Új privát üzeneted érkezett!

Detty!

Örülök, hogy végre elindultak valamerre a dolgok... Drukkolok, hogy Alexa most már rendbe jöjjön gyorsan.

Ádám is imádja a karfiolt!:) De szívesen eszi a kelkáposztát, tököt, brokkolit, cukkinit, borsót, zöldbabot, karalábét, szóval szinte mindent. ma pl. palóc levest csináltam neki pulykamellből. Imádta!
próbáld meg, hátha Alexa is szeretni fogja ezeket a főzelékeket, leveseket.

Szurkolok Nektek! És pihenj is, amennyit csak tudsz a Picur miatt!

Kép

Kép
ske
 
 


Detty!
A lényeg h lenyelte azt a borzalmat.....

Huuuu,Ádám ezeket imádja?Na az uram nagyon jól jár ,mert ebből én csak a borsót eszem meg....de Izának muszáj lesz csinálni....szóval majd a többbit megeszi az uram :wink: Úgyis mindig főzelék után sír...csk amit nem szeretek azt nem tudom megkóstolni,és így csak találomra ízesítem....de megeszi,szóval rossz nem lehet :)

Tényleg!Ti mikor kezdtétek el a hozzátáplálást?6 hós kor?És ezt el is kell akkor kezdeni?Vagy ha van elég tej akkor elég neki a tej is?Vagy kell neki vmi táplálóbb?
Lassan 3 hós Iza...olyan hamar telnek a hónapok.....

annus11
 
 


Huh, ma nem volt semmi Alexába nyomni az antibiotikumot. Tudta, mi jön, és nem volt hajlandó kinyitni a száját, még sírni sem, csak csukott szájjal nyöszörgött.

Annus! Mi anno 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, de csak az almát, mert Alexának akkor volt az a 3 hetes hasmenése, és kellett, hogy valami megfogja. Szóval, ha tejed van, akkor a 6 hónapos kor elég, viszont utána el kell kezdeni, mert egyrészt a tej már nem biztos, hogy minden szükségletét fedezni fogja, másrészt utána minél később kezded Izát a kanálhoz szoktatni, annál nehezebben lesz hajlandó elfogadni, és annál nehezebben fogja tudni megtanulni a kanalas dolgok lenyelését. Sok babánál láttam, hogy nem tudták, hogy kell lenyelni a szájukba tett ételt, és a nyelvükkel kifele tolták, mert ilyen a szopó mozdulat. Alexának 4 hónaposan tökéletesen ment a kanállal való evés, senki nem hitt a szemének, még pártedli sem kellett. Most annál inkább, mert most már szórakozik a kajával. Ma vettünk neki az IKEA-ban egy olyan köppenyt, amit eredetileg 2 éves kortól festéshez ajánlanak, de mivel állítható a mérete, én ezt fogom ráadni holnaptól kajáláshoz is, hátha elég kétnaponta mosni a cuccait. Folyton áznak a ruhái, mert a normál pártedli semmit sem ér, ráadásul a mániája, hogy a ruhája ujjával törli meg a száját többször is kaja alatt. Úgyhogy nálunk több folttisztító fogy, mint egy étteremben, sőt. gondolkozom, hogy elküldöm Alexa ruháit a Vanishnek vagy az Arielnek, hogy ezeken teszteljenek.
Ja! És a másik, hogy az új ízeket is nehezebben szokják meg a babák később. Érdekes, hogy Alexa is legjobban azokat a dolgokat eszi meg, amiket 5 hónapos kora körül kapott, de persze ezek még gyümölcsök voltak. Az újdonságokra nem nagyon vevő.

Kép
Kép
detty74
 
 

 
 

Detty!
Ismerős a helyzet... Ádámot is minden evés után át kell öltöztetni. Neki most nagyon jön már a foga (még egy sincs) és mikor kap egy kanál főzeléket, még le se nyeli, de már rágja az etetőszéket, miközben a szájából meg mindenfelé folyik a cucc. Aztán van hogy a teli szájába nyúkál Ádám, majd a ruhájába törli a kezét....
Na, amit legjobban szeretek, hogy nyitja ő a száját az ételnek, de közben minden érdekli, ide-oda forgatja a fejét, művészet beletalálni...

Annus!
Ádám 4,5 hónapos volt, mikor már nem hízott hetek óta. Akkor kezdtem el a gyümölcsöt adni. Aztán 5hó 1 hetes korában a főzeléket, majd betöltött 6 hónap után a húst is.
Ha Iza hízik szépen és van elég tjed, akkor én mindenképp várnék 6 hós koráig.
Ha lesz kistesó, akkor nála 6 hós korig még ha nem lesz tejem, akkor is csak tápszert fogok adni.

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Valószínűleg elveszítjük a kistesót. Tegnap este már kicsit vérezem is, és bár tényleg kicsit, de még mindig tart. Ha már el kell mennie, remélem, magától elmegy, mert nem akarok műtéti befejezést. Kicsit magam alatt vagyok, de ez legalább ismerős érzés az utóbbi időben.

Nektek jó vasárnapot!

Kép
Kép
detty74
 
 


[quote="detty74"]S írta:detty74ziasztok!

Valószínűleg elveszítjük a kistesót. Tegnap este már kicsit vérezem is, és bár tényleg kicsit, de még mindig tart. Ha már el kell mennie, remélem, magától elmegy, mert nem akarok műtéti befejezést. Kicsit magam alatt vagyok, de ez legalább ismerős érzés az utóbbi időben.

Nektek jó vasárnapot!


detty! ne add fel, ne így állj hozzá hogy elveszítitek a babát!
én is véreztem anno, rohantunk is a dokihoz. kaptam rutascorbint, elmúlt. és tessék, 5 hét múlva megszületik a kisfiúnk.

ne add fel! :wink: szorítunk!

Kép
bububébi
 
 


Igyekszem, de nem vagyok túl optimista. Elméletileg holnap megyek dokihoz, de most hívtam fel a kórházat, és mondták, hogy ha erősödik a vérzés, vagy ha nagyon aggódom, menjek be, és megnézik a babát. Csak az a baj, hogy ha még él a terhesség, akkor hivatalból felajánlják, hogy feküdjek be, ami ugye nem megvalósítható, mert itt van Alexa. Haza is jöhetek, persze, saját felelősségemre. Ha meg elhalt a baba, akkor meg kell beszélni a továbbiakat. Szóval, a kórház tényleg csak a legutolsó eset lehet. Valahogy kibírom holnap 4 óráig.

Az a rossz, hogy Alexa miatt a pihenés nem működik. Ma még hagyján, de holnaptól Csabi dolgozik, és nem lesz időm feküdni. Annyira reméltem, hogy hamár ilyen gyorsan jön a tesó, legalább problémamentes terhesség lesz!

Kép
Kép
detty74
 
 


bocsi, hogy bekukkantok, de olvastalak detty és ezért is írok :!:
nekem a 15. héten (amikor már azt hittem semmi rossz nem fog történni) részlegesen levált a lepény...nagyon véreztem kb 3 napig és megmaradt a baba, most 18 hónapos!! szóval ne idegeskedj, feküdj és beszélj az orvosoddal, adjon valamit :lol:

mindenkinek szorítok :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Jaj, Detti! Vigyázz magadra! És tényleg nem szabad így hozzáállni!
Azért ma még pihenj amennyit csak tudsz, nagyon drukkolok!
Alexa hogy van? Ennek a ronda bacinak van valami köze a nemevéséhez?
Tegnap mi is ikeáztunk, jó lett volna összefutni :D

Bububébi: én a helyedben választanék szülésznőt, amikor én mentem szülni, egy nagyon bunkó sznő volt éppen az ügyeletes, és a barátnőm (most szült nemrég) is kifogta ezt a nőt, és neki sem voltak jó tapasztalatai vele!
Szerencsére nekem fél óra múlva jött a fogadott sznőm, de addig elég szar volt (még a férjemmel is tök bunkó volt).
(Nekem is TG volt az orvosom :D , ő és a fogadott sznő szupi volt!)

Annus: én, ha lesz tejem a 6. hónapig, nem adok neki mást enni! Egyetértek ske-vel!
Állítólag a korai hozzátáplálás is okozhat allergiát! (Persze mi nem? :D )

Tali, szerintem is várjuk meg a többieket!

Gabi: nagyon drukkolok, és várom a híreket!

Aranynap: tessék gyakrabban jönni! :D

Maszatmama
maszatmama
 
 


[quote="maszatmama"]B írta:maszatmamaububébi: én a helyedben választanék szülésznőt, amikor én mentem szülni, egy nagyon bunkó sznő volt éppen az ügyeletes, és a barátnőm (most szült nemrég) is kifogta ezt a nőt, és neki sem voltak jó tapasztalatai vele!
Szerencsére nekem fél óra múlva jött a fogadott sznőm, de addig elég szar volt (még a férjemmel is tök bunkó volt).
(Nekem is TG volt az orvosom :D , ő és a fogadott sznő szupi volt!)


És neked ki volt a fogadott szülésznőd? Mennyit "kért"?

Kép
bububébi
 
 


Detty!

Drukkolok h ne legyen baja tesókának+++++++++++++++++++++Én is tartok tőle h tesó babával is gondok lesznek majd.....főleg h itt lesz Iza is...pihenés nuku :roll: na de hol van ez még!


Köszi a hozzátáplálásról a véleményeket!Remélem h Izának lesz elég tej 6.hónapig!Na meg utána a fagyasztottat is fel tudom majd használni!Egyenlőre naponta 1,5-2 dlt elteszek a fagyóba,hajnalban muszáj fejnem mert különben nagyon feszül és csak folyik szana szét a világba....Majd lehet h az ikreknek adok ha esetleg nem lenne elég a tej és elfogadják az enyémet :wink:

annus11
 
 


Bububébi: írtam privit, remélem megkapod!

Annus: milyen ikrek?? :shock:

Maszatmama
maszatmama
 
 


Kérdés: szerintetek lehet kukoricát enni? Már nem olyan pici Kata, még most is fájhat tőle a pocakja? (Egyébként nem hasfájós, múltkor ettem mátrai borzast, ami nagyon fokhagymás volt, de nem lett tőle semmi baja! Bár káposztát, borsót, meg ezekhez hasonló kaját még nem ettem).

Annus: nagyon jó, az uj blog, és itt minden kép megjelenik :)
De itt sem értem az egy fiú, egy lányt!! Világosíts fel légyszi :D

Maszatmama
maszatmama
 
 


jaj, a helyesírási hibákért bocs, de teljesen szét vagyok csúszva :lol:
maszatmama
 
 


Maszatmama!

Szerintem nyugodtan egyél kukoricát! Én nem is gondoltam, hogy az is gáz lehet, és nagyon gyakran ettem, miközben fejtem. Alexának nem lett tőle baja, igaz, ő amúgy sem volt hasfájós.

Azt sajnos nem tudjuk, hogy ez a baktérium felelős-e Alexa nem evéséért. Annyit mondtak, hogy ez egy nagyon durva valami, és feltételezhetően okozhat étvágytalanságot.

A mai ebéd is gáz volt, ráadásul Alexa meglapta élete első kézre csapását, mert szánt szándékkal csapkodta ki a kanalat a kezemből. Fél 12-kor nem akart enni, pedig tudtuk, hogy éhes. Lefektettem, aludt fél órát, és utána evett egy kicsit. Sok mindent kipróbáltunk, de nem nagyon ment a dolog. Végül egy doboz baba joghurtot evett meg teljesen, de még így sem volt egy hatalmas ebéd. Kíváncsi vagyok, mi lesz az uzsival. Tegnap itthon nem kellett neki semmi, de az IKEA-ban már ordított, amikor meglátta a sütőtököt.

Mostanában nagyon nehéz vele, nagyon sokat hisztizik, mindenen sír, ordít, semmi nem jó neki. Nagyon nehéz elviselni ezeket a rohamokat és fogalmam sincs, hogy kezeljük. Nem akarom, hogy egy hisztis liba legyen belőle, viszont nagyon nehéz neki ellentmondani, mert ha nem kap meg valamit, azonnal elkezd fesztiválozni. Még a férjem is kezd kiakadni tőle, pedig kettőnk közül ő a türelmesebb.

Csináltam még egy terhes tesztet és aszerint még mindig terhes vagyok. Szerintetek ez jelent valamit? Vagy még nem ürült volna ki a szervezetemből a HCG?

Kép
Kép
detty74
 
 


detty, én úgy tudom, hogy a hcg szint elég sokáig magas, tehát sokáig mutatnak a terhestesztek pozitívat, még akkor is, ha már nincs babó.
nem elkeseríteni akartalak - ezt hallottam.

nem mész dokihoz???

Kép
bububébi
 
 


Bububébi!

Eszembe jutott, hogy az első vetélésemkor másnap a HCG vérből már 0 volt, úgyhogy elég gyorsan kiürült.

Nem, majd holnap megyek orvoshoz, amikorra egyébként időpontom is van. Már szerda óta pecsételek, vérezgetek, így ezt az egy napot már kibírom. Viszont nem akarom itt hagyni a kislányom, ha esetleg befektetnének. Ő már megvan, és törődnöm kell vele.

Kép
Kép
detty74
 
 


Maszatmama!

Férjem munkatársának ikrei lesznek,a feleségét már be is fektették a sotéra!Az ő babáira gondoltam!

A blogban meg csak hülyéskedtem!Mindkettő Iza természetesen!Csak ha kékben van olyan mint egy fiú! :lol: :lol:

Detty!
Drukkolok neked holnapra!!!Aztán gyere a hírekkel!!!
Hát én is remélem h Iza nem lesz egy hiszti gép...de már előre látom h nálunk mekkora szigor lesz...most is ha hülyéskedik akkor úgy hangsúlyozok h felfogja h ez rossz!De még csak röhög rajta!és ilyenkor persze én is :lol: :lol: Az a baj h mindenen képes vagyok röhögni...nem tudom h lesz ebből nevelés 8)

És ma Iza olyat művelt...nevetett!!!Nm is kacaj volt,hanem nevetett a gyerek :shock: És persze az apjára....kezdek féltékeny lenni :lol: És persze nem tudtam felvenni,lassan ott járok h webkamerát szerelek a fejemre :roll: :wink:

annus11
 
 


Detty! Ha még számít: CITROMOS VÍZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem bevált, anno Hellánál az 5. héten kezdődött pecsételés, Balcsin voltunk, tehetetlen voltam. Dokit hívtam, Ő ajánlotta. 2 nap alatt elmúlt! valamiért a c-vit. jó rá!

chanel_28
 
 


Citromos víz????? OK, rosszabb is lehetne, de ha a C vitamin a lényeg, akkor pl. tabletta v. kapszula formában nem jó?

Kép
Kép
detty74
 
 


Az fele annyit sem ér a doki szerint.... Én napi 3 litert megittam. Bekevertem egy ásványvizes üvegbe és azzal jártam-keltem...

chanel_28
 
 


Sziasztok!

Este csak kutyafuttában jöttem, kicsit visszaolvastam :D
A Balcsi nagyon jó volt, csak az idő nem, a vizet nem láttuk testközelből sajnos :cry:
A gyerekekkel nem volt gond, Hella tündéri volt :lol: Próbálom ma letölteni a képeket és mutatni 1-2-őt.

Üdv újra itt Aranynap! Vártalak, mert maradt egy 3/4 üveg Motherlove hasbalzsamom, amit szívesen neked adok, ha gondolod és amit írtam már, a tágulásra való homeós bogyóim....

A többieknek is pusszantás!

chanel_28
 
 


Na végre végeztem mindennel!Reggeliztem.Kész a tökfőzelék,hozzá a fasírt,kitakarítottam a halaknál a szűrőt,indulásra kész a babakocsi!Izust várom h ébredjen,egyen aztán indulunk turiba,postára.Aztán kell még boltba menni,meg anyagot akarok venni,de ez lehet h a köv kaja után fér csak bele!

Én is dobok képet a névnaposról 8) Többi a blogomban!


Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Tovább romlik minden: ma reggel Alexa összehányta magát. Nagyon folyik az orra, és leginkább átlátszó váladékot hányt fel. Nem tudom, hogy valamit összeszedett-e, vagy csak azért volt-e, mert nagyon sírt (előtte porszívóztam ki az orrát).
Nem tudom, meddig bírom még, azt hittem, ennél rosszabb már nem lehet.

Kép
Kép
detty74
 
 


Chanel!
Írtam Neked privit,olvastad?
Homeós bogyó tágulásra?
Írnál róla bővebben?Engem érdekelne.
Ezer Köszönet!
Üdv:Niki

Nikianya
petiné
 
 


Niki!
Nem kaptam privit! De írhatsz ide: keresztesagnes@gmail.com
Küldök neked egy pdf.-et az adagolásról jó? (homeos)

chanel_28
 
 


Most kaptam az sms-t!!!!! :D

"Varga Lotti 4010 gr-mal egészségesen megérkezett. Mindketten jól vagyunk, ismét császármetszés volt."

Gabinak sok pihenést, sok tejcit, és jó babázást kívánok! :D

Maszatmama
maszatmama
 
 


Váúúúúú! Mekkora kiscsaj! Nagy gratula Lotti anyunak!!! :lol:

chanel_28
 
 


Gabinak gratulálok!!!!!Szép nagy lett Lotti!!!Sok tejcit és jó egészséget!!!!


Detty!
Lehet h a gyógyszertől hányt,nem?Vannak ilyen mellékhatások azt hiszem minden gyógyszernél szinte.....Ha végeztél a dokinál gyere mielöbb!!!!!

annus11
 
 


Gratula Gabinak és Lottinak!

Detti: kérlek, ha van időd, írj arról, hogy mi volt a dokinál, meg persze Alexáról is!

Annus: tudom, a többiek már leírták a hozzátáplálás ügyi véleményüket, de talán az enyém sem haszontalan. Mi 4,5 hónaposan kezdtünk almát és banánt adni Marcinak, 6 hónapos korától pedig minden nap kapott ebédre főzeléket. Szinte mindenféle zöldséget megeszik, bár nálunk a karfiol egyelőre nem vált be, azt csak nagy nehezen eszi. És abszolút igazat adok Dettinek abban, hogy amit 6 hónapos kora körül már megeszik, azt később sem utasítja el, SŐT! Marcinál banán vagy joghurt segítségével egy csomó új kaját lehetett bevezetni, mert ezekre mindig vevő.

Ma voltunk Marcival a Madarászban orthoptikai szűrésen, szerencsére minden rendben van a szemével és a szűrés is ingyenes.

ambrob
ambrob
 
 


Ambrob!
Köszi szépen az infót!Érdekel mindenféle vélemény a hozzátáplálásról!Bár biztos a védőnő is ellát majd hasznos tanácsokkal,én nagyon szeretem,100%ig megbízom a tapasztalatában!Pont most néztem,jövőhéten már 3 hónapos lesz Iza :shock: Annyira hihetetlen!!!Szóval ő okt végén lesz 6 hós....pont télre jön ki ez az egész,még jó h akkor is van minden gyümi,zöldség!

Dettyt már én is nagyon várom!!!!!

annus11
 
 


Chanel!
Akkor bocsi,este ha géphez jutok,akkor írok Neked!
Addig is Köszi a Homeós infót:nikusz29@gmail.com
Szép délutánt!
N.

Nikianya
petiné
 
 


Nikianya!

Talán segíthet az alábbi webcím is: homeopatia.info.hu

ambrob
ambrob
 
 


Detti: mi volt a dokinál??? Hogy van Alexa?

Orelle: Julis kifeké néz a kenguruból? Vettünk mi i s BB active-ot, használtan :D Katának a befel pozíció nem igazán tetszik!!

Ambrob: miért kellet szemészhez mennetek?

Annus: persze már emlékeszem, hoyg írtál az ikrekről, de hirtelen másra gondoltam... :lol:
Húú, Te mennyi mindent tudsz csinálni Iza mellett, én max. mosni, meg teregetni tudok :(

Maszatmama
maszatmama
 
 


jaaaj, kellet = kellett stb...

Maszatmama
maszatmama
 
 


Katáról meg nem is írtam, de most apukája kezében nyaral, aki mantra hangot próbál kiadni a mihamarabbi altatás ügyében (persze sikertelenül) :lol: :lol:

Szóval már 5800 gramm és iszonyú édes! nagyon sokat beszélget, meg vigyorog. Mostanában már nem sírva kel, hanem mosolyogva!!
Mi még nem kacagunk, viszont nyúl a számára elérhető és érdekes tárgyakért :D Ja, és tud "brékelni" a hasán pörög :lol: Na jó a pörgés azért túlzás. :D
Ha az ölünkben van, akkor mindig fel akar ülni, mi meg nyomkodjuk vissza!
Ja és ömlik a nyála! Remélem még nem a foga jön!
Eddig ugye azzal dicsekedtem, hogy egyszer kel enni éjjel, na egy hete 4 óránként szopizik! :shock: Ilyet utoljára 3 hetes korában csinált! (Pedig van tejem és mindig bezabál rendesen :D)
Hát Katáról ennyit röviden :D

Bea: csak nem Horvátországban nyaraltok? :D

Maszatmama
maszatmama
 
 


sziasztok,
Gratulálok Gabinak!!!
Detty! Szomorúan olvasom a soraid. tényleg a legjobbakat kívánom Alexával és a picurival kapcsolatban!
Maszatmama! Julis mostanság a kifelé pozíciót preferálja. érthető, mert így többet lát a világból. Befelé akkor marad meg, ha belefáradt a nagy tekingetésbe (max 40 percet bír). Még vmi: mindig teszek egy textil pelenkát közém és a babszi feje közé, illetve a BB lehajtókájára (ha kifelé néz a gyermek). Julis úgy nyáladzik, hogy az valami elképesztő... Remélem tetszeni fog Katának is!
üdv, o
orelle
 
 


Maszatmama! Most olvasom, hogy nálatok is megy a nyálparty :)
Julis is ülne már :) na sziasztok, o
orelle
 
 


Hihi! Dettóakat tudnék írni... mármint Helláról.... :wink:
Kép Nekem a Balaton....

és még egy Oliról...ezt nem tudtam kihagyni... (mindent betöm a szájába egyben, ami aztán mégis visszaköszön :lol: )
Kép

chanel_28
 
 


Maszatmama!


Szerencsére nem azért kellett szemészetre menni, mert valami gond van Marcival, hanem azért, mert ez is egyfajta szűrővizsgálat, mint a csípőszűrés és a doki néni adott beutalót. Persze ez nem kötelező, de így legalább tudjuk, hogy Marci jól lát. Egy hajszárítóhoz hasonló szerkezettel csinálják, amin led-ek villognak és a hozzá kapcsolt számítógép méri a baba szeméből visszaérkező adatokat, egyszóval nem kell hozzá, hogy a gyerek tudjon beszélni.

Remélem, hogy Detti jelentkezik mihamarabb, mert az nem lenne jó, ha a kórházban fogták volna! :(

ambrob
ambrob
 
 


Jaa, és egy friss adat: Hella 6180g :shock:

chanel_28
 
 


Sziasztok!

Először is köszi, hogy ennyien vártatok és gondoltok ránk!!!!
A legjobb barátnőm volt ma itt Pécsről, és csatlakozott délután a férje és a lányai is, ezért nem tudtam előbb jönni. És akkor a hír, remélem, mindenki ül!!!!

Holnap be kell mennem a klinikára, mert még semmi sem biztos, de nagyon úgy néz ki, hogy négyen laknak odabent, és háromnak mintha a szíve is verne (a negyediké is lehet, de nagyon rossz volt a felbontás, és még nagyon picik a babák). Ha minden igaz, van egy bevérzésem is, de szerencsére a kijárat felé esik, így simán ki tud ürülni. Ma délután nem is volt semmi, és az orvos sem látott vérzést.
Fennáll a lehetőség, hogy nem maradnak meg, vagy nem mind (ez utóbbit - tudom, nem szép - nem nagyon bánnánk), és még egy csomó minden, de egyenlőre ez van.

Reggel megyek vérvételre, hogy a doki pontosan meg tudja határozni a baba (szándékosan nem mondok "babákat") korát, és akkor tudja, hogy pontosan mekkora "objektumot" (ő mondta így) kell keresni. És este ügyeletes lesz, úgyhogy akkor megyünk UH-ra, olyan fél 7 felé, hogy Alexát még le tudjuk fektetni.

Jó kis éjszakánk lesz! Ja! Azzal bíztatott poénból az orvos, hogy így legalább benne lehetünk a TV-ben. Mondtam neki, hogy sose vágytam hírnévre, és celeb sem akartam lenni soha. Erre röhögött. A férjem este majdnem elájult.

Alexa nem hányt többet, de nem is nagyon akart enni. Nem erőltettük, de messze nem értük el a 800 ml-t. Remélem, nem lesz baja!
A gyógyszertől nem hányhatott - az orvos szerint - mert azt mindig este kapja, és ha attól lenne, akkor 1-2 órán belül visszaköszönne a dolog, ez pedig délelőtt történt.

Megyek enni, mert mindjárt lenyelem a monitort (éhes a négy kölök - ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!).
El tudjátok képzelni, hogy pl. a négy egyszerre nem akar majd enni? Engem kényszerzubbonyban vinnének a Hárshegyre!

Kép
Kép
detty74
 
 


Detti ez elképesztőőőőő!!!! Húú akkor kell még egy-két vonalzót csinálnod :lol:
Tényleg majdnem leestem a székről!
Nagyon várom a holnapi híreket! Remélem minden úgy alakul majd, ahogy szeretnéd!!!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Maszatmama! Köszi! Hát most épp nem tudom, mit szertnénk, hogy alakuljanak a dolgok. Nem tudunk 5 gyereket felnevelni! Abban bízom, hogy egyikünk családjában sincsenek ikrek, és persze még nagy az esély, hogy egy páran felszívódnak. Anno az öcsémnél is 4 szívhangot hallottak, aztán már csak az öcsém született meg. (Hozzátenném, ő a negyedik gyerek a családban, úgyhogy apám is padlót fogott, amikor közölték, hogy akkor negyediknek négyes ikrek.)

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty!!!

Azta!!!!Ez ne semmi!!!!!Gratulálok!!!És örülök h nincs baj!4 baba...hát nem semmi!!!!!Mi nagyon szerettünk volna ikreket!Aztán mikro már jó nehéz volt a pocak,akkor örültem h "csak" 1 baba van odabenn!Na meg mikor az elején még "szoktuk" egymást,na akkor is jó volt h 1 baba van....mondjuk ha nekem mondanák h 4 baba...hát repülnék a boldogságtól!(annak ellenére h azért ez nem teljesen veszélytelen....2 is épp elég,odabenn kicsi a hely :wink: )
Na szóval gratulálok,várom a fejleményeket!!!!

Hella és Kata is nagyon szépen gyarapszik!Mi 5200g ok vagyunk!Amúgy Iza is nyáladzik...egyenlőre buborékok jönnek a szájából :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Az a helyzet, hogy hosszas gondolkodás után úgy döntöttünk a férjemmel, hogy ha minden így marad, nem tartjuk meg mind a négyet. Egyszerűen nem tudnánk őket felnevelni (cipő, iskoláztatás). A magasabb csal. pótlék, és az adókedvezmény ezeket nem fedezné. Ráadásul az én koromban ez már rám nézve is veszélyes lenne, és Csabi egyedül nem tudna felnevelni egy gyereket sem, pláne többet, ha velem valami történne.
Tegnap a doki mondta, hogy van egy eljárás, amellyel le lehet csökkenteni a babák számát, akár egyig is. Persze, ez sem kockázat mentes. Én viszont még abban reménykedem, hogy magától elrendeződik a dolog, ahogy az öcsémmel történt - először ő is "négyen volt", aztán csak egyedül született meg, de az Ikrek jegyében. Meg hát az UH este lesz, még az sem tuti biztos, hogy egyáltalán élő terhességről van szó, mert az a szívverés izé sem volt egyértelmű.

Huh, mindenki egyre nagyobb. Lassan beértek minket, mert Alexa most épp hogy nem fogy, és csak ici-piciket hízik, de még ezt sem értem, mert szinte nincs mitől.

Majd este jövök.

Kép
Kép
detty74
 
 


Detti!

Tegnap este elég későn olvastam, amit írtál, hát leesett az állam! Gratulálok természetesen, de remélem, hogy a Te elképzeléseid szerint alakulnak majd a dolgok. Vigyázz nagyon magadra és várjuk a friss híreket!

ambrob
ambrob
 
 


Hali!

Csak gyorsan benézek, mert megyünk tovább.

Tegnap volt az UH, tök jó volt, a Baba már másfél kiló!!! :) Mekkora lesz két és fél hónap múlva??? :D

Most nincs időm alakítani a képeket, de az iwiw-re feltettem őket. Ott már Fábri-Várkonyi Anna vagyok, így megtaláltok, biztos nincs sok belőlünk. :D

Detti!
Te jóóóóóóóóóóó ééééééééééééég!!!!!! :D Négy baba????? Ezt hogyan hoztátok össze???? :D Nagyon szorítok Nektek!!!!
Alexának jobbulást. Beszéltem Vikivel, jövő hét végén, vagy pénteken vagy szombaton tudunk menni a gépért! :) Juhéjj! Majd péntek délelőtt egyeztessünk, hogy Nektek is mikor jó.

Chanel!
Elfogadom a hasbalzsamot, csak össze kell variálni a találkozót. :D A homeos bogyókkal kapcsolatban viszont nem tudom, mert nem gondolkoztam még ezen. :)

Na, indulunk, úgyhogy puszilok Mindenkit!
Csütörtökön is tudok még jönni. :)

Puszi

KépKép
aranynap
 
 


Detty! Ez hihhetetlen!!! Az infarktus nem kerülgetett??? (szomorú, de azt hiszem én sem tudnám feldolgozni hirtelen....)
Pláne, hogy van egy égetni való fiam :shock:

Aranynap! Szívesen feladom postán ha gondolod... :wink:

chanel_28
 
 


Húúúh hát itt vagyok...
Detty!!! Nem is tudom mit mondjak!!!! Nagyon nagyon drukkolok, hogy minden úgy alakuljon ahogy ti szeretnétek!!! Nagyon sok erő van benned!!!

Maszatmama! Köszönöm érdeklődésed..nem Horvátországban voltunk sajnos..itthon vagyunk...Vilike lekötött teljesen. Vilmos 6600 gramm..és állandóan enni akar. Vége a jól kialakitott napirendnek..a 4 óránkénti evésnek..mi mostmár 2-3 óránként ettünk múlt héten..meg ma is. Egyébként cuki, ugyanúgy nyáladzik, vihog..dumál..hason üvölt..felülni nem akar..oldalára fordult tegnap.

Én is úgy mennék már ikeába!!! Azt hallottam átalakitották..
beatrix161
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?