Új privát üzeneted érkezett!

szsófia! te is már ilyen közel vagy? ejha! de telik az idő... már az én kis porontyom is 4 hónapos lesz a jövő héten...

bende! a darabárakat én is nagyon megnézem. nem mindegy, hogy veszek liberot49ért, vagy bellahappyt 37ért...
a kakigond pillanatnyilag az, hogy a múlt hétig minden nap szépen délelőttönként megajándékozott egy teli pelussal. a múlt héten hőemelkedése volt, és nagyon folyósat produkált. azóta kapott cukormentes kamillateát, mert felhívtam egy gyerekorvost és szerinte az elég. kicsit jobb lett a helyzet, de attól meg három napig semmi nem volt. aztán ma volt egy viszonylag normális, utána meg egy furcsa szagú, és elég folyós. és egész délelőtt nyugtalan volt, alig akart enni. pillanatnyilag ott tartok, hogy ha 700milit megeszik egy nap, akkor már örülhetek. a múlkori 800 csak két napig tartott.
Vendég
 


Jó reggelt!

Hogy vagytok?
Képzeljétek, ha a jobb oldalamon alszok, akkor elkezdek zsibbadni, fáj a bordám, dobog a szivem, és szédülök....ha a bal oldalamra fekszem, akkor Emma nekilát boxolni, de nagyon erősen :) vágyom egy vízágyra :D

valaki kérdezte a császárt: most nem került szóba; azt mondta a doktorúr, hogy egyelőre ne gondoljak a szülésre. De múltkor azért mondta, hogy császár, hogy ne kelljen a babácskának "fizikai munkát" végeznie, szóval azt hiszem, hogy ne nyomódjon a ciszta, vagy ilyesmi...

ne haragudjatok, de amikor új oldalon vagyunk, sosem tudom, hogy ki, mit írt...

anyany, én úgy olvastam, hogy 4 hónapos kortól lehet már próbálkozni gyümölcsök levével...persze nem szeretnék beleokoskodni, mert nulla tapasztalatom van. remélem azért jól vagy, és zsófi is. Mesélj miket csinál, egy közel 4 hós babácska :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ja igen: ancsi_pancsi: én egyszer beszélgettem a védőnővel erről, és azt mondta, hogy sikosító, és sok gyakorlás...mert valami olyami van, hogy ahhoz, hogy visszanyerje ott a rugalmasságot a terep, ahhoz edzeni kell...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Sziasztok!

Lara: Még nincs. Dekorációs elemek kellenek meg vann kisebb javítások is de azért alakulunk.
Sőt még vannak lenn dobozok is amiket még ki kell pakolni. Ma kipakoltam a Barnika játékait. Annyi van, és próbálnék rendszert csinálni de nehéz. Hamar el is fáradok.

Anyany: Remélem minél előbb rendeződik a kakigond. Szegény Zsófika!
Azt hogy valamikor jobb az étvágya, valamikor meg alig eszik az mindig ilyen lesz (szerintem). Barnus is van hogy nem eszik szinte semmit, aztán van olyan időszak hogy ámulok milyen szépen ebédel meg vacsorázik. Attól függ milyen növekedési szakaszban vannak

Gégéé: Ilyne jnó hírek mellett tényleg nem kellene a szülésre gondolnod, de a kérdésed azért jogos volt szeritem. :)
Sok gyakorlás? Párom örüni fog :D :oops:

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Winchi: Mondtad a dokinak a hányingert????

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


winchi igen csendben van...szerintem lehet már útban a babácskája!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kinek ír, ha van valami???
ilyenkor már mindig be szokott jelentkezni, és mostanában voltak igencsak "furi" napjai...

Mindenesetre ha tényleg így van, és winchi babája útban van, akkor szorítok, és remélem nem parázol winchi ;)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


trundike te nem érzel még mindig semmit sem???

jóslófájások???

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Még nem bár tegnap súrkált alul a méhszájam de semmi. Baba aktív, és még legalább két hétig nem szülök :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


ne viccelj, az durva:)

ezt honnan tudod? mindenki tudja?nekem most picit fáj a hasam, de abban sem avgyok biztos, hogy a hasam, lehet a szeméremcsontom, vagy nem tudom :) már nem tudom mim hol lehet :D

pihenj sokat! örülök ám, hogy elvitted barnikát a mekibe :) biztos tetszett neki :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Mi durva? Igen tetszett neki, be is vágott egy hambucit, persze az otthoni kosztot nem eszik :(
Nem értem. Nem akarom gyorskajákkal tömni. Annyira rosszul meg nem főzök mert auci szereti a főztöm.
Érzem hogy még legalább két hétig nem jön a baba, de ki tudja biztosan... :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Mennem kellene pórszívózni de még nincs kedvem :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


az a durva, hogy még két hétig nem szülsz :) szerintem a hosszúhétvégén meglesz bianka :) de amúgy te biztos jobban tudod. :D

Barnika tuti szereti a te főztödet is, de tudod a mekiben enni olyan más:) olyan izgalmas :)

én is megyek nemsokára a barátnőmmel, eltologatjuk a babáját picit szerintem. Hátha jót tesz nekem is a a séta, bár most olyan lustának érzem magam :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


huh hát beletelt vagy 5 percbe, mire felvarázsoltam a bal lábamra a zoknit :D

Többiek hol vagytok?

Na megyek barinőzni, mire visszajövök remélem lesznek jó hírek...(winchi :!: :?: ) :roll:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


nem ezt a szemforgatós fejet akartam, hanem nyelvkidugósat...bocsánat

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lányok!!!!!

Most kapcsolok, hogy én megadtam a számom a két hajrázónak! Mivel Tündi még itt van akkor csak Winchi lehet, akitől üzenetet kaptam kb 10 perce!!!!

Az üzenet ... Mátyás András 2008. 10. 16-án 14:30-kor 2500 grammal, 51 centivel megérkezett. Jól vagyunk. Puszi
hettuli
 
 


TUDTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMM!!!!!

Gratulálok!!! sok puszi!!!

Juhééééj :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Közben kistesómmal maratoni teló megbeszélést tartottunk. Azért sikeredett ilyen rövidre a dolog.

Hirtelen nem tudom ki írta, de Vencel a fiam, Sarmon apukája Vince. De ha fiam lesz megint lehet elgondolkodom ezen. Egyébként meg hisztis. De imádom!!!

Én meg azt nem értem, hogy az én fiam a sült krumplin kívül mást nem eszik az említett gasztronómiai centrumban. Menekül a hambi elől! A többi stimmel. Főzhetenk neki bármit, sokszor csak ránéz és azt mondja: Ata eszt nem kéjem! Ilyenkor aztán bevethetek bármit, meg sem kóstolja. Nem sovány, de messze nem az a hurkás gyerek, mint általában a kortársai. Bár én kifejezetten nem szeretem a kövér gyerekeket ezért nem is bánom. Éppen jó!
hettuli
 
 


Sziasztok!

Sikerült apa segítségével kicsinyítenem képet. Ez egy 10 napos kép Krisztiánról.
Ma délután sétáltunk nagyot és evés után be is ájult picúrkám. És amióta nem fáj a hasikája, többet is szopik.
Hettuli
Ne bánd, hoy nem duci a gyerkőc. Egészségesebb lesz így!
Winchi
GRATULA!!!!!!!!
Kép
zsula
 
 


Winchi: GRATLULÁLOK!!! :) Az igen!!! Juj ez izgi :)
Sok sok boldogságot és tejcit kívánok!!!


Mondta szerdán hogy nem valami aktív már a babuci :)
Kíváncsi lennék hogy a szeme miatt császár volt vagy természetes módon szült de gondolom majd jön és mesél.

Hettuli: Én sem szeretem a kövér gyermekeket, bár igazából ott általában (ivétel hormon zavar vagy egyéb betegség esetleg) a szülő a hibás.
Én ragaszkodok ahhoz, hogy megkóstólja az ételt, anélkül nem mondhatja hogy nem finom. 20%-ban mégis megeszi :)

Zsula: Ez a baba egy tünemény!!! Mennyi haja van a drágának! :) Örülök hogy akkor rendeződtek a pocijával a dolgok, és hogy többet is eszik :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok Lányok!Winchi:GRATULÁLOK!!!!Jó egészséget és sok tejcsit kivánok nektek!Hoztam nektek képeket!Nálunk ilyen a gyerekszoba Apa csinálta pici lányának :D :D :D Zsula:Jaj nagyon édes akkor hajasbaba kislányomnak van hajasbaba párja. :D :D :D Kép Kép Kép Kép mosolygok nektek! Kép Kép sexi térdzokniba Kép
Vendég
 


Lara: Szuper a gyereszoba :) Ügyi párod van! Hanna tényeg jó kis hajas baba, lesz mit copfba kötni majd! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Látjátok csajok,nem csak hogy szemtelenül fiatal vagyok,de sokakat megelőzök a házasságom időtartamával is... :lol: 8 éve vagyunk együtt ebből 6 év házasság! :lol:
Winchinek hatalmas nagy gratula,sok boldogságot és egészséget!Irigy-irigy.

zsula szegény kisfiad ott a képen gondolom a vakutól ijedt meg.Arany szive.Ilyenkor olyan kis ijedősek,széttárják a kezüket. :lol:

Lara tök szép a babszoba,és édes a csöpp lakója. :lol: :lol: Nem semmi haja van Hannácskának! :lol:

hettuli és nekem se tetszenek a kövér gyerekek,szerencsére enyéim se azok,esznek rendesen de nagyon sokat is mozognak.Eléggé nagy udvarunk van,van bőven hol szaladgálni. :lol:
Mi havi egyszer megyünk a mekibe,mikor új játék van a happy meal-ben,de a menühöz nem is sajtburgert kérünk hanem azokat a csirkemell falatkákat azokat jobban szeretik és a krumplihoz kell venni plusz ketchupot mert az nélkül még azt se ennék meg.Mi apával pedig mindig salátázunk.De csakis a piactéribe mehetünk a játszóház miatt. :wink:

Voltam ma védőben,nem híztam ,a hasam körben ugyanannyi centi,én nem is értem pedig tényleg eszek,de úgylátszik azt a baba le is eszi rólam.Taknyos vagyok mint állat,de holnap már veszek oscillococcinumot,ami remélem tényleg segit majd.mert már nagyon halálomon vagyok.Holnap ismét Uh,NST.
pusszancs.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


képzeljétek! Zsófi megint ügyeskedett! egyhúzóra benyomott 130milit!úgy örülök!
még itthon vagyunk, de holnap megyünk majd méreckedni, és tanácsot kérni az itteni védőnénitől. úgy vettem észre itt jobban foglalkoznak a babákkal, talán azért is, mert kevesebb is van belőlük...

gégéé!
szeretnék majd adni mostmár lassan lassan mást is mint tejet. még azért jól utána fogok nézni, hogyan is tegyem, meg utánakérdezgetek.

zsula!
de pici itt Krisztián! de édes! és mekkora haja van! gondolom, ez csak a reflex, de olyan a képen, mintha azt mondaná, hogy "anya kérek egy nagy ölelést!"
örülök, hogy nincsen már baj és jobban van a pocakja.

winchi!
nagyon nagyon gratulálok!!! remélem rendben ment a szülés!

hettuli!
láttam ma két babát itthon, anyuméknál. az egyik 5 hónapos és 8kiló, a másik Zsófival egyidős és 7kiló. hát...
mindkettőnek "folyik" az arca. nem tetszettek... (nem mondom, hogy az enyém a tökéletes, de nekem tökéletes...)

zsula!
nagyon szép a Hanna-szoba! lopok majd pár ötletet, bár Zsófi még az ágyam mellett alszik.
de édesen mosolyog a kis hajasbaba!

sarmon!
oscilloccoccinum... hát közepes. orrcsepp. az kellett. meg sok piehenés. gyógyulgassál! kamillatea? melegen?
Vendég
 


a 4 hónaposom!
rengeteget mosolyog, de már megválogatja, kinek mennyit osztogat. sokat dumál, ha énekelek neki, akkor velem énekel. ha nem tetszik neki valami pár napja elkezdett morogni. ügyesen fog, minden egyből be is töm a szájába. még néha nehezen ereszti el a dolgokat, olyankor dühösen ráncolja a szemöldökét. emeli a lábát, megfogja mind a kettőt és szedi le a zoknit is. dörzsöli a szemét, emeli a fejét és kinyomja magát. vagy hason van és a fenekét nyomkodja fölfelé, háton pedig feszítni magát és a fenekét emelgeti szintén.
próbálkozik néha az oldalra fordulással is.
néha az ölemben kinyomja magát és egyenesen áll, ha ölben van, húzza össze magát és ül föl. közben ügyesen tartja a fejét.
imádja a tükörképét, mindig mosolyog rá és beszél hozzá. ma akiket láttunk babákat megmutattam neki és nemcsak nézte őket, hanem beszélni is kezdett hozzájuk.
ha körülötte emberek vannak, és beszélnek, nagoynfigyel. néha úgy érzem érti is amit modnanak...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Anyany!Köszönjük a dicséretet :D Milyen ügyes Zsófi baba :D :D :D A barátnöm úgy kezdte a hozzátáplálást hogy 4 hónaposan kezdett neki üveges bébikaját adni elöször csak gyümölcsöt és az első héten 2 étkezést váltott ki azzal elsö nap 4 evökanál második nap 5....aztán 5 nap után annyit amennyit a babó evett belöle.Aztán kb egy hét múlva már főzeléket is kapott most már turmiszol neki de ők most már 9 hónaposak.Megnéztem a képeket nagyon aranyosak olyan édes ahogy dörzsöli a szemét :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Anyany: tündéri lehet a kisbabád :) (irigyszmájli:))
Azt olvastam, hogy először almának a levét, leszűrve, kanálról...de inkább kérdezd meg a védőnőt, vagy itt a többiket:)

Sarmon: remélem ma minden rendben lesz az UH-on, meg az Nst-n, és mielőbb meggyógyulsz. Ma nekem is fáj a fejem :S

Lara gyönyörű hanna baba is és a lakosztálya is :D


Zsula: nahát, nagyon-nagyon tetszik ez a fénykép a babácskádról!!!

Winchi remélem mielőbb jössz, és beszámolsz :)

puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok! :)

Sarmon: Irigy vagyok. Hogy hogy nem hízol? :)

Anyany: Gratua Zsófikának. Úgy látszik megjön végre az étvágya. Ez szuper :)
Nagyon édi lehet Zsófika. :)

Gégéé: Mizújs veletek?

Én most végeztem a palacsinta sütéssel. Ja! Tudjátok hogy nem lehet előre levágott polcott venni Fehéráron? Szerintem ez borzasztó! Délelőtt fel is húztam ezen magam :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


szia trundike!
hogy vagy? semmi előjel? :)

mi jól vagyunk, emma mocorog, bár kevesebbet, mint szokott
a fejem hol fáj-hol nem :)

viszont megint tök erős átlátszó, vízszerű folyásom van :x persze fosatom magam, hogy nem-e a magzatvíz szivárog. A férjem szerint nem :D

holnap azé mondom a doktorbácsinak, hogy vizsgáljon meg....ja és remélem a babácska a csúnya cisztát nem növesztette továb...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


SARMON: hazaértél már a vizsgálatokról? mizu???

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ja trundike: palacsinta nyámi:) nemcsak polcot, de belső ablakpárkányt sem elehet venni, tiszta gáz :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Folyásom nekem is volt (azazhogy van) állítólag természetes de ha sok van írnak fel kúpot :)
Holnap ezek szerit doki? Úgy izgulok :) Várlak majd a hírekkel !!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Wichi: GRATULÁLOK! JÓ EGÉSZSÉGET, SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT!

Lara: Krisztiánka pont passzol Hanna hajasbabához! Gyönyörűek mindketten, és a kisasszony rezidenciája is nagyon szépséges. És ez a mosoly, hát mindenkit levesz a lábáról, igaz??? Jajj, de meg tudnám puszilgatni az arcát! :D
Mi is még egy szobában tanyázunk Jázminnal, neki még csak egy fél birodalma van.

Trundike: úgy érzed, még két hétig kihúzod? Úgy legyen. Azért csak fejlettebb, ha a 40. héten érkezik. Addíg meg pihenj sokat. Utána már úgysem tudsz. Barnika lehet nem is a kaját szereti a mekiben annyira, hanem a játszóházat, meg a gyerkeket, vagy a happy meal-es játékokat....nem?

Anyany: még nekem sem jött meg, de védőnéni azt mondta. lehet még szopiztatok nem is fog. Hát mi is kb kétszer voltunk úgy együtt,de az is fájt, én meg félek, mint a tűztől...(persze van más módja is az örömszerzésnek...dehát egyszer normálisan kéne működnie a dolgoknak) Majdcsak helyrejön előbb-utóbb. Azért apa vigyáz rám...
Tök jó volt olvasni,hogy miket csinál Zsófi 4 hónaposan. Így majd én is tudom, mire számítsak. Megnéztem a képeket. Nagyon édi, és a szemdörzsölős is olyan aranyos! Jázminkám is már nézegeti a kezét, közben bebandzsít, elég sokat nevetek rajta... Néha már sikerül a szájába venni a kezét, és akkor aztán úgy eszi, mintha éheztetném. Egyre okosabbak, ahogy nőnek...hihetetlen,hogy az ember minden nap felfedez valami újat...

Gégéé: írtam az előző oldalra is, de nagyon várom, hogy megtudjam, mi volt a dokinál. Nagyon vigyázzatok magatokra. Nagy-nagy ölelés nektek. Ja, és tehetnél fel egy pocakos képet magadról. Már úgy megnéznélek benneteket.

szsófia: te is már jól a finish-ben vagy. Nem semmi...van már hírhozód?

Kövér gyerekek nekem sem nagyon tetszenek...amúgy is népbetegség az elhízás. Mondjuk egy-két hurka meg pici poci azért még aranyos...de azért jó ha sokat mozognak a törpék.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi_pancsi aranyos vagy! fogok feltenni pocis képet, megígérem, bár most már elég rég készült..ebben a nagy parában nem csináltunk, de majd a napokban felöltözök szépen, és akkor ;)

neked is meg trundikének is köszi a holnapi szorítást. Nagyon remélem, hogy ha nem is csökkent, legalább nem változott a szitu...

trundike, ilyen nagyon vizes a folyásom...már egyszer régen mondtam a doktorbácsinak, akkor azt mondta, hogy ez semmi :)

kicsit aggódok, hogy mizu Sarmonnal...remélem minden okés, csak elfoglalt :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Wichi: Gratula :D
Én sem szeretem a kövér gyerekeket. Mindig dilemában vagyok ugy érzem alig eszik valamit de nem vékony a csaj 85cm és 13.5kg. Nem hurás de végülis nem is gebe a kerek pofiját meg apjától örökölte.
Az a nagy bánatom vele,hogy a gyümölcsöt nem eszi meg de ez még remélem megváltozik.
ancsi_pancsi: még nincsen hírhozóm.
géggé: mi is szorítunk holnap nektek! Nekünk is ma van a hétfordulonk. :lol:

Kép

Kép
s. zsófia
 
 


Köszi a szorítást!!!

remélem jól vagy. Nincs semmi előjele a pici zsófia érkezésének?




SARMON: mizu?????

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Keményedik a hasam de az már régebb ota. A derekam és a hasam lent szokott fájdigálni meg pár napja hányingerem is van de még 2 hetet kibirhatna. :lol:
Olyan rossz belegondolni,hogy pár napra magára hagyom Dórkát még 7-8 óránál több idöt nam voltam távol pláne éjel nem. :cry:

Kép

Kép
s. zsófia
 
 


Gégéé:"kicsit aggódok, hogy mizu Sarmonnal...remélem minden okés, csak elfoglalt "-hogy egyem a szivedet! :lol: Megjöttem igen csak kicsit lepihentem,mert szúrkált a hasam alul,aztán megjöttek a gyerkőceim az oviból,azokkal kellett kicsit foglalkozni.

Trundi ne irigykedj a nem hízásom miatt mert engem meg pont ezért csesztetnek!Édességet nem nagyon eszem,pedig nagyon édesszájú vagyok,csak most a terhesség alatt valahogy nem megy.aztán sok gyümölcsöt eszem,főzelékeket.ennyi.Nincs titkom,ez valahogy így alakult.Pedig Mózessel 13-mat Jázminnal 6-ot hiztam,most stagnálok a 4-nél.

Uh-on,Nst-én semmi küli nem volt a z állapotom változatlan.Szerdán megyek ismét.Bánom is én ha hetente járni kell csak húzza ki legalább a 38dik hétig ez a kistücsök a pocakomban.szigorú pihenés és evés az orvosi javallat!
Fura nekem az örök fogyókúrázónak,ezt hallani hogy egyen,egyen,egyen!!! :lol:

Zsófi magára hagyod Dorkát,de biztos jó kezekben,és ugyebár a babucinak most mégnagyobb szüksége lesz rád,ha megszületik! :wink:

Az Oscil... bogyó mellett vettem még ezt a Euphorbium Heel orcseppet is,na ennek már első fújásnál éreztem jótékony hatását!Az Osciill nem tudom majd hogy hat,azt mondták két nap azért kell neki ha már kialakult náthát akarok vele kezelni.Hát nem semmi áruk van ezeknek a homeós dolgoknak!Remélem a hatás sem marad el.Pussz jóéjt.
Gégéé holnap jó hirekkel gyere ám! :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


huh, jól van...Írisz is jól van, ezek szerint. Rád is biztos hatott a front, ezért a szurkálás...pihenj, amennyit tudsz. Én úgy vagyok vele, hogy ha már nov 14-ig kihúzzuk, akkor már örülök. Mennyi a becsült súlya Írisznek??

igyekszem holnap jó hírekkel jönni.

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


sarmon igazad van! Neked már van tapasztalatot milyen ha két gyerköcöd van,de én még nem igazán tudom elkébzelni,felfogni milyen is lessz. Picit is szeretem agodok érte de valahogy szerintem még nem fogom a kezemben nem igazán tudom elkébzelni milyen is lessz,hogy két lányom van! :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Zsófi, akkor lehetek a hírhozód??? Elküldöm a telszámom priviben.

Sarnon: 4 kg? ez igen! (irígy-irigy) Én meg kb 20at szedtem fel Dorcival. Persze gebe voltam terhesség előtt. Mondjuk én pont fordítva voltam, terhesség alatt ettem sok édességet, amúgy nem vagyok édesszájú.
Az jó, ha sok zöldséget, meg gyümit eszel kell a vitamin.

Gégéé:jó majd várok a képre türelmesen. Meg a napi friss hírekre is.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Jajj, lányok, ha a tesóm nem hív fel reggel, akkor elfelejtem, hogy ma van a szülinapom. Jujj, már 29 vagyok, Jajjajajj, jövőre XXX.
Brühühühühü :cry: (kis titok, hogy tavaly ezen a napon fogant Jázmin :wink: ) Hű, de rég volt.
Ja, és okt 11-én voltunk 9 évesek apával. Bár még mi sem vagyunk házasok, jövő nyárra tervezzük, mint Anyany-ék. Addíg csak lefogyok én is. És lesz kis koszorúslányunk :lol:

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ja, Dorkánk meg holnap 3 hónapos, az öcsém névnapja holnap, a mamámé 21-én a nagybátyámé 30-án. Na jó nagy családi ünnep ez az október.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi boldog szülinapot!Te vén banya! :lol: :lol: :lol:
Gégéé most nem becsültek súlyt de a méretek:
koponyavégű fekvés
bpd 79 mm
ad 90 mm
fl 59 mm
placenta hátsó fali
placenta érettsége grannum I
magzatvíz valamivel kevesebb.
Aorta folyamatos,KZS folyamatos.
Hólyagtelitődés nem igazolható.szerdán kontroll,de a méretei a 31 dik hétnek megfelelnek,a buksija picit pici.de hát kislány ne is legyen nagy feje!!! :lol: :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Boldog Szülinapot!!!!!!!!!
Köszi megkaptam majd jelentkezem,de remélem mék 2 hétig nem kell :lol:
Sarmon: mivel Jázmin császáral született most is az lessz?
Én kedden megyek nst-re.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok Lányok!Ancsi:Nagyon nagyon boldog születésnapot kivánok neked! :D :D :D :D :D :D :D Küldtem neked e-mailt remélem odaért.Jöhetsz puszilgatni a kis pofiját! Gégéé:Mi is nagyon szorítunk neked és várunk a jó hírekkel :wink: s.Zsófia:Már nincs sok hátra aztán megtudod milyen két gyerköccel néha belegondolok(Mikor éjjel virrasztunk)hogy milyen lehet két gyerekkel :D Teszel majd fel képet a lánykádról?Elöször úgy volt hogy nekünk is Dorottya lesz de aztán Hanna lett :D :D Na most megyek mert tök jó idö van sétálunk egy nagyot!
Vendég
 


sziasztok, megjöttem. Nem nőtt a ciszta...igazából lehet kisebbnek is mérni, meg ugyanakkorának is, attól függ, hogy mozog a baba...szóval még mindig nyugi van, és hízogatunk...ha jól láttam 2130gramm körüli...

sarmon, sajna most nem bírtam megjegyezni, hogy miket mért a doktorúr, mert olyan gyorsan mérte :D

de a múlt hét pénteki, budapesti mérésnél:
bpd: 78mm
ad1: 86mm ad2: 95mm
fl: 61 mm

mi magasak vagyunk, és a babára is mondták már, hogy hosszú combú lesz...majd kiderül...szóval Sarmon kábé egyformák a csajaink, most növeszgessük őket :)

köszi mindenkinek a drukkokat...jövő pénteken megyek megint...remélem akkor meg is vizsgál a dokibácsi, mert nem nézte a méhszájam már 3 hete :) aztán nehogy most meg azzal legyen gáz...

sok puszi nektek...trundike, minden oké???nem ám te is megszülsz sunyiban, mint winchi :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaaaaaaaaaaj de hülye vagyok.

Ancsi_pancsi: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Ancsi: Boldog születésnapot!!!
hettuli
 
 


Ancsi_pancsi: BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?