Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem is nagyon nagyon hullik a hajam..kb. 1-2 hete kezdte...de ez normális nem? Én úgy tudom, hogy a terhesség alatt dúsabb lesz az ember haja..(bár én ezt nem érzékeltem) amit ilyenkor kihullat..(ezt már annál inkább)

Maszatmama: kérdésedre válaszolva Vilmos nagyon aktivan magyaráz és vihorászik, viszont a hasonfekvést teljes mértékben elutasitja. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele..

Alvás: én este 8-kor leteszem aludni és reggel5-6-ig alszik, megetetem és utána visszalszik 9-10-ig. Aztán napközben alig alszik valamit..max 1/2 órákat.
beatrix161
 
 


Andi!
Írtam Neked privit,remélem el is ment?
Üdv:Niki

Nikianya
petiné
 
 


Aranynap!
Írtam Neked privit még egyik nap.Megkaptad?
Szép d.u.ánt!
Üdv:Niki

Nikianya
petiné
 
 

 
 

Szia Andi!

Nekem dr Demendi Csaba az orvosom,nasgyon-nagyon ajánlom!Most szültem nála,friss az élmény,ha érdekel írok neked privit.
Vendég
 


Chanel, Bea!

Nekem is nagyon hullott anno a hajam. Anyukám egyszer meglátta, mi marad a fürdőkádban hajmosás után, és teljesen rosszul lett. Meg a párnán reggel, atyaég! Aztán a névnapomra anyuéktól kaptam egy Vichy sampont hajhullás ellen, és pár használat után már látszott a hatás. Nagyon gyorsan elmulasztotta a hajhullást. Olyan 3-4000 Ft között volt, de megérte, mert tényleg segített (na ja, megérte, mert ajándékba kaptam. :) ).

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok

Köszi Chanel a névnapi jókinvánságot.

Mi jól vagyunk.
Sára 5 dkg hijján 8 kg.
Pénteken megyünk babauszira, már nagyon várom.

Kérdés: Nem találkoznánk valahol? Liget sétával a babókkal esetleg?

Nekem is nagyon hullik a hajam, bár nekem nagyon dús, de ijesztő, én is veszek valamit, bár mondták, hogy az elevit isjó. De kiprobálom a vichy-t meg a homeos bogyokat, amiket ajánlotattok.

Majd rakok fel uj képeket az oldalra.

Én Gidai dr.nál szültem, nekem nagyon szipi volt és minden nap mig ott voltam, jött meglátogatni, a szülésznő is , nekem nagyon jól esett.

tali: remélem össze jön.

Sára reggel 6 kor kel eszik játszik alszik egy kicsit, utána 9 .ig alszik eszik, utána 11-12 között ismét eszik és alszik egy nagyott , ilyenkor 2-3 órát alszik eszik játszunk, és mi fél 8kor fürdünk eszik alszik és éjszaka egyszer fel kell, azt soha nem hadja ki. Nem tudom mikor fogja végig aludni az éjszakát, bát már volt rá példa. pedig 180kat eszik szóval nem tudom.
na megyek aludni,
Puszi minden régi babanetesnek.

Kép
lili&ana
 
 


Chanel!


Kérdeztem a gyógyszertárban min a két dolgot, ami neked kellenbe, de sajna itt sincs. Azt mondták, hogy meg tudják rendelni. Ha kell, akkor megrendelem nektek.

ambrob
ambrob
 
 


Szia Andi!

Nekem dr. Sobel Gábor volt az orvosom, csak ajánlani tudom, mind emberileg, mind szakmailag szerintem jó. Sok infót nem fogsz itt a fórumban találni róla, max. azokat, amiket én írtam. Az itt lévő mamik közül csak én járok hozzá. Van egy weboldala is: http://www.sobel.hu/

ambrob
ambrob
 
 


Helló Mindenki!
Aki használt mosódiót ill. mosószódát,szívesen venném a tapasztalatait!
Szép d.u.ánt Mindenkinek!!
N.

Nikianya
petiné
 
 


Na csak beugrottam!

Drukkoljatok létszi az ikreknek!!!(férjem munkatársáéknak)Éjfélkor elfolyt a magzatvíz...nem sokat tudok,de állítólag még nincsenek 2 kilósak a babák!
Vhogy pont mondtuk a férjemmel az előző héten h ebbe a hülye időben akár be is indulhat...persze jobb lett volna ha nem nekünk lett volna igazunk :roll: na meg készenlét van,így újabb 2 napig nem látom...vagyis legközelebb péntek du jön csak haza......

Na de most a babókért aggódunk,én csak harmadkézből kapom az infókat...2 pasi meg ki tudja h mit jegyez meg ezekből,meg egymást közt mit értenek félre.....

Ja és az uram elkezdi nekem magyarázni h hogy folyt el a magzatvíze a csajnak(ahogy a kolléga mesélte neki a telefonba),mondom erre neki h igen,ezt tudom h milyen 8) :wink: Ugye nekem is elfolyt 8) pasik....

annus11
 
 


Na lehet meg is vannak már az ikrek...de nem tudok még semmit,csak h nem tudták tovább húzni...remélem hamarosan többet tudok majd!

annus11
 
 


Köszi ambrob! Voltam itt nálunk a patikában és megrendeltem a Babét. A homeóst még ma megkérdezem, de itt még a gépben sincs benne :cry:

Nálunk is van bevett napirend, furcsa is, mert Olinál nem volt....hol így akarta, hol úgy...
Hella viszont 6-kor kel enni, majd alszik még 8-fél 9-ig. 2 órát ébren van, majd megint alszik 3 órát. És még késő délután is alszik egy nagyot. Este 8-fél9 felé alszik el, 9-kor megy Oli utána :D
És ott jövök én és Apa :lol:

Nektek mennyit esznek a gyerekek? Hella csak kb. 12O-14O-eket eszik, mégis kis dundus. Tényleg van ilyen, hogy erős a tej??? Mondjuk nekem még mindig sárgás színű legtöbbször...

chanel_28
 
 


Na ikrek megszülettek!7 óra pár perckor császárral!A kislány Zsófia ha minden igaz,a fiút apa nem tudta megmondani...állítólag csak 29 hetes volt a csaj és 1150 és 1140g a 2 picike :shock: Ez lehetséges?Vagy apa ezt is félrehallotta a telóben?Mondtam neki h kérdezze már meg még egyszer! :wink: Azt mondta életképes mind a kettő...jaj de csúnya szó ez....De lesz még min aggódniuk!Meg mondtam már nekik a múltkor h szóljanak ha tej kéne,annyim van plusszba h a 2 picinek tudjak adni!De ugye pár nap és kiderül h lesz e teje a lánynak!Na meg ha minden igaz mi elutazunk...remélem így is el tudunk menni...mert a 3 ból ha 2en is hiányoznak a melóból...na majd kiderül! :roll:


Én nem nagyon tudom h mennyit eszik,nem mérem,de szerintem a meleg miatt most kevesebbet!Nem is híztunk annyit mint szoktunk....nálatok is lelassult a növekedés?Vagy csak nálunk?

annus11
 
 


Annus:
Szorítok az Piciknek! Remélem minden jól alakul. Lehetnek ilyen súlyúak szerintem.
Amint kapsz valami info-t oszd meg velünk kérlek! Lelassul a hízás, lehet a hossznövekedés miatt is. LEgalábbis a védőnő szerint. A havi 500 gr az irányadó.

Chanel:
Már én is írtam, Ádám kevesebbet eszik, mint az "előírt" a súlyához képest.
Most 6450 gr és 5x eszik 130-140 között. Próbáltam a múlt héten kicsit többet adni, hátha a melegben több folyadék is kell, de fájt a hasa, és rengeteget kakilt. No meg hízott naponta nagyon sokat, így inkább nem erőltetem. A védőnő szerint, ha ilyen ütemben hízik, akkor ennyi is elég Neki. Nálunk semmiféle 3 hónapos növekedési ugrás nem volt. :o
Viszont tegnap kaptuk a 4 hós oltást, és a doki azt mondta, ha gondoljuk, el lehet kezdeni a gyümölcsöket adni.
Persze csakis azért, mert Ádám már csak tápit kap. VIszont pépet még nem kell adni, mert a napi max. adagot sem eszi még meg elvileg, hízik is rendesen, így a tápszer fedezi az igényeit.

Hajhullás:
Nekem is hullot 2-3 hete iszonyúan, de ez így volt a lányaim születése után is. Most kicsit előbb jelentkezett. TÉnyleg csomókban hullott a hajam, szó szerint. Még most is tele van a szőnyeg, Ádám keze, én pedig már megőrülök attól, hogy állandóan csiklandoz valahol egy hajszál...
Ahogy Bea írta én is úgy tudom, ami a várandósság alatt dúsabbá vált haj "szabadul" meg a feleslegtől. Így visszaáll az eredeti állapot is is. Hormonális hatások miatt van ez így.

Lili:
Boldog névnapot utólag is!!!

Detty:
Mi újság?! Hogy érzed Magad?! Alexa?!

KépKép
francestz
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy itt vagytok!!! :-) Kicsit úgy eltűnt mindenki..azért még aki nem jött meg: Maszatmama, Dóra, Orelle?

Evés: Vili is ennyit eszik..valamikor csak 110-et, valamikor 160-at...de inkább a kevesebb a gyakoribb. Én úgy tudom, hogy ez azért is van, mert tökéletesedik az emésztésük, egyre kevesebbet kakilnak, és egyre többet tudnak feldolgozni az anyatejből. És igen, Vili is lelassult a növekedésben..miután elérte a 6 kilót..lassabban hizott. Most elértük a 7-et..ógyhogy nem izgulok. Szerintem te se Chanel..ahogy elnéztem a picilányt!! :-)

Fracestz: csiklandozás dettó!!! Kivagyok hajmosás után..nem tudom már mibe dörgölni a hátam..hogy leszedjem a kis mocskokat :-)

Annus: milyen picúrok lehetnek a kicsik!! Akkor jó sokáig benn maradnak majd a kórházban, amig el nem érik a 2 kilót!!! A lényeg hogy jól vannak..irj hogy mi van velük!!!
beatrix161
 
 


Kép

Vili és az új satyija[/img]
beatrix161
 
 


Sziasztok!

Betti! Vilinek tök jó satyija van, és Vili tök ari!!! :D

Nagyjából visszaolvastam az üziket, köszönöm a véleményeket a pöttyeimről. A bőrgyógyász változatlanul azt mondja, hogy valami vírusra kialakult allergiás reakció, csak mivel a szervezetem a Babát védi, azért nem múlik könnyen, a gyógyszerrel meg többet ártanánk, mint használnánk. Azért péntekre megpróbálok bejelentkezni a Nőgyógyászomhoz, hogy Tőle is kikérjem a tanácsát, írt Neki pár sort a bőrgyógyász.
Amúgy szörnyen néznek ki ezek a pöttyök, és van, hogy egy helyen (pl. most a jobb lapockámon) 7-8 is van. :? Mindegy, csak a Babának ne legyen ettől baja.

Látom, mindenki jól van egyébként, a Babák is nagyon helyesek! Már várom, hogy az enyém is kibújjon!!! :)

Annus! Ikrekkel mi van? Jó picikék... :)

Mi jól vagyunk, főleg, hogy nincs az a 40 fokos hőség. Drukkoljatok, hogy most már ne is nagyon legyen. Múlt hét pénteken hiába reggel mentem le sétálni, rosszul lettem az utcán, Robinak vissza kellett kísérnie, mert féltem, hogy elájulok. :shock:

Chanel! Megkaptad a múltkori privimet, amiben megadtam a címem?

Detti, Francestz, Maszatmama, írtam privit ma.

Nemsokára megyek haza, szóval legközelebb szerintem csak hétvége körül nézek be újra.

Sok puszi Mindenkinek!!!!!

KépKép
aranynap
 
 


aranynap!
Sajna nem, mert akkor már kaptál volna csomit tőlem :wink:
A táblázatunkban benne van?

chanel_28
 
 


Lányok!
Mosódió,mosószóda?
V.ki vélemény?:(

Nikianya
petiné
 
 


Sziasztok!

Marci 6760 g és 120-180 ml között eszik,változó nálunk is. Üdv:Orsi

Kép
marci anyu
 
 


Sziasztok!
Mi is jól vagyunk,Lotti 4290 gr,2 hete hoztuk haza 3660 gr-mal.
Lili imádja,ma voltunk a védőnőnél,meg Budaörsön a dokinál (Sára Levente),aki helyettesítette az enyémet (Demendi Csaba),amíg ő szabin volt.
Mosódió,mosószóda nincs nekem,nem is lesz. :D Ariel White Flower,mindent kihoz,kakit,zsírt,gyümit a Lili ruháiból is,csak drága... :roll: Hozzá Lenor Summer,vagy Jungel,és az illat is isteni lesz.A Lotti ruháit is ezekkel mosom,semmi baja.És nem fertőtlenítek semmit,ami a picié,ha vizet kap,a csapvizet felforralom,és a cumisüveget elmosogatom rendesen.A Lilire úgy vigyáztunk,lehet,hogy az volt a baj.Meg idő is volt még,és fiatalabb is voltam,tapasztalatlan.
Én sem mérem a picit,hízik,és kész.Kakil,pisil,hízik,ha baja van,jelzi.
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ja,ma leesett a köldökcsonk,vagy,ahogy a Lili monja,köldökcsont. :lol:
A játékbabakocsijában,jelentem a Huga van!!!!!!!!!!
A 2. képen éppen ásít a Lotti,a Lili meg büszke,de nagyon.
A 3. tegnap este készült,még nem szeret fürdeni.
A 4. a méret miatt érdekes.
Vendég
 


Lilisgabi:
Annyira irigyellek Lotti miatt. RÁadásul a neve is olyan szép!
Éppen azon filóztam, jól látom-e, játékbabakocsiban fekszik Lotti, vagy valamiféle pihenőszék? Az ásítós-kép is annyira aranyos..!
Tényleg annyira irigy vagyok már most....
A mosószer, amit használsz, por vagy folyékony?
Igaz, eddig a milyenkre sem panasz, de hátha...

Bea:
Vili nagyon édes! Úgy néz, mintha azt kérdezné: már megint fénykép?
A sapi Brendon-os igaz? Legalábbis a honlapjukon ezt néztem ki Ádámnak, de 2 félét láttam: egyet, amiben van egy pamut bélés, a másikban nincs.
Vilié melyik?

Tényleg, már kérdezni szerettem volna!
Tudtok üzletet a Brendon-on kívül, ahol Prince Oliver ruhácskák kaphatók? Annyira szeretem őket!
Ja, a képen az egyik kedvencem van Ádámon.

KépKép
francestz
 
 


Kép

KépKép
francestz
 
 


Aranynap:
Légyszíves vigyázni Magatokra!!!
Persze tudom, vigyázol. Hála az Égnek, hogy Férjed Veled volt.
Én nagyon sokszor voltam rosszul, a férjem úgy rohangált értem a munkahelyemre, hogy hazavigyen.
Az utolsó hónapokban már nem mertem menni sehova, mert annyira tartottam a rosszulléttől. BIztosan ez is rátett egy lapáttal, dehát én egy nagyon pánikolós fajta vagyok. :oops:

KépKép
francestz
 
 


Sziasztok!

Gabi! Pont kérdezni akartam - még nem láttam a 2. hsz-t, hogy az játék babakocsi-e? És az üveges kép!!!! Nagyob tetszik!!! Jó tesóknak látszanak...

Ma megjött Alexa széklettenyésztésének az eredménye: negatív. Hatott a Klion és minden rendeződni látszik. Igaz, most már az is nyilvánvaló, hogy Alexa válogat (eddig nem tudtuk, hogy nem eszik, mert nincs étvágya, vagy mert nem tetszik neki a kaja). Pedig igyekeztünk nem adni neki lehetőséget a válogatásra. Remélem, majd kinövi. És inni nem szeret, de ez is sejthető volt már a korábbiak alapján.
Viszont a szilvásgombóc bejön neki. :)

Képzeljétek: 3 napja járunk homokozni! Nagyon élvezi a lapátolást, és meglepő módon szembeszáll a jóval nagyobb (4-5 éves) gyerekekkel, amikor el akarják venni tőle, ami a kezében van. (Meg én is ott vagyok a háttérben persze.) Tegnap úgy kapaszkodott 2 kézzel a szitába, és visítva kiabált rá a kislányra, amikor az ki akarta venni a kezéből a játékot. És pár perccel később jól belecsípett a hátába. Nem tudom, tudatos volt-e, és bosszúnak szánta-e, de megtörtént. Persze, erre már mondtam, hogy nem szabad, de azt nem bánom, hogy megvédi azt, amivel játszik, főleg ha az az övé. A mások játéka már húzósabb, ahhoz kell a másik anyuka közreműködése is. Létezik vajon játszótéri illemszabály?

Kép
Kép
detty74
 
 


Ja! Niki!

Sem mosódiót, sem mosószódát nem használtam soha, azt sem tudom, mire való. :( Persze, sejtésem van...

Francestz! Te sem panaszkodhatsz, Ádám tündéri! És tényleg aranyos a ruhája!

Megyek, mert folyton fúrnak ebben a rohadt háztömbben, és Alexa már megint sírva ébred. A hócipőm tele van, hogy minden napunk erről szól már lassan 3 hónapja! Mindenki megvárja, hogy a másik befejezze a lakásfelújítást, ablakcserét, mielőtt ő belekezd, nehogy 2 napig viszonylagos csend legyen a lakótelepen! Persze, mert az egész tömbben mi vagyunk az egyetlen kisgyerekes család. A többi gyerek már jócskán 10 év felett van, és belőlük sincs sok.

Kép
Kép
detty74
 
 


Szia Detty:
Akkor végre minden kezd helyrerázódni!!!
Azt nem mondták, mitől lett az a valami a pocakjában?
Mármint a kórokozó?

Tök jó, hogy Alex homokozik!
JÁtszótéri illemszabály szerintem lenne, de nem sokan tartják be. Az anyukák, legalábbis itt Budaörsön úgy látom ez megy, oda sem figyelnek a gyerekre, kösse le magát és akkor minden OK.
Én nem is nagyon mentem forgalmasabb játszóterekre, mert folyamatosan dühöngtem azon, hogy nekem kellett más gyermekére szólnom finoman, hogy ugyan a lányaim játszhassanak már a saját játékaikkal.
Azzal semmi baj, ha elkérik, szívesen adom, tényleg. Viszont az, hogy anyuka nézi ugyan a gyermekét, aki éppen tépi ki a játékot a másik kezéből, és rá sem hederít, még annyit fáradtságot sem vesz, hogy közbelépjen, számomra nagyon idegesítő tud lenni. Lehet, az én lányaim túl félősek voltak, de nekik ilyesmi eszükbe sem jutott. MÁrmint, hogy elvegyék mástól a játékot. Ha ilyesmit akartak volna, biztosan elmondom Nekik, hogy ezt nem szabad.
Elkérni lehet, és odaadni is, de nem akkor, mikor a másik baba éppen azzal játszik....
Jó hosszú lett, de ez a téma engem nagyon fel tud hergelni...

Alexa jól tette, talpraesett! Ez a legutóbbi képeken is nagyon jól látszik...

KépKép
francestz
 
 


Detty:
És TE hogy érzed Magad?!

Míg a "nagy lakótelepen" laktuk, nálun is folyamatosan ez ment. HÉtköznap-hétvégén egykutya. És persze mindig koradélután, mikor a gyerekek aludni készültek. :cry:
Szerencsére itt ez ritka, ráadásul rengetek pici gyerek van.
Alattunk viszont egy aranyifjú lakik, aki abban éli ki magát, hogy szombatonként bulizik, nagyon imponálni akar minden havernak...a baj csak annyi, hogy olyan gyerekes módon, miszerint a zenegépét tekergeti totál hangerőre, majd letekeri, fel-le...és így tovább. Szánalmas, de minket nagyon bosszant, mert a lakásunkban minden berezonál, csörög, zörög. És mindezt leginkább éjjel 1-4-ig.

KépKép
francestz
 
 


Ja, és Alex=Alexa!!!!!!!!! :oops:

KépKép
francestz
 
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok, csak vendégek voltak nálunk a héten. Ha meg nincs itt senki, akkor napközben alszom Katával, mivel éjszakánként 3 óránként kel enni (vagy már említettem :D ) Szóval tegnapi éjszakám így nézett ki:
alvás: éjfélkor :shock: :shock: , kelés: 2-kor, 5-kor, 8-kor, 10-kor, persze minden alkalommal minimum fél óra a szopi, szóval nem alszom valami sokat :(

Gabi: nagyon édesek a csajszik!!! és nagyon jók a fotók!!

Háát nem tudom mennyit eszik Kata, de a heti 200 gramm hízás megvan.

Képzeljétek, imádja a fákat! Ha megyünk sétálni, mindig jár keze lába, és vigyorog, ha fák alatt toljuk! Ilyenkor nagyon sajnálom, hogy nem kertes házban lakunk, milyen jó lenne kivinni a kertbe, és ott egész nap nézegethetné a kedvenceit!

Annus: ikrek hogy vannak?

Maszatmama
maszatmama
 
 


maszatmama:
A fák imádata nálunk is megvan. :D
Viszont, ha kertünk lenne, akkor is tologatnom kellene Ádámot szerintem a babakocsiban. Nem az a "üldögélek és békésen nézelődöm sokáig". Bár tegnap 1 órán keresztűl dumált, izgett-mozgott, sikongatott, nevetgélt a babakocsiban, és csak azután kezdte a nyüszögést, majd el is aludt.
Ezek szerint Kata jól érzi Magát a babakocsiban ébren is. Ügyes lányka! :)
Az éjszakáid tényleg szőrnyűek. Éppen akkor kezdődik az ébredezgetés, amikor az emberi szervezet a legsebezhetőbb minden szempontból, azaz hajnalban. Ráadásul a hosszúra nyúlt szopi miatt éppen csak elmerűlnél az álomban, és akkor ismét ébredsz. Ennél nincs fárasztóbb.
Én ezt kb. 6 hétig csináltam, csak Ádám nem evett, csupán felébredt, hurcoltam 1,5-2 órát, hogy visszaaludjon.
Mikor már alig éltem, akkor mondta a védőnő, hogy változtassak az éjszakákon. No, ez annyira sikerült, hogy először pontosan 2-kor ébredt Ádám, és attól kezdve reggel 1/2 6-ig 10 percenként ébredt vissza. Ez pár hét után áttolódott magától 4 óra körülre, majd most 2-3 hete 1/2 5-re, manapság pedig 6 körül ébred általában, cumi és még alszik 7-ig kb.
Mikor 1-2 éjszaka egymás után becsúszik, hogy 4 után kezdődik a keltegetés, én 1 óra múlva már úgy ébredek, hogy csak káromkodni tudok a férjemnek...Persze után szégyellem magam...És hát nem Ádámot szidom, csak úgy általában azt, hogy fáradt vagyok....

Fogalmam sincs, hogyan Te!
TÉnyleg! Fogysz még?

KépKép
francestz
 
 


Francestz: írtam privit, köszönöm jól vagyok, már nem fogyok, megálltam 47 kg-nál :) Jó lenne hízni, mert a gatyáimat kigombolás nélkül le tudom húzni :)

Maszatmama
maszatmama
 
 


maszatmama:
:D Nekem ez csak a lányomnak megy. MÁrmint a kigombolás nélküli nadrág lehúzás.

KépKép
francestz
 
 


Francestz: szupi lett a vonalzó!!! :D

Maszatmama
maszatmama
 
 


Oké, nem aggódok, csak kíváncsi voltam. Most mértem Hellát, 634Og :lol: Kis gumi-husi!!!!

Francestz:
Én sokszor vettem innen P.O.-t!

http://www.scamp.hu/

http://angol-babaruha.hu/index.php?page ... da071e0070

chanel_28
 
 


Én is szeretem a P.O.-t,én a használtban vettem őket újonnan,de sokkal drágábban,mint ezen az oldalon,amit most ajánlottál Chanel.Köszi,most már itt fogom inkább megrendelni.Akarod,hogy megjelöljelek,mint ajánló,akkor gyűlne egy kis pénzed is. :wink: :D :?:
Vendég
 


Naná, Lilisgabi! Köszike!

Kérdezzetek ám bátran, mit hol lehet beszerezni, mert nálam napi szinten mozognak a futárok és postások :lol: (belőlem élnek a férjem szerint) Itthonról a legkényelmesebb vásárolni.... és sokszor a legolcsóbb....

chanel_28
 
 


Lilisgabi! A gmailes címem van regisztrálva :wink:
Kép
Kép

chanel_28
 
 


Sziasztok!

Francestz!
Tényleg nagyon aranyos Ádám vonalzója!

Nem tudják, hogy kaphatta el Alexa azt a baktériumot, de nagyon remélem, hogy többé nem lesz vele dolgunk!

Én jól vagyok, sőt, még mindig túl jól, ami aggaszt egy kicsit. Időnként nagyon enyhén émelygek, de olyan enyhén, hogy szerintem csak bebeszélem magamnak, mert annyira félek, hogy a tünetek hiánya valami rosszra utal. A márciusi kisbabás fórumon pár nap alatt hárman is elvesztették a babájukat, és kettőjüknek szintén nem volt tünete, és együtt aggódtunk.

Viszont tegnap este majd megőrültem egy tányér halászléért, és addig piszkáltam (hát, ez elég enyhe kifejezés) a férjem, míg rendeltünk nekem egy közeli étteremből. Nagyon nagy adagot hoztak (kb. fél liter leves tele haldarabokkal), de simán lecsúszott, pedig a férjem könyörgött, hogy ne egyem meg az egészet, mert rosszul leszek (már túl voltunk a normális vacsorán). Nem lettem rosszul, sőt, még mindig nagyon kívánom. Szerintetek ez tünet?

Sajnos viszont ma reggel megint pecsételtem egy kicsit, és remélem, nem lesz ma már több. Múlt pénteken is volt, akkor az orvosom azt mondta, hogy ha napközben folytatódik, emeljem meg az Utrogesztánt 2x2-re, de akkor nem volt több, és remélem, most sem lesz. Jó lenne, ha már szeptember lenne és letelne az első 13 hét!!!

El sem tudom képzelni, hogy bírjátok az éjszakázásokat!!! Szerinetm még nem tudom eléggé értékelni, hogy Alexa 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Félek, hogy a kistesó majd megmutatja, hogy a nem evés még nem a legrosszabb, ami velünk történhet! Akkora szerencsém nem lehet, hogy mindkét gyerkőc jóalvó legyen.

Kép
Kép
detty74
 
 


Chanel:
Köszi, már rendeltem is, és természetesen megjelöllek. :D
Ja, a csomaggal minden OK. csak kicsit késve vettem át.
Ezt is köszönöm!

Detty:
Mikor is kell menned legközelebb dokihoz?
A kívánósság is egy jel! :D
Ne izgulj! Mondom ezt én... :oops:
Alexa alvása szerintem azért a Ti érdemetek is nem?
Miért ne lehetne jóalvó mindkét gyermek?
Nálunk rossz alvó volt mindkét lányom...ebből kiindulva lehet ez pozitív irányú is...

maszatmama:
:D :D :D :D

KépKép
francestz
 
 


Sziasztok!!!

Francestz: Ádám gyönyörű, és tényleg szuper ez a ruci!!! Én is megnézem ezt az oldalt.

Detti: én sem produkáltam semmilyen tünetet az elején..kicsit később a fogmosásnál volt egy kis émelygés..de ennyi..úgyhogy ne izgulj!!! Rendben lesz minden! És Alexa mos eszik rendesen? Szilvásgombit? Van egy barátnőm, ő is mindent meg tudott volna tenni egy kis halászléért neki lánya lett. Sőőt én a foghagymás tejfölös lángosért tudtam volna ölni...egy másik barátnőmmel együtt..mind a kettőnknek fia lett..lehet, hogy lesz még egy lányka a családban? :)

Maszatmama: hát ez a nem alvás..nem irigyellek. Tegnap egy szomszédommal beszéltem..neki a fia másfél évesen is kel még 3-szor 4-szer..szopizni..van egy három éves huga..néha az is megkivánja a cicit..na ez azért már durva...Nem azért irtam..hogy nálatok is ez lesz..csak kicsit leakadtam a 3 éves hugon...
Ja..azt akartam még irni, hogy én a Centrum tablettától hizok..mindig!!!

Teljesen beizgultam erre a habtapira is...ahogy láttam tőletek!
Hol vettétek? Mit ajánltotok milyet vegyük? Szeretik a babák már most?
beatrix161
 
 


Bea:
Én is mindig a Centrum-Maternát szedtem, mindig híztam már a terhesség előtt, ahogyan elkezdtem szedni. Ádám előtt is rámjött 4 kiló azonnal.

Nekünk is van habtapi.
MI az Auchan-ban vettük, kinai 990.- volt a 10 db-os csomag. A csomagolás szerint nincs káros anyag benne stb., azért jól ki kellett szellőztetni.
Azt hiszem orelle írta, hogy nekik lengyel van? Vissza kellene olvasnom. Ő vajon hol vette?
Mi még nem próbáltuk, csak megvettük, hogy ne a parkettán /lsd. Detty/ játszon Ádám, persze után úgyis lemászik majd róla, de akkor jó lesz játéknak. PErsze a 10 éves lánykám azonnal lecsapott rá. Amúgy is totál el vannak varázsolva a babajátékoktól:-) Most kiélhetik magukat újból. RÁadásul tetszik Nekik, hogy majd fiús játékokat is kipróbálhatnak:-)
Tényleg nagyon jók a body-k ott, most már a Prince Olivér helyett "Scamp" néven fut.
Náluk a nyári body vékony anyag, nem úgy, mint 1-2 gyártónál. És annyira vidámak szerintem, a mosást is nagyon bírják, nem fakul, nem deformálódik.

Lányok!
Ki tudna ajánlani olyan üzletet, ahol zoknit tudok venni Ádámnak. MÉgpedig olyat, ami nem téli vastagságú, és nem totál gumirozott. Utálom, ha elszorítja a lábát.

Chanel:
Zoknit vettél a P.O.-tól?
Láttam, hogy azt is készítenek.
Hella hogy érzi Magát? Ti nem kaptatok oltást?
Vagy rohanva olvastam vissza? :oops:


Nálunk majdnem kint van 1 fogacska, és már látszik a 2. is.
Ádám 2 percenként sír fel alvás közben, este pedig nem tudott elaludni Apa karjában, le kellett tenni 1 óra után, és azonnal elaludt, ahogyan az ágyba ért. Reggel 6-ig aludt is. Lehet, hogy az esti altatás is kiesik már? Lehet, hogy már csak egymaga tud elaludni, mint napközben?
Most is fel-felsír szegényke, pedig csukott szemmel fekszik. Meg a tegnapelőtti oltás is volt ugye...bár ez inkább a foga lesz...
Csak bújjon már ki teljesen!

Mindenkitől elnézést, ha néha félreírok valamit!
Igyekszem mindig visszaolvasni, és érdekel is MINDENKI, idő hiányában néha kapkodok. Ezért lehet, hogy időnként tévedek egy-egy infot illetően!!!

KépKép
francestz
 
 


Sziasztok,
a habtapit az Elefáni XI. kerületi boltjában vettem. 3100 Ft volt. 1 m2-nyi terület rakható ki egy csomagnyi cuccból. Én a kertben az földre (fűbe) is leteszem (alá a pokróc, tetejére mehet a gyerek). Bébike imádja, bár súlyos diófalevél-függési tüneteket mutat. Nagyon édi, ahogy magyaráz a leveleknek, meg a bárányfelhőknek.
Nagyon szépek a babák!
Francestz! Hűha! Éljenek a fogacskák! Hamarosan legalább annyi foga lesz Ádámnak mint füle :) Az anyósom a DM-ből hozott Julinak olyan vékony, nyári nemszorítós zoknikat. HÁtha ilyesmikre gondoltál.
Maszatmama! Tudom, hogy nem vígasztal, de én is hajnali ingajáratban vagyok Juli és a mi szobánk között. Babszi néhány napja megtanult a hátáról a hasára fordulni, és félálomban is ezt gyakorolja. Eredmény: fennakad a rácsvédőn és felsír.
Orsi! nem vagyok én cumi ellenes... de Juli nem kér belőle.
Más. Szombaton elvisszük babauszira a gyermeket. Végül úgy döntöttem - Azapja hathatós rábeszélésre -, hogy belevágunk. A gyerekorvos úszásra alkalmasnak találta Julit, Azapja vett neki úszópelust és gatyókát, én meg legyőztem az uszodafóbiám. Majd beszámolok.
szép napot mindenkinek, o
orelle
 
 


Sziasztok!

Megint szép éjszakánk volt! Éjjel egykor aludt el!! Viszont 4 óránként kelt csak, szóval ez már haladás!
Nálunk is egy-két napja forog álmában Kata, de ő hasról hátra (hason alszik mindig).
Ja és reggel 10-óta fenn volt, és egy órája sikerült lerakni, csak azt nem értem, hogy ha éjjel nem alszik, meg nappal sem, akkor mikor pihen????
Bea: háát remélem ez átmeneti állapot, ha sokáig csinálná, akkor drasztikus eszközökhöz folyamodnék!!! (tudom nem szép dolog, de fizikailag nem fogom sokáig bírni ezt).

Húú Francestz, gratula a fogakhoz! Én már előre rettegek, hogy akkor mi lesz! A H+M-ben láttam jó zoknikat!

Babaúszás az jó, kíváncsi vagyok, Juli élvezi-e!

Detti ne aggódj, a kívánosság épp elég tünet (és még jó is) :lol: :lol:

Tegnap elfelejtettem írni, de minden babóca édibédi!!! És ahogy látom mindenki jó súlyban van! :D

Képzeljétek,ma raktam el a fagyasztóba pürésített őszibarackot! Remélem ízlik majd Katának, ha kezdődik a hozzátápi (október környékén).

Na megyek olvasok egy kicsit, amíg nyugi van!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Lotti született, 2009.07.13-án, 10.26-kor

A szülés várható időpontja számítások alapján július 18-a volt. A Lili születése után már félve vágtam neki ennek a terhességnek. Orvosról-orvosra jártam, mert nem találtam a megfelelőt. Illetve volt egy, aki szimpatikus volt nekem a II. Női Klinikáról, mert csak ott terveztem szülni, hogy, ha baj van, akkor egy helyen legyek a Lottival. Őt dr.Demendi Csabának hívják, de a magánrendelése a Szt, István krt-on van, így tudtam, hogy nyelvvizsga, szakdolgozat, védés, államvizsga és a Lili mellett esélytelen, hogy oda el tudok járni vizsgálatokra. Így maradt dr Gasztonyi Zoltán, akihez uh-okra jártam az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumba. Ő ai István kórházban vezet szüléseket. Nos, 2 alkalommal elmentem szülésfelkészítő előadásra, és mikor kiderült, hogy a császárosokat is egyből leviszik a gyerekágyas szobákba, ahová a látogatók jönnek-mennek, nem maradtam a kórháznál, így az orvosnál sem. Nos, ekkor már a 24. héten tartottam, mikor is csoda történt!
A már régóta árult autónkat valaki jönne megnézni. Már sokan nézegették, de válság lévén, hitelt nem nagyon adtak a bankok, így potenciális vevő nem akadt. És most jött egy fiatalember, megnézte, megvenné, eljönne a házhoz, hogy ott is megnézze. Eljött a feleségével, tetszett nekik az autó, amit mi imádtunk, de építkezünk, így kell a pénz. Megegyeztünk, megvették, írjuk a szerződést. Eladó mi, vevő: dr.Demendi Csaba. Ekkor tudtam, hogy nagy szerencse ért. Elmeséltem neki, hogy már hívtam, de messze a magánrendelése, nem tudok oda eljárni. Meglepetésemre Budaörsöt ajánlotta, ahol 2 hetente rendel az Egészségházban. Az nekem csak 25 percnyire van. Megbeszéltük, hogy 2 hét múlva ott találkozunk. És onnantól, vagyis a 26. héttől végre nekem is volt orvosom. A terhesgondozáson mindig nagyon figyelmes volt, kedves, azt tudtam, hogy szakmailag felkészült, megbíztam benne, de rettegtem a szüléstől. Megértette, és megbeszéltük, hogy császármetszés lesz. Nos, attól is féltem, de a baba bent lakhat örökre...
És lassan ugyan, de eljött a szülés körüli idő is. A 37. héten beutalt 3 napra a kórházba, mert magas volt a vérnyomásom, dagadt a lábam, kezem, arcom, mindenem, sokat vert a baba szíve, és rossz volt a laboreredményem is. Óvatosságból, és a pontosabb diagnosztizálás miatt mindenféle vizsgálaton voltam, és sokat pihentem. Minden érték rendben volt, kicsit többet kellene pihenni, baba jól van, még maradhat. Felmerült, hogy, ha rosszak az eredmények, akkor kiveszi inkább a Lottit, de így maradhatott. Viszont ő elment 2 hét szabadságra. Nagyon megijedtem, mert nem gondoltam volna, hogy kibírom a 40. hétig, amikor visszajön. És igazam lett, éppen hogy beesett a szülésre, de erről később. Mielőtt elment, átadott egy kollégájának, bemutatott neki, megbeszéltük a helyzetet együtt. Szimpatikus volt ő is, kedves, figyelmes, fiatal. Örülök, hogy megismerhettem, őt dr.Sára Leventének hívják. Így hozzá mentem a 39. héten vizsgálatra, egy szerdai napon, Budaörsre, de onnan már a kórházba vezetett az utam, illetve haza a táskámért, és úgy a kórházba. Nyitva volt 1 ujjnyira a méhszáj, külső-belső, ismét magas vérnyomás, de a ctg már nem volt fényes, ami a baba állapotát mutatta. Mondta az orvos, hogy du. jön be a kórházba, és kivesszük a babát. A kórházban mindenféle vizsgálat volt, minden érték a határon belül még, baba maradhat, lehet, hogy másnap reggel, de meg kéne várni a Demendi doktort, megígérte neki. Csütörtök, péntek, babát nem vette ki, még várhatunk, és hétfőn már itt az orvosom. Szombaton volt a Lili névnapja, én a kórházban, majd megőrültem, megszakadt a szívem, még a pónit sem vettem meg neki, amit fél éve szeretne, és mostanra ígértük. Már csütörtök óta sírtam, pénteken is, és jött a Sára doktor, hogy mi a baj? Elmeséltem neki, megértette, és hazaengedett titokban, péntek du., de menjek be mindennap ctg-re, vérnyomásmérésre. Mintha ott lennék. Be is mentem szombaton, sőt bent is maradtam, nem akartam őt bajba sodorni, nekem elég volt, hogy hazajöhettem picit, Lilit felköszöntöttük Apával, pónit együtt megvettük, sütöttünk palacsintát, nagyot sétáltunk, és du. visszamentem a kórházba. Vasárnap eltelt hamar, mert tudtam, hogy másnap reggel végre újra születik egy gyermekem. Azonban nem voltam kiírva hétfőre műtétre, ezt már szombaton megtudtam a nővérkétől, aki megnézte nekem a hétfpi listát, és üres volt. Ismét elkeseredtem, sírtam, azt hittem, hogy ez a gyerek örökre bent marad. Pedig tudtuk, hogy nagy lesz, jelezte az uh, lent volt a feje, nagyon fájt mindenem, keményedett a hasam, fájt a heg körül már 3 hete. Annyira kikészültem, hogy a sírás megtette hatását, és elindult a pici magától. Vasárnap de. szóltam az áramlás vizsgálaton az orvosnak, hogy sűrűbben keményedik a hasam, és olyankor fáj is, levegőt sem tudok venni. Mondta, hogy majd jön, és megnéz. Du. 2-kor ő keltett, hogy, hogy vagyok? Mondtam neki, köszönöm jól, azóta alszom egyfolytában, mióta feljöttem a vizsgálatról, vagyis 4 órája! Megvizsgált, és mondta, hogy 1 ujjnyi, ezt tudtam, ha rendszeresek lesznek a fájások, szóljak. Elváltunk, visszamentem a szobába, elvoltam, fájások jöttek-mentek, rendszer nélkül. Este 10-kor zuhany után bementem a szobába, mindenki aludt, pedig ekkor még nem szoktunk. Én is ledőltem, de jött egy fájás, levert a víz, izzadtam, de rázott a hideg. Jaj, gondoltam így vajúdtam a Lilivel 8 órát, ez ismerős. Egyre rendszeresebbek lettek a keményedések, szóltam hát 11-kor a nővérkének, hogy 10 percenként jönnek a fájások. Visszaküldött, hogy pihenjek, és szóljak, ha sűrűbb lesz, reggel itt a dokim, várjuk meg. Szépen, csöndben, egyedül viseltem a fájásokat, amik 7, majd később már 5 percenként jelentkeztek. Hajnal 2-kor kimentem megint, hogy nehogy lemaradjon az orvosi gárda a szülésemről, nekem már mindegy ki, de valaki vegye ki ezt a gyereket, nem bírom tovább. Szóltam a nővérkének, ekkor már ugrott, és hívta az ügyeletes dokit, aki még mindig ugyan az volt, mint előző délelőtt. Megvizsgált, közölte, hogy igen, ez már a vajúdgatás. –Gondoltam magamban: Vajúdgatás? Mindjárt nem bírom tovább, ez már vajúdás, nem vajúdgatás! Haló, egyszer már így jártam, 8 órát vajúdgattam, mire nagy baj lett, és a gyerek majdnem meghalt. Most nem akarok így járni, hívják a dokimat! - Azonban az ügyeletes orvos azonnal leküldött a szülőszobára, jobb, ha ott vagyok. Ott ctg-re raktak, bekötötték az infúziót, megvizsgált egy szülésznő, 1 ujjnyi. Na, ismét fájok, de nem tágulok. Sebaj, úgyis császár lesz, csak érjen be a dokim. Reggel 5-ig elvoltam, semmi változás, fáj, keményedik, lever a víz...Egymás után. 5-től azonban már 3 percenként éreztem. Nagyon féltem, hogy nem ér be a dokim. Azt mondták, hogy ½ 8-ra bent lesz. Addig húztam, és akkor közölték, hogy már bent van, de műszak átadás van. 8 óra, doki sehol, de bejött a Sára doktor, hogy én már itt? Milyen jó, mindjárt jön a Demendi doktor is. Közben megérkezett anyukám, beengedték hozzám, amíg nem jött a férjem. Őt riasztottam, hogy jöhetnek a Lilivel, mindjárt szülünk! 20 perc alatt bent volt Nagytétényből a kórházban hétfőn reggel. 9-kor jött egy másik, kedvesebb szülésznő, aki lenyomott gyorsan egy nagy zsák infúziót, majd még egyet, és egy másikat lassú csöpögésre állított. Felpörögtek az események, jött az altatóorvos, egy kedves doktornő, beszélgettünk, majd ő is elment. Már a férjemmel voltam, fényképezett, úgy, izzadtan, smink nélkül kócosan. Nem így terveztem, de akkor már mindegy is volt. Anyukám kint a Lilivel. ½ 10, és jöttek ketten, hogy indulunk a műtőbe. 9 hónapja készültem rá, de most meglepett. Ilyen hamar? Máris? Én? Jaj, már nem is fájt hirtelen semmi. Ahogy betoltak a műtőbe, sapkába, pucéran, letakarva, infúzióval a kezemben, a folyosón láttam anyukámat a Lilivel. Jaj, úgy örültem, integettem nekik, közben arra gondoltam, hogy Istenem ez a csöpp lány így lát engem, lehet, hogy most megijedt, ott sír, anyukám azt sem tudja mit csináljon vele. Még sosem voltak kettesben, és akkor pont most? Na, ezek a gondolatok cikáztak az agyamban, de addigra bent is voltunk a műtőben, ami lefoglalt. Végre megláttam az orvost, akit annyira szeretek, nagyon kedves ember! Megnyugodtam, beadták az érzéstelenítőt, és jó volt. Egyből hatott, nekiálltak 10-kor a műtétnek. Aztán hangok, recsegések, csipogtak a gépek, semmi komoly, folyamatosan beszélt hozzám egy hölgy, aki a fejem mellett ült, kérdezgetett, mondta, mit csinál a doktor úr, majd mondta, hogy figyeljek, mindjárt kiveszi a babát. És igen, meghallottam, hogy nyöszög, majd megláttam, ahogy lilán, fejjel lefelé egy lábánál fogva viszik el mellettem egy kis beugróba. Ekkor volt 10.26. Megszületett. Kérdeztem, hogy miért nem sír? Nem kell még neki, nyugodjak meg, mindjárt. Aztán megint szóltam, baj van-e, nem sír? Most szívják az orrát, száját, nem kell neki. És egyszer csak meghallottam, soha nem felejtem. Olyan erős hangon sírt fel, hogy elképzelhetetlen. A Lilit kivették, és rohantak el vele, nem láttam, nem hallottam, elvitte a Cerny Mentő. Most megadatott, hogy hallottam, láttam is a gyermekem. Pótolta azt a nagy űrt, amit a múltkor elvesztettem. És már hozták is oda nekem. A fejemhez tartották, pólyában, kicsit lilán, és akkor kinyúlt a jobb kezecskéjével, és megfogta az hüvelykujjamat. Csak azt tudtam neki nyújtani az infúzió miatt. Mintha megköszönte volna, hogy hozzánk jöhetett. Annyira boldog voltam, meg felkavart, nem akartam bőgni, mert akkor remeg a hasam, és összevágnak. Csak feküdtem ott, néztem a pici lányt, ő meg engem. Olyan szép volt. Majd mondta a lány, aki tartotta, hogy átviszi a szomszéd szobába Apukának. És ekkor nem engedte az altatóorvos, azt mondta neki, hogy ne, tőle ne vidd el még! Annyira rendes volt az orvosom, nagyon sok extra dolgot kaptam, amit tuti ő intézett el. Pl. jelen volt 2 orvos a PIC-ről, az előzmények, vagyis a Lili miatt. Nem volt dolguk, azonnal elmentek. Szerencsére. Majd ez, hogy nem vitték el 1-2 perc után a babát a fejemtől, hanem ott hagyták vagy 10 percig. És még mások is voltak, de majd, ha odaértünk. Aztán végül vitték a Lottit Apának, a mellettünk lévő szülőszobára, mert ő ott várakozott. Ott tették tisztába, ellátták, lemérték, 56 cm, 4010 gr., és otthagyták Apával. Sajnos a műtét onnantól kicsit lelassult nekem, csak néztem a monitorokat, a pulzusomat, a vérnyomásomat, és gondolkodtam. Hallottam, hogy nem áll el a vérzés, megijedtem. Aztán elállt. Végül 1,5 óra után készen lettem. Nem mondom, hogy nem fájt, de el lehetett viselni. Kitoltak a műtőből, Apa már ott várt, a picivel együtt. Odarakták rám. Már gyönyörű rózsaszín volt. Nem sírt, csak nézelődött. Simogattam, puszilgattam, majd elvette a csecsemős nővérke, hogy viszi fel. Engem meg tolt ki ágyastul a fiú, aki be is tolt, a liftnél találkoztam anyukámmal és a Lilivel. Nem sírt, örült, mondta, hogy már látta a Lotticskát, mert így hívja, és nagyon cuki. Apa kivihette hozzájuk üvegajtón keresztül megmutatni. Ez is nagy kedvesség volt a személyzettől. És az, hogy már ott volt a lift, de beszélhettem a lányommal, megsimogathattam, megpuszilhattam, elköszönhettem tőle. Megnyugodtam. Apánál 1 órát volt a szülőszobán a baba, anélkül, hogy valaki bement volna, vagy elvette, elvitte volna tőle. Megvártak engem is. Végül én a 2.-ra mentem az őrzőbe, a babát felvitték az 1.-re, külön lifttel, de anyukám, a Lili, és Apa is kísérhette a nővért. Még fotózhattak is. Úgy éreztem, mindenki a kedvünkben járt. Főleg az orvos, aki egyből feljött, ahogy engem is feltoltak, és elmesélte, hogy mi történt a műtét alatt, mit csinált, és miért. Mire az orvos elment, már be is jöhetett hozzám Apa, és megmutogatta a képeket, meg videókat, amit készítette a Lottiról. Aztán mondta, hogy 5-6-ig van látogatás, jönnek vissza. Mondtam, nem kell, majd reggel lemehetek a gyerekágyra, jöjjenek oda. Elváltunk. Mivel 6 óra után fel kell kelni, és lezuhanyozni, folyton az járt a fejemben. ½ 12-kor lett vége a műtétnek, 6-ig volt látogatás, mondták, hogy majd utána kell felállnom. Nos, 5 órakor vigyorogva jött Apa, aztán anyukám, majd az öcsém is. Mindenki nagyon örült, fényképeket hoztak a piciről, mesélték, hogy már megint megnézték, kitolták nekik az ablakik. 6-kor aztán elment minden látogató, és nekem fel kellett állnom. Harmadszorra sikerült, ami nagy szó, mert a Lili után 2 napig nem tudtam, nem erőltették. Most meg sikerült. A 2. próbálkozás után elbőgtem magam, hogy akkor most se fog menni, és nem mehetek le a gyerekágyra, nem láthatom a babát. Összeszedtem magam, és felálltam. Nagyon fájt. De megcsináltam, és elmentem lezuhanyozni. Kísért egy kedves, fiatal nővérke, aki még a hátam is megmasszírozta, ami nagyon jól esett, a hideg is kirázott. Visszamentem az ágyamba, amit addigra áthúztak. Le sem feküdtem, hanem ültem a szélén, felálltam, leültem, felálltam, megkerültem az ágyat. Megdicsértek. Találkoztam ismerőssel, a régi szobatársammal, beszélgettünk, ittam, ettem kekszet, majd lefeküdtem 8 körül. 10-kor elaludtam, de 11-kor keltettek, hogy kell a hely újabb császárosnak, és le kell mennem a gyerekágyra, mert jól vagyok. Örültem, lekísértek. Ott egyből elaludtam, és reggel 5-kor keltem. 6-kor már kihoztam a kislányomat a csecsemőosztályról, és azóta velem van. Remélem nagyon sokáig velem is marad!
Az orvosom, sőt még a helyettesítő orvosom is meglátogattak minket a gyerekágyon, a varratszedés fájdalommentes volt, a heg gyönyörű, észrevehetetlen. A benti összenövéseket is rendbe hozta. Pénzről soha szó nem esett, adtam, amennyit gondoltam.
Köszönöm az orvosomnak, a férjemnek, a nagylányomnak, a kislányomnak, a családomnak, a kórház dolgozóinak, hogy ilyen csodálatos élménnyel lehettem általuk gazdagabb...Biztos, hogy a következő babát is dr.Demendi Csabánál szeretném szülni.
Vendég
 


Sziasztok!
Az elmúlt napokban csak zugolvasó vagyok... Rengeteg felé futnak a gondolataim és álmos vagyok, de nagyon!

Gabi!
Megkönnyeztem! Gyönyörűen írtad meg a csodátokat!
Még egyszer nagy gratula Nektek!

U.i.: újabb balatoni 2 hét anyós nélkül! 8) Holnap kezdünk, de lesz nálunk net, így időnként megjelenek, hogy lássam minden oké-e...

Ja és a hab-tapit mi is a madaras tecsóban vettük 1200 Ft volt csomagja

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Gabi:
Csak a könnyek jönnek, ha olvasom a soraidat...Olyan szép...
A Cerny Mentő a kisebbik lányomat nekem is "elvitte" azonnal, illetve még odatolták, hogy nézzem meg, hátha már nem találkozom Vele többé...
Most 10 éves...
Nálunk is emiatt született Ádám császárral...
Jó, hogy elolvashattam...
Köszi!

Dóra:
Jó pihenést, irigyellek!

KépKép
francestz
 
 


Na, a terhességgel nem múlt el nálam sem a túlzott elérzékenyülés....

francestz:
zoknit még nem vettem, mert azt kizárólag csomagban szoktam. Nálunk 1-1db-bal semmire sem megyek.
Általában rendelek a Nextről, én ott veszek mindig ruhát is. A ZOKNIK 5-7db-os csomiban vannak és a kicsi méretek visszatűrhetőek! (nem szorít)
Van egy teljesen megbízható kapcsolatom angliában. De kifogtam már a vaterán is új next zokni csomit:-)

chanel_28
 
 


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?