Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a dícséretet :P
S még írtam volna, de Mi felébredt :?
Puszi mindenkinek!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandacska,

Tejpepet en is adok mar neki, nagyon szereti. Tehentejet sem akarok adni neki, itt van olyan tej (fel literes) ami egy ev utan adhato atalakitva mint a tapi de olvasva az összetevöket azt sem szivesen adnam szoval ezert vagyok tanacstalan.
Ha nem lesz mar tejcim valamifele tejet csak kell adjak neki. Mindegy majd meg kiokoskodom.. :D Szerintem tapi lesz belöle.

Azert agyalok ezen ennyit mert tavasszal szeretnenk konzultaciora menni a Kaaliba. Ha pedig lombikozni akarunk nem lehet mar szopi.

Szep napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Véda Boldog Névnapot!

PAndus.. nosztalgiakép?

én is drukkolok... :lol:
Vendég
 

 
 

Anya ne fényképezz aggyá enni Kép

Éhes vagyook! Kép

jó, akkor megeszem az etetőszékemet! Kép

jó vicc volt mi? Kép
Vendég
 


Jucmuc! :D
Megkésve, de nagyon nagyon sok boldog születésnapot kívánok szöszi Davidnek!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép

a képek nagyon jók, szépek vagytok!

Pandus!
Nagyon jók a képek, Dóri gyönyörű! :P
Nekem, amikor megjött elég erős volt, és 1 hétig tartott, akkor még szoptattam, a nőgyógyász azt mondta, ez még nem az igazi mensi. Na mindegy, nekem azóta is minden hónapban pontosan ugyenúgy jön meg :? , fáj a hasam, ami korábban ritkán volt, és nagyon sok jön. (bocsi)

Katica!
Ez az alvás dolog nálunk pl. elég változó, eleinte nehezen aludt el, aztán könnyebben a kiságyában csititgattam. Mostanában ismét nehezebben, simizem, meg csak ott állok a kiságy mellett. Ahogy elindulok kifele már áll is fel, ha visszamegyek lefekszik. Szóval kivárom, míg elalszik. :wink:

Fanni!
Helyesek a fiúk! :P

Boni!
Zsigi nagyon ügyes, és nagyon cuki a képeken. Én is komp ellenes vagyok, meg fog tanulni járni nélküle is! :wink:

Petitpois!
Milyen volt a repülőút? Laura hogy van? Milyen otthon?

Kép

Kép
donika
 
 


Veda,

Kép

Boni,

Nagyon edes Zsigike, nagy huncut lehet... :lol:

Donika,

Nagyon szepen köszönjük! :P Mar csak egy het es Zsombor is egy eves lesz! :D Keszülödtök mar?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Jucmuc!

Nagyon szépek a képek, hangulatos, szép a díszítés! Mi is készülünk az 1. szülinapra.
Nagyon helyes a kicsi fiad.

Véda!
Boldog Névnapot kívánok! Ma van a névnapod?

Boni!
Milyen helyes Zsigi, olyan kis huncut fiú!

Mensi:
Nekem ugyanolyan, mint terhesség előtt volt. 8 hós volt Peti, amikor visszajött. Képzeljétek, (ezt csak Nektek mondom el) most már 9. napja sehol semmi. Nekem ilyen nem szokott soha lenni. Mikor vegyek tesztet? Én is szoptatok még, lehet, hogy bezavar a szopi? De akkor eddig miért nem zavart be?
Szóval a fő kérdésem, h mikor vegyek tesztet???

Kép
Kép
gömböcske
 
 


gömböcske szerintem vegyél... ha pontos szokott lenni.. drukkolhatunk?

donika hogyhogy nem az igazi ha még erős is volt? :roll: visszaszámlálhattok!

kompot egyből elvetettem :lol: igazából meg sem fordult a fejemben, csak sokaknál láttam, aztán teszveszen találtam 1500ftért agy Peg perego-t és gondoltam ha itt ti azt mondjátok oké akkor lecsapok rá,.. de így nem is foglalkozok vele!

még jó hogy vagytok Nekem!

:lol:
Vendég
 


Gömböcske :D
szoptatás alatt bármi lehet, de egy tesztet azért vehetsz :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na végre ideértem! :D
Léna megkapta tegnap a 3. oltását kicsit nyügi tőle, viszont még csak hőemelkedése sem volt 1ik szurinál sem. :D

Boni
boldog félévfordulót! Édes a fiad nagyon, és tök jó a szék! Szépen evett benne?

Jucmuc
Ti is nagyon szép család vagytok! Jó látni hogy ki van a név mögött. :)

Véda
sok boldog névnapot! :)

Alvással kapcs köszi... szóval általában mindenkinél problémás téma ez, de akkor bizakodhatok, mert ezek szerint változnak a szokásaik :) Körforgónak nálunk úgy örül, h. azon csak felpörög. Viszont most fürcsi után beájult!!!! Ki érti ezt :?: :D

U.i.
hajrá tesók!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Boniko,
Nagyon helyes Zsigi, a szék láthatóan tetszik neki :lol:

Gömböcske,
Én már tuti vettem volna :wink: Ezek szerint nem védekeztek?

Donika,
Szülinapi készülődés?

Katica,
Mi általában belázasodunk szurik után. Örülök, hogy nálatok ez elmarad :wink:

Jucmuc,
Igen, azt nekem is mondták, hogy szoptatás után 3 ciklust kell várni és mehetünk.

Én már igazi főpróbát tartok tesó ügyben, egésznap hányingerrel szenvedek :? Harcolnak a hormonok...
Vendég
 


Pandácska,
nekem ez most a 4. vérzésem, és csak most először olyan erős, mint régen. Eddig nagyon gyengék voltak a szoptatás alattiak. Most viszont egy-két hete már nincs tejem szerintem, barnika néha rácuppan, de csak nyugtatja magát. Úgyhogy Orsi, amit mond, tényleg úgy lehet. Hogy szoptatás alatt más.

KépKép
lili73
 
 


PAndus szegényke..de legalább van norm ciklus..remélem meg is marad! és akkor jöhet a spontán tesó! :lol:

Gombi volt teszt?
Vendég
 


Sziasztok! :-):-)

2 CSÍKOS LETT A TESZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)

De még megpróbálok nem annyira örülni, mert annyira de annyira az elején vagyunk.

December óta nem védekezünk, de elvileg nálunk nem lehet természetes úton baba a párom alacsony spermiumszáma miatt. Bár a nőgyógyászom mondta, hogy szülés után egy nő sokkal termékenyebb, és ha biztosra akarunk menni, akkor védekezzünk. Úgy voltunk, ha akar, jöjjön a baba, de nem is reménykedtünk.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Ez aztan a hir!!! Kezdek en is remenykedni, hogy nalunk is összejöhet spontan...
Gömbikem gratulalok!! Ha ket csikos akkor ott baba van! :P :D :D
Ja, es persze köszi szepen a dicsiket! :D


Katica,

Köszönöm! :P Alvassal kapcsolatban valoban sokat fog meg valtozni Lena baba. Davide is rengeteget 'javult', mostanra mar egesz ügyes. (bar pont ma ejszaka nagyon kikeszitett minket) :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Gömböcsek,
Óóóóó :lol: Szívből gratulálok :lol: Nagyon sokszor van ám ilyen, hogy a lehetetlenből lehetséges lesz :wink: Szuper :lol:

Lili,
Köszönöm!

Boni,
Igen, remélem ez így is lesz, de azért a spontán babához még más dolgok is kellenek, Apa megjavulása, petevezető kidugulás, de pozitívan állok hozzá. Gömböcske a példa :wink:
Vendég
 


Göböcske :D
szuper hír!!!!:)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali lanyok!

Gombocske,
micsoda remek hir szivbol gratulalok :lol: enisenisenis :lol: :lol:

Veda,
utolag is boldog nevnapot es koszonom a Laura dicseretet :lol:

Jucmuc,Pandus,
a szulinapi fotok zsenialisak,mindket unnepelt nagyon edes latszik az oszinte orom az arcukon.Mar en is ugy varom :lol:

Fanni,
a fiaid egyre szebbek de komolyan :lol:

Katica,
Lena nagyon ugyes volt,nalunk sem volt soha laz szuri utan.Alvas:nalunk is valtozo a napkozbeni altatas nehezkes,babakocsiban alszik meg mindig a leggyorsabban el.

Donika,
hogy allnak a szulinapi elokeszuletek?

A repulout tok jo volt,Laura vegigbohockodta pedig majdnem egy orat kestunk a havazas miatt igy vegul 3 oras ut lett mindenkitelvarazsolt,tancolt az ulesek kozott :lol: :lol: A vegen cicin bealudt a kis draga..Mire nem jo a szopi :lol: :lol:
Sajnos rogton masodik nap beteg lett eddig ez az elso komoly betegsegunk de nagyon ledontotte szgenyt,mandulagyulladas,voltunk dokinal kapott sajnos antibiot...Egesz nap lazas ejjelek borzalmasak,teljesen zombi vagyok..De legalabb itt vannak a nagyszulok ez is nagy segitseg..
Igy ez az itthonlet nem jol telik meg sehol nem voltunk es mar mindjart mehetun kis vissza..HA nem jon rendbe akkor persze elhalasztom a visszautat mert lazasan nem repulok vele...
Ugy sajnalom remelem hamarosan jobb lesz....

Boniko,
boldog feleves fordulot!Nagyon klassz a szek nekunk is PP van szeretem csak kicsit sok helyet foglal el..

Kép
petitpois
 
 


Kép Kép

Kép
petitpois
 
 


Gömbi juj de jóóóóóóóóóó! sejtettem!

mindenkinek hasonlót kívánok!

Pandus oké oké de akkor is ez már egy lépé felé :lol: :lol: :lol: :lol:

cuki Laura
Vendég
 


Nahát, Gömböcske :P , gratulálok! Ez gyorsan ment akkor :D
Képzeld, Csipiéknél is az volt, hogy ki van zárva, hogy spontán jöhet a baba és mégis Orsi baba spontán jött :wink: Szóval hidd csak el, babát vársz :D

Petitpois :P
De cuki Laura! Enyémeknek még 1 foguk sincs :shock:
Nem lehet, hogy a gépen fázott meg Laura? Mert ott mindig hideg van, meg légkondi. Gyors javulást neki! Meddig maradtok?
Igen, köszönjük. Szeritem is nagyon szépek :oops: Márkó mindig is az volt, Milcsi egy ronda kis béka volt, pláne a tejkiütéses pattanásaival, de ő is olyan szép lett :roll:

Pandus :P
Nektek is hajrá. De nem kicsit később akartatok csak kistesót?

Boni :P
Nektek is hajrá. Zsigi iszonyú nagy fiú!

Donika :P
Köszönjük! Te is tegyél képet!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Mi még nem akarunk :wink: Csak beszélgettünk róla Bonival, majd talán jövőre, vagy utána.

Boni,
Bizony, és szépen mindig csak egy lépéssel kell a célhoz közeledni :lol:

Petitpois,
Tündéri Laura, jobbulást neki!
Vendég
 


Sziasztok!

Petitpois!
Nagyon édes Laura! Kis Mosolymanó, jobbulást kívánok Neki.

Fanni!
Hát igen, az emberi szervezet sokkal bonyolultabb annál, mint hogy az orvosok bármit is biztosan ki tudjanak jelenteni.

Petinek is még csak 2 foga van, de fönt 4, lent 2 dudorodik, de már 1,5 hónapja dudorodik, és még fog sehol.

Mikor érdemes orvoshoz menni? A 9. hét körül?
Kicsit izgulok, mert pont kb. 2 hete kaptam meg az influenza elleni védőoltást, lehet ebből baj szerintetek????

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske :D
az influenza elleni védőoltás semmi gondot nem okoz.
érdekes a nemzetközi protokoll, mert kismamákat itthon nem oltanak, az izraeli ismerősömet meg kifejezetten oltották.
ezen egy percet se aggódj!
7. hét környékén már el lehet orvoshoz menni, elmaradt mensi + 2 hét kb.

---
mi a házasságunk megkötése óta nem védekezünk... 8 éve....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois,

Köszönjük szepen! :P Mar nektek sem kell sokat varni.. 8) Remelem Laura jobban van mar, nagyon szep a kepeken, tünderi kislany! :P

Gömböcske,

Ne felj, megerösitem amit Orsi irt. Itt is oltjak a kismamakat. En is be lettem oltva babasan es szopi alatt is oltottak.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok :P

Csak kapkodom a fejemet! Mennyi minden történt itt a hétvégén... :D :D :D

Gömböcske!
Nagyon nagy szeretettel gartulálok Nektek! Hát, ez valóban csoda... De vannak csodák! Nagyon szorítok kistesóért!

Lányok!
Köszönöm a köszöntéseket, aranyosak vagytok, hogy nem felejtettétek el :D

Pandus!
Dórikát ti nem febr.6-án köszöntitek? Közel van mondjuk a sz.napjához... De azért ő Isten ajándéka, így Istenke éltesse sokáig Dóra-napon!
Képet holnap, jó? Akkor töltöm fel az újakat, még melegek lesznek :wink:

Olyan jó nézegetni a babás képeket... Mindegyik a szívem csücske...

Boni!Neketek is szorítok a kistesóért!!!

Ma ettünk először husit. Alma-csirkehusi. Csabi nagyon nyitotta a száját :D
Úgyhogy gyarapodik a repertoár: alma, őszibarack, burgonya, rizs, sárgarépa, sárgabarack, és most a csirkehusi. De almát és krumplit majdnem mindenbe teszek neki.
Szopi még napi 7X, és éjjel 2X.

Miket tud?
Négykézláb mászik - most már szabályosan -, felül egyedül, pár percig ülve is marad egyenes háttal, feláll, de csak pár mp-ig tartja még magát. Ennyi.
Ja, és ha mondjuk, hogy "Csabi"odakapja a fejét! Figyel arra is, hogy "Anya, Apa, Lilu" :D Ja, és még ismeri azt, hogy "cici, és hami" :lol: :lol: :lol:

Mensi nálam még nincs, de nem is hiányzik :lol:
Vendég
 


Gömböcske!
Ez fantasztikus! Gratulálok! :P

Petitpois
Édes Laura, nekem is 1ből az jutott eszembe mint Fanninak, a repülőn nagyon meg lehet fázni. :? Jobbulást.

Véda
Nagyon ügyes Csabid!!!!!És akkor a kulcsszavakat már vágja! :lol: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Véda :P
Nagyon ügyes Csabi. Enyémek még nem másznak. Milcsi akar felülni, de még nem elég ügyi hozzá. Próbálgatja.

Lányok :P
Fürdőkarika majd csak akkor használható, ha a gyerek stabilan ül?

Khm, a biztonsági ülés vásárlás eredménye:
Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni pont olyan, mint a miénk! :lol: :lol: :lol: édesek benne a fiúk!

Kép
Vendég
 


túl vagyunk a 6hós kontrollon

7600g 71 cm :lol:
Vendég
 


Fanni :D
szuperek!

Boniko :D
jó a tietek is :D

jó sokatoknak van ultimaxa :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönjük! Zsigi is tündéri! Jó nagy baba, már majdnem mint az enyémek!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi :P
Kérhetnél tőlük valami jutalékot :lol:

Ja, tényleg, borostyán láncról szeretnék érdeklődni Hunci :D Boni :D talán Katica :D
Hol lehet venni? Hová kell tenni a gyerekre? Enyémeknek még 1 foga sincs, de Márkó elég nyügöske, s nyála is ezerrel folyik... van még értelme egyáltalán, vagy már elkéstem? :oops:
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni www.babacsoda.hu
nyakba kell tenni... de én sokáig csuklóra tettem :lol:

szerintem nem késő..azért javasolják 2 hós kortól,hogy megszokja... :lol:

ORsi ultimaxőrület :lol: :lol:
Vendég
 


ha szólhatok :oops: :oops:
Zsiginek szerintem az öve nincs kellőképpen meghúzva.
(lazának tűnik így kép alapján. ezen kívül a kabátos bekötés alapvetően nem túl jó, bár macerás megkerülni, ez kétségtelen - tudom én is, én is van, hogy kabáttal kötöm be őket)

az öv indulópontjához pedig a szabály:
ha a gyerek háttal van bekötve, akkor a vállvonal ALATT egy ujjal max. a vállvonalig, de semmiképp se fölötte legyen.

ha a gyerek menetirány szerint van bekötve, akkor a vállvonal FELETT 1 ujjal, max a vállvonalig leengedve, de semmiképp se alatta.

(bekötésnél pedig. övet koppig ki kell húzni, újabb típus ilyenkor racsnisan megy vissza - kattog -, és úgy megfeszíteni, az ülést így lehet a legjobban fixálni)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mi ez az ultimax örület? :lol:

Boni, ahogy Orsi írta, lazán van bekötve kicsit a fiad.De nagyon ééédes.

Fanni, a fiúk is :lol: és ahogy Boni írta, ott vettem ahol Boni, van ott leírás, mit hogyan kell haszánli.Akinek eddig ajánlottam, bejött :lol: Sokak később kezdték és szépen megszokta.Alegfontosabb szabály, éjjel-nappal-fürcsi közben legyen rajtuk.És csak olyan helyen vedd l. feljebb, ahol olyant árulnak, h különcsomózott minden szem , más nem jó.
Én 3 hósan raktam fel neki és azt sem tudom, milyen az a fogfájás vagy nemalvás.Szégyenletes módon gyermekem este 8-tól reggel 9-ig alszik :lol:

Édes fiamat elindítottam :lol: és ment 3-4 lépést, ha felállítjuk és elengedjük, megy.Végre.Bár még nem tud felállni kapaszkodás nélkül, de ha már felállt , akkor elindul magától, csak azt a csúnya kapaszkodás nélküli felállást ne kelljen megtanulnia :lol:
Vendég
 


Fanni
szééép! újnak tűnik?! Ultimaxos topic?? :) Milyen kis diadalmas képet vágnak benne :) cukik
Láncot apa rossz szemmel nézi ,mert benyomódik a gyerek nyakába, tokájába :oops: és leszedegeti - mármint apa, gyereket nem zavarja.Én eélbizonytalanodtam mert tényleg kicsit mély nyomot hagy, de hagynám magam meggyőzni...Hunci, Boni??

Orsi
ha már umax, menet közben,sőt mióta be van szerelve" nem tudom a dőlésszögét állítani, fektetni.Vajon miért? Kint még simán ment.

Kép
katica_75
 
 


Katica, hány cm-st vettél?enyém alapban 32 cm-es.Sztem ne vegyétek le, mert ha a gyereket nem zavarja, nincs gond, Hunornál is benyomódik, pláne este ill alvás után,amikor ébren van, akkor simán lóg a nyakán.Alvás közben a te láncod (ha hordasz) hátrébb kerül, legalábbis én ezt tapasztalom.

()megj
Hunor 2szer már olyan kis bután forgolódott álmában , amikor kivettem, láttam, nyaklánc sehol, pontosabban egyszer bodyba csúszott, egyszer meg a kezében volt és játszott vele.Ilyen is lehet, nem kell megijedni, nem tud megfulladni töle, ha valaki igazi babás nyakláncot vesz.
Vendég
 


Hunci
lemértem ez is 32-es. a minimanóban vettem,sztem nem műanyag, pont olyan mint a netes amit ajánlottatok.Én sem hiszem hogy fájt volna a le-benyomat, csak piros volt,de igazából csak megerősítést akartam :) köszi akkor visszateszem. :lol:

Kép
katica_75
 
 


Katica, néztem most neked, van nagyobb is, esetleg vegyél nagyobbat.Tedd vissza tényleg, hidd el, megéri,remélem, legalábbis, h nálatok is beválik.
Vendég
 


http://babacsoda.hu/component/page,shop ... Itemid,26/

Ez Katica egy elég jó, pont nektek, és akkor állíthatjátok a méretet.

VAgy ezek 35-38 cm:

http://babacsoda.hu/component/option,co ... Itemid,26/
Vendég
 


Köszi csajok, közben nyomoztam, Tesz-veszen van olcsóbban is :wink:

Katica :P
Újak :oops: :oops:
Menet közben és úgy egyáltalán csak akkor tudod állítani a dőlésszöget, ha menetiránnyal szemben ül Léna. Hátrafelé 1 fokozat van.

Huncinak gratulálok :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fani, édesek a fiúk! Gondolom, nem melletted, hanem mögötted vannak a kocsiban.Ez nem okoz gondot út közben? Most arra gondolok hogy látom, mindenki maga mellé teszi az anyósülésre, hogy kéznél legyen a baba, ha sír (pl.), de ez ikrekkel ugyebár megoldhatatlan. 8Csak kíváncsiskodok, hogy hogy is zajlanak a hétköznapi dolgok ikrekkel.) :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Orsi ööööö itt nincs bekapcsolva :oops: mert kb 5 házzal arrébb mentünk falun belül egyik mamától a másikig... na jó felelőtlen voltam.. de levetkőzetni ilyenkor nem szoktam... :oops: :oops: :oops:

köszönöm a tanácsot...
Vendég
 


Baba :P
Szia! Én még 3-asban nem voltam velük sehol :oops: Vagyis csak 1 nagyon rövid úton. Akkor egyik az anyós ülésen "ült".
Ha 4-esben megyünk, én hátul középen ülök, mellettem a 2 gyerek. Illetve eddig így volt, de mivel ezek már rendes ülések és nem akarom ki-bekötni őket, amint betesszük Apa autójába, én előre fogok ülni. Remélem, akkor is jók lesznek ott hátul... Az autóban eddig álom-gyerekek voltak :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Akkor itt semmi gond :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni, szóval új :lol: írogattál mindenfélét hogy így nem új meg amúgyis, de cak újat vettetetek :lol:
Én mindenen spórolok, amin tudok, pl turis ruhák, tescos pelus stb, de a biztonság és kaja az tabu.Jó kivéve az ultimaxot, na az használt volt, de akitől kaptam , benne megbízok :lol:
A láncnál vigyázz, hogy minden feltételnek teljesülnie kell:külön csomózott szemek, ne fém hanem kifejezett borostyánköves kapcso legyen ami tekerős és nézd meg hány cm, mert látod,Katicáéknál lehet kicsi a 32 cm.Nyaktól függ, esetleg nézd meg a nyakukat mert pl abbana a boltban ahol én vettem, a 30-35 cm -eseknél lehet 29-30, 31, 32 stb méretre kérni és ugye itt van gyerekláncméret is, aminél szintén méretre kérheted.

Baba,én sem anyósülésre teszem a gyereket.
Vendég
 


Hunci :P
Igen, én is igyekszem spórolni, legtöbb ruci már a bababörzéről van, használtak, azok is pont, amiben a kép készült. Pelusunk Libero, de eddig mindig valami kedvezménnyel vettem. Nekünk csak ez vált be. A biztonság viszont szerintem is nagyon fontos, meg aztán vettem pár használt dolgot a neten és nincs idegem napokig súrolászni... no meg a garancia... azért ülésnél nekem ez fontos. Kivételesen Apa is így gondolta :lol:
Köszi a lánc tippet. Csuklóra nem szokták tenni? Vagy akkor megrágják?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Akkor Nálatok is bármikor bármi lehet...;-)

Nagyon aranyosak vagytok, köszi, hogy velem örültök, de még annyira nem merek örülni. Bár maga a tény is kész csoda, mert erre rendkívül kicsi volt elvileg az esélyünk.

A nőgyógyászomnak nem olyan szuper uh-ja van, mint a Kaaliban, ezért még várok 8-9. hétig.

Fanni!
Fiúk mennyire nem hasonlítanak! De nagyon szépek! És milyen nagyfiúsak!
Hol vettétek az autósülést? Nekünk is aktuális, elvileg 13 kg-ig jó a babyhordó, de már nagyon kezd szűk lenni.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


FAnni, Boni pl csuklóra tette egy ideig, de én oda azért nem tenném, mert "feltűnőbb" neki és mi van ha megrágja...meg az már nagyon kislányos, így meg olyan menőpasi :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?