Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!
Pontosan az a pgd, és sajna az Istenhegyin a vezető sejtbiológussal már beszéltem....
A pkd az a polycystás vesebetegség, ami a Kisfiunknak volt, és ez sajnos genetikai betegség, így öröklődő, ezért valószínű, hogy mi hordozók vagyunk a Férjemmel.
Hogy vagy az 1. hét után?

Kubi!
Nagyon érdekes, de nyugodt vagyok, vagy inkább tompa..., mintha nem is velem történne ez az egész.
Drukkolok, hogy jók legyenek az eredményeid.
A magadba fordulást teljesen megértem, és szerintem a könnyek is ki fognak jönni előbb-utóbb :cry:

dido
dido
 
 


Ancsa megírom itt, remélem senkit sem fog zavarni....

Glucose terhelés 0 perc 4.77 mmol/l 3.30 - 5.50
Glucose terhelés 120perc 4.69 mmol/l 3.30 - 7.80
Insulin terh 0 perc 10.05 mIU/l 2.60 - 24.90
Insulin terh 120 perc 42.59 mIU/l
kubi
 
 


Dido, annyira sajnálom :( . Szerencsétlen hülye (a pszichiáter). :x

Jázminnak igaza van. Lehet, hogy a Czeizel a leginkább ismert név, de biztos vagyok benne, hogy vannak hasonló tapasztalatú, tudású, emberségű, csak legfeljebb kevésbé felkapott orvosok, akik segíthetnek. Több szem többet lát, érdemes több dokihoz is elmenni, ezt ugye már annyiszor tapasztaltuk itt. Én a Hajdú Krisztináról hallottam nagyon jókat, de nem tudom, ő passzol-e a képbe.

Szorítok mindannyiótoknak.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 

 
 

Dido:a győriek egy pesti laborral együtt végzik az eljárást.És valóban, lehet, hogy Pesten máshol is végzik, de a győriek lombik keretében támogatottként csinálják, annak, akinél indokolt.
És ez nagyon nem mindegy, 3-400.000 forintokról van szó.

És mégegy gondolat, aztán befejeztem, Czeizel doktorúr, akit én nagyon nagyra becsülök amúgy, kifejezetten lombik ellenes...el lehet gondolkozni.
Drukkolok mindenkinek.

Zaha:puszillak és megírom, ha megyünk.

Kép
jázmin20
 
 


Ancsa!

Megírtam priviben

dido
dido
 
 


Zaha!
Már vele is beszéltem, főleg mert ő csinálta a 18. heti uh-unkat.
Te hogy vagy? Magadról is írhatnál egy pár sort.

Jázmin!
Köszi, mindenképpen meg fogom kérdezni őket.

dido
dido
 
 


Dido, megkaptam, köszi, válaszoltam.
Ne add fel, küzdj, hidd el meg lesz az eredménye, sikerülni fog! Mivel nem lehetetlen, csak meg kell találni az utat és jönni fog az egészséges baba!

Kubi, ez sajna magas. Mármint az inzulin. Már az éhgyomri is. Nekem ennél alacsonyabbra már gyogyót kellett szednem, plusz diéta és mozgás. Tényleg jó lenne, ha tudnál konzultálni Tűűvel. Tavasszal én is megyek hozzá, mert leálltam minden gyógyszerrel és a terhesség miatt is borulhatott a rendszer. Szóval ismétlés lesz nekem is, meg gondolom újra vissza a metre..

Jajj, lányok, én annyira de annyira szeretnék szülni egy egészséges kisbabát!!!
t.ancsa
 
 


Ancsa azt elfelejtettem kérdezni, hogy stimuk ezt mennyire befolyásolják? Merthogy amikor csinálták, akkor inszem után voltam, sőt akkor jött is baba, csakhát ugye nem tudott rendesen megtapadni. De az esélytelenek nyugalmával mentem.
kubi
 
 


Meg mondom őszintén nekem nagyon sok fenntartásom van ezzel a met dologgal kapcsolatban.
Az egyik és legfőbb az, hogy mindenhol azt olvasom, hogy mellékhatásként durva hasmenés jelenik meg. Nekem laktóz intoleranciám van, ami teljesen tönkre vágta az emésztésemet. Nagyon kemény évekbe telt, hogy beálljon a mostani helyzet. Ugye ez is állandó hasmenéssel járt, amitől nekem szabályos pánikrohamaim voltak. Egyszerűen már alig mertem emiatt kimozdulni otthonról. Mostanra úgyahogy rendben van dolog. Most ha tényleg jönnek ilyen mellékhatások, akkor tönkre vág megint. És akkor megint nem két három hónapot kell csak várni.
Úgyhogy nem a gyógyszerrel vagy a diétával van bajom.

A másik pedig az, hogy gyanús egy kicsit, hogy mindenkinek ir-je van. Én eddig akit olvastam és csináltatott vizsgálatot, annak 95 százalékban azt mondták, hogy gyógyszer kell. (nem vagyok üldözési mániás és nem hiszek a gyógyszergyártók összeesküvésében sem)

Illetve felmerül még az a kérdés is, hogy a gyógyszert leépítik ha jól tudom a 12. hétig. Na most nem akkortájt történt a baj. Szóval utána mi lesz?????
kubi
 
 


Dido
akkor azt sem tudják nálatok megállapítani, hogy melyikőtöknél van a gond :( most már értem. De ne add fel, tudom ez még most nehéz.
Az jó, hogy érdeklődsz igenis tessék másokat is megkérdezni. lehet onnan jön a segítség ahonnan nem is várnád.

Az eredményeim kb. 3 hét múlva lesznek meg. Nem tudom pontosan mit néznek, de gondolom ezeket mind, elvégre azt mondta a doki, hogy csak ha az eredmények visszajönnek az dönti el kell e gerincvelőtminta. Az pedig csak az esszenciális trom. és a myeloproliferatív tromb. kiszűrésére kell szerintem.

Kubi
nem zavarnak az eredményeid, legalább én is tanulok belőle. Ancsa nem értem miért magasak, hisz benne vannak a megengedett értékben, nem? Vagy valamit rosszul értelmeztem?
hú, Kubi ez így tényleg nem könnyű. remélem nem fog kelleni gyógyszert szedned, vagy legalábbis nem olyat aminek ilyenek a mellékhatásai!

Nagyon drukkolok mindnyájunknak, hogy legyen még egészséges babánk! És lesz is!

A tegnapi sírós napom után, ma jó napom volt. Rájöttem, hogy mindig kell valamit csinálnom és akkor egész jó. tegnap a páromra kellett várnom 20 percet az autóban, nem tudtam mit csinálni csak sírtam. Itthon legalább lefoglalom magam és csak az esték maradnak nehéznek.... Holnap temetésre megyek, meghalt a keresztapukám anyukája... Gondoltam megpróbálom lélekben a babámat is eltemetni, ha már a valóságban nem lehet.... Bocsi, megint pesszimistára sikeredtem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hsilvia 2010.02.05 20:09-kor.

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Kubi, teljesen igazad van. Ez most divatbetegség. Rengeteg nőnek mondják, hogy ez a gond, de ettől függetlenül én hiszek a 'met-babákban'. Nem csak a cukrot, inzulint rendezi, de a többi hormont is. Úgy tudom, hogy a stimu ront a helyzeten, én pl. 12 kilót híztam a három lombik alatt és ez nem egészen normális. És nem tudtam leadni, csak amikor elkezdetm a metet. Szóval engem tényleg rendbe tett. Mellékhatásként tényleg a hasmenést említik legtöbbször, de nekem pl. egyáltalán nem volt. Én a szagokra lettem érzékeny...
A terhességi diabétesz sokkal nagyobb eséllyel alakul ki az IR-eseknél. És ez a 12 hét után jön. De persze, nálad biztosan nem ez volt a gond, ez fel sem merült bennem. Viszont a cukrodra szerintem oda kell figyelned a következő babával.
t.ancsa
 
 


Silvi, ez a gerincvelő minta csúnyán hangzik. Jó sok idő a többi eredmény.

Persze én is elismerem, hogy sokaknak segít a met. De nem hiszem, hogy mindenkinek ez a megoldás.

A következő terhességnél én is úgy gondolom, hogy nagyon kell figyelni a cukromra. Sőt már most is el kezdtem figyelni mit eszem. Kiiktattam teljesen a cukrot, amúgy sem vagyok nagyon édességes, így nem is hiányzik. Próbálok áttérni a teljes kiőrlésű dolgokra, persze ez egy picit nehezen megy, de inkább nem eszem, ha csak fehér kenyér van. Ez nagyon nehezen megy viszont, mert nagyon tésztás vagyok. És emelett ugye elkezdtem ellipszisezni. Igaz, hogy még csak kétnaponta tíz perc megy, már ettől is totál leizzadok. De lelkesen csinálom.

Amúgy teljesen kibuktam ettől az egésztől, pedig ugye még meg sem volt a vizsgálat. Itt bőgök egész este, mert ha el kell kezdeni a gyógyszert, akkor várhatok majdnem fél évet a próbálkozással és tudom hogy ennyit én nem bírok várni!!!!

Bocs, hogy ilyen sok vagyok ma!
kubi
 
 


Kubi drága akkor együtt fogunk várni!
De azért még ne keseredj el, hisz még nem is tudod mi a helyzet!
Igaz nálam is a várakozás a legrosszabb. ha már legalább tudnám, hogy a fél év elég-e lesz :(

Jó, hogy mondod megyek én is tornázni. 10 perc az már jó, lesz az még több is! A tésztákból is van teljes kiőrlésű vagy milyen, (okos vagyok, mi?) amit a diétázók is ehetnek. Csak egy jó boltot kell találnod.

Nyugodtan legyél akár több is, szívesen olvaslak!

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Köszi Silvi, aranyos vagy, ez most jól esett a lelkemnek!
Nem is tudom, hol tartanék Nélkületek!
kubi
 
 


Ancsa!
Úgy lesz!!!!!!!!!!!!!!! Lesznek egészséges, csodaszép Babáid!!!!!!!!!!

Silvi!
A külföldi szűrésekkel meg lehetne...
A gerincvelő minta tényleg nagyon rosszul hangzik, reméljük nem lesz szükség rá. Már csak azért is, mert az a 3 amit írtam, én is úgy tudom, hogy nem zárja ki a baba vállalást, csak szúrnod kell magad, ahogy írtad.
Sajnálom a Keresztpapád anyukáját...
Én is mindig gondolok a Picikéimre, ha kimegyünk a Nagymamámékhoz a temetőbe. És annak ellenére, hogy mi sem tudtuk Őket eltemetni (és nem vagyok vallásos sem) azért mindig úgy gondolom, hogy a Nagymamám biztos vigyáz rájuk...

Kubi!
Nagyon ügyes vagy. Diéta és torna, nagyon jól hangzik, de iszonyú nehéz lehet tartani és végig csinálni. Remélem ez segíteni fog az inzulinod rendbetételénél, és nem kell majd gyógyszer, és nem kell majd fél évet várnod!!!
Most nekem is diétáznom fog kelleni, csak nekem koleszterin diétát kell majd valahonnan előkerítenem. A mozgást még nem tudom, hogy fogom megoldani.
Itt nincs olyan, hogy sok!!! Csak írd ki magadból ami bánt és nyomaszt.

dido
dido
 
 


Kubi, ne keseredj el! Hiszen te totál egészséges vagy és viszonylag hamar teherbe estél (tudom, te ezt nem így érzed!), a következő próbálkozás sikeres lesz hidd el!!! És tök ügyes vagy, hogy tornázol és egészségesen eszel! És ha végső esetben mégis kellene a met (amit nem biztos, de tényleg nem tragédia) akkor 1. szintén egyáltalán nem biztos, hogy leszenek mellékhatásai, 2. nem kell fél évet várni, nekem 3 hónap alatt teljesen rendbehozta az eredményeimet!
Most jó lelkiismeretfurdalásom van, mert én borítottalak ki. Olyan hülye vagyok!

Én persze nem tudom tartani a diétát, tegnap este is pizzáztunk. És még édesség is lecsúszik néha...
És még mindig izomlázam van, sajna az izületeim is fájnak, ez nem tetszik nagyon.

Silvi, az ilyen hematológiai vizsgálatoknak lassan jön meg az eredménye! Én úgy emlékszem 2 hónapot vártam, te szerencsés vagy a 3 héttel! És reméljük ott lesz valami gond és semmi komolyabb. Azt jól lehet kezelni!
t.ancsa
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki pihen :)
Köszi lányok a biztatást.
Na a tegnapi temetést túl éltem :( A temetőben még nem is volt gond, de a halotti toron a beszédet már sírva hallgattam és utánna olyan sírógörcs jött rám, hogy ki kellett szaladnom a wc-re...szegény Keresztanyám jött utánam, hogy jól vagyok-e....
Képzeljétek a temetésen a bátyám állt mögöttem az élettársával, igaz nem volt nagyon alkalmunk beszélni, de még csak meg sem kérdezte, hogy vagyok (pedig ezt még a 80 éves, beteg Nagypapám is megtette)....a végén pedig mindjárt leléptek....

Dido
biztos találsz jó recepteket a koleszterin diétára. pár éve a férjemnek kellett, én akkor a könyvtárból vettem ki egy szakácskönyvet (még nem volt netem :) ). Volt benne sok, de nem mind tetszett. Már nem igazán emlékszem rájuk, de van egy amit még a mai napig is készítek, mert olyan finom. Megkeresem (mert most már azért kicsit variálom :) ) az eredetit és elküldöm neked. a neten biztos vannak jó receptek és az ajó, hogy kipróbálta valaki és ír hozzá komentárt....

Kubi
megy a torna? Ma nekem dupla adagot fog kelleni tornáznom, mert kacsasült volt ebédre és szörnyeeeeen belaktam. Ez nálam azt jelenti, hogy megettem 2 szelet knédlit és egy tenyérnyi húst :) de meg sem bírok mozdulni...

Ancsa
hát remélem azért a dokim megsürgeti és 3 hét múlva meg lesznek az eredményeim...úúúúútááááálok várakozni....és a bizonytalanságot.....gondolom mint mindenki más....

Próbáltátok már, hogy este 6 óra után nem esztek semmit? egy kicsit segít, bár mindenki más, egypár kilócska azért azzal is lemegy, vagy legalább is nem jönnek újak :( Nekem is vissza kell rá térnem, mert mivel mostanság éjfél után járok aludni, 11 körül mindig eszem és ez meg is látszik a hasamon :(

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Dido, többiek, mindig olvaslak Titeket, és úgy szeretnék segíteni, de csak azt tudom, mondani, hogy lesz jobb...ezt tudnám csak ismételgetni. Sajnos az időt felgyorsítani nem tudom. :(
Jó látni, ahogy beszélgettek, segítitek egymást, közben facsarodik a szívem, olykor Veletek sírok, és szorítok értetek nagyon, mindannyiótokért.

A különböző betegségekhez, egyéb problémákhoz nem tudok sajna hozzászólni, csak nagyon remélem, hogy kezelhetők, megoldhatók, kicselezhetők.

Szóval ne haragudjatok, ha nem írok. Jövök, és néha nekilátok, aztán kitörlöm, mert hülyén hangzana...értitek na. :oops:

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha, én nem értem, miért hangzana hülyén?? Engem érdekelne hogy vagy.

Silvi, az én férjem öccse és felesége még csak egy smst sem írt, hogy sajnálják vagy valami, pedig mi egy városban élünk. Jajj, nem szeretem őket, nem tehetek róla! És irígy vagyok! Pedig ez rám annyira nem jellemző! De irígy vagyok, mert ő szül márciusban, én pedig nem szülök júniusban. Mit, mit, mit csináltam én rosszul?!?
t.ancsa
 
 


Ancsa, semmit nem csináltál rosszul. És töknormális az "irigység". Én épp ma kérdeztem a férjem, nekünk miért nem, és miért annak az ismerősömnek, aki az első gyerekéről lemondott, a harmadikat nem akarta és azt mondta nekem, bár előbb jönne...nekem! És aztán küldött egy szülést taglaló, boldogságtól túlcsorduló sms-t. Nna, hát én is irigy vagyok. És értetlen.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Úgy értettem, hogy hülyén hangzana, mert én azért előrébb járok már jóval, mint Ti...emlékszem mindenre. Emlékszem, milyen volt. És arra is, hogy nem tudtam elképzelni, hogy valaha ennél jobb lesz, könnyebb. Van még most is ilyen. Csak amikor leírom, hogy így lesz meg úgy lesz, az olyan nem is tudom milyen. Jól elmagyaráztam? :wink: :lol:

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha
csak írd le nyugodtan,hogy így lesz, meg úgy.....legalább egy kis reményt csepegtess a szívünkbe.
az ismerősöd egy érzéketlen tuskó....

Ancsa
nem csináltál semmit rosszul. Mondjuk én is gondolok sokszor arra, hogy biztos most kapom vissza az élettől, hogy irigykedtem a baba miatt a bátyámékra, hisz nekik így már együtt 5 van, még ha csak 3 is van velük....de ez nem igaz.....
és igenis irigy vagyok, sajnálom,nem tehetek róla, de az vagyok....., mert miért....
szóval ez van....

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Zaha, értem mire gondolsz, de lehet, hogy jót tenne nekünk, ha leírnád hogy s mint lesz. Legalább nagy vonalakban tudnánk mire számíthatunk!

Engem sajna már régóta 'bántanak' a terhesek, azért a 8 év, míg inszemeztem, lombikoztam nagyon hosszú idő. Körülöttem mindenki családos lett. És aztán mikor végre én is a közelébe érhettem, akkor ez történt. Sokszor még most sem fogom fel. Tudom, ismétlem csak magam, de tényleg ez nyilall belém, hogy hogyan történhetett??
És az utolsó lombikunk előtt már szinte letettem arról, hogy terhes leszek, szülök, teljesen az örökbefogadásra koncentráltunk már. Arra gondoltam, hogy legalább tök fitt leszek, amikor megkapjuk a babánkat, nem lesznek gyógyuló sebek, lábadozás. De most, hogy terhes voltam és megtörtént ami, most még sokkal jobban vágyom a terhességre és a szülésre!!!
t.ancsa
 
 


Sziasztok!

Hétvégén anyukámnál voltunk. Kicsit segített is kikapcsolódni egy , hatalmas hó van, így szánkóztunk unokahugival egy kicsit.
Viszont a pénteki hangulatomra ma erősen rá tett, hogy ma két hónapja lettek angyalkák a babáim és ma van 11 éve, hogy meghalt apukám. :cry: Voltunk a temetőben is, tudtam gyertyát gyújtani.

Jajj Ancsa, ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Nem te ijesztettél meg, vagy keserítettél el. Sőt örülök annak, hogy segíteni tudsz a témában!!!
Igazából attól borultam ki, hogy "elveszett" a mihamarabbi kezdés esélye. És persze közel sem voltam biztos abban, hogy jó lenne e a márciusi kezdés. De úgy gondoltam, hogy még két hónap simán belefér, és annyit simán várunk, de így hogy tolódik az időpont, hát... elkeseredtem nagyon.

Silvi sajnálom a temetésen történteket. Nekem mindig annyira fura, hogy valaki ennyire rosszban van a testvérével (férjeméknél is így van). Mi a tesómmal tűzbe mennénk egymásért.
A hat óra után nem eszünk semmit nálam nagyon nem jön be, méghozzá azért, mert sokszor akkor érek haza farkas éhesen, ugyanis előtte délben eszek csak.

Dido úgy látom a diétánál majd egymásban tartjuk a leleket. :)

Zaha én is örülnék, ha többször jönnél. Számomra egyáltalán nem zavaró, hogy te már előrébb "tartasz". Sőt!

A terhesekre meg ugye én is nagyon irigy vagyok. De már nincs miatta lelkiismeretfurdalásom. Ez van és kész. Valószínűleg nálam csak akkor fog elmúlni, ha megint én is az leszek.
kubi
 
 


Ancsa, ez teljesen érthető és normális, bár tudom, nem vigasztal. Épp a héten mondta a kolléganőm, aki szintén nagyon rég próbálkozik, ők még az inszemeknél tartanak, hogy fizikai fájdalom neki a terhes ismerőseinek gratulálni, beülni az orvosa várójába, stb. És minden ehhez kötődő szóval, utalással mintha belészúrnának. Persze, önkéntelenül is arra gondol az ember, neki miért nem, másnak miért? Mivel rosszabb ő, mennyivel jobb a többi???

Szilvi, én is gondoltam ilyeneket, hogy talán rossz gondolat miatt, vagy azért mert úgy gondoltam, nekem minden sikerül, vagy mert túl elégedett voltam, vagy mert önző vagy mittudomén. De persze Te is tudod, hogy nem ilyenek miatt történnek meg ezek a tragédiák. Ha a gondolatnak hatalma lenne az események felett, nem itt tartanánk...

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Kubi, sajnálom ezt a szomorú napodat :(
Tényleg gyönyörű hó volt/van.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Hogy vannak az izületeid? Remélem már kevésbé fájnak.
Nem csináltál rosszul semmit. És teljesen természetes, hogy irigy vagy, én is az vagyok, szerintem mind azok vagyunk.

Silvi!
Sajnálom, hogy nem sikerült beszélnetek a Bátyáddal ..... :(
Köszi a receptet!!!!
Kacsasült, az nagyon finom, na és ez pont az amit innentől nem ehetek.... :? Gyakran csinálsz knédlit? Tudom, hogy odaát ez nemzeti kaja, de hirtelen olyan fura volt olvasnom, hogy kacsasült knédlivel. Nekem a knédlik közül egyébként a krumplis jött be, de az nagyon ízlett. (bár nekem mindenben és mindenből a krumpli jön be, mindenformában) És bírsz már mozogni :wink: ?
Én is azt alkalmaztam régen, hogy 6 után már semmit, szerintem nagyon jó, mert így nem terheljük a gyomrot éjszakára.

Zaha!
Dehogy hangzana hülyén, hiszen Te is átélted. Ráadásul én kíváncsi vagyok rá, hogy Te hogy vagy és hol tartasz. És az írásaid, pont az idő miatt, mindig olyan nyugodtak és megnyugtatóak.
Ismerősöd sms-e.... :evil:

Kubi!
Nagyon sajnálom a vasárnapod...., hogy vagy ma?

Egyébként úgy veszem észre, hogy a napi többszöri sírás már kezd csökkenni hetire, és többször van, hogy tudok nevetni is. Persze utána azért még lelki ismeretfurdalásom van. De ma azért már sokkal jobban vagyok, és ez a diétás keresgélés meg, kaja készítés is rendesen eltereli a figyelmem.

dido
dido
 
 


Mi az a knédli?

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


én csak áztatott kenyérnek hívom :) 8) , de persze nem az, csak az állaga olyan, de Silvi majd biztos elmondja, hogy mi is az pontosan

dido
dido
 
 


Silvi!

Visszajött az e-mail amit válaszként akartam küldeni, pedig meg szerettem volna köszönni a recepteket úgy is, nagyon fininek tűnnek :) !!!

dido
dido
 
 


Dido:Most lestem meg a képidet szép pár vagytok.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


köszi, ezeket még 2005-ben raktam fel, amikor először jöttem a babanetre.
Amúgy a képeken 6 hetes vagyok az 1. Babánkkal, (nem a Baba miatt lett az esküvő), annyira más volt akkor még minden. Eszünkbe sem jutott, hogy bármi gond lehet, olyan természetesnek és jónak tűnt minden. Majdnem egy évig tervezgettük az esküvőt még tánciskolába is elmentünk, hogy tudjunk majd rendesen táncolni ne csak lötyögjünk. Ott kezdett gyanús lenni, hogy már nem csak ketten járunk táncolni, mert egy idő után már nem bírtam végig az órákat, teljesen kimelegedtem és kifulladtam. Ahogy elterveztük, hogy babát szeretnénk, szinte rögtön összejött, minden annyira nagyon jó volt.....
Most meg.... :cry: , a képhez képest 10 kilóval és 4 Babával vagyok kevesebb..... :cry: :cry: :cry:

dido
dido
 
 


Dido:sajnálom nagyon :( így ismeretlenül is küldök neked egy hatalmas baráti ölelést.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hemej!

Köszi szépen, nagyon aranyos vagy :) !!!
Hogy vannak a Fiúk? Élvezik a nagy havat?

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Teljesen el vagyok havazva. Túlóra van ezerrel. Elvileg pénteken nem kellene cserébe dolgozni menni, de én rájöttem, hogy képtelen vagyok ennyit lenyomni, úgy mint a többiek.

Amúgy is nagyon rossz napjaimat élem. Valahogy nagyon magam alatt vagyok. Persze rontja a helyzetet, hogy fizikailag is kivagyok.ű

Hétfőn beszéltem a dokimmal, hát persze, hogy a prolaktin szintem nagyon gáz. De kiakadtam megint, mert most ezzel kapcsolatban is el akar küldeni még vizsgálatra. Nem is ezzel van bajom, hanem azzal, hogy tavaly ilyenkor még rosszabb volt az eredményem, akkor miért nem jutott eszébe? Elég elkeserítő, hogy ezeken már rég túllehetnék és lehet, hogy nem is történt volna meg ez az egész.
Holnap pedig megyek terheléses cukor vizsgálatra.
kubi
 
 


Dido:Köszi jól vannaka fiúk itt N.o-ban(Hamm a város neve Dortmundtól 35km) ahol mi lakunk most nincs hó habár a hétvégén megint esni fog :cry: de visszon nagyon nagyon hideg van.

Kubi:sajnálom hogy nem vagy túl jól.Gyors felépülést és neked is hatalmas baráti ölelést kívánok)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is totál el vagyok havazva! És én sem bírom túl remekül fizikailag, és észrevettem, hogy a koncentrációmmal is adódnak gondok. Nem amikor órán vagyok, hanem az ezer plusz, amit a suliban intéznem kell. Nagyon nehéz felvenni a tempót. Emlékszem októberben lelassulni esett nagyon nehezemre, jajj, pedig az milyen jó volt!

Jajj, Kubi, úgy sajnálom! Fizikailag mi a gond?
A prolaktinodat is sajnálom! De nézzük onnan a dolgot, hogy most legalább kivizsgáljátok, utánajártok és rendezitek! Lehet, hogy így csúszik az inszem, viszont renbe teszitek azt, amit kell és így sokkal jobb esélyekkel indultok!!
Tudom, könnyű mondani, én is itt tipródok, hogy mikor jön már meg! Hát évek óta nem vártam így menzeszre! De azt hiszem volt peteérésem, legalább is nagyon olyanokat éreztem...
És szörnyen hízom, ez már ijesztő, remélem jövő héten tudok beszélni a belgyógyásszal! Meg azért is jó lenne, ha megjönne, mert akkor a vérvételek meglennének hamar és kezdhetném újra szedni a metet, addig viszont nem akarom, hogy lássam milyen eredményeket produkálok nélküle.

Annak ellenére, hogy a t.köm tele (bocs!), én is kevesebbet sírok, ahogy Dido is írja. De a szemeim olyan sírósak maradtak. Már nem piros, de mégis, mintha épp most hagytam volna abba a bőgést...
t.ancsa
 
 


Köszi Lányok a bíztatást!

Fizikailag csak fáradt vagyok, kikészít a napi 10-12 óra. Mondjuk azért most is lenyomtam a kis 12 percemet az elipszisen (alias dinóka :D )
Ancsa nálam nem is a koncentrációval volt gond, hanem egyszerűen szórakozott lettem, most már javul a helyzet, de egykét hétig csak szörnyülködtem magamon. (pl tegnap elfelejtettem öblítőt tenni a mósógépbe :) )

Hemej itt is hideg van, ráadásul holnapra havat is mondanak megint, nem is kicsit.

Én is egyre kevesebbet sírok. Illetve hétvégén jön ki, amire hétközben nincs "időm", illetve amikor tudnék, de nem lehet. Remélem értitek mit akarok mondani, jobban nem tudom megfogalmazni.
kubi
 
 


Kubi!
Nagyon sajnálom a vasárnapot, remélem már jobban vagy lelkileg.
Tényleg szomorú, hogy csak most foglalkoznak a prolaktinoddal, de legalább foglalkoznak vele.... :( Reméljük, gyorsan rendbe rakják.
Izomláz van? Azért kérdezem, mert nekem a 10 percem után is van egy kicsi :(

Dido
Nincs mit! Remélem ízleni fognak.
A knédlit illetően őszinte leszek. Életemben 2x csináltam....egyszerűen megveszem készen az üzletben :) :oops:

Én is bekukucskáltam a képeidbe, nagyon aranyosak vagytok. Mikor megláttam az jutott eszembe: ilyen egy összeillő pár.

Hemej
megpróbálom leírni, a knédli kelt tészta, amit olyan kicsi kenyér alakúra formáznak és pára felett megfőzik (gőzölik). Ahogy Dido írta, cseh, szlovák specialitás. Köretként adják, pl. sült húshoz, székelykáposztához, vadashoz. Nagyon finom minden szaftos húshoz, jól lehet vele "tunkolni", mártogatni.

Ancsa
az én szemeim is sírósak maradtak, pedig már én is jóval kevesebbet sírok. A párom mégis sokszor megkérdezi amikor hazajön és rám néz, hogy sírtam-e. Mostanában inkább agresszív vagyok... :( :oops: és nagyon türelmetlen. Nem tudom, melyik a jobb, sírni vagy kiabálni....azt hiszem a családom jobban viselte a sírásomat ( azt többnyire nem látták), mint a kiabálásomat, mert azt hallják...

Én is nagyon vártam a menzeszre, úgytűnik, most jött meg, de nagyon fura. nem is merem ide leírni..

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Silvia:Ja most már tudom párom imádaja esetleg receptet kérhetek...(habár te készen veszed de hátha van recepted)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!

Silvi, az jó jel, ha megjött. Nekem is fura volt az első, bár a második sem olyan volt, mint régen és szerintem ez már így is marad.

Nekem hol van izomlázam, hol nincs, illetve egyre kevésbe:)

Lányok a mai napom.......
Ma később mentem be a terheléses vizsgálat miatt, erre mit találtam a székemen???
Egy hatalmas nagy plüss macit (mol-os). A kolléganőimtől kaptam. Én még nem sírtam bent, de most nem tudtam visszatartani, annyira meghatódtam.
Nem is tudtam nekik elmondani miért is. Gondolom szegénykék nem teljesen ilyen reakcióra számítottak. Az a helyzet, hogy akartunk ilyet az ikreknek, hogy ez lesz az első macijuk, illetve macis szobát is akartam nekik. Utólag sajnos csak egy macira való pontot sikerült összegyűjtenünk, a héten akartunk érte menni. Szóval meg lesz a két maci. Csak gyerekek nincsenek hozzá :cry:
kubi
 
 


Megkaptam a terheléses eredményeket is. Ezen paráztam majdnem egy hétig, a férjemet is ezzel traktáltam, de szerintem teljesen jó lett. Beírom az eredményeket, aztán majd a tapasztalt szakértők véleményezik:)
cukor inzulin
0 5,87 6,2
60 4,54 12,41
120 3,69 11.98
kubi
 
 


Hemej
receptem van a knédlire, (anyóstól) jó is, megkeresem és elküldöm. Időhiány miatt nem csinálom, de most, hogy itthon vagyok, valszeg rászánom magam. :)

Kubi
nagyon aranyosak a kolléganőid. Látod, valahogy a sors mindig irányítja a dolgokat....
Ne félj lesz még aki játszani fog a macikkal!!! és lesz macis szoba is!!!!
Az eredményekhez sajnos nem értek, de szerintem is jók :) már csak azért is mert jóknak kell lenniük és kész!!! Nem volt a papíron referencia tartomány?

tegnap nem mertem leírni, de talán nem útáltok meg érte...... szóval a menzeszem olyan, hogy csak nagyon kicsit vérzek és szőlőszemnyi darabok (nem vér) jönnek belőlem (bocsi) :oops: . Pont ma kellett mennem kontrollra, a párom azt mondta mutassam meg a dokinak.... A doki szerint nincs gond, lehet ilyen az elsőnél, de biztos ami biztos elküldte vizsgálatra. Ja és jövő héten megyek pszichodokihoz, mert már olyan rosszul nézek ki, hogy még a nővérke is észrevette hiába a vastag smink...:( Valahogy össze kell magam szedni, mert már gyűlik a munka....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hsilvia 2010.02.11 18:13-kor.

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Silvi:Köszi elöre is.

Remélem pszicho doki segít egy kicsit.Nekem továbbra sincs :cry: Ráadásul me egy hónapja...nem aludtam semmi mosot kaka vagyok ma.Sokat sírtam éjszaka mit rontottam el...?Plusz megkaptam a "kedvenc" szomszéd asszanyomtól aki a múltkor a babás cuccos beszólást hogy jé még milyen nagy a hasam(Ö amúgy egy bálna)...No Comment


Kubi:Aranyos gesztus a kolleganöktöl..

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hemej
nagyon sajnálom :cry: egy nagy ölelés neked ((((((((( )))))))))
Meg vagy áldva a szomszédasszonyoddal, hogy ennyire bunkó :evil:

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok,
Ritkán jövök, nagyon elfáradok, alig élek! És stresszel a meló ezerrel.
És kivagyok, egy barátnőm most lombikozott, ma tesztelt. És nem hívott fel, úgyhogy biztosan pozitívat. És én nem örülök neki. Sőt. Milyen ember vagyok én?!?!? Milyen barát????

Kubi, az inzulinod szerintem tuti jó.
t.ancsa
 
 


Sziasztok!

Ancsa kitartás, hétről hétre könnyebb lesz. Már úgy értem, hogy nem fogsz annyira elfáradni. Az első hetekben legkésőbb kilencre minden este kidőltem. Van amikor még most is.

Megértelek, hogy nem örülsz. Én is így jártam ugye, dehát eredményről nekem sem szóltak. Én is nagyon rosszul érzem magam miatta, de kezdem elfogadni, hogy ez van, meg kell békélni az érzésekkel. Én bent a munkahelyemen kezdem észrevenni, hogy egy csomóan terhesek. Hát iszonyatosan idegesítő és bántó.

Hemej, hogyhogy nincs még pszicho doki?

Silvi, tök jó, hogy a dokid komolyan vesz, és csinál szövettant. Remélem a pszicho doki beválik. Majd írd meg légyszi a benyomásaidat.
kubi
 
 


Ancsa:reakciód normális...attól igenis jó barát vagy

kubi:itt 3 hónap is lehet a várakozási idö sajna kevés doki van

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Hemej kitartás!

Nagyon korán keltél. Ennyire nem megy az alvás? :(
kubi
 
 


sajnos nem ment éjszaka az alvás kezd megin erösödni a pánikom..utálom :( :( :( :( :( most tudnék bezeg aludni...Ráadásul meg is jött...

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: