Új privát üzeneted érkezett!

ani: Igen is jól csinálod, bár igaz én még ilyen dolgokat nem éltem át de nagyon szeretném.
Tudod te vagy a példaképem.
Egyébként képzeld engem meg túlstimuztak. Most fogigátlót szedek egy hónapig és remélem eltünik ez a fránya ciszta.
szmet
 
 


Megszületett Kiskincs!!!!!!!!!!!!Gratulálunk nekik! :D :D :D :D :D

Sajnálom Szmet,ismerős az egész.Kudarc,de utána hátha sikerül.

Vanda!Okés,megnyugodtam!Olyan jó lenne ha itt lennél velem mindig.(főznél,mosnál... :wink: )

Anyós ramazuri van.Nagyon gáz.Tiszta Győzike show-t játszunk.Mindenkinek behülyül az anyósa vajon ha megszületik az unoka????? :oops:
ani0227
 
 


KINCS!!!

Gratulálunk!!!!

Anikám!
Szívesebben segítenék neked, mint hogy ezt a sok vackot tanuljam. Már tele a hócipőm, nincs türelmem hozzá és persze úgy érzem, hogy nem tudok semmit.

Anyós idővel higgad, de elég nehéz eset tud lenni. A volt anyósom nekem pl. anno azt fejtette ki, hogy a gyereknek nincs is anyja. Értette ezt úgy, hogy rám egyáltalán nem hasonlít. És később persze fütyült arra, amit a gyerekkel kapcsolatban kértem tőle.
Ha bármi kell (lelki segély és megértő fül) csak csörömpölj bátran!
vovanda
 
 

 
 

kincs:Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aztán várjuk ám mindannyian a beszámolót.
szmet
 
 


Kicsit elmaradtam...

Ani
Jó, hogy már otthon lehettek :lol:

KIncs
Gratulálok!
Vendég
 


sziasztok

még csak most tudok jönni

SMSÖrömmel tudatjuk hogy egészséges kisfiú szülei lettünk 20.37 perckor. Donát 3520gr. és 51 cm. -rel született.

Sok sok boldogságot az egész családnak :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


csak így részletekben tudok jönni, kb. 4-szer írtam le amit akarok :evil: :evil:

Anikám mondtam hogy kár hogy messze vagy , mert így nem tudok segíteni, csak buzdítani hogy kitartás.
Címet írok priviben

No és ne mondjátok hogy anyósék meghülyülnek, enyém alapra is tud bolond lenni , de már lassan be van idomítva :wink:

Gigi következő te vagy :lol: :lol: !!!!!!!!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

kincs! GRATULÁLOK!SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KAVÁNOK NEKTEK!szép súllyal született Donát.szép a neve is.ügyes vagy!(ha lesz időd,várjuk a képeket és a szüléstörténetet!)sok-sok puszi nektek! :D :D :D :D :D :D :D

ani!gondolom milyen jó lehet őket egész nap puszilgatni.én is puszilgatnám őket egész nap.és ne aggódj.a szopizással kapcsolatban pedig vandának teljesen igaza van!biztos vagyok benne,hogy nagyon-nagyon jó anya vagy,és mindent megteszel ami tőled telik.úgy hogy nyugi. :wink: :D :wink:

többiek?
árnika!köszönjük az sms-t!hogy vagy? :wink:

kismamik?mazsi?móni?gigi?hogy vagytok? :roll:
kabócáról senki sem tud semmit?

Kép
timé&tati
 
 


kincs család: sok boldogságot nektek, és most mennem is kell, mert elűz az asszony a gép elől....
1szálpasi
 
 


Kincs! Hurráááááá!!!!!! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!!!
Gyere, amint tudsz.
mazsi02
 
 


vovanda: Gondolom erősen tanulsz. Sok sikert a vizsgáidhoz én május 17-én megyek vizsgázni
szmet
 
 


KINCS! GRATULALOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!
nagyon ugyes a kis Donat, remelem a szules rendben volt es varunk minel elob visza

Arnika, Vanda! koszi az infot

Ani! ne izgulj bizti nagyon ugyi anyuka vagy es a fontos az hogy a babak kapjak a tejedet, en is felek a szopizas kudarcatol de mindent meg fogok en is tenni hogy tolem papizanak a pucik, nem haragszunk ha josz par keppel, bar en lattam a piciket iwiwen de azota mar bizti csinaltal uj kepeket is, orulok hogy ott van az anyukad es segit, de majd bele josz egyedeul is az anyasag egy felemelo erzes es bizti mindig a jo utat mutatja meg (kozben biztatom magamat is :wink: )

csajok! mar nagyon tulzasba viszitek ezeket a vizsgakat :shock: itt mar kelenek az uj kismamik! persze azokra is vonatkozik akik nem vizsgaznak!

Timi! mi jol vagyunk, csak picit el vagyok foglalva fozesel, takaritasal mert holnap van ortodox husvet es mi ezt is tartjuk!

szep hetveget mindenkinek!
puszi

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kép Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

Móni én bevállalom a kismamiságot és a vizsgákat egyszerre azon ne múljon :lol: :wink:
Írsz kicsit az ortodox husvétról hogy milyen??

Pasi sütit megoldjuk :lol:

Küldtem nektek kertemből virágot :)

mindenkinek szép hétvégét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Nagyon szép a kerted!!! :lol:
Jó ilyet látni. Bár én itt a mögöttünk levő parkban éldegélő madarakra is morcos zudok lenni. Nekem itt kell tanulnom bent, ők meg (feketerigók) itt énekelgetnek meg néha az erkélyre szállnak. És olyankor legszívesebben hagynék mindent és mennék ki... :twisted: Na de már csak pár nap.

Móni!
Ne görcsölj. Próbálj minél inkább tájékozódni. Ikrek szoptatásáról több könyv is jelent meg (legalábbis nálunk) szerintem érdemes beleolvasni.
Ami a vizsgát illeti: ha most elsőre sikerül a lombik (és miért ne sikerülne) akkor bizony nekem pocakkal lesz még egy vizsgám. A szakvizsga harmadik része (büntetőjog).
Szép hétvégét mindenkinak!
vovanda
 
 


árnika: vandának annyira tetszik a ekrted, hogy ha úgyis te sütöd a sütiket, akkor a kertetekben kérjük a felszolgálást:-))))
1szálpasi
 
 


arnika! nagyon szep viragjaid vannak a kertedben, en is szeretnek kertes hazat, de orulok ha eszt a lakast sikerul ki fizetni (meg 22 ev)...

vanda! mikor megyunk hu-ba lehet szejel nezek a konyvek utan, en azt hittem hogy csak ezen a heten van vizsgad, de ha kismami leszel akkor is menni fog az a buntetojog :lol:

az otodox husvet nagyon hasonlo a katolikushoz, van ejfeli mise, aztan az emberek haza mennek es festet tojasal koszontik a husvetot, pl varadon mar nem anyira szokas es itt pedig igy kettesben meg anyira sem, aztan vasarnap es hetfon cask a sok kaja es rokon koszontes, nem szokas locsolni, de vannak faluk ahol veder vizel locsolik a csajokat, nagyob kulombseg az lenne hogy 40 nap kelene bojtot tartani, nem enni egyaltalan tojast, hust, tejet stb, en egyszer probaltam de nagyon nehez, legalab szerdan es penteken kenne tartani, mi altalaban egesz evben penteken nem eszunk iljen dolgokat, maskulonben kb 1000 evig a katolikus es otodox egy valas volt, csak utana nem tudtak meg egyezni a penzeken es kulon valtak, szerintem az otodox valas kicsit szigoruab mint a katolikus, de szerintem a mai napokban a katolikusak jobban tudjak a fiatalokat is csabitani mivel nyitotabbak, az ortodoxok szigoruabbak es szeintem a fiatalsag inkab szalad ha valasrol van szo, es az ortodoxoknal nincs elsoaldozas vagy valami hasnlo, mast nem jut eszembe most ...
engem reformatusnak kereszteltek, de mivel a ferjem ortodox nem esketek meg az ortodox templomba ha nem tertem at az ortodoxokhoz, en ugy velem hogy nem cselekedtem semmi bunt, mert masok kenyszerintetek ra es kulonben is en most is ugyanugy imadkozom magamban mint eddig is es nekem egy Istenem van aki senem reformatus senem ortodox, Jezus is zsido volt, szerintem ez a sok valas csak penz es polotika problema a fontos az hogy miben hiszel

puszika nektek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Beszéltem :lol: :lol: Kincsivel, ugyanolyan kiegyensulyozott mint volt végig terhesség alatt. Nem volt így az elmondottak alapján nehéz szülése, de majd ő írja nektek. Donát jó baba és nagyon édi. :lol:
Annyira sajnálom hogy nem mentem be hozzájuk :( Üdvözöl mindenkit.

Pasi hohóóó én mostanába bizti nem sütök nektek, mert nekem is tanulni kell. Én max. egy órás cuki sütire szavazok. Holnap vagy holnapután mentek kaáliba??
Várom majd híreket!!
Vanda ezt csak neked: Kina egy napi termését kakiból 30.-ra. :lol: Ügyes leszel tudom!!!!

Kertünk még csak részletekben szép, sokat kell még dolgozni benne. De Apa ügyes, és általában tudja kivitelezni amit kigondolok :lol: :lol: :wink:

Anikám megkaptad privimet, mert akkor szarakodott a net??
Anyóspajtást sikerült leszelni?? Ha nem, szólj és megyek segítek neked mindenben. :wink:

Timi megnézted gobleint amit írtam??


szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Móni!
Szerdán vizsgázom. A szakvizsga 3 részből áll. A polgári jog már megvan, most lesz a közigazgatási rész és a harmadik a büntetőjog. Szóval még eltart egy darabig.

Árnika!
Köszi! :lol: Kedden megyünk a Kaáliba 2-re, de szerintem süti ügyben majd a vizsgám után tudunk találkozni. Még a barátnőm lánybúcsúját is kihagytam. Nagyon be vagyok gyulladva. Iszonyatosan sok az anyag, nem is lehet normálisan megtanulni. Szóval teljesen a bizottság jóindulatára vagyok utalva... :?
vovanda
 
 


árnika: mikor vizsgázol? mert akkor megoldjuk úgy, hogy vizsga után süt vanda, de a kertetek marad a helyszín:-)
bocs cica:D
1szálpasi
 
 


Pasi!
Nem sütök... Majd meghívsz minket a kismandulába.
vovanda
 
 


Jázmin baba: Kép

Szabolcs baba: Kép

Együtt: Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

Ugye milyen édik :lol: :lol: jah, és elnézést ha esetleg nemileg összekevertem volna őket, de nem hiszem :lol:
Nagyon tetszenek nekem , Ani ha gondolod postázd őket nekem :wink: nagyon hasonlítanak Anyára, de mintha Szabolcs jobban te lennél. :lol:

Pasi :lol: :lol:

No és ami fontos, mármint nekem :) megjött az endokrinologustól az eredményem, helyrejött a pm-em. Nagyon ari volt a doki , mert azt mondta hogy szeretné ha minél hamarabb találkoznánk, mert amint terhes leszek menni kell hozzá. :lol: Ha nem 3 hónap múlva.
Mostmár csak a diabetologus van hátra talán juniusban Timi?? De magas IR melett is sikerülhet állítólag.
Bevallom le voltam kettyenve miatta, hogy lassan amit orvosilag lehet azt én produkálom, de ma már kerek a világ :) Úgyhogy Apa azt mondta hogy nekiállunk máris a gyártásnak :wink:

Kincs már biztos otthon vagytok Donáttal, és remélem minden rendben és nagyon nagyon boldogok vagytok.
Köszönöm neked a sok biztatást és tanácsot.

Nektek is lányok köszi hogy elbírtok viselni :roll:

puszi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

ani!gyönyörűek a babáid!nagyon-nagyon szépek!hogy telnek napjaitok?gondolom fárasztó...de megéri!!!!! :wink: két gyönyörűséges csoda a tiétek!nagyon büszkék lehettek rá. :D amint időd lesz írj nekünk!puszi!

árnika!bocsi de nem emlékszem a gobleinre... :oops: hol nézzem meg?azonnal oda klikkelek.írd meg az oldlat légyszi!mizu veled?suli?mostmár nekünk kell babókat gyurni...kész...tűz...rajt!nyúl akcióra fel!!!!hajrá!mindent bele! :lol: :lol: :lol: egyébként nagyon-nagyon szépek a virágaid.ma én is egész nap kertészkedtem...virágokat ültettem,de szép lesz megéri!írj amint tudsz!puszi! :D

vanda!megy a drukk neked!a vizsgáidra meg a lombikra!bár szerintem mind a kettő tuti akció lesz!egy-két lehengerlő mosoly,és máris megnyerted magadnak a bizottságot! :wink: :wink: :wink:

kismamijaink!hogy vagytok?mazsi?móni?gigi,
gigi nem soká neked is eljön az idő!amint tudsz jelezz nekünk! :roll:

kincs4hogy vagytok?gondolom most nagyon leköt titeket a ti kis csodátok! :D amint tudsz írj!és várjuk a képket a kis Donátról!és a szüléstörténetet is!puszi nektek! :D

én jól vagyok.képzeljétek megint fogytam :D :D :D annyira örülök neki...remélem mostmár eljön az én időm is,és kész lesz a szervezetem a babóra!már nagyon várjuk mi is a mi kis csodánkat!! :D

Kép
timé&tati
 
 


vanda! szoritok holnap is meg szerda is, sajna hogy meg nincs vege...

arnika! nagyon koszi Jazmin es Szabi kepeket

ani! olyan tunderiek a babak, meg lehetne oket enni

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Köszi mindenkinek! Remélem, nem lesz gond a vizsgán.
Amint tudok, jelentkezem.
vovanda
 
 


Sziasztok!
Úgylátom mindenki teljesen "happy" errefelé.
A babázóknak gratulálok! Akik még nem: húzzunk bele!
remegõs
 
 


vanda! szoritunk! aztan gyere a hirekel

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


cicám: már a nagyanyám is megmondta, hogy féltenem kell tőled a pénztárcámat.....akkor megint az lesz, hogy én csinálhatom a sütit?:D
lányok: mit lehet tenni egy vizsgaláztól teljesen idegbeteg csajjal? (a seggberúgás nem használ, azon már túl vagyunk) :evil:
1szálpasi
 
 


Pasi!
Nem vagyok idegbeteg. és elárulom: vizsga előtt te sem voltál jobb.

Amúgy voltam ma UH-n. Long protokoll, holnaptól fél ampulla Decapeptyl. Tudja valaki, hogy mitől függ, hogy melyik protokollt választják? A TB jogon járt az agyam és elfelejtettem megkérdezni. :oops:
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda igazság szerint túl nagy különbség nincs a kettő között, talán hogy hamarabb kezdessz. Nekem volt mindkettő , az eredmény viszont mindkét esetben azonos volt.
Viszont a mensi kicsit késhet tőle.
Ma már ne tanulj!!!! Ügyes légy, és jelentkezz hamar!
Ja és nekem eddig!!!! fekszik a jog :)

Pasi a nagyanyád is azért mondta, mert nagyapád biztos féltette az övét tőle. :lol: :wink:

Timi www. gobeline.hu és ezen belül tájképek és ott a pagodás kb. annyival olcsobban amennyi a száll. ktg. lenne :evil:

Móni ti neveken gondolkoztatok már??

Kjaja újra várakozón??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Tetszik, tetszik, csak nem akkor, amikor kb. 3000 oldalt kell(ene) megtanulni... :twisted:
vovanda
 
 


Ani
Gyönyörűek!

Kincs
Gratulálok!

Vovanda
Tanuláshoz kitartást!
http://www.eum.hu/main.php?folderID=374 ... ID=6000267
Meddőség ellátás – asszisztált reprodukció (In Vitro Fertilizáció)
Itt részletes leírások vannak a protokollokról!
Meddőség: kivizsgálás és a kezelés általános lehetőségei
(ez is hasznos)

Mi jól vagyunk, Ádám növöget, egy nagy csibész :lol:
(a www-nél van feltöltve sok-sok kép)
Vendég
 


Mindenkinek nagyon drukkolok!
Vendég
 


Ani
Szopizni Ádám se tud. Fejek és cumisüvegből kapja meg a tejet. Pedig ő csak akkor kapott cumit, cumisüveget, mikor más megoldás nem volt.
(még a klinikán a szopis ambulancián se tudtak velünk mit csinálni :oops: )
Vendég
 


Laura!
Ezen nehogy elkeseredj. Van ilyen. Manóval én is hiába küzdöttem. Sajnos számos sajtótermék (na meg a környezet) hajlamos azt éreztetni az emberrel, hogy ha nem szoptat, akkor rossz anya.
vovanda
 
 


vovanda: Sok sikert a vizsgádhoz!!!!!!!!!!

Csajok a lombiktól mindenki hízik vagy alkat kérdéses? És ha igen mennyit?
szmet
 
 


Hellóóóóó lányok!

Köszönjük a sok kedves szót, gratulát és drukkot Cupppp

Hétfőn jöttünk haza,minden rendben velünk, hármasban vagyunk itthon. Már nagyon vágytam hozzátok mesélni, de a férjem csak most engedett géphez, ha nem szopizunk (ami hála Istennek jól megy , szép komótosan 100grammot megeszik Donát, és nagyon szeret cicizni és ügyesen is csinálja) és büfizünk meg öltözünk akkor pihenni küld a párom.
Szülésem nagyon jó volt (próbálom majd részletesen leírni egyszer) nincs rossz élményem semmiről.

igyekszem majd jönni

Mindenkinek minden jót, babáknak egészséget pocakosoknak jó kerekedést!!
--------------------------------------------------------------------------------
Vendég
 


kincs: Nagyon édi Donát de tényleg. Pihenj jó sokat már amennyire tudsz és majd mesélj ha lesz időd.
szmet
 
 


Jaj lányok. OLyan jó ezt a sok pici babát nézegetni. Bárcsak már én is itt tartanék, de egyszer eljön ennek is az ideje.
MÉg van vagy 10 fogigátlóm. Remélem a ciszta múlóban. A férjem úgy döntött hogy még két inszemet kipróbálunk mert hát megvan rá minden esélyünk hogy így is sikerüljön.

Móni: Veled mi újság? Nő a poci? A hányingerrel hogy állsz?
szmet
 
 


Sziasztok!

Kincs, Donát baba nagyon édes!!! Örülök, hogy minden rendben megy. Várjuk a szülésbeszámolót :wink:

Ani-babák szintén zabálni valók!

Timi, Árnika HAJRÁ!!!

Móni, mikor lesz legközelebb Uh?

Vanda, na??

Én tegnap voltam AFP-s vérvételen, a szuris nő jól elintézett... Egyik kezen nem talált vénát, aztán szúrt a másikba, azon meg tenyérnyi kék folt lett! Szóval várjuk az erdményt, és két hét múlva a 18. heti genetikai Uh-t.
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást.

További jó beszélgetést.

Üdv. Evelin

Üdv.
maci1981
 
 


[quote="szmet"]C írta:szmetsajok a lombiktól mindenki hízik vagy alkat kérdéses? És ha igen mennyit?


Szmet
Én mindegyik lombiktól híztam 18-20 kilót :wink:
Vendég
 


Ani, Kincs
Gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vovanda
LOng protokoll nálam mindig sikeres volt!
Vendég
 


szisztok!

Kincs! orulok hogy tetel fel kepet, nagyon aranyos kis Donat es nagyon orulok hogy a szopizas jol megy, mindig ugyesek voltatok es ez megy tovab, ha majd ra ersz meselj sokat

vanda! bizti minden jol fog menni, a vizsga is meg a protokoll is :lol: egy nagy kalappal holnapra :!:

arnika! ki nyitotunk egy listat amire gyorsan fel dobtunk vagy 12 nevet es vagy 2 honapja nem irtunk bele meg semmit, talan varjuk hogy tudjuk mi lesznek hogy jobban concentraljunk, en sem tudom...

laura! a fontos az hogy Adam a te tejedet eszi, meg ha csak cumisuvegbol is

szmet! a poci no, este oljan vagyok mint egy labda, a hanyingerek el multak, neha este vacsi utan van kis sav, de nem veszes, ugy hogy jol vagyunk, ne izgulj bizti a cisztad el tunik es hajra inszem
pl. en az inszem szuriktol vagy 2 kg-ot fel szedtem, oljan ehes voltam mint 6, te nem?

mazsi! nalunk 2 het mulva lesz a UH, egy normalis, csak vizelet vizsgalatot kel csinaljak elote, engem is az utolso ver vetelnek meg kinoztak, szerintem bamba volt a nover! neked mikor van ki irva a szules? nekunk oct 25, de bizti hamarabb jonek a babak

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Na itten vagyok. :D

Kincs: a manód nagyon manó. :lol: Cukorfalat, jó babázást nektek.

Vizsga: 2/3 siker. Európa jogból sajnos nem sikerült a vizsga, az alkotmányjog-közigazgatási jog 5, a munkajog-TB 4 lett.
Aki az EU-t kérdezte, elég aljas dolgokat kérdezett. Pici részletszabályokat, elég rosszindulatú volt. Letörve nem vagyok, majd legközelebb.
vovanda
 
 


Köszönjük mindenkinek a "bókokat"! :D

Kincs!Nagyon édi a pici!Nem is tudom eldönteni melyikőtökre hasonlít jobban.

Vanda!Sajnálom,hogy az a vizsgád nem sikerült! :( De a többinek gratu!

(mennem is kell,nem hagyják,hogy anyu kikapcsolódjon :( )
ani0227
 
 


Sziasztok

Sziiiiiiiaa Kincsi, olyan édi Donát, és kis pufók arcocskája van :lol: :lol: :lol: gyere sürün ahogy engedi család

Vanda sajnálom azt az eu-t, de a többihez gratulálok :) ügyes vagy, ne foglalkozz vele.
Nem rajtad múlott, ha szemét volt a vizsgáztató.
A szurás hogy megy? Azért még menjünk sütizni oké??

Móni látom ügyin belejöttél vonalzóba :)

Én is akarnék sokat hízni lombiktól :wink: de sajna csak egycsíkosat csináltam ma, ezért jól meghajtottam magam büntetésből.

Poppi én szeretném megnézni Ádámot de nem tudom hol lehet?? :oops:

Gigi nincs kedved dobni egy poci fotót???

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
túl vagyunk az első szúráson....mit ne mondjak, nekem elég rosszul esett....vanda egészen jól tűrte:-))))
holnap meglepiből a (2/3 részig) sikeres vizsga örömére lelépünk pihenni egy kicsit (+ aniékat is meglátogatjuk), úgyhogy pár napig nem leszünk, csak vasárnap este jövünk haza:-)))
addig vigyázzatok magatokra, pasi most kicsit leveszi rólatok óvó tekintetét:-))))

árnika: a sütit még megbeszéljük valamikor:-)))))
1szálpasi
 
 


Árnika
Ilyen volt a 6. héten...
Kép

És 34+6-nál...
Kép
Kép
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

(Ádám-képek... vonalzó alatt kis feliratos kockák... www ... erre kell kattintani)

Vovanda
Hajrá!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?