Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Grétinek ma vérvétele volt. nagyon ügyes volt, elcsacsogott a laboros nénivel közben... én tutira jobban izgultam, de annyira nem parázott a dologra! oylan büszke vagyok rá!

Az ok, fájt a combja két hete kezdődött, és kb egy hétig mondta, volt amikor sírva kelt rá, így megmutattuk dokinéninek, aki megvizsgálta a nyirokcsomóit, hasát, lábait, elsőre rendben talált mindent, de mondván nem hagyjuk rá, kért labort, hétfőn lesz eredmény.

Szami!
akkor Misinek is ez lehet? mert sem az életvitele (stresszet leszámítva, de az kinek nincs), se az alkata nem indokolná egyébként... na majd utánajárok...

Jaimee!
Über ez a bili! annyira király, nem is bili, hanem trón!!!!!

Andi!
Grat a bicizéshez!

Vasárnap mindenkit várok dumcsira az asztalomnál! a (Judit jóvoltából) szokásos helyemen!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit, de ügyes volt Gréti! :) Remélem minden okés lesz!!!

Andi, hatalmas gratula Majának a biciklizéshez! :):) Mióta én is tanítgatom Bencét, már tudom hogy nem is olyan könnyű az! Úgyhogy ez tényleg olyan nagy dolog szerintem, már alig várom hogy Bence is megtanuljon ;) De egyelőre pótkerékkel nyomja, és olyan macera le-fel szerelgetni, hogy idén még nem próbálkoztunk :oops: :roll:

Jaimee, nagyon klassz a bilitek! Az szűkítő rajta? És mi célt szolgál? :lol: Jó nagynak tűnik amúgy, tényleg egy trón ;)

Szami, görkorit Bence is szeretne, de én attól nagyon félek :? A kisbarátnőjéét felpróbálta, de megállni nem bírt benne, és akkorákat esett. Mindezt szobában, szőnyegen. Elképzeltem ezt kint a betonon... :roll:

Köszi Dorkáról a híreket! ;) Még két nap és neki sem fog fájni. Azért örülök hogy azt írta hogy nem fáj, csak szúr.

Ma itt voltak nálunk Nikiék, teszek két képet a buborékfújósokról :D
A másodikat csak azért mert ott olyan vigyori a két kicsi ;)

Kép Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


Pár sor.........

Itthon vagyunk tegnap érkeztünk!
Mindenkinek köszönünjük a gratulációkat,aranyosak vagytok!
Robika sajnos beteg hányás hasmenés így most eléggé kivagyok


Majd ha helyre jövünk írok bővebben is

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

helló Katlina! Üdv itthon!

Jaj de sajnálom! Gyors javulást kívánok, és hogy Ti nem kapjátok el!++++++++++++

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


Katlina! Mielőbbi jobbulást Robikának, remélem ti nem kapjátok el!

Rita! Teljesen jól kivehető Petra a UH-s képen! Gyönyörűen látszik profilból, a kis fülecske is... Szép! Kriszta jól emlékszik, nekem van övterelőm. Szólj mikor és hol, és adom. Kölcsönbe!

Én Zalánt még Zazi-nak hallottam már.

Bilis téma: épp mondtam a lányoknak kedden, hogy hétvégén megvettük a Brendonban a wc szűkítőnket. Nagy sláger volt hétvégén, na azóta sem. :? Nálunk teljes a bilis dolog régóta. Éjszaka ugyan néha előfordul, hogy becsorog, de hosszú hetek óta már az sem. Ha érzi, akkor kipattan az ágyból, szó szerint és ül a bilire. :D
Beszélgetősnek Balázs is beszédes, fő témánk most a dinoszauruszok. Ő a kisdínó én meg a nagydínó, az anyukája. Sokat szerepjátékozik, hál isten, illetve dramatizál. Tegnap a fürdőkádban a műanyag állatsereglettel eljátszotta az apjának az oroszlánkirály című mesét. Mivel egy oroszlánunk van, így a tigris volt a "gonosz" oroszlán, aki lelökte az oroszlánkirályt a fürdőkád oldaláról... :lol: Megint elkezdett verset mondani és énekelni. Sajnos neki kell majd beszédfejlesztés, mert az artikulációja nem megfelelő, van, amit mi sem értünk rendesen, elmondatjuk vele 4x-5x mire talán... Pedig beszél, beszél, csak nem nyitja a száját. :cry:

Szami! Én még nem voltam veseköves - remélem ki is marad az életemből. Remélem tőled is távozik jó gyorsan, és túl leszel a fájdalmon. Az, hogy Mátéd fecsegős lenne, én sem képzeltem volna!
Köszi a hiányolást. nem egyszerű most sem az élet, ezerrel gondolkodunk ezer féle dolgon: anyák napja (ajándék, műsor, versek, stb), következő téma terv, Föld napja, ballagás (ajándék, műsor), és hasonló dolgok.

Hú, képek nagyon jók! Luca és öcsike nagyon szépek! Olyan formásak! Érted mit akarok írni ezzel balwin Judit? Hogy tényleg annyira szépek, arányosak, formásak. Címlapra valók! :D

Cirkuszba valaki(k) ment(ek)? Én szerettem volna, apa szerint korai. :?

Dorkának is hatalmas gratula a szemműtéthez. Neked is gyors gyógyulást kívánok!

Előző oldalra reagálás biztos lemaradt... bocsi.

Ja, elkészült uram és parancsolom :mrgreen: szülinapi tortája. Lidl-ben olcsó most a mascarpone, így tiramisu tortát csináltam neki. Évekkel ezelőtt csináltam, akkor folyós maradt a krém, igaz az porból készült (már nem igazán emlékszem rá).

Na visszaolvasok, mit felejtettem el...

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na kimaradt, bár nem engem kérdeztél Kata: az utolsó képen tuti, hogy levay Judit van a bordó felsőben. :D

Holnap reggel ki jön börzézni? Én reggel nyitás körül már ott leszek. bbj Judit! Naná, hogy becsekkolok hozzád! :wink:

Hallottátok hogy 1-2 hónapon belül mozikban a Szex és New York 2? :D

Nem írtam, de gondoltam: jó volt a kedd, csak rövid! Jó volt Ritát is megismerni. Illetve Dorkát látnotok kellett volna! Még most is fel vagyok háborodva, hogy 2 gyermekes anyuka létére 17-18 évesnek néz ki! :lol: Kis rövid frizura, frufruval! Hát isteni!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!

Priviben küld már el a telszámod és akkor elszaladok valamikor az övterelőért, majd egyeztetünk! Elég sokat vezetek és már most sem jó, hogy ott az öv, úgyhogy nagyon klassz lenne! Köszike! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Olga!
oksa várlak! éppen most pakolok holnapra, olyan kincseim vannak, magam is megkívánom a harmadikat, de csak ha lány...

Én is hallottam arra tuti nevezek, legyen az akármikor!

Apának boldog szülinapot!

Tiramisu torta? én múlt héten csak sima tiramisut csináltam, egyszerűen nem lehet betelni vele, én is imádom! várom már itt is lidl-t hallottam a mascarpone akcióról, és valóban megérte! úgy fél éve rám jött a tiramisu ehetnék, de én itthon pennybe járok,(ott nincs) kénytelen voltam elmenni a sparba. ki is akadtam olyannyira, hoyg azzal a lendülettel bevágódtam szolnokra a corába. majdnem 500 forintot kértek el a negyedkilóért! hát menjenek a ....évek óta nem voltam sparban, de ezek után sem fogok. én is árérzékeny vagyok, pláne, ha a saját pénzemről van szó! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bbj 2010.04.17 19:14-kor.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Andi, gratulálok a bicizéshez! :D

Judit, a vérvétel szóra (egy mondatban a Grétivel) kirázott a hideg... De hogy ilyen ügyesen viselte! Büszke is lehetsz rá :) Írd majd meg, mit mondott az eredményre az orvos!

Katlina, jobbulást Robikának! +++ Ti meg nehogy belemásszatok a kicsivel...

Hm, én is csatlakoznék a legközelebbnemmaradunkitthon társulathoz :oops: De már egy kis mozizásra is ki vagyok éhezve :) Csak még asztnemtom, a gyerekeket hogy oldom meg...

Börze kimarad :( , szüleimnél vagyunk :)

Jaimee, jól áll Rékának a tróóón :lol: Milyen ügyes nagylány, oda produkálja a cuccost, ahova kell :)
Szégyenlős? :D Lucát meg nézni kellett eleinte, amíg a wc-n ül...szemérmetlen csajszi :) A büdös meg - bár megjegyzi, hogy büdi van - nem zavarja... Csak halkan jegyzem meg, hogy pár napja a kakát is hajlandó a wc-be üríteni...

Vera, tényleg milyen édes kis vigyorik a csajok :D

Olga, Apának szülinapja van? Akkor füle érjen bokáig :D Isten éltesse!

PopiApunak is Boldog Névnapot így utólag... :)

Olga, azt az előadást megnéztem volna :lol:
Öhm, köszi a címlapfotó bókot :)

Fürcsi...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Halihó!

Gyors bekukk...,én is leszek börzén 17-es asztal azt hiszem :lol: !

Joccakát!

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Kinéztem a börzére, én most voltam először. Nem vettem semmit, inkább csak felmértem a terepet, fél év múlva lesz a következő, majd akkor shoppingolok is! :) Találkoztam Olgával, Katival meg még pár ismerősömmel, ha valaki volt még innen és nem ismertem meg akkor bocsi... :oops:

Nagyon furi volt nekem a a tornacsarnokba menni, mert én odajártam gimibe és a ballagás óta nemis voltam ott, kicsit nosztalgiáztam. :) Nagyon régen volt már.... További szép napot mindenkinek!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Szaisztok!

Andi!
itt is nagyon sok boldog névnapot!

Kép

Én is már itthon vagyok. nagyon szuper volt anyagilag, ennyit még sosem árulta, de az eddigieken összesen sem, nehéz lesz überelnem....


Rita én nem láttalak, igaz megállásom nem volt, annyi vevőm volt hála az égnek....
na és csábulás? én már alig vároma jövő hét vasárnapot!

Judit!
jegy akkor oksa?

Márti!
a végén kerestelek, de nem találtalak!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Andi
Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


Judit, na akkor megérte kimenni ;) Tavaly nem jól sikerült, ha jól emlékszem, ugye? Most sokan voltak?
Én nem mentem ki, mert 4re megyünk az Almára, nem akartam kétszer fordulni.
Ti a Kolomposra mentek?

Valaki jön még az Almára??? LévayJuditékon kívül, mert tudom hogy nála ez fix program ;)

BalwinJudit, de ügyes Lucus a wc-vel!!! Ezért nagyon irigykedem, mert ma is volt részem a bugyiba-kakából :? :roll: Kihagynám szívesen ;) De Bence egy jó félévig szintén így csinálta, így csak reménykedem hogy Jázmin kicsit gyorsabb lesz ezen a téren ;)

Olga, párodnak boldog szülinapot!! :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Minden ünnepeltnek sok boldogságot!

Judit! Sok szép dolog volt, de nem nagyon merek még vásárolni megmondom őszintén. Ha mégegyszer megerősítik, hogy kiscsaj, majd akkor. ;) Tudom, hogy van sok uniszex cucc, de akkor már csak csajosabbakat vennék.... Én nem figyeltelek megmondkm őszintén, majd legközelebb! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Hali,

bejelentkezem, megjöttünk, és ezt én gépelem :) Szemüveg, lencse nélkül, 21 év után! :) Nagy érzés!
A tegnapi nap nagyon húzós volt, de estére jó lett minden, mára meg aztán már nincs panaszom, kicsit nehezen fókuszálok a dolgokra.

Az ünnepelteket mi is szívből köszöntjük!!!

Katlina, :( Szegény Robika, pont most.... :( ++++++++++++++
Remélem Kicsi és te jól vagytok!

Judit, ügyes volt Gréti, reméljük semmi baj nem lesz!!! +++ Délelőtt meg ügyes voltál!!

Szami, jobban vagy már? KÖszi a tudósítást! Leadtam a neved, műtéted időpontját, várd a pénzt :) Remélem megkapod te is!
Hallod, a műtét alatt alig fél perc volt kb. a lézerezés, eszembe juotttál, hogy fél órát nem bírtam volna tt ki a gép alatt... Így is úgy megfeszítettem magam, sztem levegőt sem vettem :)

OLga, na izélj már! Én meg a 18 év :) Aranyos vagy, de a ráncok, kilók, tudod... :)

Vera, aranyosak a gyerekek :) Jó volt kedden dumcsizni!

Jaimee :) :) :)

Rita, ez nem semmi kép!!! :) Egyértelmű!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Andi, gratula Majának a bicajozáshoz!! Nagyon ügyes!!! Nem is tzudom, várom-e, hogy a fiaim is bringázzanak... 8) :cry: Még jobb, hogy magam mögött tudom őket :)

Szami, nem is írtam, köszi az érdeklődést és a tudósítást!

Szabi nagyon jól elvolt a Mamákkal, lesték minden kívánságát. NAgyon jó volt újra látni, úgy hiányzott!!!
Bálint meg élvezte a nyugit, most végre akkor aludt, amikor akart, egy csomót tudott csak vele foglalkozni az apja. Én is próbáltam sokat pihenni, de nekem a tegnapi, 2. nap gyilkos volt, nagyon fájt, szúrt, mintha ragtapaszt húzogattak volna a a szemgolyómon :? :roll:
De megérte, az tuti!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!


Dorka! De jó, hogy már jobban vagy!
Egyébként elmondanám, hogy én sem látok közelre, ha valamit megnézek, vagy kotrok a pénztárcámban apró után, akkor egy méterre el kell magamtól tartani a pénztárcát... Apa, azt mondja, miattatok van, megfertőztetek a szemműtéttel. :lol: Na mindegy. Jót mosolyogtam rajta. De rátok meg büszke vagyok, hogy bele mertetek vágni! És milyen jó lesz a végeredmény!

Én még természetesen a levay Judittal találkoztam még bbj Juditon, Katin, Ritán kivül, sőt még elin Nórival is. Remélem senkit nem hagytam ki. :oops:
Nekem már nem sok nézelődnivaló van a börzén. Kevés a 98-104-es fiú cucc. Költeni persze költöttem, találtam néhány szép márkás darabot, de inkább játszis pólókat vettem. Ja, meg egy szuper játékot: sapientino junior a neve. Vettem még micimackós puzzlét, és 2 kis mesekönyvet (Brémai muzsikusok; Óz, a nagy varázsló).

bbj Judit! Kérdezni akartam, hogy neked hogy ment az árusítás, de már megelőztél! Amúgy gondoltam, mert egy percre nem tudtam odaállni hozzád, annyian voltak az asztalodnál. Akkor jövőhéten folytatjuk, ugye?
A tortám szerencsére nem folyt el! :lol: Ja, képzeld Judit, a Lidl-ben kb. 2 havonta van a mascarpone akció, a 250 g-os 260 ft-ba kerül. Igen, a Sparban 1000 ft körül van a 500 g-os szarvasi. :?

Dorka! Nem tudom milyen ráncokat és kilókat írsz magadon! Sajnálom, hogy nem vittünk fényképezőt. Itthon az én Petimnek is "áradoztam" rólad, hogy milyen jól nézel ki. :oops:

Köszöni Peti a szülinapos köszöntéseket. Holnap tölti a 37-et. 8)

Andi! Nagyon boldog névnapot kívánok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kati! A lánykádról és a koszorúslány ruháról mindenképp dobj egy képet, légyszi!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na lassan csak beugranak a dolgok...

Izé, szolKata... Nem tudom vállalnád-e még (jó lenne, ha igen) a táblifrissítést... 8) :wink:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Andii: nagyon boldog névnapot kívánok Neked! Te találtál-e még valamit a bicó gyerekülésen kívül? Egész család itt volt ma Szolnokon?

Bernadett névnap: a Demcsák Zsuzsa mondta több alkalommal a tv-ben, de aztán később a Néplapban nem volt benne... :roll: :oops:

Olga: hát ha ez a legfőbb kívánságod :wink: Akkor aki nincs benne (kismamák, Kati... azt hiszem...), az a privimre küldje el a nevét, címét, telószámát, gyerek neve, mikor született, névnap, saját névnap.... öööö szt hiszem ennyi... ja meg e-mail cím) Nagyon boldog szülinapot kívánok a Zuradnak!!! :lol: Dehogy nem voltak akkora fiú ruhák! Még 134-140-esek is! Csak melegítő nem volt nagyobb... A tiramisut nyers tojással és/vagy kávéval csinálod? Reci? Nem biztos, hogy kell logopédus majd Balázsnak, olyan sokat tisztul a beszédük 4,5-5 éves korig! Én csak Bencénél tapasztalom, aki 3 éves koráig az igen-en és nem-en kívül nem mondott semmit (másfél éve), azóta rohamos a szókincs és artikulációs fejlődése.

Nyuszmusz: nagyon csini csajotok van :lol: a vállizmát, bi- és tricepszét kiszálkásította rendesen :lol:

Én BbJudittal, Andival, Katival találkoztam ma.... bár megmondom őszintén nagyon keresgettem a ruhák között. Bencének vettem 4 melegítőt... 2 most, 2 ősszel lesz jó rá. Sajnos nem találtam többet.

De! az biztos, hogy ez a börze most már nagyon színvonalas, sokan vannak, és igen korán kell elindulni beszerző-körútra, mert nekem is mondták, hogy volt, de elvitték....

Dorka: tök jó, hogy azért te sem túl nagy kínnal élted meg :lol: Ami érdekes lehet még... lassan gyógyul véglegesre a pici homályosság (legalább is nálam) ugye engem szombaton műtöttek, következő pénteken már kicsit türelmetlen voltam, hogy még mindig nem tökéletes... azt gondoltam, hogy pont nekem nem sikerült... bár 7-10. napot mondták, hogy jó lesz, de azért csak izgatott voltam korábban. De kitisztult... és jobban látok, mint szemüveggel. Szóval Szabi itthon mamázott :lol: Gondolom, minden meg volt neki engedve... :wink: És ti hol aludtatok? Nagggyon jó a ragtapaszos hasonlat :-)

Szami: míg el nem felejtem.. sajnos én még nem kaptam vissza pénzt... na biztosan nem miattad, csak úgy eszembe jutott, hogy Dorka írta... Hogy vagy? Azt a követ nem kell kivenni? Csak akkor kell valamit csinálni, ha elindul? Ez a bizonytalanság nem annyira jó.

Bbj: én nem sokáig voltam a börzén, de nálad mindig sokan voltak, de ahogy tudsz árulni! :lol: Nagyon tetszett! Én is vettem mascarponét, le is fagyasztottam (bár kiolvasztva kicsit túrós az állaga, de a babapiskóta beszívja, nem érződik), a Corából biztosan olcsóbb lett összességében a m.... :wink: Én is utálom a spart, olyan drága, bár néha bevetődök. Majd írd, Grétivel mizu! Mi lesz jövő vasárnap?

Katlina: jobbulást nektek! Vencel bébi az anyatej miatt védettséget élvez, ha te is elkapnád, ő biztosan nem fogja! (tapasztalat, kb, 3 hetes volt Marci, amikor rajta kívül végig söpört rajtunk a kalici)

Megint kicsit lemaradván... nagyon szuperesek a gyerkőcös fotók! Mind!

Bilizőseknek és wc-zőseknek gratula! Bicizőseknek is gratula!

Vera: nekem a plüss kutyátok tetszik a kertben :wink: Na jó, a gyerekek is :wink:

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Dorka, de örülök hogy már itthon vagytok és minden rendben! :) Ugye hogy megéri ez a pár nap "szenvedés"??!! Simán újracsinálnám én is bármikor, pedig AKKOR nagggyon tud fájni ;) Ez kb. olyan mint a szülés :D

És tényleg jól nézel ki, mint egy kis 20éves főiskolás csajszi :)
Jó ötlet volt ez a frufru!

Olga, nem akarlak ijesztgetni de ez a távolratartás, ez inkább már "öregkori" szemromlásra utal, de az még igggen korai nálad! 40felett szokott jelentkezni állítólag.. Inkább nézesd meg ha tényleg gáz! Nekem azt mondták 4éve a műtét után hogy talán idősebb koromban szükségem lesz megint szemüvegre, de ez az az eset amit te is írsz hogy pl.eltartjuk magunktól az újságot hogy lássuk. Vagy a pénztárcát ;)

Te, most jutott eszembe hogy én is hülyén tartom a pénztárcámat ha aprót keresek mert fekete belseje van (nem tudom ki volt az az okos aki ezt kitalálta) és alig látszik benne hogy melyik milyen pénz ;)


Na, nekünk ez a mai Alma nem nagyon jött be :? Nem tudom hogy a hely miatt, vagy másért, a múltkori sokkal jobb volt. Gyerekeim mindent csináltak csak épp a műsort nem nézték/hallgatták. Bencét jobban érdekelte a bordásfal, Jázmint meg a kergetőzés :roll: Azért örülök hogy elmentünk, sok ismerőssel találkoztam :)

Niki, Judit, a Kolompos milyen volt? Kép esetleg? ;)

Katlina, remélem hamar rendbejöttök!!!!! A másikban olvastam amit írtál, örülök hogy Robika azért már jobban van. Nem olyan rég volt neki ilyen hányós-hasmenős vírusa, nem? Vagy ez akkor most az antibigyótól van??
Venceltől elkülönítettétek vagy hogy oldod meg? :( Vagy találkoztak azért már egy kicsit? Mit szólt Robika a kistesóhoz?
Nagyon rosszul jött ez most ki, gondolom milyen nehéz lehet most neked :(
Ha túllesztek a betegségen, várjuk a sok-sok képet és a beszámolót! ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést! Én idén is elfelejtettem! :oops: Judit köszöntött először fel, és kérdeztem hogy ma van?

Én Judittal, Katival és Katával találkoztam! És biciülést vettem csak, de annak is annyira örülök. Már alig várom, hogy kipróbáljuk!
Tényleg sokan voltak, és sok szép dolog volt.

Dorka, de jó, hogy te is túl vagy rajta!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!

szolkata: Én is ezt mondtam, hogy olyan karja van a bébimnek.... De volt aki csak kiröhögött. :lol: Mondjuk amennyit kalimpál odabent, nem csodálom! ;)

Dóri: Örülök, hogy jól vagy és hogy sikeres volt a műtéted, sokat gondoltam rád. ;) A hét második felében tudnánk elszaladni hozzátok, majd telefonon egyeztetünk!

Velünk nincs semmi extra, jól vagyok, a héten kezdem a cégnél betanítani az utódomat úgyhogy unatkozni nem fogok.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok,

Kata, a kis homálytól én is tartok, de akkor még van időm nekem is. Itthon a 7-10 napos vizsgálat ugyanaz, mint Bp-en?
Egy barátunk budai lakásában voltunk, Szabinak meg aztán tényleg mindent lehetett, róla szólt ez a pár nap a Mamáéknál :)

Judit, nem ér apróbetűsen írni, főleg ilyen jó hírt! Ügyik vagytok, nálunk ez a téma jegelve egyelőre.

Judit, van már eredményetek?

Olga, amit te írsz, az pluszos szemre utal... Vera is írta, hogy ahogy öregedik az ember, ez mindenkinél előjön. Na de ez bizti nem az nálad!

Hozok pár hétvégi képet:


Kép vasárnapi séta Kép Bálint felfedezi a terepet

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Áááááááááá! Szóval öregszem! Tessék, betöltöm a harmincat, oszt mindjárt megvakulok! :mrgreen: Egyébként higgyétek el, messzire tökéletesen látok, plakáton 500 m-ről leolvasok bármit, még a nyomdát is a széléről... :mrgreen: De közelre! :? 30-40 cm közelségből minden összefolyik, homályos. Na, jól nézek ki! Megfertőztetek! :lol: :lol: :lol:

Dorka! Klasszak a képek! Jöhet rólad egy közeli is!

Vera! Bencének megjött már a gasztro eredménye?

Rita! Meddig fogsz dolgozni? Címemet küldöm priviben... ha nem felejtem el... :oops:

Kata! Szerintem nem sok helyen volt már 104-estől felfelé fiúruhák! Volt-volt, de szerintem 4-5 helyen. Amúgy szerintem is egyre jobb a börze. Mondjuk még mindig van, aki olyan ruhákkal jön ki, hogy a kutya alá nem tenném. Mondjuk ezek ki is hullanak, senki sem vásárol tőlük.
Plüsskutya! :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Balázs beszél, elég sokat, énekel, mondókázik...de olyan sokszor vissza kell kérdezni, hogy mit mond! :cry:

Tábli: nekem nem változtak az adataim. :D

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Andi:

Utólag is nagyon boldog névnapot!!!!

Kép

Balwin: Gratula a kakához!! Nem szégyellős Rékám...illetve - már nem tom, írtam e vagy csak akartam :oops: - kakálni szégyellett előttünk, de most már gátlástalanabb. :D

Szami: Gondolom olyan pici, ami még magától távozik. :wink: Úgy legyen! :?

Vera, Dorka: Jók a képek!
jaimee1
 
 


Hű, ez egy kicsit nagy lett... :oops: :oops: :oops:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is ebben a csúnya időben. Mi is jól vagyunk, egyre többet érzem a picit, annyira jó :). Kész lett a digitalizálás is, hétvégén családi mozi volt, van róla egy 10 perces felvétel, anyut nem sokszor láttam még sírni, de most sikerült :)

Nekem is megmutatták ma az utódom, de nem lesz majd betanítás, dolgozott már itt, csak a kisegítő részen. Meg azt is megkérdezték meddig akarok dolgozni, mondtam, ha lehet, akkor nyáron is szeretnék még augusztusig, ha van olyan meló, de már a tiszaligeti táborba nem szeretnék részt venni. Beleegyeztek, úgyhogy ha a gyermek nem szól közbe, akkor csak az utolsó hónap leszek otthon.

Meghívókat is szétdobáltuk mostmár, vegyes volt a fogadtatás a kerti partival kapcsolatban. De le van minden beszélve, és közöltük is a végén, hogy kész, senkinek semmi beleszólása nincs innen, aki akar jön, aki nem az nem. Úgyhogy már nyugodtabb is vagyok. Innentől kezdve lehet megint a tanulásra koncentrálni. :?

Bocsi a szómenésért, csak régen írtam már így.

Kép
buthu
 
 


Olga! Én is kb úgy tervezem, ahogy Kriszti, augusztus elejéig vagy végéig, attól függően, hogy hogy bírom. Egyébként ha minden kötél szakad itthonról is tudnék dolgozni, de szeretek a kollégákkal együttlenni, úgyhogy majd kiderül. A háziorvosom már többször kérdezte, hogy miért nem megyek táppénzre, de nem vagyok az az otthonülős fajta. Amíg bírom csinálom! :) Majd csörgök!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Na csak mert tegnap írtam, ma megkaptam a pénzt a klinikától. Köszönöm Szami! Változatlanul kérdezem... hogy legyen a visszaosztás? BbJudit... ősszel neked lenne utódod?! Akit be lehet szemműtétre szervezni?

Dorka: nem tudom, hogy ugyanaz-e... én itt voltam, a belenézőkével vizsgált, aztán a szerkezetes szemüveggel (nem tudom, mi a neve, ezt most találtam ki) olvastam a tábláról a betűket. Ennyi volt. Kaptam recepteket a Flucon szemcseppre, ennyi. A jogsihoz az igazolást az 1 hónaposon kell kérnem. Én ide megyek legközelebb is. Csini vagy! Bálint megyeget?

Kismamik.... nagyon munka hősei vagytok ... :lol: ...Én 5 hónaposan hagytam ott a hülyeséget ...., bár ez ugye munkahelyi légkör függő is...

Kép

Kép
szolkata
 
 


szolkata! Én eleve olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy családi vállalkozásban, a szüleim cégénél dolgozom. (Bár nem mindig jó, hogy édesapám a főnököm... :o ) A közvetlen kolléganőmmel (ketten vagyunk az irodában) nagyon jól kijövök, nem mondom, hogy barátnők vagyunk, de valami olyasmi. :) Szeretem a munkámat is, a többi kollégával is jól kijövök, úgyhogy nincs okom panaszra! :D

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Egy pill. mert letelik az ebédidőm. Olvasni járok mostanság.
Szolkata, a képen Mártici van, a másikon pedig anyukája is :)

A Börze dícséreteket bezsebelem :)

Almán remélem Vera veletek nem pereltem :oops: :roll:

Andrea névnapra Sok Boldog Névnapot.

Vencel Babához Gratulálok!

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Megvagyunk,igaz visszaolvasni nem tudok-ídőhiányban szenvedek

Robika jól van,és igen nemrég volt ugyan ebbe a fránya hasmenősbe,csak most még rájött a mandula is
Habár szerintem lelki eredetű volt a dolog mert én bekerültem ő pedig másnapra beteg lett :cry:

A fiúk találkoztak Robika hol imádja a kistesót hol pedig féltékeny-meg kell szoknia hogy most már nem csak ő van.
De ídővel gondolom belerázódunk
pl.reggel etettem Vencit ő felébredt és mondta vegyem ki az ágyból közöltem hogy várjon egy kicsit na ez felháborította-ét gyerekesek nálatok is volt ilyen??????


Dorka!
Örülök hogy minden rendben ment a szemeddel gondoltam rád!


Beszámolóra várni kell kavarognak még bennem a dolgok,de az biztos hogy ilyen gyors és problémamentes szülést kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Katlina!
nem semmi képek!!!!

Dorka!
Tök jó, hogy neked sem fájt annyira! most már rád is irigykedhetek!

Nagyon csinik vagytok!

Kata!
Osszátok a pénzt, engem ne számoljatok, nálam akkor fog eldőlni, hogy lesz-e kedvem beindítottuk a kertprojektet és már sok kiment, és még sok van hátra is! majd nyár végén látok megint "tisztán"....

jaj köszönöm a technikám dicséretét, de az igaz, hogy tehénbe a borjút is belebeszélem ha kell.....

most már naggyon várom a lidl-t mindnen héten tirumisut csinálok!
:lol:

Hogy borzoljam az idegeid, én pénteken dolgoztam, hétfőn reggel mentem szülni...eszembe sem jutott nem dolgozni menni, meg előtte 3 héttel lett meg a minőségirányítási rendszerünk, amit én fogtam össze.

Judit!
mennyien voltak a börzén?

Vera!
kolomposról nekünk nincs képünk Nikiék csináltak. egynek elment...azt megállapítottuk, hogy kevesebb az időtartam, gondolom uannyi lóvéért.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit, esküszöm tesóprojektet olvastam kert helyett :D csak meresztettem a szemem hogy jól eltitkoltad :lol:

És mik lesznek a kertedben??? ;) Engem nagyon érdekel ez a téma (is)! :)

Katlina
, még nagyobb korkülönbséggel is volt ;) Majd megszokja Robika, ne izgulj! Valamilyen szinten szerintem minden nagytesó megsínyli a kicsit sajnos :roll: Ügyesnek kell lenni. És találékonynak ;)

LévayJudit, velem nem :D Mert kivel kellett veszekedned és miért?


Hát képzeljétek, több mint egy hónap után a férjem ma írt egy igen "kedves" levelet a magánklinikának ahol Bencével voltunk és lám, du-ra lett eredmény :roll: :evil: Állítólag negatív, de kicsit bizalmunkat vesztettük hogy tán most helyben kreálták, mikor meglátták a levelet :? Mindegy, elég volt, nem beteg a gyerekekm, csak kicsi. Nem visszük tovább sehova vizsgálódni. Majd megnő ;) Egyébként az elmúlt 1hónapban 1kg-t hízott, már 16,3 kg-nál tartunk :)

Judit, nektek van már eredmény???

KépKép Kép
76vera
 
 


Igen. van már eredményünk, gyulladásra utal a véreredmény, most kap egy curam kúrát, aztán mivel ilyen ügyes volt két hét múlva kontrollálják. Remélem hat, és rendben lesz minden.

1 kiló 1 hónap alatt? akkor mégiscsak segített a doki, kézrátétellel! :lol: ez nagyon jó eredmény! és mit vettél észre? szélesebb skálából eszik? Nálunk a lányok újabban megeszik a retket, és az uborkát... kopp kopp kopp

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Én nagyon elmaradtam a névnapi köszöntéssel: Andi, nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Katlina, ne izgulj, minden rendeződik idővel, teljesen normális, hogy most Robika is több figyelmet akar.

Kata, felhívtam őket, lehet, ez segített?!

Tényleg, Judit (Lévay) nem írtam a múltkor, hogy nem volt annyira jó az Alma koncert. Egyrészt összesen 10 számot játszottak, nem volt semmi ráadás, másrészt szinte lehetett tudni, mit fognak mondani, kicsit olyannak tűnt, mint amin gyorsan túl akarnak lenni. :?

Dorka, hogy van a szemed?

Judit, én Mátéval voltam így: hétfőn még dolgoztam, szerdán meg megszületett. aztán Jázmin meg a másik véglet volt: vele veszélyeztetett terhesként már a 17. héttől itthon voltam.

Vera, gratulálok a hízáshoz! Lehet, hogy most indul be?

Bocsánat, de már képtelen vagyok másnak reagálni... Ma elkezdtem a nagytakarítást projektem, ha azt mondom, hogy leszedtem a közel 400 bögrét, a mosogatógépbe beraktam, kiraktam, visszapakoltam... :roll: Csillognak -villognak a háztartási gépeim (kenyérpirító, kávéfőző, turmix, sütő, mikró, mosógép, mosogatógép, kenyérsütő, hűtő, mélyhűtő - leengedve), amit kellett, vízkőtlenítettem, könyveket áttakarítottam (na, az se kevés van), úgyhogy kipurcantam. De most 3 napig napközben Edit elviszi Jázmint, így neki mertem kezdeni.

De most megyek lábat áztatni, mert leszakad, úgy elfáradt. :oops:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Bbj Judit, felnőtt vásárlókra gondolsz? Többen voltak mint ősszel, legalábbis akik "regisztráltak" belépéskor. Én összesen úgy 1500-1800 ember körül saccolom legkicsibbtől legnagyobbig árusokkal együtt. Szombaton Mezőtúron lesz Alma, ha esetleg bepótolnátok a vasárnapit :)

Vera, tudom, hogy sportcsarnok, meg szabad a mozgás a nagy térben, ezért is volt ekkora helyen, de azért mégsem kellett volna a másik oldalon fent rohangálni, meg a bordásfalak mögött, meg a színpad mögött, meg a kapu hálóját rángatni, hátha borul az a kapu, meg a svédszekrénybe, és szekrényen ugrálni... Ha sérül a csarnok berendezése nem mehetünk be többet, arról nem beszélve, hogy ki is kell fizetni. Na meg arról sem beszélve, ha valamelyik kölök töri össze magát... Láthattad, voltak hangyák, amelyek gáncsoltak :roll:

Szami, soha nincs ráadás, kivéve Alma klub, és ebbe az időbe ennyi szám fér bele, és vannak ugye a kötelezően lejátszandó dalok, utána a többi már nem túl nagy mozgásteret ad. Vasárnap már játszottak számot az új CD-ről is. Sajnálom, hogy nem volt tökéletes az érzés. Az én titkos randim viszont jól sikerült a cukiban.

Nálam is az egyik gyerkőc úgy született, hogy előző nap államvizsgáztam. ha időben végeztem volna akkor még aznap délután is lehetett volna gyerkőc.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit, hát ha valamivel akkor csak kézrátétellel... :?
Ugyanis tényleg semmit nem csinált a doki, mi sem változattunk az étkezésen sem. Nem eszik többfélét azt hiszem... Nálunk a zöldség nagyon megy, paprika, paradicsom, retek, ubi és most újabban a hagyma is. Ja, meg napi szinten vagy 4-5répa :lol: Na de ezektől pont hogy nem kéne híznia :shock: Az oviban továbbra sem eszik, max. kenyeret. Szóval nem tudom, egyszercsak beindult ;) Így talán jövőre meglesz a 18-20kiló mire suliba megy :)

Szami,
csak a 17.héttől? Akkor én nyertem, én a 11.héten döntöttem úgy hogy viszlát munka 8) Na, azóta sem pihentem annyit mint akkoriban :lol:

Úristen, ez a nagytakarítás :shock: Még olvasni is fárasztó volt :roll: Nagyon ügyes vagy!!! A mosogatógépedbe hány bögre fér, mert azért a 400nem kevés :lol:

LévayJudit
, hát igen, ez a sportcsarnok átka :? Szerintem egyébként nem volt jó helyszín ehhez. Pont azért mert a gyerekeknek nagyon elvonta a figyelmét a sok lehetőség ;)
És nem fogom a székhez szögezni a gyereket, ha nem érdekli... Illetve természetesen érdekelte őket, hallgatták, de közben izgatta őket a bordásfal is :roll: Mondjuk akkor jópont nekem hogy legalább mögé nem engedtem be őket :lol:

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend? Mindenki eltűnt. Ma megyek az AFP eredményemért, majd beszámolok róla, hogy milyen lett.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk gondozáson, egész hamar végeztünk, Gyenes Orsi volt, de nem is találkoztam vele, csak elvitték neki aláírni a papírjaim. Fogytam 1 kilót, pedig annyit eszem, meg a hasam is nagy már. Volt aki fogyott? Vagy izguljak, hogy mi ez?

Tegnap leadtuk az esküvőhöz is a zenéket, amit választottunk, meg kértünk engedélyt a zaj miatt, hogy lehet este 10 órát átlépjük és nehogy ránk hívják a rendőröket. 5000 ft-os illetékbélyeget kell rá venni, azért ez régen ingyen ment.

Rita: biztos minden rendben lesz az eredményeddel. De azért írd meg hogy milyen lett :)

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!


Tényleg nagy a pangás...

Kriszta! Ma már semmi sincs ingyen! Én egyszer találkoztam Gyenes Orsolyával, mert nekem anno azt mondták, hogy SZTK-s papír kell, hogy terhes vagyok, utána mehetek csak a terhesgondozóba... Na mindegy. És akkor ő volt ott a nőgyógyásztaton. Emlékszem mondta, hogy 8-9 hét körüli a terhesség. -Örülünk vagy nem örülünk? -Persze, hogy örülünk! :lol:

Rita! Biztos jó lesz az AFP-tek! Na megyek előkotrom az övterelőt.

bbj Judit! Vacillálok ezen a vasárnapon... Ti hárman kislányos ruhákat vállogatok... elveszek ott egyedül. Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy semmit sem találok... Szép, jó holmikat szoktál ott kifogni? Mondjuk biztos, hogy ha jársz oda... Azért ez az ezer forintos belépő is ijesztő.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Gyenes Orsi vett fel amikor bementünk,elég mufurc volt-gondolom azért mert látszott hogy akkor ébredt fel.
Megkérdezte van kérdés?-hát tőle nem volt.ott is hagyott

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Ez a Gyenes O. ezek szerint nem egy mosolygós, pátyolgatós típus... engem is ő vett fel anno és egyáltalán nem volt kedves :roll:

Kriszti, hol tartjátok a kerti partit? Így jár a becsületes, lelkiismeretes ember, fizethet :? Pedig hányan nem jelentik be ha 10után is tart a buli... Legalábbis itt Szandán, nyári hétvégéken sokszor lehetetlen nyitott ablaknál aludni :roll:

Voltunk ma az oviban nyílt napon. Jázminnak ugye már nem volt újdonság, de lehet lesznek vele problémák mert a kiscsoportba (vagyis ami ősztől az lesz) nem óhajtott bemenni, csak a Bencéék csoportjába, mert szerinte ő oda fog járni :shock: Viszont az udvaron le sem tojt, cikázott a szemem hogy követni tudjam éppen hol jár :D
Végülis jó lesz hogy Bence még marad egy évet az oviban, mert biztos kell majd segítség az első időkben Jázminhoz ;)
Már ha felveszik, mert ma leesett hogy mi nem is ebbe az oviba tartozunk... de nem írtam be csak ezt az egyet :roll:

KépKép Kép
76vera
 
 


Szaisztok!

Olga! ezt neked kell eldönteni! én elfogult vagyok az iylenekkel szemben!

Vera!
mit akarok csinálni? hát először is körbe kerítés a szomszédok felől, emrt igaz nem nekünk kellene megcsinálni, de úgysem fogják. ami nálatok is van hasonlót. most akciózzák az obiban. fáknak gömb valamik. 2-3 fa kell összesen. zúzott kő középre, juhar alakú őszilomb kő, s. zöld széllel, és egy műkő sütögető 3 paddal. asszem ennyi. szóval van mire gyűjtögetni... mert ezt jó lenne nyár elejéig megcsinálni.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga! Kotorjad :) 6 körül ott vagyok! :)

Kriszti! Én úgy tudtam, hogy most már nincs ez az este 10 óra utáni csendrendelet, ma már bármikor lehet jelenteni a csendháborítást. De lehet hogy rosszul tudom.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok,

Rita, okés, majd csörögsz, mikor jó nektek!

Elnézést, most rohanok is tovább, csak még annyit, hogy Szabinak helyrejött a füle :) Örülök nagyon, nem lesz műtét!!!!!! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Vera: Szandán fogjuk tartani, a szüleim még ott laknak a Veres P. úton. Biztos tudod, ott a cigánysor előtti utca. Miattuk is kell, meg a slég szomszéd miatt.

Rita: lehet tényleg így van, akkor meg pláne jobb ha lesz papír.

Kép
buthu
 
 


Kriszti, akkor te is itt laktál Szandán?? Mert valahonnan nagyon ismerős voltál nekem, de akkor megvan ;)
A Veres P. utcát is tudom, de az nagyon hosszú. Én inkább a 8Y-os busz végállomása felőli részt ismerem. Ott volt a Tündérkert családi napközi is.

Dorka
, ez nagyon jó hír!!! Gondolom hogy megkönnyebbültél :)

Judit, az obis kerítést nagyon nézzétek meg, katalógusban szép, de közelről majd' szétesik némelyik :? Mi hirdetés útján vettük a miénket, egy elem 20e helyett 10volt így, de nagyon masszív +a festék rá... Ti csináljátok sk.?
Vegyél gömbszivarfát, az annyira szééééép! És szúnyogűző is ;) Nem tudom nekünk mikor lesz itt a faültetés ideje végre... Terveink nekünk is vannak ;)

KépKép Kép
76vera
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: