Új privát üzeneted érkezett!

Hanna!
Dani is itt körül van, vasárnap mérem őket. Most elkezdett nagyon enni, szerintem fog hízni...

Lois!
Elvileg kell vonni, de inkább hallgass a kezedre. Ha melegebbnek érzed folyamatosan a szokottnál, akkor van valami.
Nekem pl. Balunál anno 37 és fél volt popsiban folyamatosan a hője, ami ugye ha levonjuk az 5 tizedet, alig hőemelkedés. Mégis húgyúti fertőzése volt és tapintásra meleg is volt...
vovanda
 
 


Köszönöm lányok!
A szurik miatt kérdeztem, 37,4-et mértem popsiban, fülben meg 36.9-et.
Akkor talán most már megússzuk, eltelt már 26 óra.

Angel!
A Prevenart kapta meg a kötelező mellett.

Igen itt a csajok nagyon vigyáznak a vonalaikra :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hahó :D

Csak bekukk :P
Mosogatok, mosok, vasalok ...meg alszom 8)
Kiscsajom nem hagyott éjjel :shock: - azér' ilyen még nem volt: levegő után kapkodva ültem fel álmomból, akkorát rúgott a bordámba :roll: Edzésben van a kis Bombanő :lol:

tillidian
 
 

 
 

Till: épp most gondoltam, hogy vajon merre lehetsz! Én sem sokat aludtam éjjel, engem is rugdostak. Mostanában vettem észre, hogy mostmár egyszerre is jár kezük lábuk. Ilyenkor érdekes formákat vesz fel a hasam, az érzést meg inkább nem részletezem. :wink:

Kész van a babaszoba. Tegnap festés volt, ma kiságy és pelenkázó-összeszerelés, helyrerakás. Már csak a szekrény hiányzik, aztán én is átmegyek mosónőbe. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, kérünk képet!!!!

skrisz72
 
 


Krisz: lesz majd kép, csak a számítógép is költözött új asztallal és jelenleg nem férek hozzá az usb porthoz. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hanna,
írtam emailt. Akkor kérdőjellel, de ha tudok, akkor megyek :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


26.-án 14 órától
Lois- Réteskék, többféle
Hunci
Puszedli- chips, egyéb rágcsa
Angel
Katica
Boniko
Kiscsillag
Viktu - pogácsa/kifli
Dalmi
Szöcsiék ?
Leo - tzatziki? + valami édesség
Raniko - kencefice, körtetorta?
Babaimádó
Hanna szeletelt kenyér, mennyit vegyek???? , ásványvíz, üdítő, ropi

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


26.-án 14 órától
Lois- Réteskék, többféle
Hunci
Puszedli- chips, egyéb rágcsa
Angel
Katica
Boniko
Kiscsillag - édes keksz
Viktu - pogácsa/kifli
Dalmi
Szöcsiék ?
Leo - tzatziki? + valami édesség
Raniko - kencefice, körtetorta?
Babaimádó
Hanna szeletelt kenyér, mennyit vegyek???? , ásványvíz, üdítő, ropi

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Baba Te is jössz??? DE JÓÓÓ!!!!!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok lányok!!

Timi én is nagyon kíváncsi vagyok a babaszobára.
Én is már annyira tenném össze a szobát jajjjjjjjjjjjjj!
Még jó hogy nincs meg a kiságy mert tuti apát nem hagynám addig békén. :roll:
Hétfőn voltunk egy barátnőméknél és olyan sok szép ruhácskát kaptam hogy csak ámultam. :D
Kaptunk még egy kiságyat és egy babajárgányt kölcsönbe az megy anyuhoz így aztokat nem kell cipelni. :D

Tegnap voltam nőgyogyinál szerencsére mindent rendbe talált viszont keményedek sajna és így sok pihenést írt elő.
Kicsit rádásul még meg is fáztam szóval a tali így valószinű le kell mondja.
Amit nem is szudtam apa beszervezett egy kis vendégsereget szombatra. :( (ő szegény nem tudta a talit )
Lehet, hogy még azt is lemondjuk.

Kép

Kép
raniko
 
 


Na, akkor vasalatlan függönnyel ilyen a babaszoba:
Kép
A kiságyakhoz anyukám fog rajzolni-festeni. Már alig várom! Kár, hogy nem örököltem anyu rajztehetségét, nekem még a pálcikaember is nehézséget okoz.

És egy 27. heti pocak:
Kép

Rani: sajnálom a keményedést! Én még mindíg nem tudom, hogy az milyen lehet szerencsére!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi nagyon szép a szoba!
Nagyon tetszik ahogy besüt a nap! :D
Én is csinálok majd pocakos képet és felteszem.
Nagyon szép a pocakod!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi itt egy mai pocakos képem! :D

Kép 19+3

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,

bocs, csak gyorsan :)

Nagyon csinik a pocik és szép a babaszoba is :)
Timi, igen, én is irigylem azokat, akik szépen rajzolnak :)

Tilli, oepes témában írtam privit



Kép

 
 


Rani: csinos pocak! Innentől fog majd igazán beindulni a gömbölyödés! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én még nem tudom, mit fogok vinni. Lehet, hogy saját magam készítek valamit, de az is lehet, hogy veszek valamit. Nem nagyon lesz időm. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na itten az orrszívós képek:

[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


Réka feje az alkarom és a hordozó oldalfala közé van befogva. Nem teljesen mozdulatlan (olyan szerintem orrszívásnál nincs) de elég fix ahhoz, hogy le lehessen szívni. Keményebben tiltakozó babáknál ajánlott. :D

Dani feje szintén alkar+a hasam között, ő jobban tűri, nála ez is elég.

A ráülőst most nem fotóztuk, már nagyon nyűgösek voltak...
vovanda
 
 


Vanda
Rékának mennyi haja van... Irigy, irigy .... :wink: :D :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok Drágák! :D

Mozgalmas napom volt, most értem ide :lol:
Éjjel nem tudtam aludni, 10-től éjfélig sikerült, aztán fél 5ig néztem a plafont :? 7-kor kelés, táppénzes papírt melóhelyre vittem, aztán Apával babacucc-körjárat (utsó forduló :wink: ): vettünk kiskádat, merev pelenkázó lapot, mikrós cumi-streilizálót meg zenélős forgót a kiságyra. Ezzel kész, már csak a Lakó hiányzik :lol:

Jó fáradt voltam, így az egész délutánt végigaludtam - hál'Isten, Lencsi is :P

Vanda,
orrszívós pózok ismerősek...nálunk még annyi volt hozzá, hogy az ölemben ült, és a lábait is le kellett fognom az egyik combommal, totál skatulya - szegénykék! :oops: De muszáj! :roll:

Mó,
nagyon köszönöm az OEP-es privit, írok majd választ! :P

Pocakok csinosak! :lol: (én majd a g-mailre dobok egy mait :wink: )

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Vanda!Köszi a képeket! :) Az én picim az erősentiltakozó halmazba tartozik, -megpróbálom akkor így :)

Szép pocakok! :D
Timi! Nekünk is éppen ilyen zöld a szobánk:)

Nnno, cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jó reggelt és szép napot!

Merre jár mindenki?

Vanda: jók a képek! Csak el ne felejtsem amíg szükségem lesz rá!

Ha minden igaz, akkor ma megyek babázni! Jól jön az előgyakorlat! Barátnőm beígérte a pelenkázást is! :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok mamik!
Kicsi helyzetjelentek.
Talira nagyon szerettem volna menni, de gondoltam, hogy nem jön össze, babalátogatóink jönnek.

Litti tegnap volt két hónapos, szegényke szülinapjára ő is megkapta a két első szuriját, mindkét combiba egyet-egyet. 5200g és 56cm. Ordított a drága, már csak azért is mert beleunt a várakozásba, már félórája pelusban voltunk, mire végre a doktornőhöz jutott. Rakok fel róla új képeket, olyan kis gömböc, hogy kűünk rendületlen a redőivel, főleg a nyakánál. :lol:
kis Zé-hez hasonló volt az ő pofija is, de az már eltűnt szerencsére, de most van helyette koszmónk.

Ki is kérdezte a Gripe water-t? Én egy-két kiskanállal adok neki naponta. Így nagyjából elég is, de azért van olykor hascsikarás, de gyorsan elmúlik.

Kenguru ügyileg mi még teljesen "szűzek" vagyunk, van egy amit úgy kaptam olcsón ismerőstől, e az inkább olyan mei-tai-kenguru keverék. Eddig azt gondoltam, korai lenne neki benne.

Orrszívással meg úgy jártunk, hogy amikor akartam használni orrszívót, nagyon bénázhattam, mert Litti szó szerint mosolygott rajtam. Nem is jött össze. Maradt az orrspray, ami egyenlőre nekünk elég.

Timi, Rani, szép pocakocskák! Nekem már semmi nyoma, hiányzik is néha. :) Ja mondjuk van helyette jó kis száraz bőr, nincs valakinek jó ötlete, mi az ami használ. Eddig babaolajjal kenegettem, de nem használ. A testápolók zömének meg nem bírom a szagát, de ha valamelyik nagyon beválna, akkor elviselném.

Till!
Nagyon szurkolok nektek, hogy minden zökkenőmentes legyen!!!!

Hanna!
Azért én is megadom az emailcímem priviben jó, htha el tudnánk ugrani egy kicsit a talira csak egy kis szemrevételezésre legalább! Jó lenne látni mindenkit!

Angel!
Nagyon szépen megnőttetek. Én is kezdem egyre jobban élvezni Litti "beszédét". Már nagyon figyel mindenre és egyre többet gőgicsél, mosolyog, figyelgeti a kezét. Olyan kis cukorfalatok tudnak lenni. :)

Puszi Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Az első 1-2 hónapban mindegyik vigyorog... :lol:
vovanda
 
 


Talisok!
Kitaláltam.Készítek madártejet, csak diétás változatban, hogy mindannyian ehessünk belőle. Jó lesz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pussz Minednkinek! :D

Csak bekukk, minden változatlan, majd este jövök bővebben (barátnőm jön a Kaáli-baba kislányával látogatni :wink: )

tillidian
 
 


üdv!

Katerina,
boldog kéthófordulót Littinek! :D
egyre ügyesebb! :wink:
jaaj, olyan cuki kis hangjuk van :lol: - ilyenkor!

bizony, csatlakozom Vandához, már látom a jeleit, hogy nem lesz mindig vigyorgós az orrszívás :roll:

Vanda,
:lol: köszi az illusztrációt!
mekkora szívó! :shock: ez melyik? a mienk "feje" sokkal kisebb!
és a kiscsaj haja is, mint Rékáé! :lol:

Rani,
csini pocakocska! na majd még megindul! :wink:

Timi,
jó a szoba! és szép a duplapocak! :)


csajok,
a találkozóval elbizonytalanodtam, fáj a torkom tegnap v. inkább tegnapelőtt óta, és nem jobb. :? :?
így asszem nem megyek oda közétek. hacsak el nem múlik holnapra teljesen. vagy akkorse tudom merjek-e :roll:

(Viktu, üss agyon, JB a kalaptartónkon fog megöregedni :roll: :oops: )

volt ma védőnéni féléves státuszfelmérésen, rendben találtattunk.
táp-dolog nem tetszett neki - de végül mégse kezdtem el, mert most mintha többet enne, hízogatna is...
almát megpróbálhatjuk.
kaptunk néhány nem x-et, de hát a lap időre született 6hósról szólt :roll: :wink:

tegnap végigpisált akisasszony (cicifix, bugyim is(!) elázott :roll: :lol:
de úgy kell nekem, mit ölelgetem magamhoz, ha pucér :wink:

angel37
 
 


Angel! Boldog hófordulót Diókának! :) (szerintem J.B. nem bánja a héderezést, úgyis olyan nehéz napjai voltak)
-Jobbulást Neked!-
Mintha nekem is kevesebb lett volna a tejem, aztán ma reggel meg elő kellett bányásznom a melltartóbetétet-úgy folyt... :shock: Ki érti ezt...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel
Boldog féléves szülinapot!! :)
Sajnálnám, ha nem jönnétek. :( Azért még reménykedem, hogy elmúlik a csúnya torokfájás!!!!!!! Igyál sok -sok mézes teát!!!!!! De csak pozitívan, elmúlik és jöttök. :D :lol:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Futólag, mert anyukám most ment el. :)
Aki küldött e-mail címet, írtam!
Többiek????

Boldog hófordulókat!!!!

Vanda! Hű... ezek a képek.. Bakker én még ki sem bontottam az orrszívót.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


köszi csajok! :) :)

Viktu,
:lol: má lehet, hogy unja :wink: de egyszer úgyis visszaadom! :oops: :wink:
ha este többet eszem/iszom, akkor másnapra több, eddig ennyi összeföggést látok!
tappancsot mindig hordok :oops:

Kicsillag,
igyekszem, mennénk nagyon! :)
veled még soha nem is találkoztam!



basszus a Konakion!! majdnem elfelejtettem! :roll:
na azért is írom ide, ti el ne felejtsétek! mivel topicbabák is tejesek, gondolom nektek is kell minden hóforduló napján!

angel37
 
 


Sziasztok! Irtó kevés az időm, nem úgy, mint Erős Antóniának a Fókuszban!

Orrszívó: nálunk is néma csend volt, aztán megtört a jég. Mostmár akkor is menekülnek, ha porszívózok. Nálunk állandó az orrfolyás, én nem tudom, hogy béna vagyok, vagy mi ez, de hol az egyik, hol a másik jön hozzám kezelésre. A porszívó mindig itt figyel a sarokban.

Babaszoba nagyon szép, pocakok gömbölyödnek!

Vandus, biztos írtam már, de még egyszer, hajatok irtó szép! Mi meg olyan kis kopirnyók vagyunk! Ja, és a könyvet még mindig nem tudtam elolvasni, de már az iskoláskornál tartok!

Tali: mostmár biztos, hogy nem megyünk :( :( :( , betonozás ezerrel. Támfal, borház kész, betonbiztos a bunker, csak éppen lakni nincs hol... Majd elkészül az is, ha egyáltalán érdemes még itt Borsodban valamit csinálni...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Angel!
A márkáról gőzöm sincs. Ez volt műanyagból. A kisebb fejű csak üvegből volt, olyat meg Balu anno kettőt is kirúgott a kezemből, úgyhogy nem.
vovanda
 
 


Vanda,
annyira nem fontos :wink:
mienk műanyag, orrszi-porszi a neve.

Szöcske,
nem is értem, hogyhogy nincs annyi időd :roll: :wink:

jó betonozást :?

Maki is kopaszka, én is az voltam majdnem 2éves koromig. :lol:

angel37
 
 


Köszönöm a dícséreteket! :D

Katerina: én Neutrogena testápolót használok- a pumpásat- szinte teljesen illatmentes. Próbáltam mást is, gyógyszertárit is, de csak ez vált be. Gratula az oltáshoz és a méretekhez!

Angel: boldog fél évet!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda!
Hűűű, ezek az orrszívós képek... kemény. Mi ezt már leosztottuk, drágám aszonta ezt majd ő csinálja :roll: Szerintem a miénknek is kisebb a feje, ez az orrszi-porszi név nekem is ismerős.

Angel!
Én istenbizony tejapasztós búbánatba esem, ha nem jöttök :cry: Tessék villámgyógyulást produkálni!! :) Én Glycoseptet használtam terhesen, nemtom szopi közben mehet e, de az nagyon tuti volt.
És a felmérőlapot miért nem a korrigált kor alapján csináljátok?? :shock:
Lepisilés :D
Zé mostanában ahogy leveszem a pelust, rögtön elkezdi tolni a cuccost vigyorogva, de már igen ügyesen tudom elkapni :)
Konakion még egyszer lesz 2 hét múlva, és aztán vége :D

Katerina!

Litti igen husi babácska lett, nagyon cukker :wink: Van combika rendesen. Mi is ekkorák vagyunk, de enyém gyerek mégsem hurkás :shock:
Koszmo nekünk is megjelent, Babét veszek rá.

Tejapadás:
Én elkezdtem alkoholmentes sört inni :roll: Valamelyik nap a férjem megitatta velem, ami a kórházi ajándékok között volt, és esküszöm, úgy beindult a tejem éjjel, hogy csak na. Én meg hülye elmondtam neki, erre meg betárazott egy raklappal, és önti belém :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


....ja csak most látom:

Dióka!
Boldog feledik évet!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


És egy körkérdés:

Nálunk is volt ma támadónéni, és itt az ideje, hogy eldöntsük, hogy beadatjuk e a Rotát, vagy nem.
Vélemények?? Ti beadatjátok/beadattátok??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, én kezdettől fogva malátasört iszom. Nagyon ízlik. :lol: Rotán még én is gondolkodom. Asszem még utána olvasok... :roll:

Angel, én is meztelenül szoktam ölelgetni Esztert. Na majd én is jól megjárom egyszer... :wink:

skrisz72
 
 


Talis Csajok: megy vki tali után Angyalföld felé?

Babim: kiváló ötlet!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lois!
Rota: nem. Majd indokolok holnap.

Jóccaka.
vovanda
 
 


Angel
GYÓGYULJ !!!!!!
Jó lenne talizni már személyesen is, Téged ismerlek a legrégebben azok közül akikkel még "beszélek" :)
Boldog 6hót Diócskának! Nekünk is olyan orrszívónk van, mint Vandának, majd ha felkel megnézem mi a márkája.

Vanda
szépek a gyerekek!!! én is úgy szívom mint Danidnak, csak a felém lévő kezét a hónomalá szorítom így az is ki van iktatva.

Szöcske
kár h. Ti nem jöttök! biztos nem elég jó a napirendetek! :wink: :lol: :wink:

Tejszaporítás
még most sem értem mikor és miért több :?: A homeós bogyesz nekem mondjuk mindíg segít, na meg ja a sör, meg a jegestea, meg a körtelé rostos, bár az miniknél kerülendő.

Rota
mi kihagytuk, nem ez az 1etlen fosivírus, sajna.És elég rosszul vannak oltás után
.

Hanna írok pü.t

Kép
katica_75
 
 


Angel :P
Calcimusc és C vitamin.

Vanda :P
Nem néztem most máshol képet, mekkorák már a srácok :shock: :shock: Tök cukik!

Pocakok csodaszépek :D

Sziasztok, pussz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Hahó!

Rotát beadattuk. Semmi baja nem volt tőle.Igaz a többi oltás sem kottyant meg.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


sziasztok! még egy esti benézés :)

Lois,
:wink: aranyos vagy, igyekszem javulni! :)
ó, én szoktam rendes sört is :oops: :wink: persze nem közvetlen etetés előtt, ha biztos hosszabb idő marad ki.

védőnéni töltötte a lapot, ez vót neki kiadva :roll:

két hét múlva még egy konakion? és utána? akkor már eszik mást? nem addig kell, amíg szilárd kaja jön? :oops:

Rota: asszem írtam már, drnénink ellnezi a rota oltást, sose adott még. na meg a mai nappal ki is csúsztunk :)

Katica,
:D :D én is nagyon kíváncsi lennék már rátok, Lénára meg a kis fogacskára is! :lol: tényleg, van azóta másik is?

Xandra,
C megy :P , meg teák.
Calcimusk az meg mi? :oops:

tejelés:
baracklé is jó, körtét nem merem :roll: :wink:

de a legjobb tényleg, hogy minél többször "ürüljön" vagy cicire tevéssel vagy fejéssel.

a homeos bogyónak mi a neve?

köszöntéseket köszönjük! :D :D
félszülinaposom alszik, mint a kis tök. most már stabilan lehet számítani, hogy lóbőr van fürdés/esti evés utántól (kb 9óra) kb 6-ig.
ma itt voltak kollégáim, letojta a játékait. ölemben akart lenni és nézelődni, módszeresen szemügyre vett sorba mindenkit, egyiküket le is hányta :lol:

angel37
 
 


Jó reggelt!

Hát engem ma fél 4-től nem hagytak aludni a lányok. Olyan atom rúgásokat kaptam, hogy csak na!

Angel: engem a nagyon mézes tea frissen facsart citromlével egy nap alatt rendbe tett. Jobbulást! Dióka ügyes kislány! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Lois! Rota nem. Több mint 90 féle törzse van. Amit megkap, az kb a negyede. Szóval bármikor elkaphatja.

Baba! Jó ez a madártej, de nekem nincs annyi tányérom és kanalam.
Néztem műanyagot, de az nem volt itt.

Angel! Jobban vagy?

Timi! Sajnálom az éjszakát.
Olivér 11-től óránként ébredt. Én is zombi vagyok.

Csajok! Mennyi kenyeret vegyek akkor?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a pocakdicséretet!! :D

Katerina nekem is csak a gyógyszertári testápoló vált be.
Olyan száraz volt néha néha a bőröm, hogy jártam a bőrgyógyászatra fényterápiára is. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt! :D

Oltások:
én semmi pluszt nem akarok beadatni a kötelezőkön kívül!!!

Timikém,
belső rugdosás: lesz ez még "ígyebbül" is :roll: :P

Angel,
jobbulást!!!!! Diókának boldog féléves fordulót! :P

Kat,
pusszantás!!!

Lilikém,
merre vagy? :roll:

tillidian
 
 


Laptetőőőőő,
ezt nem hiszem el!!! :shock: :lol: (csak neeeem? :lol: )

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: