Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
köszi a kérdést, egész jól meg vagyok...
kedden elbeszélgettünk a pszichodokival...azt hiszem az a stratégiája, hogy másfelé terelje a gondolataimat és próbált más témákat felhozni. de hiába akart bármiröl beszélni, mindig a babánál kötöttem ki...pl.ha az építkezés, akkor minek már az a nagy ház elférünk 3-an a lakásban stb. szóval 18-án még megyek újra...
szerdán voltam a westendben, úgy volt hogy nem megyünk, mert a barátnöm megbetegedett, de szerda reggel a fiam elkezdett hisztizni, hogy megígértem a mozit, így az utolsó pillanatban fogtam öt és a barátját és mentünk...nekik jó volt, mert megnézték az Avatart, de nekem egyedül kellett vásárolnom és ez hiba volt...azonkívül, hogy olyan voltam mint aki a nem tudja hol van még egy csomó pénzt is elvertem olyan dolgokra amit máskor nem vettem volna meg...szóval még nem vagyok a régi...
a hangulatom változó, az egyik percben szuper jól érzem magam a másikban pedig kiborulok, éjjel nem alszom jól, nappal pedig fáradt vagyok...ráadásul úgy igazán semmi nem érdekel.Talán azt sem venném észre, ha megszünne a világ...valahogy be vagyok zárkózva magamba...olyan érzésem van, hogy elvették az életem értelmét..tudom, hogy ez nem igaz, csak új célokat kell kitűznöm, de már úgy elgondoltam az életem és most megvalósíthatatlanná vált.nem tudok új célokat találni, egyszerűen úgy érzem elveszítettem egy darabot magamból és e nélkül a darab nélkül nem tudok élni...útálom magam ezért, mert a fiamra sem tudok úgy odafigyelni, egyszerűen csak vagyok...

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok!

Régen voltam, próbálom elterelni a gondolataimat és az az igazság, hogy az új doki nagy reményekkel tölt el. Lehet, hogy egy kicsit túl sokat is várok tőle.

Silvi!
Bárcsak tudnék tenni valamit érted!!!!! Teljesen érthető ahogy érzed most magad, és nagyon remélem, hogy a pszicho doki apránként ugyan, de fog tudni segíteni!!!! De a Fiadnak nagyon nagy szüksége van Rád, nem szabad feladnod!!!!!! Most arra kell minden erőddel koncentrálnod, hogy Te meggyógyulj és az egészségeddel minden rendben legyen!!!!! Kívánom, hogy ez mihamarabb így legyen!!!!!

Többiek!
Ti hogy vagytok? Mindenki próbál visszatérni és boldogulni a régi életében?!?!

Én is elkezdtem próbálgatni, talán már nekem is itt az ideje. Apró lépésekkel ugyan, de elindultam és minden erőmmel azon vagyok, hogy sikerüljön. A legnehezebb talán azt elfogadni, hogy visszamegyek dolgozni és minden ugyanúgy fog folytatódni, mintha mi sem történt volna. Azt hiszem, hogy ezt nagyon nem vagyok képes elfogadni, úgyhogy elkezdtem új állás után nézni. Először még a szakma váltáson is gondolkodtam, és még ezt sem zártam ki teljesen, de egyenlőre még új munkát is nehéz találni, az embernek a saját szakmájában, úgyhogy majd meglátom, hogy a váltás hogyan sikerül. De az biztos, hogyha 1 mód van rá muszáj, hogy változzon az életem, mert ugyanúgy nem vagyok képes folytatni és nem is akarom úgy folytatni!

Ancsa!
Igen 3 hónapot mondott, főleg a hormonok és a tüszőérés monitorozásnál fontos ezt betartani. Mindenképpen írd meg, hogy mit mond majd Fülöp doki. A Tűűű kicsoda?

Kubi!
Mi volt az uh-on?

Most megint nem leszek egy darabig, mert a 3 napos ünnepből hosszú hétvégét csinálunk és hazautazunk. De utána mindenképpen újra jövök!

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok. Kicsit felemás érzéseim vannak, ezért nem is jövök sűrűn, mert azt gondolom, hogy nem teljesen van itt a helyem, illetve nem akarok a problémáimmal megbántani senkit sem.
kubi
 
 

 
 

Sziasztok,

Akik még ismertek, kérlek, ne utáljatok azért, hogy mindig csak megjelenek, aztán hónapokra eltűnök. Azt hiszem, túl fájdalmas lenne maradni. Viszont szeretném tudni, hogy mi van veletek, ki hogy van, jól vagytok-e?

Tünci és Betti babája? Többiek?

Puszi:

Kisanyácska

Kép
Kép
Kép
kisanyácska
 
 


Szia Kisanyaaaa!!!

Nem baj, hogy csak most jöttél, jöttél, ez a lényeg. Mesélj, mi van Veled, Veletek?
Tüncivel váltottam mail-t nemrég, de már csak a baba születése után jelentkezik, jól vannak, izgult azért nagyon és várja már a kicsit.
Betti is jól van, vele kicsivel régebben priviztem, szerintem lassan itt az idő neki is, majd benézek a másikba.
Többet inkább majd tőlük, nem tudom el lehet árulni neveket, ilyesmi.

Nálunk a helyzet változatlan, éljük az életünk, dolgozunk, megyünk ide-oda, igyekszünk sok olyan dolgot csinálni, ami örömet okoz. Látszólag minden ugyanúgy, mint előtte. A többit meg tudod, hogy nem múlik. Van, hogy jobban előtör, van, hogy egész jó.
Év elején biztos voltam benne, hogy tavasszal belevágunk egy következő terhességbe. El is mentem a dokimhoz, meg is beszéltük, hogy s mint. Aztán mégsem. Még nem, vagy egyáltalán nem, nem tudom. Most vagyunk, igyekszünk szépen, jól élni, Vincének mindent megadni, és ennyi.
Ő egyébként jól van, édespofa nagyon. Imád rajzolni. Múltkor lerajzolta a családot, és annak ellenére, hogy nem is beszélünk Hajnáról és Zalánról csak ha kérdezi őket esetleg, lerajzolta a két kisbabát, akik a "hasamban születtek". És emlegeti őket, nézegeti a nyakláncom...
Hát, ez van velünk.

Többiek, ne haragudjatok, hogy egyébként én sem jövök, mindig idevalónak érzem magam, és mégsincs itt már a helyem, értitek, ugye. Talán egymásért már többet tudtok tenni.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok!

Kisanya naháát.. :) Jól vagytok?Sokszor jutsz eszembe, s mindig arra gondolok, h azért maradtál el, mert az életed jó" fordulatot vett, h ismét boldog vagy.Remélem, h így van.
Az elmúlt hónapokban megszületett Boboka, Leda,Krisztina és Betti babája is,azt hiszem nekem sem kell sokat várni már.Lyly és Hasli májusra várja a kisbabáját.A többiekről sajnos nemigen tudok, illetve leszámítva egy-két embert, akivel váltok azért üzenetet, de mivel elmentek zártba ,ezért ide nme írok semmit, tiszteletben tartva a kívánságukat.

Zaha,mindenképpen írok majd, jó???

Többiek.
Bár mi már új útra léptünk és igyekszünk előre tekinteni, azért be-benézek hozzátok és mindig szívből kívánom, h Ti is annyira tudjátok segíteni egymást, ahogy mi tettük annak idején...

Mindenkit szeretettel ölelek!
tünci28
 
 
 


Sziasztok, Tünci és Zaha!

Tünci, nagyon sokat gondoltam rád, és drukkoltam mindvégig. Hogy vagy, tudjátok, hogy kisfiatok vagy kislányotok születik? Hányadik hétben vagy, hogy van a lelked?

Zaha, teljesen értem, amit írsz. Én most szerencsére kezdek kicsit megnyugodni, elfogadni, ami történt. Ebben sokat segített az indiai utam is most februárban. Másképp látom a dolgokat egy kicsit.

A gyerekek jól vannak, büszke iskolás a nagy, boldog ovis a kicsi (aki még nem volt négyéves sem, mikor a nagy iskolásságán felbuzdulva nekiállt kérdezgetni a betűket, és mostanra olvas).

Amúgy nem rendeződtek túlzottan a soraim, a pasira gondolva. Ugyanaz a húzd meg-ereszd meg, most éppen hullámhegytetőn járunk, de ezután biztos jön majd az aktuális mélyrepülés. Nem tudom, mi kellene ahhoz, hogy megjavuljon a helyzet.

Boboka, Betti, Leda, Kriszta, szívből gratulálok! Egészséget és sok boldogságot kívánok Mindannyiótoknak!

K.

Kép
Kép
Kép
kisanyácska
 
 


Sziasztok!
Biztos tudjátok már néhányan a másik topikból, Betti babája márc 11-én Tünci babája ma megszületett. Mindenki egészséges.
Mirci

mirci001
 
 


De jó, hogy írtad Mirci, Tünciről még nem tudtam.

Betti, Neked írtam privit, Szintike, korábban Neked is, de ha nem kaptátok meg, akkor itt küldök Nektek és Tüncinek is egy levegő-bennrekesztő ölelést, csak így, szavak nélkül.
H-nak, A-nak és B-nak pedig puszikat, apukáknak egy vállsimit.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Hű, Kisanya, India? Merre voltál, mit csináltál? És hogyan segített?

Talán egyszer történik majd valami, ami elfordítja valamerre a P-s dolgot, nem tudom. De világos, hogy közötök van egymáshoz mégis valamiért.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Elnézést, hogy itt, de Tüncit nem tudom hol tudnám "utol érni" így ezúton itt szeretnék neki gratulálni és borzasztóan örülök neki, hogy végre teljesült az álma!Sok tejcsikét és problémamentes babázást kívánok neki az elkövetkező években...
Kép


ui:Remélem ebből a topicból mindenki egyszer nagyon boldog lesz!!!HSzilva rád különösen sokat gondolok! :cry:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Drága Betti és Tünci!
Ezuton kivánok Nektek boldog babázást! Szivből gratulálok hogy elértétek az álmotokat! Kisbabátokhoz sok örömet, boldogságot kivánok és hamarosan (ki ahogy érzi) kistestvért Nekik!!!
És minden itteni "topiclakónak" hogy minél hamarabb kövessétek ezeket a nagyszerü lányokat!
Sok szeretettel gondolok Rátok valahai sorstársként is.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kedves Bree!
Tüncit az ez alatti topicban találhatod meg.
hettuli
 
 


Sziasztok!


nagyon kihalta topik senki nem ir remélem mindenki a körülményekhez képest jól van.

Csak mindenkinek kellemes húsvétot szeretnék kíváni és nagyon szép tavaszt!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!
ahogy nézem megállt a topik. Azt hiszem ennek örülni kell...elvégre remélem azt jelenti sikerült valamennyire feldolgozni a történteket... és nem azt ami velem történt, hogy elveszítettem a hitemet mindenben...
Azért örülnék ha néha hírt adnátok magatokról, akár priviben is...
puszi mindenkinek

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok!

Én sajnálom, hogy megállt a topik, azt hiszem azért van talán mert mindegyikünk másként próbálja feldolgozni a történteket. (persze ettől még írhatnánk ide)

Mostanság én is nagyon nehéz napjaimat élem, még agyalok pár napot hogy mi legyen pszichológus, kineziológus????? De döntenem kell az biztos, mert így nagyon nem lesz jó.....

Valaki jöjjön már jó hírekkel!!!!!


Puszilok Mindenkit!
kubi
 
 


Kedves LÁnyok!

Mindig nézegettem, h van -e újabb hoszzászólás,egyrészről örültem ,h nincs "új" név, másrészről szomorú voltam ,h nem tudtok, v nem akartok segíteni egymásnak, magatoknak..de aztán meg abban reménykedtem ,h hátha tartjátok a kapcsolatot privátban és fogjátok egymás kezét, úgy ahogy nekem/nekünk annak idején..mert nagyon nagy részben segített ez visszatalálni az életbe, s van, aki azóta se engedett el, mert soha nem múlik igazán..nem lesz "újra a régi" semmi, csak élhető élet, vidám percekkel,órákkal ,új reményekkel.

Szívből remélem, h mindenki talált segítséget, támaszt, h tudjon vmikor előre nézni, legyenek remények, újra vágyak, s tervek.

Nagyon sok szeretettel:Tünde

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok,
Sokat gondolok rátok, de nincs erőm írni. Néha benézek, hátha valaki még rosszabbul van, mint én és segítségre lenne szüksége.
Nem írok, mert nagyon rossz dolgok történnek velem és nehéz leírni. Röviden annyi, hogy válok a férjemtől, aki elmondhatatlanul csúnyán viselkedik velem, és mindent megtesz, hogy tönkre tegyen. Nem akarok részleteket írni, de ilyen még a filmekben sincs.
Kubi, én pszicho párti vagyok. Ha nagy a baj, minél hamarabb keress fel egy jó szakembert!!!
Tünci, mi 'személyesen' nem ismerjük egymást, de gratulálok a boldogságodhoz és őszintén megmondom irígykedem is. :?
Puszi a többieknek, néha biztosan ti is benéztek!
t.ancsa
 
 


Jó reggelt!

Ezek szerint azért mindenki be-be néz.
Tancsa annyira sajnálom. Pedig rendeződni látszott a dolog. Én ezt nem is értem. Nem is tudom mit írjak.

Tünci örülök, hogy írtál. Bele szoktam olvasni a másik topikba, mindig megleslek Téged és Bettit is. Annyira örülök Nektek, gyönyörűek a babáitok. És persze irigykedem én is. Pedig tudom, hogy mi van mögöttetek.

Mi túl vagyunk két inszemináción, persze sikertelenül, a második most hétvégén derült ki, hogy nem sikerült. Az első nagyon nehéz volt, azt gondoltam a második már könnyebb lesz. Hát nem így történt.

Ma azt álmodtam, hogy babát várok, kislányt. (talán életembe másodszor álmodtam ilyet) Jelnek is tekinthetném, de már ebben sem tudok reménykedni.
kubi
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztetek.

Kubi, bármit is választasz fő, hogy segítsen és hogy bízz benne...
Én pszichohoz járok, de nem sokat haladtam előre, de ez nem az ő hibája, hanem az enyém, mert belül nem is akarok előre lépni... csakis a múltban szeretnék élni.

Ancsa nagyon sajnálom és nagyon sok kitartást kívánok. Nagyon nehéz lehet neked, én a férjem nélkül már megbolondultam volna....Szörnyű lehet ha valaki akit szerettél ellened fordul...De remélem ha túl leszel rajta egy sokkal jobb élet, kapcsolat, család vár rád.

Kubi nagyon-nagyon sajnálom....nehéz lehet most neked...most hogyan tovább? Nagyon szeretném és szorítok, hogy az álmod valóra váljon.

Tünci, csodaszép a kis Bátor. Nagyon megérdemli a nevét és az anyukája is. Csúnya dolog az irigység, de ahogy nézem én is az vagyok most, de nem gonoszan... csupa jót és szépet kívánok nektek. Hosszú volt az utatok idáig, de Ti minden nehézséget legyőztetek...sokat gondolok rátok.

Dido, Te hogy vagy? Olvasod néha a topikot? Ha igen írj pár sort, nagyon szeretnék hallani rólad.

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok.

A mai napig az első, amit megnézek itt, hogy írt-e valaki.
Szilvi, tudod, írtam már, feldolgozni nem lehet, felfogni sem. Illetve csak a magam nevében írhatok. Lehet, hogy van, aki a helyére tudja tenni. De lehet élni szépen, más dolgoknak örülve, vidáman. Elveszted a hited, normális. Talán Te most vagy a mélyponton, olyan hullámzó ez az egész. Nem is tudlak vigasztalni, csak azzal, amit ismételek, mint egy papagáj: hogy lesz jobb, sokkal jobb, könnyebb lesz a szíved. Ne várd, hogy majd egyszer és akkor már csak jó lesz. Ez mindig ott van, minden mögött, és ott is lesz, de leszel még boldog, fogsz örülni, élni tovább, leszel az a pozitív személyiség, aki voltál, csak csendesen ez mindig ott fog hullámozni lent.
Én is helyrerázódom lassan, megint szépnek látok dolgokat, de nehezen kapom vissza magam, és tudom, hogy teljesen sosem fogom. És még mindig csak húzom-halasztom a következő kisbaba vállalását, mert félek.

Ancsa, nagyon sajnálom. Rohadt nehéz lehet ez. Kitartást és sok erőt kívánok.

Kubi, adjon erőt az álmod Neked. És szorítok a következőhöz.

És beszéljetek sokat, ha kell pszichológusnak, kineziológusnak, szülőnek, barátnak, testvérnek. Sírjatok, amikor az kell. Ezek vezetnek el a gyógyuláshoz.
És Tüncinek igaza van abban, amit írt.

A legszebbeket mindannyiótoknak.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok, bár annak már kevésbé, hogy még mindig mennyi rossz történik velünk/veletek!

Tünci, Betti!
Nagyon-nagyon gratulálok a kis jövevényekhez és nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!!!

Ancsa!
Nagyon sajnálom!!! Nagyon nehéz lehet amin most keresztül mész, hiszen még a Picik elvesztését sem lehetett ennyi idő alatt feldolgozni, és most még az is megnehezíti az életed, akivel a Babákat közösen vártátok. Sokszor nem értem én a férfiakat...

Kubi!
Két sikkertelen inszem :( ..., nagyon sajnálom, de lehet, hogy előbb a lelkednek kellene "meggyógyulnia". Akárhogy döntesz, én nagyon drukkolok nektek!!!

Silvi!
Teljesen érthető, hogy a múltban szeretnél élni, és elvesztetted a reményt, de hidd el, hogy el kell engedni a múltat. Lehet, hogy még nem most, de mindenképpen bízni kell, különben elmúlasztod az életed, azokat a perceket, amiket a Fiaddal, a családoddal tölthetnél, nem fogod "látni" ahogy nő, csak "ott" leszel de nem vele. Neked van kiért élned és küzdened, ezt nem szabad elfelejtened!!!! Nem azt mondom, hogy felejts el mindent, hogy felejtsd el a meg nem született kisbabáid, hiszen ez képtelenség, a szívedben mindig ott lesznek, de nem hagyhatod a Fiadat magára!!!
Tudod, én mindig azt kívánom, hogy legalább egy Babám egészségesen megszülethetett volna, hogy legyen miért kiért tovább csinálni.....

Zaha!
Érezni fogod, ha itt az idő!

Én megvagyok. Hol "teljesen" jól, hol kevésbé. Most egy kicsit nehezebb, hiszen május 4-re voltunk kiírva....
A hangulatom már napközben általában jónak mondható, de a legkisebb dolgon még mindig elsírom magam. Még a Tarzant (rajzfilm) sem voltam képes sírás nélkül végig nézni. De úgy gondolom, hogy ez majd csillapodik idővel.
Pszichodokihnál 2x voltam, úgy gondolom, hogy jó volt, bár szerintem csak a sírás utáni megkönnyebülés ami ott történik.
Május 2-án lejár a táppénzem, de a régi munkahelyre nem vesznek vissza, mert nincs elég meló, és nem igazán találok mást, pedig már dolgoznék.
Már eltelt az az idő, amit Fülöp doki előírt a vizsgálatokig, de valahogy nem akarózik még neki kezdeni vizsgálódni. Na persze, amióta lehetne vizsgálatokra járni, azóta szinte folyamatosan megtalálnak különféle nyavalyák, amik egy jópár vizsgálatot ki is zárnak. De nem is érzem, hogy annyira kapkodnom kellene ez ügyben.
Mostanában, már újra eszembejut, hogy talán mégegyszer azért meg kellene majd próbálni...., de csak akkor, ha már minden vizsgálaton túl leszünk, és majd csak idővel!!!!
Háááát velem ennyi történt/történik mostanság...

Mindenkinek jobb napokat kívánok!!!!!!!!!

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Látom gyorsan reagált mindenki, igen én is minden nap ránézek a topikra, hátha írt valaki. Hiányoztok ám!

Hétfőn voltam dokinál, ez lesz az utolsó inszem (már a 8.). Ha ez sem sikerül, és gyanítom, hogy így lesz, akkor nyár végén lombik. Ez az én döntésem volt, a doki még próbálkozna az inszemmel. Értem őt is, de most tudom, hogy be sem indulnak a dolgok, így nincs sok értelme.

Dido nehéz lesz kiírt napon. Én túl vagyok rajta, kemény volt. Pont egy kötelező tréningen voltam, de el kellett jönnöm a végéről, mert alig bírtam ki, hogy ne bőgjek, így haza menekültem.
Most éppen az anyák napjától félek, nagyon rossz lesz, mert hát ugye kétszeres anyukának kellene lennem. Sőt azt hiszem vagyok is, csak hát a gyerekek nincsenek velem. :cry:

Zaha értelek, nagyon is. Annak ellenére, hogy mi a "próbálkozzunk gyorsan" mellett döntöttünk.

Ancsa, hadd kérdezzem még mitől kattant be a férjed? (persze értem azt is ha nem válaszolsz) Téged hibáztat, vagy sürgetett esetleg?

Silvi tarts ki kérlek!

Hemej mi van veled?

Puszilok Mindenkit!
kubi
 
 


bocs lányok

Kép
jaffa4
 
 


Zaha Kép
Nagyon sokat gondolok rátok

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok,
ha valakit érdekel a sztorim, priviben elküldöm.
Köszönöm az együttérző sorokat!

Kubi, sajnálom, ami történt, sokat gondoltam ám rád. Nem érzed úgy, hogy esetleg pihenésre lenne szükséged?
Persze a lombikkal nagyobbak az esélyek, de ne felejtsd el, hogy az nagyon-nagyon megterhelő a szervezet számára! Szerintem nektek inszemmel sikerülni is fog!!!

Többiek, senkinek nincsenek jó hírei?? :(
t.ancsa
 
 


Kislányomnak Anyák napján.

Drága Viola!

Nagyon készültem ma hozzád, nagyon akartam menni.Aggódtam, h közbejön valami és végül nem jutok ki hozzád.De végülis minden a legjobban alakult,nem kellett lopnom az időt számunkra,kisöcséd édesen aludt, mehettem.
Először azt gondoltam kiviszem Őt is, de meggondoltam magam, úgy éreztem, lehet ez a kevés idő csak kettőnké.
És milyen jól tettem ,h nem vittem...olyan rég sírtam már így érted..nagyon hiányzol..azt hittem ezeken a hatalmas sírásokon már túl vagyok, h a csendes hiányod, csendes sírással jár együtt..de most nem.hogy jobb már, de nem.ma nem.
Ahogy ott álltam, láttam magam mellett egy ugrándozó ,copfos, fodros szoknyás kislányt,Téged.Sosem fogom fel teljesen, sosem értem meg, sosem fogadom el.
Néha beszélek hozzád, tudod-e, hallod-e?Látsz -e minket?Néha megkérdezném, mit szólsz a testvéredhez,s ,hogy mennyire hasonlít hozzád?Olyanok lennétek ,mint két tojás..ha ránézek, látom a Te vonásaid, nem kell fotó sem hozzá, nem kell behúnynom a szemem.
Van, h Őt is viszem a temetőbe, s Apa számára is természetes, h hármasban megyünk...lesz idő, amikor megismeri a történedet, h voltál, s hogy a szívünkben mindig leszel.
Ma hozott Apa virágot,Anyák napjára..alig hittem a szememnek, hiszen az ilyen gesztusok nem jellemzők rá..s, hogy kettőt hozott, hiszen ketten vagytok gyermekeim...
Olyan hosszú idő telt el, s mégis ,mintha tegnap simogattalak volna.Telnek a hetek, hónapok, majd az évek is..a napjaimat kitölti vmi, vmi más, már nem csak a gyász van, már van öröm, szeretet, remény is..de van ,ami nem változik, a hiányod okozta űr a szívemben..azt nem tölti ki semmi...nagyon hiányzol..
Most is csak azt kérem,amit a búcsú percében, h ne felejts el.Én várok, h elteljen az élet, s találkozzunk..emlékezz rám..

Elmondhatatlanul hiányzol, szeretlek:Anya

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci, nagyon szép.
Köszöntöm az édesanyákat, és együtt sírok azokkal, akik még nem lehettek azzá.
t.ancsa
 
 


Tünci :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Ancsa, engem érdekel.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Tünci :cry: :cry: :cry:
ölellek(((()))))

Zaha irj egy kicsit magatokról/akár priviben/hijányzol tudod?

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Én is köszöntöm az Édesanyákat. Itt mindenki az!

Tünci nekem is hasonló gondolat járt ma a fejemben, remélem gondoskodhatok majd valakiről itt, aztán majd ha eljön az ideje az ikrekről ott.

Azt hittem ma már kisírtam magam, de olvasva Téged, dehogy.

Ancsa olvasnék Rólad, érdekel mi van Veled.

Nem hiszem, hogy várnunk kellene még. Tudom, hogy akkor lesz béke bennem, ha lesz babánk. Én nem akarok már várni. És elég az inszemekből is, tudom, hogy már nincs értelme.
kubi
 
 


sziasztok.

Kubival kapcsolatban:szerintem is így van.eljön egy pont,amikor már csak egy újabb gyermek segítheti tovább a gyógyulást..amikor már nem pótlék,amikor már önmagáért jön.

Zaha,talán nem haragszik meg senki,ha ide írom:voltunk Bátorral neurológusnál,szerinte nem csak hogy koraszülött,hanem intrauterin retardált,maximum 34 hetesnek felelt meg születésekor.Egyelőre nem tudott semmi biztosat mondani, kell kontroll 3 hósan.Meg vagyunk ijedve, de mostmár nem tehetünk semmit a terhességgel kapcsolatban, nem lehet visszacsinálni.hiába volt minden figyelem, vmi felett átsiklottunk.. :cry:

Lányok, ha számít valamennyit, én is mindig nézegetem, h ki ír, h írtok-e, mert engem is érdekel a sorsotok, mindenkiért szorítok!!!
tünci28
 
 
 


Tünci, és ez mit jelent?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha..hát sajnos azt, h vmilyen károsodást szenvedett, h fejlesztés kell ,ha beigazolódik..a doki szerint azt sem tudja még kizárni ,h születési oxigénhiányos, de azt hiszem ezt mondtam.Egyelőre az egyetlen testi tünet a lábremegés,amúgy szépen fejlődik, de szerinte azt nem lehet kijelenteni ,h fog is.ezért kell kontroll.ha ,akkor is minden rendben van ,akkor nyugodhatunk meg.Az aggódástól legalább annyit bőgök, mnit Bátor. :(

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Én is jövök mindig, olvaslak Titeket.A legjobbakat mindenkinek, még mindig.
Zaha téged külön ölellek és puszillak!
Tünci:ez nem tény, ott a "ha", úgyhogy szerintem meg kellene egy kicsit nyugodni, mert erről fog szólni az elkövetkező 50 éved, ki fognak borítani teljesen az orvosok a sok "riogatással" és ez senkinek nem jó.Szóval relax, van egy helyes kisfiad, aki ott szuszog vagy kiabál melletted, élvezd inkább és merj boldog lenni.

Kép
jázmin20
 
 


Én is mindig jövök ám.......

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Én is sokszor itt vagyok, olvastalak benneteket, de úgy tűnt, hogy kihal a topik, így aztán nem írtam én sem.

Zaha! Hogy vagy.Sokszor néztem, hogy írsz-e.

Mirci

mirci001
 
 


Sziasztok!

Én is nézem, hogy írt-e valaki!

Tünci
Nagyon szépet írtál itt ülök és még mindig bőgök!
Bátor nagyon édes rendben lesz minden rendben kell lennie!

Többiekkel mi újság??

Velem semmi különös!!!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


szóval itt van mindenki,s mégsincs senki...régebben mindig megbeszélrük bánatunkat,örömünket.

Jázmin,teljesen igazad van,ki kellene már "eresztenem",csak mintha nem menne..azt hittem teljesen felenged bennnem a görcs mostanra és pont nem.talán tényleg nem"merek" boldog lenni,mert olyan hamar elillan.

egyébként azt sem tudom elhinni a dokiknak,h komolyabb baja lenne,hiszen olyan élénk,figyelmes,mozgékony baba..

Grácia,mesélj,hogy vagy?munka most rendben?már elég sok idő eltelt,próbálkoztok,ki most az orvosod???kapsz vmi "segítséget"?
tünci28
 
 
 


Tünci, tudom, könnyű ezt így mondani, de próbálj bízni benne, hogy minden rendben lesz Bátorral. Legalábbis próbálj még nem aggódni olyan dolog miatt, amiről még nem tudjuk, kell-e miatta aggódni egyáltalán. Én úgy érzem, nem lesz semmi baj. Ez csak ilyen megérzés, és a doki tökkorrekt, hogy elmondja ezeket, de szerintem óvatosságból mondta a kontrollt. Próbálj hinni most.

Szintikém, nagyon nem tudok mit írni, pár hsz-szel feljebb írtam, mi a szitu velünk mostanában. Sokkal jobban vagyok már, mint akár év elején, de azért sokszor persze nagyon nehéz. Ez már így lesz, szerintem elértem azt a plafont, aminél tovább nem lehet mászni.
Ma épp Vinyóék csoportjával voltam kirándulni, édesek voltak, kivagyok mint a liba, elfáradtunk.
Nálatok mi a helyzet? Kicsihanna? És Fruzsi? Hogy szokta meg?

Jázi, Taaaag! Nálatok mi az ábra? Frankáról tudsz valamit?

Mirci, kedves vagy Te is, hát szóval az van velem, velünk, amit írtam fentebb. Nem tudom másképp, jobban megfogalmazni.
Te hogy vagy?

Grácus, Ti próbálkoztok? Meló?

Betti, és Nálatok mi a szitu? Kisati? Van, hogy bekukkolok a másikba azért...

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Szilvi, most hogy vagy? Ha olvasol.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha:Morgen! :wink:

Nálunk helyreállt az élet, az első lombikkal küzdünk, túlvagyunk a punkción is, június vége felé lesz a beültetés.Dolgozunk, elvagyunk, élvezzük a kertes házas életet és törtetünk előre a cél felé.
Franka nincs jól sajnos. :cry:

Kép
jázmin20
 
 


Jázmin!

Nagyon örülök Nektek, tudom ,h volt bosszúság is, de nagyon célratörően meneteltek tényleg, csodálom a kitartásod!

Franka mindig olyan vidám sms-t írt, én meg olyan hülyén éreztem magam tőle, sose tudtam ,mit írjak ,h ne bántsam vele..úgy sajnálom, h nincs jól és azt is ,h nem tud jönni, nem ír már ide.
tünci28
 
 
 


Az akadályokból kijutott, emiatt vagyunk most is kényszerpályán, de a mi életünk ilyen, mindig nehezen döcög, de aztán kialakul valahogy.Lehet, hogy BÁTORnak ( hehehe )tűnünk, de mi is szomorkodunk, idegeskedünk sokat és teli vagyunk aggályokkal.

Frankával voltam a legtovább privát kapcsolatba, már már úgy hittem, hogy rendben lesz minden, de aztán történt valami, ami visszarántotta a mélybe és még az alá is talán, nagyon sajnálom, mert nagyon megszerettem azt a kismajom fejét.

És még talán annyit, hogy még mindig a lelkemet csavarja és új terhesség híre, mindig eszembe jut, hogy a rohadt életbe, nekem miért nem élhet az első babám, de megtanultam ezzel élni és már nem kap el a gyomorideg, nem vagyok feldúlt napokig, inkább csendben, magamban szomorkodok egy picit és közben arra gondolok, hogy nemsoká nekünk is megadatik.Így élem túl.És még a sangria segítene, de a raklapnyi homonkezelés miatt még a bontatlan üveget sem veszem kézbe. 8)

Kép
jázmin20
 
 


Jázmin,megértelek..szerintem még "azután" is megmarad ez az érzés.

Akadályok:döbbenet, amit veletek is csinálnak/tak..most fogom fel ,h hogyan is működik az eü.most, h kellene.a telefon másik végén ülő adminisztrátor jóindulatára és hozzáértésére vagyunk bízva.Ma olyan kellemes meglepetést ért így,soron kívül vihetjük vizsgálatra, csak azért ,mert megérti a problémát az asszisztens..amúgy aug 3. lenne az időpont.addigra vagy súlyos beteg lenne, v elmúlna. :?
tünci28
 
 
 


Igen, olvastalak a másikban... :oops:

Kíváncsi leszek, hogy végül az önhibánkon kívüli eszközhiány miatt valóban ugrott e a tb támogatásunk vagy ki kell fizetnünk a beültetést és az addigi fagyasztást...ami jelzem 100.000 forint és a fagyasztás tizenezer forint per petesejt, ami nálunk 13 darab.Bízunk a legjobbakban, mert a tb-t amúgy rohadtul nem izgatja, hogy ez nem a mi hibánk, hanem az intézet X tagjáé, aki nem rendelte be a szükséges eszközt.Kurva egy rendszer, dehát ezt te pontosan érzed a bőrödön...

Kép
jázmin20
 
 


Frankával én is priviztem egy ideig, és nagyon pozitívnak tűnt, csomó mindenbe kezdett, sokkal másabb volt, mint hónapokkal ezelőtt.
Sajnálom nagyon, hogy ez nem folytatódott, remélem van segítsége, lelkileg.

Zaha, megvagyunk, gyűrjük az életet. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jázi, de jó hallani Rólatok. Néha olvasok mást is, csak ritkán jutok oda. Nagyon szorítok Nektek.
Írok privit.

Tünci, de jó, soron kívül megnézik. Majd írj már, mi volt, ok?

Betti, még jövök egy privivel, régről.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok!

Jól vagyok testileg és lelkileg is egyaránt! Melóval minden rendben már 5 hónapja, hogy ott vagyok!! :D

Próbálkozunk ciklusom rendszeres de nem jön össze. Május 13-án megyek a dokimhoz átbeszélni a továbbiakat!
És ha minden oké akkor inszem lesz majd!

Dr Bata Barnabás a dokim. Igaz Ő már sajnos csak a siófoki kórházban van de a magánrendelése még van Fehérváron!

Puszilok mindenkit!

Kép
grácus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: