Új privát üzeneted érkezett!

Ezt a gyerekrabló bandát! :lol: :lol:

Hanna, sajnálom az éjszakát!

Timi, hát ennek csak kicsit van sör íze. És édes.

Angel, Rani, Twist, jobbulást nektek!

Tilli, már nagyon közeleg az idő... olyan kíváncsi vagyok már Lencsire.

skrisz72
 
 


Sziasztok :D

Még 2in1 :P

(izgis a mai lagzi-járat, mert az éjjel erős jóslóim voltak...Apa meg nem tudja, ihat-e így a buliban-mégiscsak az öccse nősül :P -mert fájásokkal bajosan vezetnék haza :roll: )
Győzködöm Lencsit, hogy ezt a napot még hagyja meg Apjának és bácsikájának :lol:

tillidian
 
 


Skrisz :D
Neked küldök majd mms-t is! :wink:
(bár csak a g-mailre szándékszom képet tenni, tudjátok az okokat :? )
de még ne maaaa...... :lol:

Gyengélkedőknek jobbulást! :oops:

Talizóknak jó bulit :lol:

Cupp! :P

tillidian
 
 

 
 

Tillikém!
Akkor még egy napig ragacs +++++++++++++

Dalmi, Baba!

Okés ha enyémgyerek elveszik tudom kinél kell keresni :wink:

Csajok, mi még eszegetünk, utána indulunk a talira :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


üdv!

Lois, Dalmi, Baba, Hanna,
jajde drágák vagytok! :oops: én is nagyon :( :( pont most, pedig mindenütt ott vagyok, ahol összevernek két cintányért :roll:

jobbulásokat is köszönöm!

éjjel nem voltam túl jól, má az jutott eszembe félálomban, hogy mi van ha H1N1 :shock: még a Fókuszban is benne lennék :roll: na jó, ez ökörség tudom.
most amúgy jó, torok sem fáj, a takonykór innen még kétesélyes, de nem mennék így jó szívvel közétek :(

csak lesz még egy találkozó hamarosan, Huncié és Hannáé között se sok idő telt el! :wink:

Viktu,
JB kap még így egy kis haladékot :roll: :wink:

Lois,
hinta, szt olyasmi, mint kisZ-nek van! amiben a múltkor itt a képen alukált. :)
már nagyonnagyon nézelődni akar, ebben majd fog tudni jobban, mint a tornászón, és így nem kell fogni :oops: remélem bejön neki!
na meg nem kapott semmit se névnapra, se féléves szülire :D


első almaevés (evés :roll: ) megvolt ma: nagyobb ellenállásra számítottam, de szt fogalma se volt, mit csináljon vele :lol: az is vmi, hogy nem köpte rám egy az egyben! :wink:

JÓ TALIZÁST!!!
legközelebb nem menekültök!! :mrgreen:

angel37
 
 


sziasztok

leamradtam, erőm sincs visszaolvasni, tábla sincs, most káosz van nálunk,bölcsi, dackorszak, üvöltések, jövő héttől munja attól kivagyok, aztán net nem volt egy hétig, szóval ezer bocs, nem ragálnék most senkire.

ha H nem üvölt, nem hisztizik, akkor amint ébred, megyünk mi is...
Vendég
 


Dalmi, ok.Veled osztozom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mindjárt megpróbálok visszaolvasni

Dobok két képet,egyik Noémiről fürcsi után,vizesen teljesen begöndörödik a haja,olyan édi,Balázsról meg egy kép a büfipadon,ahogy beájult a szopi után.

Kép Kép

Puszi :D
Vendég
 


Nyulasz, hát ez zseniális. Van büfipad??? :lol: :shock: Noncsi irtó édes göndören. 8)

skrisz72
 
 


Csajok, akit erdekel a Mei Tai
http://www.vatera.hu/tunderputtony_mei_ ... 62992.html

Kép

Kép
leo50
 
 


Nyulasz!
Noémi irtó cuki! Büfipad az mi? De jó lett volna nekünk is!
Balázska nagyon nyugis. Nálunk Kisnorbi az elterülős, amolyan igazi férfiember.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Jelen. :)
Tali szuper volt, csak rövid!
Csajok! Köszi, hogy eljöttetek.
Olyan jó volt látni benneteket.

Maradt nálunk egy játék és egy cumilánc. :)
Kinek hiányzik?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna köszi a talit, jó volt látni mindenkit, édes lurkók és örültem Babiméknak, Puszinak és Dalminak is.

Milyen játék és lánc?Most nem rémlik, milyen játékot vittem magammal, a lánc egy piros lánc love felirattal...nem csodálkoznék, ha a miéink lenne,mert H elhagyta a cumiját valahol a metró és haza közt.Egész este 9ig kerestem zseblámpával, mert csak az az egy cumkó, amit elfogad, mindent kiköp, szóval nem tudom, mi lesz itt még este :cry:
Vendég
 


Hanna
köszönjük szépen a szervezést meg a helyet, nagyon jól éreztük mi is magunkat!!
Léna a buszon ismét elaludt :shock: gondolom a sok jó élmény...

Hunci
ajaj :? remélem a fáradtság elnyomja a cumihiányt! Zseblámpáztál?:shock: Mielőtt elindultunk még rajta volt a cumi a tartón, tudod mikor mondtam h. mosd le.(Remélem nem Léna a hunyó :roll:)

Kép
katica_75
 
 


Nyulasz
jaj de nagyod édesek ezek a babyk! Sokat bukik vagy minek a pad?Hasznos?

Kép
katica_75
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :D Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :D
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit! :wink:

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Ui.: A honlapon kívül vannak még más mei tai-ok alacsonyabb árfekvésben.

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Lois! Visszanéztem a mei tai-os fotót, és szeretnélek megdícsérni, mert gyönyörűek vagytok a Picivel, és szeretnék pár praktikus tanáccsal szolgálni a kábszeres cucc megkötését illetően. :wink: :lol:

A baba (kb.) 4 hónapos koráig a vállpántokat ne a popsija alatt, hanem a háta közepén kösd meg, mert ez egy plusz tartást ad a gerincének.
Ha nagy a body, tekerj egyet a derékpánton, mint a palacsintán, ekkor megrövidül a testrész, a baba jobban kilát.
Ha túlságosan feszül a pici lába a terpesztartásnál, még alig lóg ki a mei tai-ból, akkor fordítsd egymás felé a kis talpacskáit, a térdei be lesznek hajlítva, mint egy kis békának, és ezt az egész motyót (lábikókat) tedd a mei tai-on belülre.
A honlapomon van videó (később saját készítésű), kukkantsd meg.

Tillidian! Te vagy az én marketingesem! :D

Ennyit zavartam, köszönöm a türelmeteket! :D

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Gremese!
Nagyon szép a honlap, gratulálok!!
A többit meg már megírtam priviben :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lányok!
Nagyon klassz volt a tali, igazán jól éreztük magunkat, nem véletlenül maradtunk utolsónak :roll: Még egyszer köszi Hannának, hogy biztosította nekünk a helyet :D
Akivel nem nagyon tudtam beszélgetni, azt szívből sajnálom, remélem köv. alkalommal be tudjuk pótolni :) Mindenki nagyon csini, gyerekek meg szépségesek egytől egyig :D
Fényképezőm itthon várt a fotelban, szóval várom a ti képeiteket, plííííííííz :D
(címem alul :) )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jaj Dalmi maradt utolsónak :D

A gyerekek szépségesek ,nem loptunk haza egyet sem ,Anyák nagyon szorgalmasan figyeltek minket .Nagyon klassz volt minden Hannának köszönjük a kedves fogadtatást.

Puszi&Baba Nagyon drukk mindenhez :wink: :wink: :wink: :wink:

Szép hétvége volt .

Ölelés! Dalmi
dalmácia
 
 


Jó reggelt.
Örülök, hogy mindenki otthon. :)

Mi ébren.
A ház tűzjelzője elindult.
Futás volt hajnalban.
Tűzoltók még itt vannak.
Pedig végre aludtunk volna.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Lilly gratulálok,és üdv itt :D boldog pocakosságot! :wink:

Örülök,hogy a tali jól sikerült :D

Lois,az a rossmanos story :lol: :lol: :lol:

Till,remélem Lencsi kibírta a lagzit :D

Skrisz,hétfőn mentek szürésre?Drukk! :wink:

...mi köszönjük a dicséreteket,igen,van büfipadunk,a védőnő hozta,ha tandem szopi van,és egyik hamarabb végez,azt ne a hátára tegyem addig,hanem ide :lol: én sem tudtam,hogy van ilyen.

Betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Hanna,jajj szegénykéim :shock: de tűz az nem volt,ugye?
Vendég
 


Sziasztok,
Hanna - köszönjük a talit!!!!! Nagyon jó volt, legközelebbbabával jelenek meg :-) Jó volt mindenkit látni, a babák pedig egyenesen tündériek :D

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok Lányok!!

Gremese nagyon jó az oldalad gratulálok!
Nekem még van egy kis időm de tuti a rendelők között leszek! :wink:
Lois nagyon meggyőző képeket tett fel! :wink:

Nyulasz nagyon édik a képek tényleg Noémi haja szenzációs, Balázs meg mint egy igazi pasi kaja tele pocak aztán jöhet a bubuka! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,igen szerencse,amikor Balázs így alszik kaja után,mert egyébként csak úgy van el ébren,ha a vállamon van,és sétálunk,vagy a hordozóban ringatom...ja,tegnap már rendeltem egy elektromos hintát :lol:

Gratulálok a félidőhöz :D :D :D

Angel,vettetek hintát?
Vendég
 


Hunci! A cumilánc a tietek akkor.
Hunor hogy aludt cumi nélkül?

Leo! :)

Csajok! Nagyon szuper volt tegnap!
Ha gondoljátok, megismételhetjük. :wink:

Olivér most aludt vissza.
Hála, tűz nem volt, de a tűzjelző visított egy darabig, a ventilátor jó sokára állt le, majd az utcán a riasztóktól nem aludt.
Én meg zombi vagyok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz! Nekem a hinta az baromira bejött.
Olivér olyan jól elvan benne. :)

Rani! Tényleg félidő! Gratula!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Raktam képeket.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Örülök, hogy jól sikerült tali! :D

Nekünk egyenlőre nem jött be a hinta. Asszem nem jót vettem. Olcsó húsnak híg a leve... :oops: Még egyet azért nem veszek. Nálunk evés után nem mindig van alvás. Ma reggel véletlenül sikerült elaludnia apa vállán, gyorsan be is tettük a kiságyba, hogy legyen egy kis időnk a házra is.

Rani, gratulálok a félidőhöz!

Nyulasz, októberben megyünk szűrésre. Múlt héten már voltunk ortopédián, azt mondták 4-6 hét múlva menjünk vissza. Lábacskáira két mosdószivacsot kell húzni, a csípőjét meg tornáztatnom kell minden pelusozáskor. Egyenlőre ennyi. Megdícsérték, hogy milyen szép formás baba. :D

Hanna, franc a tűzjelzőbe. Elhiszem, hogy már bazi fáradt vagy. :?

skrisz72
 
 


Skrisz,mosdószívacsot? :roll: ...milyen hintátok van?Ja,nálunk sincs ám minden szopi után alvás :lol:

Hanna,lehet a pasiknak jobban bejön a hinta :D
Vendég
 


Skrisz,kötött a csípője?Elhiszem,hogy megdícsérték :wink: Rakjál egy képet nekünk is :D
Vendég
 


Hanna, tök jó képek.

és én is tettem fel képeket igazán keveset késtem, csak 1 hónapot :oops: viszont jó sok képet tettem fel :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :D

itthon, egyben! :wink:
Lagzi fantasztikus volt, hajnali 2re értünk haza, én vezettem, a fiúk kiütve mellettem :lol: (vackorral nemrég keltünk, Apa még horpaszt :P)

Jó volt a tali? :D Raktok majd képeket (esetleg a g-mailre?) :D

Gremese :D :lol:
ami tökéletes, azt az ember szívesen dicséri :wink: (pláne, majd ha már használjuk, jajj, de várom már!!!!! :D)
A honlap tényleg jó, gratula!!! :D

Nyulasz,
annyira puszilnivalóóóók!!! :lol:

(dokim mondta, figyeljem az ébredés utáni magzatmozgást, és ha 5 környékén van, közeleg a szülés...nomármost: másfél órája rúgják-tolják odabentről a belső szerveimet (ez nem is magzatmozgás :shock: ), szerintetek??? :shock: :roll:
akkor csajszim itt, bennem fog leérettségizni :oops:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt találkozni Veletek! :D
Hanna !Nagyon szépen köszönjük hogy megszervezted:)

..ééés most gyorsan megnézem a képeket!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


De jóóóóók a képek!!! :D :D :D

tillidian
 
 


sziaszto!

sejtettem, hogy jó volt a tali :lol:
azt sajnálom, hogy kimaradtunk :roll:

Hanna,
tuti éjszalakai program :roll: :roll: jaaaj

Krisz,
lukas szivacsot nekünk is mondták, de nem csinálom :oops: te rárakod éjszakára? nem zavarja?

drukk holnapra!

Makilány is mindig formásnak találtatik! :D
csak oan pici... tegnap is megkaptuk a megjegyzést, pedig 3hósnak mondtam. mondoma nőnek jó, akkor mondjam, hogy fél éves? :x :evil:

Nyulasz,
vettünk! :D
büfipad! :D édes kép! :) :)

Tilli,
még egyben? :wink:
én nem tudom ezt a magzatmozgást, de sztem már nagyon te jössz, bármelyikpillanatos vagy! :wink:


teszek ma képet gmailre!

angel37
 
 


Lányok !Képek a gmailen .
dalmácia
 
 


Én is tettem pár friss képet Zéről.. :roll:

Na már nem is sírok annyira, hogy itthon hagytam a fényképezőmet, tódulnak a képek rendesen :D :D

Hanna!
Basszus ez durva lehetett, sajnálom a pocsék éjszakát :?

Nyulasz!
Én sem láttam még ilyen büfipadot :shock: Kafa!! :D Srácok édesek!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz, azt mondta a dokinéni, hogy kicsit kötött. De azt írta a lapra, hogy kis erőltetéssel rendben van. Valami 90/90-es szám került a lapra. De 4 hét múlva megyünk UH-ra is, mert javasolta. Azt mondta, ilyen korán nem érdemes, mert még alakulóban vannak, és úgyis csak "rosszat" tudnának mondani UH-on. Kerek, lapos mosdószivacsot kell venni, kifúrni a közepét és ráhúzni a bokájára. Így nem tudja "felcsapni". És hasonfekvést ajánlott.

Angel, még nem vettem. Majd egy éjszakát megpróbálok szivaccsal, aztán ha nem megy, akkor csak nappal.

skrisz72
 
 


Krisz,
kíváncsi leszek! :wink:

sajna Dió lábifeje nem javult tulképp semmit a dévényes kezelésektől sem, tornázgatásoktól sem, valszeg jön a gyógycipő.
majd kedden megyünk megint konduktorhoz (nekünk ő mondta a szivacsot), megkérdezem megint.

csípőt szerintem ki fogjátok tudni tornáztatni!

angel37
 
 


Hanna, sajnálom, hogy ilyen vacak éjszakátok volt!
Nagyon szépen köszönöm én is a vendéglátást!Olivérbe továbbra is szerelmes vagyok!!!!

ANNYIRA SZUPER VOLT A TALI!!!!!!

Lois, köszi a fini rétest. IR-nek most jól betettem! Életem legfinomabb gyári rétese volt.
KisZé pedig egy tündér!

Hunci: nagyon aranyos a kisfiad és annyira tetszett neki a dühöngő, hogy szerintem írjatok is a Jézuskának. :D

Viktu: nagyon örülök, hogy végre megismerhettelek és tök vicces volt, amikor ugyanezt betűről betűre együtt mondtuk elköszönéskor. Marci nagyon aranyos és azért megmaradtak az ujjaim. :lol: :lol: :lol:


Katica, örülök, hogy találkoztunk.Nagyon kis szolíd, csendes kislányod van (talán, mint Te.)

Kiscsillag!Örülök, hogy megismertelek ennyi idő után. A picilány pedig annyira tüneményes!Látom magam előtt, ahogy örül és tapsol, ha odaad valamit!

Leo, örülkök, hogy ismét találkoztunk, de legközelebb szóba sem állok veled, ha nem hozod KISLEÓT
:lol:

Dalmi! Én hiszek benen, hogy aki ennyire szereti a gyerekeket, mint Te, az megérdemli és előbb-utóbb meg is kapja a saját kisbabáját! Ha van igazság a Földön, akkor neked KELL, HOGY SIKERÜLJÖN!!!

Puszikám, drága barátnőm! Mit mondjak neked?Amire gondolok, úgyis tudod, hisz kiszúrtad, hogy Téged és Dalmát figyelve elfutotta a könny a szemem. Inkább nem is részletezem. puszillak

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz:olvastam a blogodon a dokinőt. Szupi, hogy jóval bíztatott! Hajrá kicsiláb, hajrá kicsilány! (Én ott voltam emlőuh-on, ahova vitted Esztikét!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


megnéztem a talis képeket!
cuki babák!! :lol:
anyukák is csinik! :wink:

Baba, Dalmi, Puszi,
szeretnék majd egyszer olyanra menni, ahová már ti is babával jöttök, kint v. még bent! :oops: lesz ilyen.

angel37
 
 


Csajok, tök jók a képek!
A vonalzóm alá tettem a linket, ahol lehet leskelődni. :wink:

Babim, jó volt az a hely. Szívesen megyek vissza. Remélem feltöltődtél a talin, és tele vagy újra energiával és optimizmussal! Puszillak

skrisz72
 
 


nagyon cuki Eszter! :D :D
tényleg kis formás, pofi, kerek fejecske! :D

sárga, méhecskés fejvédő nekünk is van! :wink:

angel37
 
 


Babám,
(csak az utsó mondatra reagálva...)
Úgy megölelnélek Mindnyájatokat! :oops:
A szívem szakad meg, annyira tudom, ismerem/ismerjük ezt az érzést! :cry: (Voltak ÉVEK, mikor nem, hogy nem hittem benne, hogy nekünk is sikerülhet, hanem rögeszmém volt, hogy mindenkinek sikerül, de nekünk tuti nem! Aztán egy fantasztikus kineziológus kiírtotta ezt belőlem gyökerestül...)
Tényleg töretlenül TUDOM azóta: Mindenkinek sikerül, csak nem szabad megállni út közben!!!!!!

Én ma naon fáradt :oops: teljesen használhatatlan, csak dőlök jobbra-balra, semmi hasznom :? (a leckét is Apa írta meg a kölökkel...) Na jó, bocsi, nem panasz csak tény...
(atyaég, ha ma kéne szülni... :shock: :? )

tillidian
 
 


...nagyon jók a fotók :D

Krisz,remélem hamar túllesztek ezen a lábacskás dolgon!Megnéztem a képeket,édesek vagytok :D

Till,Lencsi rendes kislány volt :D
Vendég
 


Sziasztok! :)

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, örültem mindenkinek a régi kedves ismerősöknek és a kedves újaknak is. :)

Hanna

Köszönjük a vendéglátást örülök, hogy végre személyesen is megismerhettem Olivért! :) Nagyon szép és nagyon pasi! :) A kicsi zümmit Mi felejtettük ott. :(

leo

Örülök, hogy téged is megismertelek, tényleg nagyon hiányzott pici babád! Majd lécci küld akkor el amiről beszéltünk.

loisom
Kicsi Zé egy tündér! Milyen türelmes és nyugodt volt végig! Örülök, hogy láttalak Titeket is!! :) A rétes tényleg profi volt!! :lol:

dalmi, baba, puszi
Én nagyon drukkolok Nektek és hiszem, hogy sikerülni fog, mert így kell lennie és kész. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a félidős gratulációkat!!!!! :wink:

Kineziológust én is csak ajánlani tudom!!

Na megyek és megnézem a képeket!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: