Új privát üzeneted érkezett!

Timi! Az utolsó harmadban csak szopipárnával tudtam aludni, jótékony hatással volt rám.

A gyógyszertári fürdetőről még egyszer: elég trutyis, viszont van benne hidratáló, így nem kell testápolót meg mindenféle kenceficét vásárolni és az sem baj, ha rajtamarad a gyerek bőrén. Volt, akinek ekcémája lett a Johsonstól, de biztos vannak még más jó szerek is a piacon. Mi maradunk 3 éves korig a gyógyszertárinál, addig írják fel. Popsikenőcs: Kisnorbinak mindegy, viszont Kircsinek párszor volt pelenkakiütése, akármennyire gyorsan igyekeztem cserélni alatta a pelust. Vettem Sudocream-et, szuper, mostmár csak azt használom.

Éjszakára amikor hazajöttünk a kórházból, annyira féltettük őket, hogy 2 polártakaróval takargattuk őket. Igazából akkor még nem nagyon mocorogtak éjszaka, ahogy letettük őket, úgy keltek fel. (2 kg és 2,20 volt a szülsúly.)

Kisruhákat 56-osat vettünk, volt, ami nagy volt rájuk, de az első hónapban ki se vittem őket, lévén decemberiek, itthon jó volt, egyébként villámgyorsan kinőtték. Volt olyan cucc, amit kimostam, aztán már nem tudtam rájuk adni. Az első 3 hónapban kértük, hogy ne látogassanak, de nem értették meg, mindenki jött, ruhát, játékot hoztak, úgyhogy kár is volt nagyon bevásárolni. Ja, és van 1-2 kedvenc, amit majd nem bánsz, és visszahajtod az ujját, de úgy szereted a gyereken, hogy legszívesebben mindig azt adnád rá. Nekünk volt néhány polár rugi, cipzáras, next-es, na azokat imádtam. Vasalni nem kell, meleg. A láb közötti patentosat szeretem én is, mert könnyű pelenkázni. Na, megint hosszú voltam, megyek főzni, mert mi már nagyon sokat eszünk!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske: legyél csak hosszú, iszom a szavaid! :wink:
Ma még kapunk egy rakás 56-os rucit, ha jók a sejtéseim és állítólag ebből a méretből már nem is kell vennem. Alig várom, hogy lássam őket!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szöcsi,
tényleg zippzáros! :lol: a kórházban kapott kétszer-háromszor olyat! rém egyszerű volt még az én bénázásomnak is! :wink: kis piros csíkosban olyan cuki volt :oops:

angel37
 
 

 
 

Nyuszi!
Most már valóban csak ritkán mérek, de az elején ezt tapasztaltam, és utánanéztem, és ezt írták mindenhol, és igen elvileg elég belőle a kevesebb is.
Jó drága a Bepanthen is, hasonló árban van a Sudo-val :?

Tobikám!
Hogy érted hogy fogy a véred?? Kezdesz anémiás lenni??
A folyás ne rémisszen meg, teljesen terhes dolog, szinte mindenkinek van, és a vége felé egyre vízszerűbb, szóval minden Kismamit megijeszt.

Rani!

Nem úgy értettem hogy pont ilyenem volt, csak hogy ilyen fazon, mert ennek nem patentos a lába között nem?? Bocs, ha rosszul láttam, és kéretlenül osztom az észt. A kórházban adtak rá ilyet, de annyira nehézkes a tisztába tevés vele, hogy ott elhatároztam, hogy ilyet többé nem veszek. Hidd el, nagyon macerás mindig teljesen levetkőztetni, és emelgetni a kis rongybabát, (vagy később az összes végtagjával tiltakozó kis polipot), hogy a hátán is felráncigáld a rucit.
De lehet te ügyesebb leszel nálam :wink:

Timi!
Szopipárnát én sem használtam egyszer sem szoptatásra, bár én alvásra sem.... most épp a gyereket barikádozom el vele a kiságyban, hogy ne másszon le a légzésfigyelőről :D
Te télen szülsz, ott azért egyszerűbb a ruhavásárlás, én eléggé befürödtem vele, mert ugye kellett vennem melegebb holmikat is, nem tudván milyen idő lesz, és egy csomót fel sem vettünk mert annyira meleg nyár volt. Sajnos a méret nagy lutri, bár nem hinném, hogy téged olyan meglepi érne, mint pár egyes-terhest, akinek rögtön 62-es méretű babája születik :wink:
Ahogy Szöcsi is írja, mi is kaptunk ajándékba sok ruhát, bár sokszor elámélkodtam hogy milyen "okos"barátaink vannak.... volt aki előrelátó akart lenni, és nagyobb cuccot vett, de persze abban is tök nyárit, gondolván, hogy majd mikor belenő kb. novemberben, akkor majd napozót adok a gyerekre. De akiket nem lehetett überelni: Egy barátunktól 80-as(!!!!) ruhát kaptunk, lévén ő nem tudja mekkora kell..... Ezt már nem bírtam szó nélkül hagyni, hogy cca. negyed méterrel azért ennél rövidebb a gyerek..... :D :D :D

Gyerekemmel épp versenyzünk kitartásban...ő már egy órája üvölt elalvás címén, én meg netezek és jusztse' veszem ki :roll: Ne értem esti altatásnál angyalka, simi-mosolygás-szundi. Nappal meg sárkány....bár most mintha elhallgatott volna..... :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! :P

Csak gyors bekukk, vendégeink jöttek, holnap este tudok csak jönni! :P

Addig is szép hétvégét, vigyázzatok Magatokra, Babákra! :D

tillidian
 
 


Lois,80-as rucit? :lol: Hát ha csak a boltban annyit mindanak,hogy 1-2 hónapos babának kell,akkor biztos nem nyúlnak ennyire mellé.

Én nem tudom a sírásukat hallgatni,lehet rosszul teszem...aztán most találtam egy cikket az augusztusi babaváróknál,szerintem még a hormonok,de végigbőgtem :oops: ...na,ezután meg pláne nem fogom őket sírni hagyni :oops: ...persze más beállítottságú újságíró biztos tudna olyan cikket írni,amivel az ellenkezőjéről meggyőz,de ez a cikk olyan szívhezszoló

http://www.babazo.hu/bebi/20090805-csec ... korig.html

Till,jó pihit :D
Vendég
 


Tobikám, örülök, hogy nagyjából minden rendben veled. Vérképedet rendbeteszik, folyás miatt ne aggódj. Mindenkinek volt/van.

Rani, édes a nyuszis cucc. Nekem is az jutott eszembe rögtön, hogy nem fogja-e nyomni a nyuszifarok. :D Paplant mi sem használjuk még, óriási. Csak polár pléddel takarózunk.

Nyulasz, Lois, én éjjel alig várom, hogy visszabújhassak aludni. Ti meg még fórumoztok is? :shock: Vagy a laptop mellett szoptattok? :wink:

Eszter arca és feje tele van pici kiütésekkel. Szegénykém, jó zsíros lehet a tejem. A testén nincs semmi. Először azt hittem a fürdető a ludas. Vettem is ma Nivea babafürdetőt. De még nem kezdem el használni. Elmúlnak ezek a kiütések?

Lois, egyébként ma délután az én gyerekem is nehezen aludt el. Háromszor szopiztunk, mire le tudtam tenni. Már alig bírta bekapni a cicit, annyira fáradt volt. És persze ilyenkor sír, hogy hol a cici... Remélem most egy-két órát alszik.

Timi, ahogy haladtok előre az időben, már látni fogod, kb. mekkorák lesznek a babákok. 62-es ruci biztos nem fog kelleni. :wink: Szopipárnával én is tök jókat aludtam. De szoptatni nem tudok vele.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csak futólag...

Nikó! Nagy gratula!

Ranikó! Gratula a kis kukishoz!

Krisz! O. kapott gyógyszertári krémet az arcára. Nem használt. A sudoc. használt csak. Vékonyan kentem vele naponta 1x be.

Popsitörlő: Nivea, DM, Rossmann (túl száraz), Gabi, Schlecker (ez a legjobb).

Till! Hogy vagy?


Csajok! Szívesen biztosítok otthont egy talinak.
A Blaha közelében lakunk, jól megközelíthető.
Mit szóltok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok!

Lois nem osztod az észt jó ha adsz tanácsokat!
MÁZLIM VAN ENNEK A LÁBA KÖZÖTT PATENTOK VANNAK!!!!!!!! :lol:

Hanna köszi a gratulációt!! :wink:
Én timi alíg várom a vásárlásokat!
Bevallom nekem is ígértek rucikat még nem kaptam meg de ami megtetszik azt nem birom ott hagyni.
A Tescoba most olyan szépek vannak!
2500 Ft ért 5 bady amik nagyon cukik!!!
Nem tudom ott hagyni őket! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasás nélkül egy gyors bekukk.

Szüléstörténet:

2009.Szeptember. 03.
Reggel 6:30-ra mentünk a kórházba, 02:00-óta voltak rendszertelen fájásaim. Átöltöztem, kaptam kúpot és vártunk a vizitre. Mjd 8:30 kor burkot repesztettek ami elég nehezen sikerült. Nem igazán erösödtek a fájások de rendszeressé váltak. Gondoltam így kibírhom, majd 9:30-kor jött az oxitocin infúzió.Na onnan jöttek a fájások de rendesen, edát nem kaptam helyette volt valami gáz amit belélegeztem. 12:00-kor még mindig csak bő 1 ujjnyira voltam nyitva. Azt mondta a szülésznő nagyon kemény a méhszáj. Nagyon erősek voltak a fájások, javasolta a szülésznő sétáljak kicsit meg zuhanyozzak le. Alig bírtam menni de mentem csak mielőbb legyen meg Gréti és séta után visszafeküdtem, 14:00-kor volt bő 3 ujjnyi de még mindig kemény a méhszáj. adtak valami izomlazító szurit hátha segít.15:20-ra eltűnt a méhszáj. Azt mondták ha jön a fájás nyomjak, én nyomtam egész 17:10-ig játszottuk ezt. Az orvos nyomta a hasamat, a szülésznő könyékig bennem én nyomtam de semmi. Közben láttam rázzák a fejüket, kértem a dokit császározzon meg. Azt mondta nem meglesz max 1,5 óra. Mondták álljak fel , hogy lejjebb jöjjön a baba, alig bírtam állni Peti tartott. 10 perc állás után majdnem elájultam, úgy raktak fel a szülőágyra. Addigra minden erőm elszállt. Mondták ha jön a fájás nyomják, én nyomtam de Gréti lábát éreztem a bordám alatt és alig kaptam levegőt, hányingerem lett. Na ekkor döntött úgy az orvos császár. Bár pár óra és szerinte meglett volna,simán. Fél ájultan kerültem a műtőbe, ott reszkettem mint a nyárfalevél. Megváltás volt a gerincbe érzéstelenítő. Apa végig velem volt csak a műtőbe nem jött be.

Hát ennyi a szüléstörténet, rossz élmény de pici lányunk mindent feledtet.

Itthonlét:

Vannak jó és rossz napok, tejci kevés így tápszi is van. Amitől nem jön a kaki csak 1,5 naponta ezért fáj a hasunk és sírunk de nagyon. Ma már anya is sírt de végre lett kaki.
Sebem még fájogat ma pihenő van mert nagyon elfáradtunk és megfájdult a sebem is. Most csak ennyi de majd jövök ha tudok.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, üdv a bőgőmasinák klubjában. :D Fel a fejjel, mind átmentünk ezen. Az első három hét kritikus, aztán már sokkal jobb. A kaki van, hogy három napig sem jön. Utána meg tripla adag. A sebgyógyulás gyorsan fog menni, pár nap és észre sem veszed. Belül érezhetsz szúrásokat, legalábbis nekem voltak. Nyulasznak viszont nem. Szóval nincs két egyforma seb, nincs két egyforma baba. Puszillak benneteket, gyere, ha bármi van!

Hanna, köszi!

skrisz72
 
 


Írtam,és elszállt...pedig mindig kimentem,de véletlen rányomtam az elküld gombra :evil:

Krisz,mi is pötyikék vagyunk...ja,és laptop mellett szoptatok :lol:

Nikó,mielöbbi felépülést...

Hanna,mi még nem merjük bevállalni,amíg csak cici van,de köszi.
Vendég
 


Overállt keresek a prüntyőknek és itt egy csajszi, szerintem szép cuccokat árul, akinek lánya lesz, szétnézhet:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?p=2&us=sarobee

Nikó! Hasfájás nekünk is volt, csak mi akkor még nem tudtuk, hogy az mit jelent. Dokinő jött, megmutatta, hogy kell masszírozással és hőmérővel kipiszkálni a kakit. Mondtam neki, hogy én ezt nem tudom megcsinálni. Azt mondta, itt nincs nyafi a szülőknek, ha a gyereken segíteni kell, akkor nincs mese. Sokat ringattuk, hurcolásztuk, tornáztattuk Kirácskát, aztán a lányok biztattak itt, hogy ez is elmúlik egyszer. Stramm csaj lett, mondhatom. Viszont a tápiból a Milupa Pregomint írták, na az fogta a székletet ezerrel, aztán jött a Beba, az most a sláger, nekem azt se itták, végül az ősi Mildibét isszuk még ma is (Kisnorbi csak reggel).

Timi, szerintem ti is decemberi babák lesztek, nekem az overáll volt az első, amit megvettünk. Sapkák fülesek legyenek és a homlokukra is ráérjenek, én annyira féltettem őket, hogy egy vékony és egy vastag sapit kaptak sétára plusz a kapucni. Fürdetés után is volt manósapi, mi így hívtuk. Szandráék is sokat segítettek, ők javasolták a pihiszéket vagy hintát, nekünk nagyon bejött. Az egyiket etettem, addig a másikat lábbal ringattam a pihiszékben, így nem volt sírás.

Na, elég mára, mindig szóf......om van.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Még egy dolog, valamelyik elődöm ajánlotta az alábbi linkeket, használt, de jó minőségű rucikat lehet venni itt is, én imádok nekik böngészni:
http://ruhafalva.hu/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=73&Itemid=65

http://www.ideababaruhat.hu/index.php?page=14&cPath=24_37&search_results=21#16775

http://cweb.hu/babaruha/index.php?backPage=%2Fbabaruha%2Fbabaruha_adatlap.php%3Fnem%3DBoy%26size%3D18%26id%3D4229

Lehet, hogy már ismeritek, akkor bocsi...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nikó!
Jaj, ezt még olvasni is rémes volt!!! Sajnálom, hogy így megszenvedtetek! De a lényeg, hogy mindenki egészséges.

Timi!
A pihenőszék feltalálója szerintem valami ikres szülő lehetett.
Jut eszembe: még van egy, el akarom adni. Érdekel?
vovanda
 
 


Nyuszi!
Igen, olvastam ezt a cikket korábban :roll:
De egyszerűen van amikor csak akkor alszik el a Kölköm ha hagyom kicsit sírni. Nem segít a szopi, a ringatás, hiába alszik el rajtam ahogy közeledik a feje a vízszinteshez rögtön kipattan a szeme, és folytatódik a nyűglődés, közben akkorákat ásít hogy csak na. Ha hagynám neki, csak rajtam aludna. Kivéve az esti alvás, akkor kisangyal.
Sír, gyakran bemegyek hozzá, megölelgetem, aztán vissza az ágyba. Előbb-utóbb bealszik. Nincs egyelőre jobb ötletem.

Skrisz!

Szoktam szoptatás közben netezni, de csak napközben, Zé ilyenkor már alszik. Éjszakai szopinál meg én is alszom :oops: Most meg még ébren vagyok :roll:
Szerintem ne a fürdetőt hibáztasd, mi is tiszta rücskösek voltunk, tejkiütések, kb. mostanra múltak el. Én nem kentem semmivel, most lehámlott a bőre és szép. Kicsit olajoztam mikor elkezdett száradni, de ennyi.

Hanna!
Akkor én itt is jelentkezem :wink:

Rani!
Akkor vissza is szívtam mindent, frankón nem láttam a patentokat :oops: Ez esetben tündéri ruci :wink: Tescos bodyk-rugik nekünk nagyon beváltak :) Vegyél bátran :)

Nikó!

Basszus, ezt olvasni sem volt jó :( Szívből sajnálom, hogy ilyen pocsék szülés jutott neked :(

Timi!
Nekünk hintánk van, az is nagyon szuper. Jut eszembe, nemrég kaptunk még egy pihenőszéket is, de az annyira sz@r, én csak gyerekbüntetőnek hívom.... :x

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szöcske: köszi a linkeket! Ma délután úgyis egyedül leszek, kiválogatom, amiket tegnap kaptunk, aztán nekiállok böngészni! :wink: Ja, két overál volt a legelső szerzemény!

Vanda: köszi, pihiszék nem érdekel, hintánk lesz, legalábbis azt néztem ki.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok Lányok!!

Niko hát nem semmi amit leítál.
Én nem értem a dokik miért ragaszkodnak annyira a természetes szüléshez ha ennyire nehezen megy! :roll:
Mit gondolnak hogy tud az a nő még nyomni aki már tőbb mint 10 órán kerszetül nyom sétál és fájásai vannak.
Nem akarok okoskodni de nekem is vannak olyan ismerőseim akiből úgy nyomták ki a 15. óra után szerencsétlen gyereket.
Én is a természetes szülés híve vagyok de azért vannak határok szerintem.
Ez rossz élmény a mamának a babának és még a papának is. :roll:
Kakit sajnálom remélem Gréti pocakja hamar rendbejön és elmúlik a hasfájós korszak.

Lois igen a Tescos dolgok nagyon édik szerintem elmegyek kommandózni és veszek egy párat! :lol:
(apa ebbe a hónapba már letiltott :oops: )

Szöcsi köszi a linket megnézem.

Kép

Kép
raniko
 
 


Szöcsi, jók a linkek, köszi. Lementettem.

skrisz72
 
 


Kép
Vendég
 


Lois,hát igen,ebben az esetben téyleg nehéz,hogy mindig felvegyed...én biztos vagyok benne,hogy jó anya vagy,és tudod mikor mit kell tenned :wink:
Vendég
 


Nikó,
:( szegényem... lehetett volna sokkal jobb élmény is, de ahogy mondod, Gréti feledteti! :wink:

kitartás, idővel könnyebb lesz :) vagy nem? :roll: :wink:

tejkiütés:
Makilány is tele volt (néha van), elmúlik magától.

Lois,
jól csinálod kisZ-vel! :wink:


na, úgy tűnik most már rendeződnek az éjszakák, már huzamosabb ideje este 9 körül letesszük, min. 5-ig húzza, de inkább 6-7, néha f8. :D (KOPPKOPP)
és már többször letettem félálomban, bealszik ügyesen! :D (szintén KOPPKOPP)
a mutatóujját szopja! :D
általában délelőtt és du/estefelé fenn van kb 2-2 órát, akkor kell a társaság neki, de magában már el is tudja szórakoztatni magát a bébitornászón.
legújabb kedvenc: a saját két kis lába/talpa, ha tapsolok vele neki, mindig bejön a hatalmas vigyor! :D
és egy dumagép!!

tegnap vettem néhány új ruhácskát :D Kengurugold volt legközelebb, a kékáras+törzskártya nem is volt olyan vészes árban :oops:
a Tescoba basszus el szeretnék má jutni :roll:

angel37
 
 


ja! volt egy óvatos biga találkozó! :wink:

Dorka megszagolta a pucér kis talpát, és ahogy hozzáért az orrával, vigyorgott a Makilány! :lol: na egyelőre elég is volt ennyi :wink:

asszem fog még nekünk fejtörtést okozni a jövőben ez a DiDo páros! :roll: 8)

angel37
 
 


Nikó!
Sajnálom, hogy ilyen fárasztó volt a szülésed. A vége a lényeg. :wink:

Hunci! Az elején O. nekem zokszó nélkül aludt.
1 hete vadult meg ennyire. :(

Lois! Király. :)

Nyuszi! Itt is tudsz ám etetni. :)

Tali:
Csajok!
Szeptember 19.? 26.?
14 órától.
Kinek mi a jó?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois, én is így csináltam.

Hanna, nem tudom, miért van ez.Front vagy fog vagy szepszor...ennyi jut eszembe.Bár egy hetes front nincs.Passz.De nagyon sajnálom.Titeket is, de Olivért is...

Ahogy látom, ezek szombati napok, akkor nekem mindegyik jó.
Vendég
 


Hanna!
Ha lehet választani én a 26.-ikára szavazok, nekem a jövő hét vége tuti nem jó :oops: Meg utána köv, többi hétvége is jó nekem, kivéve az okt. 10.-ikeit, de az még odébb van.

Hunci!
És bevált? Mennyi idősen tudtad nyafkázás nélkül letenni nappal?

Angel!
Alvásotok nagyon szuper, Zé olyan egyben 6 órára van hitelesítve, elégedett vagyok vele :) Utána együtt szundi, ma is 11 után keltünk fel :roll:
Nálunk már elég üzembiztosan megy Pizsivel a dolog, már tudja, hogy csak akkor mehet oda hozzá szaglászni, ha a kezemben van. Simán letehetem a hintába, nem megy oda "zaklatni".
Hintapalinta:

Kép

Nyuszikám!
Köszönöm, aranyos vagy :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, édes.Mikor?Soha.Így altatja el magát, evvan.Negyed ó sírás és alszik.Este is ilyen, bölcsiben is ilyen.VAn akit mese altat, van aki így oldja meg, mert én hiába mesélek, leteszem, rögtön pattan ki a szeme, azt hiszi, játék van... :cry: Így leteszem, kicsit sírogat, nem üvölt, csak sírogat és 15 p és alszik is.Előtte mese van, meg minden rituálé, de ha felvenném állandóan, akkor nem aludna.
Vendég
 


Bekuk,
babákok gyönyörűek.

Till, pocakod meglestem :shock: , a név meg szép és különleges.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Lona hát ez a kép fantasztikus! :lol:
Olyan édes KisZé, hogy jól megölelgetném,megpuszilgatnám! :lol:
Olyan rucuja van mint amit ma én is vettem (csak nyertem :wink: ) csak én badyba de ugyan ezek a beazonosíthatatlan békaszerű izék vannak rajta.
Még egy ilyenre is fáj a fogam ami KisZén van! :wink:

Tilli nem semmi a pocakod én is megnéztem a képeket! :shock:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois!
Cukimanó!

Rani!
Azért erőltetik, mert egyrészt ugye ez elvileg így van kitalálva, másrészt a császár egy nagy hasi műtét annak minden kockázatával és következményével...

Tali: irigy vagyok... :cry:
vovanda
 
 


Lois: cuki pasi! Olyan kis zabálnivaló! :)

Fáj a szívem a tali miatt! Olyan jó lett volna benneteket személyesen is megismerni, de nem tudok menni sajnos. :( :( :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,
gyors bekukk: úgy néz ki két csajszika növekszik a pocóban :wink: :lol:
pusszantás Mindenkinek

KépKép
tobi
 
 


Hali!
Ha nem jövök többet, belefulladtam a takonyba. Balunak valamelyik este folyt az orra, másnapra persze kutya baja sem volt. Ehhez képest a maradékot (az ikrek+ mi) rá lehetne kötni a porszívós orrszívóra. Kész horror, Dani nem tudja bekapni a cumiját, mert nem kap az orrán levegőt, egy örökkévalóság volt elaltatni. Én sem kapok levegőt és kapar a torkom. Remélem, hamar elmúlik. :?
vovanda
 
 


Tobi: gratula a lányokhoz! :D

Vanda: jobbulást az egész családnak!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda, szegénykéim, jobbulást! :(

Hanna, én még nem megyek talira. Elég necces Eszterrel kimozdulni. Ma is elmentünk hármasban autóval, de még nagyon kicsi a programokhoz. Rengeteget üvöltött. Próbáltam a kocsiban út közben szoptatni, de olyan rossz volt az út, hogy nem tudta bekapni a cicit. Odafelé még nagyjából elvolt, de visszafelé már egy rémálom volt. Laci tépett hazafelé a kocsival, hogy ne ordítsa rekedtre magát a gyerek. Már fürödtünk, ettünk, elaludt a karomban. Leraktam a kiságyba, most megint sír. Mingyá megyek hozzá nyugtatgatni.

Lois, tündéri a kisfiad. 8)

Tobikám, gratula a nunisokhoz! Apa örül? Vadászpuskát vegyetek! :wink:

skrisz72
 
 


Köszönjük a kedves szavakat KisZé kornyadására :lol: :lol:

Hunci!
Értem, akkor én is állóháborúra rendezkedek be :?
Este nálunk is megvan nagyjából a forgatókönyv, akkor megy is pöpecül, csak ez a nappal... mi még összevissza eszünk, nincs mihez kössem.... de sebaj, túléljük, örülök az éjszakai alvásnak és nem leszek mohó egy alig 2 hónapossal :roll:

Rani!
Nem nekem címezted a hsz-t, de szerintem nekem szántad :wink:
Igen én is szeretem ezt a bébiszörnyes (ez van ráírva :wink: ) rugit. Nekünk is van olyan szettünk amiből rugi is van meg hosszú ujjú body is, és most hogy akció volt betáraztam egészen 74-es méretig :roll:

Vanda!

Ez gáz... azért remélem nem fulladtok bele :) Jobbulást! :)

Tobi-anyu!
Gratula a csajokhoz :D :D :D

Skrisz!
Sajnálom hogy nem találkozunk, nagyon szívesen megismertelek volna :( KisZé nagyon szeret autózni, én azért vagyok ilyen bátor. Bár ennyit kettecskén még nem mentünk :roll: De érzem magamban a Jedi-erőt 8)

Timi!
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni, pocakodat szívesen megcsodáltam volna :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


A'szem Till írta hogy a babanetes Gremesétől rendelt Mei Tai-t. De valaki próbálta már az ő termékeit gyakorlatban? Jó minőségűek??

Kendő béna, nem tetszik, túl nagy, meleg, idétlen, viszont Zének bejön, hogy össze vagyunk nőve, szóval kutakodom... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Vendégek elmentek (végre :oops: ), lóg a nyelvem...jó kis hétvége volt! :roll:

Lois :P
Mei tai minőségre zseniális!!! Bélelt, a pántjai olyan párnázottak, hogy biztosan kényelmes lesz! :wink: Én bízom benne, bár a tapasztalatra még várnék egy kicsit 8)
KisZé gyönyörű! :D

Tobi,
ez fantasztikus hír!!! Gratulaaa!!! :D :D :D
(majd tapasztalást cserézgettek Timivel :wink: )

Hanna,
köszönjük, jóóól :)
én szívesen elgurulnék talira (a járást ismerem :wink: ), de sajna nekem a szombatok nem jók :roll:

Hunci,
köszi a táblát! :P (Atyaég, ott virítok a legtetején :shock: :lol: )

Nikó,
nagyon sajnálom, hogy így megszenvedtél! :oops:
(baba-szorulás: engem a nagymamám még szappan-kúpozott :roll: , brutál, de rögtön hatott...
Vackoromnál volt egy időszak, mikor minden este kenőcsös lázmérőt dugtam a popójába, így tudott csak kaksizni :roll: )

Alle, Raniko,
még fel sem tettem a pociképet (mármint a mostanit), Ti melyiket láttátok? :roll: :D (most vacakolok épp a feltöltéssel...)

Rólunk:
ma voltam szülésznőnél. 1. NST-n Lencsi kitett magáért rendesen! :P Utána szülőszoba, ott kenetvétel, vizelet, meg vérnyomi - ez utóbbi 130/90 :roll: ...legközelebb 21-én kell menni :P

tillidian
 
 


Till!
Bíztam benned :wink:
És az adásvételt hogy bonyolítottátok??

Nehogymá' ne gyere a talira.... gondoltam is rá, "dejótillismégodatudgurulnimertmég2in1lesz..." :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
átutaltam a bankszámlájára (előtte telefonon beszéltünk, háttérben gyerekzsivaj :lol: ). össz 5300 volt (ez a drágább, mert alvócsuklyásat kértem :) )+ postaköltség, 700 körül!

Én nagyon is mennék a taliraaaa!!! (De mindkét szombaton esküvőre megyünk 8) - szal igazoltam leszek távol :lol: : mármint így tervezem!!! De a vasárnapok jók! :P Vinném a kórházi pakkot is, hátha Hannáéktól kell indulni :lol: )

Na felkerült a gmailre a legújabb bálna-fotó! :lol:
(hasam most is megúszta a striákat, ellenben a farom és a combjaim, nameg a vádlim döbbenetes: tele seprűerekkel és visszerekkel a térdem körül :oops: de nem panaszképp mondom! :wink:
Ma a szülésznőm is tátott szájjal állapította meg, hogy kivannak a bordáim, és alatta meg: mint egy kenguru, cipelem a +15 kilót :shock: :lol: )

tillidian
 
 


Till!
Na most jól megnézlek magamnak......
...oké, megnéztelek, valóban nem vagy gyenge... :D :D :D
De én továbbra sem értem hol van az a 15 kiló :shock: Csini pocak nagyon!!! :D Tiszta hülye vagyok, már most nosztalgiám van ...gyorsan meg is nézegettem a saját pocakos képeimet.... hiányzik.... :oops:

Köszi az infót mei tai ügyileg, már priviztem is a csajszinak :)

Tali nekem mindegy szombat vagy vasárnap, ez Hanna döntése kell legyen.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Azt nézem micsoda bulit tartottatok itt éccaka! :shock: :lol:
Én már 9-körül alszom na jó van hogy kibirom 10-ig is s így reggel ébredek viszonylag korán de ez is a gyomrom miatt van.

Lenne két kérdésem.

Az egyik normális-e ha néha néna benyilal a hüvelyem környéke.
Na nem nagyon és kb 2 másodpercig tart. :roll:

A másik ki mekkora rucikat vett a baba születése elött?
Én vagy 56-ot vagy 0-3 hónapig.
Szerintetek mekkor az esélye hogy kicsi lesz? :shock: :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
1. Normális. :D
2. 56os ruha az igazi óriásbébiket leszámítva jó szokott lenni. Mondjuk abból nem érdemes sokat venni, elég pár darab, amiben hazamentek. 62-ből vegyél többet.
vovanda
 
 


Vanda nagyon köszi!

És amire az van írva hogy 0-3 hónapos korig? :roll:
Mert amit multkor vettem muszis cuccot arra ez van írva és jó lenne Húsvétkor ráadni! :roll:

Még egy dolog.
Most elég rosszul aludtam nem tudok oldalt se aludni csak a hátamon és eléggé faszül a hasam.
Lefeküdtem most a nappaliba és alul a hasamon egy akkora de akkora puklim van hogy csak na!!
Elötte szinte belapul a hasam felső része de az alsó az hatalmas.
Milán drágám lehet, hogy ott feszít? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Éjszakai műszak megint üzemelt! :D

Lois: nálam az a gond, hogy Pestre nem merek egyedül menni, 19-én párom dolgozik, 26-ra meg programunk van. :cry:

Till: nem semmi pocak! :shock: Hatalmas volt az a dinnye, amit lenyeltél. :lol:

Rani: hüvelynyilallás normális, legalábbis nagyon remélem! Nekem inkább akkor szokott, amikor sokat ülök és felállok.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi köszi!

Tegnap eléggé sokat ültem kocsiba és ki be szálltam sokat.
Lehet, hogy akkor csak ez volt a gond mert mikor hazajöttem és lefeküdtem el is múlt.
Azta már a 26. hét köszöbén vagy nem semmi! :D

Én még a taliról nem nagyon tudok nyilatkozni sajna függőbe vannak meghívások és míg azok nem tisztulnak le addig inkább nem mondok semmit. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Tobi! Gratula a csajokhoz!

Till! Sajna a vasárnap apának nem jó.
Az a családi napunk.

Krisz! Ugye nem menet közben szoptattál? Akkor megharaplak!

Tali!

26.-án 14 órától
Lois
Hunci
Alle
Puszedli

Apákat is lehet hozni ám!
Többiek?????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rani!
Ruhafüggő teljesen. Amihez én viszonyítani szoktam, az a Brendonos ruci. Ott az 56os akkora is. A 0-3 hós általában 56 és 62 között van. De babafüggő, DagiDanira pl. még jó a 74es, hosszban még sokáig jó is lenne, pocakban viszont lassacskán szűk. Réka meg épphogy kinőtt a 62ből, pedig már 8 hónaposak.
vovanda
 
 


Hanna, küldheted a harapást! :oops: :oops: :oops: Én csak jót akartam... :roll:

Tilli, meglestelek. Írtam kommentet is. :D

skrisz72
 
 


Rani!
Az én tapasztalataim, amiket mi próbáltunk:
Brendonos, Kengurugoldos 56-os méret helytálló hosszra, kicsit szélesebbek a cuccok..
Tescos is jó, pici 56-osok, mi olyan 5 hetes korunkig hordtunk és Zé egy teljesen átlagos méretű baba, inkább slank, nem hurkás.
C&A-s 56-os óriási és széles is, ránk nem passzol egyáltalán. A hosszát már kinövi, a válláról meg lecsúszik úgy lóg.
H&M, abból 62-eseink vannak, azok is nagyobb méretezésűek, Zé-re még nagy pl. kertésznaci, de nagyon.
Scamp, teljesen olyan méretezés, mint a Tescos, Zé-re teljesen jó.
Hirtelen ennyi jut eszembe, ezeket használjuk az ismertebb márkákból. Nextes cuccaink vannak még, de azok még nagyok rá.

A Tesco-s 0-3 hós az a 62-es. A 0-0-ás az 56-os, vagy newborn van ráírva. De a tescos Cherokee megint szélesebb, mint a sima tescos rugik, bodyk, abból a 0-3-s ránk széles, de azért elmegy.

Többiektől bocs ha off voltam a ruhatémával :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: