Új privát üzeneted érkezett!

Fridus, nagyon boldog szülinapot Balunak! Nagyon édes a tortaevős képeken! Majd ha eljön az ideje, én is valami olyat akarok Samunak, aminek nekieshet :-) Ami a többi kajálást illeti: ha ennyi mindent megkóstolt, akkor lehet, hogy meg kellene próbálnod, hogy a ti kajátokat kapja ő is, úgy tűnik, a felnőtt-menü jobban bejön neki. Mostmár nagyfiú, majdnem mindent ehet, legfeljebb a tejberizst még egy darabig kihagyjátok :-) Egyébként éhen biztos nem hal, nem kell ettől tartani. Egy barátnőm kisfia hosszú-hosszú ideig csak mákos tésztát, kakaós palacsintát, és szigorúan más tányérjából néhány szem répát meg max 3 kocka husit evett, ezen kívül napi 3 üveg kakaón élt. Aztán lassan rászokott másra is. Nem mondom, hogy ma már mindent megeszik, de azért jó a helyzet, és a kiskrapek már karatézni jár :wink:
Samu tegnapi/mai ebédje: olaszos paradicsomos-cukkinis durumtészta-csillagok csirkehússal. Annyira jó lett, és szerencsére sok, hogy egy részét én ettem meg :-)
danann
 
 


Köszönjük a köszöntést!!
Csak az a baj, hogy panaszkodom, hogy a gyerek nem akar enni, erre nagyiéknál mindent megeszik és nem jön ki semmi, itthon meg ugyanazt kóstoltatom és a plafonig vágja. :-)
Én most egy piskótát sütöttem, csoki pudinggal bekentem, és leöntöttem Katica tortabevonóval, tök egyszerű volt.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

" a nagyi főztje az biza a nagyi főztje"!!!!!!
Domival ma megkóstoltattam a krumplis tésztát. Nem lett túl fűszeres és sós sem,hát adtam neki.

Olyan adagot bevágott hogy csak na és még tátogott ezerrel!!!
Mondtam, mostmár elég!!!!
Valamelyik nap meg 1 virslit evett meg, egyedül, kézben majszolgatva.
Szójamenteset vettem neki.

Ja és nagyon kemény a tortaevős kép, a párom itt röhögött Balu haverunk majszolgatásán.
Fridus! Birkapörit hagytál nekem???

Törpiek hol vannak?

Nadimo, Mesi, Mazsuzs, Nuncili??
Timesz gyere Te is mesélni, mi volt Olivér szülinapján?!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

 
 

Sziasztok lányok, bocsi hogy csak most jövök, de 1 hetes kezelésen voltam , most jöttem meg.

Fridus! Nagyon boldog szülinapot kívánok a te édes kis Baludnak! Tünemény a képeken!!!! :lol:

Én is teszek fel 1-2 szülinapos képet a múlthétről:

Kép Itt a piros Ferrari tortám!

Kép Anyával nézem a tüzijátékot

Kép Nem is rosszalkodtam!

Kép
timesz
 
 


Köszönjük, mi is boldog szülinapot kívánunk Olivérnek, mi még nem totyogunk, csak néha ácsorog, bár tegnap óta rosszalkodik, hisztizik, távirányítót dobál,hol a mobilomat, nem tudom elvenni tőle, csak ha már eldobta, de akkor nagyot csattan.
Ahhoz képest, hogy este fél 9-kor aludt el a Balu, ma fél 6-tól fent van. Olyan sötét volt még, hogy lámpát kellett kapcsolnom, hogy lássak valamit.

Kép
fridus
 
 


Csajok, nem tudjátok mennyiért lehetne eladni azt a hintát, amit itthon használtunk?

Kép
fridus
 
 


SZIASZTOK!
BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK OLINAK ÉS BALUNAK,sok puszit nekik!
jolvagyunk ,megint jok a 2 hete levett vér és vizelet eredményeink,a vegyész mondta tök egészségesek vagyunk,neaggodjak!!
most azon aggodom hogy alig eszünk,2hét alatt 50gr hiztunk,tök gáz,ez nagyon kevés,igaz hogy én is a szülésig 27évesen 48kg voltam,dehát.....
reggel 8kor 120-150tápi,10kor 80gyümi,12kor 120fözi,4kor 100ml vmi,este 8kor 120 tápi,közben cici is,tea is,alig 700-800ml naponta.
jön az also 2 fogunk alul....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Máris megvan az oka, hogy tán miért nem eszik Szonja rendesen.
Örülök a jó eredményeknek!!!

Timesz!

Nagyon jól nézel ki!!!!!!De komolyAN!
Tutik a képek, látom Olivér nagyon élvezte a felhajtást maga körül.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Na sziasztok, Balukám éppen alszik,anyámmal együtt. Ketten alszanak:-)
Én addig kitakarítottam.
Megyünk át Kispestre, majd aput felszedjük és együtt jövünk haza.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Szobahinta? sztem olyan 4000 és 7000 között, ami állapottól függ.
Itt nézz körül www.vatera.hu

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Itt vagyok , ragyogok .... :P

Legutolsó bejelentkezésem után nyaraltunk egy keveset, Sopronban voltunk a Szieszta hotelben, és onnan pedig minden nap átmentünk Ausztriába. Vidámpark, állatkert, kirándulás, városnézés, wellness, aquapark csúszdákkal... stb.
Olyan fáradtan jöttünk haza hogy kellett egy jó hét mire összeszedtük magunkat valamennyire.
Ez nem panasz, de az ember tényleg megpróbál mindent megnézni és kipróbálni a szabija alatt, mivel csak akkor van erre lehetősége, de ez piszkosul kimeritő. Néha nem is értem hogy van ott annyi látnivaló amikor szinte minden évben oda megyünk és mindig nézelődünk.

Éppen hogy hazajöttünk, 2 napra rá már kezdődött a suli-ovi, és az első hét igencsak rohanással teli volt.
Talán most már lecsengett a java, most már csak jól kell szervezni a dolgokat, hogy mindenki időben oda érjen ahova kell.

Közben dolgozom ezerrel, meg 2 hét múlva ismét kezdődik az angol sulim, amire nagyon szeretnék menni. Nem tudom hogyan alakul, mert munkám is sok van ,(szerencsére ) ezért ez is egyeztetés függő.

Szóval ezért nem tudtam jönni. Olvasgatásig mindig eljutok, de irni már nincs idő sajnos.

Azért jól esik ha kerestek, és hiányoltok.

Mindenkinek aki ünnepel sok boldogságot kivánok.

A feltett képek nagyon jók, a tortások is szupik.

Ha tudok én is rakok képet , de még a telcsim memoriájában vannak, ki kell onnan mentenem a gépre.

Nuncili : nagyon örülök az eredményeknek.
:P :P

Timesz : remélem jobban vagy, a képen nagyon szépek vagytok ,és az a kocsi nem semmi ám.....


Krisz : külön köszi amiért mindig hiányolsz... nagyon rendes tőled.


Puszi mindenkinek
nadimo
 
 


Sziasztok, én is itt vagyok, kicsit megkésve. Már elmúlt 6 óra bőven. :-)
Gyermekem este fél 9-kor aludt, és 5 után kelt fel, nem lehet utána visszafektetni, csak ha ő akarja, az meg 8-9 óra felé van, és utána már csak ebéd után alszik,ami már most megvolt, úgyhogy remélem hamarosan bekövetkezik.
Addig is gyorsan össze dobom a sóskát, a pörköltet, és a lecsót, mert máskülönben nem lesz időm főzni.

Kép
fridus
 
 


Ja, barackos túrót evett a Balu és kezdi megérezni a túró rudi ízét is.

Kép
fridus
 
 


nadimo,végre :D :D
Már nagyon hiányoztál...
Vendég
 


Nadimo!

Végreeee!!!!
Akkor olvass minket legalább!!! :D
Most mit dolgozgatsz amúgy?

Cseriani!

Elizácskának millió puszikát, Sok boldogságot, egészségben és ép elmében megért öregkort kívánok előre a szülinapja alkalmából!
Sajna holnap nem bizti, hogy tudok jönni, azért írom most!

Tortából interaktívan küldjetek!!!! :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta köszönjük szépen.
Melyik nap ehetsz tortát? Mert akkor küldöm :lol:
Dekában szinte semmi nem ment le rólam,viszont kisebb lett a hasam,hála neked. Már csak 5 hós terhesnek nézek ki,nem 8 hósnak :oops:
Vendég
 


Csajok, ne is mondjátok, még szoptattam, alig voltam 69 kiló, most meg 75-öt ütöm és csak a hasamon van. Anyám mondta is , mehetnék szülni megint, mert akkora. Balunál talán kisebb hasam volt. De már mások is megkérdezték, úgyhogy találnom kell egy diétát, amivel lefogyok és nem szédelgek a kevesebb evéstől.
Elizának boldog szülinapot kívánok!!

Kép
fridus
 
 


az olvasgatás az mindig megvan , azzal nincs is gond, de ténylegesen leülni a gép elé és irni az már nem csak pár pillanat.
Leginkább este lenne lehetőségem, de akkor a férjemnek is kell a gép.... na mindegy.

ezek a kilók,

:oops: :oops:

éppen én is azon gondolkodom hogyan tudnék eljutni valahova ahol mozoghatnék. Én leginkább itthon szoktam tornázni , mert elmenni akárhová is lehetetlenség.
Mindig közbejön valami. A nyaralás alatt rám is jött egy kis plusz, mert ott állandóan enni kellett, svédasztalos reggeli, vacsi, rengeteg finomsággal, változatos -izletes ételekkel, és ami a gyengém SÜTIKKEL !!! Az este 9 órakor történő zabálás nem igazán tett jót.
Hiába próbáltuk egyensúlyozni szaunával, wellnessel nem sokat segitett.
A plusz maradt. Nekem is inkább a hasamon van , meg inkább plötyi lett a böröm itt-ott. Egyébként csak 52 kg vagyok, igy nem is fogyni csak átalakitani kellenne a dolgokat.

cseriani : sok boldogságot Elizának.
:lol: :lol:

krisz : egy családnál dolgozom , a gyermekre vigyázom.
Nagyon szeretem őket, a kisfiúcskával szuperul kijövünk.
Nemsokára lesz kistesója is, úgyhogy babázhatok. :P :P

Mellette pedig továbbra is megyek segiteni az újszülött ellátásban ha valakinek szüksége van rá és engem hív.

Egyszóval babázom !!!! Munka az van szerencsére , mindig van mit csinálnom , csak a hét kevés. Sajnos nincs mindenre idő, szelektálni kell a feladatokat és leginkább magamra nem marad semmi. A sulim is lassan kezdődik, azzal sem tudom mi lesz.

Sok puszi
nadimo
 
 


na ma én vagyok az első ???

mindenkinek jó reggelt, már amennyire jó lehet egy ilyen esős-hideg nap. Rettentő nehezen keltünk, alig várom hogy este legyen és újra aludhassak. :cry: :cry:

De fel a fejjel, és nézzünk pozitivan az elöttünk álló napra.... :roll:

pusz
nadimo
 
 


Na,mi 7-kor keltünk, de már alszik a Balu legalább 1 órája
Szar az idő, de rá se rántsünk, szerdán már jobb lesz.
Még szerencse, hogy van kajánk.

Kép
fridus
 
 


na,pár szülinapi kép:
Eliza az új motoron: Kép
tortaevős: Kép
és a buliban elfárt két kópém: Kép
Vendég
 


NADIMO!

Szonja 6900gr,3hete 6800volt....mitörténik??egy barátnömnek is ez volt a lánya 7-8hos korába,alig hizott.Szonja 2650gr született,és állitolag 10kg-nak kéne lennie majd 1 évesen...sztem nem lesz annyi.mit mondanál,mondanátok erröl???
Mellesleg visszaadhatjuk hamarosan a közgyogyigazolványt!
hát lányok biztosan tudjátok ti is páran milyen érzés amikor a megszületett babátokrol,vagy ismerösröl aztmondják gyogyithatatlan beteg,szörnyü volt ez a pár honap,sokat bőgtem,de eljött ez a pillanat is,nagyon remééltem,és most kimondták hogy egészséges :P
Még járni kel kontrollra félévente.Addig is ingyen BKV!!! :lol:

ELIZA BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili,Eliza 3670g-mal,55 cm-rel született,és 1 évesen 9670 g és 75 cm. Jóval nagyobb súllyal született,mint a lányod,és ő sincs 10 kg!!!!!
Vendég
 


Jo is hogy eladjuk a kocsimat,remélem megveszik,mert ma reggel vittem Ádikát oviba,és egy F.sz FÉRFI mögöttem majd letolt az utrol ahol 50nel lehet jönni én meg 60nal mentem,az a paraszt meg a kocsim seggében végig,mikor lefordultam balra direkt ugy álltam hogy ne férjen el mellettem,erre felmegy a fűre kikerülne én meg lehuztam az ablakot és üvöltöttem hogy hova a k...a anyádba sietsz te állat,a halálba?? :twisted:
Szerencséje hogy nem vagyok egy 130kg-os emberke mert kiszállok és kibelezem.... :evil:
Na hát igy indult a mai napom,de jobb lett ahogy hazaértem a lányomhoz meg a férjemhez.

NADIMI!Megirnád hogy mennyi a szállás Sopronban mi is mennénk majd négyen pár napra ha elment a kocsi.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Most képzeld el az én párom 120 kilós, és mindig kiszáll az ilyeneket ráncbaszedni!
Mi is eladtuk az én kis twingómat, pont azért, mert mindig tologatják a autót és apa octaviajával járok most.

Lívi!

Boldog hófodulót SAMU haverunknak!!!

Bocs lányok, most ennyi, ez kis vacak perpeetum mobile (Domi) nem hagy nekem 5 perc nyugit sem.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nadimo!

Az jó dolog amit csinálsz!!!!Biztos nem unatkozol! :D

Cseriani!

Isteniek a képek ám!!!!

no tényleg léptem
Holnap megyek be a munkahelyemre, megbeszéljük, jauártól elvben munkába állok...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz, nem tudtam tegnap meg ma napközben jönni, de Dominak is boldog hófordulót, utólag is.

Elizának is boldog szülinapot utólag... Az a motoros kép nagyon jó, látszik a huncutság minden porcikájában! :wink:

Nuncili, előbb-utóbb minden baba növekedése belassul, aztán majd megint lesznek gyarapodósabb időszakok. Ha nyugodt baba Szonja, akkor nem éhezik, nincs baj, szerintem. Samu az elmúlt 5 hónapban csak havi 20-25 dekát hízott, de minden téren szépen fejlődik, én sem izgulok. Szerintem csak örülj annak, hogy hivatalosan is egészségesnek nyilvánították, ne keress valami újabb aggódni valót!
danann
 
 


nuncili : küldtem egy e-mailt :wink:

krisz : hát tényleg nem unatkozom, de nagyon örülök hogy igy van.
:P ráadásul azt csinálom amit szeretek, szerencsés vagyok.

pusz
nadimo
 
 


danann,mikor Kristóf született meglátogatott egy ismerős szülész(nem nála szültem),és azt mondta,Kristófnak még a szeme sem áll jól :wink:
Elizánál már nem mondott semmit,csak mosolygott :P
Jelenleg mindhárman betegek vagyunk,de ez szerencsére a gyerekeken nem látszik meg,én viszont alig állok a lábamon :cry:
Szépen kisütött a nap,kicsit kimegyünk,hátha a levegőn jobban leszek-bár kétlem :?
Vendég
 


Cseriani!

