Új privát üzeneted érkezett!

ancsa81!
Köszönöm szépen a segítséget% :wink:

Kép
klmaria
 
 


Igazan nincs mit! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Halihó!!!!

EZS-t üdvözlöm, adjátok át neki! :lol:
Kéne nekem is menni, nem akaródzik...
De jó, hogy más is küzd az öltözéssel!!! :lol: Elcsi a kézbedugást utálja. ugyanis a lábát megoldom úgy, hogy a kezébe adom a műanyag kanalát, na azzal addig szépen eljátszik. de mikor jön a keze, elkezd kiabálni.
Én biza kivittem ma is a kisasszonyt a levegőre, olyan szépen kipirult az arca!!!!
anyósom köt neki sapkákat és sálat, egész kollekciónk van színekből, és nagyon tuti sapkák, minden kismama irigyli itt őket. Szóval divatozunk, de rendesen. :lol:
Jaj, lányok, képzeljétek: úgy néz ki, pénteken jön hozzánk az RTL-Klub forgatni!!! Ma hívtak fel. A szoptatásról és gyereknevelésről kérdeznek meg. Na, mit szóltok? Elcsi médiasztár lesz. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 

 
 

Klauszka!
En is olvastam a szules torteneted!Kicsit nekem nosztalgia volt,mert nekunk is csaszar lett a vege!
Tenyleg jo orangyalaitok vannak! :D
Es mar a TV-ben is lesztek! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy nem tud-e valamelyikőtök itthoni munkát?
Olyat ami nem átverés, egy pérat kipróbáltunk, de mindegyik úgy kezdődik, hogy fizess be x forintot és utána kiderül, hogy egy pilóóta játék, ez a szervezz be még 600 embert és akkor se keresel semmit.
Ha tudtok valamit írjatok!
Ha itthon maradok betegállományba szertnék valamit csinálni.

Köszönöm

Tami

Kép
tami2900
 
 


Sziasztok!
Tami,
amik az expressz-ben vannak,azok is átverések?
Mert én most készülök postára adni 600 Ft-ot,hogy elküldjék a munka csomagot!? :?

Szerencsére az öltözéssel nincs gondunk,Levi nagyon türelmes,nem hisztizik!
Ő inkább a babakocsit nem csípi,jobban szeret kézben lenni és úgy sétálni! :twisted:
Persze ez at apja hibája! :D
Tegnap szegénykémnek nagyon kidörzsölte a lábát az a betétes rugi,amit a csípője miatt kell hordania,így most nem a body fölé adom,hanem adok rá egy harisnyát is!így most meg izzad,de hát nem tudom melyik a jobb! :cry:

Klauszka,
Eló igazi sztár lesz!!! :lol:
mano83
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Majd a vizsgálat után elmesélem... :P

Thenus!
Nekünk is volt ilyen problémánk hogy elfordult rajta a sapi. De aztán kaptunk egy tök jót, aminek a megkötője olyan széles, vastag, hogy az a sálja.

Kép

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Sziasztok!

Anita!
:D
Akkor varom a hetfot!!! :wink:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Mano próbáltam elküldeni a számot e-,ailben de mindig visszajön, így ide írom le:
Dr. Kiss Imre 06303476923
Ha jól tudom szokott műteni tarcsán is, kérdezd meg tőle a kilinikán nem valami kedvesek a nővérek sajnos! Ráadásul nincs ágy a gyerekkórterembe ahol alhatnál éjszaka csak egy kemény faszék azon ültem egész éjszaka, egy pillanatra se tudtam lecsukni a szemem!
pekom
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam erre, de nem vesztem el :wink: voltunk otthon Nyíregyházán, többek között azért is írtam régen. Most először utazott Sára ilyen messze.Nagyon szeret autózni, így végigaludta az utat :D akkor kelt fel, ha megálltunk, és akkor reklamált. ugyanez a hlyzet a babakocsival. mikor elindulunk, rögtön elcsendesedik, minél döcögősebb az út, annál jobban élvezi.

Az öltözködés nem tartozik a kedvenc dolgai közé. főleg nem a sapi...nagy szélben én nem viszem ki, nem szereti a szelet. de jókat sétálunk, mikor szélcsend van. szeret kint aludni, bár mióta hideg van, még csak sétáltunk, nem volt kint órákat. bár tervezem télen is kint altatni.

mano, örülök, hogy Levi csípőjével nincs komolyabb baj, és hogy a terpeszrugi megoldja a dolgokat.
Lányok, mikor kell vinni csípőficam szűrésre a babákat? kell beutaló, vagy ez hogy működik, mert erről még nem szólt az orvosunk, most meg szabin van.

a szobákkal kapcsolatban nagyon örülök, hogy volt hely két áysban, nem kellett a hatosba menni. tényleg fontos a nyugalom, de szerintem a kétágyasban is lehet pihenni, és jókat beszélgettünk, igaz klmaria :wink: ?

klauszka, gratulálok a médiás szerepléseitekhez, bár még nem olvastam a kismamát, de mindenképpen meg akarom szerezni!

szép délutánt!
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Klauszka!
Gratulálunk az új bébi médiacsillagnak! Csípjétek ki magatokat rendesen! Apukát tessék megpumpolni az alkalomra, egy új ruci, szolárium stb. Hagyj legyünk rátok büszkék! 8)
Wikyanya!
Ez a sapka tényleg jó, keresek én is hasonlót! :wink:
Ichtus!
Igen tényleg jókat beszélgettünk 8)
Csak az első éjjel nem aludtunk a szomszéd szobában egész éjszaka síró kisbabáktól. :?
Nekem azért is volt szerencsés a 2 ágyas szoba, mert első babánál még elég sok kérdést is átbeszéltünk. :lol:

Kép
klmaria
 
 


Ez a mai termés:
Kép
Kép

Kép
klmaria
 
 


Sziasztok!

Klmaria,
Alexának ugyanolyan a játszószőnyege, mint Elcsinek (csak más színben)! Nagyon édi rajta, és ez a maciruha.... :P
Mi a Brendonban vettük, aztán ugyanazt megláttuk a Minimanóban 2000-rel olcsóbban. :x Nem szeretem a Brendont.
Szoliba nem tudok menni, még mindig látszanak a terhességi foltok az arcomon... Azt mondta a bőrgyógyász, hogy valszeg el sem fognak már múlni. :( Bár anyósom szerint jól áll. :? Viszont ha el is múlnak, az első napfény ki fogja őket hozni. hát ennyi. De nem baj, Elcsiért mindent!!!!
Ichtus, jó korán hazamentetek vele! Elcsit mi 3 hónaposan vittük haza (Sárvár) először, de én végigparáztam az utat. Persze jó fej volt a kislányunk, mikor felébredt, kérte a szopiját, aztán anya ölében - nem szabályosan - beautókázott a szülővárosomba. Csípőficamra 4 hónapos korig kell eljutni, majd az orvosod ad beutalót. mi a Heim Pálba mentünk, mert állítólag ott van az ország legjobb ortopédusa (Dr. Kecskés Rudolf). Nagyon szimpi öreg bácsi volt, és nagyon jó fej!!!! Elcsinek nagyon szép stabil és szabad ízületei voltak, pirospontot kaptunk a tornára.
Munkatéma: mi a férjemmel klasszikus mlm-et csinálunk, vagyis hálózatot építünk, amiről sok embernek hányingere támad, hála az amway-es trükköknek és a sok kamu hálózatnak. Mi viszont parfümöket értékesítünk, és elég jól (mondhatnám nagyon jól) keresünk belőle. nem akarok beszervezni senkit, ha valakit konkrétabban is érdekel, majd leírom priviben. 7900 Ft a kezdőcsomag, ez 100 illatnak a mintáját tartalmazza. A hálózat most nagyon megy, pláne így karácsony előtt. na, mindegy, nem ragozom, ha valakit érdekel, jelentkezzen priviben. én direkt nem hozakodtam elő ezzel a témával, bár a férjem rágja a fülemet, hogy ezen nincs mit szégyellni, mert tényleg jó a termék, baromi jó ára van, és jól keresünk, ne fosszak meg senkit ettől. de valahogy itt nem akartam ezt népszerűsíteni, nehogy azt gondoljátok, hogy csak emiatt írogatok ide. pedig távol áll ez tőlem.
Ancsa81 mi történt, hogy császároztak?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Klmaria, de édes a babócád! :lol: Szerintem nagyobbnak néz, ki mint amennyi idős :shock:

Wikyanya kössz a sapis tippet, utána fogok nézni. De szeretnék büszkélkedni, hogy ma voltunk kint kezes lábas anorákban és fél órát kinn aludt "sziréna" Szonja, ugyanis mielőtt elaludt volna (a kezemben) vinyíkolt egy sort, a megszokás kedvéért. :)

Ichtus, már én is azt hittem, hogy elvesztetek...de ezek szerint csak csavarogtatok... :)

mano, a babakcsival kapcsolatban: Nekem Szonja két hónapos koráig nem maradt meg a babakocsiban. Pontosabban elaludt a kezemben, beletettem és úgy igen. De nem mertem vele elindulni sehová, mert ha felébredt rögtön ordított, és ki kellett venni. Egy ismerős professzor azt mondta, hogy vannak kisbabák akik klausztrofóbiásak ezért nem birják a babakocsit ,de el fog múlni kb 3 hónapos kor körül. Úgy is lett :D
egyébként én már régen adok harisnyát a nőcire, mert ő egy fagyos szent....izzadás?! :shock: még sosem volt olyan...

klauszka, hogy kerültetek az RTL-hez?

thenus
 
 


tényleg! csípő vizsgálat: nekünk a háziorvos azt mondta, hogy 3-4 hónapos kor között kell vinni, ő az 1.sz gyerekklinikát javasolta, de mi nem oda megyünk, hanem kistarcsára baba uh-ra :D beutalót a háziorvosok írnak.

klauszka, egyszerre írtunk :lol:

thenus
 
 


Thenus, láttam, hogy fent vagy!!!
A szopis klubbon keresztül kerültünk az RTL-hez. Kerestek egy kismamát, akivel a szoptatásról beszélgethetnek, és a magyar szoptatásért egyesületből a titkárcsaj az ismerősöm, hát megkérdezett, hogy vállalnám-e. vállaltam (a férjem buzdítására, mert én először nem akartam). aztán péntekre beszéltük meg a randevút. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka!

8 ora vajudas alatt nem tagultam 3 ujjnyinal tobbet!Volt burokrepesztes,oxitocin egyik sem hasznalt!Aztan mar a fajasok alatt nagyon lelassult Marci szivhangja,ezert mentunk a mutobe!Nekem sajnos nem mutattak meg amikor kiemeltek :cry: !Utana bebugyolalva lattam mar csak!
Sok sikert a TV felvetelhez!! :D

Bogar!
Nem irtal meg mindig semmit hogy mi volt az orvosnal!

Szoba:
En 4eve megtapasztaltam a 6 agyas szobat is(meg pocakosan),meg a 2agyas akkor meg nem alapitvanyi szobat is!
Es biztos hogy ha egyszer sikerul megint eljutnom odaig akkor az egy agyasba szeretnek menni!
Marci nagyon sokat sirt ejjel-nappal es en szegyeltem magam hogy miattunk nem tudnak masok pihenni!
Nem indult be elegge a tejem es potlasra kellett hordanom,volt hogy ejjel 3-kor rohantam elore a folyoso tulso vegebol az uvolto gyerekkel!Tehat en ugy gondolom hogy jobb lesz nekunk egyedul!
Kicsit hosszu lettem bocsanat! :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Pekom,
köszönöm a telefonszámot!!!
Most nézem,hogy ami a profilomnál van e-mail cím,az már rég nem él,valószínű ezért nem tudtad elküldeni! :roll:
De majd kicserélem,beírom a jót!

Ichtus,
jó hallani,hogy nem vesztetek el,csak csavarogtatok egyet! :D
Mi elég sokat kocsikázunk Levivel és nagyon élvezi!Két hete Domoszlón voltunk (Gyöngyös mellett van) és az egész utat végig aludta! :lol:

Thenus,
akkor megynyugodtam,hogy nem csak potyára vettük meg a babakocsit! :D

Levi ma 2 hónapos! :lol: :lol: :lol:
Hihetetlen,hogy milyen gyorsan telik az idő!
Kedden megyünk orvoshoz,megkapja az oltását,lesz nagy üvöltés! :(
Végre kezdi megszokni a terpesz rugit,öcsém el is nevezte Levit Spongyabobnak a kocka nadrágja miatt! :D
A köldöke egyre csúnyább,de kedden eldől.hogy valóban szükség lesz-e a gyereksebészre.
Pekom,
amúgy nekünk nem kell majd befeküdni,mert elvileg csak egy 10 perces beavatkozásról lesz szó!
mano83
 
 


Sziasztok,

az orvos szimpi volt és elmagyarázott dolgokat:) szerintem maradok nála, azt mondta hogy a hormon lelet értékeit nézve valószinü hogy nem volt peteérésem, és hogy ezért is késhet a mensim mert nem volt meg a visszaforduló folyamat hogy megjöjjön a mensim, azt mondta még hogy általában a 40.napon ez kicsapódik.......vagyis elindula vérzés..babó nincs. aznap hazajöttem és csináltam egy nagyon erös negati tesztet ujra, csak kiváncsiságból :lol:

viszont abban nem volt próféta a doki hogy 40.napon megjön ugyanis ma az 50.nap van és még mindig nincs mensim :?

viszont melóhelyen gáz van, lehet csak december vagy január végéig leszek és közössel megszünik a munkaviszony, akkor meg most fel kell adnunk a babaprojektet. szóval ha most nem vagyok babás akkor kb. jó fél év 1 év mulva sem lehetek az az új melóhely miatt,ha találok....

minendkinek jobb napokat ....

Kép


Katica
bogár78
 
 


Szia mano: Hát nem tudom ,hogy az átverés-e mi a bátyámmal több helyre befizettünk hasonló öszegeket, mindig azt mondták, hogy töltsünk ki egy ürlapot ahol ki kell választani, hogy milyen munkát szeretnél, gyöngyfűzés, borítékolás, stb...
Rá két hétre megjött a "munkacsomag" 7000 forintért amibe volt 200 db ugyanilyen igénylőlap amit szét kell osztanod és akkor te is megkeresheted ezt a 600-700 forintot amit be kell fizetni, ha ezt az összeget megszorzod 200-zal akkor akár a 120000 is megkeresheted.
Szemetek az emberek, ettől függetlenül ha gondolod próbáld ki hátha ez más, bár hogy őszinte legyek kétlem!

Kép
tami2900
 
 


Tami,
nem próbálom ki,mert anyukám szerint is átverés! :evil:
mano83
 
 


Jó estét mindenkinek!!!!

Nem tudom, hogy vagytok vele, utálom ezt a szelet.
Mano, legyen otthon lázcsillapítód.
Ilyen munkákról még nem is hallottam. Egyrészt nagyon ügyes, másrészt hihetetlen szemét és pofátlan. Fúj.
Elcsó azért nem szeret autókázni, mert utál a hátán feküdni. állandóan fel akar ülni belőle, már 2 hónapos kora óta. tehát nem bírja sokáig az autósülést, elkezd kiabálni, hogy vegyem ki. a mózesben jól elvan, de az meg ugye szabálytalan.
én az altatással kapcsolatban picit erőszakosabb vagyok, Elcsi sem akar(t) aludni sokszor, pedig látom a szemén, ha fáradt. ilyenkor határozott vagyok, és addig ringatom a babakocsiban, vagy az utazóágyában (amit most vettünk és nagyon jópofa), amíg el nem alszik. persze eleinte kiabál és dühös rám, de olyan jó látni, amikor belátja, hogy anyának van igaza, és még egyszer rám néz, aztán okosan csendben leteszi a buksiját, és elalszik. mert tudja, hogy az első szavára ott vagyok és kiveszem és újra velem lehet. merthogy ezt is beleneveltem. :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatlak benneteket, nagyon szépek a babák.
2,5 éve Én is itt szültem a kisfiamat Surányi dokinál, és most úgy néz ki jön a kistesó, legalábbis van egy + tesztem.
Szeretném elkérni a doktor Úr számát, ha tudja valaki, mert sajna nem találom sehol sem, és priviben az aktuális tarifákat is(terhesgondozás stb.).
Köszönöm előre is.
Zita
zita_77
 
 


Zita, írtam privit!

Pilla, egyben vagy még? Képzeld, megtudtam, hogy az új védőnőhöz fogok tartozni! ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Egyben vagyok még! Milyen új védőnőhöz?
Én pénteken voltam ennél a banyánál... Kitalálta, hogy főzzek sótlanul a lábdagadásom miatt. Mondtam neki, hogy van enélkül is elég bajom, nem fogom még az utolsó két hétben ilyen baromsággal kínozni magam.

Zita üdv köztünk! :)

Pilla (38+2)
Vendég
 


Verna köszi a választ!
Naccempilla látom már nagyon a finishben vagy, kitartás.
Nekem Domi a kiírás előtt 3 nappal érkezett. :)
zita_77
 
 


Pilla: nekem már kezdettől sószegény diétát javasolt a dokim is, de én már most nagyon vizesedek. A végére már aztán édesmindegy... ;)

Lett egy 3. védőnő, nem tudtad?! Kicsit tartok tőle, mert hallottam, hogy választották meg, a dokik nagyon ellenezték, mást szerettek volna, de a képviselőtestület megszavazta... eddig úgy tudtam, hogy csak a legújabb falurészek fognak hozzá tartozni, de nem így van, én is hozzá fogok.

Zita: nagyon szívesen, és jó pocakosodást! :)
Vendég
 


Skacok...

Jól emlékszem, hogy a kórházba az apajelölt mellé dúlát is be lehet vinni?

(próbálok felkészülni arra az esetre ha az ügyeletes dokinál kell majd szülnöm - hála az új és ha jól láttam eléggé fix tényként kezelt szabályozásnak... abban pedig nem hiszek, hogy egy szülésznő leállítaná a dokit ha az idő előtt oxitocint akarna nekem adni csak, hogy hamarabb lezavaródjon a szülés és mehessen csicsikálni... )
Vendég
 


Hát ettől az új rendszertől én is tartok... :( Eddig annak szurkoltam, hogy várja meg a januárt Bébike, de most már lehet, hogy jobban örülnék, ha még idén kibújna, és akkor megúsznánk az ügyeletes orvost...
Azért még reménykedem, hogy nem eszik olyan forrón a kását, azért a szülészet egy elég speciális terület, nem lehet egyik napról a másikra kitolni a kismamákkal - főleg így, hogy már elkezdtük valakivel a terhesgondozást, és pont a végére alakítják át a rendszert?! :?
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa! Jól gondoltad! :D :wink:

Képzeljétek! JÖN A KISTESÓ!!! :lol: Kicsit hamarabb mint tervezük, de nem bánom. :D Most vagyok a 9. hétben. 21 mm-es.

Eddig azért nem tudtam hogy terhes vagyok, mert a szoptatás miatt a mensim nagyon összevissza jött meg, így nem csodálkoztam hogy kimaradt. De aztán állandóan hányingerem volt (van), meg hánytam is. Meg nagyon kívánom a savanyúságot. Szóval csináltam 1 tesztet, ami pozitív lett. Ma elmentem EZS-hoz, és minden rendben. :D

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


verna: szerintem jobb ha felkészülsz lelkileg, hogy vagy perkálsz extra 24-100e-t vagy az ügyeletesnél szülsz... (ld. mai TV2 riport... benne egy szadeszes szőke libával aki állítólag államtitkár...)
Vendég
 


Anita gratulálok a jó hírhez! :)
Verna nem hallottam az új védőnőről, de nekem maradt a régi...
Az új rendszerüket dugják fel a tudjátokhova!!! Felháborítónak tartom, hogy még egy bőrt lehúznak a kismamákról. És pont egy ilyen dologgal szórakoznak, mint a szülés. Ha 5-6, vagy akár jóval több éve járok egy orvoshoz, fizessek 100ropit a kórháznak, mert nem akarok egy vadidegennél szülni, aki akkor lát életében először! Gusztustalan!!!
Bocsánat, de nagyon fel vagyok háborodva és ezt le kellett most írnom.
Vendég
 


ANITA!!!! :D :D :D

Vaaauuuuuu!!!!!!!!!!
Kép
De joooooo!!!!!!Nagyon orulok es GRATULALOK!!!!!!!!! :D :D :D :D
Tibike??Mar tudjatok? :? :lol:


Kép
Kép
ancsa81
 
 


ÉN IS NAGYON FEL VAGYOK HÁBORODVA, ÉS UTÁLOM AZ EGÉSZET, ÉS AZT IS, AKI KITALÁLTA. Komolyan mondom, ilyenkor úgy írnék egy levelet, csak sose tudom, kinek címezzem! NEM FOGOK EGY VADIDEGEN PASINÁL SZÜLNI, NEM IS ÉRTEM, EZT HOGY KÉPZELIK???????????
Igazából az intézkedés indoklását sem értem, mert a célt nem éri el. Ettől nem szűnik meg a hálapénz, csak nem az orvos, hanem az állam zsebébe dugod???? Van ezeknek bőr a pofájukon????
Anita, te vagy a nap jó híre!!!!!!!!!!! Éljen-éljen-éljen!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!


Ahéten kell mennem, vércukor mérésre a korházba.Egy kicsit izgulok,ne hogy magas legyen.Valami cukros lötyöt kell lenyelni .Nem tudjátok mind a kétszer vénábol vesznek vért? :?:
Engem is felháborit amit a tévében halottam, én februárban fogok szülni és most tanácstalan vagyok.Mi alapján szabájozák menyit kell majd a korháznak fizetni? :?: Igy sem kevés az a pénz amit az orvosnak kell fizetni. :(
jázminka
 
 


az a gáz, hogy az összeg kiszámíthatatlan... ha pl. több fájdalomcsillapítót kapsz vagy császár akkro simán elérheti a 100e-t is... (a kórházak eleve szeretnek sokszor annyit számlázni mint amennyibe valójábana műtét/szülés kerül...)

Ami tuti: iszonyú sok megindított/programozott szülés és császár lesz... és furcsa mód mind a kérdéses orvosok ügyeleti idejébe fog esni....

Asszem ezt megint elk**ták... nem kicsi... nagyon...
Vendég
 


Sziasztok!
Először is:
Anita,
GRATULÁLOK NEKTEK! :lol: :lol: :lol:

Jázminka,
nekem cukorterhelésnél először az ujjamat szúrták meg,utána megittam a cukros vízet és 2 óra múlva már a karomból vették a vért.
Mondjuk akkor laborra is levették a vért. :roll:

Nemsokára indulunk Levivel az orvoshoz,megkapja az oltását. :(
Klauszka,
vettem lázcsillapítót! :D de remélem nem lesz rá szükség!
Vagy mindíg belázasodnak?
Ma derül ki,hogy mi lesz a köldökével,amiatt nagyon izgulok,mert az olyan,mintha engem bántanának! :cry:
mano83
 
 


Sziasztok!
Jűzminka, én most voltam terhelésesen, először az ujjbegyből néznek egy éhgyomrit és megitatják a cukros löttyöt (vigyél citromlevet úgy ihatóbb, bár szerintem nem volt olyanszörnyű íze) és rá két órára vesznek vért vénából!

ANNYIRA FELVAGYOK HÁBORODVA ÉN IS EZEN A BAROMSÁGON!
HOGY GONDOLJÁK, HOGY X ÉVE JÁROK EGY DOKIHOZ AKI ISMER ENGEM SZÓSZERINT KÍVÜLRÖL-BELÜLRŐL ÉS AKKOR SZÜLJEK EGY VADIDEGENNÉL. NEM NORMÁLISAK, GONDOLOM OLYAN FÉRFIAK TALÁLTÁK EZT KI, AKIKNEK BAROMIRA NEM OKOZ GONDOT KIFIZETNI EGY VALAG LÓVÉT A FOGADOTT ORVOSNAK! MERT AZ BIZTOS, HOGY AZ Ő FELESÉGEIK NEM AZ ÜGYELETESNÉL FOGNAK SZÜLNI. CSAK EGYSZER HOZNÁNAK VÉGRE EGY OYAN TÖRVÉNYT AMI A GAZDAGOKAT MEG A POLITIKUSOKAT SZORÍTJA NEM MINKET.
Én sajna mindenképpen beleesek ebbe a szuper intézkedésbe, legalábbi remélem, hogy nemérkezik meg a kicsi az idén.
De hogy mit csinálok azt nem tudom, mert megmondom őszintén azt a plussz akár 30-40 e forintot inkább a babára költeném.

Kép
tami2900
 
 


Ez az orvos dolod nagyon dühít! :twisted:
Én is szeretnék majd kistesót Levinek és mindenképp a Toldi doktornál szeretném őt is szülni,hiszen benne ,ár teljesen megbízok,ismerem,tudom milyen vele szülni.
Másrészt én nagyon szégyenlős vagyok,de előtte már nem!
Szóval nem akarok egy vad idegennél szülni,nem is tudom hogy gondolják ezek!?

Azt nem tudjátok,hogy a sima nőgyógyászati vizsgálatokra is ez vonatkozik?
Ja,mondjuk oda akkor megyek,amikor ő dolgozik! :P
Még reggel van,félre beszélek(írok) :wink:
mano83
 
 


hát... én tutira nem fogok ezért extra pénzt fizetni... max. az lesz, hogy az ügyeletes tényleg nem kap tőlem egy fillért sem (hiszen nem én akartam nála szülni hanem belekényszerítettek... és ez még csak nem is az én döntésem volt)....

Marha jó lesz ha a nőgyógyászoknak a havi 100 néhány ezres fizujukból kell majd megélniük mert ugranak majd a szülésért kapott zsíros összegek... (na ez soha nem fog megtörténni... de belőlem ugyan nem fogják kicibálni a babát idő előtt...)
Vendég
 


Találtam egy csúnya sapit ami egy body-hoz volt,Levinek sem tetszik:
Kép
mano83
 
 


mano: amire a kistesó megérkezik már rég a múlté lesz ez a törvény... csak most van a szívás azoknál akiken megpróbálják majd ezt kikísérletezni...
Vendég
 


Csakegy,
nem tudni,hogy ezek a szemetek még mit találnak ki!
Az biztos,hogy egyáltalán nem irigyellek titeket,akik mostanában fogtok szülni!
Amúgy ha ez tényleg így lesz,vígasztaljon az,hogy Toldi doktor nagyon sokat van bent,sokszor ügyel,hátha mégis nála tudsz szülni!
Tudom,ez sovány vígasz,és ettől még ugyan úgy dühít a dolog,de nagy esély van rá,hogy így is nála szülj!
mano83
 
 


Hát engem ez nem vígasztal, nem tudja valaki véletlen, hogy a Surányi doki milyen gyakran ügyel, mert hallottam már azt is, hogy fizetésnélküli szain van, meg azt is hogy ő van gyesen a babájukkal. Ha ez igaz szarban vagyok!

Azt nem értem, hogy hogy gondolják azt, hogy van egy dokim aki pontosan tudja, hogy mire lehet számítani nálam a szülésnél, (mert ismer) milyen komplikációk lehetnek, vagy milyenek nem, és akkor ha egy vadidegenhez kerülök az egészségem is veszélybe kerülhet, és ami a legrosszabb ahogy a picurkáénk is. Vagy szerintetek rosszul látom????

Kép
tami2900
 
 


hát én is teljesen kiakadtam! még nem tudom mit csináljak, de én nem fogok a kórháznak fizetni az tuti. hajtsák be, úgyse tudják honnan! ráadásul ha elköltözünk még csak nem is a kistarcsai kórházhoz fogunk tartozni! és mi van azzal az anyukával akire pont máshol jön rá a szülés, nem ott ahova tartozik? én teljesen ki vagyok akadva és föl vagyok háborodva! őszintén szólva nekem nincs kb 150e ft-om h az orvost is meg a kórházat is kifizessem! nem tudom mit csináljak :(

Kép
murphyke
 
 


skacok... nem akartok valami pocakos tüntetést ha ezt bevezetik? :)
Vendég
 


Anita! Gratulálok a picúrkátokhoz!

Mano, szorítok, hogy Levi köldökével mi lesz. Nagyon édes Levi, még így tiltakozva is.Tényleg rohan az idő...

Annyira felháborító, hogy pont a kismamákkal szúrnak ki, igazatok van, hogy a nagy okosok az íróasztal mögül hozzák a hülye törvényeiket, akik még sohasem szültek, és nem is fognak. és pont egy ilyen fontos eseményt, mint a szülés, születés kell idegennél átélni(ezek után túlélni), és nem a választott orvosodnál, aki ismeri a kórtörténetet, előznényeket. Tényleg nem irigyellek titeket, lányok, csak abban reménykedhetünk, hogy nem fogják mégis egyik napról a másikra behozni ezt a rendszert az utolsó idős kismamákra nézve. vagy mégis?

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Látom, mindenkit felháborított az új rendszer!
Én abban reménykedek, hogy 1. nem fogják tudni bevezetni 2. a kórház majd kitalál valamit, elvégre a dokiknak is ez az érdeke, nem?!

Tami: Surányi decemberig van szabin, de ügyelni szokott.

Ha mégis bevezetik az új rendszert, akkor nekem pl. 4-5 napon múlik, hogy beleesek-e... akkor aztán mindent el fogunk követni, hogy hamarabb kibújjon a picur!

A legnagyobb gond, hogy kiszámíthatatlan, hogy mennyit kell fizetni, hiszen nem lehet előre tudni, mennyire lesz sima szülés...

Múltkor még abból volt balhé, hogy túl sok az indított szülés egyes dokik ügyeleti idejében... hát ezzel pont ezt érik el!!! És tudjuk, hogy annak milyen súlyos következményei lettek!!! Ld. Nyírő!

Csakegy: tüntetéshez már hideg van. :) Aláírásgyűjtés? Csak a Babaneten összegyűlne több százezer!
Vendég
 


verna: OK, gyűjtsünk aláírást.. már csak egy olyan szervezet kellene aki a nevét adja hozzá....
Vendég
 


Csakegy: szerintem mindegy, ki adja a nevét (csak ne párt legyen, könyörgöm, mert a párpolitikából már mindenkinek elege van! ;), és ugye csak személyesen lehet... akár a kórházakban, oda úgyis elmegy minden érintett... ;)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?