Új privát üzeneted érkezett!

Más fórumban azt mondják, hogy a laptető jó?! :oops: :D
kjaja
 
 


Sziasztok

Kjaja bizony ám hogy jó :lol: :lol: :wink:
Az inszem a 13-15. napon van kb. attól függően hogy a tüszők hogy nőnek.
Ne izgulj, rendben lesz minden :lol:

Móni neked írok privit

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

árnika!te kis drága!hát gratulálok a tanfolyamhoz!ügyi vagy.de ezt tudtam...nagyon örülök neked!látod én még esélyt sem kaptam,olyan szemetek a mi illetékes kirendeltségünkön...na mindegy,hátha a következőbe bejutok.egyébként milyen jellegű?gondolom számvitellel kapcsolatos...?amúgy hogy vagy?már régen beszéltünk.ideje lenne már.diéta fogyás?,én összesen eddig 10 kg-ot fogytam de még sokat kell.remélem jól alakulnak majd a dolgok.megint kezdek depis lenni.biztosan ez a szemét idő...majd írj!pusz! :D :wink: :lol: :roll: :D

kjaja!ne izgulj minden oké lesz!drukkolunk!

mazsi!olyan jó az ultrahangos kép!imádom!nagyon szépen látszik a babód!édes! :D

aniról és a kicsikről tudtok valamit?remélem jól vannak?!

szmet!csak pozitívan!megy a drukk! :wink:

kismamik?hogy vagytok?kincs,móni kabóca,gigi?

vanda!ó te szegény...akkor most kilehetsz mint a liba,szokták mondani...de nem sok idő és túl leszel rajta.aztán meg készülhetsz az anyaságra! :wink: (én biztos vagyok benne,hogy nagyon jó eredménnyel fogsz vizsgázni!) :D

Kép
timé&tati
 
 

 
 

Sziasztok!

Amúgy eddig úgy voltam vele, hogy tuti siker lesz már az első! De miután megtudtam, hogy mondhatni a bal petevezetőm el van záródva és csak a jobb jó (azt hiszem), akkor már parázok! T. doki mondta, hogy emiatt kevés inszem lesz, és arra is oda kell figyelni, hogy jó helyen érjen a pete! Úgyhogy most már ideges vagyok, és félek, hogy ez nem is lesz olyan könnyű!

Meg olvasgatom itt, hogy már a sikertelenség után egyből indul a következő inszem, én meg szerintem 1-2 hónap kihagyást akarok, hiszen most sok kiadás összejött, úgyhogy....... bár a párom ennek nem nagyon örül, pedig már nagyon vágyna egy babára! És tök aranyos és odafigyelő!!!

Úgyhogy emiatt vagyok kicsit para! Ez szerintem érthető, nem?!

Ja, és lenne egy kérdésem! Mi van, ha uh.-kor még egy icipicit barnázok? Mert az uh. a 7.napon lesz! Vagy egy icipici barna nem baj? Tudom már az idegeitekre megyek a sok hülye kérdésemmel, de amikor telefonálok a kaáliba, akkor mindig elfelejtem a kérdéseimet! De most megkérdeztem a biztonság kedvéért, hogy mikor kell beadni a szurit (bár bízom bennetek, de tudjátok, fő a biztonság :) )

Majd írjatok!

üdv.!
kjaja
 
 


kjaja: Nekem inszemnél a szurikat a 3. nap kellett elkezdenem és 8 napig kellett szúrnom. Gonalt kaptam és minden nap majdnem 75ös adag kellett így lett 2 tüszőm. Aminek várom az eredményét.
szmet
 
 


Igen rögtön indítják a következő inszemet pörög az egész, de ha nem hívod őket nem is tudnak gondolom róla hogy mi van.
szmet
 
 


Csajok!
Beszéltem ma Anival. A kisfiával holnap hazaengedik, a kislánynak még maradni kell, hogy hízzon kicsit.Sajnos anya és tesó nélkül. Magyar kórházrendszer, no comment. Elvileg az egészségügyi törvény szerint az anyának is lehetőséget kell biztosítani arra, hogy ott lehessen a gyerekkel, de ez sajnos csak elmélet. Ani szomorú, ami részben természetes (baby blues) meg aggódik. Gondolom, be fog jelentkezni.
vovanda
 
 


Sziasztok!

szmet! a donnorol nem mondtak hogy nagyon jo tipusu sperma, de szerintem csak azok adhatnak spermat akik nagyon rendben vannak, mivel penzt kapnak es bizti a sperma bank nem fizet azoknak akik nem igazan rendben vannak, nem tudom mit mondjak hogy probalkozatok meg inszemel vagy probaljatok egy lombikot, mi az inszem utan aszt mondtuk ha nem sikerul a kovetkezo lombik lesz, de ti a dokivel kel hatarozatok es ne izgulj lehet meg valami nekem is gorcsolt a hasam es szinte bizti voltam hogy nem sikeres az inszem, kozben pedig 2 :lol: nem veszitcsd el a remenyt

kjaja! mi mar novemberben le adtuk az adatokat donnor kivalasztasnak, szerintem mikor mesz uh-ra vidd a parodat is es mondkjatok nekik hogy nalatok donnoros inszem lesz hogy intezkedjenek a sperma banknal, nekem a 14-ik nap csinaltak az inszemet, de lehet 1-2 nappal hamarab vagy kesob, remelem jo oldalt fogod noveszteni a tusziket es szerintem nagyon jo a donnoros sperma ugy hogy valamivel jobbak az esejek mint egy oljan parnal ahol esetleg nem 100% az apa spermaja, maskulomben mikor idopontot adnak majd az inszemre akor is jutasd eszukbe hogy donnoros inszemetek van, ugyes legyel ma a szurival

timi! nagyon ugyi vagy hogy 10 kg le nyomtal,majs zsules utan hozad jovok tanacsert :lol:

vanda! koszi Ani hireket, sajna bent kel hagya pici Jazmint a korhazba, a dragat ...

sajna itt sem az anyuka tobb mint 7-10 nap nem maradtat ben a korhazba, ha nalunk is picik lesznek a babak haza kuldenek es be mesz minden nap a korhazba oket latogatni, nagyon rosz lehet ez, a ferjemnek a kollegajanak lett 2 pici babuci es vagy 1 honap voltak ben es az anyukanak kozbe el ment a tejcsije a sok idegtol, meg probalok nem ezekbe a dolgokba bele elni magam, remelem minnel tovab lesznek a pocimban hogy ot novekedjenek

puszika mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


arnika! valaszoltam
puszi

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Móni!
Tejcsi-téma, jó előre: az idegeskedés valóban csökkentheti a tej mennyiségét DE!!! Nekem kétszer apadt el majdnem, máig nem tudom, mitől, mindkétszer megmentettük, Manó 10 hónapig szopott. A tejtermelés "receptje": kb. 3 liter folyadék naponta, és sok szoptatás vagy fejés, ha a baba nincs veled vagy nem szopik. Minél több tejet szív a baba acicidből, annál több termelődik. És ez persze támogatható többfajta szoptatós teával, ezek gyógynövényesek, és tényleg működnek. Szóval ne félj tőle. Ha szoptatással kapcsolatos infó kell, akkor www.kismama.hu. Nagyon szeretem ezt az újságot, mert nagyon jó és egységes, ellentmondásoktól mentes a szemléletük.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Sajnálom,hogy Aniék külön mennek haza :( de Jázmin biztosan hamar hízik,hogy teljes boldog legyen a család.
Ani várunk!!!! És ha lehet képet is kérünk a babákról!

Vovanda köszi!!!!!

Velünk ma is minden okés,fejecske már lentebb :)
Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy már esetleg megint hülyeséget kérdezek. De mi van, hogy ha mondjuk én ki akarok hagyni 1 hónapot a két inszem között?! Azt lehet, ugye?! Vagy ha már elindult, akkor már nem lehet megszakítani?

Előre is köszönöm a válaszokat!

üdv.!
kjaja
 
 


kjaja: Szerintem ha elindul nem lehet megszakítani. De ki lehet hagyni hónapokat is szerintem
szmet
 
 


Szmet!

Igen, azt tudom, hogy ha már belekezdtünk egy inszembe, azt nem lehet félbehagyni! Én úgy értettem, hogyha nem sikerül az első inszem, utána a második előtt kihagynánk 1-2 hónapot! Remélem azt lehet! Mert sajna anyagi dolgok jöttek közbe, pont most :(

De akkor elvileg, ha az első inszem nem sikerül, akkor ki lehet hagyni két inszem között hónapokat is, akár!

Tudom, hogy össze-vissza beszélek, kérdezgetek, csak sajna most ez a hülye helyzet állt be nálunk!
kjaja
 
 


Sziasztok

Anit és babáit nagy szeretettel várjuk :lol: :lol: és a kicsi Jázmin biztos ügyes lesz és szépen fejlődik, hogy hamar együtt lehessek :lol:

Kincs készülődik Kiskincs, sokat gondolok rád :lol: mostmár egyre izgibb, úgyhogy folyamatos helyzetjelentést kérünk :wink:

Kjaja bárki akkor megy inszemre és lombikra amikor akar!!!!Félbe is lehet hagyni végülis, de amikor belekezdtél szurik, stb, akkor nem érdemes. Én is csináltam úgy hogy már itt sorakoztak injekciók és halasztottam.

No és most szeretnék még valamit írni nektek, akár haragudni ios lehet rám.
Lányok szerintem aki már kezdéskor úgy áll hozzá hogy mit csinál ha nem sikerül, szerintem hagyja a csudába az egészet!!! Felesleges azon parázni, hogy mi lesz ha.....Arra akkor gondolni ha.....Fejben dől el sok minden!!! -és a pozitív hozzáállás nagyon fontos, még ha olykor piszok nehéz is.

Bocsi Vanda hogy téged hozlak fel, de éppen Ő írta hogyha tehetné akkor az inszemet választaná. Azért mert ez egy lehetőség ami sokkal kiméletesebb. Más ha orvos javasolja a lombikot mert nincsen más esély....

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia Árnika!

Köszi az infokat!

Az én véleményem erről, hogy ha valaki azt mondja, hogy mi van ha nem sikerül (mint amit én is szoktam, néha), azt legalábbis én, csak azért mondom, mert félek! De bízom benne, hogy sikerülni fog, de ugyebár néha ez az érzés eluralkodik az emberen! Hisz ezért vagyunk emberek! De fő az optimizmus, pozitív energiára fel!!!!!!!!!! :D

üdv.!
kjaja
 
 


Árnika!

Nincs miért bocsánatot kérni. Ezt mondtam, tény. Ha lehetne... De nem lehet, tehát a lombik fog sikerülni, mégpedig rögtön az első és kész. :P
Igazából soha nem fordult meg a fejemben, hogy nem sikerül. Egyrészt mert a tesóm már 15 éve kifejtette, hogy nekem mindig mázlim van, másrészt általában megkapom amit akarok.
És teljesen igazad van abban, hogy nem lehet már az elején azon parázni, hogy nem sikerül. Meg hogy mi lesz ha... Attól csak zazu lesz az ember. Puszi.
vovanda
 
 


kjaja! szerintem ha kered ki lehet hagyni 1-2 honapot az inszemek kozt, sok sikert a mostaninak

vanda! koszi a biztatast a szoptatashoz, majd bizti foglak zavarni hulye kerdesekel mikor mar meg lesznek a picik es nagyon jo ahogy te alsz a lombikhoz, amit akarsz meg kapod... most is ugy legyen am!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


hat nem jart erre senki ma? :cry:
lehet nalatok jo ido van es kint vagytok, itt 3 napig eset es ma egy picit ki sutot a nap, de nem sokat ne hogy meg arcson... :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Hali!
Benéztem többször is, csak nem írtam. Tegnap itt is esett. Este étteremben vacsiztunk (ittlakóknak: a Paripában), és Manó becsajozott. Összeismerkedett egy 2 év körüli kislánnyal, rohangáltak, beszélgettek és még táncoltak is. Az étterem tömve volt, de mindenki nagyon jól szórakozott. :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!!!

Hát itthon vagyunk!!Üdv.mindenkinek!
Örülök is,és bánatos is vagyok,hogy a kislány nélkül jöttünk.Sikerült Szegedről Gyulára hozatni Jázmint a gyerekkórházba.Tegnap bent voltunk nála,először foghattam a kezembe!Vittem tejcsit is neki.A súlya 2130 g még csak.Még kell egy kis idő,hogy hazajöhessen.Majd megszakad a szívem. :( De ami egy kicsit feloldja a szomorúságomat az a kis Szabolcs.Csiszolódunk,de úgy érzem megy a dolog(az éjszakán kívül).Nagyon jó hogyő legalább velem van.El sem tudom mondani milyen érzés,de kívánom,hogy mindenki érezhese át.
Szerintem Vanda mindenről tájékoztatott benneteket,amit köszönök neki!!!Hiányoztatok szó se róla! :wink:
Van kép,de valahogy fel kéne juttatni a gépre,amint sikerül küldöm!
Kincs???Közeleg az idő!
Puszi mindenkinek!

Kép
ani0227
 
 


ANIII!!!!!

De hiányoztál! Örülök neked! Milyen súllyal engedik haza Jázmint? Szépen hízik, meglátod, hamarosan otthon lesz ő is. Az éjszakák hogy telnek?
vovanda
 
 


Sziasztok
De jó hogy benéztem :)

Anikám te is hiányoztál NAGYON, olyan jó hogy újra köztünk :lol: :lol: Írjál sokat a babóidról ha van időd, és rakjál fel róluk képet. Ne szomorkodjál a kicsi Jázmin miatt, mert azt a babák is megérzik, és biztos ügyes csajszika lesz, és mostmár hamar összekapja magát, hogy veletek lehessen. :lol:
Az jó hogy át lehettet vinni közelebb. Van tejcsid?? Jól vagy?? Annyi de annyi kérdésem lenne.

Vanda jól főznek paripában??Vasárnap délben is teltházas, mert 2500 az ebéd. A csajozást nem lehet elég korán kezdeni. :wink:

Móni ari vagy, puszi. :wink: :lol:

Kjaja szurik?? Minden rendben??

Timi brrrrrr, mostmár haragszom :evil: hiányzol, pagodás neten van, olcsobban mint...Örülök hogy jól megy a fogyás :lol:

Kincsi mostmár nagyon finiselsz :lol: jól vagy? Ki fog hiradózni, remélem nem akarsz eltünni :roll: :wink: :lol: Holnap megkereslek telefonon, beszélni szeretnék veled.

megyek mert még süt a nap, majd este benézek hátha nézhetek aranyos babákat :wink: :)
holnaptól úgyis megszabadultok tőlem

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vanda rámírtál :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

A Paripában eszméletlen jól főznek, viszont javaslom, hogy mindenből fél adagot rendelj, mert még a pasim sem boldogul a teljes adag kajával. A palócleves cipóban a csúcs. Megeheted a tányért. :lol:
vovanda
 
 


ani: Gratula és sok sikert a továbbiakban.

Ma csináltam tesztet elég érdekes lett. Ugye két hely van egy teszten elindult a vörösség az elsőbe lett egy vízszintes csík nagyon halványan és jött a második erősen. Pár percig így maradt a férjem is látta és utána eltünt. Gyorsan elszaladtam még egyet venni de azon már csak egy csík volt és az is teljesen halvány. Hát most nem tudom mi ahelyzet.
szmet
 
 


Sziasztok!!

Ani ,annyira örülök nektek!
A korababák főleg a lányok nagyon strammok!!! Biztosan hamar együtt lehettek! :wink: Sok sok drukk és puszi!!!
Ahogy tudsz gyere mesélni, minden érdekel, okosíts ki minket! És minden képre vevők vagyunk!
Mi jól vagyunk, közeleg nekünk is a nap. Semmit sem érzek..

Árnika okés hívjál, itthon leszek!
Értesíteni foglak benneteket! Te Vanda és Ani száma van meg, valakinek írok majd! :wink:

Vanda szupi estétek lehetett!
szeretem mikor kiszolgálnak, fiad hamar kezdi :lol:

Szmet sajnálom a bizonytalanságot,akarsz még tesztelni? (sajna néha lehett gagyi a teszt is)

Most jutott eszembe, netről rendelt hcg tesztem van még 12db 150volt talán darabja, ha kell vkinek csütörtökön nst-re megyek esetleg átadhatom...
Vendég
 


sziasztok!

ani!annyira örülök,hogy írtál!nagyon hiányoztál már nekünk!örülök,hogy jól vagytok.a kis Jázmin pedig ügyes kislány lesz és hipp-hopp hízni kezd,és szépen fog fejlődni.meglátod nemsokára hazavihetitek.jó egészséget és sok boldogságot nekte!várjuk a képeket!ja és ha majd viszitek őket a Kaáliba mutiba,akkor szólj,mert én is megyek és megnézem a kicsiket,de csak ha nem gond?vigyázz magatokra!puszi! :D

árnikám!te kis drága!te is nagyon hiányzol már nagyon!jó lenne már talizni,mert hiányolom a jó kis dumcsikat!meg téged!a múltkor éppen amikor felmentem a netre ráakartam klikkelni az msn-re,mert elérhető voltál.de amikor klikkeltem volna már nem voltál a neten,brrrrrr mérges is lettem.mert nem tudtam beszélni veled.mostmár nagyon ideje lenne.holnap délelőtt fent leszek,ha gondolod. :wink: dumcsizhatnánk,mert ezt így már nem lehet bírni..... :D

kincs!remélem jól vagy?!tényleg...ha ott lesz az idő,lesz aki értesítsen minket?jó lenne,mert szeretnénk ám tudni,hogy mi van veled,veletek! :D pihengess!és vigyázz nagyon magatokra! :wink:

kismamik?mazsi,móni,gigi?hogy vagytok? :roll: :?:

vanda!örülök,hogy jól telt a hétvége.én ismerem a paripát,sőt kisegíteni is voltam egy hétvégén a konyhán.lehet,hogy a kaja finom,de a konyhai körülmények nem a legelfogadottabbak,szerintem,de amúgy nagyon jó hely.manónak,meg üzenem,hajrá ! nem lehet elég korán kezdeni...biztosan édesek lehettek.megnéztem volna,olyan cukik tudnak lenni... :wink:

mindenkinek szép estét!pusszancs! :P :wink: :D

Kép
timé&tati
 
 


Kincs én vevő vagyok a tesztre, majd megbeszéljük átadást, mert nekem a délelöttök foglaltak lesznek, gondolom te meg akkormész, no , majd..... legalább megnézhetném pocid :lol: :wink:
Tesóhoz nem tartod meg ??:D Egy kis barátnőm az utolsó időben letiltott mindenkit telefonról, mondván már unja a kérdezösködést, majd szól ha történik vmi :lol:

Vanda az fincso lehet, de nekem elvileg nem lehet enni cipót, de azért megprobáljuk, azt mondta apa.
:wink: Illegalitásba vonult Pasi jól van?? :)

Timi én holnaptól kisiskolás vagyok. :)
A paripába mióta leégett sok változás volt.

Ani Szeretnék Szabi és Jázmin fotókat nézegetni. És írjál sokat, sokat, sokat...Kincs is szeretné , és tudod hogy én is vevő vagyok minden ilyen írásra :oops:

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
illegalitásba vonult pasit keresett itt valaki? asszem, megvagyok:-)
csak hiányzik a csajom.... :oops: folyton csak tanul és fáradt:-( :oops:
le ne buktassatok:-)))
ani-babák képeit megtalálhatjátok iwiw-en:-)
(remélem, nem gond, hogy beárultam)
1szálpasi
 
 


ani: Nagyon édik a babáid.
szmet
 
 


Sziasztok!

Ani!

Gratulálok!

Árnika!

Köszi a drukkokat, de nem kezdtem el a szurikat, mert a hétvégét kórházban töltöttük, egy rokonunk volt bennt, úgyhogy kimarad ez a hónap! Majd a következő!
kjaja
 
 


Jó reggelt!

Nincs iwiwem :cry:

Árnika jó tanulást, a kisiskolásnak!
Meddig sulizol? van pár dolgunk még debiben nem tudom meddig leszünk benn....gondoltam megtartom a teszteket de 2008.08 hóig van szavatossága :? szeretnénk babákat még de ilyen hamar nem hiszem, hogy tesztelnem kéne...bár sztem bizti felhasználhatóak később is nem hiszem,hogy romlanának...

Szép napot és hetet!!
Vendég
 


kincs nekem van iwiwes meghívóm még 10 napig ha kéred írd meg az emailcímed.
szmet
 
 


Csajok!

Kérdésem van. Eddig átlagosan 28 napos volt a ciklusom. A múltkor viszont 31 napra jött meg, most meg 32-re. A lombik szempontjából befolyásol ez valamit?
vovanda
 
 


vovanda: Nekem mindig 30 nap fölött van de az inszemet eddig mindig a 14. nap csinálták. Az elsőnél még nem de a másodiknál már meg volt a tüsző repedve.
szmet
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, mivel sajnálatos módon le kellett mondani ezt a hónapot, ezért hívtam a kaálit, és ott mondták, hogy újra kell kezdeni az egészet! Mármint az ultrahangot, és utána írnak fel gyógyszert! A kérdésem az lenne, hogy lehet amilyen gyógyszert írtak fel, az nem is lesz már legközelebb jó?

Árnika!

Azt hiszem te írtad, hogy már mondtál le hónapot valami miatt, pedig már ott voltak a szurik! Te is így jártál, hogy megint mentél ultrahangra, és utána írtak fel gyógyszert?! Ugyanaz a gyógyszer maradt, mint amit kiváltottál vagy totál mást írtak fel? Mert akkor marhára megszívom, ha ki kell dobni a mostani gyógyszert, mert marha drága volt!

Várom a válaszokat!

Köszi!

üdv.!
kjaja
 
 


kjaja: Ezt sajna én nem tudom. Ha holnap nem sikerül a vérvétel kíváncsi leszek hogy nekem megint gonalt fognak e adni mert sokkal jobb volt mint a closty
szmet
 
 


Sziasztok!

Ani, mégegyszer GRATULÁLOK és jó egészséget, sok boldogságot kívánok nektek!!!!!!! Meglásd, Jázmin baba is hamar veletek lehet! A többiekhez csatlakozva én is várom, hogy mindent részletesen elmesélj, és persze képeket!

Vanda, az hogy 28 vagy 32 napos a ciklus, a lombikot abszolút nem befolyásolja.

Árnika, valami hosszabb tanfolyamba kezdtél? Minden nap van? És ma volt az első sulis nap? Milyen?

Kjaja, nézd meg a szuri szavatosságát! Biztosan fel fogod tudni használni legközelebb, csak az uh függvényében, lehet jövő hónapban más adaggal kell majd kezdeni. Minden kezdés előtt új uh-t csinálnak, és aszerint mondják meg a kezdő adagot. Nem hiszem, hogy mást írnának! Csak akkor majd szólj a dokinak, hogy ne adjon receptet, mert neked egy adag ki van váltva.

Velünk most nincs semmi különös, két hét múlva AFP.
mazsi02
 
 


Szia Mazsi!

A szavatossága még jó, a por októberben jár le, de a lötyi az majd csak 2009.-ben. Hát remélem is, hogy nem írnak mást, mert nem akarom, hogy feleslegesen kidobott pénz legyen a szuri!

Amúgy köszi az infokat! :D

üdv.!
kjaja
 
 


Sziasztok
Ani olyan édesek, no és az a séró :lol: szejetnék még , még még :lol: :lol: :lol:

Megjöttem :lol: tisztára nevem okoska lesz mire elvégzem. Vanda nem irigylem diplomátokat, amennyi szépség annyi nehézség van benne.

Kincs írok privit :lol: elfelejtettem, mindegy

Vanda ahogy írta Mazsi semmit nem befolyásol, szerintem olyan nő nincs akinek mindig hajszálpontos.

Kjaja sajnálom hogy nem kezdtél :( de ne izgulj általában ugyanazzokkal a gyógyszerekkel dolgoznak, max. kiíráskor szólsz hogy van és milyen adag. Ujabb UH azért kell hogy megnézzék hogy a nyálkahártya, petefészkek adott időponthoz megfelelőek-e.
Egyedül a decapeptyl amit hütőben kell szigorúan tartani de azt lombikosok kapják inkább, és szólnak arról is.

Kjaja kb. gonal és closty =hatás, ugyanaz

puszi mindenkinek, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat!A képek sajnos nagyon nagy felbontásúak ide,nem tudom kicsinyíteni.
Helyzetjelentés:Jázmin baba beindult gyarapodni,remélem nem kiabálom el!
Szabi baba nagyon lusta enni,tele vagyok aggodalommal.
Majd jövök ha tudok,de mennem kell!

Kép
ani0227
 
 


Ismételten nega lett a vérvétel eredménye :( :( :( :(
szmet
 
 


Sziasztok!

Szmet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Hogy döntötök, mi lesz a következő lépés?

Ani türelmesen megvárom a képeket! :wink: :P
Próbálj ne izgulni Szabolcs miatt, a fiúk lustibbak még az evésre is, de annyit megeszik amennyi szükséges neki!! Jázmin pedig ügyes lesz!
Puszi mindenkinek!!!

Árnika privit írtam!

Mi jól vagyunk! Semmi jele szülésnek.

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


kincs: Megbeszéli a két doki hogy mi legyen de valószínű hogy még megpróbálunk egy inszemet.
szmet
 
 


sziasztok!

ani! nagyon orulok hogy irtal es meg egyszer gratulalok a babakhoz!
szerintem nem soka haza viheted kislanyodat, de addig is orulok hogy kozelebb van hozad, Szabolcs pedig bizti eszik anyit amanyi kel neki, van sajat tejcsid? majd meg irjal ha lesz ra idod

arnika! csinaltal coffikat elso suli nap? remelem tetszik amit tanulsz, de ne vidd tulzasba mint vanda

Timi! holnap megyunk uh-ra es remelem minden rendben lesz, majd meg irom

vanda! szerintem enni valok voltak a picik is mint 2 szerelmes babuci...
valamikor ettem en is levest cipobol es nagyon fincsi volt, ki probalnam eszt a paripat is, letezik hogy 2500 ft egy ebed? es jol is foznek, meseljetek tobbet rola please, valahogy egy nagyon fini gulyasra fajik a fogam

kincs! most bizti mar nagy a baba es azert nem erzel semmi kulonost, bizti minden rendben lesz es kivanom neked hogy konyu legyen a szules

szmet! nagyon sajnalom, de elob utob sikerulni fog :wink:

kjaja! kar hogy halasztani kelet de sajna vannak ilyen bajok is, bizti majd tudod hasznalni maskor a szurikat, de uh-ot es ver vettelt ujra kel csinalnod, sok sikert

gyerekek! hogy talalom meg anit iwiwen? hogy lasam en is pici babait, koszi elore is a valaszotokat

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Moni az én ismerőseim között van Debreczeniné
szmet
 
 


Hát most azon godolkozom hogy mit csináljak másképp hogy sikerüljön. Ahogy számolgatok május elején várható az ujjabb inszem.
szmet
 
 


szmet! koszi meg talaltam

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Ani örülök Jázmin fejlődésének, ügyes mint anyuci :) A kis Szabi pedig pasiból van, és lusta :wink: Ne izgulj, szépen lassan összeszoktok, de gondolom ezt könnyebb írni.

Szmet sajnálom :cry:

Móni a paripában ebéd csak vasárnap délben 2500 Ft. !!! A többi árat nem tudom, de bizti jól főznek, mert mi ahányszor voltunk teltház volt. Ismered egyébként a helyet?? Párom első lovagló élménye onnan származik, amitől igencsak megfájdult a hasa :lol: :lol: :lol: :lol:
Elmentek rókák??

Vanda tanulsz vagy vmim gond van??? :roll:

Ja Móni mi az a coffic???bocsi de nem értettem :oops:

Kincs írok Kép Kép

Timi újra eltüntél :twisted:

Mazsi puszi

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?