Jobbulást Nektek!!!!
Takonykór Dominál is van. Nem szipog, nem folyik az orra, de amikor eszik, akkor sűrűn kiköpi a cumit és kapkod a levegő után.Olyan újszülöttes télibabás tortyogó hangja van.
Érdemes kiporszívózni, vagy ez ilyenkor olyan mélyen van, hogy csak szadiznám vele?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta én szívom neki,nem sokszor,max.3-szor,és csak akkor,ha nagyon muszáj. Elalvás elött,stb...megy kap cseppet is a nózijába,meg mikor taknyi,akkor az első 3 nap kap calcimuscot is,naponta 2x fél ampullával.
Egyébként eléggé folyik neki,sokat kell törölni,mert néha még a homloka is taknyos :?
Vendég
 


Csajok, mi is szívunk, méghozzá orrot, porszívóval, kb óránként. :cry: Még úgy is totál szörcsög szegénykém cicizés közben, ha közvetlenül a szivattyúzás után kap cicit, elég rettenetes. Most estére elindult felfelé a testhője is, kapott egy kúpot éjszakára. Homeós cuccokat kap (csak holnaptól rendesen, mert nem volt minden amikor én voltam patikában): Echinacea, Coryzalia, meg Cebion cseppek, és Salvus víz az orrba. Remélem, holnap javul, elméletileg mentünk volna tanácsadásra, de ugye oda egészséges babák járnak... Szegény drágám annyira szörcsög most álmában is! Úgy sajnálom, bár ő nem szenved annyira, egész jó kedve volt napközben.
Egyébként kezd rászokni a zabálásra, hihetelen, hogy időnként mennyit eszik! Csütörtökön benyomott egy 22dekás üveges főzeléket, és fel volt háborodva, mikor elfogyott. Hogy elhárítsam az éhezésből fakadó közvetlen életveszély, adtam neki egy kis joghurtot is, 3/4 pohárral tűnt el benne! Tegnap anyuéknál kapott husis-gesztenyés krumplit, nem sokkal később ettünk mi, akkor rendesen termelte a répát a levesemből egy kis durumtésztával, meg a vörösboros vaddisznó szaftjába tunkolt krumplit. Egyszer csak már nem kellett neki, halleluja, ehetek nyugodtan. Kb 3 perccel később befutott apja, aki késve csatlakozott a társasághoz, ő is leült enni, szerintetek ki kapaszkodott fel azonnal az ölébe, és kezdett kunyerálni? :lol: Apja, anyja fia :wink:
danann
 
 


Lívi sztem ne szívd porszívóssal óránként. Nekünk soha nem engedte a doktornéni,azt mondta,naponta max.3-szor,meg a fül-orr gégészeten is ezt mondták. A közbeeső időben a kis kézi szarsággal kellett megoldani,meg hagyni,hogy follyon,és azt törölni. A porszívózás,még akkor is,ha gyengén csinálod,bár a cső le is szűkíti magát...,szóval,minél többet szívód,annál jobban termelődik ismét. Ezeket fül-orr gégész mondta.
És hatásos a calcimusc is.
Én a homeóstól azért tartok gyerekeknél,mert a homeop. ugye először felerősíti a tüneteket,majd azokat nyomja el,illetve szünteti meg. Magamon alkalmazom én is,allergiára...
És ugye a nyálkahártyán ker. oldódik fel,és szerintem ha feloldod a golyókat vízben,hogy be tudd adni,annak azért más,enyhébb hatása van,mint ha a pici nyelve alá tennéd. De ez lehet csak az én véleményem :shock:
Vendég
 


Nadimo!

Nem kaptam emilt!!!

Jobbulást mindenkinek,aki beteg!!!!

LIVIA!
Igazad ven nem akarok én rémeket sem látni,csak aggodom,remélem feleslegesen,csak a fődokinéni mondta hogy 10kg nak kell lennie 1 évesen,és ez sztem tök hülyeség,én is tök Samu vagyok,voltam mindig is gyereknek,és a Kismama ujságban is láttam egy kislányt akinek olvashatjuk a fejlödését havonta és 13 hosan 7600gr volt.....
DOMINAK,SAMUNAK, BOLDOG HOFORDULÓT!!!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Hahó, még élek..
Bedöglött a netem, nem akart csatlakozni, bejelentettem hibára, de mára megjavult.
Balu is beteg, szörcsög az orra, kicsit köhög, ettől a rohadt időjárás változás az oka.

Kép
fridus
 
 


Hahó itt vagyok megint... :-)
Szép jó reggelt kívánok mindenkinek...
Kávézgatom, közben netezgetek, milyen úri dolgok ezek... :-)

Kép
fridus
 
 


Hol vagytok?
Képzeljétek, már volt megint egy nyugodt hét, amikor Balu végig aludta az éjszakát.
Tegnap megint ébren volt sokat, hát nagy nehezen betettem az újacskámat, láss csodát, jön hátul a rágó fog. Tiszta hepe hupa az ínye.Hamarosan kitörni látszik.
Szerintem pár nap.
És hogy egy kicsit dicsekedjek is végre evett vadast marhahússal, rizzsel, és ez darabos volt, semmi baja nem volt.

Kép
fridus
 
 


Itt a regel, köszöntelek téged fridus, mivel napok óta nincs itt senki. :-)
Mi alig aludtunk, mert hiszti parti volt a fogunk miatt.
Megyek, intézkedem, a reggeli ügyében.

Kép
fridus
 
 


Megint egyedül vagyok ?
Na sebaj...
Akkor nem írkálok én sem, és punktum. :-)

Kép
fridus
 
 


Hahó, tegnap voltunk dokinál, nő az őrlő fogunk jobb oldalt alul és felül is.
Ja és 10 kiló 24 deka a gyerek és 79 cm, de szerintem annál több, csak nagyon mozgott és nem lehetett lefogni.

Kép
fridus
 
 


Szasztok!

Már vagyunk mi is!

Domi megvolt fázva, laptopom sz...r.
Dominak én max 2x szívom az orrát 1 nap, többször a doki szerint nem szabad.
Mi 71 cm-k és 8,28 kg vagyunk.

És éjjel-nappal a seggembe van a csaj, 2 lépést nem tudok megtenni nélküle. :lol:
Úgyhogy ennyi, sietek holnap is jönni

puszikaaa

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hahó, itt vagyok.
Csak alig van itt valaki.
Mi már túl vagyunk a betegségen,kisfiam bogyókat kapott, de tök hamar meggyógyult. Jók ezek a homeopátiás csoda bogyók.
Mi jót csinál mindenki, aki nincs itt? .-)

Kép
fridus
 
 


sziasztok!

Mi is itt vagyunk csak Ádi itthon,köhög,semmi időm,kiscsaj egész nap fenekembe,nagyon anyás.... :D
Nemtudjátok,a babakötvényt meddig lehet elintézni,mert én még nem intéztem semmit,és már 8hos vagyunk???
és arra havonta kell berakni pénzt?és ha nem rakunk rá,akkor mivan?vagy ha kimarad pár honap és csak utánna teszünk rá?szoval hogy van ez??

Kép
Kép
nuncili
 
 


sziasztok!

Mi is itt vagyunk csak Ádi itthon,köhög,semmi időm,kiscsaj egész nap fenekembe,nagyon anyás.... :D
Nemtudjátok,a babakötvényt meddig lehet elintézni,mert én még nem intéztem semmit,és már 8hos vagyunk???
és arra havonta kell berakni pénzt?és ha nem rakunk rá,akkor mivan?vagy ha kimarad pár honap és csak utánna teszünk rá?szoval hogy van ez??

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok, néha én is vagyok, de nem tudok sokat. Gyerek még mindig szörcsög, dokinéni szerint csak a fogzás miatt van, mert a torka okés. Hát lehet, nem tudom.
Ő is egész nap rajtam lóg, szinte csak akkor érzi jól magát, ha mellette ülök és őt nézem meredten, de szigorúan karnyújtásnyi távolságon belül. Azt meg konkrétan rühelli, ha megközelítem a számítógépet, ezért sem tudok nagyon írogatni. Este már általában nem tudom rávenni magam, fáradt vagyok, mint a dög.
Azért büszkélkedem is: megtanult lemászni az ágyról! Elég régóta mindig úgy tettük le, hogy szépen lefaroltattuk, és tegnap óta teljesen egyedül megcsinálja. Odamegy a szélére azzal párhuzamosan, először lenyújtja az egyik lábát, fordul, spárgázik, lenyújtja a másikat, és hopp, lent is van, és nagyon örül magának :-) Azért még nem lehet otthagyni egyedül, mert általában nem nézi, hogy hova teszi le a hátsóját, ha leül, és volt már, hogy a peremen próbált ülni... De azért ügyi, nem?

Nuncili, nem tudom, van-e határidő, hogy meddig veheted a saját kezedbe a számlát. Azt tudom, hogy automatikusan megnyitja az állam a babának, és ők teszik bele az induló asszem 40ezret, ami lassacskán kamatozik, és ha te akarod, átviszed az általad kiválasztott bankba, és akkor te is fizethetsz rá.

Cseriani, látszik, hogy az orvostudomány nem egy egzakt tudomány. Nekünk a dokinéni is mondta, hogy amikor csak szörcsög, vagy folyik, de alvás előtt-után mindenképpen szívjam a gyerek orrát, hiszen gondoljak bele, ha én vagyok náthás, hányszor fújom az orrom. És a fül-orr-gégész is ezt mondta anno még amikor az öcsémmel volt mindig baj, és az a doki a Madarászban volt (van?) osztályvezető, és már akkor ajánlotta a porszívózást, amikor az országban még csak kb egy helyen lehetett kapni ilyen kütyüt, szigorúan orvosi rendelvényre. Na ennyit erről, így legyen okos az ember lánya!
danann
 
 


Csajok, megjöttem, reggel nem működött a netünk, egyre többet szarakszik, lehet, mert itt építkeznek az utca végén és átvágtak valamit, vagy ki tudja miért.

Kép
fridus
 
 


Vagytok?
Mindenki el van menve?:)

Kép
fridus
 
 


vagyunk Fridus, de a csajszi mellett idő nincs.

Boldog Hófordulót Balu havernknak!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok, sziasztok...
Kint van a jobb oldalon a felső rágó fogunk!
Szóval nagy majréval jött ki, de már vége.
Most az alsót várjuk.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, hogy így bearcátlankodok közétek, csak megörültem a atopiknak, amikor megtaláltam.
Szept. 16-án született meg Pöttöm Barnabásunk, szóval lassan komoly 1 hónapos lesz. :)
Elsösorban persze nadimotól kérdeznék, de bárki más is,a ki tapasztalt ilyet, annak szívesen veszem a válaszát. Barnabú egy ideje (több, mint 1 hete) némelyik szopizás elején teljesen behergeli magát, ráncigálja a kis fejét a mellbimbó elött, "röfög", és több percig is eltart, amíg végre beveszi a szájába, és elkezd szopizni. Ezt miért csinálja? Vmi nem tetszik neki? Néha elég aggasztó.
Egy másik bajunk meg az, hogy tegnap (vagy tegnapelött) óta nagyon fájdalmas arcokat vág szopizás közben, vagy alvás közben. Szopizásnál ilyenkor meg is feszíti magát, néha keservesen felsír egyet, meg erölködik, vörösödik a kis feje. Ez hasfájás??? Mit lehet tenni ilyenkor? A masszázs nekünk (úgy, hogy nem mutatta meg senki, és nem tudjuk, mikor és hogy kellene) nem igazán vált be.
A segítségeket elöre is köszönöm!

Gabó
kgaba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: