Új privát üzeneted érkezett!

Ezt nem hiszem el éjjszakai fájásaim elmultak,pedig már keztem örülni és parázni is egyben :shock:

elég ramatyul érzem magam,habár azóta fájás nem volt


Buthu!
Ki kell bírni,habár vannak nekem is elég feszült pillanataim,de Robika miatt ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, pedig azt álmodtam, hogy megszületett Vencel baba! :)
Valaki sztem már készülődik... :)
Kitartás, és amíg tudsz, írj magatokról!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Izgi, izgi, izgi!!! :D

Andi

Kép
Kép
andii
 
 

 
 

Katlina!
szorítok!!!!tényleg baromi izgalmas már a helyzet!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ó, aszittem örömhírre jövök! Katlina, kitartás! Ha más nem, szerda lesz a napotok :) Bár ha jól emlékszem, Robikával is szombat este kerültél a kórházba...szóóóóval.... :wink:
Kaka nálunk sem a helyén landol...vagy ki tudja, Luca szerint valszeg a bugyiban vagy a pelusban van a helye :)

Judit, a lányok akkor együtt alszanak? A kanapés fotó kapcsán ugrott be (azt sem most raktad fel...) :) Nemrég (öh...nálam ebbe a pár hónap is belefér) még írtad, hogy Leti veletek a kiságyban...

Márti, és tudják valahogyan fejleszteni a lányka látását?...
Mi Ajkáig mentünk a Mondeo-nkért :roll: No nem mondom, hogy hajde megérte (jó autó, csak az a baja, hogy van pár típushibája, és hogy nem mi vezettük kezdettől :) ), de használt kocsinál ne csodálkozzon az ember :? Nem könnyű megtalálni az igazit...

Újabb ezer éve felvetődött téma jutott eszembe, amit (tán?!) megválaszolatlanul hagytam Katának :roll: Miszerint velünk kapcsolatban nem rémlik, hogy nagybetegek lettek volna a gyerkőcök... Luca eddig egyszer kapott antibigyót, 13 hósan, gennyes mandulagyuszira. Komolyabb baja nem volt (kopp-kopp-kopp). Hunor már hendikeppel indult, hiszen antibigyóval kezdte a kinti létet...ő sokszor befelé taknyosodik (nem jön ki az orrán), aminek köhögés a következménye...

Kicsit a kölkökről: Hunor a felkapaszkodós stádiumnál tart, bármibe kapaszkodva felhúzza magát állásba. Ez megy bő egy hete. Még nem indult el :) És fura, de akárcsak Lucánál, nála is kimaradt a kúszós korszak. Max. 1-2 hétig tartott, és elég esetlenül csinálta...(nem tudom, ez a kimaradt művelet hogyan fog később lecsapódni...) Bezzeg a mászás :)
Luca beszéde meg szépen fejlődik, ömlik belőle a szó, mindent kommentál, visszabeszél, káromkodik :oops: , haragos nagymonológokat ad elő... A múltkor mégis jót mosolyogtam magamban: nagyobb gyerkőcökkel próbált kommunikálni, és olyan volt mellettük, mint egy kis ufo(nauta) :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Csajok! Valaki kitűz egy Freibe beülős időpontot? Mert én nem tudom hány körül szoktatok találkozni, viszont szívesen találkoznék veletek szemtől-szembe is! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Hát itthon..................

Ma idegbeteg napomat élem,biztos ez az ídő és a türelmetlenség



Vera!
Kérdezni akartam kaka ügyben,ez nálatok teljesen magától jött helyre?Mennyi ídő alatt??Robika sem hajlandó máshol kakálni-régen nem vol ezzel gond

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Megjártam E.-t nem talált semmi rendelleneset de terhes se vagyok(maximum gond) :roll: ,írt fel norculotot(nem tom hogy kell írni pontosan)az majd állítólag meghozza a bajom.De ez a számhúzásos sorbanállás 6óra 20-kor voltam ott 7.lettem és bekerültem féltízkor szörnyű!

Katlina:még bekerülhetsz szombat este
:D !Én is szorítok!

Kati Kép
virag9
 
 


Katlina, én is úgy érzem (gondolom) hogy vagy ma vagy holnap megszületik a picid :)
Egyébként nekem is így volt hogy beindultak a fájások szombat este, egész éjjel 10percesek voltak, aztán reggelre elmúlt minden. Vasárnap este ugyanez, és végül hétfőn du. elfolyt a víz. Úgyhogy szerintem ezzel jelez hogy elindult, és akár már ma este is kibújhat!! ;)
Írj ha tudsz még!! És esetleg mielőtt indulni kell majd, előtte is! ;) :oops:

Hátha ez a rossz idő is kedvez nektek, frontok jönnek-mennek ;)
Engem kiakaszt ez az idő, nem igaz hogy pont hétvégére romlott el ennyire :( Nem mintha hétköznap nem itthon lennénk, de apa csak most. És nem lehet semmit csinálni :?

A bugyizás is visszaesett persze, mert tegnap du. Jázmin kétszer is bepisilt, egyszer nem is szólt, és mikor észrevettem azt mondta hogy ne szóljál nekem ilyet :lol: Mármint hogy legközelebb menjen a bilire...
Utána pedig a szemem közé nézett és közölte hogy most bepisilek. És be is pisilt a nappali közepén :roll: Ezután szépen felvettük a pelenkát, mert mentünk ki a kertbe, semmi kedvem nem volt 10percenként öltöztetni :?
Ma pedig egyáltalán nem volt hajlandó bugyit venni... Viszont minden egyes pisinél megkérdezi hogy bugyi vagy pelenka van-e rajta.
Hát így állunk. Majd hétfőtől folytatom, mert akkor talán könnyebb ha csak ketten vagyunk és én is csak rá tudok figyelni ;)

Ja Katlina, szerintem Andira gondoltál, ő írta hogy volt egy idő mikor Maja idegen helyen nem vécézett. Nálunk ilyen nem volt, csak a bugyiba kakálás Bencénél, elég sokáig...

BalwinJudit, tökügyi Hunor hogy már áll :) Nekem ez mindig korai, ha az enyémeket nézem ;) Szerintem amúgy ha valamilyen módon kúszott is, és ha csak egy napot is, akkor már nem maradt ki ;) A lényeg úgy tudom a mászás, az fontosabb mint a kúszás.
Ti vágattatok már Lucus hajából? Néha úgy érzem kéne frissíteni a végét, de mikor frissen van mosva akkor meg olyan szép Jázmin haja.

FREI: nekem a szerda esték nem jók, akkor Á. későn jár haza, egyébként bármelyik este 8tól mondjuk. Vagy hétvége, de most lesz a börze, meg az Alma, ez biztos sokaknak nem jó időpont.

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!
Tegnap este a kolléganőimmel csajok estét tartottunk, hát mit ne mondjak nagyon jól sikerült!Próbálom magam egésznap formába hozni, de nem igazán megy.
Katlina! Bíztam benne én is hogy már nem vagy itthon, de hosszú még a hétvége, frontok jönnek-mennek.
Virág9!Bbj!Ti itt izgultok, hogy talán a klimax ideje jött el vagy legalábbis jöhetne, én vagyis inkább mi a férjemmel azon vagyunk hogy hármaska összejöjjön.
Balwin! Igen, lehet fejleszteni -erősíteni a látását, a játszószőnyegre, meg ahová csak lehet kerékpár villogókat szerelnek fel.Egyébként már annyit udok, hogy a szemészeti vizsgálaton kiderült, hogy 1 dioptria hiányzik és kap szemüveget, meg hallókészüléket is.De mivel ilyen korán észrevették hogy a hallással is baj van és már elkezdik az erősítést, nem biztos hogy élete végéig szüksége lesz hallókészülékre.
Vera,Andi!Gratula a lányoknak a bugyi nélküli napokhoz.
Jlevay!Tudom hogy vasárnap lesz a börze, de valamiért szombatot írtam.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Katlina: Hajrá! Szurkolok, hogy a hétvégén bújjon elő Venci baba.

Frei: Holnap este? Vagy Olga nincs itthon? Nagyon hamar van? Most még Dorka is ráérne esetleg. Vagy jövő péntek? Mert pénteken és szombaton hajnali 2-ig vannak nyitva.

Túl vagyunk a nagy családi összeröfffenésen. Kata szülinapja 3.0. Triplacsokis torta volt a Bástyából, nagyon fincsi.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Katlina: jó sokáig szenvedtünk vele. Együtt erölködtünk a wc-n, persze nem mindig sikrült, sőt... Iszonyatosan nagy átmérőjűeket kakált, volt hogy még be is repedt a feneke, így még jobban félt tőle, aztán elhagytuk teljesen a kakaót és actimelt, meg activiát adtam neki, meg sok gyümit és idővel otthon már mert kakálni és odáig jutottunk, hogy minden nap kakált. Aztán az oviban nem mert ott mindig visszatartotta, ha jött az inger. (Ezt a fékcsíkból láttam.) Kb 1 éve kakil már mindenhol ahol rájön. Egyébként szerintem a mozgás is jó hatással van erre. Lehet az ovival megoldódik. Látja a többieket minden gond nélkül wc-zni és akkor ő is így fog. Jó hosszú lettem.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Vera!
Bocs ja kevertem :oops:

Andi!
Hát mi most ott vagyunk hogy kap székletágyítót,hogy véletlenül se fájjon,most jutottunk odáig ha elkezdi akkor 30-40perc alatt végzünk,ez már a fél napokhoz sőtt az egész napokhoz képest nagy haladás,mostanában minden nap vagy minden másnap volt széklete,ügye a mindennapi lenne jó,de észreveszem hogy ha nem akkora az inger akkor tartogatja még :(


Márti!
Hajrá hármaska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata!
És mit mondott E.doki mitől lehet?
Jó hogy van ídőpont :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Egy kis nézegetni való

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!


Márti! De jó, hogy hoztál ennyi képet! :D Csini vagy! Hármaska??? Azta! Sok sikert! +++++
Fruzsinál remélem a fejlesztések használnak majd idővel.

Ööööö, sokminden kiesett.

Niki! Igazából jó a holnap, itthon vagyok ezen a hétvégén (múlthéten - húsvétkor voltunk Debrecenben). Mozi legyen előtte? Bár az fél 11-ig eltart... Na gondold ki! Örülök, hogy a botos dologból nem lett bajság.

balwin Judit! Ha megengeded, egy kis infó: Bajtárs úti oviban (Manóvár) április 19-én hétfőn lesz nyílt nap. :wink: De bármelyik délelőtt bemehettek, örömmel fogadnak minden látogatót.

Katlina ! Durva ez a kakilás Robikánál. Hátha túlesik ezen, és normális lesz a székelése.
És Vencel? Nem igyekszik kifelé a jó melegből ebbe e hidegbe, mi?
8)

Andi! Te jó ég! Tényleg, ti iskolába mentek! Azta! Én már alig várom az első ovis szülőimet! Amin szülőként veszek részt! :lol:

Jaimee még mindig olvas... Ne visszafelé olvass, hanem előrefelé Erika! Gyorsabb és érthetőbb! :lol: :lol: :lol: Bocsi!

bbj Judit! Te jössz Frei-be? Mert ha esetleg nem, a szövetszatírodat akkor is viszem, Nikinél jó helye lesz. Tényleg, Kolomposék nem akarnak mostanában fellépni?
Meg nem tudom írtam-e, hogy Csőrike divixesen is jöhet kölcsönbe. Köszönöm!
Ja, és ma végül a New Yorkerben vettem egy nyári kabát-blézer felsőt, olyan kis csini! :D Apa szponzorálta meg szülinapomra.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Képet kérünk róla!!!!!!!!!


Ja Vencel nem siet,még mindíg itthon


Márti!
Csinik vagytok nagyon!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szép napot!

Olga: Én igazából arra gondoltam, hogy ha olyankor mennénk a Frei-be, amikor 10-ig van nyitva, akkor előtte már nem mennénk moziba. Oda majd másik alkalommal. :D
De most elég nagy a hallgatás Frei ügybe, úgyhogy gondolom stornó. Judit taknyos lett és netük sincs. Katám meg elég nyűgös, szóval ma én sem mennék szívesen.
Nekem a kedd este is jó, ha esetleg összejönnék egy páran.
csni
 
 


Sziasztok!

Hát ez a mai Frei ez tényleg nem túl jó, de a kedd az 80% hogy nekem is jó lenne. De csak késő este, 8körül.
Ha Á. hazaér időben + az ovis szülői sem húzódik el nagyon, mert még össze kell majd szednem utána a gyerekeket, hazahozni, fürdés, vacsi, sztem leghamarabb 8kor tudnék indulni... De majd meglátjuk még kinek lenne jó!

Olga, ezen a szövetszatíron akkorát röhögtem :lol: De gondolom szatyor akart az lenni ;)

Márti, örülök hogy jöttél újra! :) Szépek vagytok, jó kis tavaszi képek ezek Angéláról :) Szeretnétek 3.babát? Fruzsi meghozta a kedvet? ;) De jó!!! :):)

Niki, képeket nem akarsz feltenni Kata szülinapjáról? ;) Milyen az a triplacsokis torta???

Katlina, mik a hírek?? Vagy ne is kérdezgessük? Lehet már tök zavaró hogy mindenki ki akarja beszélni a hasadból Vencelt... :oops: ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok

Vagyok, Misi vírust írtott annyira, hoyg elment minden csatlakozásunk, de már meggyógyult!

Márti!
nagyon csini vagy! harmadik? hajrá!!!!

Nálam a húsvét kicsit visszavetett, de a héten már próbálkoztam, de aztán meg egyik este vacsizni mentünk.... na de majd a jövőhéten. a Havi -3 kilám végül is megvan...

Kedd nekem is jó, ha addigra nem leszek még rosszabbul.. beszedtem valamit, már évek óta nem voltam ilyen beteg, úgyhogy már igazán kijárt.

Olga!
akkor is hozhatod a szatírkámat! na ezért szép a magyar nyelv!

kolomposék jönnek jövőhéten vasárnap. Valszeg mi oda nevezünk, nincs kedvem kétszer szonokra fordulni, és akiket szerveztem volna, azok is maradnak itthon kolompolni.

Jaimee!
ígérted, hogy jössz bővebben....

Katlina?????csekkolás! el ne feledd!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Bbj! Jobbulást kívánok!!Jó lesz vasárnap találkozni, én már nagyon várom.Egyébként a húsvét és a múlt e heti szabadság alatt én is összeszedtem pár kilót, de se baj majd jövőhéten lemegy.
Arról még nem is írtam, hogy Angéla valószínűleg iskolaotthonos képzésben fog szeptembertől elsős lenni.Itt Cibakon még nem volt efajta képzésben tanítás, nagyon kíváncsi vagyok rá.Két osztályt indítanak, az egyik a normál a másik pedig ez az újfajta.Persze hogy mindenki a másodikat szeretné.Áprlis 26-án lesz a beíratkozás.Angéla pedig április 23-án környezeti vetélkedőre megy.
Hármasról:Már jó ideje próbálkozunk, de nem akar összejönni.De voltam a múltkor Dinyánál és ő kivizsgálást javasolt, bízik benne hamár 2 volt akkor meglesz a 3.-ik is.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Márti
igen, írtad már korábban is hármaska projektet talán karácsony környékén?

Mi az az iskolaotthonos képzés?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Itthon..........



Vera!
Bárcsak valaki kibeszélné belőlem :lol: :lol: :lol: :lol:


Judit!
Jobbulást!!!


Márti!
Ja én is kivi vagyok erre az iskolaotthonos tanításra,nekem rögtön az ugrott be hogy benntlakásos-de gondolom nem erről van szó

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Iskolaotthon: Délután is van tanóra, kicsit jobb, mint a napközi. Van levegőzés is meg játék is ugyanúgy, de folyamatosan tanár van velük és nem egy napközis nevelő. Nálunk nagyon bejött ez a rendszer, és szerintem ez a legjobb.

Kép
buthu
 
 


Na, nekem MEGINT MOST jutott eszembe a mozi és a frei... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na de látom majd kedden! Remélem eszembe lesz! Valaki rámcsöröghetne 7 körül! :lol: :lol: :lol:

Hmmm.... én is napköziotthonos iskolában jártam ki az első osztályt. De nem sok minden maradt meg belőle. :lol:

Katlina! Izgi a helyzet! De Vencel "elfelejtett" megszületni hétvégén. Apa rohanhat haza (hacsak nem éjszaka indul be a szülés).

Szatír... ja, elgépelés. :oops: Okés, viszem Judit! És jobbulást!

Rita, Kriszta, helyzetjelentés?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Olga! Ma reggel megtekintettem a Szoljon.hu oldalát és láttalak benneteket Balázzsal amikor szavazni voltatok!

Kép
Kép
bmárti75
 
 



Kép
Kép
bmárti75
 
 



Kép
Kép
bmárti75
 
 


Márti: mi is az iskolaotthonos módszert választjuk! Itt már 4 éve van és nagyon szeretik a gyerekek és a tanítónénik is.
Itt úgy van, hogy 8-4ig vannak a gyerkőcök suliban, ezalatt az idő alatt van 4 órájuk és a házit is megcsinálják. 2 tanítónéni foglalkozik velük minden nap.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!

Olga! Nekem elég sűrű hetem lesz, holnap reggel a kórházban kezdek, UH-ra megyek és megmondja Úri Szabó, hogy melyik nap menjek az AFP miatti vérvételre. Megyek a hematológushoz is, ott lesz egy vérvétel megint. Szerdán 4D-s UH, amit már nagyon-nagyon várok! :) Remélem tényleg megtudjuk a nemét is. A náthából nagyjából kimásztam, egyébként minden a legnagyobb rendben. A pocakom nem nagyon nőtt a fénykép óta, eddig 2 kg-ot híztam, most vagyok 63.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Akkor holnap este 8-kor Frei? Nem mondom 100%-ra, de ha nem leszek hulla, akor benézek én is! :) Ha Kati vagy Dóri nem lesz ott, miről ismerlek meg benneteket? :oops: :wink:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


hi-hi :cry:
itthon...... :(

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
pedig most aztán van front! oylan hideg van! de azért szorítok!


Rita!
Honnan? sok csacsogó nő...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!


Katlina! Akkor már nem kell képet tennem az új blézer szerzeményemről... a szoljon.hu-n megtekinthető. :lol: 8) :oops:
Vencel elvan bent... akkor valószínűleg szerda lesz a nagy nap?

Köszi Márti a linket! :D

Kedd még nekem is jó... bár biztos hulla leszek. Rita! Ne félj, mi megismerünk téged! :D

Csodaszép idő van... :?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hali,

jövök már én is, csak kicsit sűrűek a napjaink....
Elnézést, hogy mindnekinek nem tudok reagálni, olyan rég írtam...

Holnap este nekem is jó, fél 9 körül érnék a Freibe. Ki jön még?


Katlina, várom ám az sms-t, éjjel is :)


Rólunk:
Bálint okés, helyrejött, 3 hónap elteltével végre nem köhög, nem rekedt, nem lázas, nem folyik az orra :)
Szabi füle semmit nem javult, ennek oka a hatalmas orrmandulája :( Akkora lett mára, hogy "lelóg" a szájába, simán lehetett látni a torkánál :( Emiatt nem szellőzik a füle, így nem is gyógyul, bármikor belobbanhat ismét. 1 hét múlva megint ránéz, ha nem húzódik vissza, előjegyez minket műtétre :( kb. 70 %-ra teszi a doki, hogy műteni kell, és 50%, hogy be kell ültetni egy grommet nevű tubusszerűséget, hogy ne záródjon a dobhártya, és kiürüljön minden... Hallani nem hall jól, abban bízom, nem tartós a halláscsökkenése.
Szóval emésztem a híreket..
Ja, és holnap Bálint Zsuzsánál kezdünk, egy pici anyajegyet elvakart a lábán, remélem nem lesz gond belőle.Ha már ott vagyunk, mi is ellenőriztetjük az anyajegyeinket. vagy 2 éve nem voltam :oops:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jó reggelt!

Valaki letudná nekem írni a terhesgondozó tel számát, mert ma kellenne telefonálnom az AFP miatt, és nincs meg a száma. Köszi előre is.
Majd délután már többet írok, mert akkor már túl leszünk a dokin is.

Kép
buthu
 
 


Ma hajnalban 4. 15-kor 3200 g-mal és 53 cm-rel megszületett Patonai Vencel baba!!!!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nagyon nagyon gratulálunk! Hosszú boldog életet, és sok-sok boldogságot kívánunk!!!!!!

Kép

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


És hogy már kép is van....Köszi Katlina! És Dorka! Nekem nagyon hasonlít Robikára!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Katlina: Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek! Nagyon cuki a pici :)

Kép
buthu
 
 


Katlina!
Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánunk mindkettőtöknek!

Képet majd otthonról....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Isten hozott, Vencel baba!!! Gratulálunk az immár 4 tagú kis családnak, jó egészséget, hosszú boldog életet kívánunk!!!!!!!

Tényleg nagyon hasonlít Robikára! :)

Dorka! Köszi az infot!

donkoaniko
 
 


Katlina, gratulálunk! Kívánunk nektek sok-sok tejcsit, boldogságot, egészséget!

Nem is olyan kicsi ez a Vencel baba :lol: (mondtad, hogy nem lesz óriásgyerek :) )

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina!

Gratulálunk Vencel baba születéséhez!!! :)
Hosszú, betegeskedés mentes életet és boldog gyerekkort kívánunk neki! :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Katlina: Nagy szeretetttel gratulálok Nektek Vencel baba születéséhez!

Dorka: Aj-aj! Nem semmi hírek, én is ledöbbentem most. Lehet egyszerre műtik a gyerekeket?

Márti: Nagyon szépek vagytok! Hajrá Hármaska!

Frei: Én is tudok menni.

Most pedig megpróbálok feltenni képeket én is.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
csni
 
 


Katlinának nagy-nagy gratula! És sok egészséget kívánok nekik!

Ha nem leszek nagyon fáradt, mindenképpen megyek a Freibe!

Ma voltam UH-on, jövő héten megyek vérvételre az AFP miatt, Úri Szabó szerint a héten még lehet korai lenne.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Na megjött az AFP, rendben van, igaz nem izgultam annyira, de azért csak könnyebb kicsit. :) Délután meg Zoboki, már viszünk videokazettát is. :)

Csni: nagyok szép lányaid vannak :)

Kép
buthu
 
 


Szió,

újabb hírek a kis Vencel babáról és anyukájáról!
Jól vannak mindketten, természetes úton született Vencel. Éjfeél körül kezdődtek a fájások, és 4.15-re meg is lett a baba. Kata is jól van, bár még fáradt, jobban megviselte, mint az első szülés. 4 ágyasban vannak ketten, azzal sincs gond. Komplikációmentes volt a szülés, doki-szülésznő is bent volt, akit választottak.
Röviden ennyi.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Niki, nekem is az jutott eszembe, hogy egyszerre leszünk-e vajon bent? de édesek a csajok, Kata nekem olyan sokat változott! Szépek nagyon!


Kismamiknak grat a jó eredményekhez!

Szilbee, hirtelen a három vonalzó megzavart :) :)

Bőrgyógyinál o.k. minden, Szabi kapott egy nyugtató krémet, 1 hét múlva kontroll. Nekem is okésak a pöttyeim, majd ősszel 2-3-at levetetek.

MA 16.30-kor szülői a leendő ovisok szüleinek a SZapáry oviban, akit érdekel!!!! Holnap de. pedig nyílt nap lesz, mi majd nyomulunk, ki jön még?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Katlina: no jól megsirattalak Titeket! Nagyon nagyon gratulálok a kis Vencel bébihez!!! Borzasztó irigy vagyok! És egyenlőre nagyon hasonlít Robikára :lol: :lol: :lol: Tök jó, hogy azért elég sima szülés volt :lol: :lol: :lol: :lol:

Dorka: Katlináéknál apás szülés volt? nem is kérdeztem korábban tőle... :roll: Jó, hogy Bálint meggyógyult. És nem túl jó hír Szabiról, amit írtál. Amikor Bencével a műtétje előtt előzetes vizsgálatokon voltunk, találkoztunk olyan kisgyerekkel, akinek olyan valami volt a fülében. Észrevehetetlen, meg nem is panaszkodott rá. Inkább a szülői tudat... , hogy szegény gyerkőc. Na meg a műtét tudata (Niki neked is... átérzem). De higgyétek el, hogy tényleg nem viseli már meg a gyerekeket az orrmandula műtét (a garatm. az kegyetlenebb). Egy szörpszerűt isznak előtte, onnantól semmit nem tudnak magukról, 30-40 perc múlva kint vannak... onnan van az ébredezés időszaka 2-3 óra, ez egy kicsit nyűgösebb lehet (bár Bencénél fél óra volt), aztán le kell őket fogni, mert csak a rosszalkodáson jár az eszük. (teljesen magán véleményként, de akkor is kikívánkozik belőlem: ha OÁ nem húzta halasztotta volna a gyógyszerezést, meg a várjunk még a végtelenségiget..., nem biztos, hogy sor került volna a műtétre, meg a fülébe a kis csőre.... Bár igaz, B.-t is műtötték, de nem volt beteg az orrmandulájától, csak állapotként maradt nagy neki, de semmi fül fájást, gennyességet, halláscsökkenést nem okozott)

Niki: nagyon cukker képeket tettél fel! Szegény Bence annyi nő között! Vagy élvezte (Vera?!)? Milyen két különböző csajszik? Természetre is? Nagyon tetszik, hogy ég és föld... :lol: (első kép a kedvencem)

Buthu: naná, hogy jó lett az eredményed!

Frei: apának ma angolja van este 9-től (meg pénteken is) Így én kilövöm.

Jaimee: lassan te jössz! (persze csak a másikban Judit után :lol: ) Néha kukkants be! Meglátod, a 37. héttől még a maratont is le fogod tudni futni, addig meg kitartást!

Kép

Kép
szolkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: