Új privát üzeneted érkezett!

orsi akkor jó :lol: linket elmentettem.. ha ez nem jön be... :lol:
Vendég
 


Fanni,
szörnyű baromságot álmodtam veled. Vendégségben voltunk nálatok, ahol éppen pizsamaparti utáni reggel volt, sok bölcsis társa M+M-nak. Márk még aludt a szobájában, majd kijött, és egy kb. 8 éves forma gyerek volt. Teát kértem, mire mondta a férjed, hogy a teát ne forró vízzel készítsem, mert az uncsi, hanem kólával. Majd tea helyett kaptam egy kis káposztasalátát. Aztán arra lettem figyelmes, hogy a gyerekeim elkezdtek beszélni két másik bölcsissel. :lol: :lol: :lol:

KépKép
lili73
 
 


Lili,

Hamar beneztem amig alszik Davide hat erre nem szamitottam... :lol: :lol: :lol: Jo kis almod volt..mit vacsiztal? 8) :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Jucmuc,
:D :D :D én is jót röhögtem magamban reggel. Egyedül a bölcsi dolgot tudom be annak, h mostanában fő a fejem a bölcsikérdés miatt.

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok

Lili nem semmi álom!

Képzeljétekk Pénteken barátnőm tanácsára fiamat letettük a földre a habszivacsra és egyből elindult előre kúszva.. most már olyan tempóban halad, hoyg a 24 kocka nem elég neki.. asszem a felmosórongyot rákötözöm, oszt menjen!

:lol:

ha fogom a kezét felhúzza magát ülésbe, de ha elengedem 1 perc múlva eldől... viszont ha fogom tovább, akkor feláll! :shock: olyan erő van benne...
Vendég
 


Lili :lol: :lol: :lol:
Én is nagy hülyeségeket szoktam álmodni :lol:
Mikortól akarod a bölcsit? Már én is agyalok amúgy. Szerintem én jövő! márciustól megpróbálom a családi napközit először pár órával, majd jövő! szeptemberig csak délelőttönként és utána 2 éves 2 hós koruktól rendesen bölcsisek lesznek... Most így gondolom.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
nekünk szeptembertől esedékes. Várnak vissza a mh-re. Nálatok mennyiért mérik a családi napközit? Azt hallottam, itt 60-80ezer havonta. Enyhén szólva kissé az egész fizetésem rámenne - ha egyáltalán elég lenne - a két gyereknek. Magánbölcsi dettó. Gyakorlatilag születésük után rögtön fel kellett volna íratkoznom, hogy egyáltalán esélyesek legyünk most szept.-től :cry:

KépKép
lili73
 
 


Fanni múltkor linkeltem be neked ülést! :roll:
Vendég
 


Boni,

Gratulalok Zsigike nagyon ügyes, hogy mar kuszik! :P

Lili,

Csak lesek milyen arak vannak...tenyleg elviszi az ember fizeteset elkepesztö... :shock:

Pandacska,

Remelem jarsz erre es olvasod!

Nagyon sok boldogsagot kivanunk draga Dorikadnak elsö születesnapja alkalmabol! Nagy esemeny ez tudom mennyire keszültetek ra Ti is! Biztos minden gyönyörü remelem majd teszel kepeket is rola! :P Mar en is izgulok nagyon, hogy minden jol sikerüljön holnap. Puszi es megegyszer sok boldogsagot Nektek! :P

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dóri Boldog születésnapot! :lol:
Vendég
 


Bonika :P
Köszönöm! Ne hari :oops: Igen, meg is néztem! Találtam egy nagyon jót, meg egy ikreset. Kicsit lassan döntök :oops: 8)

Lili :P
Háááát, itt is 60 körül van, a második gyereknek meg adnak kedvezményt, így a kettő teljes naposban 100 ezer körül van most... De lehet csak de. is, az a fele. Itt nálunk esély sincs az állami bölcsire... oviba is már idén kell jelentkezzünk ahhoz, hogy legyen esélyünk...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus :!:
De régen írtál! Boldog szülinapot Dórinak! Kérünk képet a szülinapról és a tortáról is, biztosan nagyon szépen választottál!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boldog születésnapot kívánunk Dórának!!! :D :D

Boni
ügyes Zsigi! :D

Lili
jól elszórakoztatod akkor magad. :lol: én semmit sem álmodok. :shock:

Nagyon kemény árak ezek..pedig úgy tudom támogatást is kapnak a családi napkközik. Nyitok egyet itt a padláson. :lol: dől majd a lé...

Kép
katica_75
 
 


Pandus!
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok szépséges Dórikának! :P :P Képeket feltétlenül kérünk, és gyere beszámolni!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Katica,
az jó lenne, viszem a gyerekeket, de akkor protekciós árat kérek :wink:

Fanni,
ugye, nem semmi, mennyibe kerül? :? Irtó bosszús vagyok, fel tudnék robbanni, mert lehetetlen helyzetbe kerülök. Kell a pénz, azért akarok visszamenni dolgozni, de lehet hogy nem tudok visszamenni dolgozni (vagy vissza tudnék, de nem éri meg), mert túl drága a magánbölcsi.

Pandus,
nem tudtam belépni a blogodra, mindig kidob, vagyis becsukódik, összeomlik a böngésző. Mi történt?

KépKép
lili73
 
 


Pandus
sokat gondoltam ma ratok nagyon nagyon boldog szulinapot Dorikanak minden szepet es jot kivanunk neki!! :lol:

Kép
petitpois
 
 


Köszönjük szépen mindenkinek a köszöntést :D Röviden: Tökéletes nap volt, minden jól sikerült, együtt volt a család, a torta finom lett, a hangulat szuper, Dóri rengeteget nevetett, unokatesóival hancúrozott, játékok tetszettek neki stb. Kép kicsit sok lesz bocsi, de 400 darabot csináltam, és rengeteg jó lett, igyekeztem a legjobbakat kiválogatni. Majd, ha megnéztétek kitörlöm őket, hogy ne velem legyen tele a topic.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


FAnni nem azé írtam, csak hogy nehogymán kimaradjon :lol: én is rengeteget gondolkodtam... aztán család megoldotta adtak opinzet karira...oszt Ultimax..

én az etetőszéken gondolkodtam tök sokáig Ikeás, aztán fa ami sokáig használható és végül maradt a Teszveszen a Peg PErego....szóval éln sem vagyok egyszerű

Pandus gyönyörűek a képek! 400? hehe asszem nemcsak én vagyok olyan, hoyg a családot félszemmel nézem a nagy eseményeken! :lol: pillangó édes! torta gyönyörű blogodon meg bőgtem ...

gyereklaptop klassz.. lehet majd nekünk is be kell szerezni egyet, mert ZS állandóan a klaviatúrát püfföli! apja fia!
Vendég
 


Jucmuc,
Boldogságos Születésnapot Kívánok a gyönyörűséges Szőke Hercegnek :lol:

Boniko,
Köszönjük! Nekem a Peg-Perego etetőszékek a gyengéim, végül mégsem olyat vettem :?
Vendég
 


Pandacska,

Draga vagy köszönöm szepen! :D Miattatok neztem be, hogy vannak-e fotok... gyönyörüek vagytok! A torta is egyedi, nagyon szep! Orülök, hogy ilyen szepen telt az elsö szülinap rengeteg szep jatekot kapott Dorika! :D
Latom Te is tettel lufikat. En is vettem csak nem nagyon tudom hova aggassam öket de a fenykepedböl ötletet meritettem.. :wink: :P Papirsatyink is van majd teszek en is kepeket :D Ja, es en is egyfolytaban fotozok es filmezek ha van valami esemeny. Erdekes, hogy rengeteg kepet csinaltunk ez alatt az egy ev alatt visszanezve megis ugy tünik, hogy nem eleget...

Most rohanok mert meg sok dolog van hatra.

Szep napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Jó bulizást, biztos nektek is szuper napotok lesz :D Én most szedtem le a lufikat, Dóri rohangál velük :lol: Képeket, beszámolót várjuk!!
Vendég
 


Jucmuc,

nagyon boldog szuletesnapot Davide-nek is!Toletek is varjuk a kepes beszamolot!Tanti tanti auguri!

Pandus,
szuperek a kepek latszik hogy Dori jol erzte magat.A pilangos kulonosen edes :lol:

Kép
petitpois
 
 


Pandácska,
nagyonnagyon BOLDOG SZÜLINAPOT Dórinak!!!
örülök, hogy jól sikerült és mennyi szép ajándék... :D
lufit mi is imádjuk!

Jucmuc,
nektek is egy tökéletes, boldogságos napot kívánok!!!! :D

Kép
fendike
 
 


Szép napot :P

Boldog első szülinapot Dórika hercegnőnek!!!

Minden képen csoda szép, és bájos!!! Pandus büszke lehetsz rá nagyon!

Fanni!

Pszichológus is kell Lilunak. Csomó feszültség van benne, aminek jót tesz az ilyesmi.
Olvasom, milyen nehéz napok vannak mögötted, majd könnyebbek... Hát, sok erő kell hozzájuk, az biztos! És az is, hogy egyszer jobb lesz! Hogy mikor? Majd ők eldöntik! :wink:

Orsi!
Mi volt az éves kontrollon?

Katica!
Igen, mellette alszom a fotelágyon, de sztem, mikor felsír csukott szemmel, ennek nincs tudatában. Ha megsimizem, cumit adok, visszaalszik... Szopizni is szokott éjjel, de már csak max.2X. Minden ébredésnél nem teszem mellre, nem is kéri. Össz.4-6X ébred mostanában :(
Léna gyönyörű!!!

Kisfóka!
A textilkönyvvel alvó Gréti csúcs!
Puszilom!

Petitpois!
Laura annyira hercegnős, tényleg! Odavagyok érte!
Vendég
 


DAvide NEked is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!

PAndus PEg perego nekem is gyengém, a babakocsink is annak az utánzata, mert eredeti sokba került volna.. etetőszék meg 10000Ft így gondoltam mé ne legyen egyszer gyereknap? :lol:
Vendég
 


Panda
nagyon szépek vagytok! Az első képen olyan nagylányos Dori! :D

Jucmuc
Sok boldog szülinapot Davide-nek is! :lol:

Véda
Te szegény még most sem vagy kipihentebb akkor! Rakj majd képeket. :P

Lili
ok. akkor már van 3 srácunk. :wink:

Boni
ha majd használod már a széket, számolj be légyszi róla.

Bébé Comfort Omega -t ismeri esetleg valaki?

Lányok
altatással kapcs. tehetetlen vagyok.. :? csak cicin hajlandó, (cumit még most sem kéri) és amint megmoccanok felébred, órákon keresztül tudjuk ezt játszani,(rágcsálja). Nem tud egyedül elaludni, babakocsit is ezért gyűlöli, este pedig újra 11ig kukorékol.Mindegy mennyit aludt napközben már mindent kipróbáltam, pedig fáradt nagyon, de túlpörög vagy mi?? (ha végre elalszik akkor már alszik szépen) Hogy taníthatnám meg aludni?? vagy változni fog ez ahoogy nő?

Kép
katica_75
 
 


Katicám :?
Altatással kapcsolatban én inkább nem adok tanácsot... Én addig simogatom Milcsit, amíg el nem alszik. De nekem ez így jó. Apa meg Márkót... Egyedül ritkán alszanak el. Pontosabban Mi soha, Má időnként.

Judit :P
Davide-nek boldog szülinapot!

Pandus :P
Mindketten gyönyörűek vagytok!

Véda :?
Hááát, vannak rossz napjaink. S lesznek is még... Má-nak folyik a nyála ezerrel, egész nap keze tövig a szájában és úgy cuppog, mint aki valami cupákos husit eszik. Vicces. Nyügös is, de még bírhatóan. Kopp-kopp-kopp
Én is egyre ritkábban tudok netezni, rengeteg a tennivaló. Meg aztán nem is szeretik, ha netezem... Mi ideül velem, de folyton üti a billentyűket...

Lili :?
Engem nem az háborít fel, hogy a magánbölcsi ennyibe kerül, mert mindig lesz, aki oda akarja vinni a gyerekét, hanem hogy aki elvileg meg sem engedhetné magának is oda kell vigye, mert az államiba protekció kell, hogy felvegyék a gyerekeket :shock:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Búcsúzunk az első fél évünktől

Kép
Vendég
 


Katica este Zsigi is cicin alszik el, nappal is sokszor csak akkor aludt ha cicin beájult.. mostanában az itt ott olvasottak hatására délután mindig 14kor fektettem le.. néha bealszik magyarázás után, de van, hogy nem, ilyenkor beleteszem babakocsiba és abban akármilyen hisztis elájul :lol: most már kezd hozzászokni a du-i alvásokhoz.

este pedig ha nem cicin alszik be akkor zenélőforgója megy és általában bealszik rajta.. de vannak olyan pillanatai, hogy csak akkor alszik el (de ez a ritkább) ha odaülök kiságy mellé, és a rácson keresztül fogjuk egymás kezét...

és bár volt egy 1,5 hónapunk, amikor sokszor felébredt éjjel..jelenleg megint átalussza az éjszakát.. annyira a hangulatától függ... tényleg uralkodó hajlam! kis oroszlán! abszolúte tudja mi a jó neki! :lol:

mindenképpen beszámolok majd.. már nagyon várom! igazából sokan nem szeretik ezt a típust a PP ből, mert nem állítható a magassága.. én pont le...om ..jó áron volt, és szerencsére rátaláltam ..boltban nem vettem volna meg az ára miatt...

FAnni én akkor tudok gép elé ülni, ha fiam belemerül a játékba, mert különben sasol ezerrel és gépelni akar.. apa most hazahoz neki egy klaviatúrát a cégtől, ami használaton kívüli matuzsálem... üsse csak... :lol:

NEm lehet könnyű dolgod! de erős vagy és kitartó, és nemsokára már csak mosolyogva emlékszel vissza ezekre az időszakokra.. unokanővéremet kérdeztem múltkor milyen volt ikrekkel kicsi korukban erre ő ki lehetett bírni, nem volt gond(amikor benne volt 3an segítettek neki, és még így is ki volt készülve az állandó nemalvástól)

Véda sajnálom, hogy Lillának szakember kell még mindig... éjszakához kitartás, fentebb olvashatod, fiamnak is volt ilyen időszaka reméljük Csaba királyfinak is elmúlik


puszi minden kis csöppnek és anyájának!
Vendég
 


Sziasztok!

Panda!
Jucmuc!

Én is nagyon boldog 1 éves szülinapot kívánok a gyönyörű gyerekeknek!
Panda! szuperek a képek, Dóri nagyon nagylányos!

Peti is jár már, annyira ügyes.

Fendike!

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, és kipihentétek magatokat.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Zsiginek boldog fél éves szülinapot! :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


1 napos lemaradásban vagyok! :oops:

Jucmuc szőke hercegének boldog 1. szülinapot!

Zsigmondnak első félévet!
Vendég
 


köszi

csajok bébikompot érdemes venni? mert egy csomó fórumba láttam, hogy azzal korzóznak a gyerekek! :roll: eddig eszembe sem jutott
Vendég
 


Boniko :D
én azt mondom, hogy nem, sőt nem is szabad, mert minden szakember szerint többet árt, mint használ, és a legkisebb - akár fel sem tűnő - mozgásproblémát is el tudja nagyon komolyan mélyíteni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


köszönöm

akkor ezé nem is jutott eszembe eddig :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boniko,
Orsi véleményén vagyok :wink: Nekünk se volt. Boldog 6. hófordulót Zsiginek :D

Véda,
Kérhetünk képeket?

Jucmuc,
Milyen volt?


Képzeljétek nagylány lettem :shock: :lol: :oops: :? :D :roll:
Csinálok vonalzót. Na majd még jövök, csak olyan nyomi vagyok.
Vendég
 


Pandus,
gratula!! :wink:

Katica,
sztem ez is változni fog, kitartás!
Máté 5-6hós koráig cicin vagy a vállamon aludt el, utána magától az ágyban, aztán simogatva, aztán teával, most megint a magától van, de biztos ez sem tart sokáig... :D
mindig egyértelműen jelezte ha vmelyik már nem működik, így próbáltam mindig mást... :oops:

Kép
fendike
 
 


Boniko,
boldog fordulót!! :D
sztem se vegyél, igaz nekünk volt, kaptunk, keveset volt benne csak anyukáméknál de ő szerette és néha nagy segítség volt picit beledobni
mióta járunk már rá sem néz és persze a járás segítőre se, az totál pénzkidobás volt

Kép
fendike
 
 


Lanyok nagyon szepen köszönjük mindenkinek a szülinapi köszöntest! :P Jol sikerült a tegnapi nap, sokkal jobban izgultam mint barmelyik sajat szülkinapomon, hogy minden rendben legyen..

Boni,

Szerintem se vegyel kompot en az egyik kismamaban olvastam rola csak art a babaknak. Boldog felevet Zsigikenek! :P

Pandacska,

Akkor hajra spontan! :D En is nemreg ket hete lettem 'nagylany'. :lol: nagyon furcsa volt majdnem ket ev utan..
Jo volt minden tegnap, mar majdnem rend van meg a lufikat kell leszedni.
Es akkor a kepek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Szuperek a képek, szép lett a díszítés, az ajándékok látom tetszenek az ünnepeltnek :lol: A csákós a legjobb kép :lol: Ugye milyen gyorsan elmúlt a szülinap? Davide gyönyörűű!!! Szép család vagytok!

Lányok kérdés! Nektek amikor megjött milyen volt? Mennyire erős? Normális, hogy olyan gyenge, mint máskor az utolsó napon? Csak pár csepp az egész... ez már egyáltalán mensinek nevezhető? Orsi? Régen nem ilyen volt... :roll: Azt hiszem ez mégsem mensi :roll: de akkor mi... :roll:
Vendég
 


Judit :P
Nagyon szépek vagytok!

Pandus :P
De, szerintem az. Nekem sem volt erős az első. Nekem 5. hónapban jött meg.

Lányok :P
Rég tettem képet.

Szépséges Márkóm és Milcsi nagyfiam:
Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandacska,

Nagyon szepen köszönöm, nagyon kedves vagy! :P Valoban hamar eltelt az egesz...Kicsit a karacsonyhoz tudnam hasonlitani. Nagyon keszülsz ra varod tervezgeted aztan egyszer csak ott van es mar tovabb is all...Jo, hogy együtt volt az egesz csalad. Davide ma egesz nap az uj kisautojaval 'szaguldozott' meg nem er le a laba rendesen de igy is halad elöre vele. Szep a masodik vonalzos kep!

A mensivel kapcsolatban: nekem is teljesen mas volt mint elötte de nekem ellenkezöleg nagyon erös es 5 napig tartott. Regen max.3 nap es nem ilyen erös. Szerintem majd a következöre jön meg neked is rendesen. Most csak 'jelzett' a szervezeted...aztan lehet, hogy rosszul gondolom de szerintem ne aggodj vard meg a következö alkalmat.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


[quote="pandácska"]
írta:
pandácska
Lányok kérdés! Nektek amikor megjött milyen volt? Mennyire erős? Normális, hogy olyan gyenge, mint máskor az utolsó napon? Csak pár csepp az egész... ez már egyáltalán mensinek nevezhető? Orsi? Régen nem ilyen volt... :roll: Azt hiszem ez mégsem mensi :roll: de akkor mi... :roll:

szoptatsz még?
szopi alatt akármilyen lehet, nekem amúgy mindenegyik terhesség után még gyengült. most 2 nap és ennyi kb.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


DAvide nagyon édes! látszik mennyire boldog! :lol:

Köszönöm, komp leszavazva :lol:

PAndus nekem rendesen megjött! szép a vonalzód! nekem is javítani kell, mert
ma voltam citológián és HPV-n.. és dottore közölte hogy érik a Pete lehet szüretelni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


FAnni egyik gyerek szebb mint a másik! :lol:

megjött etetőszék, én beleszerettem.. remélem fiam is! :lol:
Vendég
 


Fanni,
Gyönyörűek, de most ha lehet, kiemelném Márkó képét, annyira szépen néz a kerek pofijával :lol:

Orsi,
Napi 4-5 szopi van még. Köszönöm a segítséget! Akkor még türelmesen várom, hogy beálljon. Azt nem bánom, ha gyengébb lesz, csak legyen valami rendszeresen :wink:

Boniko,
Elkezditek jól értem? :lol:

Jucmuc,
Érdekes, nekem is a karácsony jutott eszembe, hogy olyan gyorsan elmegy a szülinap is, a készülődés, izgalom után...
Vendég
 


Pandus hááááááááááát :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: majd lesz valahogy... :lol:tegnap tartottuk a főpróbát :mrgreen:
Vendég
 


Fanni,

Köszönöm! :P Gyönyörüek a fiuk! Milyen nagyok mar! :D

Boni,

Köszike! :P Huuha akkor hajra! :lol: 8)


Davide is kb. 4-szer neha 5-ször szopizik naponta mar nezegettem a tejeket tapokat de fogalmam sincs mit adjak majd neki...
Ti hogy csinaljatok, mit es mennyit adtok a babaknak?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Én még nem adok neki tejet, majd szerintem csak 2 éves kor után. Tápot se, tejpépet kap.

Boni,
:wink: Drukkolok :lol:

Közben beindult egy picit, és ez tényleg mensi. Nagyon örülök neki, hátha megjavulok :lol:
Ma egy éve, hogy hazahoztuk Dórit a kórházból... Milyen picuri volt...
Vendég
 


Véda,
Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?