ritkábban fogok jönni, ugyanis SEMMI IDŐM NINCS semmire, Geszti már elindult és folyamatosan "rosszban sántikál" azaz nem lehet egy percre sem magára hagyni, mindent lerámol, már azt sem tudom mit hová tegyek, és folyton azt akarja csinálni amit nagyon nem kéne (tévé hátuljánál a kábelek, lépcsőre való felmászás kísérlete stb...) szóval most mégannyi időm sincs, mint eddig. Most éppen alszik a kis Tündérem, ezért gyorsan bekukkantottam.

Bárány!
Mindent bele, tessék tanulni!!! Sajna számítógépes ismeretek nélkül ma már szinte lehetetlen elhelyezkedni. Mondjuk a túlképzettség sem jó, én pl. közel 10 éve elvégeztem egy felsőfokú programozói képzést, és semmit nem érek vele, mert úgy alakult hogy nem abban a szakmában helyezkedtem el, szinte mindent elfelejtettem már, az ismereteim enyhén szólva is elavultak....
Harmadik vonalzó?... hmmm.... hajrá!!! :lol:

Zsutita!
Örülök, hogy minden rendben a bölcsivel. Engem éppen most hívott a vezető, hogy Geszti 100 %-osan fel van véve, most volt a felvételi értekezlet. Majd jövő augusztusban kell jelentkeznünk, akkor megbeszéljük a beszoktatást, ami itt is 2 hét.
Gesztikém még kicsit "bátortalan" a játszótéren, még a csúszdát is szokni kell. Tegnap köveket pakolt és gereblyézett a homokban, na és persze hintáztunk lobogó hajjal... olyan aranyos volt, volt ott egy 3 éves forma kislány, és azt mondta "de aranyos, olyan mint az öcsi, csak több haja van" - mármint Gesztinek. :lol:

Na sziasztok, minden jót nektek, azért néha próbálok jönni, de nem ígérek semmit.....

Kép
mamy
 
 


Halihó Csajok!

Elég kihalt a topik, bár én is rég voltam. A napokban átestem egy frankó epegörcsön, 3 napig úgy szenvedtem, mint a kutya. Komolyan azt hittem itt szülök meg. :( Mostmár szerencsére rendben vagyok, de azt a kínt, amit átéltem az ellenségemnek sem kívánnám.

Erika! Holnap leszek 30 hetes. Nem a látásoddal van baj, elég rossz volt az előző háttérszín, ez már jobb. :wink: :)

Mamy! Nem hiszem, hogy Manó homokot fog enni, mi már túl vagyunk a „mindent számba veszek” időszakon. Szerencsére ilyen gondunk már nincs. :)

Zsuzsi! Szerintem a rossz vérkeringés miatt van. Annyira nem vészes, csak kellemetlen.

Bárány! Igen, én is kiakadtam, de ahogy elnéztem a szülőket nem csoda, hogy ilyen gyerek. :evil: A kukót azt sok helyen kukinak ismerik, tudod az a puffasztott kukoricarúd, vagy más néven pufi.

Ennyi voltam, megyek szunyálni.

Csók mindenkinek.

goodfairy
 
 


Sziasztok

Jó régen írtam, de mentségemre legyen, hogy már alig érzem az ujjaim.
És sajna nem is tudom, hogy mikor jövök ismét, mert hétfőn befekszem minimum 1 hétre a klinikára, mert Picurka több mint 2 héttel el van sajnos maradva, de szerintem 1 hét alatt nincs az a cukros infúzió minden nap amelyik ennyi lemaradást, vagy legalább a felét behozná. De majd meglátjuk hogy mi lesz a vége!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Látom írogattatok.Jövök egy kicsit én is.
Erika remélem minden renben lesz,de igy laikusként nem tünik olyan nagy bajnak az a két hét...Biztos be fogja hozni,ha más nem majd kint..
Remélem mindenki jól van,Nszöke nagyon lemaradozott,és Anyuci is.Legalább addig maradjunk meg amíg megszületnek a babák,és fölrakjátok a képeket,én már alig várom :D :D
puszi mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Az a helyzet hogy nem is tudom hogy kezdjem írandómat, de én mindig olvasok, viszont mire írnék elfáradok, meg igazából ugye itt mostanában senki sem ír olyan túl sokat, és az én életem meg nap mint nap ugyanolyan...semmi új nincs benne.

Ezért ilyenekkel untatni nem akarlak titeket!

Bárány én drukkolok az esetleges kisbabához.

Erika ti pedig vigyázzatok magatokra de így a 34hét felé már nagy baj nem lehet- legalábbis remélem.

Mamy-olvasom azt is hogy Geszti milyen ügyes, mennyit fejlődik.

A képek nagyon jók.

Puszi.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Írjaok többet,mert én is olvasok folyamatosan,de Nszökéhz hasonlóan olyan egyformák a napjaim,hogy nem jut eszembe semmi.Persze ha netán egyszer valaha produkálnék egy 2csikos tesztet azt egyből megírnám :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj!Nem vagyok két hétig, és senki nem ír.Szörnyű!Tessék bepótolni! :D

Először rólunk: minden simán menne a bölcsivel, de a múlt héten itthon voltunk megfázással. Hétfőn visszamentünk a bölcsibe, minden újra a megszokott.Erre ma hajnali 3-kor mi történik?Szegény Bazsi sugárban összehányt mindent, pont köztünk aludt.Azóta még 4-szer megismételte.Hajnali 4 óta megy a mosógép szinte folyamatosan.El se tudom képzelni, mi baja van, majd viszem a dokihoz.Szóval jó napom lesz!Utálom, hogy most már csak akkor lehetek itthon a gyerekkel, ha baja van, azt meg tudjátok, milyan sz@r, nyűgös, minden baj.... Nem sorolom, gondolom mindenki érti.
Egyébként utámok dolgozni, a sok hülye kölyök az agyamra megy, 2 év nyugi után nagyon nehéz visszarázódni.

Most hirtelen ennyi, de majd még írok.
Egyébként ugyanazok a tüneteim, mint Noéminek, csak én még az olvasásig sem jutok el.Hetente kb 10 percet tudok netezni, mert annyira fáradt vagyok estére, hogy örülök, ha bezuhanok az ágyba.De lassan csak kialakulnak a dolgok.

Na szóval pusszancs mindenkinek!És írjatok!!!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi,megértelek,nagyon nehéz időszak az lső év a bölcsiben,nem tapasztalatból mondom mert az enyémek nam jártak,de ilyenkor egymás után jönnek a betegségek zsinórban...
Kiváncsi lennék Nszökénél mi a helyzet.Málna is most kezdte...

Velünk semmi különös,egyre ügyesebb vagyok a számitógéphez :D :D Kezdek belerázódni a suliba....
Vendég
 


Hol vagytok????? :(
Vendég
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Zsutita!!!

Lassan kialakulnak a dolgog??? Hát én ezt nem érzem pedig 3ik hónapja jár Zsebi bölcsibe.

Mi ezen a hosszúhétvégén felújítunk, azaz csak festünk, jövőhéten jönnek az új bútorok, és akkor már csak a konyhát kell megcsinálni ebben a házban.

Jól vagyunk, bár reggel óta ugy fáj a fejem majd le szakad. Nem tudom miért.

A melóhely nagyon jó, szeretek ott dolgozni, sok régi motoros van aki mindig mindent jobban tud, ez néha igaz is...

Puszi nektek!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Végre valaki,már hiányoltalak nagyon.Képzeljétek ha minden jól megy júniusban babázhatok. :D Akartam írni nektek de soha nem volt itt senki.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Örülök, hogy jelentkeztetek, bár én sem jövök sűrűn, nagyon kihalt a topik. Sajnos. :(

Mi jól vagyunk, Manónak megvolt a szülinapozás, több kevesebb sikerrel. Sokat fejlődött az utóbbi 2-3 hétben, próbál beszélni, bár egyébként is megérteti magát. Már szépen megy úgy, hogy csak az egyik kezét kell fogni, sőt rövid időre már megáll egyedül is. Nekem már elég rossz ülni, sőt tegnap óta már jóslófájásaim is vannak. :( Asszem legalábbis, mert Manóval abszolút nem volt. Sőt mikor a magzatvíz elfolyt utána is kb. 5-6 fájásom volt a műtétig, az is elég gyenge, most ezek a jóslók jobban fájnak. Elkezdett dagadni a lábam is, ez persze várható volt.

Noémi! Hol dolgozol? Bocsi, ha írtad, de én ott lemaradtam, hogy a postát nem vállaltad. :oops: Mindenesetre jó, hogy tetszik.

Bárány! És ezt csak ilyen lazán adodo elő? GRATULÁLOK! :lol: Új vonalzó?

Zsuzsi! Megszoktad már a munkát?

Nem tudom Erikával mi lehet. Remélem ő is jól van.

Mamy is teljesen eltünt. :(

Megyek lefekszem, ma sokat mocorogtam, Kornél baba meg szétrúgja az oldalam. :)

Jóccakát mindenkinek.

goodfairy
 
 


Sziasztok!
Gudf,még korai a vonalzó szerintem.Annyira az eljén vagyok,húúú iszonyat hosszu a 9 hónap,nem is értem,te ,hogy jutottál ilyen hamar a végére...
Szerintem,hogy mi írtunk a tobbiek is fognak(remélem)
Erikára én is nagyon kiváncsi vagyok.Ő ugye idősebb terhes nálad?
Vendég
 


Hali!

Hosszú bizony, de így a vége fele mindig úgy tűnik, hogy olyan gyorsan elrepült.

Igen, Erika előrébb van, kb. 4 héttel. Igazából azért aggódom érte, mert nem tudom, hogy kórházban van-e még. :(

Vigyázz magadra, és a picurra is.

goodfairy
 
 


Sziasztok!

A postán dolgozom. Végülis maradtam, mert kötetlen munkaidőben dolgozhatok! Akkor jövők megyek elvileg amikor akarok, de én mindig 7-től 3ig vagyok, nekem ez a lényeg mert akkor Zsebit tudom vinni meg hozni a bölcsiből!!!

Hát csajok tényleg nem semmi hogy kismamisodtok!!! Tök jó. Szinte még most kezdtük a topicot, meg minden, de akkor még én is tökre ráértem...mostmár egészen más, szinte teljesen átalakult az életem...ami jó is meg rossz is, egy kicsit mindkettő.

Bárány nektek nagyon gratulálok. Tudja a család? S mit szólnak hozzá? És a gyerekeid??? NAgyon jó

Ilyenkor egy kicsit mindig én is nosztalgiázok! Bár nem tudom mi lenne ha születne még egy babánk, hely van mostmár. Ezen nem múlik, de az egészségem nem a legjobb.
Ugye maradt rajtam egy jó adag súlyfelesleg, és a vérnyomásom minden nap simán 160/90-100. Így nem szeretnék babát, ugyhogy akármilyen szomorú lenne de ha becsússzanna nem hiszem hogy megtartanám.

De bocsánat hogy ilyenekről beszélek előttetek, amikor éppen boldog anyukaság küszöbén álltok!!!

Szóval én is lennék a helyetekbe, de nem minden áron, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam ezt a fajta "félelmemet".

No de most megyek. Puszi nektek!

S Bárány mesélj kérlek!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Nszöke,a vérnyomásodra nincs valami gyógyszer???Ez a 160 hosszú távon nagyon veszélyes lehet.Ezt mindenképpen rendezni kell...De te is tudod biztos :lol:
Terhességgel kapcsolatban kb 1500000 féle rettegésem van,nem is sorolom fel még egy töredékét sem mert szörnyű.Magyarul félek tőle nagyon... :oops: :oops:
Mindggyiknél sok aggályom volt de most,négyzetre emelődöt...
Család:A férjem anyám és a lányom tudja..A fiam még nem .
Szerdán megyek orvoshoz,majd írok,hogy mi volt,csak legyen aki elolvassa!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Én olvasni olvasok mindig, csak már reagálni nem bírok!!!

Milyen aggályaid vannak? Mesélj, mert engem érdekel, persze csak akkor ha nem titok?!

A fiadnak miért nem modtad még el? Van valami oka? S Szindi mit szólt, meg anyud?

Többiek? Ti sem nagyon írtok?!

Én igyekszem mindig,viszonylag rendszeresen írni, még ha nem is sokat de igyekszem...

Jó éjt mindenkinek!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!
Nszöke,persze,hogy nem titok...Szóval egyszerüen csak olvasgass bele itt egy-két topikba,pl"élet a vetélés után"vagy,"elvesztettem a babámat"címüekbe,és ott a sok aggály...Egyszerüen olyan nincs is,akinek mondjuk 2-3 gyereke van de ne történt volna vele semmi..
Statisztikailag is úgy érzem,két ilyen sima terhesség után most valaminek jönnie kell...
Ezért nem mondtam a fiamnak sem,hogy ne csalódjon nagyot...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Bárány!

Értelek! Még nem de majd mindjárt beleolvasok azokba a topikokba.
Szóval megértelek, de azért nem hiszem hogy olyan törvényszerűen jön a "baj"...áááááááááááá, ennek nem kell mindig így lennie.
Előbb utóbb viszont Szilvinek is el kell mondani meg látszani is fog, főleg rajtad, mert te tök csini vékonyka vagy, hamar meglátszik a kis lakód majd... :lol:

De ha jól emlékszem szerdán voltál orvosnál???!!!
Na és???

Erika ti hogy vagytok? Te már szerintem ölelgeted a kisbabádat, nem?

Mamy? Mintha te is nagyon eltűntél volna, nem?

Zsutita veletek mi van? Bölcsi, meló?! Mert mi aztán egy csónakban evezünk! :wink: :?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Noémi,voltam dokinál szerdán de nem volt UH úgyhogy ő is csak annyit mondott amennyit tudtam is 6-7 hetes...Majd nov7.-én lsz UH.A fiamnak még nem mondtam,de hamarosan megmondom.
Hááát mióta nem cigizek és szedem az elevitet vékonykának nem mondanám magam,már felszedtem gy pár kilót,étvágyam mint egy állatnak :D :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány!Nagyon-nagyon gratulálok!Vigyázz magatokra!Tényleg nagyon örülök!!!

Sajna nekem nincs sok jó hírem, pánikbetegséggel vagyok itthon, szinte ki se mozdulok a lakásból, annyira sz@rul érzem magam.Ma el kellett mennem az Uzsoki kórházba eeg-re, de alig bírtam ki. Félek a tömegtől, rám jön a roham, ha sok embert látok. Szörnyű dolog, az ellenségemnek sem kívánom. Itthon vagyok másfél hete, de ma ültem le először a nethez.
Van valamelyikőtöknek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Most nem bírok többet írni, majd később jelentkezem.

Puszi:

Zsuzsi

Kép
zsutita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: