Új privát üzeneted érkezett!

na,az elöbb elöbb elküldtem. Szóval-én a terhességeim elött a telfastot szedtem,azzal nagyon meg voltam elégedve.
Aztán,mikor Elizával terhes voltam,akkor valahogy nem hatott a homeós sem,és elmentem a gondozóba,ott írtak fel gyógyit,segített,aztán abba is hagytam,folytattam a homeóst. Igen,nem szabad úgymond hivatalosan szopi és terhesség alatt semmit,de nekem azt mondták,hogy ha az anya nincs jól,akkor a baba sem,és ez szopi alatt is igaz,ha nem vagy jól,akkor más lesz a tejci,stb...tehát,mondani kell,hogy szoptatsz,és gyengébbet írnak fel. Ennyi. Bármit lenyelünk átmegy a tejcibe,és ha jól emlékszem,ebben a topikban sem volt senki,aki szopi alatt minden követelményt betartott volna. Mellesleg szerintem nem is lehet mindent betartani.

Na,a másik amit még akartam: fridus írtad,hogy milyen kaka-gondja van Balunak.Adsz neki kakaót? Emlékszel,mikor írtad,hogy kezded neki a kakaót,és én írtam,hogy még inkább ne? Írtátok,hogy neki már nyugodtan lehet. Hivatalosan a kakaó 1 éves kortól mehet,de mivel erősen fogja a székletet,ezért vigyázni kell vele. Eliza is kap már,heti 2x a tápszerhez,de szerencsére semmi problémája,pedig a vasat is kapja. Bár a kiskirálylányom nem tököl,szinte azt eszi,amit mi. Ha olyan van,amit nem ehet,akkor csinálok neki mást. A bébikaja bárhányszor próbálkozom vele,kijön. És nem pépesíthetek neki,rág,harap,akárcsak mi. Szédület. Bárcsak Kristófom enne így.... :?
Vendég
 


Na sziasztok, cseriani, dehogy adok neki kakaót...
Tegnap kamilla teát ivott, így sikerült neki egy nagy gombócot nyomnia.
Pedig nyaralásunk alatt nem volt gond a kaksival.
Jön a fogunk, de vagy alul vagy felül nem tudom, mert mindkettő be van dagadva a jobb oldalon.
Igen, Ilona napot ülünk, mert anyukám Ica mama.:-)
A tesómék meg vidéken laknak, így a bátyám 29-i szülinapját is most üljük.
De akkor már a gyerekeknek is veszünk valamit...

Kép
fridus
 
 


Krisz! Most beelőzlek? BOLDOG HÓFORDULÓT DOMINAK!!!!
danann
 
 

 
 

Olyan ritkán jövök, hogy a többiekről mindig lemaradok, de hát a mai nap ugye nálunk is nevezetes, meg kivételesen alszik már több, mint egy fél órája a drága, szóval ezért előre és utólag is bocsi, hogy nem szoktam minden fordulóról megemlékezni :-)
danann
 
 


Lívi!

Samunak is Boldog hóforduolót!!!!

Cseriani!

Köszi az infókat, kipróbálom őket. Én most claritin akut-ot szedek, mert Ráckevén vagyok regisztrált allergiás és csak ott tudnak gyogyit felírni.
Így inkább el sem megyek. :cry:
Érdekes, de terhességem alatt nem jött ki egyáltalán az allergiám! :shock:
Most szenvedek, de piszkosul éjszaka csak 3 órát aludtam.Ez van

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Boldog Hófordulót Dominak és Samunak!!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Csajok, tegnap nagyon jól viselkedett a Balu gyerek, nem aludt reggel, pedig nagyon altattuk, mert tudtuk, hogy délután nem fog az unokanővéreitől...
Nem ment, de délután sem, fél 4-kor, mikor hazaértünk, akkor viszont 2 órát aludt a babakocsiban, nem mertük kivenni, nehogy felkeljen, és így s este 8 után, ahogy szokott elaludt.
Olyan édesen viselkedtek a lányok vele, és ő is a lányokkal...
Sógornőm egész nap gyöntölte volna a fiamat... :-)
Visszatérve az allergiához, terhességem alatt nekem sem jött elő, olyan jól éreztem magam, most pedig szenvedek. De hát szedem én is a claritint, de hát csak 10 szemes, aztán majd megint kell venni.
Képzeljétek, ma már 3 napja megint kaksizik a fiam, olyan nagy bajban vagyok...
Tegnap megkóstolta megint a levest és a tésztát, mert azt látta a csajoktól, de viszont répát nem akart enni...

Kép
fridus
 
 


fridus,ne is egyen,a répa is fogja a kakit.
Én egyszer szedtem a claritine-akutot,de rohadt drága,akkor volt a 10 szemes közel 1000 ft.
A háromfajta homeos meg kb.egy hónapra 2000 ft. De nekem tovább is elég szokott lenni.
Vendég
 


Cseriani!

Ma vezsek homeosokat, köszi a tanácsot!!!

Mesi!

Köszönjük szépen!

Csajszik!
Van valakinek járókája vagy babakerítése? Tapasztalatok?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta járókánk van-vagyis volt. Egyikőjük sem szerette,csak "játékgyűjtőnek" volt jó. Ha nagyon muszáj volt,akkor azért betettem őket. Babakerítés nekünk muszáj a lépcső miatt-emeletes családi házban lakunk. De a szobaajtókra nem tettem,így Eliza is mindenhova bejáratos. Ha pl. megyek wc-re,akkor mászik utánam,és lecsücsül az ajtóban,míg végzek. De jön a konyhába is-a kis bélpoklosomnak az a felségterülete. Kedvence még a spájz,de ott azért csukjuk az ajtót,mert hihetetlenül tud garázdálkodni bennt.
Nálunk a feje tetején áll minden,itt vannak unokatesóm lányai is,8 meg 5.5 évesek. Képzelhetitek,mit művelnek. Eliza meg örökösen koslat utánuk :D
Vendég
 


Cseriani!

A járóka nekem sem szimpi, de Domi valami hihetetlenül aktív. Korlátozni én sem akarom szegénykémet, de néha muszáj pisilnem vagy ennem vagy bármit csinálni.
Tegnap 20 másodpercre félrenéztem, erre a szék karfáján lógott a retikülöm.
Naná, hogy magára rántotta, még szerencse, hogy mellé esett a szék és nem rá.
:shock:
Próbálok mentesíteni, de a csaj kábelmániában szenved.
És ahogy a kis ujjacskáival mindig talál valami döglött pókot vagy legyet, az katasztrófa!Pedig takarítok, ő mégis szerez valahonnan valami döglött soklábú gusztustalanságot. :?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jaaa!
Ma felfedezte magának a mosógépet!
Elöltöltős és mikor épp elunta volna, az mindig forgatott a dobon vagy adott ki új hangot.
A konyhában van beépítve, vittem a csajnak egy párnát és leültettem.
Kaptam 40 perc nyugit!!!!!
Ajánlom az elöltöltős mosógépet csajok!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz!
nagyon édes lehetett Domi,ahogy nézte a gépet :) jót nevettem ezen,pedig nagyon rossz napom van,szétrobban a fejem :( de a kiscsajod felvidított :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mi a baj Mesi???,

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nem tudom! egész nap fáradt vagyok,pedig aludtam éjjel és még du. is,és veszettül fáj a fejem :(

sztem a hétvége jött ki rajtam. az kissé húzós volt,mert lázas volt a kiscsaj és nyűgös is szegénykém. ma már semmi baja nincs,de én kész vok.

majd elmúlik :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


LIVIA!
Köszi a jotanácsot,remélem nincs baja,igen megy a tápi nálunk is,5honapos kora ota kb,de még mi is cicizünk is,azért furcsa ez lájtos hizás,de mostmár alakul.

Kép
Kép
nuncili
 
 


Mesi!

Meg ez a front is.... :cry:
Jobbulást Larababának! Szegénykém...

Neked meg pihenni kéne, legalább 1-2 órát, szigorúan csak magaddal foglalkoznod. Segítene, hidd el!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok csajok, nagy volt tegnap nálunk a hiszti...
Már azt hittem, kiakadok.
Nem aludt reggel, dobálta a cumit, úgy eldobta, hogy hol az ágy alatt, az övé alatt, hol a konyhai tűzhelyen lévő olajban landolt, gondolhatjátok. Most az az új heppje, hogy ugrál az ágyon, a párnákon. :-)
Nálunk már a rácsos ágyban sem akar megmaradni, éjjel is most éjfélkor kikéreckedett addig sírt.
Utána bezzeg aludt egy zokszó nélkül, mikor kivettem.
Jaj, nagyon el lett kapatva...
Tegnap 7-szer volt kaksink , lehet, hogy azért, mert a teájába tettem egy kis öszibarackos italt.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok

Én is gyorsan benézek , mert most pár napig megint nem tudok jönni.

Nálunk megint nem telt valami nyugodtan az elmúlt időszak.
Tudjátok a múltkor irtam hogy valami hugyuti nyavaját összeszedtem. Na végül is amikor lejárt a kúra azzal a rossz izű löttyel, visszatértek a panaszok, igy elmentem az urologiára. Kaptam is egy jó erős gyógyszert, mert rossz volt a vizelet eredményem is, meg nekem a vesém nem jó , igy vigyázni kell rá nagyon.
Igen ám , csak hogy a doki látott valamit a méhemben ( gyerek ?? ), ezért amig a nögyógyászom nem értem el, addig nem szedhettem a gyógyszert , mert túl erős. A dokim viszont külföldön van, igy őt nem tudtam elérni, viszont egy hétre rá kellett volna megjönnie, igy megvártam. Minden rendben , baba nincs , viszont a várakozás miatt a vesém is fájt már. Most már jobb, a gyógyszer lejárt, talán meggyógyultam.

Kész bénázás volt. De ez az én formám. Amikor nekem van valami bajom és segitség kellene, akkor mindenki nyaral, kivan kapcsolva, foglalt vagy nem elérhető. :twisted: :twisted: :twisted:

Mindegy megoldódott ez is.

Egyébként minden OK velünk, készülünk lassan a suliba-oviba.
Nagyjából mindent megvettünk már.


Mindenkit puszilok. Majd jövök ahogy tudok. :wink:
nadimo
 
 


Képzeljétek, nem is dicsekedtem-talán-de Balázs először 16-án állt fel, majd tegnap este, ma meg reggel ismét.
Egyre jobban megy az álldogálás.

Kép
fridus
 
 


Lívi!

Samu haverunknak sok-sok puszika névnapja alkalmából!!!!4
ugye ma van? :oops:

Nadimo!

Homeopata gyógymódban nem hiszel?én inkább azt ajánlanám....

Képzeljétek!
Domi 1 hete megtanult felállni.persze mászik is, de gondolom látjátok, mert ritkábban jövök... :D

Fridus!

Mindjárt szülinap Balunka!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz, köszi, tényleg ma tartjuk! Nekem teljesen ki is ment a fejemből, mivel nem hagy nekem túl sok nyugalmas percet, amikor eszembe juthatna bármi is :lol: Ő mostmár simán kihúzza a fiókokat, kinyitja a szekrényeket, és persze lazán odacsukja a kis pracliját, muszáj lesz körülnéznünk, mivel lehet legalább a fiókokat gyerekbiztos módon bezárni, meg az ajtóknál azt megoldani, hogy ne tudja becsípni az ujját.
Na ez egy indok, hogy miért nem jövök én sem túl sűrűn!
Készüljetek, csajok, mert ezek szerint mindjárt Balunak és Dominak is ez lesz kedvenc elfoglaltsága :lol: Egyébként gratula mindkettőnek a felálláshoz!
danann
 
 


Mi már ilyen lazán nyomjuk :lol:
Kép
danann
 
 


Lívi!

Szekrényt nagyon régóta rámolunk! Lehet rá kapni kb 1000 Ft-ért zárókát.
Mi a KIKA-ban olyan zárószerkezetet vettünk a konyhaajtókra, hogy nem tudja becsapni a szekrényt.
Elengeded az ajtót is szép lassan behúzza magát.
No nem érdekes, mert ugyan az ujját nem csukja be, de lazán magára ránt mindent.

Mi így nyomjuk az állást, lassan 1 hete:

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, majd én is teszek fel fotót, hogy állunk, ha majd lesz még pár fotóm.
Lassan tényleg szülinapot ülünk.
Szeptember 7-én szültem, de most 6-án tartjuk,remélem jó idő lesz, mert kerti partyt szervez anyósom.
Bárányka pörkölttel...
Tegnap nem is neteztem, mert úgy fájt masszírka után a hátam, derekam, akkorát roppant.

Kép
fridus
 
 


Van néhány baba-bónuszos kuponom, de nekem nem kell. Különböző időben használhatók fel.
aug.31-ig: Active Baby óriáscsomag -400Ft, 72dbos törlőkendő -100Ft
szept.1-30 között:Active Baby jumbocsomag -500Ft, 2-es kiszerelésű normá, sensitive v. naturals törlőkendő -200Ft
okt.9-nov.5 között: Active Baby economy csomag -400Ft, 4es normál v. sensitive törlőkendő -300Ft
Kell valakinek valamelyik?
danann
 
 


danann én is kaptam ilyeneket,de mi sem használunk pampers pelust. Sőt,tegnap kaptam még egy kupacot,postán,borítékban.

Képzeljétek,tegnap voltam a DM-ben nagybevásárláson,3 teli szatyor,2 nagycsomag pelus,anyu jött utánam a gyerekekkel,és a várpsközpontban egy lépcsőben akkorát estem,hogy csak na. Odavágtam mindent,meg magamat is. A térdem felrepedt,bőr nem sok maradt rajta,bedagadt,piszkosul fáj,alig bírom hajlítani.
És a szatyrokban semmi nem tört el :shock:

Mindenkinek utólag boldog hófordulót,névnapot,...
Mi is nagyon várjuk már Eliza szülinapját. A napján tartjuk,vasárnapra esik.
Eliza is nagyon ügyi már,totyorászik,néha kapaszkodás nélkül is. Ügyesen guggol,stb...
A környezetemben van pár picike,akik Elizával egyidősek,és már önállóan járnak :shock:
Itt még nem tartunk,de nem sok kell hozzá :)
Vendég
 


Lívi!

Köszike, de nálunk nincs DM ahol beválthatnám. :shock:
Azé útlevél még nem kell ide sem.... :D

Cseriani!

Nem tudnál egy kicsit jobban vigyázni magadra? Még jó, ha nem váltak le porcok a térdedben vagy ilyesmi!Tessék azonnal orvoshoz menni, mert ha apró porcok váltak le a térdedben azok komoly gondokat is tudnak okozni!

11 hónaposan járni??? Majd lesz egy f..sza lúdtalpuk. Mint a fiamnak. Műteni is kell.

Képzeljétek!
Ma főztem bográcsba apának csülökpörköltet.
Annyira fini lett, hogy csak na.

(és belefér a diétámba, mert ma szénhidrát napom van és a szafttal meglocsolhatom a nokedlit)

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


vigyázok én...piszkosul fáj a térdem. De már sokkal jobb,mint tegnap. Csak a lépcsőzés nem igazán akar menni :?
Kristófnak a két lába nem egyforma szögben dől kifelé térdtől lefelé. Éjjelente mindkét lábán kiscsizmát kell használnia,ez majd rendbehozza. Szeptemberben telik le a 3 hónap,akkor kell visszamennünk. Mikor először megmutattam orvosnak,ez volt az első kérdése: mikor kezdett el járni? Kristóf 13.5 hós volt,mikor elkezdett önállóan járni. De nagyon sok gerincproblémának és lábproblémának az oka valóban az,hogy a gyerekek korán járnak. Van,akivel tényleg nem lehet mit csinálni,de van olyan is,akit látni,hogy erőltetnek,és anyuka büszkén meséli,hogy már jár a gyereke. Majd rájön idővel,hogy nem lett volna szabad erőltetnie.

Elizám önként átállt az 1 alvásra. Reggel 7 körül kel,este fél 9-9 körül van fürdés,és napközben már csak egyszer alszik,ebéd után,kb.1-től,3-ig :D
Nagyon örülök,hogy ezt saját magától elérte :D
Vendég
 


Kriszta nálunk 20-án volt csülökpörkölt :wink:

Bírod még a diétát? Hány kilónál tartasz? Rávehetnél valahogy engem is-ha már a tükröm nem elég elrettentő példa :evil:
Vendég
 


Cseriani!

Diétát lazán bírom!!
Tudod mit?

Próbálj meg egyenlőre csak ennyit:
Este 6 után ne egyél.
Válaszd szét a szénhidrátot és a fehérjét.Ha ezt betartod, én garantálom neked, hogy már az első héten fogyni fogsz. Utána meg leolvadnak.
Én most stagnálok a diéta felénél, eddig 6kg-ot fogytam.

Szénhidrátok: minden ami nem fehérje (zöldség kivétel a nyers változat, gyümölcs, gabonafélék, rizs, tészták,burgonya stb..

Fehérjék: tejtermékek, tojás, husok, felvágottak, gomba,

Magyarán: ehetsz pörit, de ne egyél hozzá kenyeret vagy tésztát vagy burgonyát csak nyers salátát.

Minden étkezés között 4 óra telljen el, ez vonatkozik arra is, hogy lefekvés előtt 4 órával egyél.
Kivétwel a gyümölcs, az 2 óra.
Figyelem! a gyümölcs is szénhidrát! Ha jóllaktál, ne egyél már dinnyét rá.

Rábeszélés: tudod milyen jó érzés, hogy tolom a babakocsit és füttyögnek a hapsik és más anyukák irígykedve néznek? :wink:
Hát a hülye hiúságomnak nagyon jólesik!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


terhességem alatt cukorgond.ba jártam,vannak jó táblázataim,stb...csak akaraterőm nincs. És képzeld,Elizával összvissz 4 kg-t híztam,mikor terhes voltam.
Rólam ha lemenne 26 kiló,akkor füttyögnének :oops:
Vendég
 


Cseriani!

A terhességi diabéteszes diéta azért nem jó, mert merev és szigorú.
Tele éhezéssel.
Előbb tégy 2 hét próbát ezzel a szétválasztással.
A kezdet nagyon nehéz, mert nehéz megállni, hogy ne automatikusan dobálj a szádba minden neked jóleső falatot.
:-)
Egyél délig CSAK gyümölcsöt, ebédre vagy fehérjét friss nyers zöldségekkel vagy szénhidrátot.

a www.90naposdieta.hu - n vannak receptek is.

Aztán ha ezt bírod, áttérhetzs a 90 napos diétára, de abban van 4 naponta egy gyümölcsnap.
Képzeld, totál kibírható.
Én szőlőt, dinnyét és kopasz barackot zabálok (szó szerint) és kipukkadásig eszem.
Mindig mindenből teleeszem magam, mégis fogyok heti 1 kg-ot.
Vágj bele, hisz a kilókon kívül mit veszíthetsz????
Én itt leszek Neked, ha segítség kell!

Ja és szénhidrát a torta is, ha az esik jól, hát egyél azt.
Csak ne igyál mellé tejet, mert az fehérje! Érted a lényegét?

Hány cm és hány kg vagy?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


na,az én gyomorbajom ezt nem bírja,ezt a diétát. Egyszer elkezdtem,de komoly baj lett-megírom priviben....
Vendég
 


írtam privit
Vendég
 


Cserianival vigyázzatok, kicsit ferdíti a valóságot! :lol: :lol: :lol: Elárulom, hogy ha ő 26 kg-t fogyna nagyon óvatosan kéne utána fütyülniük a pasiknak, mert a fütty szele elsodorná őt!!! :P :lol: :lol: :lol: Úgy írja le magát, mintha valami 100 kilós zsírgombóc lenne, pedig egyáltalán nem így van!!! Drága Cseriani! Kristóf tányérjára csak annyika kaját tegyél mindig, amennyit megeszik, nem kell utána konyhamalackodni, és ennyi fogyi neked tuti elég :lol: :lol: Bár nálunk is én vagyok mindig a konyhamalac a fiúk után, de nekem is le kell szoknom róla, mert mióta Dominik nem szopizik valahogy jobban ragaszkodnak hozzám a plusz kilócskák. Mondjuk a hasam rendesen megnyúlt Dominik után, szóval nekem inkább erősíteni kéne a hasizmomat és akkor talán nyugodtabb szívvel bűnözhetnék a kalóriákkal :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Hahó, kinek vannak ilyen kuponjai ? Mert én pepmörsös pelust használok, és popó törlőből is azt...
Ha túl messze laknátok, akkor max egy levélben kérném postára feladni. ok .:-)
Dm-es vagy rossmanos ?
Bár nekem mindegy, mert mindkettőbe járok, és osanba és tescoba, ha valamelyik olcsó, le van árazva.
Előre is köszönöm.:-)
Tegnap este megint a szememre ment az allergia, kis nyulacska voltam piros szemmel.
Gyerek viszont olyan jól érezte magát, hogy pörgött, fél 10-kor aludt el...

Kép
fridus
 
 


fridus én elajándékoztam már a kuponokat közben,bocsi.
Kriszta,te drága. Nagyon-nagyon régen kaptam olyan bókot bárkitől is,mint amit te írtál nekem priviben,köszönöm. Teljesen jó napom lett tőle,de komolyan. Puszi neked érte. És látod,dadomi véleményéből is látszik,hogy nem nézek ki annyinak,amennyi vagyok. Pedig ő ismer személyesen is. És megpróbálom,amit írtál,azt is köszönöm.
Vendég
 


Cseriani!

Szívesen! De én tényleg így látom, azért mondtam.
Tudod még egy fontos dolog. Az embernek el kell fogadnia önmagát és szeretnie kell a testét.
Ja és tudomásul kell venni azt, hogy leánykori alakunk csak nagyon szigorú önmegtartóztatás és önkínzás árán érhető el.
Én meg úgy vagyok vele, hogy 1x élek!

Nyomom a 90 napos diétát, az bejött.
Csinálom naponta az Ab King Pro hasazást, jaj de sokat javult a hasam 2 hónap alatt!!!

Aztán ott a genetika:

Nézzétek meg a 2 nő közötti testalkati különbséget:

Béres Alexandra ( hát finoman fogalmazva nagydarab csaj, pedig egy deka felesleg sincs rajta)
Réka (milyen vékony még 2 gyerek után is).

Látjátok????Itt jön képbe a genetika. Ha Béres Alexandra belegebed, akkor sem tud SOHA Réka alkatú lenni.
Punktum.
Ezt tudatosítani kéne sok nőben ám!!!!

Remélem értitek a mondandómat

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, nem akar 2 napja enni a Balu, szinte egy pár kanállal alig bírok kaját lökni a szájába. Ma este például 19.40-kor aludt el, de 22.32-kor sírt, nem bírt megnyugodni, még az ágyunkba nem került, de ott sem aludt jól. Gyakran forgolódott sírdogálva.
Szerintetek a foggal kapcsolatos ez ?

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Lövésem sincs. Az is lehet. de lehet, hogy más is bántja.
Pl a hidegfront.
Sztem amikor frontokat mond, írd fel a Balu viselkedését.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


sziasztok!

ma voltam gyogyitár,vettem homeot az allergiámra,meg folsavat,meg dentinoxot fogzásra és fizettem 3ezret,azthittem elájulok... :shock:
szoval most kiprobálom a homeot,remélem enyhit az allergián.Szerdán megyünk kontroll,képzeljétek viszem a 12doboz diétás tápszert,leadom a Födokinéninek,adja oda másnak,meg a diétás tejpépet is,meg a szirupot is,és ha nem jelentkeznék,akkor megöltem,mert most fogok szolni hogy nem szurhatja a fejét vérvételre,csak az ujjábol kap pár cseppet.... :?
Csak azt nem értem ha honapok ota jo az összes eredménye,és mondjuk jo is lesz már mindig,akkor minek maradunk közgyogyisok??namind1.
Puszi minden hofordulosnak!!!!!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép 7honapos lettem

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili boldog hófordulót a nagylánynak :wink:
3000? Elég olcsón megúsztad. Én 5000 körül szoktam rendszeresen otthagyni :twisted:
Ki szedi a folsavat?
Eliza is eszi,a maltoferrel együtt.
Vendég
 


Nuncili!

Szonjusnak boldog hóforduló!!!
Közgyógyi: hát akkor maradjon. Nem jobb? Olcsóbban kapsz sokmindent.
Fejét szokták szúrni????!!!
Én se hagynám...viszek bablevest, ne aggódj a börtönbe :wink:

Cseriani!

Ti meddig szeditek a maltofert?Mi nem szedünk mellé folsavat.
Jövő héten megyünk szurira, kíváncsi vagyok mennyit javult a csaj vasa.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Eliza szedi már 2 hós kora óta. Folsavat azért jó hozzá szedni,mert a folsav segíti a vas felszívódását.
Vendég
 


Sziasztok...
Reggelre vérfürdőre ébredtem.
Tiszta vér lett az ágyam, a huzat, még a szivacs borítója is...
Úgy ömlik belőlem.
2 hónap után újra vérzem...
Tök jó, este meg alig aludtam, mert a fiam ismét balhézott és csak mellettünk akart elaludni, persze keresztben és kinlódott még így is...
Már 4 napja alig akar enni, vagy már 5 ?
De a kedve legalább most jó. Nevetgéltünk még leszedtem a piszkos ágyneműt.

Boldog hófordulót.:-)

Kép
fridus
 
 


Nahát Fridus!!!

És semmi előjele nem volt a télapónak?
Én megyek gyógyszert feliratni, mert olyan erős az első 2 napom, hogy nem tudok sehová kimozdulni.
Azért jegyezd meg a menzi apró részletetit később a dokinak fontos lehet.
De legalább nem Balu szülinapján van!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szombaton esküvőben voltunk, hoztam nektek egy képet a csajozós fiamról:
Kép
danann
 
 


Lívi!

Én viszont úgy látom, hogy a kislány kattant rá Samura!
Összeillenek. Meg a ruháik is. :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: