Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is SOTE-n szültem még május elején, Annus irányított előtte ide, amikor érdeklődtem mit kell vinni ebbe akh-ba, azóta be-be nézek.

Most Zs(ófi) kérdésére szeretnék írni, mert én is hasonló vérnyomással szoktam kóvályogni ha terhes vagyok. Régi motorosként (most született az 5 gyerkőc) a következővel tudlak bíztatni:

Az elsőnél még nem mertem egyáltalán kv-t inni, de azután már nem voltak ilyen gondjaim, mert rájöttem nem lesz tőle senkinek baja, viszont én jobban leszek. (Tényleg szörnyen tudom magam érezni, olyan, mintha semmi oxigén nem jutna el az agyamba olyankor :D ) Szóval, ez nem árt ha nem reggeltől estig iszod. Viszont tényleg igyál sok vizet, mert én már csak akkor szoktam rájönni, hogy elfelejtettem, amikor már 1000 a pulzusom. Nekem a terhesség után el szokott múlni az alacsony vérnyomás és csak extrém körülmények között jön elő (pl. ma).

üdv:i
iloly
 
 


Iloly!
Üdv itt régi motoros :lol: :lol: 5 gyerkőcös anyukák elött amúgy is meghajlok :wink: :lol: Amúgy pont elkerültük egymást,én még áprilisban megszültem :wink:

Francestz!
Én is fotóbuzi vagyok...kell vennünk egy új gépet...vacakol a régi,ami kb 7 éves...na most amit én kinéztem 100 feletti mind...sajnálom rá a pénzt...így beérem egy 50-60 ezressel....ami szintén írtó sok...persze az uram a drágábbat akarja,mert tudja h mennyire vágyom egy olyan szupi gépre...de mondtam neki h lemondok róla...csak még nem fogta fel...képes megvenni sutyiban :roll:
Hát nálunk most úgy van h bukóra nyitva az ablak a szobánkban,szoba ajtó is nyitva,pici a szoba,3 an alszunk benne....szóval Izuson egy body van és egy nyári vékony hálózsák.Így nincs melege.

Délben szoktam pelusra vetkőztetni....de alvásnál egy kis textil pelussal azért betakarom!

annus11
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratulációkat,tegnap délben hazajöttünk,minden rendben,Lilinek tetszik a kistesó,Lotti ügyesen szopik,semmi gond.Eszik-alszik még... :D
Vendég
 

 
 

Szia Gabi!

Gratulálok még egyszer!!! Sejtettem, hogy hétfőn te szülsz, mert kora délelőtt nem tudtam elérni a dokinkat. :) Gondoltam is, hogy akkor hamarosan a kezedben lesz Lotti.
Ha lesz időd, gyere, és mesélj! És ha tudsz, tegyél fel képeket is Lottiról!

Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Na, ma reggel voltunk a Heim Pálban a bőrgyógyászaton..... kb. 4 percet voltunk bent, futószalag az egész.... Lényeg a lényeg, haemangioma. Szóval, most bújom a netet, hogy vmi natúr napvédő terméket keressek, amivel be tudom kenni Hella száját és le is nyalhatja, ha úgy adódik... Nem szabad napfénynek kitenni...
A prof., akihez Olival járunk külföldön van, aug. 24-én mehetünk leghamarabb.
Addig pedig azt mondták, hagyjam, hogy szopja az ujját, így nyomást gyakorol rá és talán nem nő annyira..........ááááááááááááááááááááááááááááááá

Már sajnos kicsit nagyobb, és befelé is duzzaD.....
Kép

chanel_28
 
 


Chanel!
Szegény Hella! Azt hittem, hogy azért valami kezelés féle van rá! És akkor most mit kell tenni? Csak annyit, hogy védeni a naptól, vagy van még más lehetőség? A profnak van valami különleges módszere?
Meddig nőhet az a valami a szájacskájában?

Nagyon sajnálom, és ha tudok valami segíteni, szólj nyugodtan!

Kép
Kép
detty74
 
 


Chanel!
Sajnálom a Kis Potontyodat,azt meg főleg h tehetetlen vagy szinte
:( A Heimpál-ról a mi Dokinénik is azt mondta amit Te:h futószalag,Sajnos:(
Azért remélem rendbe jön:)
Kellemes 7 végét Nektek!
Üdv:N

Nikianya
petiné
 
 


Gabi!
Szia!!!!majd mesélj!!!Mindenre kíváncsi vagyok!!!Milyen volt a kórházban?Lotti végig veled volt?Vagy azért bevitted néha h pihizhess?Te hogy vagy?És képetképet :lol: :lol:

Hella nagyon édi!De tényleg jó nagy ez az izé....de ez fáj is neki?Vagy nem zavarja semmiben?Bár gondolom nem sok nap éri amúgy....gondolom nem napozik még :lol:

Detty!
Ti hogy vagytok?

annus11
 
 


Nem fogjátok elhinni: Alexának 38 fokos láza van. Kapott kúpot, még fél óra, és megnézem újra. Szerintem valaki elátkozott minket.
Csak 2 nap nyugalmat szeretnék, ez csak nem olyan hatalmas kérés. Nem is emlékszem, mikor volt utoljára olyan, hogy semmi rossz nem történt egy nap.
Az a furcsa, hogy ma megvizsgálta a főorvos: nem piros a torka és tiszta a tüdeje. Akkor most mi a fenétől lázasodott be?????
Remélem, készítik a gumiszobát!!!

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty! Köszi!
Oli is mindig a rendelőből hoz haza vmi nyavaját...nem lehet, hogy Alexa is ott szedett össze vmit???

Annus! Ez állítólag nem fáj, reméljük nem nő túl nagyra 1 hónap alatt... (Olinak kb. 1-2mm-t változott ennyi idő alatt)
Neeem, még nem vittem napra, ma is csak 6 fele vittem levegőzni...)

A prof sztem fagyasztani fogja, ami legrosszabb esetben azzal jár, hogy nem tud szopizni....szóval pár nap fejés és poharazás minden kezelés után... (de ez legyen a legkevesebb)
Ja, és mehetünk koponya és újra hasi UH.-ra, hogy kizárhassák a belső haemangiomát.....ami azt jelenti, hogy ilyen érdaganat előfordulhat belső szerveken is....pl. a máj felszínén, stb...
Szóval, van min izgulni még.............................................

chanel_28
 
 


Detti!

Tudom, hogy nem én találtam fel a spanyol viaszt (sajnos :) ), de nem lehet, hogy Alexának a melegtől ment fel a láza? Ma irtó nagy volt a hőség, és ahogy olvastam, a babák könnyen túlhevülhetnek. Én ma 2X zuhanyoztam le Marcit langyos vízzel napközben, mert folyt szegényről az izzadtság és pár piros pötty is megjelent rajta a melegtől. A hétvégére kicsit hűvösebb időt ígérnek, remélem segít a babákon és a felnőtteken is. Nyugodtabb napokat kívánok nektek!

Chanel!

Hella tündéri, a Heim Pál kórház meg pukkadjon meg! Legalább a babákkal foglalkozhatnának úgy az orvosok, mintha érdekelné is őket, amit csinálnak! Tudom sok a beteg, meg minden, de akkor is!


Annus!

Én is imádok fotózni, nekünk egy Fuji FinePix S7000 gépünk van (pár éves darab), és nagyon elégedett vagyok vele. A mostani CHIP magazinban volt egy cikk pont a digitális gépekről (árak, összehasonlítás stb.) a drágább és az "olcsóbb" kategóriából is. Ha érdekel, szívesen elküldöm a cikket.

ambrob
ambrob
 
 


Ambrob!
Engem érdekelne CIKK!!! kÖSZI

chanel_28
 
 


Nekem egy Sony H5-ös van, de sajna nem egy csúcs gép.... :cry: Én többet vártam anno... és úgy, de úgy szeretnék egy tükörreflexes gépet......
Mondjuk nekem talán nem is a fotózás élménye a fontos, hanem, hogy miután letöltöm a gépre, corellel vagy photoshoppal belenyúlhassak, variálhassak... nekem a fotó sokszor csak egy grafika alapját képezi.... Épp vmi tanfolyamon töröm a fejem, mit kéne csinálni, míg itthon vagyok a csemetékkel... Vmi weboldal készítés-fejlesztés-karbantartás-ra gondoltam. Bár már Dunát lehetne velük rekeszteni....

chanel_28
 
 


Sziasztok!

Ambrob! Én is a melegben reménykedem, mármint hogy csak ennyi. Az amidozophenes kúp egy tizedet vitt csak le a lázból. Szerencsére nem volt levert (a nyűgösség meg az alap természetéhez tartozik), és aludt rendesen éjjel. Most reggel csak 7,3 fok, ami náluk akár normális is lehet. Viszont iszonyú sokszor kakil nagyon pici mennyiségeket, de gondolom, ez még a Kliontól van. A Normaflore nem sokat ér, ma adunk neki GasztroKid-et, csak azt nem szeretem, mert körülményesebb beadni neki.

Chanel! A rendelőben nem szedhette össze, mert ez egy kórház, és ide nem az ilyen taknyos, lázas gyerekek jönnek, hanem általában valami belső szervi bajjal. Tegnap 5-en voltunk: 3-nál laktóz-terhelést csináltak, volt egy kslány, aki eszik ugyan, de nem hízik és mi. A háziorvosi rendelőtől én is tartok, de a mienk annyiban jobb, hogy időpont van, és egyszerre csak 2 orvos rendel, így 1-2 gyereknél több nincs. Persze, attól az 1-2-től is el lehet kapni bármit.

Hulla fáradt vagyok: 1/2 6-kor a szemben lévő ház gondoka minden reggel nekiáll locsolni, és ezzel az egész házunk felébred. Annyira hangos a víz, ahogy veri az aszfaltot, hogy elmondani nem lehet. OK, hogy későn nem szabad locsolni, mert kiégnek a növények, de 7-kor, uram bocsá' 8-kor még nem lesz baja semminek. A férjem mondta, hogy beszél vele, hogy legalább egy szórófejet vegyen a locsolócsőre, úgy kevésbé hangos. Azért nem mindegy, hogy fél 6-kor, vagy negyed 8-kor kell felkelni (Alexa akkor ébredt).

Nekem egy Pentax tükörreflexes gépem van. NAgyon jó gép, igaz, nagyon drága is volt. Még Alexa születése előtt vettem, és majd' egy évig fizettem a törlesztőjét, mert egyszerre nem tudtam volna kifizetni. Még egy teleobjektívet szeretnék hozzá nagyon, de az aztán igazán drága, és most már másfél gyerekkel nem tudjuk megengedni magunknak.

Kép
Kép
detty74
 
 


Ambrob!
Aha,köszi!!Érdekelne a cikk!!!
Én most ott járok h 100 alatti legyen,olympus ,canon v fuji gép között vacillálok...

Chanel!
De mennyire nem érheti nap?Én arra gondoltam h közvetlenül ne süssön rá.Én a babakocsit is mindig letakarom textil pelussal.Gondolom ha fény éri az más,nem?Nem ugyan az a kettő.Vagy én értelmezem rosszul??A lényeg h lehet kezelni!!!!Az újabb vizsgálatokat sajnálom....


Detty!
Jaj szegények...ez már tényleg durva...mindig van vmi...Néha van az embernek ilyen korszaka....remélem hamar túl
lesztek ezen az időszakon!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

A szombatot és a vasárnap egy részét a gyerekklinikán töltöttük. Alexa megint kapott infúziót, meg lázcsillapítót. A láza egész nap nem ment 38 alá, és az okosoknak csak este jutott eszükbe, hogy adhatnának valamit. Csináltak széklet vizsgálatot (persze negatív, vagyis nem Rota és nincs vér benne) és vérvizsgálatot (ez is teljesen negatív). Szóval, a gyereknek iszonyúan megy a hasa, lázas, de papíron teljesen egészséges, nincs semmi baja.
Ma reggel sem történt semmi, pedig a gyerek szinte semmit nem akar enni, inni meg egyáltalán nem, így a férjem úgy döntött, saját felelősségre hazajövünk. Estig akartak várni, hogy ha mondjuk 6-ig nem megy bele semmi, akkor kap infúziót. Viszont a kórházban nálunk csak bébiétel volt, normál kaja nem (speciel én két napig szinte semmit nem ettem), Alexa ezeket meg most nem akarta megenni. Itthon rendeltünk húslevest, abból evett, de nem tudom, mennyit, mert a férjem etette, én meg tudni sem akarok már az egészről.
Teljesen besokalltam, már csak bőgni tudok, és egész délután egy hang se jött ki a torkomon. Még azon is elkezdtem gondolkozni, hogy nem tartom meg a tesót. Szegény, teljesen idegbetegen születne meg, már ha egyáltalán kibírja ezeket a heteket. Úgyhogy komolyan felvetődött bennem a kérdés. Persze, az is lehet, hogy a természet már elintézte helyettem a dolgot, mert semmilyen tünetem nincs (méhszalaghúzódástól eltekintve) . Holnap megyek dokihoz, szívhang nézőbe.
Lehet, hogy eltűnök pár napra, mert igazán depis hangulatban vagyok, és nem akarom tönkretenni a fórum hangulatát. Ha van valami változás, vagy visszatalálok önmagamhoz, újra jelentkezem.
Sziasztok!

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty!
Annyira sajnálom ezt az egészet!!! Eddig úgy gondoltam, el tudom képzelni, min mehetsz keresztül, de most elbizonytalanodtam....
Ami a tesót illeti, még talán nincs rá hatással az idegességed, bár azért nem tesz jót...neked végképp!...
Ha pedig van még szívhang, és miért ne lenne, akkor szívós, életrevaló gyerkőc! nem?

Annus!
Nap a sebesedés miatt nem érheti, fény tul.képp igen, de az uv. sug. sem tesz jót, tehát végülis nem vihetem napra... :cry:

chanel_28
 
 


Francestz volt olyan kedves, és átméretezett nekem egy pár képet Alexáról, ezeket még megpróbálom feltenni.
Kép fáramászás Kép tükröm tükröm Kép a ritka pillanatok egyike

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty!

Hát erről a csodaszép lányról meg nem mondanám h ilyen sok gond van vele....remélem sikerül erőt meríteni vhonnan!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Detti!
Igazán sajnálom, ami Alexával történik, el sem tudom képzelni, min mehetsz keresztül. :cry: Viszont Chanel-lal egyetértek abban, hogy ha az a szívhang megvan, akkor igazi szívós baba lesz, ne tarts attól, hogy baja lesz. De természetesen Te érzed, hogy mi a helyes döntés. Én nagyon sokat gondolok Rátok, és szorítok Neked!!!
Alexa pedig tündéri gyönyörűszép gyermek, a képeken nyoma sincs annak, hogy bármi baja lenne, szorítok, hogy a kis szervezete minél előbb leharcolja a nyavalyákat.

Chanel!
Hella is tündéri babóka, remélem, Ti is hamar túljuttok azon a betegségen.
Krémmel kapcsolatban: megköszönöm, ha feladod postán, ha nem gond, priviben megírom a címet. De ha nem jut rá idő, akkor sincs semmi baj. :)

Francestz!
Nagyon értékelem, hogy most nincs annyira meleg, mert teljesen kikészültem múlt héten már. Pénteken már alig pihegtem. Mondjuk Bogi Babát ez nem különösebben érdekelte, Ő kirúgta a ház falát. :)
Szülésznővel kapcsolatban kérdeztem a Dokit, mondta, hogy Ő nem ragaszkodik ahhoz, hogy válasszak még azt is. Hozzátette mondjuk, hogy van, akivel jobban együtt tud működni, és vannak tudásbeli különbségek is, de bárkivel tud együtt dolgozni. :) Ebben mondjuk egy pillanatig sem kételkedtem. :) Pénzt nem tudnánk adni a szülésznőnek.

Majd priviben megírom Neked és Maszatmamának, hogy mit gondoltunk ki a Dokinak Robival ajándékként, mert pénzt Neki sem fogunk tudni adni. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Képzeljétek!
Úgy egy-két hete szúnyogcsípés-szerű valamik jelentek meg rajtam (főleg kézfej, kar, lábfej és lábak) és nehezen múltak el, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Aztán a múlt hét második felében ezek szinte egyik percről a másikra szaporodtak és egy-két nap duzzanat után átalakultak véraláfutás-szerű foltokká, és hol itt, hol ott jelennek meg (egy van a pocakomon is).
Elmentem ma bőrgyógyászatra, ahol azt mondták, hogy ez valami vírusos fertőzésre kialakult allergiás reakció, de a gégészeten is megnéztek, van-e valami góc, ott nem találtak semmit. A bőrgyógyász azt mondta, hogy antibiotikumot ilyenkor már nem írnak fel, írt fel ápoló kenőcsöt és javasolta a Calcium Sandoz szedését, napi 3x1-et, és azt mondta, hogy egy-két hét alatt "feküdjem ki", ha nem múlik el, menjek vissza.
Ezen kívül azt is mondta, hogy ez a Babára nincsen hatással, mert akkor az már kiütközött volna.
Azért nem vagyok nyugodt. :(

Na, bocsi, kicsit hosszúra sikeredtem, de ritkán jövök. :)
Ma is lépek 4 körül.

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Detti: nagyon sajnálom, hogy az eddigi nehézségekhez, megint jött valami! Alexa tündéri, remélem hamar meggyógyítják, ezt a szépséges kishölgyet! A haja színétől tisztára kivagyok, gyönyörűű!!!
Ja, és kérlek ne tűnj el! Szerintem ez a fórum azért is van, hogy átsegítsük egymást a nehézségeken!

Aranynap: írtam privit!

többiek? mindenki nyaral? csak én nem :(

na megyek aludni Katához

Maszatmama
maszatmama
 
 


Detti!

Tényleg ne tűnj el! Ha az segít rajtad, hogy leírhatod a veletek történt dolgokat, akkor már megérte! Alexa pedig egy maszatos tündérke!!!!!


Annus, Chanel!

A cikket elküldtem e-mail-ben, remélem hasznát veszitek.


Chanel!

Az igaz, hogy Dunát/Tiszát lehet rekeszteni a sok weboldal készítővel, de igazi profiból nincs olyan sok! Először érdemes egy alapszintű WEB szerkesztői tanfolyamot elvégezni, vagy a HTML rejtelmeiben elmerülni, utána pedig egy komolyabb témát kiválasztani, mint pld. flash készítés, web programozás (mondjuk PHP, PERL vagy JAVA). Szerintem Neked inkább a flash feküdne, mert az egyrészt a grafikáról szól, persze másrészt le kell programozni, hogyan működjön/mozogjon a megálmodott kép. Ha javasolhatok helyet, nekem a Pentaschool és a NetAkadámia tanfolyamai tetszettek, mert nagyon profi emberkék oktatnak. Persze a tanfolyam árak a csillagos egekben vannak.

ambrob
ambrob
 
 


Aranynap!
Nekem ezek a tünetek 33.héten jelentkeztek,karomon,hajlatokban,hasamon és nagyon viszkedtek,aludni sem tudtam.2 dokinál is voltam az egyik az influenza mellékhatásaként,a másik ételallergiára gyanakodott.Természetesen nem voltam megfázva se és ugyanazt ettem,mint eddig.3 "kő kemény" nap után(a bőrömet is levakartam majdnem)fokozatosan elmúltak a pöttyök.A doki C vitamin ampullát írt fel és Suspensiót kenegetésre.A babának nem lett semmi baja tőle.Hallottam másoktól is,hogy terhesség alatt ez előfordul.
Éva
szemi_dévisz
 
 


Aranyosak vagytok, köszönöm! Én csak nem akarom, hogy ez a fórum az én hülyeségeimről és Alexa nem evéséről szóljon.

Voltam ma UH-n és ver a Kistesó szíve. Szívós egy kismanó, valljuk be. 7 mm!!! A héten megyek a Klinikára vérvételre, ott csinálnak meg mindent, viszont a toxoplazma fizetős lett (3600 Ft). Azt nem értem, hogy egy kötelező vizsgálatot hogy tehetnek fizetőssé, de mindegy. A doki szerint még lehet az országban 1-2 SZTK, ahol megcsinálják ingyen, de szinte mindenhol fizetni kell már, és még mindig a SOTE 2. a legolcsóbb. És a védőnőhöz is el kell jutnom valahogy. Basszus! Tényleg terhes vagyok!!!! Ez olyan hihetetlen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára detty74 2009.07.21 07:12-kor.

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Még csak most értünk haza :), így sajna csak nagyon futólagosan sikerült beleolvasnom az elmúlt két hét termésébe.

Máté holnap kapja a 3hós oltást. Már most látom a védőnő meg dokinéni elképedt fejét, amikor meglátják, hogy mekkora a gyerek :)

3hós 5 napos, 7100gr, 66cm

Na megyek, mert még ki sincs pakolva. Ha tudok, akkor holnap jövök és mesélek! :lol:

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Sziasztok!
Visszaolvasás nem megy,előre elnézést,próbálkozom...
Már teljesen jól vagyok,nem fáj semmim.A lányok imádják egymást,Lili nyúzza a Hugit,Hugi tűri,nem tiltakozik:)
A pici eszik,alszik.A Lili után el sem hiszem,hogy ez lehetséges:)
Sokkal könnyebb minden,mint az első gyerekkel.És,hogy nincs suli,tök nyugodt vagyok,csak velük foglalkozom,nagyon élvezem.Most olyan boldog vagyok!
Nudli ma 1 hetes,már ismét 4 kg,visszahízta,amit leadott.Lili 14 kg,96 cm.
Ma először egyedül voltam a lányokkal,és semmi gond nem volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Detti: a barátnőm most volt egy hete (v. kettő) toxoplazmán a László kórházban és tök ingyen volt! A mi dokink nem ír beutalót, erre a házidokit kéri meg egy udvarias papírkán és ő adta a beutalót a Lászlóba a barátnőmnek! Ja és a legfontosabb: nagyon jó hír kistesó szívverése!!!! :D

Gabi: izgi lehet két picurival!! De legalább a Te példádból erőt meríthet mindenki, akinél útban van a második csöppség, vagy még csak tervezi! Képet szeretnénk nagyon!!!!

Dóra: szia, remélem jó volt a Balcsin, szupi időtök volt! Jó húsban van Máté! Gyere és mesélj, és képet várunk Tőled is!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Detti:Nem izgulj a pici miatt,én végig idegeskedtem,suli miatt,vizsgák miatt,Lili rossz volt,apa rossz volt,nem is akartam az elején szegény hugit,stb...és látod semmi baja.
Mindig azt hittem a köv. vizsgálatokkor,hogy már nem lesz meg,de bírta.Véreztem is a 7-8. héten.Miatta ne izgulj,bírni fogja. :D
Alexa nagyon szép!
Dóri:Balcsi tényleg szuper lehetett.És Máté óriási lehet...Lili 8 hónaposan volt ekkora.Csak szopik?
Képet most kicsinyítek,mindjárt kész...
Vendég
 


Kép Lotti
Vendég
 


Kép Lili
Vendég
 


Kép szülőszobán,ctg,ekkora hasban bújt el hugi
Vendég
 


Kép Lotti
Vendég
 


Gabi!!!

Csodaszépek a lányok!!!!!Örülök h jól vagytok!

Detty!
Akkor csak 1 baba van?Gratula most már jó hangosan!!!!Vigyázz arra a picire :wink: no meg a nagyobbra is!Hogy van azóta Alexa???

Dóra!
Atya ég!!!Mivel eteted azt a gyerkőcöt!!!Hihetetlen!Mennyivel is született????Iza pénteken lesz 3 hós de még nincs 6 kilós :lol: Igaz ő 3270el született! :wink:
Képet képet a kis husi Mátéról!!!!!Balcsi gondolom szupi volt!!!Arról is kérünk képet!!!!!

annus11
 
 


detty, bocs, h. belekotyogok, de a toxo sztem nem kötelező. én is úgy kértem, és se a nőgyogyó, se házidoki nem értette, minek akarom, de felírták, mert ragaszkodtam hozzá. és ingyen volt (a belváros-lipótvárosi sztk-ban). úgyhogy próbálkozz.
animula
 
 


Jó reggelt!
Csatlakozom, képeket kérünk!
Lotti, Lili gyönyörűek!!!! :wink:

ambrob! Nem kaptam tőled mailt :cry:
A Flash-el kacérkodok, de nem tudom menne-e autodidakta módon, mert eddig mindent így tanultam :lol:
Van egy digi rajztáblám is, de még langyos és nem igazán igazodom ki a beállításain. Erről nem olvastál véletlenül? A hozzá kapott leírás egy kalap sz...t sem ér... :evil:

Képzeljétek, lehet, hogy írtam már, Oli laktózmentes diétán van már hónapok óta, viszont sokszor még így is gondok vannak...a székletével...
egy hete szója, zab és rizstejet adok neki, tehéntejet nem. Megszűntek a tünetei!!!!! Végre bogyózott tegnap :lol: Mondjuk ez gáz, mert azt jelenti, hogy tejfehérje allergiája van :( de legalább kiderült..

Detty! Alexával mizu? Tündéri kiscsaj!

chanel_28
 
 


Sziasztok!

Egy fórumos "jószándékú" valaki rám szállt, és mint kiderült, egy zárt fórumon a topictársaival azon csámcsognak, hogy én hogy teszem tönkre a gyerekemet azzal, hogy aggódom. Ezért nem írok többet Alexáról, és valószínűleg magamról sem. Valahogy nincs kedvem mások trágár, pocskondiázó megjegyzéseit olvasgatni sem priviben, sem egy másik topicban, ahol írtam. Elképzelhető, hogy itt is elő fogja adni a véleményét rólam, mint ahogy kéretlenül a másik topicban is megtette.

Úgyhogy olvaslak titeket időnként, és ha épp úgy alakul, majd priviben írok.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Minden baba Gyönyörű! :)

Képet sajna még nem tudok küldeni, mert még nincsenek letöltve a gépre, de igyekszem... :)

Balatonon szuper volt. Ott sikerült Máténak egy elfogadható napirendet alkotnunk, ami úgy tűnik itthonra is megmaradt. Szóval 6-7 körül kelünk, evés előbb Máténak, aztán Anyáéknak, addig pihenőszék, 8-9 körül újabb hamma és aztán szunya délig. A délután nagy részét ébren tölti a csöppeteg, de egy fél órát szokott szunnyadni (változó, hogy mikor). Este 9-10 felé kezdődik az alvás.

Nagyon jó volt kicsit hármasan lenni. Keveset voltunk a parton, mert vagy hűvös volt az idő vagy 40 fok meleg. A nagy melegekben de.9-du.4-ig ki sem tudtunk menni.

Oltás+rota ma megvolt, kevesebb ordítással mint a múltkor. A mérések szerint 7190gr és 66 cm. Csak szopizik. A születési súlya 3690 volt és ha a diagrammot nézzük, akkor kb. 4,5-5 hós korában kéne, hogy ekkora legyen. 8)

Fütyitéma: újabb repedések lettek Máté fitymáján és vasárnap kis ballon is kialakult a makkja körül, amikor pisilt. :shock: Mondtam ma a doktornéninek és beutalt minket a gyermeksebészetre, hogy nézze meg egy szakember, hogy igényel-e komolyabb kezelést. Majd meglátjuk, hogy mi lesz!

Gabi!
Nagyon gratulálok! Lili és Lotti is csodaszépek! :)

Detti!
Gratulálok az újonnan növekvő élethez és kívánok sok kitartás a nagylányhoz. Olvastam, hogy mi mindenen mentetek keresztül az elmúlt időszakban. Nagyon szuper anya vagy!!! Nem is tudom, hogy hogyan bírod ezt a fajta kemény megerőltetést. Remélem, hogy hamar rendeződnek a dolgok és boldogan várhatjátok a kistestvért. MI KÍVÁNCSIAK VAGYONUK RÁD ÉS ALEXÁRA IS, ARRA, HOGY MI VAN VELETEK ÉS NAGYON DÜHÖS LESZEK, HA BÁRKI ROSSZAT ÍR RÓLAD!!! HOGY VAN A POFÁJÁN BŐR AZ ILYENNEK??? ÁÁÁÁááááá!!! Ne tűnj el kérlek! Fontos vagy itt a II-es női klinikás mamáknak!!! Ugye lányok!?!?!?!?!?!

Chanel!
Találtál valami védelmet Hella szájacskájára? Jaj, úgy sajnálom szegényt. :(

Francestz!
Ha lesz egy kis időm, akkor összeszedem magam és begépelem, a néhány új tornagyakorlatot!

Annus!
Ti hogy vagytok?

Ja, és minden "új" forumozónak és nagy ÜDV! :D

Most megyek, mert egy regényt írtam, szép napot Mindenkinek!

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Chanel!

Az emilt a havasi.agnes@hotmail.com-ra küldtem el, ha nem kaptad meg kérlek írj, hogy hová küldjem vagy az lesz a legegyszerűbb, ha most elküldöm még egyszer. A digitábláról sajna nem sokat tudok, de utána nézek, hátha a kollégák közül valaki foglalkozik ilyesmivel. Pechemre bennem nem sok művészi hajlam veszett el, a szabadkézi rajzom nem túl szívderítő. A flash-t pedig csak a HTML és webszerkesztés alapok elsajátítása után javaslom, persze egy csomó dolgot meg lehet tanulni autodidakta módon is, csak kitartás kell hozzá.

Gabi!

A lányok tündériek!



Detti!

El ne tűnj, kérlek! Én pld. szívesen olvasok arról is, hogy veletek mi történik. Az pedig, hogy valaki ilyen alpári, kulturálatlan módon viselkedik már önmagában minősíti azt az embert, persze nem pozitív irányban! Ha Neked ez megfelelő, e-mail útján is szívesen hallanék rólatok és azt csak én kapom meg + a többi felsorolt címzett.

Dóri!

Kérünk képet Mátéról!!!!!!! Örülök, hogy jó volt a nyaralás, ránk is ránk férne (na ezt jól kifejeztem :? ).

ambrob
ambrob
 
 


Detty, detty! El ne tűnj!!! Holmi rosszindulatú szájhősök miatt, akik azt hiszik náluk jobban senki nem nevel gyereket.....

Dóra! Üdv újra itt! Máté tekintélyes méretekkel rendelkezik! :wink:
Hellával jól mutatnának :lol: (624Og volt egy hete)
Találtam Dm-ben Alverde-s natúr fényvédős szájkencét, de nem lehet kapni még, csak a neten láttam....előrébb nem vagyok vele :cry:

chanel_28
 
 


ambrob! Átjött, csak azt a fiókot nem mindig nézem :lol: Köszi!

chanel_28
 
 


Chanel!

Örülök, hogy átment a mail, bár most küldöm újra. Nem baj, legfeljebb 2x lesz meg, az jobb, mint a semmi! Kérlek, írd meg priviben, milyen emil címre küldhetek neked dolgokat.

ambrob
ambrob
 
 


Detty!!!

Engem is érdekel h mi van veletek!!!Na ne már!!!Szégyelje magát az aki más baján csámcsog.....undorító!!!Nem tehetsz róla h Alexának ilyen gondja van....aki ezen ércelődik...egyszer tudná meg milyen lehet ez neked....Persze nem kívánok senkinek rosszat,nyugodtan ide is megírhatja a véleményét amúgy!Elolvassuk és kész!
De emiatt ne tűnj el!Ide írhatsz nyugodtan,azt hiszem h itt senki nem fog rosszallóan nézni rád!!!!
Én is totál ki lennék amúgy bukva,meg szerintem mindenki más is...Lelkileg nem lehet ezt sokáig bírni...ez van!

Én azt hiszem megszavaztuk h maradj!!!!!!!!
:wink:

annus11
 
 


Dóri!
Mi jól vagyunk,köszi!Jövőhéten oltás!!!Már be is jelentkeztem!Iza átalussza az éjszakát,este 8 körül elalszik,és kb 6körül kel.+/- fél óra!Általában 5ször eszünk 1 nap,napközben is sokat alszik szerencsére!A nagy meleg miatt most pár napigkorábban kelt és 6szor evett,de érthető is...akkor tudott jól belakni!Amúgy vigyorog ezerrel,gagyog,sikongat.Kis huncut!!!És azt vettem észre intha nézné a kis kezét....Kíváncsi vagyok mikor jön rá h jééé,kezem is van :lol: :lol:

annus11
 
 


Detty:Maradj,és ne foglalkozz senkivel,aki rosszindulatú.Ne idegeskedj,nem tesz jót nektek!
Vendég
 


Gabi:
ELőször is gratulátok szívből!!!!! Nem emlékszem megtettem-e ezt már, de szerintem mindig csak akartam, és a kapkodásban elmaradt. De gondoltam RÁtok... :oops:
Gyönyörűek a lányok! Lilinél meglepett, hogy ilyen szőke, de nagyon irigylem!
Lotti pedig olyan csodaszép, mint a neve!!!

Detti:
El ne menj!!! PErsze, sejtem mennyire bántó lehet, ha támadnak, ráadásul igazságtalanul és nagyon sz....t módon.
Könnyű leírni, hogy ne foglalkozz velük, de biztosan nehéz átlépni ezen.
Én szívesen veszem, ha mail-ban írsz nekünk, de itt is szeretnélek olvasni.
Engem speciel nagyon érdekel minden, amit írsz. A születendő Piciről, Alexáról egyaránt. Akár hihető, akár nem, amint Ti átmentek /nem lehet elégszer mondani, mennyire együttérzek Veletek/, az nekünk esetleg támpontot adhat későbbiekben...
Egyébként pedig azért van a fórum, hogy le tudjuk írni, ha valami szép, és azt is, ha valami nagyon nehéz..., és segíthetsünk egymásnak, ha tudunk, akár lelkileg, akár máshogyan...
Alexa most hogy van?
Te pedig vigyázz Magadra!!!!!!
Toxoplazma nálunk is ingyenes volt, de kérni kellett.

Aranynap:
Én már rengeteget olvastam ezekről a kiütésekről, míg Ádámot vártuk, szinte kerestem már magamon, mikor jelennek meg. :) Állítólag teljesen "normális" dolog, ne aggódj. El fog múlni, bár azt én is olvastam, hogy nagyon-nagyon viszket időnként...

Dóra:
Most már többször is fordultunk, Ádám pedig már mindkét kezét használja, és hason szeret a legjobban játszani. :D
Ha a tornát majd leírod pár szóban, megköszönöm, mert azért ártani nem fog!
Irigy vagyok a Balaton miatt, ha másért nem, hogy hármasban lehettetek!
Máté igencsak megnőtt, de nem baj. A nagyobbik lányom ennyi idősen 8 kiló volt, és csak szopizott. A doki megnyugtatott, ha csak anyatejtől hízik ennyire egy baba, semmi vész!!!
Semmivel sem kezdett mászni, felállni később, sőt, mire 1 éves lett, teljesen átlagos súlya volt. A 6. hónap után általában lelassul a hízás.
Ja, és ma egy csontsovány lányka, alig kapok Rá olyan ruhát, ami nem esik le róla...
Úgyhogy minden nagyon jó így szerintem Nálatok!

Chanel:
Melyik DM-ben nézted?
Én azt hiszem láttam a Camponában múltkor azt az ajakápolót...

Annus:
HIhetetlenül édes, mikor bekerül a látótérbe a kezecskéje, és egy pillanatra "észreveszi".
Irigyellek, hogy most kezdődik Izánál ez a "korszak", én annyira imádtam.
Persze most is imádok mindent, amit Ádám csinál, de már most sajnálom, hogy egy-egy "újdonság" már teljesen természetesnek hat Ádámnak, annyira megható mikor felfedeznek új dolgokat, és koncentrálnak, belelkesülnek...
Eldöntöttem azt hiszem, hogy jöhet pár év múlva mégis egy 4. gyermek. Még talán belefér az "időmbe".

KépKép
francestz
 
 


sziasztok,
A babák szépek! Máté óriási!
Detty! El ne menj, kérlek! Főleg ne egy fórumozó seggfej miatt. Majd kiutáljuk, ha itt is feltűnik.
üdv, o
orelle
 
 


francestz! Itt Dorogon néztem, az van legközelebb... Még Esztergomot felhívom, hátha van. Ha nincs kérek segítséget!!! :lol:

chanel_28
 
 


ambrob!
Szimpi nekem a Pentaschool, de elég macerás lenne eljárnom... :cry: Pláne, hogy a kiválasztott tanfolyam heti 2-3x van délutánonként. 17-21-ig. Épp fürdetés, vacsi, elalvás idő.....
Szerinted érdemes bevállalni a távoktatást? Lényegesen olcsóbb, de nem tudom milyen minőségű... A teszt leckét megnéztem...az alapján nehéz dönteni.

chanel_28
 
 


Chanel!

Ma a gyógyszertárban láttam 50+-so ajakápolót a La Roche-Posey-től. Mire sorra kerültem, kiment a fejemből, hogy az árát is megkérdezzem, de ha érdekel, visszamegyek. És ha nálatok nincs, akár el is küldöm postán (persze, ha jó).

Aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek a mai hsz-okat! Majd jelentkezem, de most megyünk sétálni!

D.

Kép
Kép
detty74
 
 


Chanel!
Szólj ha kell segítség a krémhez!!!Itt a sarkon a DM,a másikon meg a posta :wink: É is szívesen elküldöm neked!!!

annus11
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?