Új privát üzeneted érkezett!

Az a kép kicsit homályos lett, amin Samu akar kezet csókolni neki :lol:
Amúgy nem meglepő, hogy összeöltöztek, anyum vette az anyagokat, direkt így, és javarészt varrta a ruhákat, csak a kislány ruhájára az alsó fodrot varrtam én :-)
danann
 
 


Itt van a kicsit homályos:
Kép
danann
 
 


Sziasztok!

MI is Maltofert szedünk,vagyis Szonjának kell de én is iszom mert vérszegény vagyok,reggel cseppentek a tejeskávémba,és a folsavat meg a B vitamint én szedem,ő nem,de ugyis átmegy a cicin neki is jut,annyi elég neki!!!!!!!
IGEN a fejét szurják vérvételkor születése ota,pedig ujjbegybe maradtunk,azota sem engedi ugy,csak a fejét csapolja,hát holnap tuti rám ugrik,mert nem engedem többet!!

KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉSEKET!!!!!

Mi most éjfélig kelünk5ször,9töl és orditunk mint egy sakál.....aztán éjféltől alszunk 7ig,akkor is 2szer kelünk...

Kép
Kép
nuncili
 
 

 
 

Hahó,
Képzeld, még előjel sem volt...
Nem fájt a hasam, nem pörögtem úgy, ahogy szoktam.
Tegnap masszírozáson voltam, kértem fájdalomcsillapító pontokat.
Nem is tudtam, hogy mensesz alatt nem lehet nyomni vércsökkentő pontokat.
Ma megint át kellett húzni az ágyat. Alig egy óra alatt kijött a cucc az éjszakai alwaysból.
A kicsit még nem is hordtam, bezzeg szülés után elég volt a kicsi.
Danann, köszi szépen a kuponokat, megkaptam...

Kép
fridus
 
 


Nahát Fridus!

Sztem azért beszélj egy nőgyogyival mindenképp. Ez vérszegénységhez és immungyengeséghez fog vezetni!

Nuncili!

Ez borzalmas, hogy fejből veszik!!!!
Igaz a karon is sinte lehetetlen megtalálni és eltalálni a vénákat.

Domit is most viszem majd vérvételre, aranyosak a laboros nénik, bár nagy a szadizmus. (nem találja a vénát, pedig a múltkor 20 percig tapogatta, fogdosta, mégis mellészúrt)
Még elnézést is kért a csajtól, majd bábozott neki, meg ilyenek.

Lívi!

Az a kéééép, hát valami isteni!Ennyi idősen így tudni, hogy kézcsók jár a hölgyeknek, nos ez a Te nevelési érdemed! :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szerinted már nem vagyok az ? Dehogynem!!! Meg lehet, hogy a pajzsmirigy is eredményezi...
Azért is nem szeretem, ha engem fényképeznek, mert tiszta karikás a szemem alja...
Meg hát amúgy sem vagyok egy szépség...
A Balu gyereknek nagyon dagadt a jobb felső oldalon az ínye.

Kép
fridus
 
 


Hát Fridus akkor mire vársz?
Irány a doki!!!!!!

Hogyan ünneplitek Balu szülinapját?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Timesz!

Olivérnek boldog szülinapot!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hát, kérlek szépen úgy tűnik, hogy a Lőrinci nagyinál kint a kertben...
Lesz torta, még nem tudom milyen, de már meg kéne rendelni.
Lesz bárány pörkölt, amit nagypapa készít... Meg lesz rántott husi,gondolom...
Ilyenek, hát komolyan nem tudom megmondani, de 6-án tartjuk 7-e helyett, mert Balu apukája akkor lesz itthon.
Meg a szülőknek is akkor jó.
Majd csinálunk fotókat...
Olivér már tuti túl van rajta... :-)

Kép
fridus
 
 


Jó reggelt!

Köszönjük a köszöntést, nagy nap ez a mai, de vasárnap tartjuk a családi összejövetelt. Lesz autós tortája tüzijátékkal és sok szép ajándék. Majd teszek fel képeket!!!

Kép
timesz
 
 


Sziasztok!

Mi is boldog szülinapot kívánunk Olinak! Autós torta meg tüzijáték, hmm, biztos nagyon fog tetszeni nek! :-)

Majd igyekszem résen lenni Balu-köszöntésben is, de mivel nem tudok rendszeresen jönni, mindig lemaradok valakiről...

Hoztam pár képet:
Kép Művelődik a gyerek :-)
Kép Nyamm-nyamm, kiflicsücsök!
Kép Bohócpofa :-) (túrós meggyet evett)
danann
 
 


Örülök, hogy nemcsak Domi eszik malacul.... :D
Édes a könyvrámolós fotó. Ha már ottvan megmondhatnád neki, hogy törölgessen is heti 1x.

Azon gondolkodtam, hogy mivel Domi a szabályos mászást nyomja, tennék a 2 tenyerére, 2 térdére felmosó rongyokat.
Ő jobban befér a kisebb likakba. Lássam már valami hasznát is a csajnak!!!! :wink:
Most épp babakekszet eszik, az egerek idén télen tutira nem halnak éhen.

Fridus!

Birkapöri????
Má pakolok is és húzok hozzátok....a fenébe a hülye diétával. :D
Bár eddig 7 kg lement...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nem birka, ez bárány. Fiatal a picike...
Valahonnan vidékról, tanyáról jött a...
Én sajnáltam szegényt, lehet, meg sem kóstolom. :-)
Sztrájkolok...
Múltkor őzgerinc volt, meg nyúl...
Hát... Apósoméknak van ízlésük.. :-)
Balázs még nem álldogáll, csak párszor próbálta az ácasorgást, de meg is borul.
Most éppen térdelve mászik, felemelt kézzel.
Mit csináljak a gyerekkel? Még most sem akar enni!!! De már olyan szinten nem, hogy a kedvenc tejpépét sem.
Kifli csücsköt, meg kekszet azt igen, azt is egy csajtól kapta, kiröhögött, hogy nem akar enni Balu.
Hát tartalmas ételt nem is eszik, pl főzelékeket.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Domi szintúgy nem eszik semmi zöldségeset meg főzeléket.
Csak kenéyrhéjat, meg gyümit.
Mi lesz velünk később? Min fogtak vegetálni?

Ha bárány, méginkább megyek... :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


lányok,nyugodjatok meg,Kristóf is nagyon rosszul eszik,de 3.5 éves létére 113 cm,17 kg,és egyáltalán nem beteges.
Erőltetni az evést meg úgysem lehet.
Nekem kijutott a két végletből,Kristóf ugye alig eszik meg valamit,Eliza meg mindenevő,szó szerint.
Előle dugni kell a kaját,képes lenne folyamatosan enni.
Vendég
 


Domi is szinte állandóan eszik. A tápszerből másfél óránként csusszan le 140 mili. :?
És éjjel minimum 1x de néha 2x kel fel enni. Próbáltm vizet adni, de arra balhé van.

Néztétek a megasztárt??? Sírva röhögtem...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta,néztem... :lol: :lol:

Szerintem egyesek azért mentek oda,mert le akarták égetni magukat :P

Az a csaj nagyon tetszett,aki azt mondta magáról,hogy ő szép :shock:

Jó kis szombat esti műsor ez,feldobja az ember napját. De a bemuattó szerint jó lesz a következő rész is :lol: :lol:

Tudjátok,mit ettek ma a gyerekeim?
Eliza: 7.00-180 ml tápszer
9.00 1 túrórudi
11.30 pici tejci(cici)az elalváshoz
13.00 főzelék(kb. 1 bébiételnyi)
15.00 ismét 1 rudi
ezután kb.2 győri édes keksz,meg egy csomó pombar maci
19.00 kb.5 kisebb fej rántottkarfiol és 1 virsli
21.00 180 ml. tápszer

Ezzel szemben Kristóf:
8.00 3 dl.kakaó
10.00 1 nápolyi
12.00 2 db.mézespuszedli
15.00 1 túrórudi
19.00 egy kistálkányi rántottkarfiol
20.30 3 dl kakaó

Kristóf egyébként levest szokott délben enni,meg utána 1 kispogit,vagy kiflit lekvárral,de ma nem volt hajlandó.
Na,a két gyerekem a két véglet :?

Jó éjt nektek,elfáradtam ma,...
Vendég
 


jajj,Kristóf is evett délután chipset :oops:
Vendég
 


Cseriani, ezek csak nasik a Kristófnál...
Még szerencse, hogy ezeket megeszi ezek szerint.
Nem lehet könnyű neked!!
Ma eldöntöttem, hogy rakott krumplit fogok csinálni, tegnap előtt apósomtól töltött paprikát kaptunk, nem kellett főzni.
Szóval jól jártunk, anyám is azt csinált, mondom, nem megyünk át, mert elég 2 nap töltött paprikát enni. :-)
Jöjjön ő, ma úgyis itthon van a Robi, csak délután 5-re megy dolgozni.
Folytatom az ablak mosást, mert kedden kimostam a függönyöket, és a belső ablakokat lemostam, de a külsőkre nem került sor, mert drága Balukám a lábamon csüngött és nem akartam, hogy baja legyen.
Volt tegnap megasztár ? Jaj lemaradtam róla...
Nem vette fel valaki ?:-)
Képzeljétek, vérzik az orrom, elég durván, ez is az allergiának köszönhető... Alul-felül vérzem...
Már kezdem unni.
Ja, mi az új divat nálunk, kb egy hete...
Gyerek elalszik fél 8 felé legkésőbb és átrakjuk az ágyába. 10-11 felé keservesen sír, se cumi, se tea nem kell neki, még át nem teszem vissza hozzánk az ágyba, majd ott elalszik. És mire mélyen elaludna, addigra én is elalszom, így reggel mellettünk is kell fel.
Nyugodtan alszik közöttünk, viszont mi nem alszunk, hogy össze ne nyomjuk, de egyikönknek sincs esze, hogy vissza tegyük az ágyába. :-(
Már a fejünkre nőtt.
Reggel persze hátfájással kelünk.. Mert olyan pózokban alszunk, ami nem túl kényelmes.

Kép
fridus
 
 


már a doktornéninkkel is beszéltem Kristóf evésével,ő gasztroenteorológus...
Azt mondta,hagyjam békén. Ha akar,egyen minden nap sültkrumplit rántottkarfiollal. Tök jó. Végülis,eszik ugye zöldséget,ha joghurtot eszik,abban van gyümölcs,eszik levest,eszik pogácsát,kalácsokat,pingit,hú,meg dinós husit,sültkrumplit,kiflit,lekvárt,mogyorókrémet...
A mi kajánkból nem eszik.
Talán majd az oviban.

fridus mi is sokszor 4-en ébredünk 1 ágyban :?
Vendég
 


Fridus, neked valami drakulával kellene randiznod, az nagyon csípné ezt a jó szokásodat, és most nem az ablakpucolásra gondolok! :lol: :wink:

Cseriani, hát igen, elég fura, hogy némelyik gyerek szinte csak a levegőből 'építkezik'... annak idején mi úgy voltunk az öcsémmel, hogy ő átpakolta nekem a húst, én meg neki a krumplit, aztán egyszercsak megettünk mindent. Majd Kristóf is rákap, legkésőbb ha elkezd kamaszodni, és ezzel együtt nőni, mint a gomba! Barátnőm szerint a fia annyit eszik, mint a család többi tagja összesen, azaz mint 4 másik :D
danann
 
 


Cseriani,Fridus!

No paraa! Ha eljön a kamaszkor, kizabál Titeket a vagyonotokból a gyerek.
Én már csak tudom!
Csabesz is rossz evő volt. Mostmeg valami döbbenet mit és mennyit eszik. :shock:
Domi meg egy zabagép.

Sztem amit megspóroltok a kaján, tegyétek rövid lejáratú államkötvénybe és az amikor lejár akko tudjátok egy kiskamasz élelmezését finanszírozni.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Drakula szívná a vérem rendesen, nem kéne havi 3.000-et betétre költenem.:-)
Gyerek már alszik, holnap szegény gyerekeknek iskola...
Pont 8 év múlva jár le a törlesztő hitelem, addig van esélyem, na meg 18 év múlva egy másik életbiztosítás is lejár:-)

Kép
fridus
 
 


Hát, én igyekszem következetes lenni, és ha már a gyerek fenekét textilbe bugyolálom, akkor saját magamnak is vettem úgynevezett 'mamapelust', azt csak mosni kell. Mondjuk amióta a cerazettet szedem, csak egyszer volt egy kis maszatolás, de nem fogom örökké szedni. És ha majd a gyerek engedi néha, akkor varrok még magamnak, utánanéztem, nem tűnik ördöngősségnek. Igaz, erre nem lehet azt mondani, hogy 'észrevétlen biztonság', viszont basszus, nem érzem azt, mint ezeknél a szuper-betéteknél, hogy teljesen befülledek. Szóval nekem bejött, és legalább tudom, milyen érzés a gyereknek a pelusban :-)
danann
 
 


csajok ez nálam is így volt az elején,pár hónapig,de mostmár elég jó. Már csak egy nap van,ami elég gázos,általában a 3.nap és éjszaka. Viszont én nem bírom a betétet,megőrülök tőle :oops:

Kristóf is megy holnap reggel már oviba. Már félek a reggeltől :cry:

Egyébként,nem biztos,hogy örülnék,ha elkezdene nőni,mint a gomba,hisz 3.5 éves létére akkora,mint az 5 évesek :shock:
Vendég
 


Cseriani, mi a kamaszkori, tehát csak kb 10 év múlva esedékes növekedést reklámozzuk, szerintem még nem kell izgulj, egyelőre csak nem gyorsít be!
Én meg a tampontól vagyok egyébként rosszul, ott bent csak a természetes dolgokat tudom elviselni, már ha érthető, hogy mire gondolok :lol: :wink: :lol: :wink:
danann
 
 


Na, nekem nem jön be a tampon, pedig szívesebben hordanám, de ha felteszem, leszakad az alhasam, és alig tudok lábra állni.
Azért jobb a betét, mint annak idején a vatta...
Az olyan tömör volt odalent, hogy úgy tűnt, szerszáma van az embernek. :-)
Egyébként meg mit ehetne már egy egy éves ?
Virslit? Felvágottat?
Mert a fiam tegnap kihányta a vagy a túró rudit, vagy a krumplit, amit kapott, de jött a tejpéppel együtt a cucc...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok, képzeljétek mi történt, este a gyereket betettük a saját ágyában és reggelig ott is aludt.
Nem tudom, mit tettem, de fél 8-tól fél 4-ig aludt, majd kicsit sírt, kapott teát és aludt 6-ig, ahogy szokott.
Na, így legalább már mi is jót tudtunk aludni. :-)
Vettem tegnap karfiolt, ma azt fogok rántani, állítólag Balu is ehet panírt, ha csak tojás sárgájában panírozom, és nem egész tojásban.
Ma rántott husit is csinálok ubi salival és vagy krumpli pürével,vagy krokettel.

Kép
fridus
 
 


Hát csajok én sem bírom a timpi-tampit elviselni.
Még az óvszert sem bírja a testem, úgyhogy fogamzásgátlóként sem jöhet szóba a méhen belüli cucc.
De hormont sem akarok már szedni a korom miatt meg a veszélyek miatt, úgyhogy marad a Kalmopyrin két térd közé szorítva. :D

Tegnap vettem Dominak virslit (szójamenteset) és 1 egészet befalt a csajszika!!!
Azt hittem felborulok a csodálkozástól!

Cseriani!

Milyen volt az első ovis nap? Tudom, neked nyugisabb... :D

Lívi!

Textiles betét? Olyan, mintha textilpelenka lenne? Hol lehet kapni?

Fridus!

meséld majd el, hogy Balunak hogy ízlett a rántott hús vagy a panír!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


SZIASZTOK!
ELADO A KISAUTOM,HA TUDTOK SEGITSETEK,NAGYON SZÉP,JO ÁLLAPOTU,MOST LETT FELUJITVA A MOTORJA,ÉN HASZNÁLTAM,CSAK KÉNE AZ ÁRA INKÁBB....szoval ha tudtok vkit szoljatok,köszönöm,itt egy kép rola.
Képzeljétek tegnap Szonja 2szer esett le az ágyrol,nemhiszitek el,ugy remegtünk apával az idegtől,majd megőrültünk,de szerencsére semmi,rögtön felsir,aztán nevetett pár perc mulva,azért ma még megfigyelés alatt van,itthon,nem hányt,semmi,éjjel jol aludt,ugyhogy remélem semmi baja nem lett,lesz.
ugy szidtam magunkat,ráadásul elöször apa mellett feküdt és villám modjára lefordult,késöbb meg a 2 lábam közt pördült le...hüjeszülők

Kép
Kép
nuncili
 
 


NEM ENGED KÉPET TENNI,MAJD PROBÁLKOZOM,DE SZÉP,FEKETE,mercedes 190tip,92es évjáratu.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Sajnálom, hogy el kell adnotok az autótokat.
Tedd fel a hasznaltauto.hu-ra is!

Leesés:Domi akkor esett le az ágyról, amikor MENDKETTŐ szülője mellette volt. :oops: :oops: :oops:
Ma reggel befejelte az ágyrácsot, lett egy lila puklija a tegnapelőtti székbefejeléshez és a tegnapelőtti rágóka befejeléshez eg szemsarok felrepedése.
Tudjátok az a rágóka, amire rá kell tenni olyan kerek bigyót, hogy ne tudja lenyomni a torkán!
Erre ül, fogta magát, eldőlt és totál belefejelt a kerek bigyó szélébe.
Sztem totál mindegy, ha nem esett volna le, valszeg fejbe verte volna magát minimuma csörgővel.
Kösd fel a gyatád!!!!
Ez csak keményebb lesz!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz, tudomásom szerint ez az egyetlen 'mamapelus', ami kapható itthon. Külföldön, főleg ámerikában rengetegféle van. Ezen az oldalon találsz oldalt linkeket, leginkább varráshoz, nem tudom, ez mennyire érdekel.
Most csak ennyi, a kishapsim tiszta hiszti.
danann
 
 


Akkor én még örülhetek, hogy nekünk csak a radiátorba bukfencezett eddig bele?
Ja, nem evett semmit... Amit evett kekszet, dinnyét, tegnap ki is hányta, az egész gyereket át kellett öltöztetni és lefürdetni.
Slagba nyomta a hányást.
Tegnap így csak krumpli pürét kapott tejpépben áztatva, hát nem mondom, hogy a kedvence lesz...
Ma is azért próbálkozom vele.
Ma megint az ágyunkban kötött ki a gyerek.
Nem tudtam az ágyában megnyugtatni, amikor persze áttettem, úgy el aludt, hogy csak na.

Kép
fridus
 
 


Hol vagytok ?
Mert mi itt..:-)

Kép
fridus
 
 


Kriszta köszi kérdésed...első és második nap volt egy kis pityergés,de csak reggel,pár perc. Tegnap már ott is aludt. És sikerült elérni azt,amit a bölcsiben 4 hónap alatt nem,evett már,és nem csak a leves levét. Olyant is megevett,amit itthon nem-vajkrémes kiflit tízóraizott tegnap :D
Van egy-két elintéznivalóm,így sok időm egyenlőre még nincs. Eliza hihetetlen,hogy keresi Kristófot,első nap alig találta a helyét itthon. Kérdezem tőle,hol a Kristóf,erre körülnéz,majd rámnéz,és görbül lefelé a pici szája-megzabálom :lol: Az első kép kicsit homályos,de azért látszik,milyen jót játszanak már együtt... Kép Kép Kép
Vendég
 


Cseriani!

Megzabálom azt a gyönyörű pofiját Elizának!!!
Aranyoa lehet ahogy keresi Kristófot! Vannak már Kristófnak barátai???
Nagyon édesen csúsznak együtt. Ilyenkor jó két gyerek. :D

Fridus!

Figyu! Nem tudom hogyan tegyem fel a kérdést, hogy ne sértselek meg!!!
Nem lehet hogy Balu azért hányja kia a kaját mert szuszakolod belé? És az undor miatt?
Bocsika :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


fridus,ez a sok hányás nekem sem tetszik,csak nem akartam beleszólni eddig...pontosabban akartam,de nem tudtam,hogy kezdjem,...
Nekem volt-van szerencsém egy nagyon rossz evő gyerekhez,de Kristóf egyszer sem hányt-vagyis egyszer,mikor a mogyorós chips megakadt a torkán,na akkor sugárban hányt,míg ki nem jött-de ekkor már majdnem 2 éves volt :?
Vendég
 


Nem erőszakolom én bele, el ne higyjétek!!!Nem erőszakkal, ő akarja kóstolgatni,de tegnap bukta szélt evett, ami benne is maradt.
Dokihoz megyünk a jövő héten, majd megkérdezem, mi van ilyenkor, ez a hányás azért nem vészes, szerintem..
Mondták a párizsit és a virslit, hogy próbáljam ki neki...

Kép
fridus
 
 


Lehet, hogy megakad a torkán és azért hányja ki???
A múltkor Domi is nagyobbat harapott, akkor bokákolt egy kicsit majd kihányt mindent. Azóta kisebb falatokat adok neki és nem fordult elő még 1x.

Esetleg elmehetnél el gasztroenterológiai rendelésre!
Ott megaszonygák a tutit!!!!

Cseriani!

Elizának milyen bulit csaptok szülinapjára?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


hú,fergetegeset :lol:
kb.20-an leszünk,ha jól számolom,ebben benne van 6 gyerek,úgyhogy lesz ereszdelahajam...
Lesz 2 torta,ne kérdezd,hogy milyen,még nem tudom. De még azt sem tudom,mit kapjon a kiskirálylány. Anyu egy kismotort vett neki,Kristófnak is volt,ő nagyon szerette.
Ennyit tudok eddig. A napján tartjuk,délután.
Vendég
 


Sziasztok, mi a bulin 11-en leszünk, én sütök neki tortát, mert úgyis csak cincálni fogja, megenni nem hiszem.
Piskótát csinálok, pudinggal töltve, és csokibevonóval a tetejére.
Már holnap kezdődik a banzai és vasárnapig tart. .-)
A bátyámék csak vasárnap érnek rá, ezért.
Tegnap nem fogjátok elhinni, mit evett a kis gézengúz... Hát én is alig hittem el...
Banános joghurtot.
Megette az egész dobozzal és még a vacsiját is elfogyasztotta.

Kép
fridus
 
 


Na Fridus!

Holnap nem leszek így előre is BOLDOG SZÜLINAPOT Balu haverunknak!

Na ha megeszi a banános joghurtos, csinálj neki, banános joghurttal töltött tortát.
Hogy nekem mekkora eszem van, nemde???? :D

Cseriani!

Nálatok is jó nagy after party lesz, lesz kire ugrálni. :D :D
Te főzöl vagy hozatsz???
Ajándékötlet: van Dominak egy zongorája, mindenféle állathangokkal meg ilyenek. Már a fiamnak is marhára bejött, hátha bejönne Elizának is.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


kaja nem lesz,csak 2 torta,meg egy csomó süti.
A tortákat rendelem,ahhoz most nincs időm,de a sütiket anyuval csináljuk. Tudod,én vendéglátóba jártam,nagyon szeretek a konyhában ügyködni. Csak mostanában kevés időm van rá.
Hú,én zenedolgot már nem veszek,a nap nagy részében megy szét a fejem a dobtól,furulyától,stb...-től.
Eliza olyan hihetetlen erővel fújja a furulyát,hogy a dobhártyám majd beszakad :twisted:
Na,most lépek,Eliza lelépett,ilyenkor elbújik valahova,hogy tele tegye a pelusát. Tegnap a spájzban találtam meg-nyitva hagytam az ajtót,hogy kicsit járjon a levegő-,ott csücsült,és egy üres sörösüvegen cuppogott :lol:
Vendég
 


Ejnye, ejnye, ejnye....méghogy üres.... azt hiszed beveszem???? :D
Én bekapcsoltam a mosógépet (elöltöltős) azal Domi megvan egy darabig, legalább a levest odarakom, legyen mit ebédelnem majd.

Én nem tudom, hogy egy ilyen kis dugó csajszi, hogy tud ekkora kupit csinálni?!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, köszönjük előre is a köszöntést.
Nem aludtam ma semmit,fájt a fejem, a fogam, viszketett a szemem.
Most sem vagyok éppen toppon...
Cseriani, biztos, hogy üres volt az a sörös üveg? Mert szokott az alján maradni kis nyeletnyi néha. :-)

Kép
fridus
 
 


Ismét jelentkezem..
Tegnapi buli nagy volt, este fél 7-kor értünk haza az ebédelésből.
Fiacskám evett tárkonyos levest, kuszkuszt,répát, almapürét,tejpépet...
Csodálkozom, hogy nem jött alul ki semmi.
A tortáját jól megcsócsálta, a testét pedig jól bekente a tortával, még a feje búbja is olyan volt.
Képeket majd teszek fel.

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Nagyon-nagyon boldog 1.szülinapot kívánunk Balunak!!!
fridus,nagyon jók a képek :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: