Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz,
hű ez szép! :D ügyesek vagytok!

Lois,
kendőt nem mertem (meg ugye az nem is merev) :roll: tuti nem tudnám magamra csomózni, azon izélnék, nem csúszik-e ki a kölök :oops: mondjuk most még a kengurut is ölelgettem :D
na majd számolj be! először kendőt akartam, utána meitait, most meg kengu lett belőle :lol:

KisZ is szépen nő! :D


ez a növögetés annyira változó, első hónapban megvolt az egy kiló, most ez 5-6 hét alatt sikerült.
rá is kérdeztem ma drnőnél, de azt mondta az egy kg volt extrém, ne várjam már ezt, nem óriásbébiket akarunk, szép is lenne havonat egy kg. havi 600g elég, ha megvan.
régebben volt, hogy egy nap 60g hízás, most biztos lassabb. meg kakifüggő is ,tegnap pl épp ürült, egy triplázás után még 2, szt levett vagy 100g-ot :wink:

Vanda,
:D Maki is vándorol, de csak 90fokban!
egész nap hasaltattátok? én ezt képtelen vagyok :?

jaja, pánikkeltés. ugye szólsz, ha sógor riaszt? :wink:

bárányhimlő nem hülyeség, engem az elkerült, nem ennyi idősen kéne a gyerektől összeszedni :roll:

Krisz,
ja, csak azért kérdeztem, mert múltkor beszéltünk róla, hogy milyen macerásan megy.
nekem kérni kellett időpontot és utólag kaptam a beutalót.
remélem nem kell sokat várnotok!


jaa, nemsoká ehetünk krumplit! :D

angel37
 
 


Vanda, nem tudom, ez is olyan mint bármi gyerekkérdés...ahány orvos annyi.
A másik kaális babás topikon is volt erről szó, ellen és odavélemények, a dokim szt hülyeség, bár őa rotát is annak tartota, mégis beadattam.
szóval nem tudom, tényleg, de annak sem látom értelmét, h állítólag azt többször is be kell adatni, mint a kullancsot...ha meg egyszer átmegy, akkor végig védett.szóval nem tudom.
az influ sztem is hülyeség.

h1-től azért félek.

amúgy gyerek 4 napja bölcsis, és már 2en betegekm pisok gyorsan fertőzik egymást ,4 nap alatt 2 taknyos, lázas gyerek....félek kissé, hogy sokat lesz beteg.de bízom benne, a sok aloe vera növényke és a rengeteg multivit és a bébiúszis bacik ellenállóvá teszik...
Vendég
 


Angel: én tapasztalatból tudom, hogy milyen felnőtt korban a bárányhímlő! Felnőtt fejjel azért pityeregtem, hogy miért nem estem át én ezen gyerekkorban!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Megint bekukk, nehogy aggódjatok! :wink:

Lányok,
bárányhimlő járvány is fenyeget, azér' emlegetitek? :roll:
(én a rózsahimlő miatt paráztam, barim volt, rózsa nem...aggódtam, nehogy a kölök most hozzon haza ilyesmit...remélem, most már megúszom :oops: )

Hunci,
így van: nyomd az aloét és a vitamint!!! Tuti erősíti az immunját!!! (én is nyomom Vackorba, oltatni nem fogunk :roll: )

Nyulasz, Angel, de szép nagyok vagytok már!!! :D

Skrisz,
Eszter csodaszép!!! :D (Mehetünk majd locsolkodni? :wink: )

Holnap megyek dokibához, hujjuj, úúúgy izgulok :oops: (ott is van UH, hátha lát már valami biztatót fordulat ügyben :rol Szülésznővel beszéltem: vasárnap 1. NST a szülőszobán! (Pálmához nem is kell mennem :roll: )

tillidian
 
 


Angel!
Ha riadó van, természetesen szólok...
Nem hasaltattuk egész nap, de amikor ébren volt 5-10 percet mindig. Ha már nagyon bömbölt, megfordítottuk, játszott, lehiggadt, utána megint hasra.

Hunci!
A szuri elvileg 5 évig véd és akik ezután kapják el, azoknál enyhébb tünetekkel jár és szövődménymentes. Szóval ennyit mindenképpen nyerünk vele. Amúgy a szuri eddig működött, volt az oviban barika.

Till!
Nincs járvány, csak oltásokról értekezünk. :D
vovanda
 
 


Vanda, köszi, értem, de még mindig nem tudom :roll:

Till, én az aloét adom neki, nem a drága termékeket...termesztek növényt és én abban hiszek, hisz mibe van még annyi vitamin mint a saját növényben, mert hiába "100%" aloés valami, mégis az a 100% ami élő növény, sztem.
te a növényt használod vag y terméket?és a termékek közül az flpseket?
aloe aktivátor az egyedüli amit mint terméket használok a gyerek betegségeikor.
Vendég
 


Hunci,
én flp-s lötyit használok, first sprayt, activátort. Növénnyel próbálkoztam, de kipusztult :roll:

Vovanda,
akkor megnyugodtam :wink:

tillidian
 
 


Timi,
szegény :? felnőttkorban nagyon durva, csak gyereknek baris :roll:

Tilli,
tudtommal nincs járvány :wink: télen szokott inkább, nem?
a rubeola az igazán szar terhesség alatt, szerencsére azom volt gyerekkorban.

drukk holnapra! :D most épp nem járunk arra.
szenya legyek? bármit lát dokinéni, gondolod, Lencsi úgymarad? :wink:

Vanda,
ja, 5-10 percet bír. de egy idő után leteszi a fejét, akkor meg már minek :roll:
és hányszor forgattátok vissza? :wink:

angel37
 
 


hú,jó nehéz lesz eldönteni,hogy melyik oltások menjenek :shock:
Vendég
 


...kinek melyik popsitőrlő jött be?...már a huszadik fajtát próbáljuk :roll:
Vendég
 


Angel!
Ha letette a fejét, de nem ordított, hagytuk, általában pihent kicsit és próbálkozott újra. Hogy hányszor forgattuk, gőzöm nincs. Nem nyomtuk a végtelenségig, egy idő után már akkor ordított, ha nyúltunk felé, hogy fordulás, olyankor már békén hagytuk, következő alvás után nyomtuk tovább.

Nyuszi!
Pampers vagy DM-es.
vovanda
 
 


Jó reggelt! :D

Angel,
áááá, kizárt, hogy úgy marad! :lol: :lol: :lol: (csak halkan reménykedem :roll: )

Nyulaszka,
mi csak a kötelezőket adattuk be, + agyhártyagyula ellenit, mikor bölcsibe ment :roll: (persze most annyi más vírus van :roll: )

Popótörlőt Pampers sensitivet és Johnson's-t vettem :roll:

Na pusszancs, megyek vissza az ágyba 8)

tillidian
 
 


Megvolt a babamérés, Hanga 900gr, Alexa 830. Két hét múlva mennem kell megint. Minden rendben leszámítva, hogy Alexa kisebb a mérések szerint és ezért a doki sűrű ellenőrzést akar.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
de nem olyan nagy ez a különbség (vagy igen? :roll: )
Mónak volt óriási különbség az ikrei közt, őt kéne kérdezni...

Móóóóó, merre vagy? :roll:

tillidian
 
 


Till: szerintem sem nagy a különbség. Főleg, ha a mm-eket nézem. Pl.: BPD: 66-64, haskörfogat: 210-206.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,már a másikban is írtam,26+4 hetesen nekem 855 és 947 grammok voltak...28+1-en pedig 977 és 1170...és mindenkin azt mondta,ez teljesen okés külömbség.Szerintem másnál is van különbség,majd a többiek is megnyugtatnak :wink:
Vendég
 


Mi voltunk ma védőnéninél. Ma is leméricskélte Esztert. Bár tegnap a gyerekorvos már megtette egyszer. Imádom vetkőztetni, öltöztetni Esztert, ordít, mint a sakál. :? A méricske 5 perc, az adminisztráció fél óra. De utálom.
Felhívtam az ortopédiát is. November 3-ra kaptam időpontot. És addig??? Asszem elmegyünk egy magánortopédiára is. Én nem várok még másfél hónapot. Azt olvastam a neten, hogy már egy-két hetes korban el kell kezdeni kezelni minden ilyen jellegű problémát. Borzasztó ez a magyar egészségügy. Mindent kétszer fizettetnek meg... :(

Timi, szerintem normálisak a méreteitek.

Popsitörlőből már kétféle pampers-t próbáltam, most jön a nivea.

skrisz72
 
 


lebuktatom magam, olvasok, csak írni nincs időm...

