Új privát üzeneted érkezett!

Katlina, óóóóriási gratula Nektek, nagyon ügyesek vagytok!Sok boldogságot kívánok!!! :)

4óra alatt meglett :shock: Robi hazaért? Vagy otthon volt veletek?
Nagyon cuki a pici, szerintem is hasonlítanak a vonásai Robikára ;) És én is roppant irigy vagyok :oops: :D

Niki, jók a képek :):)

Kata, Bence élvezi a csajok társaságát! ;) Oviban is jobban elvan a lányokkal. Dorka meg egyenesen kedvenc :D

Dorka
, hát nagyon sajnállak a hírek miatt :( Mert hiába "nem nagy ügy egy műtét", azért szerintem mindenkit megvisel, az ilyen sosem hiányzik :? Bár ha utána sokkal jobb lesz neki, akkor meg jó rajta túlleni. Nikinek is ezt mondtam...

Frei: én mennék este, de nem rajtam múlik :( Á-nak még 4kor tárgyalása lesz, nem bizti hogy 6kor el tud indulni, akkor meg nem ér haza 8ra sem. 10ig van nyitva a Frei.
Ha 8kor el tudok indulni akkor megyek, de majd Nikitől tudni fogjátok ha mégsem tudok. De igyekszem ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera: én is "nagy ügy"nek gondolom a műtétet, csak nyugtatásképpen írtam, hogy talán a gyerekeknek nem nagy megrázkódtatás. Nekünk ezerszer rosszabb. Hát mikor B. bent volt, én se élő se holt nem voltam... csak kóvályogtam (vagy j :oops: ) egész nap, aztán amikor látogatni bementünk, mindig ezerszer jobban érezték magukat apával, mint én azt akár telefonon keresztül is gondoltam.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Katlina:gratulálok nektek,sok örömöd legyen a gyerekekben!!!Én is irígy vagyok egy kicsit,ilyenkor azért vígasztal hogy nekem is van legalább egy :lol: !

Niki:nagyon szépek a lányaid és tényleg mennyire különböznek... :shock: !Látom jól sikerült a születésnap!!!

Én is jó vagyok a Freibe,8-kor előtte???

Dorka:nem semmi ez a fül dolog,nem is gondoltam volna hogy az orr mandula ilyen csúnya dolgokat tud okozni. :(

Kati Kép
virag9
 
 

 
 

Kati! Éljen! Akkor rólad megismerem a többieket! :D 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


De jó nektek dumcsiztok egy jót... én sajna ma nem tudok átmenni. :(

Niki: nagyon szépek a lányok!!!!

Dorka: ez tényleg nem hangzik valami jól! De hátha meggyógyul minden maradandó károsodás nélkül! Ha ez jelent valamit nekem mindkét mandulámat 6 éves koromban vették ki úgy hogy ébren voltam és semmilyen rossz emlékem nincsen, pedig emlékszem mindenre.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Katlina, sok szeretettel gratulálunk Nektek!

Én meg beteg vagyok, úgy tűnik, vesekövem vagy vesehomokom van, vasárnap dél óta iszonyatosan görcsölök, kisebb-nagyobb közökkel, de ma délelőtt pl. alig éreztem, hogy gond lenne. Fájdalomcsillapítón és görcsoldón élek, így elviselhető. A laborpapír szerint is nem kevés vér van a vizeletemben, sztk-s urológushoz két hétnél korábbi időpontot nem lehet szerezni, most maszek orvost próbálunk keríteni.

Úgyhogy jó dumcsizást mára Nektek :cry:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Frei-es Lányok: 8 óra jó? A kávézó előtt.
csni
 
 


Sziasztok!


Katlina! Szívből gratulálok! Minden jót, sok örömöt, boldogságot kívánok nektek!



Dorka! Hihetetlen ez az orrmandula! De tényleg az nyugtasson benneteket, ha műtétre kerülne a sor, hogy Szabinak sokkal jobb lesz utána.

Szami! Nagyon sajnállak, hogy szenvedsz! Durva, hogy heteket, hónapokat kell várni, hogy SZTK-s vizsgálatot végezzenek az embernél. Remélem semmi komoly nem lesz belőle, és hamar átvészeled ezt az időszakot.

Niki! Én is azt vettem észre elsőre, hogy mennyire különbözőek külsőre a lányok. Nagylányod már igazi hölgy!

Kriszta! Örülök, hogy AFP terén minden okés!

Frei: nekem is jó a ma 8 óra. Igaz, egy óra múlva indulnom kellene. Elég fárasztó a hetem, de legalább feltöltődök veletek! Csak azt sajnálom, hogy az a 2 óra zárásig nagyon gyorsan el fog repülni.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kép Nagyon sok boldogságot kívánok a 4 tagúra bővült Patonai családnak!Babának-mamának jó egészséget és sok tejcsikt kívánok!
Szami! Jobbulást kívánok!
Estére jó dumcsizást az érintetteknek!

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Niki! Okés, 8-kor a kávézó előtt! De ne késsetek, mert én gyalog vagyok, és nekem már az odaút félórás séta!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Na összeszedtem magam végre.....

Szami: Hűha, ez pokoli fájdalmas lehet. Nekem egyszer volt vesegörcsöm, elég volt egy életre. Remélem, csak homok és szépen távozik....+++++++ Szolnokon Vízkeleti doki csinálja a vesekőzúzást, legalábbis ő az egyik....de gondolom, nem Szolnokon keresgéltek....

Márti: Klasszak a képek! Hajrá harmadik! Remélem, mielőbb jössz a + teszted hírével. :-))

Judit: Havi 3 kiló az nagggyon szuper szerintem! Ügyes vagy! Szoktam rátok gondolni reggelente, amikor Réka "coknyát!" felkiáltással (vagy inkább nyarvogással) tiltakozik a ráerősített nadrág ellen.....:-))

Niki: Katának nagyon utólag is nagyon boldog születésnapot!

Olga/Balwin: Bajtárs úti ovi nálunk is játszik, azt hiszem, oda is benézünk majd.

Vera: Kis Huncut Jázminod. El tudom képzelni, ahogy a szemed közé néz és mondja, hogy MOST BEPISILEK. :D Nekünk az a stratégia vált be, amikor egyáltalán nem adtunk rá pelenkát, csak éjszaka. Ha hol rajta volt, hol nem, az jobban összezavarta és több volt a baleset. Nem mondanám, hogy szobatiszta, de én már több csomag pelenkát nem veszek neki, az biztos. A kaka ritkább lett, sejtem, hogy azért, mert a bilibe kell pakolnia....

Balwin: Nem nagyon értek hozzá, de szerintem a MÁSZÁSon van a hangsúly a mozgásfejlődésben. Ha az megvan, akkor oda pipa és minden okés, nem? :-) Majd írok privit, akarok kérdezni valamit antibogyó témában. Hihihi...Réka is káromkodik (tőlem hallja), van itt minden, "bakker" és "apja füle"... :oops: :oops: :oops:

Andi: Nst-t jövő hétfőn kezdem, a 36. hét elején. Jól vagyunk, bár én egyre nyűgösebb vagyok. És fáradékonyabb. Hát nekem van pár démonom gyerekbetegségek terén, egyik a krupp, másik a csillapíthatatlan hányósfosós nyavalya, a harmadik meg a lázgörcs. Biztos lesz még több is, de ettől a kruppos cucctól, biztos kiakadtam volna.

Kata: Van nevünk, de te átolvasol, ezt már úgyis tudod. :-) Köszi a biztatást, jól esik, bár én Rékával is egyre csak rosszabbul bírtam....sztem most sem lesz máshogy. Folyamatosan úgy érzem, hogy holnap töltöm be a 40.hetet. :oops: :oops: :oops:

Niki: Nagyon klassz képeket tettél fel!

Rólunk egy kis összefoglaló:
A héten megnézzük a Dobós ovit (ott érdekes módon itt nincs nyílt nap), aztán még a Bajtársosat, aztán azt hiszem, döntünk. A Dobós oviban április végén le kell adni a jelentkezési lapokat. Januárban kezdene Réka, ahogy tölti a hármat és letelnek az ünnepek.

Én - most hogy átmenetileg vagy végképp, nem tudom - nyavalygós és fáradékony korszakomban vagyok, alig élek. :oops: Jövő héten indul az nst és választottunk már nevet is a kispasinak, Zalánunk lesz. Mindent megvettünk, minden készen áll (babakelengye és szülőszobás csomag), csak ippen nem összepakolva. De talán még van egy bő hónapunk. Szülésznő szerint gyors és könnyű szülésem lesz. Hát ámen! :-)
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk időben a lányokkal, mert sajna 10kor bezárt a Frei. Máskor péntek-szombaton menjünk vagy hétköznap de máshova ;)
De akár mehettünk is volna tovább tényleg, mert Á. épphogy megvárt, megbizonyosodott róla hogy hazaértem és már fordult is be aludni :) Nem kellett volna sietnem haza.

Én nagyon jól éreztem magam, jó volt kicsit dumálni, és örülök hogy Ritát is megismerhettem :)

Már szervezhetjük is a következő randit!! ;)

Jaimee, a Zalán nagyon klassz név, nekem tetszik :) Csak egy neve lesz?

Én is a Bajtárs úti oviba jártam :) Minden reggel vonszolt anyukám, miközben ordítottam hogy nem-akarok-óvodába-menni... :roll: De azért jó emlékeim is vannak az oviról :lol:

Réka már éjjelre is szobatiszta?? :shock: Azért én még nem merem levenni Jázminról az éjszakai pelust, bár ma reggelre száraz volt, de sztem csak véletlen. Viszont napközben most már (szinte) mindig szól és a bilibe pisil :):):) De most hogy ilyen hűvös van, én bugyipelenkát adok rá mert nem szeretném ha bepisilne. De így is szól, olyan büszke vagyok rá! :) Azért pár napja még masszívan pelusos volt, nem gondoltam hogy ilyen könnyen megy majd. Bár azért még ne kiabáljak el semmit... simán visszaeshet :roll: De jó lenne ha nem ;)
Ja, és a kaka is pelusba megy még.

Szami, jujj :( Nagyon sajnállak, szörnyű lehet. Csak hallomásból ismerem az érzést, de amiket hallottam elég is volt :? Remélem hamar túlleszel rajta!! Szemed?? ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Jó reggelt!

Megvolt tegnap az Uh, minden rendben van, még pisilt is :) A nemére még azt mondta, hogy korai, meg nem is mutatja magát. De mozgott összevissza, integetett, bukfencezett.

Kép
buthu
 
 


Szami: +++++++++

Jamiee: a Zalán tényleg nagyon szép név!

Kriszti: olyan jó megnézni a picit! És hogy még pisilt is! :)

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!

Csajok ez a tegnap este nagyon szuper volt! Pedig fél8-kor már ásítoztam otthon, de aztán erőtvettem magamon és csak elindultam! Én is örülök, hogy személyesen is találkoztunk, így mostmár tudok arcokat is kapcsolni a hozászólásokhoz. :)
Mikor megyünk legközelebb? ;) Kriszti! Legközelebb csatlakozz te is! Sok okos dolgot mondanak a csajok!

Este hi kiderül a pocaklakóm neme még feltétlenül bejelentkezem! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Lányok! Egy kis beszámolót a tegnap estéről!!! Ki volt mi volt....?!

Jaimee: Bencével én is fetrengtem az utolsó hetekben, mozdulni sem bírtam, Marcival szaladtam-futottam... szerintem ketteske terhesség-vég különbség lehet... tuti... :lol: Tibi apunak boldog névnapot!

Szami: nem túl jó most Neked (bár hála égnek én is csak hallomásból tudom)... :( Szemed?

Kép

Kép
szolkata
 
 


Csajok!

Valaki írta, hogy van biztonságiöv lehúzója, csak nem tudom ki. Keressen már meg priviben, mert engem érdekelne! A Vateráról rendeltem, de mégsem adja el a csaj.... :( No comment.

Köszi!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita: Olga írta, hogy szívesen kölcsönadná valamelyikünknek. Kérd el tőle, mert én tudok csinálni.

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚgy irigykedtem rátok tegnap este... :roll: De egyszer csak eljutok én is. Én most úgy érzem, hogy nagyon elfáradtam. Eltelt a három év, s úgy érzem, minden tartalékom kimerült. Szerintem a betegeskedés is emiatt van. A gyógyszerekkel jól vagyok, bár nem sokat aludtam az éjszaka sem, de rávettem Csabát, vigyen el most cukrászdázni, mielőtt holnap bemegyek a kórházba. Én bízom benne, hogy már este itthon is leszek. Remélem, a doki is így gondolja... (de azért mondta, hogy úgy készítsem össze a cuccom, hogy Csaba is be tudja hozni, ha kell... :roll: )

Szemem? Nem tudom, annyira fáj most a hasam, úgy mindenhol, hogy nem is értem rá gondolkodni rajta. :oops: Meg vasárnap óta ki se nagyon mozdulok, de mintha még tovább javult volna. 28-án megyek Budára az egy hónapos kontrollra.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca! Jobbulást kívánok, drukkolok, hogy ne kelljen bent maradnod!

Voltunk 4D-s UH-n, nagyon nagy élmény volt! Holnap kaptok képet is! Bár az arcát rendületlenül takarta, de csak elcsíptük! Megvan mindene, 2 cm a combcsontja, 130 gramm a súlya. És azt mondta Erzsike, hogy ne vásároljunk még be rózsaszín cuccokból, de szerinte kislány lesz! :) Háromszor benézett a lába közé és azt mondta, hogy nem lát ott olyan dolgot, amitől fiúnak kéne lennie! :) Úgyhogy a páromnak lett igaza, mert ő lányt érzett! Nagyon örülünk neki, Petra lesz a neve! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


De jó Rita!!!! Nagyon szép nevet választottatok! Kíváncsian várjuk a képeket. Most biztos nagyon fel vagytok dobódva a hírek, meg a látvány miatt.:)

Kép
buthu
 
 


Hali,

jöttem egy bejelentkezésre addig, míg tuti látok :) 8)
Holnap irány Pest :) Semmi para nincs még :)
Igaz, Bálint csupa kiütés, sztem a Baba tusfürdőtől, tegnap használtam először. Bár dokinéni szerint nem allergia, skarlátszerű, de annál kisebb pöttyök vannak rajta.


Rita, gratulálunk :) Szép neve lesz, Peti tesójáéknál is Petra lett :)

Szami, csak jobbulást tudok kívánni! ++++++++++
Adatok viszont kellenének, mindjárt dobok sms-t, jó?

Jaimee, szép nevet válaszottatok ismét, a vezetéknévvel is jól hangzik! ÉS KITARTÁS!!!!!!!!!!!! ++++

Tegnap én is jól éreztem magam, simán még vagy 3-4 órát eltrécseltem volna, tényleg máskor legalább éjfélig nyitva tartó helyre kellene beülni!

Na lépek, csomót kell még csomagolni!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Bocsi nem olvastam még csak egy infó:holnap(csütörtökön)1/417-től 17-ig nyílt nap a Liget úti oviban persze csak akit érdekel és aktuális!!!

Sz@rakodik a gépünk nem tom mi van vele,igyekszem jönni!

Kati Kép
virag9
 
 


Off-olok: ez nem tudom pontosan mit jelent, de akkor szokták írni, ha valami nem túl odaillőt akar valaki... :oops: 8) :lol: no mindegy... szóval: Jlevay... ezeken a képeken nem Te/Ti Mártikával vagytok véletlen?! Mert ha igen, akkor Tücsökzenére együtt jártunk... Na persze én fényképeztem, Bence meg mindig úton volt..., de a második képen lévő brigáddal jártunk..

Kép Kép Kép

Kép

Kép
szolkata
 
 


Kismamiknak: hajrá, hurrá minden jó! :lol:

Nyuszmusz: még később is mentek majd 4D-re?!

Buthu: ti mentek majd 4D-re?

Dorka: tényleg, holnap 15.-e! Majd szorítunk! Bár már nem valószínű, hogy olvasod... Kivi leszek, neked milyen lesz.

Nekem teljesen jó a látásom, nagyon tökéletes. És örülök, hogy nem kell napszemüben lenni...az esős idő miatt. (az esőnek már nagyon nem örülök)

Szami: minek mész kórházba? Írtad...csak átsiklottam rajta? Ez a homok nem jön ki sok folyadékkal vagy valamilyen gyógyszerrel?

Kép

Kép
szolkata
 
 


Na, én is benéztem még gyorsan, kiváncsi voltam Ritára.

Rita: Gratula a valószínű csajszihoz! A Petra név nálam is favorit volt.

Kriszta: Neked pedig gratula a jó AFP-hez.

Jaimee: Finisben vagy Te is mindjárt! Szép név a Zalán is.

Szami: Jobbulást! Sajnálom, hogy így fáj a hasad. Remélem már jobban vagy.

Dorka: Holnapra nagy kalappal!

Dorisz és Katus nevében köszönöm a dícséreteket. Tényleg nagyon különböznek a lányok és igen természetre is teljesen mások. Dorcsi anyukámra és rám, Katus az apjára meg a tesómra hasonlít (külsőre és belsőre is nagyjából).

Nagyon jó volt tegnap, bár eléggé fájt a derekam, nem nagyon akartam menni, de végül nagyon jól éreztem magam, még maradtam volna én is. Örülök, hogy Ritát is megismertem.
csni
 
 


Rita, én is gratulálok a "majdnem'" kislányhoz, szép neve lesz! :lol: Képek jöhetnek(csak fűzz hozzá magyarázatot a gyengébbek kedvéért :oops: )

Jaimee, ha Tibor is lesz a Zalán mellett, akkor ma van a névnapja! :lol: Nekem (nekünk) azért (is) tetszett a Máté és a Jázmin, mert nem lehet (bár, van, akinek sikerül... :roll: ) becézni, s mi Annát is ritkán szoktuk másként hívni. :wink: Remélem, jobban vagy már! +++++++++++

Dorka, Rád is gondolok majd, kivételesen neked jól jön ez az idő (nekem is, mármint a szememnek, amúgy naggyon utálom már)

Katlináékról nincsenek újabb hírek?

Niki, nálunk is teljesen más a két lány... Judit, nálatok? És ahol két fiú van?

Kata, holnap megyek Uh-ra, állítólag megkatétereznek, újabb vizeletvizsgálat, mert most nem tudni, hogy elment-e a kő/homok vagy csak megállt valahol... s esetleg ezzel a zúzásos módszerrel kell-e eltüntetni, illetve, hogy a vesevezetékben, húgyutakban mekkora kárt okozott (mitől volt/van vér, vörösvértest a vizeletemben), mi a teendő a továbbiakban. És ugye majd az eredményektől függ, hogy kell-e maradnom (remélem, nem) A fiam osztálytársának az apukájához megyünk, sikerült vele megbeszélni, hogy soron kívül fogad, bár így is azt mondta, hogy ha nem kell bentmaradnom, akkor is úgy készüljek, az egész délelőtt rámegy a vizsgálatokra...

Vera, de ügyesek vagytok Jázminnal! A múlt héten, hogy jobb idő volt, mi is próbálkoztunk: két nap alatt 6 komplett váltás ruha, nulla wc-be pisilés... :oops: :roll: 5 perccel a bepisilés előtt ültünk a wc-n, s utána már csak azt látom, hogy áll a nappali közepén, összecsukott lábakkal, körülötte egyre nagyobb tócsa :roll: Ő azt mondja, nem érzi, hogy pisilnie kell. Úgyhogy most szüneteltetjük, újból nekiveselkedünk, majd ha megint jobb idő lesz.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szépjaónapot :)

Egyelőre kutyafuttában, mert a babanet nyírja a gépemet...

Judit, jobban vagy már?

Rita, gratulálok! :)

Szami, reméljük, hogy nem befekvős leszel... +++
(hajszín téma: Hunor teljesen kiszőkült, Luca meg vörösesszőke :) ennyike maradt a vörösből)

Vera, igen, szoktuk visszavágatni Luca haját, mert törik a vége és jobban gubancolódik...most is esedékes lenne már, de legutóbb nem hagyta a fodrásznak :)

Niki, végre látjuk a lányokat :lol: Nagyon szépek :)
Manóvár a Bajtárs úti ovi :) ; a Liget útit kilőttem (pedig szimpi...), mert se nagyihoz, se hozzánk nincs közel...

Jaimee, a blogba akartam, de nem sikerült kommentelnem (a rencccer szerint vasárnap nem vasárnap volt :roll: ): szép nevet választottatok! :D Tőlünk is szokták kérdezni, hogy becézzük a Hunort...hát leginkább Kicsikének, Édeskének :mrgreen: Nem állna rá a szám a Hunci, Huni becéző formákra... Amúgy a Hunorra tökéletesen hallgat :)

Namég gyorsan pár kép...

Ööö, az előke nem túl férfiasss...így jár(hat), akinek nővére van :)
Kép

Puszika
Kép

Luszeszíta
Kép

Hunor-perspektíva
Kép

LucaképeketnézHunornakelegevan jelenet
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Rita, de jó hogy majdnem biztosra megmondták hogy csajszid lesz ;) A neve is szép lesz, nekem is tetszik a Petra :)
Várjuk a képeket, azért ilyenkor már szépen látszik a kis arcuk.

Szami, ó te szegény! Nem hangzik túl jól ez a vizsgálósdi sem, na meg maga a vesehomok, vesekő sem :? Remélem nem kell bentmaradnod!!!! Írj ha hazaértél hogy mi van/volt! ;)

Szerintem nyáron többünknek sikerül a gyerkőt leszoktatni a pelusról ;) De épp a múlt héten hallottam hogy ehhez valami hormon is kell, és ki előbb ki később érik meg rá, pont emiatt a hormonműködés miatt. Úgyhogy nem vagytok elkésve, lányoknál 5éves kor a határ orvosilag ;) Ami tudom hogy nem bíztató, mert nem szeretnénk ha 5évesen se lenne még szobatiszta, de érted mire gondolok... :roll: Hogy nem kell aggódni, majd sikerül Jázminnak is ;)

Egyébként nálunk sem 100%os még a dolog, mert tegnap egyszer becsorgott játék közben, utána meg frankón be is kakilt, nem volt nagy élmény :roll: :oops: Ha elmegyünk, én egyelőre bugyipelust adok rá, mert többször van úgy hogy autóban szól hogy kell, és mi van ha épp nem tudok megállni... de általában tudja tartani amíg füves részre érünk :lol: Mindig mondja hogy nagyon szojíííítom :)

Na a gyerekek különbözőségéről: bár nálunk nem egyneműek, de nem ennek tudom be hogy nagyon-nagyon más a két gyerek!! Külsőre hasonlítanak csak, de picikoruktól kezdve, szopizás-mozgás-evés-alvás, szinte mindenben mások. Az egy közös dolog talán a korai beszéd volt, és rengeteget beszélnek azóta is. Mindketten :lol:
Ezt a különbözőséget ráadásul tudni kell kezelni, ami nem mindig könnyű :roll: De ez Szamiéknál is megvan, ugye? ;)

Tényleg Szami, Annának az eredményeivel mi van azóta?

Dorka, bár már biztos nem olvasod, de nagyon szorítok!!! :) Remélem rólad is hallunk még mielőtt hazaértek 4nap múlva!

Mennem kell rajzolni Jázminnal :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Judit, de jó hogy hoztál képeket!!!! A gyerekek kiköpött anyjuk szerintem! Főleg Hunor ;) És Lucának az a haj!! :shock: Gyönyörű szép hosszú, szőke :) Én totál szőkének látom a képeken. És jó magas csajszi, nem? Azon a képen ahol térdel, olyan nagylányos. Hány centi magas?
Nálatok is zajlik az élet úgy látom... :lol:

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok...!

Szami:együtt érzek veled vesegörcs ügyben,engem 2xműtöttek 6xmeg zúztak vesekővel,kövem azóta sincs csak a veseállományom sínylette meg a dolgot sajna és valszeg e miatt lettem magasvérnyomásos :( .Írj hogy mi volt a dokinál,szorítok!

Rita:de jó hogy kiscsajszitok lesz,én kicsit elfogult vasgyok mint lányos anyuka :oops: ,szép nevet is választottatok.

Márti:szépek vagytok,tök jó hogy ilyen ügyin tartod a súlyod :D .

Katlina:haza mentetek ugyan,ha tudsz valami életjelet adhatnál...?

Szerintem is jó volt talizni csajok,csak rövidke volt mire belejöttünk mehettünk haza :( .

Dorka:ha majd látsz valmicskét írj!!!

Balwin:jaj de szépek a gyerekeid és már most hogy összenöttek nekem,milyen kis szöszkék :D :wink: !

Olyan jó nézegetni a képeket és hogy mennyire nőnek ezek a gyerekek hihetetlen...!

Kati Kép
virag9
 
 


Jaimee:lassan már te következel...kezd izgi lenni nálad is a finis :D Tetszik nekem is a Zalán.

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Szolkata: mi is tervezzük majd, csak kicsit később még, olyan 24 hét körül, addigra már hátha jobban nem lehet látni semmit a lába között, mert hogy már kislányt szeretnénk nagyon.

Ma hívtam a kórházat, 3-án megyünk oda UH-ra, meglepően kedves volt a nő akivel beszéltem.

Balwin: nagyon aranyosak a gyerekek :)

Kép
buthu
 
 


Kati: 2 műtét és 6 zúzás?....Akkor tényleg megszenvedtél már vele. :-( Köszi! Ja, izgi. :D Remélem, 38. hét előtt nem szülök.

Buthu: Van 1-2 kedves arc ott is. :-)

Rita: Gratula a kislányhoz!

Dorka: Ezer drukk neked! ++++++++++

Szami: Neked is! ++++++++++ Hogy ne legyen kő, csak homok, az meg távozik magától. Rowatinex és sok pia. A Matyi és Jázi a két becéző forma, amit én hallottam. Nem tetszik? :mrgreen:

Balwin: Nagyon szépek a gyerkőcök! Nálunk is befigyel majd egy-egy kevésbé férfias színű holmi. :-))) Egyelőre Zalánként szólítjuk a babát, de nekem a Zali is tetszik, mint becéző forma. Aztán látod, Rékából is Popit csinyáltunk. :-)))

Vera: Iccaka nem pisil Réka, csont száraz a petyója, kivéve, ha bealszik, mert akkor egy picit beengedi. Mondjuk 10ből egyszer. Napközben pisit, kakát jó helyre tesz. Olyasmi előfordul, hogy pár csepp (vagy féladag) beszalad a bugyiba, dehát annyi belefér.

Tiborom köszöni a névnapi megemlékezést! :)

Én meg fekszem a héten (minimum), mert keményedem, minden bajom van. Hétfőn doki, nst. Egyből rá is értem írni... :oops: 8)
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Dorka!
szorítunk mi is!

Szami!
Hátha nem kell törni/zúzni! és már otthon is vagy egy "kis"kínzás után!

Húú mennyi veseköves!

Kati!
Van összefüggés a kő és a magas vérnyomás között? Misi előbbivel kezdte, utóbbival folytatta, és hasonlóan mint Te. Rohantunk már ügyeletre mi is, törésen is vagyunk túl, sikertelenül, folyamatos kontroll alatt áll.

Jaimee!
Szép nevet választottatok! A Zali is tetszik. meg nekem a Jázi is...
:oops:

Tibinek utólag mi is boldogot!

Judit!
annyira jó képek a skacokról! Hunor annyira pasi! Biztos nem kérdeznek rá, kislány? bár lehet.... Nagyon szép szőke hajuk van!

Rita!
grat a kislányhoz!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit, tetszik a Jázi? :lol: Nekem az nem... de mi is szoktuk becézni, bár mi főleg azért mert ő maga nem tudja még kimondani a nevét és Jámimnak mondja, mi meg ebből Jámimkázzuk :lol: :oops: De szoktuk Jázmi-nak is hívni, szó végi -n nélkül... De ennél "durvábban" nem becézzük.
Bence meg kikéri magának a Bencit pl., mondjuk attól nekem is feláll a szőr a hátamon ;) (Férjem családjában hívják így páran.)
Kicsinek volt Bencike, Bencus, utóbbi még néha most is, de ő is inkább BENCE, csak így :)

Ti meg mindig becézve használjátok a csajok neveit, ugye? Még sosem hallottam Grétát mondjuk :)

Jaimee, magadtól fekszel vagy előírás? Mindenesetre jól teszed! ;) 1. legalább tényleg pihensz és lásd, ha muszáj, meg tudja oldani az ember ezt is 2. utána úgysem lesz rá lehetőséged ;) Bocsi! :lol:
Réka akkor nagyon ügyi!! :) Jázminnál tegnap du. óta minden pisi a helyére ment, a bilibe, utcán is bugyiban volt ma, mert már nem akarja a pelenkát felvenni... Viszont mindkét nap bekakált :roll: Hallottam hogy nyög, mondtam is a bilit neki, de még azt nem óhajtja odatenni... Remélem azért hogy hamar rendeződik ez a része is ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera!
Pl Leti már majdnem kettő volt, és ment a bölcsibe, akkor kaptunk észbe, hoppá a gyerek nem tudja nevét...ha kérdezik akkor is Letit mond. Az oviban meg Letttttizik. nekem attól áll fel a szőr a hátamon. Néhány gyerek is de ez sztem elhallás.

Grétát tényleg ritkán mondunk. sztem ő amúgy is inkább Gréti.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nekem is volt általánosban egy Letícia nevű osztálytársam és ő is LeTTTTi volt. Nem is értettem sosem.
Nem szóltál még az óvónőknek? ;) :lol:

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Sms-eztem Dorkával, túlvan rajta, azt írta, nem fájt neki, de még hat a fájdalomcsillapító és LÁT! :lol:

Nekem nem ennyire jók a hírek: a jobb vesémben van egy kő, a balon egy ciszta, közben elment egy másik kő, de folyamatban van még a homok ürítése. Egy hétig szednem kell kétféle gyógyszert (Rowatimex, Nospa forte), rengeteg folyadék, diéta (se csoki, se banán, se tej) vettek katéteres vizeletet, ki is tenyésztik, aztán majd meglátjuk, de a doki szerint, ha nem feltétlen kell, a még meglévő követ nem bolygatják meg. Ha rosszabbul vagyok, irány az ügyelet, de amúgy ő maga mondta, hogy ne jussak el odáig, hogy be kelljen fektetnie :shock: (itt a sebészetre utalják be az urológiáról a betegeket bentfekvésre)

Jaimee, NEM!!!! :roll: :lol: A Matyi-nak meg mi köze kérem a Mátéhoz?! :shock: "Amúgy" jobban vagy? Ne tessék itt ijesztgetni minket! :lol:

Kati, nekem is volt már korábban, én eddig megúsztam (de lehet, hogy ez lett volna a jobb) a zúzást, magától elment, de ez tényleg eszméletlen fájdalom... Neked nem kellett utána diétáznod egy ideig?

Balwin! A csóóókos! Még, még ilyet!!! :lol: :lol: :lol:

Vera, az én gyerekeimnek hangja sincs... amikor alszanak... egyébként meg.... :oops: :lol: :lol: :lol: Csak az anyjuk lányai, meg fia, istenem... :roll: :oops: :wink: :lol:

Anna most vitamin kúrán van, majd utána kell egy ismételt vérvétel. Szerintem ezt elhúzzuk nyár végéig. :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Judit, a Lettttiről egyből beugrott, hogy nálunk meg Luca olykor Lucca :shock: Nagyanyámnál mindig, de apukámnál is megfigyeltem már...
Én sem értem a Lettttit, nem is adja magát! A gyerekek meg biztos az óvónőktől vették át...

Jaimee, jaja, úgyis menet közben dől majd el a becézés - ha lesz :D Várom a privit :)

Szami, akkor hajrá homokürítés! Minél fájdalommentesebben...
Hehe, a csókos képekért vért izzadok...egy csomó közelítős, vagy távolodós képünk van. Konkrétanpuszis kb. 2...
Máté is "csacsogós"? :D Nekem úgy tűnt, jóval visszafogottabb a lányoknál :)

Kati, akkor te is ismered a magyarok istenét...

Tényleg, mennyi vesekövesünk van...kavicsbányát lehetne nyitni :) Najó, nem vicces. El tudom képzelni, mennyire szar lehet :(

Dorkának a fájdalomcsillapító utánra is fájdalommentességet! :)

Vera, Luca 95-96 cm :roll: A télen szinte semmit sem nőtt. Beszédhajlandósságot illetően ő is túlfejlett :lol: És bár Hunor is kóstolgatja a szavakat, sztem ő inkább az én fajtám lesz... (a múltkor mondta neki az apja, hogy olyan vagy, mint egy raptor...mire Hunor: terő! úgyhogy ő most egy naaagy, erős "terő" :) )
Haj: a képeken nem jön le rendesen Luca hajszíne :) Szőkének szőke, csak nem a fehéres fajtából...a védőnőnk mondta egyszer, hogy aranyhajú :) A szomszéd néni meg Szöszikének hívja :)

Jaigen: szóval aszonnyátok, ne túrázzak a kúszás(szinte)mentességen...jóóó, meggyőzhető vagyok :mrgreen: Csak azért hoztam fel, mert annyit mondják, hogy minden szakasznak megvan az értelme...aztán ők meg tényleg olyan keveset/silányul kúsztak; amint bírtak, másztak...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Dorka: jó, hogy túl vagy rajta, remélem ezután sem fog fájni!

Szami: nagyon fájdalmas lehet! Szorítok, hogy minél hamarabb rendbe gyere!

Nálunk a Dédik néha Dóriznak! :lol:
Ja, és még azt vettem észre, hogyha szigorúan kell a gyerekre szólni Apukámék folyamatosan Andikázzák... hát nagy úr a megszokás! :D

Balwin: én nem is emlékszem, hogy lett volna kúszás. Ha volt is, nem lehetett hosszú ideig.

Arra viszont emlékszem, hogy Maja már tök nagy volt, amikor állt és úgy csurgott a pisi a lábán nyáron, hogy észre sem vette! Azt mondják először észre kell vennie, hogy "történik valami", csak utána lehet elkezdeni a szobatisztaságra szoktatást. Nóri napközben teljesen megbízható már 5 napja még becsurgás sincs. Éjszaka viszont telepisili a pelust. Bőven elég egyébként 4 éves korban leszokni a pelusról. Semmiképp nem szabad stresszt okoznia sem gyermeknek, sem anyukának.

Maja meg megtanult 2 kerekűn bicajozni!!! Ez is egy olyan dolog, amit ő későn tanult meg, de ez is sikerült! :D Minden gyerkőc más!

A Maja sem annyira becézhető, mi sokáig Manciztuk meg Mancuskáztuk. :oops:

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Jamiee: elhiszem, hogy unod már néha a banánt! Egy kis idő múlva meg úúúúúúúgy hiányzik az embernek!

Judit: nekem is tetszik a Zali!

Szami: legközelebb mi is megyünk dumcsizni a csajokkal! :wink:

Rita: én is gratulálok a leányzóhoz!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Andi: jaj, nem unom a banánt, a "minden bajom van"-t arra értettem, hogy keményedek, görcsölgetek, nagyon nehezen mozgok, aggodalmaskodok, itt is fáj, ott is fáj, szét akarok esni medenceileg és farokcsontilag, émelygek, morgok, dörmögök, zsémbelek, sárkánykodom, hisztizem, elfelejtek mindent, mindig álmos vagyok, folyton fáradt vagyok, semmihez sincs türelmem, lassan semmi nem érdekel, csak önmagam és Zalán, nem akarok még szülni és hasonlók. :D

Szami: Köszi, jobban. Bár nem csinálok semmit, azt is nagyon lassan. Mekkora a kövecskéd? Olyan helyen van, ahonnan kijut magától?

Dorka: Szupi, hogy túl vagy rajta!!!

Vera: Magamtól. Így, hogy jobban lettem, nem megyek holnap dokihoz, hétfőn úgyis nst, ezaz.

Hát igen, a kaka pottyantása a bilibe egy másik lépcső volt nálunk is. Még most is látom rajta, hogy restelli, hogy előttünk kakál. Pedig biztatjuk, hogy milyen ügyi, de ő csak legyezget maga körül, hogy büdi van.

Örülök, hogy van akinek tetszik a Zalán, családi körben nem volt örömujjongás. :mrgreen:
jaimee1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.26 07:22-kor.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! :) Tegnap Pesten voltunk shoppingolni. A Sárkány Centerben 3500-ért sikerült tök jó kismama nadrágot venni, vékony vászon, úgyhogy teljese sikerrel jártunk! Kismama fehérneműt hol keressek??? Ami nem horror áron van..... Mert bugyit vennem kéne, kezdenekl kényelmetlenek lenni, meg melltartót is néznem kell... 8)

És akkor íme a kislányunk:
Kép

Szerintem ezt nem kell nagyon magyaráznom, profilból csíptük el és a keze az álla alatt van, mintha azon támaszkodna! :) A nagy gondolkodó. nagyon durva karja van, nem???? :lol:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Ja, ezt lehagytam: köszönjük a gratulációkat és majd a 29. héten megyünk Kecskemétre megint 4D-re, állítólag ott nagyon jó doki csinálja.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Rita: nem semmi ez a felvétel, nagyon jól látszódik rajta. A kecskemétiről már én is hallottam, hogy nagyon jó, így mi azt beszéltük, hogy lehet majd oda kéne mennünk. A bugyit, meg a melltartót próbáld meg ami a petőfi suli után lévő fehérneműsben. Én melltartót mindig ott veszek, és lassan majd én is megyek, ja meg bababugyim is onnan van, pamut, 200 ft volt darabja.

Kép
buthu
 
 


Szami: hogy vagy? Hat a gyógyszer?

Balwin: mindig lemarad mennyire tetszenek a gyerekeid!

Jamiee: pihenj sokat! Már csak pár hét.... Réka hogy koncentrál a bigyón! :D Nem semmi bilije van!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Bernadetteknek nagyon boldog névnapot kívánok!!!!

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Most is van Bernadett nap? Mintha nemrég köszöntöttük volna őket. Vagy én emlékszem rosszul? Nem tudom, Csongianya olvas-e még minket, de

nagyon boldog névnapot kívánunk Csonginak!

Ezt írta Dorka: Szépen gyógyul, kissé homályosan látok, szellemképesen. Nagyon zavar a fény, kicsit szúr mindkét szemem, de nem fáj. Sokat alszom, én is puszilok mindenkit!

Én ma már nagyon jól vagyok (igaz, szedem a gyógyszereket), délelőtt sétáltunk a városban Jázminnal, vettünk neki egy lila csíkos harisnyát, s élveztük a szééép napsütést (végre) :lol:

Rita, ezen a képen még én is látom a lényeget :oops: :lol: Tényleg nagyon jó felvétel!

Jaimee :lol: :lol: :lol: És engedte magát fényképezni a lány a bilin?! :shock: Az UH szerint: "kis kő"... na, az akkor most mekkora?! :roll:

Balwin, Máté a szája miatt lett félévkor négyes magatartásból... :roll: :wink: :lol: hááát, őszintén? Ti akkor annyira nem voltatok az ő társasága. Bár, valamikor (nem tudom Jaimee-n kívül ki volt akkor ott) azért eléggé előadta a Titanicos elsüllyesztését valami saját maga kreálta hajónak...

Andi, jaja, nem maradunk legközelebb itthon (bár, nekem csak akkor jó veled menni, ha haza is hozol..) Gratula a biciklizéshez! Anna se tud még. Annyira rossz az egyensúlyérzéke, hogy mindig elborul. Dehát majd megtanulja egyszer! Viszont már elég jól megy neki a görkorizás.

BBjudit, én most több helyen is azt olvastam, hogy igen, van összefüggés a kő és a magas vérnyomás között, sőt, akinél magas a vérnyomás, könnyebben alakul ki ciszta is.

Olga hová lett?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: