Új privát üzeneted érkezett!

dehogy párt... egy 100%-ig pártfüggetlen, a nők jogaiért vagy az emberi jogokért harcoló szervezet kellene (emberi méltósághoz való jog stb. mind belekeverhető a témába :) )
Vendég
 


[quote="wikyanya"]S írta:wikyanyaziasztok!

Ancsa! Jól gondoltad! :D :wink:

Képzeljétek! JÖN A KISTESÓ!!! :lol: Kicsit hamarabb mint tervezük, de nem bánom. :D Most vagyok a 9. hétben. 21 mm-es.

Eddig azért nem tudtam hogy terhes vagyok, mert a szoptatás miatt a mensim nagyon összevissza jött meg, így nem csodálkoztam hogy kimaradt. De aztán állandóan hányingerem volt (van), meg hánytam is. Meg nagyon kívánom a savanyúságot. Szóval csináltam 1 tesztet, ami pozitív lett. Ma elmentem EZS-hoz, és minden rendben. :D


Sziasztok,

Wikianya te voltál ott EZS-nél azzal az aranyos szőke kislánnyal aki a kis plüss macsekját hordozgatta ? :lol:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszi a gratulációt. :D Már a védőnőhöz is bejelentkeztem. Meglepődött nagyon. 8)

Ancsa!
Persze még nem tudjuk mi lesz, csak nagyon reméljük hogy fiú. :wink:

Most jöttem tanácsadásról, ez volt az 1 éves vizsgálat, múlt hónapba kicsit beteg volt Viki, akkor kimaradt. És a 2 hónap alatt csak 15 dekát hízott. :shock: Ez iszonyú kevés!!! De tényleg nem is eszik semmit, hiába a kedvenceit adom. Egész nap kanállal rohangálok utána, összvissz 1 üveg bébiételt eszik meg. Ugyhogy most kaptunk beutalót vérvételre, vizeletvizsgálatra. Remélem nincs semmi komoly baja... :( A szeme már rendbejött.

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 

 
 

Sziasztok!
Nemrég értünk haza,Levi megkapta az oltást és meg se nyikkant! :lol:
Mindenki el volt ájulva,hogy nem sír!
Sajnos a köldökével majd csak 3-4 éves korában tudnak mit kezdeni,addig nem nyúlnak hozzá! :cry:
mano83
 
 


Sziasztok!

Nagyon remélem, hogy többen fognak zúgolódni kismamák, illetve orvosok ez ellen az ostobaság ellen. Ráadásul reggel valamelyik adón valami vitaműsor volt erről és egy olyan baromi gusztustalan vén k*rva beszélt erről a dologról, hogy a gyomrom felfordult tőle. Látszott, hogy a nőnek se kutyája, se macskája. Bizonygatta, hogy így is megvan a választás joga, ahoz az orvoshoz megyünk szülni amelyikhez akarunk. Na eddig terjedt a liba IQ-ja...

Pilla (38+3)
Vendég
 


Bogár78! Igen, mi voltunk azok. :D :D :D Te is ott voltál???

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Jesszusom, már megint miket találnak ki ezek a nagyokosok. Nem láttam a műsort, csak most olvasom Tőletek, ezek szerint jövőre azt tervezik bevezetni, hogy sehol sem lehet fogadott orvosnál szülni, csak az ügyeletes dokinál? illetve, ha jól veszem ki 100e Ft-ért lehet állambácsi zsebébe. Hát mi ennyit nem fogunk tudni még +-ba kifizetni az biztos. :evil:
Wikyanya gratulálok a babóhoz.
Megpróbálok vonalzót csinálni.
zita_77
 
 


Ez tényleg szörnyű! Most nem is tudom mi tévő legyek. Fel hívom a kórházat, hogy, mint péceli lakos én oda tartozom-e egyáltalán. Mert lehet, hogy Gödöllőre, voszont ez gusztustalan, hogy eljárok egy orvoshoz, mostmár tájékozódtam a kórházról, és mire a szülésre kerülne a sor kiderül, hogy egy vadidegen környezetben vadidegen embernél kell szülnöm.

Anita! :)
Tök jó! Akkor mi kb. egyidőben fogunk szülni és az orvosunk is ugyanaz lesz, ha minden jól alakul. :lol:

Móni

Kép
móni30
 
 


Gödöllőn nincs kórház.

Kép
Kép
zita_77
 
 


Na ez jó! Ha nem ahhoz a kórházhoz tartozom, nem is mehetek oda?
Én 16. kerületi vagyok, és így a Péterfibe tartozom, ha nem a fogadott orvosomnál szülök lehet, hogy nem is mehete a Flórba???Hát ha ez így van akkor ez a kis töpörtyű bennem marad életem végéig, mert én a Péterfibe nem megyek!!!!!! :twisted:

Kép
tami2900
 
 


Sziasztok,

Wikyanya gratula a babócához, remélem minden rendben lesz .

Tami, mi bajod van a Péterfivel ? Én az első fiamat ott szültem, leszámítva hogy kiválasztottam a legnagyobb balf@sz dokit, szerintem semmi baj nem volt a kórházzal. Na persze a Flór szebb, de nekem nem volt gáz a Péterfi se, az alapítványi szoba ott is jó volt.

Pilla, már csak néhány nap, kitartás !
1x akár össze is futhatnánk mondjuk babasétáltatás közben, ha van kedved.

Na tűztem, apraja ébred.

Sziasztok

Timi
kismaszat
 
 


sziasztok

wikyanya amugy gratula :)

igen ott voltam , ott ültem a szélén a székben és én mentem be elsönek a dokihoz, a kislányod meg párszor felém jött vigyorogva és mutogatott ja meg a macsekját is. Zabálni való egy csöppség :))))

Kép


Katica
bogár78
 
 


Sziasztok!

Letettem Elcsót a földre! Haláli. bebarangolja a szobánkat és közben üti a padlót. imádom!!! már apa papucsát is megkóstolta, én el voltam foglalva az írásaitokkal, így nem figyeltem oda, de ízlett neki. :?
Mano, Elcsi akkor lázasodott be, amikor nem sírt egy percet sem a dokinál, és mindenki elájult tőle... :( Bocs, nem akarok vészmadárkodni. Egyébként ettől az újfajta oltástól már nem igazán szoktak lázasodni, csak néha. Elcsi is csak a 4 hónapos után lett lázas, előtte soha. és végig hős volt!!!! :lol:
én kétszer is aláírok, ha kell. :twisted:
Lányok, egyszer, ha nagyobbak lesznek a mazsolák, össze is futhatnánk egy élő csevejre, mit szóltok hozzá? na meg persze az időjárásnak is javulnia kell.

K.
Kép
klauszka
 
 


Tami odamehetsz, csak fizetned kell...

Kismaszat köszi a bíztatást! :) Tegnap voltam NST-n este és a szülőszobán pont vajúdott egy kismama. Meghallottam azokat a hangokat és inamba szállt a bátroság. Maradjon csak bent ez a gyerek! :D
Persze, hogy összefuthatnánk. Kisbabás ismerősöm úgysincs, csak Verna. Vele is csak 1x 2x találkoztunk eddig össze véletlenül.
Vendég
 


Zita :)
A férjem mondta, hogy van kórház Gödöllőn.
Mindenesetre felhívtam a Flór F. kórházat, hogy én lakhelyem szerint odatartozom-e. Hát.... nem tudták megmondani. :shock: Mindegy, majd megkérdezem a körzeti orvosomtól vagy EZS-tól. Hátha valaki tudja.

Móni

Kép
móni30
 
 


Bogár! Akkor emléxek rád! :wink: :D És neked mi volt a dokinál? Babó?
Ja, megtaláltalak a wiwen is. :wink:
Igen, mindenhova hurcolja magával a cicáját, megmutatja mindenkinek. Szeret a középpontban lenni. :lol:

Kép
Kép Kép

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


wikyanya! Nagyon szép a kislányod! :) Ennyire biztos vagy a fiúcskában?! ;)

Pilla: fogunk mi még együtt babakocsit tologatni! :) Elvégre pár hét lesz csak a csajszijaink között. :)

Móni: Gödöllőn csak rendelőintézet van, szülni nem tudsz ott. Szerintem tuti, hogy Kistarcsára tartozol.
Vendég
 


Anita,
Viki nagyon édes!!!

Klauszka,
Levi azóta alszik,csak egyszer volt ébren enni,aztán megint elaludt,de még nem lázas! :)
Amúgy tényleg jó lenne egyszer össze futni,csak a megfelelő idő kell hozzá!

Lassan majd rakok új képeket az iwiw-re,muszály újítani a rokonság miatt! :lol:

Pilla,
kitartás,már nincs sok hátra!Az utolsó napokban már én is nagyon meg voltam ijedve,Levi 6 nappal a kiírt időpont előtt született meg.
De ahogy beértem a kórházba a szülőszobára már nem is féltem annyira.
A vajúdást szerintem jobban ki lehet bírni,ha beülsz a kádba.Én nem akartam,de a végén rábeszéltek és 2×is voltam a kádban,annyira jó!Szerintem érdemes kipróbálni!
mano83
 
 


Furcsa, hogy tudom mire számítsak és mégis kettősek az érzéseim. Legtöbbször már alig várom, hogy megszülessen, de néha úgy beparázok, hogy az hihetetlen. De azért nagyon jó lenne már a kezemben tartani! :oops:
Vendég
 


Sziaszok!

Kati, nagyon kis hős volt Levi az oltásnál. :D Nálunk 17-én kiderül, hogy Sára hogy fogja viselni :roll: A köldöke addig igényel valami különleges gondozást, agy csak hagyni kell addig? De nem fáj neki, ugye?

Klauszka, tiszta jó ötlet a személyes találka, ha jobb idők jönnek :lol:

Móni, én is péceli vagyok, oda tartozunk Kistarcsára :lol: de jó, hogy van más péceli is itt a fórumon :P szeptember 15-én szültem Kistarcsán, Sára pénteken lesz nyolc hetes.

Anita, Viki tündéri kislány!!

cincérke, mi van veletek, régen írtál. Találtál keresztlői ruhát, vagy már meg is volt a keresztelő?

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


sziasztok


wykianya , jaja Ö a kis királyány a pici coffjával :)

nem nincs babó:( csak késik a mensim már az 52.ciklus napom van, azt mondja dokibá hogy a petefészkembe sorakozik a sok tüsző viszomt a pete nem tud kipattanni.

sajna most a babprojektet le is kellett fujni mivel kiderült hogy a cégnél év végéig maradok, megválnak tőlem, igy sajna fel kellett függeszteni a dolgot, és ha ujra nekikezdenénk, ami bizti csak 1év mulva lesz :? akkor peteérés stimuláció kell majd, ugy néz ki.

pilla, NE FÉLJ ÉN IS MAJD ECCER BIZTI IGY LESZEK VELE HOGY FÉLNI FOGOM MEGSZÜLNI HA ODAKERÜLÖK, HA BELEGONDOLOK A FÁJDALOMBA AMIVEL JÁR EZ :lol:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Verna :)
Köszi szépen!

Ichtus :)
De jóóóóóóóó :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Te kinél szültél?
Azt hiszem nem fogom eltéveszteni a kislányod korát, mert én meg szombaton leszek 8 hetes terhes. Édes kisbabó! :lol:

Pilla :)
Hát, igazán érthetőek az érzéseid. Biztos én is így leszek vele.

Anita :)
Nagyon szép a kislányod, és azok a szempillák!

Móni

Kép
móni30
 
 


Katica :)
Hát ez igen elkeserítő :(
Viszont, ha gondolod írok neked néhány dolgot, amivel én okosabb lettem, mire teherbe estem.

Móni

Kép
móni30
 
 


Tami: Kistarcsa tudtommal a XVI. kerülethez is tartozik!!!!!!!

Mostanában tőlem is megkérdezik, hogy hol lakom és amikor mondom, hogy XVI. akkor mindig leOKzzák a dolgot...

Ja... és a háziorvosom is kistarcsai papírra írta nekem a beutalót a sima XVI. kerületi SZTK-ba...

(és eleve a 3 legközelebbi kórház jár majd ingyen... a XVI. kerülethez Kistarcsa van a legközelebb...)
Vendég
 


hát csajok akkor én lehet h szülés előtt egy hónappal bejelentkezem vmelyik barátnőmékhez pécelre vagy a 16. kerbe, most komolyan. főleg úgy, h én még hivatalosan szegedi vagyok, akkor ha rámjön a szülés rohanjak szegedre? egyszerűen nem tudok napirendre térni a dolog fölött.

Anita, tényleg nagyon helyes a kiscsaj :wink: és már jön is a következő? tök szupi! ez haláli, h már most tudjátok a nemét. nekem E.Zs. még a 24. héten se tudta megmondani, előtte lánynak látta, akkor meg fiúnak, szóval találjam ki mi akar lenni :roll:

Bogár, hát sajnálom h föl kell függesztenetek a babaprojektet, nálunk is azért kell átcsúsznia a szülésnek jövőre, mert a munkahelyemen az idén jelentettek be többre (de még mindig nem teljesen), és ha az idén szülök akkor a minimálbér után kapok mindent, hát abból próbáljunk megélni. Annyira gáz ez, h abszolút nem támogatják a fiatalokat sehogyse, és csodálkoznak h csökken az ország népessége :x

Pilla, tényleg kitartás! már alig van hátra valamicske :) aztán csak kibújik a kis prücsök :wink:

Mano: tényleg és addig mit tudtok csinálni a köldökével? remélem nem fáj neki! szóval akkor igaz hős férfi volt Levi ma :D

Klauszka: tényleg jó ötlet a találka, igaz nekem kissé gázos lesz, mert nemsokára költözünk szigethalomra, ami kissé arrébb van, de azért meg fogom oldani, ha arról van szó :lol:

tök jó már annyian vagyunk a fórumon (néha nem is tudom követni az eseményeket, már alig várom, h itthagyjam a munkahelyem és végre csak magunkkal foglalkozzam)

na pussz mindenkinek megyek is lassan haza, elég volt mára a hülye melóból.

Murphyke

Kép
murphyke
 
 


Murphyke!
Még NEM tudjuk mi lesz a neme, csak nagyon-nagyon szeretnénk ha kifiú lenne. Persze ha lány lesz neki is örülni fogunk. :D
Vikinél a 21.-héten mondták biztosra a 4D ultrahangon hogy lány lesz.

Bogár!
Sajnálom hogy így alakult, de bizti elöbb-utobb neked is sikerülni fog. Drukkolok hogy jól alakuljon minden! :wink: Lehet összefutunk még. :D

Jó éjszakát!

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


[quote="móni30"]K írta:móni30atica :)
Hát ez igen elkeserítő :(
Viszont, ha gondolod írok neked néhány dolgot, amivel én okosabb lettem, mire teherbe estem.


sziasztok,

oké moni irhatod :)

Kép


Katica
bogár78
 
 


Sziasztok!

Anita, így akartátok, hogy ilyen gyorsan jöjjön Tibike?
Cincérkéék jól vannak, olvasnak minket, csak írni nem ért rá. Megvolt a keresztelő, Tüncsike édes és okos volt.
Murphyke, és Tahiból (a világ másik végéről) érkezem majd. :wink:
A mi kórházunk a Rókus vagy a Margit. Fúj... Hát én nem megyek oda. Megszülök EZS magánrendelésén. :wink:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nem tenned be ide is nagyobban a 'Tibike"kepet????
Milyen nagy mar Viki!!! :D Es milyen huncutul mosolyog! :D
Eszmeletlen hogy mennyire hasonlit az apukajara! :shock:
Tenyleg!O mit szol a babahoz?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!

Klauszka! Hát nem ilyen hamar tervesztük, csak... :oops: :lol: De én nagyon örülök neki. :D Meg persze Tibi is!!!

Ancsa! Hát ezen a képen még nem látszik sok belőle...
Kép

Na indulunk lassan a vérvételre. Szegénykém, remélem bírni fogja...

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Kismaszat: A Péterfivel annyi bajom van hogy baromira lepukkant, és a barátnőm ott szülte a kisfiát, lehet hogy ugyanazt a dokit fogtátok ki, de az szó szerint egy állat volt.
A barátmőm úgy jött el a kórházból, hogy sohatöbbé nem akarja mégcsak hallani se a Péterfi nevet.

Bogár: ne legyél elkeseredve, nekünk 2 évig nem jött össze a baba aztán amikor megbeszéltük a párommal, hogy kicsit eltoljuk a babavállalást akkor váratlanul megfogant a picurkánk. (hála a jó istennek)

Kép
tami2900
 
 


Ja és tegnap megtudtam, hogy a XVI. ker. a flórhoz tartozik.

Kép
tami2900
 
 


Wikyanya, a lánykád egy tündér! :)

Mi tegnap voltunk dokinál, meg egyben az első nst-n. Minden rendben, a vizeletem tiszta, a vérnyomásom hibátlan, a gyerkőc szíve kiválóan kalimpál, méhtevékenység semmi... Az egyetlen jel, hogy valami alakul, hogy a külső méhszáj ujjkúpnyira kinyílt (Tündémmel a kiírásig totál zárt voltam). Csabit 2800 gramm körülre saccolta, a bdp 92. ici-pici már biztos nem lesz a fiú. :)

Kati

Kép

Kép
sikati
 
 


Na túl vagyunk a vérvételen... Úgy sírt szegénykém hogy még nekem is kicsordult a könnyem, annyira sajnáltam. :cry: De aztán amint el lett engedve, abba is hagyta. Inkább csak az volt a baja hogy le volt fogva. :)
Holnapra meg is lesz az eredmény.

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Katica :)

Lehet, hogy ki fogtok nevetni, de én ezeket a dolgokat nem tudtam, soha senki nem mondta el, pedig több orvosnál jártam.

Pl.: én az együttlétek után megszokásból mindíg alaposan megmosakodtam. :oops: Soha nem gondoltam bele, hogy ezt tán nem kéne... :oops: Az a jó, ha együttlét után 20-30 percig fekve maradsz, még jobb, ha kispárnát teszel a feneked alá.

Vannak módszerek, hogy kiderítsd a peteérésed időpontját, ezeket is leírom, ha esetleg nem ismernéd.

Legjobb, ha peteérés táján kétnaponta vagy együtt a pároddal.

Nagyon hatékonyak a termálfürdők. Én Sárvári termálkristályban áztattam magam otthon 10 napon át, peteérés előtti időszakban, amikor terhes lettem. :wink:

Még sok dolgot tudnék írni, ha érdekel. Persze ezekről egy másik topikban is tudsz tájékozódni. A fogamzás főcím ma már megint megjött topikban.

Móni

Kép
móni30
 
 


Sziasztok!

Katica,Murphyke,
Levinek szerencsére nem fáj a köldöke! :D
Hamarosan be fog gyógyulni,addig meg jóddal kell kezelni.
Majd 3-4 éves korában megcsináltatom neki,ha nagyon csúnya lesz.
Ma reggelre már nem is volt annyira vészes,inkább csak szivárog belőle a váladék,az a baj.
Amúgy tényleg amiatt ilyen hogy rosszul vágták el a köldökzsinórt! :evil:

A mi városunk hivatalosan is a tarcsai kórházhoz tartozik,de mehetnénk még Vácra,Ceglédre és a Rókusba.
Az egyik ismerősöm pont ma szült meg Toldi doktornál!
Lehet bemegyünk látogatóba és akkor megnézem mi a Helyzet Malival!
mano83
 
 


Sziasztok!

Én két éve szültem a Flórban,és a jövőben is ott szeretnék.A saját orvosomnál!
Tudja valaki,hogy Őrbottyán helyileg oda tartozik-e!A kórházban nem tudták megmondani :shock:

Köszönöm.

málna2162
 
 


Sziasztok! Elnézést, hogy így eltűntem, mint szürke szamár a ködben, de a kolléganőm elment tőlünk, így megörököltem a munkáit, ami miatt egy csepp szabad időm sincs. Most is reggel óta olvasom az utolsó két oldalt, mert mindig közbejön valami :) Nekem 2 hét múlva kell mennem a második orvosi vizsgálatomra, akkor már 9 hetes leszek - elméletileg, de akkor pontosítunk. Továbbra is küzdök az émelygéssel, bár most (gyorsan lekopogom) egész tisztességesen érzem magam.

Málna: szerintem Őrbottyán tutira Kistarcsához tartozik, esetleg onnan mehetsz még Vácra. De én nem aggódnék a helyedben, biztos, hogy ez a körzeted.
ha-hópihe
 
 


Ha-hópihe

Köszi! :)

málna2162
 
 


Málna mi elvileg találkozhattunk a kórházban annó, mert ha jól számolom 2 nap különbség van a gyerkőceink között.

Kép
Kép
zita_77
 
 


Jaj, bocsi elnéztem a hetek nem stimmelnek.

Kép
Kép
zita_77
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit én is eltüntem, bár attól függetlenül olvastalak titeket!
A férjecském elkapott a hétvégén valami vírust, és őt ápolgattam. Szerencsére eddig úgy tűnik, hogy én nem szerváltam meg tőle... :D

Engem is teljesen felháborított ez a szabad szülész választásos dolog. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy mikortól akarják majd ezt bevezetni?
Bár akkor is kegyetlen mocsokság, ha csak jövőre akarják bevezetni. Én nagyon szívesen aláírom a papírt! Ráadásul nálunk a lakóparkban van egy csomó anyuka, kismama, aki szintén megtenné!!!

Pilla és Sikati!
Ti előttem fogtok szülni (reményeim szerint :) ), nem szoktatok parázni egy kicsit?

Üdv!

Kép
Kép
giga1
 
 


Elvileg januártól akarják bevezetni, én konkrétan azért vagyok tiszta para, mert január 5-re vagyok kiírva... félek, hogy pont akkor szülök, mikor majd senki nem fog tudni még semmit... :(
Vendég
 


Sziasztok!

Giga én szoktam parázni, de már nagyobb a vágy, hogy végre láthassam, megpuszilgathassam Laurát.

Pilla (38+4)
Vendég
 


Sziasztok!
Megfogadtam, hogy nem folyok bele ebbe a nagy kórház reformos parázásba, de nem birom megállni szó nélkül. Szerintem egy kicsit túlaggódjátok ezt a dolgot. Először is még semmi sincs törvényben, másodszor meg ha lesz is valószínű, hogy nem ilyen módon és egyik napról a másikra. Nyugodjatok meg!!!! Ti azt egyébként el tudjátok képzelni, hogy jársz egy orvoshoz a magánrendelésre- mert ugye arról nem esik szó, hogy oda nem járhatsz- 9 hónapig terhesgondozásra, majd ha elérkezik a szülés ideje, azt mondja a dokid: "kedves kismama, ha úgy érzi szülnie kell, menjen be bátran az ügyeletre, ott majd elintézik, az én munkám itt véget ér!" ? Ez akkora hülyeség. Egyébként meg szülhetsz ott ahol akarsz, annál akinél akarsz, csak fizetned kell érte, mint eddig is. (tulajdonképpen)
Ezzel csak azt akartam mondani hogy egyet értek veletek valóban felháborító ez a helyzet, de ez van és nem a világ vége.

thenus
 
 


Móni!!!
Én sárvári vagyok! lehet, hogy ezért jött össze elsőre Elcsó? :lol:
Tényleg, vajon Mali megszült már?????

K.
Kép
klauszka
 
 


ja, képzeljétek, Elcsó tegnap óta kúszik!!! ma megkóstolta a pálmámat. szerintem a földjét is, de azt nem vallotta be! viszont a levél tagadhatatlan bizonyíték volt a kezében!!! :lol:
tegnap apa papucsa és a szék lába volt a nyerő. hogy kitől örökölte a gusztusát???? :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Szerintem Mali nem szült még meg, mert meghagytam neki a telefonszámomat, hogyha megszül küldjön egy üzit. Amúgy múlthét végén hazaengedték és olvasgatott minket.
Vendég
 


Holnap megyek a cukor vizsgálatra és elégé izgulok, mi lesz a végeredmény. :? Most már rendszeresen érzem hogy mozog a pocakomba lévö kis lurko.Nagyon jó érzés :lol: Van olyan aki február közepén fog szülni :?: én 20kára vagyok ki irva.[/img]
jázminka
 
 


thenus: először én is így gondoltam, hogy nem lehet egyik napról a másikra bevezetni, de aztán beszélgettem veszprémiekkel... hát ott megcsinálták! Egyik napról a másikra. Most meg legutóbb Szombathelyen.

És ugyan a hálapénzt akarják legálissá tenni, de gondoljátok, hogy majd bejön a doki, ha nem neki fizetünk, hanem a kórháznak?! Én nem gondolnám... :( Szóval a hálapénz MELLETT fizettetnék ki velünk a 25-100 ezret... és én pl. nem tudnám kifizetni pluszban. :(

Reménykedem, hogy nem lesz gáz, de sajnos minden arrafelé mutat, hogy mi már pont bele fogunk esni...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?