Timi: igen, ennyi idősen Gergőt nagyobbnak mérték, Grétit korának megfelelőnek, és a szonográfus paráztatott, dokim meg vállat vont, hogy genetika, nem muszáj egyformának lenni. És amúgy is, 1 mm-rel arrébb mér és teljesen más súlyt mond. Végül Gréti sajnos lemaradt, valszeg a toxémia miatt, és több, mint 1 kg különbség volt a szül. súlyban. (amit 2 órával a műtét előtt fél kg-nak saccoltak)

Angel, Bella/happy pelus van osanban

popsitörlő nekünk Gabi...

bocs, etetek és sírás van...



Kép

 
 


Mó, puszi nektek! :D

skrisz72
 
 


Krisz! Én is így jártam Kisnorbival, időpontot adtak és kb. 2 hónapot kellett várni az ortopédiára. Mondjuk és is hibás voltam, kicsit későn kaptam észbe. Kötött volt a csípője, még most is az, kaptunk terpeszpelust és torna ezerrel minden nap. Nagyon szépen fejlődik. Terpeszpelust pont a nyári forróságban kezdtük, csak éjszakára adtam rá és hűvösebb napokon, mert kidörzsölte a lábacskáját, ugyanis már forgolódott.

Angel! Nálunk mindig hasonalvás volt, és sokat hasaltunk mi is, hogy erősödjön a fiatalúr nyaka. Bólogatóskutyaszindróma megszűnt, uzsonna után itthon is tornáztattuk, amit a Dévényes mutatott. Férjuramnak nagyon jó műtős keze van, igazi gyerekgyógytornász lett belőle... :lol: :lol: :lol:
Mérés mindig nyújtott testtel történt. Mérjétek le otthon.

Fogzás beindult, Kira is egész álló nap nyűglődik, tömködi a száját. Norbikának pedig az az egy pici foga olyan szépséges, minden nap nő 1mm-t. Nagyon vigyázunk rá, hátha pilóta lesz a kölök.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Krisz! Köszi, viszont :) És persze mindenkinek, látom, Tilli már vágja a centit :)

(mostanában váltott műszak van, ez eléggé kimerítő... :roll: )



Kép

 
 


Timi!
Aggódni minimum fél kiló különbségnél kezdj, addig ne foglalkozz vele.
vovanda
 
 


Hali!
Mi kétféle Pampers-t, Neogranormont, DM-est, Huggiest használtunk eddig, meg Nivea van betárazva de azt még nem próbáltuk. Itthonra a Huggies jött be messze a legjobban, ez a legvastagabb, plusz normálisan kijön a dobozból. Hülyét kapok tőle mikor egyenként kell kihalásznom miközben a másik kezemben a gyerek lábait markolom, hogy a kakis pelust ne focizza fel a falra :roll: A pelustáskában a Dm-es van, jó áron van a kis kiszerelés és az is jó minőségű.

Nekem is kell hasaltatnom minden nap, mert ugye a gyerek csak háton alszik, de ő már amúgy is nagyon tartja magát, én egy csomó mindent csinálok "egykezesen", hogy a másik kezemben ő csücsül :roll: Persze azért vigyázok, mert néha "kilendül".

Nyuszi!
Azta mekkorák vagytok, ez a láncetetés eredménye :wink:

Minket, vagyis akik annyi idősek, mint én már beoltottak rubeola ellen.

Mó!
Cupp Nektek!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én meg pont most szidom a huggies popsitőrlőt,hogy a pelenkája milyen szuper,ez meg okés,hogy jó nedves,meg vastag,de nekem három-négy lap után nem adagolja magát,és halásznom kell.Dm-es elég durvának,és nem túl nedvesnek tűnt,a tescos elég nedves,de az meg megint kétkezes,mert nem engedik a lapok el egymást,és egy húzásra kijönne mind a hetvenkettő,a niveából egyfélét próbáltunk,a négyzet alakú toddiest,ami tök jó dobozban van,elég puha és nedves is,de az meg olyan pici egy lap,hogy semmire sem elég...most majd jön a gabi meg a neogranormon...

Lois igen a láncetetés...még mindig legtöbbször nem sikerül jól bevenni a cicit,úgyhogy fájnak rendesen. :cry: És olyankor nem 15 perc az evés,hanem 45 :?

Szöcske,hajrá fogak :lol:

Krisz,nálunk meg nincs is időpont csípőszűrésre,így 2-3 órát lehet ücsörögni az sztk-ban...asszem magánrendelésre megyünk inkább.
Eszter már ügyesen be tudja kapni a cicit?Nem fáj?Jövőhéten már hathetes kontroll :shock:

Köszi mindenkinek a popsitőrlős válaszokat :wink:
Vendég
 


Nyuszi!
Nekem meg a Huggies az első ami viszonylag normálisan jön :shock: Pampers sensitive-os dobozba tárolom, jól működnek együtt. Úti törlőnek a 30 db-os Dm-es szerintem jó, kétszázvalamennyiért. Nagy kiszerelésűt még nem vettem. A Niveából nem tudom milyet vettem, nem rég volt akciós a Tescoban, 3 kettő áráért...én meg ilyenkor kényszeres gyűjtögető vagyok.... van itthon most is vagy 6 csomag popsitörlő :roll:
Mi simán kajálunk annál hosszabb ideig is :roll: Nekem már nem fáj, ő meg nagyon szeret szopizni, szóval hagyom... most is egy laza 2 órát pasziánszoztam a másik kezemmel közben... na meg ide is írtam kettőt :oops: Na jó most már szunyál a kezemben, de azért sokáig eszegetett :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! :D

Voltam dokibácsinál, és Lencsim épp fejvégben "nyomta :roll: :D - doki szerint csúcsra kiélvezi, hogy sok a hely (ugye kisajátította ikertesó elől), és azért lubickol :lol: Szerinte normál szülésre készüljünk :wink: Most nagyon jó kedvem van! :lol:

Mó,
de jó Téged is "látni"! :D Örülök, hogy jól vagytok! :D

Lona,
Te merre kóborolsz? :roll:

Jók ezek a popsitörlős tapasztalatok :roll:

tillidian
 
 


Nyuszi!
Gabis törlőt NE vegyél. Kicsi, vékony és vacak.
vovanda
 
 


Vovanda,
ezt abszolúte egyszerre írtuk :D

Ja:
és megvan a végleges nevünk!!! (G-mailen olvasható egy 4Ds kép alatt! :wink: )

tillidian
 
 


Vanda, kinek a pap, nekem a Gabi kifejezetten bejött (mint kiderült, unokatesómnak is, tőle tudtam meg azt is, hogy létezik belőle sensitiv is), eredetileg én a dm-esre gyúrtam, de nem volt eléggé nedves, és a doboza se zárt rendesen

Till, szép név :)



Kép

 
 


Till!
Milyen gmail? Lécci küldd el priviben.
vovanda
 
 


Fürdéshez mindenki a gyógyszertárit használja? Mikortól lehet venni normál babafürdetőt? Vagy ne flancoljak?

skrisz72
 
 


Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat méretügyileg! Nem aggódom, tudom, hogy minden rendben van-lesz! :wink:

Till: szép név! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Skrisz!
Mi azt használjuk, nekem 3 hónapot mondtak, hogy utána válthatunk "rendesre". Nekem már van itthon, mi váltani fogunk :roll:

A popsitörlők mind jók voltak minőségre (bár a neogranormonos kicsit vékony emlékeim szerint, a Huggies meg vastagabb a többinél), csak a kihúzógátasukkal voltak gondjaim.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz,érdemes a gyerekdokit megkérdezni,egy másik gyógyszertári fürdetőről.Mi most popsikrémet irattunk fel másmilyet,mert ez elég ragacsos amit kaptunk,inkább a bepantent használjuk,de az meg elég drága.Fürdető nekünk nem annyira gáz,mikróban vizet melegítünk,és abban feloldjuk,és bele a fürdővízbe.De majd mi is váltani fogunk késöbb,de most ezt nem is kérdeztük,hogy melyiket lehetne még ezen kívül.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs csak egy gyors bekukk!
Lenne egy kérdésem.
Ma vettünk egy nagyon édes ágyneműt 5 részes nagyon szép de most hogy néztem nekem nagynak tűnik a paplan! :roll:
Van ebből több méret is?
Cserélhető a hizat rajta szóval még praktikus is de nekem a paplan része nagynak tűnik.
Szerintetek ez baj?
Nem akarom "megfojtani" a babót! :roll: :oops:

A válaszokat nagyon köszi!

Kép

Kép
raniko
 
 


...asszem estére nem sok tejcsim marad...6-kor ettek 50-50-et(ami elég kevés a 70-8090-hez képest,amit szoktak enni)...,közben apának el kellett este még mennie,ezért már 7 elött megfürdettünk...akkor nagyon éhesek lettek,hiába nemrég ettek,az kevés volt,így cici még fél óráig,de csak 40-50-et ettek.Gondoltam hátha elég,leraktam őket.Tíz perc múlva sírás,így még 8-tól 8.30-ig cicin voltak,de csak 20-20 csúszott le.Igaz most elaludtak,de ha fél óra alatt csak ennyi jött,az elég kevéske :cry:

...másnak is kevesebb este a tejcsi?
Vendég
 


Rani,mennyire nagy?Mi még nem is használtuk a paplant,benn van az ágy végében,takaróval alszanak egyenlőre.Persze ha hidegebb lesz,akkor kelleni fog...bár az ő szobájuk pici,ezért télen is baromi meleg van benn,lehet elég lesz a pléd.Egyévként nem tudod mgfojtani vele :lol: ne tedd majd a fejére...ha kúszik,akkor úgyis előre fog :wink:
Vendég
 


Nyulasz köszi!
Hát az ő szobája se túl nagy és mi amúgy is meleg kedvelők vagyunk így lehet hogy nekem is elég lesz a pléd! :roll:
Ma vettem egy rucit volt pirosba is és te jutottál az eszembe! :lol:
Nézd becsatolom a képét a ruhácskának és a baldahinnak.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Édes a cucc, de ez az a fajta ruha ami totál nem praktikus...Nekem is volt ilyen, (első beszerzett cucc tapasztalatlanul, enyémen is nyuszi volt :wink: ), egyszer sem adtam rá, mert ami nem patentos a lába között az nagyon macerás.
Én is a nagyobb fajta paplant rendeltem az ágyneműnkhöz, mi sem használjuk, kiságy végében jól mutat :roll: Vettem pici plédeket, azok jöttek be, de ha nagyobb lesz majd paplanozunk gondolom. Ahonnan én rendeltem, ott kétféle méret volt amúgy.

Nyuszi!
Tudtommal így normális, hogy estére kevesebb, viszont zsírosabb. Reggel több és vizesebb.
Mi Sudocreamet használunk, elég drága viszont kevés kell belőle, lehet nagyon vékonyan kenni. Amit felírtak nekünk abból kb. 5 X ennyit kentem el egy peluscserénél. Bepanthent mennyiért mérik??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Raniko,
végre Te is megvagy! :P
Én direkt ekkora paplant vettem! Anno Vackornak is, és most Lencsi is ekkorát kapott: nem csecsemő, hanem egyből kisgyermek garniturát. Kicsit visszahajtom a szélét, és ezt használjuk a 60X120-as kiságyban is...persze attól függ, mennyire lesz hideg :wink: Először hálózsákban fog aludni, ha kell, vékonyka takaróval. (fontos, hogy ne melegedjen túl a baba!) Később jöhet a takaró...

nyuszis cucc cuki :) de a farok nem fogja nyomni? :)

Na megyek vízszintesbe :roll:

tillidian
 
 


Till!
Te meg mé' nem alszol?????????? :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


ha tudom,hogy itt vagytok,akkor benéek az előző etetésnél :lol:

Rani,igen,tényleg édes a cucc :lol: Tök jó,húsvétkor is mindenkinek eszébe fogok jutni :lol:

Lois,és a zsírosabból elég a kevesebb is?Bár te nem méricskélsz,így gondolom grammra nem is tudod...bepanten 2000 körül van.
Vendég
 


Sziasztok,

Életjel! :wink:
Héten dokikhoz jártam kontrollra reggel indultam délután értem haza. Kipurcantam..... 15,5 TSHm szépen lement 4re az emelt gyógyi hatására. Viszont fogy a vérem :? kezd közelíteni a transzfúziós határra..... Vashiánynak nyoma sincs, szóval mondják a dokik, h a terhesség velejárója de különben meg lehet, h vmi különleges eset vagyok. Állatkirály! Hétfőn megyek Nemes dokihoz és megbeszéljük.
Volt egy extra gyors uhum, mert olyan vízszerű folyásom van időnként (paramami lévén rögtön jött a frász, nehogy magzatvíz legyen). Átlagos a magzatvíz mennyisége mindkét babónál de azért figyelni kell magamat. Megvolt az AFPs vérvétel is.
Szóval mentem, mint az asztalfiók.

pusszantás Nektek

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!!

Tobi szuper hogy minden rendbe van a babókkal remélem a véredet meg rendbe teszik!!!
Nekem a vas kezd alacsony lenni.

Tilli igen én is meg vagyok köszi de tényleg te még hogy hogy nem alszol? :roll:
Akkor megnyugodtam, hogy jó lesz, igen tudom, hogy vigyázni kell ne melegedjen túl a gyerek!
A farkacska nyomására én is gondoltam de szerencsére nagyon kis puha így remélem nem zavarja, de ahogy Nyulasz is mondja főleg Husvétos cucc lesz! :lol:

Nyulasz Húsvétra pon jó lesz legalábbis remélem!
Édes kisnyuszi!! :lol:

Lois nem tudom a tied milyen volt van egy hasonló hóemberes is ebből és mind a két lába patentos! :roll: :lol:
Szerintem neked nem ilyen volt, ebbe szerintem nem lesz nehéz belevarázsolni a gyereket! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok most nézem csak mindenkinél buli volt? :roll: :lol:

Lois te is még itt voltál fél 1 körül Nyulasz te meg fél 4 köröl!
Nem semmi! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Látom nagy volt az éjszakai műszak! :lol:

Tobi: hogyhogy kezd elfogyni a véred? Én úgy tudtam, hogy a terhességgel a vérmennyiség is nő. :shock: A lényeg, hogy a babák jól vannak! A vérdet meg valahogy tuningoljátok föl.

Rani: szép ruci! Én még újat egy darabot sem vettem. Valahogy mindíg úgy vagyok vele, hogy még ráér. Pedig jövő héten megyünk nagybevásárolni és szándékunk szerint mindent megveszünk a lányoknak. Azért ezt már nagyon várom! :D

Amióta megjött a szopipárnám én akkorákat alszom vele, hogy csak na! Végre nem fájok sehol! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok,nevessetek csak az éjjeli műszakon...nemsokára csatlakozhattok,ha teccik,ha nem :mrgreen:

Twist hova tűnt?
Vendég
 


Tobi,ilyen vízszerű folyásom nekem is volt...én is megijedtem,hogy magzatvíz.Szuper,hogy minden okés a babákkal :D
Vendég
 


hi! hát ezt én most nem tudtam szt rendesen visszaolvasni :oops: :wink:

Rani,
nekünk is minden takaró nagy! :lol:
csak a polár nem, amit kimérve vettem és én vagdostam!

jaja, Lois jól írja, hú de nem praktikus az ilyen cucc! :wink: de majd kitapasztalod! :wink:

Nyulasz,
estére nekem is kevesebb! :? mástól is hallom.
néha elég idegesítő :roll:
márpedig a fejegetéssel már a tököm tele :roll: ha csinálnám, tán jobb lenne a helyzet, mikor rendesen scináltam este is full voltam.

Mó,
köszi! :D sajna nem járok Auchanba, de szüleim szoktak, majd kérek egy kis segítséget :wink:
jól vagytok? olyan ritkán jössz...

Tilli,
csak nem? :D reméljük tetszik neki annyira, hogy maradjon v. legalábbis visszaforduljon! :wink:

Tobikám,
orvosi kuriózum vagy? :roll:
remélem tudják ezt rendezni!

Krisz,
fürdéhez most a DM-es Calendulá-t használjuk, egész jó, a bőrének nagyon jó, nekem kicsit erős grapefruit szagú :)
a gyogyótári, szt írtam már itt, egy kalap trutty :roll:

Timi,
párna :D
mire megvettem, már nemigen hasznáhattam ki hasasan...
az első etetés óta a szekrényke tetején figyel. majd jó lesz védőnek, kuckónak :wink:


popsitörlő:
sorrend apa szerint: Naturcare (görög bio törlő :roll: ), Chicco virágvizes, Nivea parfümmentes, Neogranormonos, DM-es Babylove-os.
én a görögért nem vagyok annyira oda, de már nem is tudunk szerezni, megszünt a bolt, a Chicco baromi drága, leárazva vettem 2-t. a Neogranormonost most nagyon megszerettem! a Babylova valóban nem nagy szám, de volt rá kupon.

a kisasszony kényes kis segge kb mindhez u.úgy viszonyult :D

angel37
 
 


Nyulasz: tudom, hogy még könnyen nevetek, de majd becsatlakozom én is! Bár lehet, hogy addígra már ti fogtok rajtam nevetni, mert alhattok éjszaka!
Ti mekkora ruhácskával kezdtétek? Kisméretem még nem nagyon van, csak nem tudom, hogy mekkorákat szerezzek be. Van egy pár 50-es body meg rugi, de az kevés lesz. Kisebbet meg nem szívesen vennék, mert legyenek csak szép nagyok a csajok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: