Új privát üzeneted érkezett!

Gatulálok Zsebiéknek :)
Ez elég hirtelen jött, remélem minde rendben van mindenkivel.

Orsi :)
Neked is gratula a kislányhoz :) Azért nem olyan rossz tudni, nem?

wish
 
 


Zsebinek szívből gratulálok :D

Orsi,

köszi a megnyugtató választ, én is erre gondoltam, ui. már a vizsgálat közben is nagyon kellemetlen volt, fájt. De mára semmi nem volt.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsebinek szívből gratulálok :D

Orsi,

köszi a megnyugtató választ, én is erre gondoltam, ui. már a vizsgálat közben is nagyon kellemetlen volt, fájt. De mára semmi nem volt.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 

 
 

ZSEBI
Isten hozta a kétkicsi gyermekedet ezen a világon! Várjuk a híreket!

ORSI
jaj, de tök jó! Lili-nek jó sora lesz a két bátyóval :lol:

Képzeljétek ma voltam 12. hetin. Nagy a boldogság, csak benne egy kicsike izgalom.
Szóval kicsikénk 67 mm jó életfunkciókkal. :lol: :lol:
Csak a doki 4x mérte a nyaki redőt, 2,3-2,7 mm között volt a 4 eredmény, erre ráírta, hogy 2,7 mm és mondta, hogy mivel közel van a felső határértékhez, jövő héten menjek vissza. Én nem szeretnék ezen aggódni, főleg, hogy - a leletre is ráírta - az orrcsont szépen kirajzolódik. Azért megnyugtatnátok?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Zsebi

De jó!! Gratulálok Nektek!

Emma

Majd mindjárt jönnek a rutinos mamik és megnyugtatnak!! De nem értem miért kell visszamenni, akkor másik géppel néznek meg?

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Húha! Még a hír is villámcsapásként ért Zsebiről! Hát még őt hogy érinthette...! Hú, nagyon-nagy gratula a babákhoz, és hát nagyon várjuk a részleteket!
zsebike,minden jót nektek!!!

orsi,
neked is gratula a nagylányhoz.

Tegnap én is voltam 4D-n a Praxisban, ahol megerősítették a hírt, hogy 150 %, hogy egy fiunk és egy leánykánk van. És egészségesek, és a doki is csak csóválta a fejét a Klinikás "inhomogén" megállapításon, amire aszonta, hogy persze, még jó hogy... annak is kell lennie. Ez azért elképesztő, hogy képesek ilyen hülyeséggel rémisztgetni a zembert, csak hogy megcsinálhassák az amniot!!! :x Pénzt kapnak érte, vagy mi?!?
ugyhogy kedves
gyuszu, én azt ajánlom, hogy alaposan tájéozódj, mielőtt hagyod magad chorionozni. Szerintem csak az életkor azért nem indokolja. Persze, te döntöd el. De én azután, hogy meghallottam, hogy nálam az amniónak nagyobb a kockázata, mint a rendellenességnek... hát ki a frász csináltatná meg ezek után?

kovacsne,
azt nem mondtam, hogy jó az étvágyam, sőt. Általában a vacsi úgy zajlik, hogy tálalok, aztán 3 kanál étel után már úgy érzem, hogy kidurranok, ha még egy falatot lenyelek. Nekem is az egyik babám elég fönt van, valószínüleg ő van ilyen nagy hatással a gyomromra. :wink:
Bocsánat, lehet, hogy írtad, csak elkerülte a figyelmem... mennyit (nem) híztál? Nem teszel fel pocakképet?
Tegnap egy ismerősöm bemutatott a férjének, elmondta, hogy ikreket várok, mire a srác: - és hol vannak? Hát ennyire kis nyüzügének látszom... :roll:

Ma voltam egyébként egy ikres anyukánál, 2 évesek majdnem a kislányai. Te jó ég, milyen aranyosak! De hogy én hogy elfáradtam ez alatt a két óra alatt...!

KépKép
pompomlány
 
 


Emma :D
nézess rá még egyszer szerintem.A hivatalos felső határérték 3.0mm azt hiszem.
Meg esetleg csináltasd meg az integrált tesztet az istenhegyin, arra még van ca. 1 heted, addig vagy az első trimeszterben.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebike!

Wish-től hallottam, hogy meszületett Eszter és Balázs baba! :D
Meleg szívvel gratulálok, és kívánok nektek sok-sok egészséget, boldogságot piciny gyermekeitekben. Remélem minden rendben van veletek, és a körülményekhez képest minél hamarabb hazamehettek!

Puszi
Seszi[/b]
seszi
 
 


Orsi!
Nektek is nagy gratula a leánykához! :)
Nagyon kedves nevet választottatok neki!

Seszi
seszi
 
 


Zsebi,
szívből gratulálok a babáidhoz! Biztos nagyon boldogok vagytok! Ha lesz egy szusszanásnyi időd, leírod majd, hogy s mint történtek a dolgok? Olyan kíváncsi vagyok! :D

Anda,
teszel fel képet a pasikról? Milyen szerencsés vagy, hogy mindkettőjüknek van elég tejcid!

Emma,
szerintem is teljesen jó az a tarkóredő, de én is megnézetném vérből is. :D

Zsuzsi,
én nem tudom, mitől lehetett, de elmúlt ez a lényeg! :D

Judit,
te hány hetes is vagy pontosan? Neveken gondolkoztatok már?

Pompi,
nekem is 1505-ot mondott Győrfi a Praxisban! :lol: Gartula még egyszer az egészséges vegyespároshoz! :D

Lányok, találtunk albérletet szerencsére, viszont ott nincs net. 2 hónapra meg nem éri meg beköttetni, úgyhogy internet-kávézókba fogok majd járogatni. Már nagyon megszoktam, hogy írogatok nektek és olvasgatni is megszoktalak már titeket, hiányozni fogtok! Amint tudok, benézek!
Mindenkinek gondtalan terhességet addig is!
20140901102739
 
 


Zsebike!
Teljes szivemböl gratulálok a babákhoz!
Nagyon sok boldogságot,jo egészséget kivánok nektek!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Emma! :D
Szerintem sincs baj a tarkoredövel de nézesd meg vérböl hogy a késöbbiekbe ne tudják a frászt hozni rád!De biztos minden rendben!!!

Hajni! :D
Ugy sajnálom,hogy nem lesz otthon net! :(
De probálj sürün benézni a kávézobol!

Zsuzsi! :D
Pihengess ma egy kicsit többet!Tuti a vizsgálattol volt a kis vérzés!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi, Hajni, Anikó
Nagy nehezen sikerült bejelentkeznem kedd du-ra kombinált szűrésre az Istenhegyi Gédiagnosztikai....Centrum -ba. Ti is erre gondoltatok, ugye? Hely már nem volt, de bezsúfoltak, mert keddig meg kell csinálni. Kombinált: vérvétel + uh, és még aznap lesz eredmény. Voltatok ilyenen?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Micsoda hírek vannak!

Zsebike!!! - nagy nagy gratula a babókhoz!!! És sok boldogságot, egészséget Neked is és Nekeik is!!! Remélem jól vagytok! Majd ha tudsz gyere mesélj! Jól megleptél ezzel a hirtelen történéssel!

Orsi - gratulálok a kicsi lánykához!!! Mi meg pontosan egyidős terhesek vagyunk, csak most tűnt fel?!

gyuszu - mizujs Veled? Végül rászántad magad a chorion biopsziára?

Hajni - Azért majd gyere, bár biztosan kényelmesebb otthonról netezni, de ne vessz el nagyon!!

Kép
potykamanó
 
 


Zsebi drága! Gratulálok!!! Épp tegnap kérdeztem, hogy Te nem aggódsz-e, hiszen már lassan mi jövünk! És erre tessék! Kívánok Nektek nagyon sok boldogságot, egészséget a babákhoz!

Orsi! Én is gratulálok a kislányhoz!

Zsuzsi! A hüvelyi uh-tól simán lehet egy kis vérzés, nekem a manuális vizsgálattól volt, mert meg kellett nézni, mennyire tart a varrat a méhszájban. Persze én is paráztam, írtam vagy 2 napja.

Lányok, én az éjszaka jól be voltam sz@rva, nem csodálom, h Zsebi ikrei ilyen hirtelen beindultak... Nekem folyamatosan keményedett a hasam, hiába a magnézium meg a vörösbor. Még egy konyakot is megittam (az én dokim meg ezt szokta javasolni), de még elaludni se tudtam 5-ig. Plusz a pszichés tudat, h a dokim elment síelni, még csak fel se tudom hívni... Folyamatosan mondogatom a kis Mókuskámnak, hogy még ki kell tartani a pocakban! Úgyhogy a mai napot ágyban töltöttem, semmi vasalás v. babaszoba csinosítás, pedig már majdnem kész lettem... :cry:

És komolyan, ma arra ébredtem, hogy de jó Zsebinek, ma 34 hetes! De jó lenne már részleteket tudni!

dkata
 
 


Emma - remélem a kombinált szűrésen majd megnyugtatnak!!! Szurkolok hozzá, addig is ne aggódj!

Zsuzsi - ha enyhe és barnás a vérzés azt mondta nekem is a dokim ne aggódjak. Ha erős és élénk piros akkor van baj! Biztosan a vizsgálat váltotta ki Nálad, főleg ha érezted hogy fájt is. És ha az uh-on semmi rendellenességet nem láttak, akkor semmi ok az aggodalomra! Lehet azóta már híre hamva sincs a vérezgetésnek, igaz?

Kép
potykamanó
 
 


Köszi a bíztató szavakat.

Tudjátok mi a fura? Egy csomó helyen megnéztem, és nem látom a 3 mm-es határt leírva.
Egy részlet a sok közül:
"A nyaki redő mérése általában a 10-12. héten történik. Természetesen ez is egy szűrő módszer, tehát 100%-os biztonsággal nem tud kiszűrni semmilyen genetikai rendellenességet. Mérésének az adja a jelentőségét, hogy az NT érték pl. Down szindrómás, vagy más kromoszóma rendellenességgel fejlődő magzat esetén magasabb. Pontos értéket azért nehéz most megadnom, mert ebben még nem egységes a nemzetközi szakirodalom álláspontja, és a legkorrektebb nem is milliméterben, hanem MoM-ben megadni ezt az értéket is, mint az AFP-t. Általában 4-5 mm felett már mindenképpen fel kell vetni a rendellenesség fokozott kockázatának esélyét, és a megfelelő további vizsgálatokat el kell végezni."

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

ZSEBI HÍRADÓ!

Zsebi nővére vagyok és hoztam nektek egy kis információt:
Hajnal 5 körül elfolyt Balázs magzatvize, gyors készülődés után indultak a kórházba, ahol kb. 7 órakkor kezdetét vette a nagy esemény és alig hét óra után megszülettek a kis csöppségek. Eszter 49 cm 2090 g; Balázs 43 cm és 2060 g. A körülményekhez képest jól vannak, csak sajnos Zsebike még nem látta őket, mert inkubátorban pihennek, melegszenek míg az anyukájuk erőt gyűjt és lemegy hozzájuk. Reméljük este találkoznak és meglátja őket a mamájuk és ők is a mamájukat.

Ezúton is szeretnék gratulálni az én drága Hugicámnak!

Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok, aki pedig most készül babásodni annak pedig nagyon-nagyon sok szerencsét és kitartást mert az alagút végén mindenkit baba vár!!!!

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Köszi a híreket!!!
Nagyon szép lett a súlyuk... és itt sem jött be az a nagy különbség, amivel Zsebit riogatták :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


De jó, hogy benéztem.

Zsebike!

Tiszta szívből gratulálok. :D

Kép

Timi
latimi
 
 


Jajj de jó, hogy minden rendben van! Remélem, azóta már Zsebi is látta a babákat... Még egyszer gratulálok a Zsebibabákhoz!

dkata
 
 


Huuuu, micsoda hírek, még jó, hogy ezt a topikot is mindig elolvasom :lol: :lol:
Zsebi!!!
Óriási gratula Nektek!!!
Pusz!!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

2007. január 15-én hétfőn este 10 óra 10 perckor megszületett Emilkénk. 2900 gr és 48 cm.
Csodálatos, felemelő élmény volt a szülés. Mindenkinek ilyet kívánok.

Zsebinek nagyon-nagyon gratulálok! Sok boldogságot kívánok!

Alin

Mellékelek egy képet:


Kép

Kép
alinkat
 
 


Gyönyörű!!!
Gratulálok hozzá!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok
Tisza szívemből Gratulálok!!!!
Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Emma,
nekem ez volt. :D

Anikó, Manó,
rendik vagytok. :D

Zsebi,
még egyszer gartula! :D

Alinkat,
nagyon szép babád van, gratulálok! :D
20140901102739
 
 


Alinkat

gratulálok!

micsoda babaeső van itt ma.

Lányok, köszönöm a nyugtató szavakat, ma du. megint vérezgettem , így bementem az itthoni kórházban a dokimhoz, most este.
a méhszáj minimálisan meg van sérülve, azt mondta, ez nem vérzik, az a méhből jön. csinált hasi UH-t. a Picivel minden rendben van. viszont a méhlepényből levált aegy 5*10 mm-es darab, eléggé lent van megtapadva. Azt mondta ez nem vészes, feküdjek a nap 24 órájában, s ha nem múlik, hétfőn be kell feküdnöm.
Aki tud ilyesmiről valami infót, írna nekem erről? Volt valakinek ilyen?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Alinkat!

Szívből gratulálok. :D

Kép


Timi
latimi
 
 


Zsuzsi,
az a legfontosabb, hogy feküdj! Anikónak volt vérzése a lepény mély tapadása miatt, ha jól emlékszem. Neki is feküdnie kellett. Vigyázz magadra!
20140901102739
 
 


Zsuzsi!
Szinte éreztem, hogy a méhlepény lesz itt a bünös! Anikónak is ez volt, ugy tudom, a 30.hétig kell feküdnie, de majd jön és mondja.
Zsebi drága!
Olvasom a hirtelen jött nag hirt, hát ezt nem gondoltam volna! Nagyon- nagyon sok boldogságot és jó egészséget kivánok a picikhez, nőjenek nagyra és teljesüljön Velük minden álmotok! Biztos a hidegfront volt a tettes!
Alinkat!
Neked is nagyon nagy gratula, gyönyörü bébid született! Teljen Benne örömötök, sok boldogságot kivánok! Már otthon is vagy?
Kata!
Nagyon gáz, de ugy emlékszem, kérdeztél tőlem valamit, csak nem tudom hogy mit, de majd visszalapozok :oops: Hiába, öregszem.
Emma!
Én is azt mondhatom, jól tetted, hogy bejelentkeztél az Istenhegyire.
Bea!
Védőnőd is a helyzet magaslatán áll! :evil: Hol merre lkasz, hol is szülsz? Végülis, hogy a nem hizás miatt kicsit megnyugtassalak, a babák kiválóan fejlődnek igy is, csak a mamájukból eszik le, amire Nekik szükségük van. Emiatt esetleg a Te összfehérje, HCG meg egyéb ásványi anyag szinted fog lemenni a normál érték alá, magyarul sokkal nehezebben szeded majd össze Magad a szülés után, de azért persze felépülsz majd. Azért próbálj értékes tápanyagokat bejuttatni, már amennyire sikerül enned valamit.
Erről saját példa: Emesével 3 kg-t hiztam, mivel eleve nagyon tulsulyos vagyok. Szülés után le is ment 17 kiló. Persze már majdnem mind visszajött. Viszont az összfehérje szintem most Pöttyel kevesebb mint kellene, a dokim asszisztense szerint azért, mert előzőleg Emese kizsákmányolt, és még nem sikerült pótolni. Ám a gyermek tökéletesen kifejlődött, 3800 gr volt.
Orsi!
Gartulálok a kislányhoz! Én is igy álltam hozzá, csak semmi habos-babos, aztán mikor megláttam a lányos vonásait, rögtön megváltozott az elképzelésem :lol: Na azért nem Barbie-baba!
Judit!
Na igy már érthetőbb, hogy mire vigyázzunk, köszi.
Lányok, láttam tegnap a Mokkát. Nem vagyok tőle boldog. Szóval azért lesz csökkentve, mert már sokkal több párnak sikerül mint 10 éve! Hurrá! Ám még mindig van 30%, akiknek 5 után se jön össze :!:
Viszont olvastam a másikon Harcikát, aki azért szépitett ezen a brutál elképzelésen. Ez uj szabályozás lesz, tehát ha megszavazzák, akkor 2 jár, akik esetleg tul vannak 4 sikertelenen, azoknak mostantól indul ujra a 2 lehetőség! Ez, azt mondja, a 10 évvel ezelőtti törvénymódositáskor is igy volt. Tehát azért vannak páran, akik viszont most kaphatnak még több lehetőséget. Remélem érthető volt amit itt dadogtam.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kata!
A sterilizálás!
Tehát: az egész kifőzendő cuccot felteszed 1 akkora fazék hideg vizbe, amiben a viz ellepi. Felforralod, és forralod 5-10 percig, az szerintem elég. Hagyod a vizben kihülni, vagy ha kell, akkor kihalászod huscsipesszel. Addig kell főzni, amig a gyermek önálló helyváltoztatásra nem képes. Ha már leraktad a földre, és lemászik a takaróról,akkor ugye felesleges mert a földről ugyis feleszik 1 kis koszt. Én naponta főztem, minden reggel, és csak 1x naponta. Nem kell minden használat után. Azért kell a gyereknek annyi baci, ami 1 alapos kimosás után még marad esetleg a cumin vagy az üvegen. Persze ezt gondosan végeztem minden nap, dehát azért nem kell steril körülmények között tartani a gyereket, mert később nem lesz elég ellenálló a bacikkal szemben. Szóval itt is az arany középut. És igen, sajnos vizköves lesz, de mondjuk hetente 1x ecetet raksz az üvegbe, az jól feloldja, és utána főzöd ki. Ami nálam bevált: olyan cumisüveget vettem, aminek az alját is le lehet szedni, és akkor nem ülepedik le a vizkő, + állitólag az szelepes is, hogy ne legyen levegős. Azt nem tudom, mert Emese nem volt hasfájós sose. Ilyen üvege a MaM-nak van, igaz, szélesszáju. De biztos van másfajta is.
Mi annyira benne voltunk ebben a nagy kifőzésben, hogy a férjem, mikor Emese 9 hónapos korában hirtelen kórházba kerültem, szegény szolgai módon minden reggel kifőzte a felszerelést, mert leragadt azon a ponton, hogy ki kell főzni. Igaz a gyerek akkor már butorokba kapaszkodva lépegetett, és szó szerint még a küszöböt is megrágta :lol: :lol: :lol: De a cumi az steril volt :lol: Ennyire nem kell eltulozni :lol:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


alinkat,
szívből gratulálok a kis jövevényhez! Nagyon szép baba! És hát örülök, hogy a szülésről is ilyen jó élményeid vannak! Mi tagadás: irigyellek! 8)

mtücsök,
köszönjük a híreket! Már nagyon kíváncsiak voltunk a részletekre. Aztán persze... ha már megerősödtök, várjuk a képeket! :wink:

hajni,
én is győrfi matyinál voltam. Ő volt eddig a legkedvesebb UH-s, végig mosolygott, miközben magyarázott, mintha tényleg együtt örülne velem! :)
A MÁV-ban végül is a Banczik dr.-nál szülsz? Nem jársz oda terhestornára? Nézegettem a képeket, elég szimpinek tűnnek a körülmények!

zsuzsi,
kívánok erőt, kitartást a fekvéshez. És ne aggódj, minden rendbe jön majd! küldöm a ++++++++++++++++++++++++++++++!

emma,
örülök, hogy mész az Istenhegyire, meglátod, nem lesz baj!
Drukkolok Neked!

Pompi

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok

Hogy milyen JÓ hírek vannak ma! Istenem ezért érdemes élni !

Zseboroszlán
Hihetetlen hogy már itt is vannak a babócák! Szerdán délután még minden OK, péntek reggel pedig már itt is vannak!
Mégegyszer Gratulálok Nektek! és valószínű hogy azóta már láthattad is őket, milyen édesek lehetnek.

Potykamanó
1 fiú + 1 lány - de jóóóóóóóóóóóó nektek is, gratulálok hozzájuk, és hogy fogják őket hívni?

Emma
++++++++++++++++++

Alinkat
nagyon nagyon szép pici fiatok van, nagy nagy gratula hozzá!

Zsuzsi
vigyázz nagyon magatokra, feküdj jó sokat!

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsuzsi!

Amikor irtad az élénk piros vért egyböl az én esetem ugrott be de nem akartalak megilyeszteni igy gondoltam nem irok rola semmit!!!
Szoval nekem a 14.-ik héten volt egy lepény széli leválásom de nem ott ahol a méhszájhoz ért ha nem felül!Csak a vizsgálatok során derült ki hogy a lepény széle hozzáér a méhszáj széléhez!
Nekem egyböl adták tovább akkor a progit mert annak a tul korai befejezésére tippeltek hogy azért lett sérülékeny a lepény!Rutascorbint kaptam sok magnéziumot infuzioba szigoruan fektettek 1 hétig(ágytál) és mivel megrövidült a méhszájam igy a 30-ik hétig feküdnöm kell!3 hetente járok az orvoshoz méhszájnézésre!Feküdj szigoruan mert erre ez a legjobb gyogymod!Ne izgulj a babának nem lesz baja mert ö egy külön burokban van ami megvédi az ilyen méhen belüli dolgoktol!
Vigyázz magadra nagyon és pihenj!Ha nem mulna el akkor feltétlenül menj vissza az orvoshoz!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


sziasztok!!!
babaeső van!gratula zsebinek és alinkatnak is.boldogságtopik ez, zárójelbe merek ide írni.van két két halványcsíkos tesztem!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Alin - de szép ez a babó!!!

Erika - nekünk csak egy fiacskánk van, valamit félreértettél valahol, vagy nem nekem szántad az üzit? De szép is lenne egy ilyen egy olyan! :lol:

mtücsök - aranyos vagy hogy hoztad Zsebiről a híreket.

Kép
potykamanó
 
 


lola29,
hát akkor Isten hozott minálunk! :D Nagy-nagy gratula és majd akkor gondolom, még olvasunk itt rólad...! Várjuk a híreket!

KépKép
pompomlány
 
 


Anikó,

Neked a vérzés konkrétan meddig tartott? Tudom, emlékszem, hgoy neked is ez van, de ez azt jelenti, hogy reggeltől estig fekszel? Tegnap nekem azt mondta a doki, hgoy ő mostmár a 12. hétig, a genetikai UH-ig nem akar vizsgálgatni, mert az se jó, szóval addig nála nem is kell jelentkeznem, hacsak nem rosszabbra fordul. És belőled csak az élénkpiros jött? Nekem ma szerencsére piros nem jött, csak enyhén barnás. Tegnap mikor megvizsgált hasi UH-val, s ahogy megláttam a babát kalimpálni, azonnal megnyugodtam.


Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Lola

most olvasom, spontán sikerült? Gratulálok!!!!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


köszi a gratulációkat!
igen zsuzsi,spontán!
véleménykutatás:ki milyen vitamint szed,és főleg mennyit naponta?
nekem ez nincs kikristályosodva!mi a napi mennyiség.
lola29
 
 


Sziasztok

Potykamanó
bocsika, jól el néztem és írtam is, Pompomlánynak lessz pici fia és lánykája. Mégegyszer bocsika. De a kistesónál lehet hogy így lesz, nem?????

Lola
én annak idején folsavat és Magne B6-ot szedtem csak!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Lola :D
én semmit sem szedek :oops: :oops:
(eszembe nem jut) ha sokat emelgetem a fiúkat, akkor este magnéziumot szedek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lola! Gretulálok! Örülj a csíkoknak, vis a babának!!! Én szedek vitaminokat: Elevitet napi 1-et, C vitamint (400-500mg attól függ, milyen van itthon- nyálkahártya erősítő) és magne B6 (Béres, 250 mg magnézium van 1 tablattában), napi 3x1 v. 4x1, mert sokat keményedik a hasam.

Melcsi! Köszi a steril tanácsot, holnap kifőzök mindent, amit a kórházba viszek.

Orsi! Mondtam a dokimnak a streptococcus szűrést, amit a 36. héten szoktak csinálni, mondtam, hogy csináljuk meg előbb, ha a baba is előbb jönne. Szerinted van még valami, amit csináltassak meg előbb? Egyébként az normális, hogy olyan szinten vagyok hulla, hogy kb. másfél óra fentlét után alszom ugyanannyit? És folyton keményedik a hasam.

Alinkat! Gretulálok a gyönyörűséges kicsi fiadhoz!

Zsuzsi! Vigyázz nagyon magatokra, és feküdj sokat! Illetve csak pisilni kelj fel, ha lehet...

dkata
 
 


htá bizony, dkata,
akárhogy nézzük, te vagy a következő a sorban... :P

lola,
nem is tudtam, hogy spontán. De jó!!! :D
Én napi 1 Gravidát szedek, 1-2 MagneB6-ot és vashiányra (orvosi vényre) este 1 ferrograd folic-ot.

KépKép
pompomlány
 
 


Dkata :D
szerintem más nem kell. Tüdőérlelőre nem kéreztél rá?
(én lehet, hogy kérnék, mert a 35-36. hétig még segíthet a babának)
szerintem a fáradtság nagyon egyéni. Most az időjárás is elég ramaty, biztosan az is közrejátszik.
Pihengess, most ez a fő feladatod.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi :D
ez a ferro f. mennyire fog?
nekem is kellene vas, mert élből vashiányos vagyok... de olyan szinten lesz szorulásom tőle (még a magnézium mellett is, ami alapban kicsit hajt), hogy totál megkínlódom vele.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!


Potykamanonak

Szia tul vagyok rajta most pihizek .
Rosszabbra szamitottam ki lehetett birni azert jobban szeretem ha nem piszkalnak.

Kossz a sok infot kulonben jol jott nagyon..............!



Gyuszu
gyuszu
 
 


ZSEBI!


NAGY GRATULA ESZTERHEZ ES BALAZSHOZ!



GYUSZU
gyuszu
 
 


Zsebi!
Mi si gratulálunk!
üdv.
wolves
 
 


Zsebike :D
Hatalmas nagy gratula a két pici babócádhoz :lol: Milyen hihhetetlen, hogy már meg is érkeztek:) pár napja még a pocakaos képeket elemeztük ki, és azt hogy kész a babaszobájuk, é sTe hogy szeretsz ott állni és csodálkozva gyönyörködni, hogy milen szép lett!!!!!
Nagyon sok tejcsit kívánok, és azt hogy minél hamarabb haza tudjátok vinni a kuckótokba a két manót.

Valami lehetett a levegóben 18,19 én , mert én a barátnómmel elmentem kismama jógára 18 án, Ő 29 re volt kiírva, tök jól végigcsináltuk a jógát dumcsiztunk meg minden, másnap reggel meg jött az SMS hogy megszületett a kislánya.
Szerintem ez az időjárás nemnormálissága miatt is lehet :?

Alinkának és Gratulálok a hatalmas fiócsemetéhez, Emilke nagyon szép baba :lol:

Kép
pbj12
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: